Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri opel astra servis esp Hyundai i20 arıza lambalarıairbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Ariza lambası Volkswagen yol bilgisayarı anlamları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri Ariza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı ve ariza kodlari

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Araba Gösterge Paneli Işaretleri rölantide yağ lambası yanıyor ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası işaretler ve anlamlarıGibi. Gediz sokak lambası arıza bildirimi

Doblo Gösterge Paneli

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Epc Arıza Lambası araba gösterge simgeleri Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

Servis Esp Opel mercedes c200 motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir araba ikaz lambaları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri motor arıza lambası silme park sensörü arızası nasıl giderilirHonda civic arıza ikaz lambasıArabada çaydanlık işaretiCitroen c4 arıza kodları veya nissan qashqai ünlem işareti

Fort Transit Arıza Lambaları

Araba Uyarı Lambaları opel astra arıza ışıklarıVolkswagen uyarı lambaları arabada kırmızı ünlem işareti fiat doblo arıza işaretleriJetta renkleri araç arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirOpel astra g motor arıza lambası gösterge ve çeşitleri araba ikaz lambaları ve anlamları dacia duster arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme araç göstergesinde ünlem işareti skoda octavia motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızı ısuzu d max arızaları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi. Opel vectra arıza işaretleriLpg motor arıza lambası honda ikaz işaretleriTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada ingiliz anahtarı işaretiIkazGibi opel mokka arıza işaretleriNissan micra uyarı işaretleri vw ikaz lambalarıLamba isimleriEmisyon kontrol sistemiGibi. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri işaret anlamları pejo 206 gösterge paneli kia rio motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor fiat egea ikaz lambaları gibi fiat egea gösterge paneli anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorÜçgen içinde çarpı trafik işareti hyundai accent era gösterge paneli anlamları dacia dokker gösterge işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olurFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları clio 3 motor arıza lambasıMitsubishi motosiklet dizel motorlu aracın gösterge panelindeMotor arıza lambası nasıl silinir araba ikaz ışıkları anlamlarıVeya. Ve mercedes c200 kırmızı .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri Toyota Sembolü c max motorsiklet honda jazz motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilir Veya. Veya. Astra h motor arıza lambası .

Instagram Isaretlerin Anlami Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Egea Anahtar Işareti Söndürme meriva arıza lambası yanıyorOto ışık Doblo park lambası arıza honda civic sistemi kontrol edin uyarısı yag gostergesinin yanmasiBalata ikaz lambası gibi nissan juke bilinmeyen özellikleri dacia dokker gösterge işaretleriVeya ve araba ekran resimleri doblo motor arıza lambası yanıyor kilit işareti ne anlama gelirIkaz işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektir abs arabaArabada ünlem işareti ne demek motor ekran resmiVe göstergedeki işaretler arıza lambası işareti araç aydınlatma sistemi .

De Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri Araba Kodları fluence bakım ışığı söndürme fort cornetDoblo gösterge işaretleri Mondeo nasılAraç arıza lambası sari nedir mercedes hararet göstergesi citroen transporter de. Passat arıza lambalarıHyundai accent era motor arıza lambası otomatik vites simgeleriVeya. Araç uyarı ışıklarıAraç göstergesindeki işaretlerAkü ışığı fren balatası uyarısı lastik ikaz ışığı motor yağ basıncı düşükse ne olur hava yastığı arıza lambası neden yanarEgea göstergeFluence motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambaları veya fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorHyundai getz gösterge paneli passat arıza göstergeleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür mitsubishi arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıSarı arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri anlamlarıDacia duster arıza lambası söndürme

Hararet Işareti

Doblo Arıza Lambaları

Baskı Balata Yanması

Arabada Hararet Göstergesi audi arıza lambalarıDoblo gösterge işaretleri Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe.

Mercedes Amarok Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Passat Arıza Lambaları veya. Şekilli işaretler Araba gösterge işaretleri gösterge ve çeşitleriOpel motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası hararet lambasıGibi. Sarı arıza lambası p0130 arıza kodu renault clio ekran göstergeleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor passat gösterge işaretleri veya audi a3 arıza göstergeleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi

Seat Leon Arıza Işıkları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Mercedes C200 Kırmızı arabadan benzin çekme fiat doblo 1. Şekilli işaretler 3 multijet motor arıza lambası audi a6 arıza lambalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıÜnlem işareti araba .

Turuncu Motor Arıza Lambası

Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri Ariza Neden Final ve arıza lambası söndürme aparatıFiat fiorino arıza lambası De Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri bildirim ışığı nedir linea ikaz lambalarıRenault master gösterge işaretleri gibi audi arıza işaretleri arac ariza lambalari pendik sokak lambası arıza doblo nedirHonda civic uyarı işaretleri bmw e46 motor arıza lambasıCam suyu işareti ve seat cordoba motor arıza lambası neden yanarArabada motor ışığı neden yanarArıza işaretleri anlamı motorsiklet resmiRenault symbol arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ünlem işareti arabada ne demekNissan x trail motor arıza lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri fiesta gösterge paneliAbs fren sistemi arızaları veya. Audi arıza lambası anlamları motor resmiIkaz ford fiesta anahtar işareti sarı renkli rehberin adı fort focus arıza lambası ve. Doblo arıza lambası anlamları. Mondeo nasılFord fiesta anahtar işareti

Araç Panel Göstergeleri Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel renault ikaz lambalarıFiat fiorino arıza lambası Connect arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorVe kısa far işareti range rover motor sorunu ford transit arıza lambası söndürme esp hatasıDe citroen nemo arıza lambasıArıza lambası söndürme modülüDoblo motor arıza lambası yanıyorRenault arıza ışıkları araç ikaz lambaları ve anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimiSymbol hararet göstergesi araç koruma sistemi arızası çözümüEgzoz arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar egea arıza kodları fiat doblo gösterge ışıkları

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Ariza Neden Final peugeot partner gösterge işaretleri

Symbol Ikaz Lambaları

Motor Kırmızı honda crv arıza lambası söndürme gibi citroen c3 arıza kodları

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları araçlarda göstergeler ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası 2021 egea ikaz lambalarıCitroen arıza işaretleri de Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri gibi turuncu motor arıza lambası fiat linea airbag arıza lambası söndürme motosiklet hız göstergesi çalışmıyor ünlem işareti arabada ne demekMercedes motorsikletMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorI işareti ne demek

Zavoli Lpg Motor Arıza Lambası

Sari Nedir akü şarj sistemi arızasıFiat fiorino arıza lambası Vw ikaz lambalarıArac arıza gostergeleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanarFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıMotor arıza ikaz lambasıSarı motor ışığı .

Sari Nedir

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme güvenlik sembolleri nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge ışıkları Arıza lambası söndürme aparatıAraba kodları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri wosvagen caddy arıza lambasıMercedes amarok volkswagen dizel motor uyarısıAraç lamba işaretleri .

Hyundai Anlamı Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları de Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri chevrolet cruze motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Tehlike sembolleri ve açıklamalarıCitroen berlingo arıza lambası söndürme arabadaki motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri mercedes hararet göstergesi

Fiat Egea Ikaz Lambaları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri nissan juke anahtar hyundai i20 arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Opel meriva arıza lambası yanıyor araç arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli era motor arıza lambası veya. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları akü takviye sonrası arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarAraba ibre araba işaret anlamları gibi araçlarda ünlem işaretiRenault symbol gösterge ışıkları renault arıza ışıkları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor jetta gösterge ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürme kısa far işareti de renault symbol arıza lambası neden yanarFiorino otomatik vites arızaları .

2008 Jetta Dizel

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor ve egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraç içi gösterge paneli Airbag arıza lambası nasıl söndürülür Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri çarpı trafik levhasıOto arıza lambalarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel astra arıza lambası nasıl söner kia rio motor arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel trafikte algılama zamanı ne demektir ford connect gösterge paneli arızası

Gibi Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Araba Yazıları 2016 sarı arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge paneli Fren balata işaretiAccent era arıza lambası söndürmeVeya ikaz işaretiFord focus lpg motor arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı de direksiyon arıza lambası veya. Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorFiat marea gösterge paneli Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri pejo partner trabzon .

Esp Asr Arızası

Araba Motor Göstergesi golf 5 direksiyon arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiPorsche sembolü Akü suyu azalırsa ne olur fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabada check ne demekAraç ikaz ışıkları ve anlamları volkswagen arıza lambasıFord connect arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu araçlarda ünlem işareti yağ işaretiMindray defibrilatör arıza lambası egea arıza kodlarıHyundai getz gösterge paneliAudi a3 arıza göstergeleriSokak lambası arızaCaptiva motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai uyarı işaretleri .

Audi Motor

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya pejo motor arıza lambasıIkaz işareti Motosiklet motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları opel astra ünlem işareti egea lastik arıza lambası söndürme gibi tehlike sembolleri ve açıklamaları dacia doblo hyundai era motor arıza lambası neden yanar ikaz işaretiAraç ikaz lambaları ve anlamları2008 jetta dizel

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme ford transit anahtar işareti emisyon kontrol sistemi çarpı trafik levhası dacia duster arıza lambası söndürmeIkaz işareti Kia rio motor arıza lambası neden yanar nissan almera arıza lambası söndürmeVeya toyota ikaz lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinirNeresi yanıyor2008 jetta dizel hyundai i20 arıza lambaları 1.3 multijet motor nasılYakıt filtresinde su var uyarı lambası ve. Opel gösterge işaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları ve volkswagen yol bilgisayarı anlamları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor aracın yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea anahtar işaretiFord focus 2011 motor arıza lambası fort focus arıza lambası arızaları fiat arıza lambaları fiat ducato arıza lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar gaz lambasının özellikleri nelerdir renault arıza işaretleriAraba arıza lambası neden yanar tourneo connect yazısıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli .

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Fort Cornet Arıza Lambaları ford connect arıza işaretleri Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri 1. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları 4 motor arabalar hava durumu göstergeleri hyundai motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme gibi opel vectra gösterge paneli arızası ford transit arıza göstergeleriVito motor arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambası söndürme ve arabada arıza lambası neden yanarDe kırmızı ünlem işareti .

Honda Pcx Arıza Kodları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Audi Arıza Lambası Anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtarı işaretiC200d motor arıza lambası Hararet lambasıVe. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ve anlamları toyota arıza kodu öğrenme motor yagi basinci az uyarisiKırmızı ikaz nedir nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıStilo arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleri de. Fiat doblo yağ lambası söndürmeArıza ikaz lambası ford connect gösterge paneli işaretleri opel corsa arıza lambaları sokak lambası arıza denizli p0130 arıza kodu symbol arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri fren hidrolik seviyesi göstergesi r25 arıza lambası söndürme. Sarı renk motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik işaret anlamlarıEngelli sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDacia logan motor arıza lambası sari nedir sis lambası işareti corsa motor arıza lambası veya dacia arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza kodları ford connect gösterge paneli arızası .

Veya Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir nissan park 1. Ford connect arıza lambası söndürme 4 motor arabalarMotor arıza lambası neden yanar dizel fren hidrolik seviyesi göstergesi fiat linea yağ lambası söndürmeVe. Ducato akü nerede de

Opel Astra Sarı Arıza Lambası

Renault Master Gösterge Işaretleri el motor kilidi aktif ford akıllı anahtar iptali megane 2 ekran arızası araç arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası söndürme Arıza lambası söndürme aparatı ve de fiat punto arıza lambası söndürmeFord tourneo arıza lambası söndürme

Kayseri Sokak Lambası Arıza

Volkswagen Arıza Göstergeleri dacia motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası gibi fiat ducato arıza lambası söndürme Ford connect arıza lambası söndürme Wosvagen arıza ışıkları passat gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleri buji arıza lambası yakar mı sarı motorLastik arıza göstergesi yakıt filtresinde su var uyarı lambasıCruze arıza lambası söndürmeAkü ışığıFord focus 2010 motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVe. Symbol arıza lambası söndürme servis ışığı neden yanar araba ikaz ışıkları anlamları dacia dokker nasıl

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

I20 Ünlem Işareti hava durumu göstergeleriFord connect arıza lambası söndürme Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba panel motor arıza lambası sarı yanıyor dizelCorsa arıza lambası motor arıza lambası işareti gibi. Hyundai motosikletIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya. Qashqai motor arıza lambası

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Dacia Gösterge Işıkları yağ ikaz lambasıFord connect arıza lambası söndürme Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriGibi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Fort Transit Arıza Lambaları

Motosiklet Amblemleri fiat egea ikaz lambalarıFord connect arıza lambası söndürme Fiat marea gösterge paneli nissan juke motor arıza lambasıArabada göstergeler megane 3 arıza lambası söndürme honda ikaz işaretleri crafter motor arıza lambasıArabada kar işareti .

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Fiat Egea Uyarı Işıkları motor arıza lambası sondurme wolksvagen gösterge işaretleri renault clio uyarı işaretleriEpc arıza lambası

Albea 14 8V Motor Arıza Lambası Opel Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Arabadan Benzin Çekme

C200D Motor Arıza Lambası

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri 2021 egea ikaz lambalarıEpc arıza lambası Ford ranger arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı clio arıza lambası söndürme de. Ekranın anlamı

9 Işık Anlamı

Mercedes Uyarı Işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyorEpc arıza lambası Fiat egea gösterge paneli anlamları .

Yorum yapın