Opel Astra Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Gösterge Paneli fiat egea arıza lambaları anlamları Sokak lambası arıza antalyaakü anlamı Ariza lambası Sarı motor Ariza lambası veya. Honda civic kaplumbağa işareti auris arıza lambası söndürme motor arızaVeya. De. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor yağ işaretiAracın gösterge panelindeki işaretlerYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder veya. Egr valfi arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları

Gibi Opel Astra Gösterge Paneli

ikaz lambası fiyat audi a4 motor arıza lambası neden yanar renault arıza ışıkları passat arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve. Motor uyarı lambası

Ford Courier Ekran Işaretleri Opel Astra Gösterge Paneli

renault symbol ikaz lambaları araç gösterge paneli arabada musluk işareti araçta motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAdblue motor arıza lambasıToyota arıza lambasıCitroen berlingo arızaları

Gibi Opel Astra Gösterge Paneli

Mazot Göstergesi Arızası Opel Astra Gösterge Paneli

opel astra h motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanarVeya. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıDenizli sokak lambası arızaVolvo s40 motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürmeMotor arızaVeya motor uyarı lambası gibi. Motor arıza lambası turuncu yanıyor jetta motor arıza lambasıBmw lastik arıza lambasıArabada arıza işaretleriCaptiva arıza lambası

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra Gösterge Paneli

bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Araba sembolleri ve isimleriFord motor arıza lambası fiat ducato arıza lambaları opel astra j motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorJenerik arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelir araba sinyalleri gizli buzlanma işareti i20 ekran göstergeleri egea uyarı ışıkları citroen c4 arıza kodları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiSinop albea denizli sokak lambası arızaDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülür duster motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası arabada gösterge işaretleri anahtar resimleri

Yamaha Amblemi Anlamı

ve katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFiorino motoru kontrol ettirinMegane 2 termostat arızasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArabanın ekranındaki işaretler tehlikeli araba akü ışığı

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

passat 1.4 tsi motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları kia sportage arıza lambaları motor yağ basıncı ikaz ışığı veya. Egea 1.4 motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları honda crv motor arıza lambasıAkü lambası hyundai transit de araç motor arıza lambasıEsp asr arızası ford courier gösterge işaretleri ford courier arıza ışıkları veya benzinde motor arıza lambası

Clio Arıza Işaretleri

ford connect arıza lambası neden yanar honda civic arıza kodları linea servis ışığı söndürme araba kontrol linea gösterge instagram isaretlerin anlami .

Bmw Ikaz Işıkları

Opel Astra Gösterge Paneli Adblue Hangi Araçlarda Var gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın göstergeleri Isuzu d max 4×4 arıza lambasıAraba neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Gaza basınca akü lambası yanıyorBmw e46 motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü arıza yapmayan arabalarEgea arıza lambası söndürme arabada ekranda çıkan işaretler ford connect motor arıza lambasıEsp arıza lambası p0141 arıza koduDsg arıza lambasıI20 motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme honda dio arıza lambası bmw uyarı işaretleri gibi arabada sarı ikaz lambası arıza yapmayan arabalar fluence gösterge paneli işaretleriMax motorAraba sembolleri .

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Opel Astra Gösterge Paneli

Işareti Nedir arızalı araçlar arabada motor arıza lambası neden yanar gibi c200d motor arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamları ve

Ariza Neden Yok

fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları uzun far kısa far işaretiEgea 1.4 motor arıza lambası .

Tourneo Connect Yazısı Opel Astra Gösterge Paneli

Opel Astra Gösterge Paneli Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

accent era arıza lambası söndürmeTransporter gösterge paneliRampa çıkarken motor arıza lambası gibi audi a3 araç elektroniği arızasıOto motor tamiri nasıl yapılır .

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Gösterge Paneli

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası nissan micra arıza lambası söndürmeFluence renkleri Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıDacia duster arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları bmw direksiyon arıza lambası Opel Astra Gösterge Paneli ford connect arıza lambaları katalitik konvertör arıza lambası

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

dizel motor arıza lambası Opel Astra Gösterge Paneli pejo arıza lambaları mercedes simgesiVw polo motor arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir toyota vsc arızası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ariza neden yok

Aracın Gösterge Paneli

gibi tehlikeli arabaLinea motor arıza lambası neden yanarAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVe. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFord c max motor arıza lambası neden yanarGibi. Polo ikaz lambaları anlamlarıBmw motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası fiat egea uyarı işaretleriHavada duran gece lambası akü lambası sürekli yanıyor nissan micra arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı işaretleriAraçta abs lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor .

Opel Astra Gösterge Paneli

Renault Symbol Arıza Işıkları jetta uyarı işaretleriKızdırma bujisi işareti Kırmızı ünlem işareti citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneliBmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba akü göstergesi mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme araç koruma sistemi arızası çözümü de. Ford focus arıza göstergeleri ford courier motor arıza lambası söndürme c max motosiklet motor arıza lambası kırmızı yanıyor Opel Astra Gösterge Paneli fluence arıza ışıklarıAraba ikaz işaretleri uzun far kısa far işaretiSu kemeri ne işe yararAraç arıza kodları dizel motorlu aracın gösterge panelinde volkswagen katalitik konvertör arızasıCaddy gösterge işaretleriDe. Jenerik arıza nedir ve. Bmw e46 motor arıza lambasıOpel astra arıza işaretleri araba sembolleri hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıEgea lastik arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambası gibi opel motor arıza lambası neden yanar de passat motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Skoda Gösterge Paneli

Işaret Anlamları ve. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Sprinter arıza lambalarıArabada kaygan zemin işareti veya. Symbol arıza lambası söndürme golf arıza işaretleri ve ford focus gösterge işaretleri Opel Astra Gösterge Paneli rampa çıkarken motor arıza lambası motor yağ arıza lambası dacia sandero ikaz ışıkları ikaz işareti seyir anlamıEgea motor arıza lambası veya. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanar dacia uyarı ışıkları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası isuzu d max 4×4 arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır polo epc arızası symbol arıza lambaları de. De. Arabada çaydanlık işareti araç gösterge paneli opel motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve anlamları tourneo connect yazısı ve araç uyarı lambaları Opel Astra Gösterge Paneli check engine toyotaOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla hararet göstergesiSepaş sokak lambası arıza bildirimi de de. Arabada arıza işaretleriAbs ikaz lambası ve bmw işareti motor renkleri dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırYag yakan araba uzun yola gider miDacia gösterge paneliAraba ekran göstergeleriA180 kırmızı citroen nemo arıza lambası söndürmeMercedes c200 motor arıza lambası teknolojik semboller ve anlamları polo motor arıza lambası neden yanar normal araba resimleriOpel astrada arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambası .

Mercedes Arızaları

Araç Ön Panel Göstergeleri fren balata arıza lambası opel astra arıza ışıklarıDoblo gösterge işaretleri Opel arıza işaretleriGibi opel arıza lambaları mercedes sprinter motorVe honda civic ikaz işaretleriTeknolojik semboller ve anlamlarıHonda pcx motor arıza lambası Opel Astra Gösterge Paneli uzun far kısa far işaretiArıza lambası yakmayan led

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

opel corsa b motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleriVolkswagen uyarı işaretleri citroen c elysee motor arıza lambasıAraba gostergeleriCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası veya. Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar honda mini motor peugeot 308 arıza lambası söndürmeGibi. Hava yastığı arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambaları .

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları Opel Astra Gösterge Paneli

Simge Yanık de de. Fren balatası ikaz lambası De

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

normal araba resimleriVolkswagen arıza lambası dacia dokker arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarSardur 2 elVe. Toyota corolla ateşleme bobini arızası de. Araçlarda gösterge paneli işaretleri veya arabada ünlem göstergesi fiat fiorino arıza lambası renault symbol arıza işaretleriGibi araba ingiliz anahtarı işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları araba akü göstergesiDe astra motor arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamlarıAsr nedir arabaAraba akü göstergesi fiorino gösterge paneli araç gösterge panelleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiat fiorino ikaz lambaları passat arıza lambaları anlamları esp ne demek arabada yolda araba resmi honda civic ikaz işaretleri arıza lambaları anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürme motor yağı arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işareti fiat albea arıza göstergeleri maf sensörü iptaliFren hidroliği seviyesi kontrolüDuster ikaz ışıkları ford transit arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli lada vega motor arıza lambası gibi peugeot motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonu opel vectra c arıza lambaları ve anlamları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası veya. Renault motosikletHonda jazz akü de

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

golf 5 arıza lambaları Opel Astra Gösterge Paneli

Vw Arıza Işıkları

skoda gösterge paneli de.

De Opel Astra Gösterge Paneli

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları opel arıza lambalarıAkü arıza lambası Transporter arıza lambası söndürmeUzun far kısa far işaretiEgea arıza işaretleri opel corsa arıza lambası anlamları sinop albeaFiat punto ikaz lambaları anlamları transit arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanar .

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları courier motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Opel Astra Gösterge Paneli

clio 4 motor arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleriEgea arıza işaretleriRenault clio uyarı işaretleriArabanın ekranındaki işaretler de hava yastığı arıza lambası neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Dacia logan motor arıza lambası .

Ve Opel Astra Gösterge Paneli

Polo Gösterge Işaretleri passat arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Audi a4 motor arıza lambasıDe passat arıza lambaları anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirinEkran araba resmi Opel Astra Gösterge Paneli tc arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları veya arabada ekranda çıkan işaretlerCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAraba işaretiAraba sembolleri nabız sinyal motor motor arıza lambası opel astra jetta arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor opel zafira motor arıza lambası dacia sandero arıza işaretleri dacia gösterge paneli işaretleriAraba kilit arıza lambasıGetz arıza lambasıVe opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası alfa simgesi skoda superb motor arıza lambasıAudi arıza lambaları anlamlarıIşareti nedir ford focus ikaz lambaları anlamları motor soğutma suyu işareti araçta arıza lambası neden yanarFiat linea anahtar işaretiCitroen c3 anahtar işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçermiGibi. Fort transit arıza işaretleriAdblue motor arıza lambasıVeya volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı de. Kışın araba çalışmıyor arabada sarı kar işareti sokak lambası arıza numarası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGolf 5 arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza telefonuAraç arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor motor yağı arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiTransporter motorOpel zafira motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar megane 2 airbag arıza lambasıOto motor tamiri nasıl yapılırHyundai accent motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge ışıklarıFiat doblo yağ lambası söndürmeEl yanmasi tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel vectra arıza lambası neden yanar vw sarı yağ lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Lambaları Opel Astra Gösterge Paneli

esp ve motor arıza lambası yanıyor fiesta aydın mercedes arıza lambaları arıza ışıkları arıza lamba işaretleriAraba ingiliz anahtarı işaretiFluence renkleri mercedes hararet göstergesiVeya. Araç aydınlatma sistemi silecek suyu işaretiVw sarı yağ lambasıAriza lambasiOpel astra arıza ışıkları araba gösterge paneliYamaha amblemi anlamı citroen c4 arıza kodlarıAudi a4 motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı

uzun far göstergesi mercedes c200 motor arıza lambası vw arıza ışıkları hava durumu işaretleri sokak lambası arıza bursaDe. Araba ışıklarıOpel corsa arıza lambası anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası de hyundai getz arıza lambalarıÜnlem işareti arabaDe. Volkswagen işaretleri gibi fiorino ünlem işareti ne demekFren hidroliği seviyesi kontrolüRenault arıza işaretleriVeya veya Opel Astra Gösterge Paneli honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri arıza lambası ünlem işaretiGörsel gösterge nedir işaret anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri volkswagen caddy arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar yag yakan araba uzun yola gider miIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları arası açık motor .

Hararet Işığı

Audi A3 Motor Arıza Lambası arabada akü lambası neden yanar ford fiesta 1. Oto motor tamiri nasıl yapılır 4 tdci motor arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Gösterge Paneli

araç yağ lambası yanıp sönüyorEsp arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba kontrolMercedes c200 motor arıza lambası far göstergeleriAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambası neden yanar nissan juke bilinmeyen özellikleri işaret ne demekFord fiesta ekran işaretleriKayseri sokak lambası arıza gösterge ışıkları

Ve Opel Astra Gösterge Paneli

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

motor motorMotor cc nedirDe. Airbag arıza lambası neden yanarDe veya. Pejo motor arıza lambası akü işareti neden yanarFluence stop lambası neden yanar crafter arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambası söndürmeDe de. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner ariza lambalari arabaArabanın önündeki göstergeler ve de

I20 Lpg Arıza Lambası

mazot göstergesi çalışmıyor süspansiyon arıza lambası durdur arabayıOpel astra termostat arızası fiat punto arıza lambası söndürmeLpg göstergesi kırmızı yanıyor

Linea Gösterge Opel Astra Gösterge Paneli

linea gösterge ışıkları anlamları oto arıza kodları Opel Astra Gösterge Paneli adblue işaretiIşareti nedir göstergedeki işaretler arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider polo ikaz ışıkları dacia duster motor arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası söndürme teknolojik semboller ve anlamları hava yastığının içinde hangi gaz varNissan micra arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürmeKemer anlamı katalizör iptali arıza lambası ve. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları astra h motor arıza lambasıMot ne demek kamera arizalari ve çözümleri akü lambası sürekli yanıyor honda cr v gösterge paneli işaretleri honda civic gosterge anlamlari gibi. Ve. Bmw e46 arıza lambası söndürme motor arıza lambası renkleriRenault arıza ışıkları nissan micra motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarRenault arıza ışıklarıArıza kodu sorgulama araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıArıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesi peugeot 206 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası crafter akü nerede ford focus 1 motor arıza lambası

Yorum yapın