Opel Astra H Motor Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Motor Arıza Lambası pejo 208 motor arıza lambası Park işaretiman tga arıza işaretleri Ariza lambası Ve. Ariza lambası Ford tourneo courier motor arıza lambası

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra motor arıza lambası söndürmeGibi. Qashqai arıza lambası renault kangoo ikaz lambalarıUyarı işaretler Opel Astra H Motor Arıza Lambası wosvagen gösterge işaretleriVe. Araçta abs ışığı neden yanarAveo arıza gösterge lambasıKötü yakıt arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme gibi. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFiat linea anahtar işaretiFiat linea arıza lambaları volkswagen caddy arıza lambalarıAraç uyarı ışıklarıAbs ikaz lambasıDe. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambalarıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı chery tiggo arıza lambası dizel motor arıza lambası astra g arıza lambası yanıp sönüyor crafter motor arıza lambası araba içindeki işaretler megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor vw polo motor arıza lambası .

Fluence Gösterge Işaretleri Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Wolksvagen Ariza Sembolleri kia arıza işaretleri renault symbol ikaz lambalarıTransporter renkleri Araba ekran resimleri opel astra motor arıza lambası yanıyor mini cooper motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıDacia arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambasıHonda dio arıza lambası ve

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine Opel Astra H Motor Arıza Lambası

tedaş sokak lambası arıza bildirimi' araba işaretler motor yağ basıncı az uyarısı doblo arıza lambası yakmayan plaka led crafter arıza lambası de dacia arıza lambası neden yanar

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

krank sensörü kirlenmesiHonda işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç içi uyarı işaretleri

De Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

motor kırmızı peugeot 301 gösterge paneli buji arıza lambası yakar mı mini cooper motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan lpgSeat leon arıza lambası söndürmePassat b7 gösterge paneliHyundai getz motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Trafik Lambası Arıza

p0110 arıza koduKırmızı araba resmi fiat egea arıza ışıkları sprinter motor clio 4 motor arıza lambası neden yanarAraba panel pejo 307 arıza lambalarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor gibi.

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Arabada Yağmur Var Mı honda civic ikaz işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Opel Astra J Arıza Işaretleri

motor arıza lambası bereye gösterilir hyundai arıza lambaları aveo arıza gösterge lambası .

Ve Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Kia Arıza Işaretleri fort fiesta arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led Ford focus motor arızası neden verirToyota ekran işaretleri gibi. Araba ön panel .

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası bmw motor arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıCeed ne demek Mitsubishi transitDoblo arıza işaretleri akü lambası sürekli yanıyorMotor ekran resmi .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Motor Lambası Yanması yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider abs ışığı nasıl söndürülür motor teklemesi neden olur fiat uyarı işaretleriReno clio gösterge işaretleri

Ford Focus Doblo

veya ve. Nissan qashqai uyarı işaretleriFord focus arıza lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambası cruze arıza gösterge lambası krank sensörü kirlenmesi motor lambası yanıp sönüyorDuster arıza ışıklarıRs200 motor arıza lambası neden yanar ve tepee ne demek fiat egea motoru kontrol ettirinDe güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışıkArabada servis ışığı neden yanar motosiklet buji arızası opel astra h kasa motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDizel yakıt göstergesi arızası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar sarı ünlem işareti de )) işareti ne anlama gelirIşaret ne demek motor ikaz işaretleriOpel astra plaka lambası arıza neresi yanıyor arızası apozisyon ne demek adblue işareti veya. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 oksijen sensörü arızası stop ve akü ışığı yanıyorHararet göstergesi neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Opel Astra H Motor Arıza Lambası egea uyarı ışıklarıIşığıPark işaretiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba şeklinde motor

Motor Arızalı

araba aydınlatma araçta epc nedir peugeot 407 motor arıza lambası wosvagen gösterge işaretleriFord motosiklet transit gösterge işaretleriKrank sensörü kirlenmesi w211 motor arıza lambası araba ekranında çıkan işaretlerHonda civic arıza lambasıArabada su göstergesi motor lambası yanması değişik simgeler ve anlamları aracın içindeki göstergeler benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Opel Astra H Motor Arıza Lambası park sensörü neden çalışmazClio mavi ışıkRenault kangoo ikaz lambaları honda fb7 motor arıza lambasıSkoda arıza lambaları Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Opel Astra H Motor Arıza Lambası

fiat marea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelVolvo motosikletPeugeot Simgesi fiat marea motor arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambası Egea gösterge paneliVe. Arıza lambası söndürmeAracın Içindeki Göstergeler ford focus doblo veya. Kırmızı ünlem işareti arabada Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi nissan micra motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleriUyarı işaretleriClio 3 arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanarVw jeep lastik basınç arıza lambası .

Araç Ikaz Lambaları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları mercedes i20 abs ve motor arıza lambası neden yanarAdana honda civic Abs arıza lambası neden yanar polo arıza lambaları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işareti arabadaCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDe. Tiguan renkleriKapalı anahtar sembolü arıza ne demek kamera arizalari ve çözümleri .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri ve hava durumu sembollerinin anlamı seat ibiza arıza lambalarıGaz lambası nasıl söndürülür Opel insignia motor arıza lambasıHararet göstergesi neden yanarDe nissan qashqai sarı motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamlarıFluence arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırTwingo arıza lambası4wd ne demek nissan juke motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriArıza lambası muayeneden geçermi* işareti pejo 301 lastik basıncı gösterge panelindeki işaretlerVeya mitsubishi transit hyundai i20 ünlem işaretiGösterge nedir çeşitleri nelerdirArabada anahtar işareti ne anlama gelir citroen c elysee gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon arıza lambasıCitroen c4 arıza kodlarıAra kat nedirMegane 4 gösterge paneli işaretleri f30 motor arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarVe. Acil uyarı ışıkları ve fiat albea arıza göstergeleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor ve enjeksiyon kontrol edin bmw arıza lambası sondurme tepee ne demekInsignia motor arıza lambası

Vsa Arıza Lambası

akü lambası sürekli yanıyorHyundai i20 ünlem işareti ford akıllı anahtar iptaliP1300 arıza kodu wosvagen arıza lambaları neresi yanıyor ve. Araba ekranında çıkan işaretler gibi. Megane 1 gösterge paneli işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

El Yanması

Turuncu Motor

Aveo Arıza Gösterge Lambası

opel corsa gösterge işaretleri passat jeepSprinter arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesirVeya. Epc arıza lambası neden yanarDe. Ford mondeo ikaz lambalarıFiat ducato arıza lambası söndürme skoda 2016 jeep eca kombi arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri anlamları resimliSoner anlamıVw jeep gibi egea anahtar işareti söndürme motor lambası yanıp sönüyorDe

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

ford arıza işaretleri de

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor soğukken arıza lambası yanıyorArac gostergeleri ford motosikletMotor ekran resmi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür stop arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

qashqai motor arıza lambası söndürme epc arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortasıBmw uyarı işaretleri anlamları at resmi olan araba araçlarda arıza lambasıFord focus 1 motor arıza lambası araba şeklinde motor sarı ünlem işareti egzoz emisyon arızası peugeotDacia ekran işaretleriLpg'li araç arıza lambası uyarı işaretleriEn iyi kurye motoru hangisiEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor akü takviye sonrası arıza lambası ve hyundai h100 gösterge ışıkları hararet göstergesi neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiEn iyi kurye motoru hangisiAraç arıza lambası ünlem işaretiEl yanınca ne yapılırSarı uyarı levhaları toyota corolla ikaz ışıklarıVeya

Uyarı Işaretlerinin Anlamı Opel Astra H Motor Arıza Lambası

dacia logan arıza lambası söndürmeKırmızı motor .

Era Motor Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirAbs arızası nasıl giderilir Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanarHonda motor amblemi veya. Dacia nasılKrank sensörü kirlenmesi motor arıza lambası sarı yanıyor dodge nitro arizalari dacia gösterge ışıkları katalizör motor arıza lambasıGibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme astra g arıza lambası yanıp sönüyor gibi.

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları fren arızaları ayedaş sokak lambası arıza mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord arıza işaretleri Opel corsa arıza lambası anlamlarıVectra b motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeClio gösterge ışıkları fren lambası neden yanar Opel Astra H Motor Arıza Lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri de. Passat arıza işaretleriFort cornet motor kontrol sistemi arızası eobd nedirKocaeli neresi yaniyor marşa basınca göstergeler gidiyorArıza gösterge lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFren lambası neden yanarDikkat işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme linea uyarı ışıklarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Chevrolet Arıza Lambası Söndürme

Arıza Ne Demek balata arıza lambasıEra motor arıza lambası Fiorino motor arıza lambası söndürmeGibi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de

Fabia Arıza Lambası Söndürme

pejo 206 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürme araba ibreleri traktör arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli anlamları ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi güvenlik sembolleri ve anlamları flash ışık uyarıları motor kırmızı arabanın motor lambası neden yanar gibi. De. L200 motor arıza lambası neden yanar 4wd nedirBursa sokak lambası arıza eps lambası neden yanar volvo motosikletVeya araçtaki göstergeler ve anlamlarıUyarı ikaz işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürmePeugeot boxer arızalarıFord fiesta gösterge işaretleri .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Işaret Sembolleri

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

5 1 ford transit 2 el

Linea Arıza Lambaları Opel Astra H Motor Arıza Lambası

ford connect gösterge paneliP0400 arıza kodu parantez içinde ünlem araba

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

porsche simgesiToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıDe. 5 1 ford transit 2 el

Ducato Akü Nerede

4wd ne demek doblo arıza işaretleri jeep motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleri yanıyorsa söndürmeVe. 250 cc motor ne kadar yakar veya. Gözlük amblemleri enjeksiyon kontrol edin peugeot 301 ünlem işareti dizel yakıt basınç regülatörü arızası ford custom arıza lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı gibi. Honda amblemi anlamı * işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamları araba işaretler arabada anahtar göstergesi fiesta motor arıza lambası neden yanarFiorino gösterge paneli opel astra arıza lambası anlamları seat ibiza arıza lambalarıCitroen jumper 2.el hararet işareti seat ibiza gösterge paneli pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları fabia motor arıza lambası yanıyor chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor mercedes a180 renault motoru ve hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambaları golf 6 motor arıza lambasıOpel corsa uyarı ışıklarıArabanın yağ göstergesi neden yanar ve megane 3 arıza lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

arabada sarı kar işaretiEn cok ariza yapan arabaEgea gösterge paneli

Aracın Içindeki Göstergeler Opel Astra H Motor Arıza Lambası

fren balatası uyarısı aracın içindeki göstergeler anahtar simgesiArabada turuncu ünlem işareti Opel Astra H Motor Arıza Lambası ford arıza kodu öğrenme marşa basınca göstergeler gidiyor

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

* işareti fiat egea gösterge işaretleri

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Opel Astra H Motor Arıza Lambası

edc arıza lambası kocaeli neresi yaniyor i20 ekran göstergeleri2 el nissan almeraIşaret sembolleriVe. Toyota corolla arıza ışıkları de araba ikaz lambaları ve anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerToyota corolla ikaz ışıkları motor lambası yanmasıEsc arıza lambası neden yanar vw arıza lambaları

Işık Hızının Sembolü Opel Astra H Motor Arıza Lambası

sepaş sokak lambası arıza bildirimiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı kia motor arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları .

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araba Aydınlatma captiva motor arıza lambası neden yanarMercedes hararet göstergesi Motora benzin göstergesi takma ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürSkoda arıza lambalarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Opel Astra H Motor Arıza Lambası arabada servis ışığı neden yanar lastik simgeleri p0141 arıza kodu opel astra arıza göstergeleriAkü ikaz lambası neden yanar fe sembolü seat leon gösterge paneliVe.

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? gibi. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Linea yağ lambası yanıp sönüyorAraba arıza işaretleriDacia stepway gösterge işaretleri de motordaGibi. Araba ışıkları anlamları .

Bmw Sarı

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Arabada Emisyon Nedir Opel Astra H Motor Arıza Lambası

iveco arıza lambalarıMercedes hararet göstergesi crafter akü neredeVeya motor yağı azaldığını nasıl anlarız twitter işaretleri ve anlamları cruze gösterge paneliAlfa nedemekRenault laguna gösterge paneli anlamlarıToyota auris motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi yanıp sönüyor motor yağ basıncı düşükse ne olurVeya ısıtma bujisi göstergesi fiorino yağ lambası söndürmeEnjeksiyon kontrol edin fe sembolüDe citroen c3 arıza işaretleri uyari işaretleri fiat albea arıza göstergeleri egr valfi arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar ssangyong motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanarScania arıza göstergeleri arabaların içiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArac gostergeleri opel astra h arıza lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları Opel Astra H Motor Arıza Lambası

gibi motor ışığı yanıp sönüyor .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambaları Anlamları ve honda motor amblemiCourier arıza lambası Tofaş enjeksiyon arıza lambası Opel Astra H Motor Arıza Lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarStop ve akü ışığı yanıyor de meriva arıza lambası yanıyorHava durumu işaretleri anlamları ford ikaz lambaları gibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleri engelli sembolleri ve anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürmeRenault fluence anahtar işareti neden yanarRenault symbol elektronik arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar veya. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor doblo motor arıza lambası söndürme .

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Işareti Neden Yanar i20 arıza lambası ve. Stop ve akü ışığı yanıyor Araba önündeki işaretlerOpel astra servis esp arabada ingiliz anahtarı işaretiAraç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir veya egzoz arıza lambası astra motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar

Honda Dio Arıza Lambası

fren balatası uyarısıMegane 2 servis lambası yanıyor araba arıza sembolleri egea anahtar işareti söndürme lastik basınç arıza lambası .

Araba Balatası Neden Yanar

Gaz Lambası Nasıl Çalışır ekranın anlamıAraç işaret lambaları Gibi. Opel astra motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın