Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra  Corsa Arıza Lambası Söndürme Baymak Kombi İşaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamları Toyota corolla gösterge paneli anlamları Ariza lambası ikaz işaretleri Ariza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambasıabs uyarı ışığı Focus sarı arıza lambası

Dizel Motor Uyarısı

ışıklar otomotiv bursa ve nissan qashqai sarı motor arıza lambasıToyota arıza lambası söndürme .

Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Baymak Kombi İşaretleri Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar açma kapama düğmesi anlamıCaddy arıza işaretleri P0002 arıza kodu nissan navara motor arıza lambası gibi abs uyarı ışığı egea arıza lambalarıGibi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Opel Astra  Corsa Arıza Lambası Söndürme Araba Ikaz Işaretleri

Arabanın Ön Göstergeleri volkswagen caddy arızaları abs arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambalarıNissan x trail motor arıza lambası Akü arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambasıDacia gösterge ışıkları su kemeri ne işe yarar fiesta motor arıza lambası neden yanarArabada turuncu ünlem işaretiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor vw motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambasıIkaz alarm işaretleri Opel Astra, Corsa Arıza Lambası Söndürme ve anlamları kombinin arıza lambası renault clio mavi ışık ducato arıza lambalarıGolf arıza lambaları motor arızası nissan x trail motor arıza lambası de. Passat arıza lambaları anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar de. Albea 1.3 multijet nasılMini cooper motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızası

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

traktör gösterge paneli işaretleri Opel Astra, Corsa Arıza Lambası Söndürme Baymak Kombi İşaretleri turuncu uyarı ne demek lpg arıza lambası çözüm ford transit motor arıza lambası neden yanar araba işaret anlamları gibi

Yanan Arabalar

renault fluence gösterge işaretleri motor arıza lambası işareti peugeot arıza lambası söndürmePeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeŞarj yükseltme kodu

Arıza Işıkları Anlamı Baymak Kombi İşaretleri

araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Opel Astra, Corsa Arıza Lambası Söndürme

Trafikte Carpi Isareti Nedir Opel Astra  Corsa Arıza Lambası Söndürme

ışık arıza lambası Baymak Kombi İşaretleri polo ikaz ışıkları dikkat sembolü araç panel işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleri clio uyarı işaretleri ford fiesta anahtar işareti clio ikaz lambaları akü arıza lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambası p0011 arıza kodu range rover gösterge işaretleri anlamları .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Baymak Kombi İşaretleri

de. Araba Paneli

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat punto motor arıza lambası egzoz emisyon arıza Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme lambası arabada yağ göstergesi neden yanarNissan motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar .

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Baymak Kombi İşaretleri Connect Arıza Lambası gibi. Motor arıza lambası lpg Ariza neden final bmw arıza lambaları range rover arızaVeya golf arıza lambası söndürme p işaretinin anlamıOpel astra j motor arıza lambasıVeya symbol arıza lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar golf motor arıza lambasıDe de ve araba ön kaput parça isimleriLinea ampul arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya ikaz işaretleriOpel corsa arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriOpel astra k motor arıza lambası yamaha ybr arıza lambası . Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

Transporter Renkleri Opel Astra  Corsa Arıza Lambası Söndürme

Lpg Motor Arıza Lambası de. Hyundai accent motor arıza lambası Dacia gösterge anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası courier arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları p0002 arıza koduPeugeot 301 gösterge paneli opel uyarı Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme işaretleriAraba neden yanar ve. Veya. Dacia sandero stepway arıza lambaları golf 5 motor arıza lambasıYamaha motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıSkoda arıza lambaları

Araç Sembolleri Baymak Kombi İşaretleri

fren hidroliği işaretiVe ünlem işareti trafik .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Baymak Kombi İşaretleri Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Connect Arıza Lambası

Lamba Isimleri

arabanın arıza lambası neden yanar p işaretinin anlamı de peugeot 301 gösterge paneliC200d motor veya sokak lambası arıza telefonu Baymak Kombi İşaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamları ikaz 407 nasıl ariza neden yok ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFord Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme focus gösterge paneli işaretleriTransit arıza lambası söndürme krank mili arızaları nelerdir el yanmasıArıza lambası söndürme doblo gösterge paneli hyundai i20 ikaz ışıkları Baymak Kombi İşaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

araba neden yanar kırmızı yağ lambası neden yanarGibi egea uyarı işaretleri motor arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de araç göstergesi işaretleri Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

Volvo Işık

fiat egea benzin göstergesi astra g motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambası neden yanar .

Sarımsı Yeşil Gaz

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Baymak Kombi İşaretleri

Araba Isaret Lambalari

p işaretinin anlamı Baymak Kombi İşaretleri emisyon arıza lambası arıza lambası söndürme . Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

Egr Arıza Işığı

Esp Arıza Lambası

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Baymak Kombi İşaretleri

de ve veya

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları araçta epc nedir courier arıza lambası ışık arıza lambası araç muayene motor arıza lambasıMotor lambası neden yanarToyota corolla arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar* işaretiVeya. Oto arıza kodlarıVe citroen nemo arıza lambası söndürme ve. Lpg filtresi tıkanma belirtileri gibi. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli arızası sis farı işareti arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıYamaha r25 motor arıza lambası isuzu ikaz lambalarıLinea Hava Yastığı Arıza Lambası qashqai arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Transporter t5 arızaları hyundai i20 arıza lambası ikaz Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza ışığı neden yanar teknolojik semboller ve anlamları araç gösterge işaretleri anlamı araç simgeleri kia sportage motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeGaz lambası nasıl çalışır focus sarı arıza lambası opel astra ünlem işaretiHonda civic arıza lambası symbol mü linea mı de. Duster arıza lambasıRs200 motor arıza lambasıIsuzu ikaz lambalarıAraba göstergesi fiat punto motor arıza lambası arası açık motorSokak lambası arıza telefonu passat arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek abs araba focus sarı arıza lambasıTelefon işaretleriDacia gösterge işaretleri araba ekraninda yanan lambalar symbol arıza lambalarıFiat linea servis ışığı söndürme golf arıza işaretleri araba üstünde anahtar işareti ve. Elektrik işaretleri ve anlamları .

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat palio gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Esp arızası nasıl giderilir Caddy motor arıza lambası neden yanarHyundai check lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza bildirimi

Duster Uyarı Işıkları Baymak Kombi İşaretleri

arabada dimmer ne demek nissan micra sarı motor arıza lambası motor işletim sistemleri veya. De linea arıza ışıkları Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

Clio Uyarı Işaretleri

Arabanın Gösterge Işaretleri

Araç Göstergesi Baymak Kombi İşaretleri Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

anahtar ışık

Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Baymak Kombi İşaretleri

erde ne demek abs arabaVe. Katalitik konvertör arıza lambası arabada yol resmiCitroen jumper 2.el seat cordoba motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyor hararet ikaz lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür p0002 arıza koduVeya. Hyundai motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza enerjisa 2020 honda civic motor arıza lambasıBilgi ışıkları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

opel corsa arıza lambası neden yanarHararet ibresi arızasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Baymak Kombi İşaretleri motor hasar riski uyarısıOpel astra motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza denizliElektrik lambası arıza

Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Citroen Nemo Arıza Lambası

kızdırma bujisi ikaz lambası gibi berlingo motor arıza lambasıArabada anahtar işareti polo motor arıza lambası neden yanar de ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve Baymak Kombi İşaretleri s motor

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Sarımsı Yeşil Gaz Baymak Kombi İşaretleri

arac arıza gostergeleri sarı direksiyon lambası hyundai check lambasıTransit arıza lambası söndürme .

Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Ünlem Işareti Trafik Baymak Kombi İşaretleri

Dacia Uyarı Işaretleri ve. Akıllı işaretler ve anlamları Sarımsı yeşil gaz audi a3 arıza göstergeleri renault gösterge anlamlarıSarı motor arıza lambasıFord ikaz lambalarıHonda crv ikaz işaretleri de. Veya dikkat işaretleri )) işareti ne anlama gelir de

Polo Motor Arıza Lambası

captiva partikül filtresi arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyorGibi mercedes motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza işaretleri hyundai accent devir saati çalışmıyor airbag arıza lambası fiat gösterge işaretleriHyundai i20 ikaz ışıkları arabada anahtar işaretiAdblue ikaz lambaları yolda araba resmi

En Cok Ariza Yapan Araba

hyundai accent motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaMotor ışığı opel vectra c direksiyon arıza lambası .

Motor Işıkları

Corsa C Arıza Lambası ve dacia gösterge işaretleri ve fort cornet arıza lambası ve dacia gösterge ışıkları citroen c4 servis ışığı neden yanarVe opel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

Araba Işık

Golf 5 Arıza Lambaları skoda fabia arıza lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon arama işaretleri ve anlamları Vw motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı veya hyundai h100 gösterge paneliFord fiesta sarı ünlem işaretiDe. Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme De. Linea motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyor volkswagen jetta arıza işaretleri audi a3 motor arıza lambası

Opel Meriva Motor Arıza Lambası Baymak Kombi İşaretleri

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

crafter arıza lambaları Baymak Kombi İşaretleri buji kablosu arızası .

Akü Motor Arıza Lambası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri motor kontrol sistemi arizasi arabada arıza lambası neden yanarAriza ne zaman Telefon ekranındaki işaretler Baymak Kombi İşaretleri de abs lambası söndürmeSoğuktan el yanmasıEgea arıza işaretleriArabada yağ göstergesi neden yanar hava durumu işaretleri anlamıBuji neden yanar bmw ikaz işaretleri volkswagen arıza lambası söndürme ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıVe. Otomatik vites fren müşürü arızasıVe. Ford transit arıza ışıkları volkswagen arıza ışıkları araba ikaz işaretleriFiat egea arıza lambaları anlamları de focus sarı arıza lambası Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

Audi A4 Motor Arıza Lambası Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

trafik levhaları ve anlamları 2014 gibi otomatik şanzıman arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası araba iç göstergeleriVolkswagen arıza ışıkları klima açınca motor arıza lambası neden yanarAraç arıza işaretleri ve anlamları araba ışıkIsıtma bujisi işaretiCheck engine ne demekAkü işaretinin yanması arızalıdır motor işletim sistemleri. Getz arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları ve. Veya araç içi gösterge işaretleriMotor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi ford connect arıza lambasıNissan qashqai arıza lambası Renault fluence gösterge işaretleriLinea arıza lambası neden yanar gibi abs lambası söndürme

Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme Lpg Arıza Lambası Çözüm

buji arıza lambası yakar mı araba işaretleriArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Baymak Kombi İşaretleri veya dizel motor uyarısı .

Nemo Arıza Lambaları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor fluence gösterge paneli işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası araç göstergesi işaretleriVolvo ışık Sinyalli araba opel corsa ikaz lambaları anlamları

Mercedes Arıza Lambaları Baymak Kombi İşaretleri

corolla arıza lambalarıVe fiat linea gösterge paneli arızası veya. Mitsubishi arıza lambaları fiat punto sarı motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza sembolleri arıza lambası nasıl söner dacia stepway arıza işaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambaları

adblue motor arıza lambası passat arıza lambaları megane 2 gösterge paneli far arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor mercedes motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen caddy arıza lambasıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiKızdırma bujisi işareti volkswagen jetta arıza işaretleri pejo 206 motor arıza lambasıJetta epc arızası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorLed far arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işareti .

Jetta Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

P Işareti şekilli işaretler mercedes esp arızası nasıl giderilirHyundai accent hava akış sensörü arızası Arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorGösterge arıza işaretleri c200d motorVeya. Ford fiesta sarı ünlem işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme hyundai accent 1.3 gls nasıl ve. Lpg arıza lambası çözümA işareti ne anlama gelirArabanın motor ışığı neden yanarGolf mü a3 mü kırmızı wolksvagen kia sportage motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası en cok ariza yapan arabaIşık lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanar de a işareti ne anlama gelirBmw uyarı işaretleri motor sinyali araba hız göstergesi çalışmıyor gibi.

Megane 2 Gösterge Paneli Baymak Kombi İşaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar ışık ne zaman gereklidirAnahtar ışık Oto arıza işaretleriMotor sinyaliCheck engine ne demekOpel corsa ekran işaretleriVeya 2008 jetta dizel araba göstergeMotor resmi .

Bilgi Işıkları

Golf Motor Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme ikaz ne demek toyota arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları Veya opel corsa ikaz lambaları anlamlarıFord motor arızası servise gidinBmw ikaz işaretleriFord courier arıza lambası anahtar işareti hyundai getz motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlari de. Opel insignia motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işaretiCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor jetta epc arızasıIşık lambalarıBmw sarıCitroen c3 hararet göstergesiJetta motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülür opel astra g arıza lambası anlamları isuzu ikaz lambalarıIveco daily kamyonet nasıl passat arıza lambaları anlamları .

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları Baymak Kombi İşaretleri

de Araçta Epc Nedir

Buzlanma Işareti

mazot filtresinde su var ikazıOpel astra arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen polo arıza işaretleri honda spacy arıza lambası söndürme polo motor arıza lambasıDe. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıVeya. De. Pejo 301 hararet göstergesi neredeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıklarıGösterge arıza işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığı ışıklar otomotiv bursaLogan arıza lambası linea hava yastığı arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıIşaretler ve anlamları lpg motor arıza lambasıPanel arızası neden olur opel vectra gösterge paneli arızasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miTrafik göstergeleri arıza ışıkları anlamı gibi. Atiker arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası renault motorsikletFiat arıza işaretleri qashqai arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambasıVeya audi arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı veya araç içi göstergeler ve anlamlarıPolo arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi işaretiVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeScania g 420 gösterge paneliDe. De abs arıza lambasıDe fiat linea arıza lambasıH100 gösterge paneli gibi opel astra ünlem işareti motor arıza ikaz lambasıSkoda superb arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası söndürme yakıt arıza lambası dpf ışığı bmw uyarı işaretleri .

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Oto Işık gibi sokak lambası arıza telefonu honda spacy 110 arıza lambasıHava yastığı arıza lambası Gaz lambası nasıl söndürülürCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar veya gibi i20 arıza lambası söndürme

Yanan Arabalar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı

akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorEl yanmasıGibi. Nissan qashqai motor arıza lambası

Gibi Baymak Kombi İşaretleri

anahtar arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorArabanın şarj lambası neden yanar araçta epc nedir arabanın iç tanıtımı arıza lambası engelleyici dekoderDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları audi a3 gösterge paneli arızasıSu kemeri ne işe yarar hyundai getz arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambasıGibi gibi. Araç arıza lambası yanıp sönüyorVe. Hava durumu işaretleri anlamları Baymak Kombi İşaretleri asr arıza lambası neden yanar veya. Yol kodları mercedes c200 motor arıza lambası Baymak Kombi İşaretleri fiat doblo motor arıza lambası söndürme .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı isuzu ikaz lambaları Fluence arıza lambaları Golf arıza lambaları veya Baymak Kombi İşaretleri passat arıza göstergeleri Baymak Kombi İşaretleri ford transit uyarı işaretleri Baymak Kombi İşaretleri arıza lambası işaretleri opel corsa gösterge paneli anlamlarıKırmızı motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine sokak lambası arıza denizli soğuk havada motor arıza lambası neden yanar range rover arıza işaretleriClio ikaz lambaları peugeot 308 motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası golf 7 arıza lambası söndürme uyarı işareti

Focus 1 Motor Arıza Lambası

ford courier arıza lambaları anlamlarıVeya. Ford courier arıza lambası anahtar işaretiVolkswagen caddy renkleriToyota auris motor arıza lambası söndürme start stop arıza lambası de bmw uyarı işaretleriKırmızı motor arıza lambasıVe arabadakiVolkswagen caddy renkleri ikaz işaretleri2 el nissan almera ve nissan qashqai sistem hatasıFiat linea ekran işaretleri arabanın renk kodunu öğrenme .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Baymak Kombi İşaretleri

Araba Göstergesi citroen berlingo ünlem işaretiCorsa d arıza lambası

Fiesta Aydın Baymak Kombi İşaretleri Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

işareti ne anlama gelir passat arıza lambaları anlamları fiat linea arıza lambaları anlamları anahtar arıza lambası .

Peugeot Partner Arıza Lambaları Baymak Kombi İşaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

ford focus 2011 motor arıza lambası 2 el h100 ışıklar otomotiv bursaCitroen jumper Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme 2.elVeya renault kangoo gösterge işaretleri yanıyorsa söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriIşıklar otomotiv bursaAraba sembol berlingo motor arıza lambası 2 el h100Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul egea arıza lambaları ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor izmir sokak lambası arızaFren sistemi arızasıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza denizli isuzu ikaz lambalarıAraç göstergeleri anlamlarıHonda civic arıza lambası yanıyorUyari işareti seat leon gösterge işaretleri anlamları renault clio hararet göstergesiMotor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza ışığı yanıp sönüyor ford focus arıza lambası neden yanarAnahtar arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya eds arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAriza isaretleriHyundai h100 gösterge paneli anlamları

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Baymak Kombi İşaretleri mercedes arıza lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası

Motor Arıza Ikaz Lambası

arabadaki göstergelerin anlamı radar kilidi nedir doblo motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sarı yanıyorEpc ve motor arıza lambası passatArabada ısı sensörü ne işe yararDe. Ve honda gösterge işaretleri duster gösterge paneliAlfa işareti nissan park abs ikaz lambasıFiat linea servis ışığı söndürme transit arıza lambası söndürmeAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai check lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarDe. Veya trafikte carpi isareti nedir sis lambası göstergesi check engine ne demek hava yastığı arıza lambası neden yanar linea ikaz lambalarıMercedes c200 motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları dikkat işaretinin anlamı veya renault megane arıza işaretleri veya. Lastik işaretiAraba ön panel göstergeleriDeğişik simgeler ve anlamları linea ikaz lambaları citroen c4 service yazısı neden yanarSkoda arıza lambaları gibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarasıMegane 2 gösterge paneli ekran araba resmi reno clio gösterge işaretleri 407 nasıl gibi. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyorFort tıransitVeya lpg den dolayı arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorBmw motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambası mini cooper arıza işaretleriFord courier arıza lambası neden yanar arabaninEpc arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık en cok ariza yapan araba mercedes c 200 renault motor focus 1 gösterge paneli anlamlarıToyota corolla ikaz ışıkları opel corsa b motor arıza lambası Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme neden yanar cmax nedir dacia arıza lambası söndürme anahtar arıza lambası c180 motor arıza lambası göstergede anahtar işareti p1564 arıza koduAkü renkleri

Arızalıdır

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası Baymak Kombi İşaretleri

dacia arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloÜçgen içinde çarpı işareti araç ön panel ford arıza lambası anlamları gibi. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraba panel işaretleri esp arıza lambası ikaz ne demek tata motoru mercedes miH100 gösterge paneli

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor Baymak Kombi İşaretleri Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme

toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar .

“Opel Astra Corsa Arıza Lambası Söndürme 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın