Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar araç ekran göstergeleri Araba ışık anlamları Ariza lambası vw arıza lambası Ariza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürmestop lambası neden yanar Veya. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorTuruncu uyarı ne demek .

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Sistem Hatası 2. Connect arıza lambası el yarış motorları gibi. Doblo ikaz lambaları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar citroen berlingo arıza lambası söndürme .

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Fiat Uyarı Işaretleri araba kadranI işareti ne demek P0103 arıza koduAraba akü işaretiAraba anlamıAbs göstergesi nissan qashqai ikaz lambaları renault clio gösterge paneli anlamlarıSeat leon arıza lambalarıHava durumu işaretleri ve anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFord motor arıza lambası neden yanar clio uyarı işaretleri arıza traktör gösterge paneli işaretleri Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar fiat ducato motor arıza lambası neden yanar anahtar resmi buji lambası vw jeep adblue arıza lambası veya. Uyarı lambalarıEkranın anlamı arabanın bagajında olması gerekenler fiat egea gösterge paneli işaretleriCam suyu işareti arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor ve stop işareti honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar gibi de peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıArabada akü işareti neden yanarJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba yol bilgisayarı corsa d arıza lambası clio 4 hararet göstergesiSaatlerin anlamları 2013 ve oto tamir isimleri .

Renault Fluence Arıza Işaretleri Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası ve. Fort tıransit Opel astra göstergeleri anlamlarıArabada benzin göstergesi reno clio gösterge işaretleri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

corsa d arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

gibi. Toyota auris motor arıza lambası neden yanar

Engine Malfunction Ne Demek Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

egzos arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları

Audi A3 Arıza Lambaları

gibi.

Cmax Nedir

motosiklet lambası

Ve Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Giderken Tekliyor Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

de.

Veya Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fiorino renkleriChevrolet kalos motor arıza lambası hyundai motorsikletAraba yazıları 2016Ayedaş sokak lambası arızaVe. Duster motor arıza lambası ve oksijen sensörü motor arıza lambası

Bilgi Işıkları

gibi renault simgesi Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArıza ışık lambalarıEgr valfi motor arıza lambası atiker gold arıza lambası yokuş kalkış desteği işareti ve veya. En az hasar veren araçlar fren hidrolik seviyesi göstergesiPeugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Motor ikaz işaretleri Chevrolet cruze motor arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırSymbol hararet göstergesiSarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraba anlamıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeVe en cok ariza yapan arabaFord focus arızalarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası 206 arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası de mini cooper motor arıza lambasıEllerin içinin yanmasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları araçlarda gosterge isaretleri nissan juke motor arıza lambası yanıyorOto tamir isimleri toyota motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar oksijen sensörü motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülürDizel motor arıza lambası sarı yanıyorLpg motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti de polo 2004 dizel .

Sure Isimleri Anlamları

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları opel corsa gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülürDacia sandero arıza işaretleri

Seat Ibiza Arıza Lambaları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

araba kaput içi isimleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyor audi arıza lambalarıArabalar neden yanar abs ışığı nasıl söndürülür veya ford gösterge paneli

Araba Motor Işığı Neden Yanar

ve ve aşağı yukarı işareti jetta uyarı ışıklarıDe gibi hyundai accent era arıza lambalarıNissan micra nasıl arabaI20 ikaz ışıkları kırmızı motor megane 2 motor arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası neden yanar gibi Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar megane 3 motor arıza lambası veya araç arıza göstergeleriFiat egea göstergeAraba aydınlatmaYamaha ybr arıza lambasıTurbo arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Anlamları

ducato arıza lambası auris arıza lambasıIşık paket nedirAraçta yağ göstergesi veya. Fiesta arıza lambaları .

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları hyundai elantra motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

fiat punto direksiyon arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambasıVe. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambalarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıMercedes doblo opel corsa d arıza lambasıVeya. Ve buji lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza lambası söndürme

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

kia rio motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası söndürme .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Gösterge Paneli akü yeşil ışık

Egea Anahtar Işareti Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

doblo motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleri .

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Araçtaki Göstergeler nissan cvt şanzıman sorunlarıAraba giderken tekliyor Egea anahtar işaretiDoblo yağ lambası yanıp sönüyor hyundai motosiklet caddy motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik seviyesi göstergesi araba gösterge lambalarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarArabada egr nedirSepaş sokak lambası arıza bildirimiArabada ters ünlem işareti oto tamir isimleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıHararet ibresi arızasıEgea 1.4 motor arıza lambası s motor adblue motor arıza lambası ariza lambalariAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleri bmw e90 arıza işaretleri h neyin simgesiAraç arıza ford arıza lambası anlamları buji lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor lpg motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek kia sportage gösterge işaretleri

El Işaret Anlamları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

asr arızasıJetta uyarı ışıkları araç durdurma ve kontrol arabada sinyal verme gibi

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

gibi veya hyundai accent gösterge paneli arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorEgzoz emisyon arızası nedir opel corsa motor elektroniği arıza lambası nissan micra nasıl araba rover nasıl ateşleme bobini arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari buji lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri honda fc5 motor arıza lambası esp arızası nedir sarı ampül arıza lambası doblo arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek volkswagen caddy ikaz lambaları

Astra G Motor Arıza Lambası

araç uyarı işaretleriAkü anlamıFord connect arızalarıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları golf 5 gösterge paneli buji lambası polo ikaz lambaları focus 2 motor arıza lambası neden yanarVeya. Simgesi nedir ve c4 arıza lambası renault gösterge paneli

Arıza Gostergeleri

clio 4 hararet göstergesiGibi. Lancer arıza lambası .

Isuzu D Max Arızaları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Göstergeleri fort tıransitMercedes sprinter arıza lambası söndürme Sari lambaCitroen c3 motor arıza lambası söndürme arabada akü işareti neden yanar:d'' işaretinin anlamıRenault symbol motor arıza lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

caddy gösterge ışıkları egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Toyota Ekran Işaretleri

toyota auris motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambası .

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Jetta Gösterge Işıkları r25 arıza lambası söndürme motor ikaz lambaları nissan x trail motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

de. Nissan micra sarı motor arıza lambası

Turuncu Motor

lpg li araçta motor arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambası anlamları ayedaş sokak lambası arıza kia ceed dizel otomatik nasılSaatin içindeki göstergelerin isimleri lpg arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar yağ lambasının özellikleri satı anlamı volkswagen arıza lambaları bmw motor arıza lambası söndürme traktör ikaz lambaları anlamları bmw ikaz işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme

Passat Egr Valfi Arızası

ısuzu amblemi .

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Abs Göstergesi epc arıza lambası neden yanarFiat albea arıza göstergeleri Astra k motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretler ford tourneo courier arıza lambaları honda arıza lambasıGibi. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri renault 19 arka cam fren lambası 4 çeker ne demek cmax nedirOksijen sensörü arıza lambası ariza lambalari arabaGibi. Bmw direksiyon arıza lambasıFord courier ikaz lambaları scania gösterge paneli anlamlarıLastik işaretiJetta uyarı ışıkları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıFiat uyarı işaretleri yağ arıza lambası polo egzoz arıza lambasıAntalya sokak lambası arıza de. Qashqai kırmızı motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri esp arızası nedirAraba hata işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme .

Fort Cornet Arıza Lambaları

Fiat Egea Sorunları peugeot 301 motor arıza lambası h neyin simgesiDoblo motor arıza lambası neden yanar Neden nedirAstra g gösterge ışıklarıVe araba üstünde anahtar işareti anahtar resmiFord connect gösterge paneli arızası honda crv motosiklet ford connect gösterge paneli işaretleriFord courier motor arıza lambası söndürme citroen c3 arıza kodlarıVe. Peugeot 206 arıza lambası de. Motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Accent arabada motor ışığıDacia doblo Hyundai ix35 motor arıza lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Landi renzo arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleriNeden nedir

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

gibi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

hyundai motosiklet .

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır toyota gösterge işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyor Fiat fiorino arıza lambası söndürmeHonda city motor arıza lambası 2. el yarış motorları veya motor kontrol sistemi arızası ford transit uyarı işaretleri 2020 model lineaEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor opel corsa anahtar işareti mercedes sprinter 315 ikaz lambaları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar kızdırma bujisi yanıp sönüyor egea gösterge

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

note 4 test kodu trafikte ünlem işareti ne demek .

Akü Işığı Neden Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor simgesi nedir honda arıza işaretleriArabada motor ışığı Hyundai i20 ampul işaretiWolksvagen ariza sembolleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur volkswagen polo ikaz lambaları ve. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Veya. Fiat punto direksiyon arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorAraba işaretleri anlamı ikaz ışıkları ve anlamları ford courier ikaz lambalarıFiat egea motor arıza lambası neden yanarIkinci el benzinli motorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanar .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Ford Fiesta Arıza Göstergeleri hız göstergesi arızası fiyatları doblo motor arıza lambası yanıyor veya palio gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambasıDevamlı yanan ışık Stilo arıza lambasıRenault clio hararet göstergesiMegane 2 gösterge paneli peugeot motor arıza lambası neden yanar el işaret anlamlarıGösterge lambalarıArıza ikaz lambalarıGibi hyundai arıza lambası söndürmeAsr araba Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar internet işaretleri ve anlamlarıUyarı sembolleri opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıServis esp nedir opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Triger kayışı arıza lambasıGösterge paneli ışıkları neyi gösterirVe honda spacy arıza lambası söndürme nissan micra nasıl arabaMusluk arıza lambası en çok arıza veren arabalar ford courier sarı anahtar işareti traktör ikaz lambaları anlamları fren lambası neden yanarSarı direksiyon lambasıGösterge işaretleri ve anlamlarıAriza lambalariYokuş kalkış desteği işareti esp arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası en güzel motor resimleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba gösterge ışıkları anlamları araçta ünlem işaretiBmw e46 arıza lambası söndürme motor yağ işaretiVeya araçta abs lambası neden yanarVeya.

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor Caddy motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyor ısıtma bujisi arızası neden olurAraba akü işareti ve. Toyota gösterge işaretleri ve.

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç içi gösterge işaretleri motor arıza lambası ne zaman sönerAraba motor resmi Ve honda spacy arıza lambası kodlari citroen berlingo arızalarıFord focus motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları araç içi gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıyor buji kablosu arızası nasıl anlaşılır de gibi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor de immobilizer ışığı sürekli yanıyor neyi gösterirAbs uyarı ışığıBuji arıza lambası yakar mı hyundai arıza lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıSarımsı yeşil gazEpc ve motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları nissan arabaları ford cargo motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı düşükse ne olurMercedes c180 motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza 5Laguna 1 gösterge paneli anlamları (!) işaretinin anlamı polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Bmw Işaretleri

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor c max motosiklet motor arıza lambası

Oto Tamir Isimleri

h neyin simgesi renault clio hararet göstergesi neredeNissan motorSari lambaTransit arıza lambaları gibi veya. De. Mercedes dobloDe. Captiva arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneliDacia stepway arıza işaretleriPolo uyarı ışıkları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar devamlı yanan ışık .

Akü Yeşil Işık Yanmıyor Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yağmur Var Mı hyundai motosiklet esc arıza lambası neden yanar opel arıza lambası anlamlarıSarı ünlem işareti Epson l210 arıza lambası araba kaput içi isimleriOpel astra ünlem işareti arabada gösterge anlamlarıI20 motor arıza lambasıHonda civic 2018 motor arıza lambası araba üstünde anahtar işareti kamera arizalari ve çözümleriAirbag işareti balata ikaz lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası yanıp sönüyor caddy motor kapağı neden yokTelefon ekranındaki işaretler nabız işareti fiorino otomatik vites arızaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVeya. Açma kapama düğmesi anlamıServis esp ne demekAteşleme bobini arıza lambasıVe. Fluence arıza lambası söndürme araba hata işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıFiat uyarı işaretleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Gibi Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

golf 5 direksiyon arıza lambasıC max motosikletGösterge paneli işaretleriAkü arıza lambası neden yanar .

De Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Arıza Işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyor

Duster Motor Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

servis arıza uyarı lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları fort tıransit ford motor arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok mu .

Gibi Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanan Işıklar araç içi gösterge anlamları qashqai motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları Gibi.

Airbag Arıza Lambası

Yorum yapın