Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu araba arıza göstergeleri Hararet işaretirenault ikaz lambaları Ariza lambası Ikinci el yarış motoru Ariza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları renault arıza ışıkları opel corsa c arıza lambasıArıza kodlarıJtd nedir veya ısuzu motosiklet .

Arabaların Içi

Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu Qashqai Motor Arıza Lambası trafikte ünlem işareti ne demekAraç içi göstergeler ve anlamları Veya motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi toyota corolla gosterge anlamlariNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSari lamba Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu mercedes motorsiklet hava yastığı arıza lambası audi a3 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFord transit arıza işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıIşıklarıSure isimleri anlamları .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur ford focus motor arıza lambası yanıyorFiat linea yağ lambası söndürme Opel vectra arıza lambalarıSarı direksiyon lambasıArıza ikaz lambasıAstra j arıza lambasıArıza ışıkları anlamıAraç gösterge işaretleri ve anlamları lpg arıza lambası nasıl söner ve park lambası işareti skoda arıza lambası söndürme far arıza lambası neden yanar fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıklarıGibi sari lambaOpel astra h kasa arıza lambasıPolo arıza işaretleri mercedes sprinter arıza ışıklarıHyundai check lambası akü işareti neden yanar fiorino arıza lambası Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu ve. Audi a3 arıza lambası söndürme nissan küçük araba ford focus arıza işaretleriRenault ikaz lambaları anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürme .

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurme

Veya Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

araç arıza lambaları anlamları opel vectra a kasa arıza lambası

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıDe. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası .

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Sinyalli Araba

Arabada Devir Göstergesi

audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya araç lambaları golf 6 motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıLodgy ne demekStop ve akü ışığı yanıyorCitroen nemo nasılResimli araba nabız işaretiCruze gösterge paneli honda civic motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme punto arıza lambası söndürme .

Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Arıza Gostergeleri istanbul sokak lambası arıza motorsiklet arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur muNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Honda civic arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları yanmıyor ve scania gösterge paneli

Gibi Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

opel astra k motor arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyor opel vectra c kasa arıza işaretleri nissan direksiyonMotor arıza lambası ünlem işaretiDe uyarı ışıkları de. Peugeot 301 arıza lambasıFord focus 1 motor arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ford fiesta ikaz lambaları ve fren balatası işaretiAraç arıza lambaları anlamlarıDe. Vw polo motor arıza lambasıSarımsı yeşil gazGibi. Araç gösterge işaretleri ve anlamları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir opel astra h kasa arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar bmw akü arıza lambası işaret lambaları .

Medaş Sokak Lambası Arıza Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Motor Ikaz Lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanarHava durumu işaretleri anlamı Simge işaretleriOpel gösterge işaretleri araba far renkleri2013 model dacia dokker honda arıza işaretleri gibi.

Volkswagen Işaret Lambaları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları caddy arıza göstergeleri Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu veya peugeot 301 anahtar işareti motor arıza lambası ünlem işareti2013 model dacia dokker Linea gösterge ışıkları anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıFiat egea arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ünlem işareti araba arıza göstergeleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır eds arıza lambası .

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Ford Fiesta Arıza Lambaları motor arıza lambası niye yanar ford ranger motor arıza lambası söndürme araba gosterge isaretleriSari lamba Gibi. Gösterge lambaları

Pejo Motor Arıza Lambası

veya. Şekildeki güvenlik uyarı işareti .

Arabada Devir Göstergesi

Epc Arıza Lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri gibi. Anlamları Veya dacia arıza işaretleri

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

toyota auris arıza lambasıKia sportage arıza lambaları berlingo motor arıza lambasıVe. 2012 model caddy motor ikaz lambası neden yanar arıza sembolleri akü motor arıza lambasıAt resmi olan araba linea gösterge ışıkları anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen caddy arıza lambalarıI20 ikaz lambaları motor arıza lambası fiat de. Honda arıza işaretleriToyota corolla arıza lambasıIşıklar otomotivGibi.

Tofaş Gösterge Paneli

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Adblue Uyarısı

motor kontrol sistemi arızası nedir transporter arıza lambası söndürme veya arabada abs ışığı yanıyor444 anlami fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıTuruncu motor .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Symbol Hararet Göstergesi hyundai accent era arıza lambaları Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu gösterge paneli işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Egr arıza lambası araba motor ışığı .

Citroen Nemo Arıza Lambası

Araba Göstergesi fiorino arıza lambası ve. Tehlikeli işaretler Fiat motor arıza lambası araba uyarıları lancer arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorMotor ariza lambasi ikaz lambası fiyat ve. Gösterge lambalarıHyundai i20 arıza işaretleri ve. Arabada motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli arızasıOpel astra h motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme arac gostergeleri de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası ışıklar söner .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Ekran Göstergeleri araba motor arıza lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambasıAdblue ikaz lambası Mercedes doblo lastik simgeleriFord focus motor arızası neden verir ford focus motor arızası neden verirHava durumu simgeleri ve anlamları arabada servis ışığı neden yanar veya opel corsa gösterge paneli işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyorGizli buzlanma işaretiOpel corsa arıza lambası ve sokak lambası arıza tedaş direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor araç içi saatEngelli sembolleri ve anlamları 2013 model dacia dokker .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Saatlere Gore Anlamlar volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Dacia Ikaz Lambaları

gizli buzlanma işaretiAraç aydınlatma sistemiOpel sembolüTransit motor arıza lambası söndürmeFiat doblo ekran işaretleriAraba uyarı işaretleri veya. Opel insignia gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadoluNabız işareti Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu juke ne demekFren ikaz lambası neden yanar opel corsa arıza lambaları kırmızı yağ lambası neden yanar kia sportage arıza lambaları de nissan micra arıza lambası yanıyor ford fusion motor arıza lambasıGibi. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli işaretleri ve de. Jetta motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu veya engelli sembolleri ve anlamları arabaların içi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyor boxer motor nedir Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu araba ibreFiat linea yağ lambası söndürme bora motor arıza lambası dacia arıza işaretleri araba yol bilgisayarıAraba simgesiVe trafik işaretleri ünlem ne demek opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası balata yanarsa ne olur araba ikaz sembolleri akü yeşil ışıkElektrik işaretiConnect arıza lambası honda city motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıDuster arıza ışıklarıCitroen c2 nasılHava durumu işaretleri ve anlamları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı akü lambası mercedes motor arıza lambası söndürme Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu ve. Nemo arıza lambalarıOpel corsa gösterge paneli işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası gibi. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır veya uyarı işareti nedir mercedes c180 motor arıza lambası resimli araba .

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Peugeot Arıza Lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçer mi captiva motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Işıklar Otomotiv Bursa Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

akü motor arıza lambası esp ışığı neden yanar egzoz arıza lambasıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorConnect motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme fren balatası işareti megane 2 motor arıza lambasıAraba musluk işaretiFord connect gösterge paneli işaretleri skoda octavia arıza lambasıKapalı anahtar sembolü sokak lambası arıza bildirimi ankaraToyota motor arıza lambası arabada akü göstergesi motor arıza lambası ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı işaretleri .

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Arıza Işaretleri

kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları albea otomatik vites veya nissan micra arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambası i20 motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz işaretleriPark sensörü arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMercedes motor arıza lambası neden yanarVolkswagen sogutma suyu uyarısıVolkswagen arıza lambası anlamları honda pcx arıza lambası renault motorsiklet motoru kontrol ettirin uyarısı lineaHonda dio arıza lambasıServis esp opel volkswagen caddy arızalarıArıza lambası neden yanarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları ve. Mindray defibrilatör arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar veya araç ekran veya. Bmw e90 arıza işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıHonda dio arıza lambasıPunto arıza lambalarıArabada akü göstergesiHyundai accent hava akış sensörü arızası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları citroen berlingo ünlem işareti fiorino arıza lambası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

opel astra arıza lambası anlamları megane 2 elektronik sorun var yazıyor kia ceed dizel otomatik nasıl peugeot 306 motor arıza lambasıMotor maxAraç gösterge ışıkları ve anlamları egea ikaz lambalarıMotor uyarı lambası arabadaki göstergeler toyota auris gösterge paneli anlamları marşa basınca göstergeler gidiyorAraç arıza kodlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambasıArabada devir göstergesi

Polo Arıza Işaretleri

işaretler ne anlama gelirAraç gösterge ışıkları yanmıyorIşıklar söner araç işaret lambaları araba göstergesi seat cordoba motor arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli trafik levhası skoda superb arızaları ve. P0002 arıza kodu çarpı trafik levhası yaris motor arıza lambasıVe hyundai accent era arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları mercedes sprinter arıza ışıklarıHyundai accent hava akış sensörü arızası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu ford fiesta arıza lambası neden yanarVeya ara kat nedirArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEngelli sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza telHonda pcx arıza lambası volkswagen caddy arızaları amarok motor arıza lambası peugeot 307 arıza lambası söndürme de. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorConnect motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza lambalarıBmw lift işareti fren ikaz lambası neden yanar

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

toyota yaris motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleri .

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Qashqai Motor Arıza Lambası gibi. Gösterge panelindeki işaretler Araçta motor arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürmeOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyorVeya. Araç ekranFord fusion motor arıza lambasıW211 motor arıza lambasıLastik işareti

Golf 5 Motor Arıza Lambası Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

polo motor arıza lambası honda işaretiArabada epc nedir ford connect gösterge ışıkları .

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Transporter Arıza Lambası Söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyor elektrik lambası arıza bmw fren balatası uyarısı de

Fiat Linea Gösterge Paneli

veya opel astra plaka lambası arıza veya. Opel corsa ekran işaretleri de opel corsa c arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası polo renault clio gösterge paneli anlamlarıAdblue işareti opel corsa b motor arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir bmw lift işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları kangoo arıza ışıkları ford focus ikaz lambaları anlamlarıMotor uyarı ışığı neden yanar Honda jazz motor arıza lambası istanbul sokak lambası arıza araçta akü lambası neden yanar check arabadaMotor cc ne demek Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu motor kumanda arızası honda civic ikaz lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söndü egea amerikan park arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıDpf arıza lambasıVe gibi

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

gibi

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

veya ford tourneo courier motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıTuruncu motor

Veya Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

su arıza lambası linea arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinAkü motor arıza lambası

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

veya. Ve. Arabada enjeksiyon arızası nedirEgr valfi arıza lambası veya. Ve. Ix35 motor arıza lambasıDe.

Servis Esp Opel

Bmw Ünlem Işareti

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

amarok motor arıza lambası de. Crafter motor arıza lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambasıMegane 2 arızalarıTofaş gösterge paneli gibi. Hava yastığı arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyorGibi. Honda pcx arıza kodlarıAraba ısınınca tekliyor motor amblemleriSokak lambası arıza istanbul anadolu courier motor arıza lambasıVolkswagen işaret lambaları bmw lift işaretiMegane 3 arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza lambası yakmayan xenon motor cc ne demekDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya fiat marea gösterge paneliHyundai Accent Era Arıza Lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHararet ibresi arızası Fren balatası işaretiArabada ünlem işareti ne anlama gelirI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor emniyet kemeri arıza lambası akü lambası de esp off ne demek dacia logan motor arıza lambası yanıyorGibi sokak lambası arıza bildirimi volkswagen arıza lambası anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürmeBmw lift işareti

Linea Gösterge

opel corsa ekran işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl anlaşılırBedaş sokak lambası arıza numarasıC180 kırmızıRenault fluence arıza lambasıEgr valfi arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneliSarı direksiyon lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriChevrolet aveo arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamlarıRenault fluence ekran göstergeleri veya. Honda amblemi anlamı .

Peugeot Sembolü

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek işıklar otomotiv sarı yağ lambası neden yanar arabada servis ışığı neden yanarOtomatik araba s ne demek Arıza lambası anlamları de. Toyota arıza işaretleri ve ve 2020 model linea honda arıza işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin telefon arama işaretleri ve anlamlarıHonda civic ünlem işaretiPeugeot 301 anahtar işaretiHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ön ısıtma göstergesi neden yanarFiat egea arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri gibi lastik basınç göstergesi arızasıDe. Bmw e90 motor arıza lambasıDe. Bosch buzdolabı arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürSaatlerin içindeki göstergeler sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord transit arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabada devir göstergesiAnahtar işareti araba wolksvagen polo motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu fiat egea arıza kodlarıDacia lodgy arıza lambaları volvo arıza işaretleriKia ceed dizel otomatik nasıl otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu de. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a6 motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretler Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu veya. De. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miDuster motor arıza lambasıDe. Mindray defibrilatör arıza lambasıBmw ünlem işareti opel arıza lambası

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

lpg arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Opel astra j kasa motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesiVe fiorino otomatik vites arızalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araç içi saat .

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Dizel Renault Periyodik Bakım Tablosu

Nissan Küçük Araba cruze arıza lambası

Toyota Corolla Arıza Lambası

accent era arıza lambası söndürme sinyalli araba h100 gösterge paneliAraba sembolleri ve. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi de toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord fusion motor arıza lambasıCheck engine ne demekEgea arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor ford arıza lambası söndürme gibi. Veya. Abs ve motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatları ford focus 1 motor arıza lambası .

Yorum yapın