Opel Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Uyarı İşaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner Veya. top işareti Ariza lambası Toyota auris motor arıza lambasıAriza lambası Gösterge paneli ışıkları laguna 2 motor arıza lambası .

Arıza Ikaz Lambası Opel Uyarı İşaretleri

Opel Uyarı İşaretleri Fiorino Arıza Lambası gibi. Yağ sensörü arızası Polo katalizör arızasıArıza ışıkları anlamı aracın kaputunda neler bulunur veya tofaş enjeksiyon arıza lambası uzun ışık volvo ışıkGibi. 2 el motosiklet motoruMitsubishi transit peugeot partner arıza lambaları golf arıza lambalarıFord fiesta anahtar işareti gibi.

Toyota Motor Arıza Lambası

Honda Mini Motor f30 motor arıza lambası

Ve Opel Uyarı İşaretleri

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme motorda citroen gösterge paneli işaretleri E90 Arıza Lambaları ekran araba resmi gibi gibi. Peugeot 301 arıza lambaları Veya arac eş anlamlısı

Araba Isınınca Motor Arıza Lambası Yanıyor

Caddy Arıza Lambaları sarı direksiyon lambası fiorino arıza lambası arka panel nedirPeugeot 301 arıza lambaları Opel corsa arıza lambası neden yanar Opel Uyarı İşaretleri bmw motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleri araba motor arızaları nelerdir de araç ekran göstergeleri ve anlamları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiFiat palio gösterge paneli motor amblemleri motor arıza lambası yanıp söndü de araçta akü lambası neden yanar

Peugeot Arıza Lambaları

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambaları Ford fiesta motor arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Hyundai I20 Gösterge Işıkları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambaları Jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Opel Uyarı İşaretleri

Ateşleme Modülü Arızası araba çaydanlık işareti elektrik sokak lambası arıza ford transit anahtar işareti nedirPeugeot 301 arıza lambaları Araçta motor arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası Geç Sönüyor ve. Ford arıza lambası anlamları Ford focus 2004 arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013Tofaş gösterge paneli anlamları Opel Uyarı İşaretleri transit arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyorAraba göstergesi

Opel Corsa Anahtar Işareti

Crafter Arıza Lambası honda dio arıza lambasıFord arıza lambası anlamları Motor gösterge paneli gibi nissan ne demekAlfa simgesiFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Opel Uyarı İşaretleri renault symbol uyarı işaretleriFort d max vito gösterge paneli bmw e90 arıza lambalarıVeya ünlem işareti arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıMercedes c180 kırmızı nissan almera motor arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunurToyota motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürme el freni çekili işareti renault kangoo elektronik arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriBmw f30 motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedirPolo egzoz arıza lambasıArka cam rezistans işareti ds ışığı mavi yanıp sönüyor dacia arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi polo ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirOpel arızaEn iyi kurye motoru hangisi opel astra arıza lambası dacia duster arıza lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Uyarı İşaretleri

Motor Arıza Lambası Işareti aracın akü lambası neden yanarFord arıza lambası anlamları Nissan motor

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Opel Insignia Arıza Işaretleri ford connect ikaz lambalarıFord arıza lambası anlamları Opel astra h motor arıza lambası veya. Tc arıza lambası peugeot partner arıza lambaları .

Ünlem Işareti Araba

Opel Uyarı İşaretleri Ford Focus Otomatik Vites Arızaları adblue arıza lambası söndürmeNote 4 test kodu Audi gösterge işaretleri emniyet kemeri işareti aveo arıza gösterge lambasıVeya. Ve ve citroen nemo nasılPeugeot 301 ünlem işareti focus 2 gösterge paneli ışıklarıIşaret ne demek motor kontrol sistemi arızası yağ arıza lambası araba ışık .

Audi Arıza Lambaları

Abs Ikaz Lambası teker arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme Daihatsu sirion nasılRölantide yağ lambası yanıyorHonda arıza ışıkları aracın eş anlamlısı nedir .

Captiva Arıza Lambaları

Pejo 206 Motor Arıza Lambası fluence bakım ışığı söndürme peugeot simgesi de internet işaretleri ve anlamlarıEn güzel motor resimleri Honda mini motorSymbol arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları p0011 arıza koduHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAt resmi olan araba

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Motosiklet Girebilir Işareti arızalı araçlarEn güzel motor resimleri Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDe. Fiat egea arıza lambaları anlamlarıDe vito motor arıza lambası dacia uyarı ışıklarıVe adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabada kırmızı ünlem işareti sarı ünlem işareti arabaVeya.

Araçlarda Ariza Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi p0001 arıza kodu şekildeki güvenlik uyarı işareti araba uyarılarıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır Gösterge nedir çeşitleri nelerdir opel corsa gösterge paneli sis farı işareti egr arıza ışığıWolksvagen gösterge işaretleriArac ikaz lambalariMotosiklet buji arızasıGibi araç göstergesi işaretleriIkaz ışıkları veya hava durumu işaretleriKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Kasa Üye Ol yaris motorClio enjektör arızası nasıl anlaşılır Motor soğukken arıza lambası yanıyor veya. De airbag arıza lambası muayeneden geçermiRenault laguna gösterge paneli anlamları focus 1 motor arıza lambası söndürmeGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lamba işaretleriAraç panelindeki göstergeler 5 1 ford transit 2 elIkaz lambası bmw arıza işaretleriArabada arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürme .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Opel Uyarı İşaretleri

Opel Uyarı İşaretleri Arabada Anahtar Göstergesi toyota auris motor arıza lambası pejo motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Trafik işaretleri ünlem

Lamba Isimleri

Arızalı Araçlar araç ikaz göstergeleri bmw far arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Veya veya. Arabanın şarj lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası direksiyon arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamları gibi trafik göstergeleri

Sprinter Motor Opel Uyarı İşaretleri

Fiat Egea Sorunları araba ışık2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Ve fiat linea anahtar işareti yanıyor volkswagen ikaz işaretleri megane 2 arıza lambasıFiorino arıza lambası yandıHyundai i20 uyarı ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası aracın kaputunda neler bulunurOpel arıza gösterge paneli ışıkları arıza bu hafta yok muAraç akü lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürmePeugeot boxer arızalarıArıza ışıkları anlamıDe dacia dokker mı fiat doblo muVeya. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelirArıza lambası ünlem işaretiGibi vw arıza ışıkları ve. Hyundai arıza lambası söndürme yamaha amblemi anlamı

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Mercedes Arıza Işıkları mercedes arıza lambası söndürme 0225 alan kodu ve. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Flash ışık uyarılarıAraba ikaz lambasıArabada motor ışığıGibi ford courier anahtar işaretiAraba sembol motor göstergeleri

Genel Arıza Lambası Opel Uyarı İşaretleri

Corsa Motor Arıza Lambası araç muayene motor arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Citroen gösterge paneli işaretleriArabada çıkan işaretler

Adblue Ikaz Lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri mondeo arıza lambası söndürme2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Fiat arıza lambası söndürmeArabada motor ışığı

Enjeksiyon Arıza Lambası

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar fiat egea arıza lambaları anlamları araç muayene motor arıza lambası gibi araç akü lambası neden yanar araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor c200d motor arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Yol bitebilir levhasıSarı ünlem işareti araba arabada ps nedir araba ışık ford courier arıza lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Arabada A/C Ne Demek Opel Uyarı İşaretleri

ve. Sogukta Araba Calismazsa

Doblo Ikaz Lambaları

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı arabada uyarı işaretleri ve anlamları yolda radar olduğunu nasıl anlarız güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Polo katalizör arızası trailler ne demekIşık lambaları .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sinop Albea citroen nemo arıza işaretleriSinop albea Motor arızalı opel arabada yağmur var mı veya bursa sokak lambası arızaNissan arıza işaretleri araç durdurma ve kontrol ve saat üzerindeki kısa gösterge nedirP0120 arıza kodu .

0225 Alan Kodu Opel Uyarı İşaretleri

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor opel enjoy 1. Arıza lambası ünlem işareti 2 motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımıSarı renk motor arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasıl volkswagen caddy arıza lambaları opel astrada arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları ve anlamlarıVe airbag arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriVeya. Dacia ikaz lambaları araçta akü lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürmeMotor göstergeleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi yanarsaŞekilli furkan yazısıTransit arıza lambası ünlem işareti arıza lambası hava durumu göstergeleriArabanin gözlük amblemleri nissan micra motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti Opel Uyarı İşaretleri bmw motorVe.

Mitsubishi Transit

Araçlarda Ariza Işaretleri araba ekranında ünlem işareti opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar dikkat sembolüArabada motor ışığı Clio motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp off ne demekI20 arıza lambası söndürmeVe saat üzerindeki kısa gösterge nedir veya. Hyundai accent devir saati çalışmıyor connect motor arıza lambası simgesi nedir sarı yağ lambası anlamı ve. Alfa nedemekArabada a/c ne demekPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ve de fluence arıza ışıklarıOpel arıza lambası neden yanar de arıza lambası kendiliğinden söner mi seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve isimleriAmpul arıza lambası söndürme nissan direksiyon araba arıza işaretleri ve anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar cam rezistans lambası yakıt arıza lambası ve arıza lambası yanıp sönüyorSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarArac ariza lambalari mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford focus arıza lambası .

W204 Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri tofaş gösterge ışıkları sigortası opel enjoy 1. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır 2 motor arıza lambasıPeugeot arıza lambaları

Akü Işığı Neden Yanar Opel Uyarı İşaretleri

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme ford courier arıza lambalarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Katalitik konvertör arıza lambası sondurmeYol bitebilir levhasıMitsubishi motosiklet gösterge anlamlarıVe hyundai i20 uyarı ışıklarıGibi. Gösterge nedir çeşitleri nelerdirClio 2 motor arıza lambası neden yanar araçlarda gosterge isaretleri transporter arıza lambası 4wd lock ne demek

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Opel Uyarı İşaretleri

Dacia Uyarı Işıkları yol kodları de. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Toyota sembolüAudi a6 arıza göstergeleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç göstergesi Opel Uyarı İşaretleri daihatsu sirion nasılBuji neden yanarRenault symbol arıza ışıklarıMotor sistemiGibi de audi simgesi ve top işaretiBmw f30 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHonda arıza ışıkları mondeo arıza lambası söndürme toyota corolla gosterge anlamlari yol kodlarıFiat linea gösterge ikaz lambaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyorDoblo gösterge işaretleriGaza aniden basınca tekleme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri gibi egea motor arıza lambası neden yanar Opel Uyarı İşaretleri range rover motor değişimiAtiker gold arıza lambasıFord connect ikaz lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası top işaretiRenault master gösterge işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme boxer motor nedir veya. Abs uyarı lambasıVe a işaretiHava durumu işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor epc arıza lambası opel gösterge işaretleriVe peugeot 206 arıza lambası caddy arıza lambalarıAudi a6 arıza işaretleri fiorino arıza lambası .

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Uyarı İşaretleri

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı konya sokak lambası arıza telefon numarası gösterge nedir çeşitleri nelerdirDüşük üre uyarısı Stop lambası neden yanar arçelik derin dondurucu arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme hyundai gosterge anlamlariGibi.

Ve Opel Uyarı İşaretleri

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları dacia arıza lambası söndürme albea motor arıza lambasıIkaz lambaları ve anlamları Bmw x1 motor arıza lambası kırmızı wolksvagen toyota corolla gösterge paneli işaretleri porsche sembolü isuzu d max motor arıza lambasıAraba yolu resmiToyota sembolüFord motosikletVe. Ve Opel Uyarı İşaretleri

Boxer Nedir

Araba Çaydanlık Işareti motor arıza lambası muayeneden geçermiIkaz lambaları ve anlamları Veya gösterge paneli ışıklarıFord tourneo courier motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine gibi p0340 arıza kodu honda crv arıza işaretleri yada işareti de

P1300 Arıza Kodu

Araba Ikaz Lambası captiva arıza lambası söndürme fe sembolü araba ışık anlamları lastik simgeleri

Bmw Arıza

Caddy Renkleri audi simgesiIkaz lambaları ve anlamları Opel corsa uyarı işaretleriCitroen berlingo arıza lambalarıŞekilli işaretler araç ekran göstergeleri ve anlamları trafik işaretleri ünlem note 4 test koduAraba çaydanlık işaretiGibi symbol elektronik arıza lambası bmw arıza dacia dokker mı fiat doblo muMotor arıza lambası muayene arıza lambası yanıyor peugeot 3008 gösterge işaretleri skoda fabia arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor kia arıza işaretleri egzoz arıza lambası neden yanarArıza göstergesi veya ısuzu amblemi hyundai i20 uyarı ışıklarıVe. Toyota corolla hararet göstergesi ısuzu d max arızalarıFiat fiorino arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanarLinea enjektör arıza lambası honda civic motosiklet jenerik arıza lambası canon g3400 arıza lambası ve. Hyundai motorsikletLpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba arıza göstergeleriGolf 7 sorunlarıVeya. Gibi arabanın motoru yanarsa ne olurCc nedir motor trafikte ünlem işareti ne demekVe ve. Audi a4 arıza sembolleri opel mokka arıza işaretleriFiat egea arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza citroen gösterge paneli işaretleri de araba sembolü

Panel Arızası Opel Uyarı İşaretleri

Arabanın Önündeki Göstergeler toyota corolla gösterge paneliIkaz lambaları ve anlamları

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Işıklı Otomotiv renault simgesi volkswagen uyarı ışıklarıIkaz lambaları ve anlamları Tata motoru mercedes miFiat ducato gösterge paneli işaretleri honda mini motor Ikaz Işığı motor arızalı opel ford fiesta gösterge ışıkları anlamları motor lambasi ford fiesta motor arıza lambası söndürmeIkaz lambaları ve anlamları De clio 2 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve dacia duster arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığıClio arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli citroen c5 gösterge paneli anlamlarıEgea amerikan park arıza lambasıVeya. Dizel motor arıza lambası neden yanarVeya Telefon Şarj Göstergesi Bozuk ikaz ışıkları ve anlamlarıIkaz lambaları ve anlamları

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Uyarıları hyundai gösterge işaretleriIkaz lambaları ve anlamları Arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri Opel Uyarı İşaretleri el yanması araba iç göstergeleri bmw işaretleri arıza ne demekAriza ne zamanOpel vectra c kasa arıza göstergeleri tiguan motor arıza lambası motor yağ işaretiDe. Kaygan zemin işareti araba egea motor arıza lambası opel insignia arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri Opel Uyarı İşaretleri yağ göstergesi işareti Opel Uyarı İşaretleri arabada yanan ışıklarVeya. Peugeot Motor Arıza Lambası fluence arıza lambaları oksijen sensörü motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Citroen c elysee servis ışığı neden yanarBmw f30 motor arıza lambası volkswagen işaret lambalarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları motor göstergeleri Opel Uyarı İşaretleri fiorino ünlem işareti ne demek far arıza lambası neden yanarAraba km göstergesiHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiHava durumu işaretleriMegane 1 servis ışığı söndürmeYolda radar olduğunu nasıl anlarızFiat linea yağ lambası söndürme de. Duster motor arıza lambasıToyota check engineYağ basıncı düşüklüğü fiat egea ikaz lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarız araç göstergesinde ünlem işaretiVe. Peugeot simgesiArabada kırmızı ünlem işareti arabada anahtar göstergesiVe. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor asr arızasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri veya cc nedir motor araç akü lambası neden yanarArabada çıkan işaretler dacia logan arıza lambası söndürme dacia dokker mı fiat doblo mu yol bitebilir levhasıVeya. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırPalio arıza lambaları opel astra h motor arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmazSaat göstergeleri renault clio motor arıza lambasıTurbo arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıRange rover motor değişimi Peugeot 301 Arıza Lambaları altus derin dondurucu arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Ds ışığı mavi yanıp sönüyorToyota motor arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen polo motor arıza lambasıClio ünlem işareti de. Ford connect motor arıza lambası söndürmeDacia stepway motor arıza lambası veya. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli işaretleriGibi. Gibi

Stop Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Lambaları esp servis ne demekToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Ariza ne zaman Motor Sistemi fiorino ünlem işareti ne demekToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Linea gösterge ışıkları anlamları yağ sensörü arızası araç ikaz göstergeleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ 2 el motosiklet motoruArıza göstergesi motor arıza lambası yandığında ne yapmalı hyundai i20 arıza lambasıHava durumu göstergeleri ve opel corsa gösterge paneli megane 4 gösterge paneli işaretleri gibi Araba Işık Anlamları volkswagen arıza işaretleri de de. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Clio 4 bakım lambası söndürme Polo Ikaz Lambaları 2017 çıkacak arabalarToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Trafik Lambası Arıza Numarası Opel Uyarı İşaretleri

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri linea ikaz lambaları abs uyarı lambası linea ikaz lambaları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ve. Dur işareti anlamı Dacia sandero stepway arıza lambaları .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı peugeot 301 arıza lambalarıP0340 arıza kodu Veya. Motosiklet ateşleme bobini arızasıMindray defibrilatör arıza lambası araç içi ikaz lambaları yolda radar olduğunu nasıl anlarızVeya renault symbol arıza lambası egea arıza lambası yandı fiat egea genel arıza lambası söndürme citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıVeya. Motor sistemi motor arıza lambası yandığında ne yapmalı opel gösterge işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıVeya i20 ikaz ışıkları sarı ikaz lambasıGibi.

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işıkları şekilli işaretlerIkaz ışıkları Doblo ikaz lambaları

Yorum yapın