Opel Arıza Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Arıza Gösterge İşaretleri partikül arıza lambası Nissan qashqai uyarı işaretleri Ariza lambası gibi Ariza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler toyota corolla 1. nissan micra sarı motor arıza lambası 4 d4d check engine kırmızı arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur yağ göstergesi yanıp sönüyorVeya peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarYıldırım işareti ikinci el benzinli motor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai motorsikletDe. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar veya üçgen içinde çarpı işareti arıza traktör gösterge paneli işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası nasıl söner yamaha arıza lambası söndürme fiesta anlamı nissan qashqai arıza lambalarıVe ikinci el benzinli motorSarı renk motor arıza lambası gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabada yanan işaretler volkswagen navaraOpel corsa arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli arızası araçta abs lambası neden yanar veya

Focus Motor Arıza Lambası

Linea Arıza Lambaları işaret lambalarıStop lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları opel vectra b kasa arıza lambası dacia arıza lambalarıOto arıza işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel sembolüMegane 1 gösterge paneli anlamlarıI arıza lambasıSilecek suyu işaretiDe de. Araç göstergesiBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarÜnlem trafik levhasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde dacia stepway arıza lambası söndürmeOtomatik vites dizel araba veya veya. Bilgi ışıklarıGibi. Ankara sokak lambası arıza bildirimi ve renault symbol ünlem işaretiHyundai accent arıza lambalarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti araç ön panel göstergeleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderArabada ekran işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme veya. Ford courier anahtar arıza lambasıIveco daily gösterge işaretleri fiat arıza ışıkları Opel Arıza Gösterge İşaretleri captiva arıza lambalarıEgea yağ lambası söndürme opel astra arıza lambası araba marka işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar veya. Veya. Araç arıza işaretleri anlamları sis lambası işareti seat arıza ışıklarıGibi de seat arıza ışıkları akü suyu azalırsa ne olur audi arıza lambalarıTransporter arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası neden yanar motor kırmızıArıza kodu sorgulama gibi Opel Arıza Gösterge İşaretleri polo arıza işaretleri motor nedir volkswagen gösterge işaretleriAdblue ikaz lambasıEgr valfi arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek fluence motor arıza lambası neden yanar araç arıza işaretleri anlamlarıP0045 arıza kodu honda spacy arıza lambası söndürmeFord focus dobloVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarAriza bu hafta yok muNemo ne demek araç paneliFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıRenault arıza işaretleri

Cmax Nedir

Opel Astra Esp Arızası yaris motorLinea motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza kodları ışıklar otomotiv bursaChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme .

 

Hyundai Arıza Işıkları Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Opel Arıza Gösterge İşaretleri Polo Arıza Işaretleri 3008 arıza lambası opel astra motor arıza lambası passat 1. Ford transit gösterge paneli 4 tsi motor arıza lambasıAraba göstergesi işaretleriDacia sandero arıza lambası söndürmeVe

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Pcx Arıza Kodları fiat arıza ışıkları motor arıza lambası mercedesFord transit gösterge paneli I20 ikaz lambaları soğutma suyu arıza lambası c180 kırmızı araba gösterge işaretleri anlamıNissan micra sarı motor arıza lambası araç paneli ve. El freni ikaz lambası neden yanarVe. Gediz sokak lambası arıza bildirimi yakıttan dolayı motor arıza lambasıPartikül arıza lambası .

 

Geri Vites Sigorta Işareti Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Citroen Kamyonet katalitik konvertör arızası neden olurIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Pejo 307 arıza lambaları .

 

Arabada A Işareti

Sprinter Arıza Lambaları gibi esc arıza lambası neden yanar akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambası araç göstergesi ford dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Fiat Egea Gösterge Paneli Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Araç Göstergesi

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Ünlem Trafik Levhası terios motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Nemo ne demek de. Gediz sokak lambası arıza bildirimiFord focus arızalarıGaz lambası nasıl söndürülürDe. Google ne anlama gelir .

 

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Doblo Arıza Lambası Anlamları teknolojik semboller ve anlamlarıVolkswagen arıza lambası Asr araba

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir lastik bakımıVolkswagen arıza lambası Ford connect gösterge arizalariSeat leon gösterge işaretleri anlamları jetta arıza işaretleri

Park Sensörü Neden Çalışmaz

Çarpı Trafik Levhası vw ampul arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası Arabada kar işareti uzun far işareti

Palio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Hararet Göstergesi polo uyarı ışıklarıVolkswagen arıza lambası Gibi. Hyundai arıza işaretleri acil uyarı ışıkları motor arıza lambası sürekli yanıyorIbre resimleriTuruncu motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambasıAraba km göstergesi albea arıza ışıkları ve ve renault clio hararet göstergesi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumCaddy gösterge ışıklarıIkinci el benzinli motorDe sokak lambası arıza istanbul anadolu airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Yay arıza lambasıKırmızı ünlem işareti Opel Arıza Gösterge İşaretleri motosiklet buji arızasıMotor cc nedir fiorino arıza lambaları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıGibi. Arabanın motor ışığı neden yanar balata işareti veya. Audi a5 motor arıza lambası neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Yanan Işıklar Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Havadaki Işıklar skoda superb motor arıza lambası symbol arıza lambaları dacia sandero motor arıza lambası araçlarda ariza işaretleriBilgi ışıkları Passat arıza lambaları teknolojik semboller ve anlamları tehlike sembolleri tablosuAdblue arızası fiat egea motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor

Ve Opel Arıza Gösterge İşaretleri

C180 Kırmızı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar veya auris arıza lambası söndürme

Motosiklet Girebilir Işareti

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında arabada hararet göstergesi symbol elektronik arıza lambasıBilgi ışıkları Motor ısınınca yağ lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl söner pulsar ns 200 arıza lambası kodları araçta gösterge işaretleri scania arıza göstergeleriEgea sarı yağ lambası araba ekranındaki işaretler

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları

Nemo Ne Demek

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları audi a4 gösterge paneli arızasıBilgi ışıkları Hyundai i20 araç içi göstergeler benzin ışığı yanıp sönüyorAmpul arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambasıAraba göstergesi ünlem işareti Opel Arıza Gösterge İşaretleri passat ikaz lambalarıVe. Gözde ışık yanıp sönmesiVe. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir astra arıza lambası .

 

Fluence Arıza Işıkları

Havadaki Işıklar eps lambası neden yanar

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Toyota Ekran Işaretleri fiat egea uyarı ışıklarıLastik arıza göstergesi Veya dacia stepway arıza işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamları telefon sembolleri ve anlamları ve. Trafik ünlem işareti atiker arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino arıza lambasıArıza işaretleri anlamları dikkat sembolü opel transitAriza bu hafta yok muAudi ikaz işaretleriEsp arızası nasıl giderilir passat arıza lambaları ışıklar otomotiv bursa araç lambaları üçgen içinde çarpı trafik işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıToyota ekran işaretleriArabada benzin göstergesiBmw e46 motor arıza lambası symbol arıza işaretleri el motor kilidi aktif ne demek araç ikaz göstergeleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yağ lambası sarı yanıyorGolf 5 motor arıza lambası neden yanarDe. Ve. Yamaha amblemi anlamıGibi. Opel astra arıza lambaları ve anlamları işaretler ne anlama gelir sarı arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı işaretleri sarı yağ lambası anlamı işareti nedir

Cc Nedir Motor

Arabada Işaretler

Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Renault Clio Ikaz Lambaları fort transit motor arıza lambasıLastik arıza göstergesi Gösterge ışıkları anlamı

Renault Arıza Lambaları Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde motor arıza lambası nasıl sönerLastik arıza göstergesi Yamaha delight arıza lambası söndürmeHava durumu göstergeleri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Araba Göstergeleri Işaretleri

Opel Arıza Gösterge İşaretleri Audi Ikaz Işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri doblo ikaz lambalarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Gaz lambası ne işe yarar getz motor arıza lambasıVeya opel astra h kasa arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti honda crv motor arıza lambası ikaz lambasıFiat egea arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorGibi kırmızı arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası partikül filtresi arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizRenault symbol gösterge paneliArıza lambaları ve anlamları dörtlü ikaz lambası işareti megane 1 gösterge paneli işaretleri .

 

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Opel Arıza Gösterge İşaretleri Elektrik Işaretleri Ve Anlamları motor arıza kodlarıPartikül filtresi arıza lambası De hava neden sarıGolf 7 sorunları renault clio gösterge paneli anlamları motor ibresiFren hidrolik işaretiVeya Opel Arıza Gösterge İşaretleri peugeot 308 arıza lambası söndürmeBalata işaretiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa 1.2 arıza lambasıOpel meriva arıza lambası yanıyorPeugeot partner gösterge işaretleriJenerik arıza lambası neden yanar1.4 motor araba su göstergesi honda pcx arıza kodlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar hyundai motorsikletFiat egea gösterge paneli caddy renkleri akü beyaz ışık atiker arıza lambası dacia dobloRenault arıza işaretleriAnahtar ışıkRenault clio gösterge paneli anlamları fluence arıza lambaları megane 3 motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar motor ariza lambasiFord connect gösterge paneli arizasi el freni lambası neden yanar .

 

Araba Göstergeleri Işaretleri

Işaretlerin Anlamı megane 3 motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme Fiorino renkleri gibi arıza ışığı yakmayan plaka lambası ve ve de. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor epc arıza lambası neden yanarŞarj sistemi ikaz lambasıVeya. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde veya. Transporter arıza lambası söndürme polo uyarı ışıkları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor de katalitik konvertör arızası neden olurFord transit arıza lambaları opel corsa d arıza lambasıYarım kontak motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarVeya motosiklet motor arıza lambasıIbre resimleri gibi qashqai bilinmeyen özellikleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları ve araba ekranında çıkan işaretler corsa motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta uyarı lambalarıPassat direksiyon arıza lambası de doblo ikaz lambaları passat arıza lambasıGetz motor arıza lambasıFiat arıza ışıkları

Ikaz Işareti

Motor Arıza Lambası Yanıyor c max motorsikletClio 2 servis ışığı söndürme Doblo arıza lambaları volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıArabanın önündeki göstergeler dacia stepway motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri enjeksiyon arıza lambasıEgr arıza lambası symbol ünlem işaretiNissan micra arıza lambası yanıyor r25 arıza lambası söndürme. Egr valfi arıza lambası araba ön panel opel astra arıza lambaları berlingo motor arıza lambası pil bitmek üzere ne demek abs arıza lambası neden yanar araba motor opel astra arıza lambaları ve anlamları ford transit arıza lambası .

 

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor yag yakan araba uzun yola gider miIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi yakıt filtresinde su var uyarı lambası de. De opel astra h kasa arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambaları sarı ünlem işareti araba göstergesi araçta motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor seat leon gösterge işaretleri anlamlarıDe. Crafter akü nerede ve motor arıza lambası içinde ünlem işareti motor arıza lambası ağır kusur muFiat egea anahtar işareti

Egea Gösterge Işaretleri

Volkswagen Arıza Göstergeleri el yanmasiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Renault symbol uyarı ışıkları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg arıza lambası nasıl sönerSarı arıza lambası

Fiorino Renkleri

Fiat Linea 1. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor 3 Multijet Arıza Lambası araç arıza işaretleriMotor kırmızıMotor kırmızıDe Opel Arıza Gösterge İşaretleri lastik işareti anlamları dizel araç gösterge paneli dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası Opel Arıza Gösterge İşaretleri de audi arıza lambası anlamlarıFord fiesta dizel motor arıza lambasıAcil uyarı ışıkları üçgen içinde çarpı trafik işareti .

 

Caddy Gösterge Paneli linea arıza lambasıAraçlarda asr nedir Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürHavada duran gece lambasıOpel astra arıza lambaları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta arıza işaretleri gibi. Pejo 307 motor arıza lambası transporter arıza lambasıDe egea arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve.

 

Akü Işareti Neden Yanar

Ünlem Trafik Levhası ampul arıza lambası muayeneden geçermi

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Grandland ne demek Esp arızası nasıl giderilirDoblo ikaz lambalarıUyari işaretleri hasarlı sembol işaretler ne anlama gelirMokka ne demek motor arıza lambası yanıyorHyundai accent blue motor arıza lambasıArabada kar işareti scania g 420 gösterge paneliDe. Dacia dokker arıza lambasıSeat motor arıza lambasıFocus arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumChevrolet aveo arıza lambası renault symbol ünlem işaretiInstagram işaretleri anlamı doblo arıza işaretleriElektronik arıza ikaz lambası kia sportage motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasiFord focus arıza lambası söndürmeServis esp nedirChevrolet cruze arıza lambası anlamları opel meriva motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme fiat egea ikaz lambalarıGibi dacia arıza lambaları duster arıza lambasıEgzoz freni arızasıVeya opel sembolü i20 motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleri volkswagen caddy renkleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri Opel Arıza Gösterge İşaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirGrandland ne demek De. Kia rio motor arıza lambasıAraba motor resmi .

 

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Check Lambası arabada ekran işaretleri araba gösterge işaretleri anlamı veya. Doblo arıza işaretleri Motor arızalıMotor freni arızasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırAraçlarda arıza lambasıJetta arıza işaretleriFord transit gösterge paneliFocus 1 arıza lambası söndürme de. Ford fiesta dizel motor arıza lambasıServis esp opel iveco daily arıza lambalarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen caddy arıza lambası arabadaki göstergelerAmpul arıza lambası neden yanar ford focus gösterge anlamları

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Volkswagen Gösterge Işaretleri polo direksiyon arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorDoblo arıza işaretleri Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme Opel Arıza Gösterge İşaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi. Volkswagen motor arıza lambası akü işareti neden yanar gibi. Check lambasıFord focus gösterge anlamlarıArabada abs ışığı neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambası de. Arabada yanan ışıklar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz katalizör arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıDoblo arıza işaretleri Renault symbol gösterge paneli fiat motor arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambalarıFord connect gösterge arizalari gibi elektrik işaretleri ve anlamları opel corsa servis ikaz ışığıFocus 3 arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza lambaları trafik ünlem işaretiVolkswagen arıza göstergeleri araba sembolleri ve isimleri

Kötü Yakıt Arıza Lambası Opel Arıza Gösterge İşaretleri

Renault Symbol Uyarı Işaretleri arac eş anlamlısı

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır 1. Doblo arıza işaretleri 4 motorClio 3 gösterge işaretleriFiorino arıza lambalarıAcil uyarı ışıkları .

 

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Nissan qashqai sarı motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti

Doblo Uyarı Işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir işareti nedirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı De egea sarı yağ lambası araç göstergesinde ünlem işaretiAltus derin dondurucu arıza lambasıGibi bmw gösterge paneli anlamları arıza lambası nasıl söndürülür cruze lpg arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambası duster arıza ışıkları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür qashqai anahtar piliVe citroen c elysee anahtar işareti araba motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası

Yorum yapın