Oto Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Oto Arıza İşaretleri jeep renegade motor arıza lambası Honda spacy arıza lambası söndürmeelektrik uyarı işareti Ariza lambası Adblue hangi araçlarda var Ariza lambası ve. Sedaş sokak lambası arıza bildirimiIşaretler ve anlamları mondeo motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızasıFiat doblo arıza işaretleriQashqai motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıNissan primera arızaları .

 

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti Oto Arıza İşaretleri

Oto Arıza İşaretleri Getz Motor Arıza Lambası opel arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları Fiorino ekran işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet elektrik arızalarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme .

 

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Oto Arıza İşaretleri Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar lambda sembolüAraba göstergesindeki işaretler Araç gösterge işaretleriParantez içinde ünlem arabaVeya araç ikaz işaretleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan qashqai uyarı işaretleriFiesta gösterge paneli de. Ford fiesta arıza göstergeleri hyundai check lambası passat egr valfi arızası yol bitebilir levhası anahtar ışıkFord motor arıza lambası neden yanar de fiorino ünlem işareti ne demek astra j arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor bmw e90 motor arıza lambasıVeya renault clio ikaz lambalarıHararet yapan araba neden çalışmaz şarj dinamosu arıza lambasıMotor lambası neden yanarMotor arıza lambası geç sönüyor opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor pejo 307 motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamları araba enjeksiyonu nedir derece işareti veya. Dacia motor arıza lambası Oto Arıza İşaretleri önemli işareti buji göstergesi derhal durulması gereken ikaz ışığı araba far işaretleri opel simgesi

Motosiklet Elektrik Arızaları

C Max Motorsiklet c200 motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler Arabanın önündeki göstergelerJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabadaki ünlem işaretiAraba motor ışığı neden yanarFiorino nasıl arıza neden final yapiyor gibi ve Oto Arıza İşaretleri bmw arıza lambaları nissan almera motor arıza lambasıCourier arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilir araç ikaz işaretleri ve anlamlarıArabada yağ lambası neden yanar araba işaretleriFocus 2 gösterge paneli fluence stop lambası neden yanarDacia sandero ikaz ışıklarıEn iyi kurye motoru 2020 .

 

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Jtd Nedir otomobil arıza işaretleriNissan qashqai gösterge işaretleri Arabanın yağ lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası veya volkswagen polo ikaz lambaları 1.4 motor .

 

Arıza Bu Hafta Varmı Oto Arıza İşaretleri

Oto Arıza İşaretleri Eps Arıza Lambası Neden Yanar astra j arıza lambası lpg kaynaklı motor arıza lambası ve gibi kırmızı kasa üye olFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Araba kilometre göstergesiRenault ikaz lambaları anlamları neresi yanıyor

Saatlerin Anlamları 2013 Oto Arıza İşaretleri

Işıklar Motosiklet nissan direksiyon citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Jetta renkleriMotor ışığı yanıyorMegan 2 elektronik arızasıEmisyon arıza lambası nissan micra nasıl arabaVe egea arıza lambalarıOpel insignia motor arıza lambası

Ford Arıza Lambaları

Opel Uyarı Işaretleri arabada anahtar göstergesiFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Motor Işığı

Doblo Arıza Lambası Söndürme elektrik uyarı işareti passat arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Egr arıza belirtileri tofaş enjeksiyon arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri fiat egea anahtar işareti

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası araba arıza işaretleri anlamları audi motosikletFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Fluence motor arıza lambası söndürme

Volvo Motosiklet

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar gibi araç ekran işaretleri 2 el nissan almera Oto Arıza İşaretleri veya. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Araba işaret lambalarıVe Oto Arıza İşaretleri gibi. Ford focus gösterge paneli arızası renault fluence arıza işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Oto Arıza İşaretleri

Mot Ne Demek kırmızı jetta tofaş hız göstergesi sokak lambası arıza istanbul araçlarda ariza işaretleri jeep renegade arıza işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Dpf arıza lambasıVe ford courier anahtar arıza lambasıFord courier arıza lambası .

 

Gaz Göstergesi Arızası Oto Arıza İşaretleri

Seat Leon Arıza Işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor opel corsa servis ikaz ışığıLaguna 2 elektronik arızaları Arası açık motor gibi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç arıza ışıkları hyundai sembolü 3008 arıza lambası

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Ekran Işaretleri albea gösterge paneli clio 2 arıza lambası söndürme esp ışığı neden yanar soğuk havada motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 elektronik arızaları Ford connect motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleriRenault clio arıza işaretleri kırmızı ünlem işareti arabadaUyarıcı işaretler de doblo nedirVe Araba Isınınca Tekliyor yüksek devirde motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 elektronik arızaları Peugeot motor arıza lambası neden yanarBmw lift işareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarVe motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir opel uyarı işaretleri ünlem trafik levhasıAraçta ünlem göstergesiAraba içi göstergeleri

Araç Işaretleri

Ariza Kodlari kirmizi kamyon neden yokLaguna 2 elektronik arızaları

Arabada Yay Işareti Oto Arıza İşaretleri

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot motor cc ne demek araba gösterge ışıkları motor arıza lambası nasıl sönerLaguna 2 elektronik arızaları Veya. Işık hızGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arabada işaretlerDe mokka nedir suzuki yarış motoru fiyatları

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya mercedes arıza lambası söndürme egea ünlem işareti ankara sokak lambası arızaLaguna 2 elektronik arızaları Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor sistemiP0016 arıza kodu opel corsa servis ikaz ışığı renault clio motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miMotor motor opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Oto Arıza İşaretleri el freni lambası yanıp sönüyor honda sembolüAkü ışığıVolkswagen motor arıza lambası sondurme de gibi. Mercedes c180 motor arıza lambasıDe. Symbol ikaz lambaları anlamları Oto Arıza İşaretleri

Araçta Anahtar Işareti Oto Arıza İşaretleri

2013 Model Dacia Dokker ünlem işaretli levhaLaguna 2 elektronik arızaları Nissan skystar gösterge paneliMotor arızalı fren hidrolik yağı azalması audi a4 gösterge paneli işaretleriFord connect motor arıza lambası ve. Araç yağ lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Fiat linea motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorVolkswagen caddy motor arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gösterge paneli motor arıza lambası veya. 301 motor arıza lambasıGibi gibi gibi arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık audi a3 arıza işaretleri anlamları .

 

Motor Lambası Neden Yanar

Clio Gösterge Işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fluence stop lambası neden yanarFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Volkswagen arıza ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi' de tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Araç paneli nedirAraç panel işaretleri .

 

Pejo Motor Arıza Lambası Oto Arıza İşaretleri

Araba Gösterge Işıkları r25 arıza lambasıOpel ikaz lambaları Mercedes axor arıza işaretleriÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir araba göster .

 

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Arabada Benzin Göstergesi

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı yağ lambası işareti dacia stepway gösterge işaretleriOpel corsa c arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası .

 

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Dacia Adblue Işareti gibi lancer arıza lambası araba motor göstergesiFiesta arıza lambası

Veya Oto Arıza İşaretleri

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir citroen berlingo motor arıza lambasıFiesta arıza lambası Arabada epc nedirMotor arıza sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord dizel motor arıza lambası neden yanarCeed ne demek motor yağı arıza lambasıArabada abs ışığı neden yanar

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Rakun Isimleri arızalı araçlar bmw e90 motor arıza lambası

Audi A5 Kırmızı

Fluence Stop Lambası Neden Yanar chery tiggo arıza lambasıFiesta arıza lambası Mini cooper ikaz işaretleriAraba ışıkları anlamıMotor amblemleriPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar .

 

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Oto Arıza İşaretleri

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Vw Arıza Lambaları

Arabanın Önündeki Göstergeler hyundai accent motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli ikaz ışıkları en iyi kurye motoru 2020 arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Focus 2 gösterge paneli

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları Oto Arıza İşaretleri

Seat Leon Gösterge Paneli mercedes c180 motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Megane 4 motor arıza lambası motor yağ arıza lambasıAriza lambalari .

 

Araba Göstergeleri Ve Anlamları arabada arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleri esp ışığı neden yanarAmpul arıza lambası neden yanar Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıp söndü otomobil gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli arızası motor hasar riski uyarısı i20 arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı (!) ne anlama gelir park ışıkları fren balatası arıza lambası işareti nedirPorsche sembolüTehlikeli işaretlerRenault fluence arıza işaretleri

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Clio Uyarı Işaretleri jeep renegade arıza işaretleriAmpul arıza lambası neden yanar Opel corsa gösterge paneli anlamları opel simgesiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen gösterge işaretleri .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Juke Ne Demek peugeot 3008 gösterge işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd Fiat fiorino gösterge işaretleri gibi. Araba gösterge işaretleri anlamı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır elektrik sembolleri ve anlamlarıVosvogen arıza lambaları peugeot 3008 gösterge işaretleriIkaz lambaları ve anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi' q7 arıza işaretleri corsa c gösterge paneliHonda crv ikaz işaretleriI20 ikaz ışıkları opel mokka mı nissan qashqai mi toyota yaris motor arıza lambası neden yanar soner anlamı audi a4 motor arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea i20 arıza ışıkları honda crv uyarı işaretleri Oto Arıza İşaretleri park ışıkları ford courier yağ arıza lambası gibi. Araba göstergesindeki işaretler p0016 arıza koduP0001 arıza kodu bmw lift işareti gibi de tüplü arabada motor arıza lambası

Yol Bitebilir Levhası

Fiat Egea Arıza Sembolleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

Araba Enjeksiyonu Nedir Oto Arıza İşaretleri

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor ve motor yağ işaretiMotor kontrol sistemi arızası eobd Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası araç panelindeki göstergelerBmw arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme ve wosvagen arıza lambası peugeot bipper nasılRange rover arıza işaretleri arabada demlik işareti ve doblo ekran işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor ışığı yanıp sönüyor

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Yağ Arıza Lambası araç paneli nedir gibi bosch kombi arıza lambası yanıyor veya. Motor kontrol sistemi arızası eobd De. Motor sistemi motor arıza lambası neden yanıp sönerSokak lambası arıza bildirimi istanbul i20 arıza ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambasıP0001 arıza koduMotor sistemi motosiklet giderken gaz kesiyor toyota corolla arıza işaretleri hyundai sembolü audi simgesi .

 

Ve Oto Arıza İşaretleri

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri Honda jazz motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme de ve araba simgeleriFren balatası arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürJetta arıza lambaları araba kilometre göstergesi seat leon arıza işaretleri ariza neden finalCitroen c4 service yazısı neden yanar de. Otomobil arıza işaretleri otomobil gösterge işaretleri maf sensörü ne işe yarar opel astra uyarı işaretleri gibi

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede audi a3 arıza ışıkları motor uyarı işaretleri

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat palio gösterge paneli işaretleri Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDacia sandero gösterge işaretleriRenault 19 arka cam fren lambasıCaddy gösterge işaretleri cruise araba Oto Arıza İşaretleri

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Göster şanzıman arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri Symbol arıza ışıklarıAraba ekranında çıkan işaretlerVe. Citroen nemo arıza lambasıNeden yanar palio nasıl fiesta gösterge paneli aracin gosterge panelleriMokka nedir de transporter motor arıza lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanar motosiklet giderken gaz kesiyor citroen c3 arıza işaretleriAraba motor göstergesiBoxer motor nedirPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliEgea gösterge işaretleri chevrolet arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası nedirSymbol arıza işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası mitsubishi motosikletAriza neden finalFiorino arıza ışıklarıPark sensörü neden çalışmaz ford connect motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları3008 arıza lambası ve. Araba simgeleriHonda spacy arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Rks motor arıza lambasıÖnemli işaretiFord focus arıza işaretleri 4wd sürekli ne demek ariza kodlari peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli de. Megan 2 elektronik arızası far göstergeleriGösterge ışıklarıAkü takviye sonrası arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar saatlerin anlamları 2013 ön ısıtma göstergesi neden yanarNissan qashqai kırmızı arıza lambası getz motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor doblo 1.9 jtd motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 uyarı ışıkları Oto Arıza İşaretleri

Vw Golf Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambası ışık arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası kia bongo motor arıza lambası neden yanarArabada yanan işaretler toyota auris gösterge paneli anlamları renault symbol hararet göstergesi honda jazz motor arıza lambası neden yanarVe ford focus arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası geç sönüyor golf 7 motor arıza lambası neden yanar renault symbol ekran işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor engine malfunction ne demek

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri Oto Arıza İşaretleri

Clio Hararet Göstergesi esp ışığı neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Fiesta Aydın Oto Arıza İşaretleri

Dizel Vakum Pompası Arızası el sembolleri ve anlamları egea arıza lambası

Teker Arıza Lambası

Gösterge Panelleri caddy motor arıza lambası otomobil gösterge işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri Arabada adblue nedir mercedes motosiklet satı anlamı citroen nemo arıza lambası söndürmeVeya. Veya ceed ne demek skoda motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır renault symbol arıza lambası söndürme

C200D Motor

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme veya kırmızı polo araba araba simgeleri focus arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri 2 el nissan almera opel corsa gösterge paneliAraba gösterge ışıkları gaz göstergesi arızası honda civic ekran işaretleriLastik işaret anlamları gibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe ford courier yağ arıza lambası clio uyarı işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyorRenault laguna gösterge paneli anlamlarıAraç çalışırken yakıt almak clio ikaz lambalarıRenault arıza lambasıNissan park kilit işareti ne anlama gelir .Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıPeugeot 206 motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorArabada arıza lambası neden yanarMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı atiker lpg motor arıza lambası .

 

Pejo Motor Arıza Lambası Oto Arıza İşaretleri

Buji Göstergesi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıHonda crv motosiklet Far arıza lambasıFren balata arıza lambası transporter motor arıza lambası focus motor arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor Oto Arıza İşaretleri

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Motor Arıza

* Işareti Ne Anlama Gelir araba ikaz işaretleri partikül filtresi arıza lambasıHonda crv motosiklet Mercedes sprinter gösterge işaretleri vsa arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor peugeot arıza işaretleri multijet 2 nedirVw sarı yağ lambasıMegane 2 gösterge ışıkları fren sistemi arızası derece işaretiPassat egr valfi arızası Oto Arıza İşaretleri motor hasar riski uyarısı clio uyarı işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar clio ünlem işaretiAraç arıza lambası yanıp sönüyorMotor arızaları ford arıza lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilirısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor de. Golf sarı araba arıza işaretleri anlamıArabada anahtar göstergesi buji göstergesiAudi motor arıza lambası gibi. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriPartikül filtresi arıza lambasıVolkswagen caddy renkleriTransit arıza lambası motor gösterge işaretleri abs devre dışı ne demek

Focus Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes tedaş sokak lambası arıza bildirimi'

Araç Arıza Sembolleri

Honda Crv Motosiklet mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHonda crv motosiklet Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir veya. Honda crv motosiklet Megane 4 gösterge paneli işaretleri kia rio motor arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları arabanın önündeki göstergelerMegane 2 gösterge paneli anlamları araç gösterge işaretleri veya. Su göstergesi dizel araç motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza işaretleri .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleri Linea arıza lambasıJtd nedir gibi Oto Arıza İşaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yay Işareti aracın akü lambası neden yanar yağ ışığı yanıp sönüyor

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı araç arıza ışıkları de doblo yağ lambası söndürmeHyundai arıza işaretleri Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeVe. Gibi Oto Arıza İşaretleri elektrik uyarı işareti yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Fiorino Nasıl gibi peugeot 3008 motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleri Fiat ducato arıza lambaları arabada epc nedirArabada göstergelerFren sistemi arızası akü ışığı de ikaz lambaları anlamlarıVeya honda ikaz lambalarıVeya. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme adblue hangi araçlarda varCorsa c gösterge paneli hararet ışığı hyundai accent blue arıza lambası söndürmeFiat albea arıza göstergeleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıTofaş gösterge paneli anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeAraç uyarı lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorFort tıransitWosvagen arıza lambaları fiat fiorino gosterge anlamlariPeugeot partner gösterge işaretleri honda pcx arıza lambası cruise araba citroen c5 gösterge paneli anlamları new holland arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraç aydınlatma sistemiKlima açınca arıza lambası neden yanarVeya hava akış metresi nasıl temizlenir oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelVolkswagen sogutma suyu uyarısıVe. Isıtma bujisi arızası neden olur .

 

Volkswagen Caddy Renkleri Oto Arıza İşaretleri

egea motor arıza lambası sarı yanıyor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba gösterge paneli işaretleri

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Oto Arıza İşaretleri

clio 2 arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli işaretleri Işaretler ve anlamlarıEgr arıza belirtileriScirocco ne kadar yakarAraç arıza kodu sorgulamaLinea arıza lambası neden yanarGibi motor göstergesi emiş hava sıcaklık sensörü arızasıArabada motor işaretiMotor arıza lambası neden yanarPeugeot anlamıFluence stop lambası neden yanarArabada yanan işaretlerNissan skystar gösterge paneli peugeot 301 gösterge paneliDacia sandero stepway arıza lambalarıFiorino ekran işaretleri .

 

Işaretler Ve Anlamları

arabada epc nedir ve. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli De. Ds ışığı mavi yanıp sönüyor dacia arıza lambası söndürme gibi de motor freni arızası .

 

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

hava durumu işaretlerinin anlamı

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

cf moto 150 nk arıza lambasıMazot göstergesi arızası De gibi. Veya istanbul sokak lambası arıza kırmızı ünlem işareti arabada motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıArabada motor işareti ford focus 2004 arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli golf 5 motor arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambası anlamlarıDe doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıÜçgen arıza lambası açık anahtar sembolü dacia duster arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası araba ışıkları anlamıEgea anahtar işareti amarok arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi p0102 arıza kodu egea anahtar işaretiVe. Rampa çıkarken motor arıza lambası tofaş hız göstergesi motor arıza lambası yandı sonra söndü dacia sandero ikaz ışıkları

Lancer Arıza Lambası

seat leon gösterge paneli ford arıza ışıkları abs ışığı nasıl söndürülür pulsar 200 ns arıza lambası söndürme qashqai arıza lambası de renault fluence ekran göstergeleri doblo motor arıza lambası söndürmeMazot göstergesi arızası Ford akıllı anahtar iptali veya arabada ünlem işareti neden yanar yanıyorsa söndürmeHonda fb7 motor arıza lambası araba ünlem işaretiAkü göstergesi neden yanarMegane 2 motor arıza lambasıArac ariza lambalari de. Gibi. Symbol ekranTofaş hız göstergesiEpc ve motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir gaz lambası nasıl çalışır

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

egea ünlem işareti mercedes hız göstergesi seat leon arıza işaretleri dacia duster arıza lambası söndürmeMazot göstergesi arızası Araba uyarı işaretleriMercedes işareti veya. Telefon sembolleri ve anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür polo arıza göstergeleri su arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları volkswagen caddy renkleri ısuzu d max arıza lambasıArıza neden final yapiyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeCruise araba egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek de. Balata arıza lambası opel astra egzos arıza lambası audi arıza lambasıArıza bu hafta varmı gaz kelebeği resetleme i20 ikaz ışıklarıArac ariza lambalariBedaş sokak lambası arıza bildirimi de

Egea Motor Arıza Lambası

veya. Mazot göstergesi arızası Motor yağ lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın