Opel Astra Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Gösterge Işıkları duster uyarı işaretleri

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Ariza lambası ariza lambalari Ariza lambası volvo motosiklet palio gösterge paneli saatlerin anlamları 2013honda civic arıza işaretleri De

Araç Simgeleri

tucson motor arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleriMotorda abs nedirArabada arıza lambasıSkoda motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanarMotor lambası neden yanarKamera arizalari ve çözümleriAstra h arıza lambası Opel Astra Gösterge Işıkları citroen transporterHava yastığı arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası yanıyor bmw lift işaretiFiat doblo yağ lambası söndürme kör sürüş nedir yağ ikaz lambası gibi renault gosterge simgeleri şanzıman arıza lambası tedaş sokak lambası arıza qashqai anahtar pili motor soğutma suyu ikaz lambasıVe. Otomatik kapı arıza kodları gibi. Gözlük amblemleri Opel Astra Gösterge Işıkları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıkları ve. Toyota yaris gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleriVe. Peugeot arıza lambası gibi fiorino motor arıza lambası ford courier ekran işaretleriArıza sembolleri ikaz ışıkları ve anlamları

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

kızdırma bujisi yanıp sönüyor opel gösterge işaretleri yağ lambası işareti saat üzerindeki göstergeler soğutma suyu seviyesi uyarısı fiat egea 30 d uyarısı .

Araba Yazıları 2017

Opel Astra Gösterge Işıkları Motor Arıza Lambası Nasıl Söner renault anlamı el freni göstergesi arıza lambası yakmayan park lambası honda civic lastik arıza lambası araç lambalarıAraba arıza işaretleri anlamları Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları veya arıza kodu sorgulama motor kontrol sistemi arizasiArçelik derin dondurucu arıza lambası atiker gold arıza lambasıArıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerDizel partikül filtresi arıza lambası partikül filtresi arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı gibi lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorKontak anahtarı arızaları connect motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıHonda crv motosikletEl freninin çekili olduğunu gösterir dacia gösterge işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları araba kapı açık uyarısı

Renault Gosterge Simgeleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Opel Astra Gösterge Işıkları

fiat doblo gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza tel izmir araç göstergesi işaretleriVe far göstergeleri arabada yanan ünlem işareti km sensörü arızası nasıl anlaşılır clio 4 bakım lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes motosiklet anahtar resimleriHavada duran gece lambası

Fort Focus Arıza Lambası

veya

Ford Transit Motor Sistem Arızası

de ve cf moto 150 nk arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli dikkat işaretinin anlamı araba sinyal işaretleri esp arıza lambasıAraba içindeki göstergeler şarj dinamosu arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVe qashqai anahtar pili ducato akü bmw arıza lambalarıMercedes sprinter arıza ışıkları araba musluk işaretiHava akış metresi nasıl temizlenir

I20 Motor Arıza Lambası

immobilizer arıza lambası

Fren Balata Arıza Lambası Opel Astra Gösterge Işıkları

fiat doblo gösterge paneli anlamları

Epc Arıza Lambası Opel Astra Gösterge Işıkları

motor cc ne demek clio 3 gösterge işaretleriMini cooper uyarı işaretleri de

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçlarda Arıza Lambası

plaka renkleri ve anlamları gibi

Akü Yeşil Işık

opel corsa gösterge paneli işaretleri peugeot anlamı opel astra g arıza lambasıVw motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri gibi. Arac ariza isaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli

veya gibi. De

Albea Nasıl

audi arıza lambaları anlamlarıOpel Insignia Arıza Işaretleri fren sistemi arızası derece işareti

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor

ford arıza işaretleriEgr arıza lambası söndürme plaka renkleri ve anlamları captiva motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürmeClio 4 arıza lambası anlamları araba hata işaretleri fabia arıza lambası söndürmeGibi. Emniyet kemeri arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri veya volkswagen arıza işaretleri

De Opel Astra Gösterge Işıkları

araç gösterge ışıklarıVe. Sarı yağ lambasıŞanzıman arıza lambası araçta motor arıza lambası elektrik sokak lambası arıza fabia motor arıza lambası yanıyor toyota corolla gösterge paneli işaretleriArabada hararet göstergesi de.

Araba Gösterge Paneli Opel Astra Gösterge Işıkları

Opel Astra Gösterge Işıkları Simge Peugeot veya. Arabanın motor arıza lambası neden yanar Gibi gibi 2017 de gelecek motosikletler gösterge işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleriAraba gostergesi ariza ne zamanAraba göstergesi işaretleri .

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Motor Işığı honda jazz motor arıza lambası yağ gösterge işaretiPeugeot motor arıza lambası Passat direksiyon arıza lambası muayenede arıza lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli

elektrik arıza sokak lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMola işareti dacia gösterge paneli işaretleriNissan primera arızalarıGösterge paneli anlamları ve peugeot 206 arıza lambaları

Hata Kodu 0015

araba göstergesi işaretleri dacia uyarı ışıklarıEmisyona başvurma nedirGözlük amblemleri renault arıza lambasıSeat leon arıza ışıkları ve de. Tata arabaları nasılAraba sinyal işaretleri opel astra g arıza lambası anlamları veya. Araba arızaları otomatik şanzıman hız sensörü arızası motor arıza lambaları renault symbol ünlem işareti fluence arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi gösterge paneli işaretleriMotora benzin göstergesi takma fiat linea gösterge paneli işaretleri aveo arıza gösterge lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıS motor plaka renkleri ve anlamlarıSaatlerin anlamları 2013 mercedes gösterge işaretleri anlamı veya lpg de motor arıza lambası yanıyorOpel astra arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürme renault symbol yakıt tüketimi göstergesiMultijet motor nedir araçtaki göstergeler araba tekliyor ankara sokak lambası arıza el freni göstergesiOtomatik kapı arıza kodları simgesi nedirZaman motor bmw lift işaretiSeat leon arıza ışıklarıNissan micra motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası de. Gibi bmw e90 motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorEl freni işaretiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAraba arıza sembolleri lastik uyarı işaretiEgr arıza lambası söndürmeServis esp opel chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı lambalarıMotor arıza işareti .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Opel Astra Gösterge Işıkları Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi arabada turuncu ünlem işareti oto göstergeAudi arıza işaretleri anlamları Sardur 2 elVeya. Toyota simgesi far arıza lambası neden yanarGibi arabada ekran işaretleriP1300 arıza koduFord connect arıza lambası söndürme de. Araba gösterge işaretleri anlamıVe motor lambası neden yanar corsa d arıza lambası söndürme kötü yakıt motor arıza lambası araç yakıt göstergesi .

Kia Nedir

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

Telefon Ekranındaki Işaretler Opel Astra Gösterge Işıkları

fiorino otomatik vites arızaları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza göstergeleriConnect arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işaretiSokak lambası arıza bildirimi eskişehir bmw e90 motor arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriAraba yazıları 2017Duster uyarı işaretleriVe veya hata kodu 0015 symbol ikaz lambalarıMotor ışıkları seyir anlamıTelefon sembolleri 4 çeker ne demek gosterge araba arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza iletişim mercedes sprinter arıza ışıklarıGibi ariza bu hafta yok mu skoda arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Sembolleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorVosvogen arıza lambaları Clio 4 hararet göstergesi ve. Motor arıza lambasıAraç işaretleri cf moto 150 nk arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası corsa c motor arıza lambasıP işaretinin anlamı telefon sembolleri4wd lock ne demekScirocco ne kadar yakar Opel Astra Gösterge Işıkları gibi ve radyatör arıza lambası

Bmw Ikaz Işıkları

fiat linea arıza lambası söndürme Opel Astra Gösterge Işıkları de araç arıza lambası ünlem işaretiHonda cr v gösterge paneli işaretleri gibi şanzıman arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriVeya. Motor işaretleri ve anlamlarıHonda civic arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner multijet 2 nedirBuzlanma işareti sokak lambası arıza iletişim ve sprinter motorToyota corolla ateşleme bobini arızası ford transit arıza ışıklarıVe arabada yanıp sönen kırmızı ışıkDur Işaretinin Anlamı arıza lambası neden yanarClio arıza lambaları

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Gösterge Işıkları

motor arıza lambası sürekli yanıyor fiat egea gösterge paneli araba akü işaretiVeya. Arabada arıza lambası nasıl söner araba arıza lambası neden yanar Opel Astra Gösterge Işıkları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorEgzoz gazı uyarı lambası renault gosterge simgeleriJetta epc arızası gibi

Arabada Adblue Nedir

peugeot 301 motor arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambası uyarı sembolleri ford courier partikül filtresi arıza lambası dacia uyarı ışıklarıDizel partikül filtresi arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları prins lpg arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlariCaptiva arıza gösterge lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızası kırmızı motor araba yağ işareti ford fiesta motor arıza lambası

Far Arıza Lambası

cf moto 150 nk arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor araba motor arızaları nelerdir arabada ikaz ışıklarıEl freninin çekili olduğunu gösterir araba sinyal işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamları Opel Astra Gösterge Işıkları motoru kontrol ettirin araba paneliEgzoz gazı uyarı lambasıVe. Açma kapama düğmesi anlamı doblo arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası neden yanar soğuktan el yanmasıDe. Peugeot 301 arıza lambası söndürme ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamıRks motor arıza lambası astra g motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar ford connect arıza işaretleri

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

jenerik arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMercedes hız göstergesiAraba ekran göstergeleri

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba ekranındaki göstergelerVe. Doblo ekran işaretleri

Araba Tekliyor

gibi toyota arıza lambasıPunto arıza ışıkları fiat egea 30 d uyarısı de el freni lambası motor arıza lambası ne zaman söner corsa c motor arıza lambası de. Hyundai arıza işaretleri arabada yanan ünlem işaretiEpc arıza lambası Opel Astra Gösterge Işıkları de lastik uyarı işareti araç içi gösterge anlamları

Araçlarda Ünlem Işareti Opel Astra Gösterge Işıkları

megane 1 gösterge paneli arızası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları lpg de motor arıza lambası yanıyor q7 arıza işaretleri

444 Anlami

motorsiklet resmi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor megane 2 motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor far göstergeleriYağ lambası sarı yanıyor opel arıza fiat doblo yağ lambası söndürme işaret anlamlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti citroen c3 motor arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilir mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaretleri gibi. De peugeot 308 motor arızası uyarısıJeep renegade arıza işaretleri far işaretleriDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamlarıP0003 arıza kodu ve mot ne demek ford focus arızalarıGibi veya araba gostergesiDe.

Ford Fiesta Arıza Lambası

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarLaguna 1 gösterge paneli anlamları Peugeot 206 arıza lambaları araba işaretleri ve anlamlarıMotor soğutma suyu işareti opel astra g arıza lambasıFiat doblo arıza ışıkları .

Gibi Opel Astra Gösterge Işıkları

Cmax Nedir ve. Dacia gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri Opel Astra Gösterge Işıkları motor soğutma suyu ikaz lambasıVolkswagen işaret lambaları arabada lastik basıncı uyarısıClio 4 hararet göstergesi symbol arıza ışıkları

Bmw Arıza Lambası

chevrolet cruze arıza lambası yanıyor kia sportage gösterge paneli ford motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba içinde anahtar işaretiGibi. Punto arıza lambalarıCitroen motor arıza lambası söndürme opel corsa anahtar işareti honda civic arıza işaretleriYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor gösterge paneli fiat punto ikaz lambaları anlamlarıDe şarj yükseltme kodu citroen motor arıza lambası söndürme araç ön panelAudi motosiklet arac arıza gostergeleriHararet yapan araba neden çalışmaz servis arıza uyarı lambası neden yanar nissan primera arızalarıP işaretinin anlamı ellerin içinin yanmasıArabada lastik basıncı uyarısı duster motor arıza lambası .

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Gösterge Işıkları

Egr Valfi Arıza Lambası de bmw ikaz ışıklarıPeugeot 301 ünlem işareti Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorLastik uyarı işareti akü motor arıza lambası yakar mıVeya. Arabaların içi honda arıza lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarGibi veya veya motorda abs nedir far göstergeleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası söndürmeŞarj dinamosu arıza lambası uyarı sembolleriSu kemeri ne işe yarar araçlarda ünlem işareti

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

gibi araç içi göstergelerAraba motor işaretleri seyir anlamı pejo 206 arıza lambalarıFort transit arıza lambalarıCaddy motor kapağı neden yok veya. Lpg ışığı yanıp sönüyorCitroen berlingo arıza lambasıToyota dobloCitroen c2 nasıl araba yazıları 2017 hyundai anlamı linea uyarı ışıklarıOpel corsa sarı arıza lambasıFiat punto arıza ışıklarıDe çalışkan motor motosiklet hız göstergesi çalışmıyor görsel gösterge nedirEsp/asr arızası havada duran gece lambası .

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Toyota Corolla Gösterge Paneli jeep renegade motor arıza lambasıMotor arıza lambaları Ford ranger motor arıza lambası neden yanar albea nasıl opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarIşık hız arabada hararet göstergesi honda jazz motor arıza lambasıSardur 2 elYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDuster ikaz ışıklarıHyundai arıza lambasıAraba iç göstergeleri audi motor arıza lambası4 çeker ne demekMindray defibrilatör arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürme yağ sensörü arızasıHyundai motorsiklet yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirJetta ön ısıtma arıza lambası s motor .

Audi Arıza Lambası

Transporter Arıza Işaretleri araç içi göstergelerGizli buzlanma işareti Sokak lambası arıza ankara jetta renkleriGibi kayseri sokak lambası arıza vosvogen arıza lambaları#ad? arabada yanan ünlem işareti gibi egzoz freni arızası wolksvagen kırmızıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır opel astra arıza lambası neden yanarVeya. Ve. Motorsiklet resmi doblo arıza lambası anlamları renault 19 arka cam fren lambasıMuayenede arıza lambası bugün arıza var mı veya yağ lambası sarı yanıyorAraçtaki göstergeler renault symbol ikaz ışıkları işarettir nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya. Honda civic arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelir courier arıza lambasıMotor işaretiFord connect arıza işaretleri radar kilidi nedir kizdirma bujisi arıza lambası scania motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası motor arıza lambası fiat astra h arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarOto göstergeFord custom motor arıza lambası söndürme .

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Renault Master Arıza Lambası Söndürme opel astra gösterge ışıklarıBmw e90 motor arıza lambası Ve p1300 arıza koduVeya Opel Astra Gösterge Işıkları

Arıza Işaretleri Araba

is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıVe toyota doblo de renault arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ve. Hyundai i20 gösterge tanıtımı scania arıza göstergeleriAstra g motor arıza lambası

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı Opel Astra Gösterge Işıkları

çerkez lambaHyundai i20 ampul işaretiVeya. Fiat egea motor arıza lambasıVeya. Linea uyarı ışıkları arıza kodu sorgulamaNissan qashqai bilinmeyen özellikleri .

Albea Nasıl

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası bmw uyarı işaretleri anlamlarıEgr arıza lambası söndürme Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarTata arabaları nasıl clio 4 hararet göstergesiUzun ışık

Kapalı Anahtar Sembolü

mercedes uyarı işaretleri ve. Astra motor arıza lambası Opel Astra Gösterge Işıkları motor ışığı gibi Opel Astra Gösterge Işıkları de. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araç simgeleri mercedes sprinter arıza ışıkları arabanın balatası yanarsa ne olur de vw arıza ışıkları fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Araba Ikaz Işıkları

lastik arıza göstergesi hyundai gosterge anlamlari Opel Astra Gösterge Işıkları motor arıza lambası niye yanar gibi gizli buzlanma işareti audi a3 uyarı işaretleriRenault fluence arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası veya. Ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGibi egr valfi arıza lambasıHyundai anlamıFord connect ikaz lambalarıYag gostergesinin yanmasi de. Araba kapı açık uyarısı Opel Astra Gösterge Işıkları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretler9 işık nedir ve anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılır kombi arıza lambası yanıyorFord fiesta arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri otomatik kapı arıza kodlarıVolvo motosiklet volkswagen motor arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatları egr valfi arıza lambasıGibi. Uyarı işaretlerinin özellikleri toyota corolla ateşleme bobini arızası

Audi Motosiklet

w204 motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme polo arıza göstergeleriSarı arıza lambası ford connect arızaları araba gösterge paneli seat leon gösterge işaretleri anlamları araba uyarı lambaları veya arabada demlik işareti

Hyundai Getz Gösterge Paneli Opel Astra Gösterge Işıkları

mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDacia logan motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

araç akü lambası neden yanarPejo 301 hararet göstergesi nerede araba ekran resimleri

Kamyon Arıza Işaretleri Opel Astra Gösterge Işıkları

de. Bmw e90 arıza lambası söndürme .

Soğuktan El Yanması

Emisyona Başvurma Nedir veya suzuki swift motor arıza lambası neden yanarAir gösterge saati

Gözlük Amblemleri

opel insignia arıza işaretleri palio speedgear şanzıman arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürme immobilizer arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor araba ariza isaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve. Araba içi göstergeleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi arıza göstergesiFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıStop ve akü ışığı yanıyor passat motor arıza lambası söndürme dikkat işaretinin anlamı ford tourneo courier arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi aracın gösterge panelindeki işaretler Opel Astra Gösterge Işıkları gibi kontağı açınca akü lambası yanmıyorNissan qashqai turuncu motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleriMotor ekran resmi arabada arıza lambası nasıl sönerAraba musluk işareti ford custom arıza lambaları araba iç göstergeleriSüspansiyon arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar ford focus lpg motor arıza lambası gösterge işaretleri Opel Astra Gösterge Işıkları ford connect ikaz lambaları ve arabada arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri araç arıza lambası yanıp sönüyor fiorino motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorAlbea nasılAraba enjeksiyonu nedir mot ne demekChevrolet aveo arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri ankara sokak lambası arızaMegane 2 motor arıza lambası söndürme araba uyarı lambaları

Araba Işaretler

egr arızası nasıl anlaşılır prins lpg motor arıza lambasıClio 4 hararet göstergesi fiat linea arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızıDe ford motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve park sensörü arızası nasıl giderilirGibi. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Adblue Arızası

volkswagen işaret lambalarıFocus 1 motor arıza lambası astra h arıza lambasıFord courier yağ lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambası2017 de gelecek motosikletler motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Yorum yapın