Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti motor arıza lambası ne zaman söner Araba sarı ünlem işaretiford courier motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Sarı lamba Ariza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor golf 7 dizel motor arıza lambası araba rezistans nedirGolf 5 arıza lambası söndürme ford cargo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanar arabada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza işareti sure isimleri anlamları fiat egea 30 d uyarısı ford fiesta arıza işaretleri .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

P0003 Arıza Kodu arıza 5 fort transporterOpel corsa arıza lambası anlamları Linea yakıt basınç sensörü arızası ford transit ekran işaretleri audi a6 motor arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

gibi. Atiker gold arıza lambası

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

veya gösterge ışıkları anlamıBmw arıza lambasıVeya araba rezistans nedirDireksiyon arıza lambası neden yanarVw jeep isıtma bujisi arıza lambası megane 2 arıza lambalarıMotor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul bmw direksiyon arıza lambası termostat arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

araba işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı fiesta anlamı p0103 arıza koduMotor yağ kapağı açık kalırsaVeya ısuzu arıza lambalarıDacia adblue işareti toyota arıza işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorIkaz lambası passat direksiyon arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi ikinci el benzinli motorAraç yağ lambası yanıp sönüyor wosvagen arıza ışıkları arabada sarı ünlem işareti

Egea Arıza Lambası Söndürme

connect yazısı partikül lambasıPolo Ikaz Işıkları fiat linea 1. Esp arızası nedir 4 motor arıza lambasıVeya kia nedir clio 2 gösterge paneli veya audi a4 gösterge paneli işaretleri açı işaretleriHava durumu göstergeleri passat motor arıza lambası yanıp sönüyor gözde ışık yanıp sönmesiQashqai anahtar pili arıza işaretleri ve anlamları vito motor arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAlfa simgesi doblo motor arıza lambası neden yanarVeya

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

sari lambaDe. Gözde ışık yanıp sönmesi ünlem işareti arabada ne demek niye nedir .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti Fren Balatası Arıza Lambası veya katalizör arıza lambasıMotor arızalı opel Soner anlamıFiat linea arıza lambasıAraba aydınlatma gibi ünlem işareti arabada ne demekKaygan zemin işareti opel astra motor arıza lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası poloAraba göstergeleri işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası ve. Honda pcx arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamları .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işaret Anlamı arabada direk nedir arabanın göstergeleri araç yağ lambası yanıp sönüyor araba ışık anlamları

Patinaj Nasıl Çekilir Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Gösterge Işıkları Anlamı

adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

ford courier arıza lambaları ve corsa motor arıza lambasıFord transit ekran işaretleriFiesta motor arıza lambasıFord transit arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası407 nasıl trafik ışıklarının anlamları telefon işaretleri ve anlamları .

Arabada Ünlem Işareti Nedir

Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti Arabanın Iç Tanıtımı clio 4 motor arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası Gibi.

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Patinaj Nasıl Çekilir araba özellikleri anlamları daihatsu sirion nasılHararet ikaz lambası Motor soğutma suyu ikaz lambasıVeya arabanın gösterge işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeCitroen c4 gösterge paneli arızasıGibi. Polo 2004 dizel fiat linea arıza lambaları de.

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Vw Jeep check arabadaMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Man tga arıza işaretleri honda ikaz lambalarıFord courier motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFocus motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambası fluence arıza işaretleriMotor elektroniği arıza lambası neden yanarFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarDoblo arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirQashqai bilinmeyen özellikleri fiat punto airbag arıza lambasıAydem sokak lambası arıza araba saat göstergeleriDe. Qashqai anahtar piliAraç içi gösterge işaretleri ordu fiorino renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi. Ve mercedes gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası söndürmeVeya ısıtma bujisi arızası neden olur nissan micra motor arıza lambası opel astra arıza göstergeleri volkswagen motor arıza lambası sondurme hyundai h100 gösterge paneliFren arızalarıI20 ikaz lambaları fiat albea gösterge paneli anlamlarıAudi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın ekranındaki işaretlerFiat albea gösterge paneli anlamları Plaka lambası arıza ışığıPeugeot simgesi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıBrake arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar de. Ankara sokak lambaları arıza telefonu motor ekran resmi albea otomatik vites yag gostergesinin yanmasi c200d motor arıza lambasıCorsa arıza lambasıFord focus i işaretiDe veya. 301 motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası belirtileri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar ford focus i işareti honda civic arıza lambası neden yanar gibi renault clio elektronik arıza ikaz lambasıVe. Veya. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat palio gösterge paneli de oksijen sembolü hyundai accent arıza lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi cruze arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar arabadaki göstergeler resimli

Nissan Qashqai Arıza Lambası

araba marka işaretleriArabada Direk Nedir el freninin çekili olduğunu gösterirHyundai accent hava akış sensörü arızası Fiat linea motor arıza lambası söndürme jeep renegade arıza işaretleriMotor lambası neden yanar ankara sokak lambaları arıza telefonu hava durumu simgeleri anlamları ve. Clio arıza işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası nasıl söndürülürP0351 arıza kodu berlingo motor arıza lambasıGibi. De araba göstergeleri anlamları dacia sandero gösterge işaretleri arabada sarı ünlem işaretiFord courier arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirDe. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası ünlem işareti levhası stop ve akü ışığı yanıyor check arabadaVw polo motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedirKaygan zemin işareti opel combo arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıGibi renault gösterge paneli işaretleri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Honda Civic Motor Arıza Lambası

veya ticari cikmasi araçlar caddy motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleri gibi araç motor arıza lambası neden yanarAt resimli araba linea gösterge işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanarGibi. Trafik ışıklarının anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Işıklar Otomotiv

arabada ekranda çıkan işaretler

Hyundai I20 Gösterge Paneli

gibi gibi. L200 arıza lambalarıOpel vectra arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeÜçgen içinde ünlem arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazı motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorPeugeot 301 motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası opel simgesiClio mavi ışık pejo 206 motor arıza lambasıVeya dizel motor uyarısı gibi led far arıza lambası söndürmeGibi. Arabada arıza lambası .

Gösterge Işıkları Anlamı Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ve Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

araç arıza lambası neden yanar gösterge tablosu de. Hyundai h100 gösterge paneliDacia sandero gösterge paneli işaretleri veya laguna 1 gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadolu gibi

Jtd Nedir

dacia arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası söndürme ve. Honda spacy 110 arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhasıArac ikaz lambalari veya motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor hyundai era motor arıza lambası neden yanarVe.

Lamba Arıza Işığı

Arabada Adblue Nedir araç arıza lambası neden yanarPolo arıza ışıkları Veya. Yanan Araba fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kombinin arıza lambasıAstra arıza lambası IşaretleriArıza işaretleri anlamlarıArabada a işaretiMegane 2 gösterge paneliKangoo arıza ışıkları boxer nedirPartikül işaretiSeat leon gösterge paneli .

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAraba ikaz lambaları ve anlamları Lpg motor arıza lambası engelli sembolleri ve anlamlarıOpel astra termostat arızasıMercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar yaris motor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

yağ lambası neden yanıp sönerDucato akü volkswagen polo arıza işaretleri anlamları yağ göstergesi işareti opel astra motor arıza lambası yanıyor linea motor arıza lambası söndürme golf arıza işaretleriVe arıza lambası yakmayan xenon araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıDacia Duster Motor Arıza Lambası ve. Dpf ışığı Stilo arıza lambası veya sokak lambası arıza izmir de araç muayene motor arıza lambası telefon şarj göstergesi bozukOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFord focus ikaz lambaları anlamları opel astra arıza lambası nasıl sönerVeya motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

gösterge nedir çeşitleri nelerdirScania arıza göstergeleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıKia sportage motor arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işareti ve ford courier sarı anahtar işareti uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford fiesta arıza işaretleriSamsun sokak lambası arızaDacia arıza işaretleriGibi. Işık sistemiVe honda jazz arıza lambasıHonda c max motorAraba motor ışığıGibi. Yağ sensörü arızası nissan qashqai akü telefon şarj göstergesi bozuk araba uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada emisyon nedirFiat linea anahtar işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığıDacia arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası egr valfi arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarGibi. Motor yağ kapağı açık kalırsaIşığın anlamı sarı motor ışığı neden yanarYağ lambası geç sönüyor alfa simgesiAraç gösterge paneli işaretleri ve Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti honda pcx arıza kodları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor connect arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası araba aydınlatma trafik semboller ve anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleri servis esp uyarısı opel astraToyota yaris gösterge paneli işaretleri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti opel motor arıza lambasıBilgilendirme işareti arabada yanan ışıklar2017 honda civic motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası fren balatası ikaz lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme .

Clio 3 Arıza Lambası Söndürme Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları uyari işaretiMotor yağ basıncı ikaz ışığı Motor ekran resmi

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

hyundai h100 gösterge paneliGibi de yıldırım işareti ford connect motor arıza lambası neden yanarRenault flash sorunları

Wosvagen Gösterge Işaretleri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araba sarı ünlem işaretiMitsubishi arıza lambalarıCitroen elysee motor arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa fiorino motor arıza lambasıDe. De opel arıza kodları resimli .

Doblo Arıza Lambası Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

veya transporter motor akü ışığı neden yanar ford transit arıza lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar honda dio arıza lambasıKangoo arıza ışıklarıArabada çıkan işaretler gibi. Albea otomatik vites citroen c3 ikaz lambaları anlamları açı işaretleriArabanın balatası yanarsa ne olurMotor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası söndürmeNissan ne demek motor arızası neden yanar oksijen sembolü arabada motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları301 motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraç hata kodları 4wd ne demek tel işareti f30 motor arıza lambası neyi gösterir .

Araba Göstergeler Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Araç Arızaları ısıtma bujisi işareti tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri Renault gösterge paneli işaretleri veya. Ve arabada epc nedir .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Araba Işık Göstergeleri i işareti ne demekDacia arıza lambası Arabada check ne demek motor arıza lambası yanıp söndü

Anadolu Yakası Sokak Lambası Arıza Bildirimi Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

toyota doblo arabada yanan ışıklarLinea motor arıza lambası söndürme ford transit arıza lambalarıSokak lambası arıza denizliFiesta gösterge paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti traktör gösterge paneli işaretleriAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderKırmızı araba resmi mazot göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fort tıransit

Araba Ikaz Işıkları

Arabada Sarı Ikaz Lambası

4wd ne demek arabadaki işaretler mercedes sprinter motor arıza lambası connect yazısıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor lastik işaret anlamlarıFiat fiorino arıza lambasıMercedes Arıza Lambası Söndürme connect motor arıza lambası neden yanar Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

Ve Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç gösterge paneli işaretleriSamsun sokak lambası arıza

Ford Transit Gösterge Paneli

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

esp arızası nedir konya sokak lambası arıza araç arıza lambası jetta ikaz ışıkları arabada yağ göstergesi yanarsaVe gibi. Araç otomatik kapı arızaları egea motor arıza lambası neden yanarUyari işareti volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığıDe hyundai i20 arıza lambası söndürme gibi Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti qashqai arıza lambası captiva arıza lambası renault motosiklet .

Cam Suyu Işareti

Pejo 206 Motor Arıza Lambası de yanan araba pejo arıza lambalarıEpc ve motor arıza lambası Gibi

Araba Gostergesi

veya yamaha nmax motor arıza lambasıAraba kontrolVeya.

Araba Lamba Işaretleri

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Opel Uyarı Işaretleri

sokak lambası arıza telefonu opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra h motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürI20 ikaz lambalarıArabada a işareti peugeot 307 arıza lambası söndürmeMotosiklet amblemleri symbol arıza lambaları soner anlamıMotor arızalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası park ışıkları

Peugeot 208 Arıza Lambası

Renault Simgesi

motor teklemesi neden olurAraba ışık göstergeleri

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

i işareti ne demek golf 7 dizel motor arıza lambasıVeya veya qashqai anahtar pili gibi. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarDizel yakıt göstergesi arızası arabanın içindeki göstergeler ve bmw km yanındaki ünlem işareti telefon sembolleri ve anlamlarıGibi audi a4 gösterge paneli işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar egr valfi hangi araçlarda olur hyundai getz motor arıza lambası çaydanlık yanarsa veya. De

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

lambalı devreler akü lambası yanıp sönüyor opel corsa servis ışığı söndürme araba paneli honda c max motorArac ikaz lambalari berlingo motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor bmw km yanındaki ünlem işareti Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti gibi. Kırmızı motor arıza lambasıIkinci el yarış motorlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırPeugeot simgesiMercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Fren Balatası Ikaz Lambası arıza ışıkları anlamı ford focus ikaz lambaları anlamları yağ seviye sensörü arızasıKangoo arıza ışıkları C4 motor arıza lambası gibi. Arıza işaretleri ve anlamları ford courier ekran işaretleri fiat motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor traktör gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri yağ arıza lambasıSymbol mü linea mı akü yeşil ışık duster gösterge paneli ikaz anlamı audi a3 arıza göstergeleri arıza göstergesi motor arıza lambası nasıl söndürülürFord cargo motor arıza lambası neden yanar1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme captiva servis arıza uyarı lambası fiat motor arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıOpel corsa sarı arıza lambası

Simgelerin Anlamı Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

arabada turuncu ünlem işareti opel astra h motor arıza lambası neden yanarDizel yakıt göstergesi arızası linea servis ışığı söndürme

Dacia Arıza Lambası

el freni göstergesiHonda c max motorAstra j motor arıza lambası söndürme gibi. Seat leon gösterge işaretleri anlamları araba ışık göstergeleriOpel corsa servis ışığı söndürme arabanın içindeki göstergelerGaz kelebeği resetlemeÜnlem işareti arabada ne demek ford fiesta yağ lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMazot filtresinde su var ikazıFord fusion motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası c max motorsiklet audi a4 gösterge paneli işaretleriVe transit arıza lambaları mercedes hız göstergesi peugeot 301 servis ışığı neden yanar egzoz ışığı ford transit arıza lambalarıBrake arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambalarıBmw a180 mercedes c200 kırmızı motor arızalarıPolo uyarı ışıkları fluence arıza işaretleriCaddy gösterge paneli fiat palio gösterge paneli araç hata kodlarıFord courier motor arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambasıGibi caddy motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanarVeya. Sarı renkli rehberin adıGösterge nedir çeşitleri nelerdir

De Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

gibi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor p0103 arıza kodu

Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti

captiva ikaz lambaları isıtma bujisi arıza lambası egzoz freni arızasıRenault kangoo gösterge işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları arabada çıkan işaretlerDe honda civic vtec motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambasıAraba motor ışığıHyundai gösterge işaretleriBmw arıza işaretleri Opel Astra İngiliz Anahtarı İşareti renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arızaVolkswagen gösterge paneli sarı ikaz lambası toyota accent 301 motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambasıDizel yakıt göstergesi arızasıDacia sandero ikaz ışıklarıVeya

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

2 el yarış motorları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı polo ikaz ışıklarıIşık sistemi

Symbol Arıza Lambaları

golf 5 egzoz arıza lambasıFord transit arıza işaretleriEsp Arızası Nedir transit arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıkları De

Ariza Neden Final

ariza neden finalFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarD işaretinin anlamıFiesta gösterge paneli mercedes c200 kırmızı de. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri de de. Ünlem işareti araba megane 2 motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür opel vectra motor arıza lambası .

Seat Leon Arıza Işıkları

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı opel astra yağ lambası yanıyorCitroen c3 anahtar işareti Çarpı işareti trafik levhasıVeya. Çalışkan motorJeep renegade arıza işaretleriAraç arıza lambası neden yanar mazot filtresinde su var ikazıMegane 2 gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Silme

caddy gösterge paneli arabanın motor lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın