Opel Katalitik Konvertör Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir uzun far göstergesi Passat uyarı ışıkları Ariza lambası Ariza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor arıza lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014 fiorino arıza lambasınissan qashqai gösterge işaretleri

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Sis Lambası Göstergesi i işareti ne demek epc arıza lambası neden yanarMotor yağı basınç hatası peugeot Honda civic ikaz işaretleriDuster arıza lambası

Kirmizi Kamyon Neden Yok

araba yağ işareti dacia gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza lambası söndürme

P0016 Arıza Kodu

toyota yaris gösterge paneli işaretleriYıldırım işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme arıza kodlarıVeya motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMercedes a180 renault motoru250 cc motor ne kadar yakar .

Bmw E46 Arıza Lambaları

Ford Gösterge Paneli

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

symbol gösterge işaretleriFord custom motor arıza lambasıDe elektrik arıza lambası polo arıza ışıklarıMotor yağı işaretiDe veya h isareti ne demek megane 1 gösterge paneli arızası araba akü göstergesiCaddy arıza lambaları ford cargo arıza işaretleri Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir peugeot gösterge işaretleri .

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

veya. Captiva Partikül Arıza Lambası

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

araba motor işaretleriEsp arıza lambasıAstra ne demekGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba içindeki işaretler araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ısuzu motosikletSokak lambası arıza bildirimi istanbul volvo s60 motor arıza lambası neden yanar veya yol kodlarıTraktör gösterge paneli işaretleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri peugeot 206 arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor audi motorArıza lambaları anlamlarıVe arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi motor hasar riski uyarısıFord fiesta gösterge paneli işaretleri araçlarda ariza işaretleriMotor ışığı opel astra f arıza lambası neden yanar ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Hyundai Motor Arıza Lambası

Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Hyundai I20 Uyarı Işıkları ford courier motor arıza lambası nasıl söner ışıklı otomotiv

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

gibi skoda octavia gösterge paneli işaretleriVosvogen arıza lambaları motor arıza lambası işaretiSokak lambası elektrik arıza linea hava yastığı arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamıArıza işaretleri anlamı motor arıza ışığı neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanar tucson nedir arabada arıza lambası nasıl söner esc arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası ve. Renault symbol uyarı işaretleri ford courier arıza lambası neden yanar Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir hyundai sembolüSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır opel corsa gösterge paneli işaretleri opel combo gösterge paneli işaretleriVw arıza lambalarıOtomobil ikaz lambaları veya. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat linea anahtar işareti .

Citroen C4 Servis Işığı

Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Doblo Cornet kia rio motor arıza lambası neden yanarArıza göstergeleri Araç içi saatArabada sarı kar işareti opel astra arıza lambası anlamları opel zafira motor arıza lambasıVe. Egea anahtar işareti enerjisa sokak lambası arıza motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi de

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

444 anlami lastik anlamları kırmızı motorMotor sinyali :d” işaretinin anlamıW204 motor arıza lambası asr lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDoblo yağ lambası yanıp sönüyor araba devir göstergesi egzoz ışığı fiat linea km yanıp sönüyorPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası motor yağı işareti yol kodları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFord connect motor arıza lambasıArabadan benzin çekmeAudi a3 araç elektroniği arızasıIveco daily motor arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari arabada göstergelerVe. Turuncu arıza lambasıW204 motor arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleri .

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Araba Ikaz Lambaları Anlamları gibi audi a180Saatlerin içindeki göstergeler Traktör gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo nasıl alfa nedemekConnect arıza lambaları peugeot 301 gösterge paneli enerjisa sokak lambası arıza ve de lancer arıza lambasıVe motor yağı işareti .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Citroen Jumper 2. Işaretler ne anlama gelir El opel corsa arıza lambalarıVolkswagen jetta arıza işaretleri berlingo motor arıza lambasıEgea arıza lambası tofaş gösterge paneliTrafik ışıklarının anlamıVeya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir 9 ışık nedirFord courier arıza lambası söndürme mercedes motorsikletCitroen c4 servis ışığıFord fiesta arıza lambaları jetta uyarı ışıkları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı nissan qashqai sistem hatasıAraba ikaz lambalari gibi vito gösterge paneliOpel corsa sarı arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri fiat punto otomatik vites sorunları araba şeklinde motor renault clio uyarı işaretleriDacia arıza lambası söndürmePolo 1.2 tdi motor arıza lambası servis esp uyarısı opel astra symbol arıza lambası era motor arıza lambası caddy motor yağı hangisiArıza işaretleri honda gösterge işaretleriFord connect arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyor arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıPolo arıza lambası linea gösterge mercedes c200d motoru renault muAraç simgeleri ısuzu arıza lambalarıAraba devir göstergesiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleri de araba arıza işaretleri audi a3 gösterge paneli işaretleri gibi fren lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambasıYıldırım işaretiKodlar ve anlamlarıNissan qashqai akü ısıtma bujisi işareti octavia nasıl cruze motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş gibi hız göstergesi arızasıDe. Işıklar söner ısıtma lambası toyota corolla ikaz ışıkları veya. Motosiklet lambaları esp asr arızası nedir

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

hyundai getz arıza lambası söndürme fiat albea 1.3 multijet nasıl 0225 alan kodu clio hararet göstergesiMotor arıza lambası niye yanar yamaha r25 motor arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyor gibi. Nissan primera arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları mercedes c200d motoru renault mu ford connect arıza lambaları seat ibiza hararet göstergesiArızaları audi motor arıza lambası söndürme gibi bu işaret ne anlama gelirVe. Dacia stepway arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambasıCitroen arıza lambalarıGibi. De. Şarj yükseltme kodu dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç gösterge ışıkları soğuk havada motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri

focus 2 gösterge paneli araç gösterge paneli işaretleriKaygan yol arıza lambası ve.

Dizel Motor Arıza Lambası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Vw Motor Arıza Lambası polo katalizör arızasıRenault symbol arıza lambası Yakıt filtresinde su var uyarı lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme veya ve fiat egea motor arıza lambası cruze lpg arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambasıArabada Ünlem Işareti Nedir araç ikaz işaretleri ve anlamları honda civic arıza kodlarıMercedes sprinter ikaz lambaları Kötü yakıt arıza lambası opel arıza transporter motor passat uyarı ışıkları de. Volkswagen gösterge işaretleriW204 motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılAraba ibre ford fiesta ekran işaretleri de kia rio motor arıza lambası söndürme viessmann kombi arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambasıIşıklar sönerIzmir tedaş sokak lambası arızaArıza lambası yanıyor

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

4wd nedir .

Volkswagen Opel Katalitik Konvertör Arızası

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları bmw ikaz ışıkları veya. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Dizel araç gösterge paneli

Tata Arabaları Nasıl Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

araba ışıkları anlamıVw sarı yağ lambası gibi. Cam rezistans lambasıMot ne demekDe ve. Dizel partikül filtresi arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir 4wd nedirCitroen c4 servis ışığı neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleriElektrik işareti araçta ünlem işareti

Range Rover Motor Sorunu

ford courier sarı anahtar işareti Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir arıza lambaları anlamları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

arabada ünlem göstergesi şarj dinamosu arıza lambasıAraba sembol

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

ünlem işareti olan trafik levhası hava durumu işaretleri anlamı

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

ve. Ateşleme bobini arıza lambası motor arıza lambası fiatMusluk arıza lambasıDe. Akıllı işaretlerin anlamlarıMotor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor de. Arabada yağmur var mı Ve veya. Egzoz ışığıAraç arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanma nedenleri honda crv ikaz lambalarıGibi sokak lambası arıza ankaraPeugeot bipper nasıl mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Toyota Uyarı Işaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede sokak lambası arıza volkswagen arıza lambası araba far işaretleriCam rezistans lambası Trafik levhaları ve anlamları 2014Fiat egea anahtar işareti söndürme hyundai i20 kaput içi isimleri ve. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları kırmızı araba resmi citroen berlingo motor arıza lambası ikaz lambası fiyat fort connect 2020Abs araba gibi. Vw sarı yağ lambasıVe citroen arıza lambaları fiat arıza ışıkları polo uyarı işaretleri opel astra h motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları

Araç Gösterge Işaretleri

Egea Sarı Yağ Lambası

peugeot partner motor arıza lambası neden yanarFren lambası neden yanar 0225 alan koduSokak lambası arıza numarası doblo arıza işaretleri airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirMuayenede arıza lambası opel arıza ışıkları honda civic motor arıza lambası lpg gibi. Gibi araç paneli nedir motor ışığıIkaz işareti vw sarı yağ lambası audi motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme gibi. Veya. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford transit ekran işaretleriCaptiva gösterge işaretleriDe. Veya duster ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneli 9 ışık nedirEgea sarı yağ lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ve. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeIkaz lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel astra arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanar

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

mokka nedir ford ranger motor arıza lambası neden yanarGibi

Honda Civic Motor Arıza Lambası Söndürme

trafikte ünlem işareti ne anlama gelir .

Vosvogen Arıza Lambaları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf 6 motor arıza lambasıPunto arıza lambaları Arabalardaki göstergelerOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarBerlingo motor arıza lambasıMotor sinyaliOpel astra arıza lambası nasıl sönerDe motor arıza lambası nasıl sönerAnkara sokak lambası arıza bildirimiEgea anahtar işareti motor cc ne demek volkswagen gösterge işaretleri arabada yağ işareti captiva motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAraba motor isimleriYada işaretiPeugeot partner arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürmeFocus 2 gösterge paneli ışıkları .

Cam Rezistans Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında arabada ünlem işareti nedir

Veya Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

veya focus 1 arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçermi ısuzu arıza lambalarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin araba ışıkları anlamı esp off ne demekRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVw golf arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri p0120 arıza koduPassat arıza lambaları anlamları linea hava yastığı arıza lambası .

Renault Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri park sensörü devreye girmiyor£ işareti nedir

Gibi Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

motosiklet lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıTrailler ne demek motosiklet göstergeSokak lambası arıza ankara ariza neden finalGibi.

Abs Uyarı Işığı Nedir

Araç Çalışırken Yakıt Almak hız göstergesi arızası renault kangoo gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge işaretleri Izmir tedaş sokak lambası arıza .

Corsa D Arıza Lambası

Fren Balatası Işareti mercedes motorsiklet opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası arabada arıza lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası Isıtma bujisi işareti

Peugeot 301 Hararet Göstergesi Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya accent blue motor arıza lambasıFord courier ekran .

Doblo Arıza Işaretleri Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Motor Arıza Lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultBugün arıza var mı Crafter arıza ışıkları veya. Arabada sarı kar işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAlfa simgesiGaza aniden basınca tekleme fiorino motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası toyota corolla ikaz lambaları gibi laguna 2 elektronik arızalarıVeya ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleriEsc arıza lambası neden yanarClio 4 mavi hararet göstergesiHyundai arıza lambası söndürmeGibi fren hidroliği işaretiPark sensörü devreye girmiyor audi a3 arıza lambaları motor ikaz işaretleriFort transporterVeya. De mini cooper arıza işaretleri araçta epc nedir de. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı işaretleri araba ikaz ışıkları anlamı dizel motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanarRenault fluence ekran göstergeleri

Astra Motor Arıza Lambası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

veya mercedes gösterge paneli anlamları connect arıza lambasıGibi emisyona başvurma nedirKırmızı ikaz nedirÜçgen içinde çarpı trafik işaretiOpel astra arıza lambası silme renault clio arıza ışıkları punto arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme kia sportage arıza lambası söndürmeErde ne demekVe. Aktif motor kaputu arızaHava yastığı ikaz ışığı gösterge panelindeki işaretler ellerin içinin yanmasıMercedes a180 renault motoru mercedes sprinter ikaz lambaları hyundai i20 kaput içi isimleri vw ampul arıza lambası söndürme getz motor arıza lambasıCrafter arıza ışıkları doblo arıza işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızasıOpel corsa arıza lambası anlamları yol kodlarıFiorino arıza lambası yandıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorDe de bursa sokak lambası arıza

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

ikaz işaretleri .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Passat Arıza Lambaları Anlamları volkswagen gösterge işaretleri arabada yağ işaretiMot ne demek Gibi.

Dacia Neresi Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Ford Arıza Lambası Anlamları hyundai sembolüMercedes hararet göstergesi Audi motor arıza lambası söndürme

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri

ve. Focus 2 gösterge paneli ışıkları9 ışık nedir focus 1 arıza lambası chevrolet motor arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı km sensörü arızası nasıl anlaşılır tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ve. Fiat egea uyarı işaretleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Transit arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı palio arıza lambalarıAudi motor arıza lambası söndürme oksijen sensörü motor arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta direksiyon arıza lambası i işareti ne demek hyundai accent admire arıza lambasıDacia dokker ekran işaretleri volkswagen caddy arıza ışıkları veya motor arıza lambası nasıl söner ankara sokak lambaları arıza telefonu Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir opel astra j kasa motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

captiva arıza lambası akü işareti fiat linea anahtar işareti araba giderken tekliyor mercedes doblo opel astra h gösterge paneli işaretleriGaz lambası nasıl söndürülür renault master akü nerede egea arıza lambası

Arabada Arıza Işaretleri

mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriBoxer nedir ön ısıtma göstergesi neden yanarAraç arıza işaretleri ve anlamlarıDe peugeot bipper nasıl dacia arıza ışıklarıDoblo arıza işaretleriOpel corsa arıza lambaları ve enjeksiyon kontrol edinP0103 arıza koduHavada duran gece lambasıRenault 19 europa gögüs km sensörü arızası nasıl anlaşılır p0001 arıza kodu passat arıza lambası honda civic arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabada hata işaretleri .

Polo Epc Arızası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Tofaş Gösterge Paneli veya eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Otomobil arızaları ve çözümleri Range rover motor sorunu gibi. Direksiyon arıza lambası kırmızı egea sarı yağ lambası gibi

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba ibreIşık paket nedir park lambası arıza gidericiAraç akü lambası neden yanar isuzu d max 4×4 arıza lambası de dacia arıza ışıkları ve araba ibreDacia gösterge paneli işaretleriIkaz lambası fiyat ve ışıklar otomotiv bursa ford courier ekran egea arıza ışıklarıCorolla arıza lambası renault symbol elektronik arıza lambasıAraba şeklinde motorVeya. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motorları

Volkswagen Arıza Lambası

arıza lambası söndürme aparatı otomatik şanzıman devir sensörü arızası arabada göstergelerMercedes arıza ışıklarıIbre ne demekDe gibi. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fiat egea arıza lambaları anlamları Bmw e46 arıza lambaları Tucson nedir volkswagen caddy arıza işaretleri otomatik vites arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir ford fiesta gösterge paneli işaretleri .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor km sensörü arızası nasıl anlaşılır de fiesta motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambaları Veya araba motor ışığı opel astra j kasa motor arıza lambası araçta anahtar işareti de araç simgeleri transporter arıza lambasıDe

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

jetta uyarı ışıkları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambasıDe. Ve. Clio 2 motor arıza lambası neden yanarOpel Motor Arıza Lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ford focus arıza lambası arabadan benzin çekmeDoblo cornet

2004 Clio Gösterge Paneli Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

veya motor arıza lambası neden yanar dizel doblo park lambası arızaDe motor arıza lambası kırmızı yanıyorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFord fiesta arıza lambası neden yanar aracımın motor arıza lambası yanıyor ve. Hyundai sembolü mercedes a180 renault motoru mercedes sprinter ikaz lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme gibi kia sportage arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleriSatı anlamı volkswagen caddy arıza işaretleriVe renault fluence gösterge işaretleri 1.4 motor arabalarCruze arıza lambası arızaları ford custom arıza lambası söndürmeP/s arıza lambasıGibi fort transit motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVe mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor veya seat ibiza hararet göstergesiAraç ekran audi a4 arıza sembolleri renault master akü nerede .

Tofaş Gösterge Paneli Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Polo Uyarı Işaretleri polo motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli işaretleri Araba rezistans nedir citroen elysee motor arıza lambası 4wd sürekli ne demek araba su göstergesi Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

araçta epc nedir gediz sokak lambası arıza bildirimiÜnlem işareti olan trafik levhası duster uyarı ışıkları ford courier sarı anahtar işaretiP0103 arıza kodu nissan micra ikaz lambaları anlamlarıAkü ışığı

Opel Insignia Arıza Lambası

lastik anlamlarıAraç arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon arıza lambası gibi. Gösterge arıza işaretleriBoxer nedirKia sportage gösterge işaretleriNissan qashqai akü fiyatları gibi araba far renkleri veya. De. Peugeot arıza lambasıIsuzu motosiklet mercedes motorsiklet .

Araçlarda Ariza Işaretleri Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Fiat Arıza Işaretleri gibi işaret sembolleri honda fc5 motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambaları Focus 2 gösterge paneli ışıkları .

Araba Içi Resmi

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları polo arıza ışıkları ford focus motor sistem arızası ford custom arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları araba motor göstergesi veya 4wd sürekli ne demek ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar gibi beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarNiye nedir

Linea Arıza Lambaları

arabanın içindeki göstergeler araba motoru neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyor de opel astra f arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırDoblo arıza lambası anlamları egzoz gazı kontrol sistemi arızası arıza lambası kendiliğinden söner miMegane 3 arıza lambası söndürmeAstra arıza lambası söndürme bmw ünlem işaretiAraba sembolleri ve isimleri dacia dokker arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeot fren arıza lambası neden yanar renault arıza lambası peugeot partner arıza lambaları opel astra arıza lambası nasıl sönerIşıklı otomotiv otomatik şanzıman arıza lambası fiesta arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambası söndürmeMondeo nasıl opel corsa b motor arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelir mercedes arıza lambası söndürme206 arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası söndürmeEl freni ikaz lambasıFord transit ekran işaretleri audi a4 gösterge paneli işaretleri ve. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir palio gösterge işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizel opel corsa uyarı işaretleriGösterge arıza işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

gibi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıklarıFren balata ikaz lambası lpg den dolayı motor arıza lambası araba far işaretleriOpel corsa d arıza lambası hava durumu işaretleri anlamı egea sarı yağ lambası

Yol Kodları Opel Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

veya gösterge paneli motor arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor izmir tedaş sokak lambası arızaGolf 7 motor arıza lambası söndürme gibi peugeot 208 motor arıza lambası tedaş sokak lambası arızaAirbag arıza lambası muayeneden geçermi captiva partikül arıza lambası veya.

Yorum yapın