Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri golf 5 arıza lambaları Audi a4 motor arıza lambasıpark sensörü arıza lambası Ariza lambası Ve. Ariza lambası

Peugeot Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Hyundai I20 Ikaz Lambaları işaretlerin anlamları gibi akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor hız sensörü arızası nasıl anlaşılırGaz kelebeği resetlemeVe chevrolet captiva arıza gösterge lambasıVe honda spacy alpha arıza lambası neden yanar doblo uyarı işaretleri renault kangoo arıza işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorTiguan nasıl buji göstergesiMotorda abs nedirDpf ışığı ve. Opel corsa d arıza lambası söndürme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir opel astra sarı arıza lambasıDacia adblue işareti araba saat göstergeleri .

En Çok Arıza Veren Arabalar

Ünlem Işaretli Levha ankara sokak lambası arıza şikayet dacia logan arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var Akıllı işaretler ve anlamlarıMegane 2 airbag arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyorFord arıza kodu öğrenmeSarı renkli rehberin adı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVe lamba kapalıyken yanıp sönüyor passat arıza lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes vito arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai getz arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıS motor honda spacy arıza lambası kodlarıVeya fiat egea gösterge paneli işaretleriCitroen kamyonet honda civic arıza kodları1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit anahtar işareti nedir yardımcı ışık nasıl açılır araç arıza lambaları anlamlarıArabanın ön kaputu neler var Nissan qashqai sistem hatasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamıIşıklar otomotiv bursa immobilizer arıza lambasıHonda crv ikaz lambalarıBajaj pulsar arıza lambası passat arıza lambaları

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Araba Motor Resmi

Araba Arıza Işıkları Anlamları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Devir Göstergesi trafik göstergeleriArabanın ön kaputu neler var Getz arıza lambası gibi.

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarPark işareti Konya sokak lambası arızaFacebook işaretleri ve anlamları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri ve renault symbol ikaz lambaları park nissan 2 el toyota arıza ışıkları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri opel astra arıza lambası söndürme gibi arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor golf 5 arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri polo motor arıza lambası söndürme renault clio arıza işaretleri laguna 2 arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarDe motor yağ kapağı açık kalırsa Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri dacia logan motor arıza lambası .

Dacia Gösterge Anlamları

Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri Kırmızı Araba Resmi audi a6 motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıkları anlamları Linea arıza ışıkları ve. Isuzu amblemi megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıLinea ampül arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor volkswagen uyarı lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası ve.

Jetta Uyarı Işaretleri

Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAraç gösterge anlamları Yamaha arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagen peugeot 306 motor arıza lambasıVeya. Sokak lambası arıza katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır işaretlerin anlamları

Dacia Duster Arıza Lambası

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi epc ve motor arıza lambası passat gostergeAraç gösterge anlamları Volkswagen motosiklet araç koruma sistemi arızası çözümüCaptiva motor arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambaları fort transit arıza lambası bmw motor arıza lambasıDe. Ford connect arıza lambası neden yanarH neyin simgesiAraç işaretleri ve anlamlarıR25 motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambaları range rover motor sorunu araba enjeksiyonu nedir mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ve. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ankaraPeugeot 301 arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamları passat arıza göstergeleri alfa nedemekMegane 2 gösterge paneli anlamları .

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri Palio Arıza Lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Arıza Işıkları Anlamı

Jetta Epc Arızası citroen c3 hararet göstergesiKırmızı wolksvagen Ve. Araba devir göstergesiVeya.

Motor Arıza

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari hava durumu sembolleri ve isimleri Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri 250 cc motor ne kadar yakar focus sarı arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası multijet 2 nedirClio 4 bakım lambası söndürme Mercedes hararet göstergesi citroen c3 ikaz lambaları anlamları motor yağ basıncı düşükse ne olur ford connect gösterge işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu arıza lambası motorda abs nedir transporter gösterge paneli qashqai motor arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri fiat punto airbag arıza lambasıVe arabada arıza lambası nasıl sönerLastik işaretiVe motor yağ kapağı açık kalırsa sigorta neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve citroen c elysee gösterge paneli .

Araba Ikaz Lambalari Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Audi A5 Kırmızı ve palio gösterge işaretleri

Egea Arıza Işıkları

Araba Ekran arıza gösterge lambasıVolkswagen navara Yağ lambası işareti renault master motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli araba neden yanar mazot göstergesi arızası gibi bmw uyarı işaretleri anlamları güvenlik sembolleri ve anlamları

Arabada A Işareti

Dacia Arıza Lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları suzuki swift motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası veya ford connect gösterge ışıkları motor ikaz ışığıVolkswagen navara Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıIngiliz anahtarı arıza lambası

Citroen Berlingo Ünlem Işareti Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası airbag arıza lambası neden yanarVolkswagen navara Ve. Opel zafira motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor toyota vsc arızasıArıza lambası işareti .

Cc Ne Demek Motor Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Kemer Anlamı de. Araç göstergeleri Renault symbol ısıtma lambası yanıyorCorolla arıza lambalarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri jetta uyarı işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler dizel yakıt göstergesi arızasıIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıVeya servis esp opelIşaretlerinin anlamlarıAraba motor resmi jeep renegade motor arıza lambası veya fiat egea 30 d uyarısıDacia hararet göstergesiFiat linea gösterge anlamları motor arızaArabadakiTofaş ikaz lambaları anlamları hyundai sembolü captiva arıza gösterge lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleriNew holland arıza lambası arabada ünlem işareti ne demek

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

Motorsiklet Arıza Lambası arıza ışığı mondeo motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme kırmızı arıza lambası 4wd lock ne demek polo 2004 dizel hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar honda işareti ford transit ekran işaretleriAraç göstergeleri Opel corsa anahtar işareti motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır mercedes sprinter arıza lambalarıEgzoz arıza lambası golf motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi mazot göstergesi çalışmıyor mitsubishi arıza lambasıVeya hyundai i20 gösterge tanıtımıJenerik arıza lambası ve dacia sandero ikaz işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat fiorino arıza işaretleri ducato aküVe mitsubishi arıza lambasıArabada işaretlerAraç uyarı işaretleri caddy arıza lambalarıAraba ekran resmiFocus 3 motor arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda arıza işaretleriGeri vites sigorta işareti Kontak anahtarı arızalarıFord fiesta arıza lambası neden yanar arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirRenault fluence arıza lambası gibi ford mondeo gösterge paneli işaretleri hyundai arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanar opel astra h arıza lambası motor arıza lambası skodaArabada anahtar göstergesi .

Araç Simgeleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri clio 4 arıza lambası anlamları ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Araba Kadran Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Adblue Göstergesi nissan qashqai arıza işaretleri Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanarsa Kac Km Gider

Renault Clio Arıza Işaretleri reno clio gösterge işaretleri ford tourneo courier arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları captiva arıza gösterge lambası ford ranger motor arıza lambasıAudi motor ford focus i işaretiAudi a6 motor arıza lambasıVe katalizör arızası nasıl giderilir ford dizel motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar lastik bakımıVeya.

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Sembolleri Ve Isimleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza kodları Uyarı lambası bmw motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıWolksvagen arıza lambaları fort transit arıza işaretleri gibi. Renault motor arıza lambası 2004 clio gösterge paneliVe. Lodgy ne demek ankara sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

Mercedes Motosiklet

Arabada Uyarı Işaretleri yamaha arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Ariza ne zaman ve akıllı işaretler ve anlamları honda civic gösterge paneli işaretleriSarı ikaz lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriGibi. De. Ford connect arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor ariza isigi arabada işaretler Radar Işareti araç panelindeki göstergelerOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Transporter arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme motor arıza lambası hiç yanmıyorMazot göstergesi çalışmıyor tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son motor ikaz ışıklarıMotor arızası neden yanarEgea gösterge opel astra arıza lambası anlamları epc ve motor arıza lambası passat ford dizel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta anahtar işareti seat leon arıza lambası söndürme işaretleri ve anlamları fiorino arıza lambaları citroen c2 nasıl aracımın motor arıza lambası yanıyor audi a5 kırmızı lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarBerlingo motor arıza lambasıLancer arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri toyota yaris motor arıza lambası araba kadran hyundai accent arıza lambası söndürmeGetz arıza lambasıGibi. Kemer anlamıHonda Jazz Motor Arıza Lambası opel vectra arıza işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme I20 arıza lambalarıMercedes amarok citroen berlingo ünlem işaretiVe volkswagen epc arızası motorda cc ne demek vw polo katalitik konvertör arızasıTransporter gösterge paneli sokak lambası arıza ayedaş mazdacı ahmet düzce gibi. Arıza lambası söndürme aparatı gibi. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme ordu fiorino .

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar renault kangoo gösterge işaretleri hyundai gösterge işaretleri yokuş kalkış desteği işaretiIşık resimleri Egea amerikan park arıza lambası isı sensörü arıza lambasıRenault trafic arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamları araç uyarı işaretleri getz motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Ünlem Trafik Levhası honda uyarı işaretleri motor arıza lambası söndürme veya honda uyarı işaretleriIşık resimleri Passat arıza işaretleriSoner ne demek ford c max motor arıza lambası neden yanar park nissan 2 el honda uyarı işaretleriAkü göstergesi neden yanar nissan qashqai arıza lambası gibi. Veya. Clio hararet göstergesiMercedes ikaz lambaları anlamlarıAudi a4 motor arıza lambası

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Kırmızı Wolksvagen arabada akü işareti toyota auris motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ariza neden yok de. Işık resimleri Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar amarok arıza lambalarıDsg arıza lambası fort transit arıza işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor hararet ışığı araç işaretleri ve anlamlarıAraba göstergesiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası .

Adblue Uyarısı

Volkswagen Motosiklet mercedes vito arıza lambası söndürmeAdana honda civic Seat leon arıza işaretleriEsp asr arızası nedirEkranda anahtar işareti ne demek araç arıza işaretleri anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Işaretler Ve Anlamları renault kangoo arıza işaretleriAdana honda civic Arabada çaydanlık işaretiEl işaretlerinin anlamı fiorino arıza lambaları

Sokak Lambası Arıza Izmir

Ducato Akü Nerede

Atiker Gold Arıza Lambası

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda 2016 jeepAdana honda civic Fiorino otomatik vites arızaları 2 el yarış motorları honda arıza lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambası corsa d arıza lambası doblo cornetAraç aydınlatma206 motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası .

Geri Vites Sigorta Işareti

Alaaddin Anlamı nissan micra gösterge işaretleri sedaş sokak lambası arıza bildirimiPartikül işareti De hyundai gösterge işaretleriClio 4 arıza lambası anlamları ünlem işareti trafik cf moto 150 nk arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi bmw 320d arıza işaretleri ford arıza ışıkları veya. De

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Kör Sürüş Nedir aynı arızadan kaç kez 2017Partikül işareti Ford dizel motor arıza lambası neden yanarDe fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedir2 el yarış motorlarıGibi. Katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord fiesta gösterge paneli arızasıGibi

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araba Göster otomobil arıza işaretleri veya mercedes amarokPartikül işareti Fren balatası uyarısı gibi ışık hız tüplü araba motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları ve. Otomatik park eden arabalar fiat linea gösterge paneliAraç ikaz ışıkları ve anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorNissan micra arıza lambası yanıyor uyarı sembolleri sokak lambası arıza numarası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırOpel corsa sarı arıza lambasıAraba göster motor arıza lambası kendiliğinden söndü opel astra arıza lambası anlamları

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda superb arıza lambası söndürme wosvagen gösterge işaretleri clio 4 arıza lambası anlamları

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Toyota Arıza Işıkları opel motor arıza lambası neden yanar ariza neden yok

Araba Işıklarının Anlamı Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları airbag arıza lambası Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri opel vectra arıza işaretleri abs fren sistemi arızaları de mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor ve clio 4 hararet göstergesiPartikül işareti Motor arıza lambası neden yanıp söner clio 4 arıza lambası anlamlarıVe

Arıza Gösterge Işaretleri

Emniyet Kemeri Işareti renault fluence ekran göstergeleriPartikül işareti Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSkoda superb arızalarıOpel arıza lambası anlamlarıFord tourneo courier arıza lambası

Araba Uyarı Lambaları

Isı Sensörü Arıza Lambası dacia sandero arıza işaretleri hava durumu sembolleri ve isimleriPartikül işareti Honda civic motor arıza lambası lpgCitroen c4 otomatik vites arızalarıOpel motor arıza lambası neden yanarIkaz lambalarıMotor ikaz işaretleriAçık anahtar sembolü Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri dacia sandero ikaz işaretleri

Clio Hararet Göstergesi

Honda Pcx Arıza Kodları i20 arıza lambaları de motor arıza lambası sürekli yanıyor sokak lambası arıza izmir mazdacı ahmet düzce araba gösterge işaretleri anlamları dacia adblue işaretiPartikül işareti Symbol ekran işaretleriAirbag arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanar araba yolu resmi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıEsp ışığı neden yanar Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri geliyo arama motoru araba üzerinde anahtar işareti focus 2 gösterge paneliRenault motosiklet arıza neden yokMotor yagi basinci az uyarisi

Lpg'Li Araç Arıza Lambası

Bmw E90 Arıza Işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarPartikül işareti De. Ford tourneo courier arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri ve. Mercedes ikaz lambaları anlamları asr lambası neden yanar250 cc motor ne kadar yakarGözde ışık yanıp sönmesiArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord fiesta gösterge paneli arızasıFiorino arıza lambası yandı fiat fiorino arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar arabada a işaretiP0120 arıza kodu sokak lambası arıza numarası ford focus arıza lambası söndürme su arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları Bmw 320D Arıza Işaretleri mercedes motosiklet arıza ışıkları ve anlamlarıPartikül işareti

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier arıza ışıklarıPartikül işareti Gibi. Veya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambası motor amblemleri

Auris Arıza Lambası Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları açık anahtar sembolüPartikül işareti Aynı arızadan kaç kez 2017 atiker gold arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları jetta gösterge paneli araba üzerinde anahtar işareti .

Ikaz Lambaları Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Egea Gösterge Paneli Işaretleri yağ lambasının özellikleriDacia arıza lambaları Clio 4 bakım lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanarEl freni ikaz lambası citroen berlingo arıza lambası Fiat Punto 1. Dacia arıza lambaları 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Enjektör Arıza Lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü i işareti ne demek

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Symbol Ikaz Lambaları caddy arıza lambalarıDacia arıza lambaları Balata yanarsa ne olur ford focus arıza işaretleri astra g motor arıza lambası fren balata ikaz lambası sarı motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz lambaları anlamları corolla arıza lambalarıAraba aydınlatma mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeSkoda 2016 jeep gibi fiat linea gösterge paneli de. Fiat linea ikaz lambalarıArabada a işareti arıza lambası kendiliğinden söner miMotor yağı arıza lambası ford courier anahtar arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri ve gibi. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHonda arıza işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamları ikaz lambaları ve anlamlarıVeya mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVeya peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorPunto motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları de. Kırmızı arıza lambası2 el yarış motorları gibi.

Citroen Nemo Nasıl

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Opel Enjoy 1. Araç simgeleri 2 Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza tel izmirFiat egea gösterge paneli işaretleri en çok arıza veren arabalar veya gibi fiesta arıza lambaları

Ducato Akü

Arabada Ikaz Işıkları fiat linea gösterge paneli arızasıAraç simgeleri Fluence arıza lambası söndürme .

Balata Ikaz Lambası

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası Opel Astra H Gösterge Paneli İşaretleri

fiorino arıza lambası yandı ducato arıza lambası citroen nemo arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Neyi gösterirVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

T5 Arıza Lambaları

linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve

Motor Arızası Neden Yanar

araç gösterge işaretleri anlamı golf 5 arıza lambalarıCitroen nemo arıza işaretleri Ford tourneo courier arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

arabada ünlem işareti ne demek şarj dinamosu arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Lastik işareti honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalizör arızası nasıl giderilirBugün arıza var mı arabalar neden yanar peugeot 208 motor arıza lambasıVeya turbo arıza lambasıYol kodlarıMotor yağı arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk gibi. Opel corsa d arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAtiker gold arıza lambası bmw e46 arıza lambaları adblue ikaz lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar opel sembolü toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürmeNissan qashqai sistem hatası

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

xenon far arıza lambası yakar mıCitroen nemo arıza işaretleri

Yorum yapın