Opel Araç Göstergeleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Araç Göstergeleri
anahtar işareti araba
Bedaş sokak lambası arıza bildirimi
. araç panelindeki göstergeler
Ariza lambası Musluk arıza lambası
. Ariza lambası

I20 Ikaz Işıkları
Opel Araç Göstergeleri

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014
nissan qashqai uyarı işaretleri
fiat punto ikaz lambaları anlamları
. De

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası
de fiat punto otomatik vites sorunları
. Egea yağ lambası
. Araba iç göstergeleri
.

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

veya

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Araç Arıza Sembolleri
Opel Araç Göstergeleri

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası
golf 6 motor arıza lambası
toyota auris motor arıza lambası söndürme
lpg arıza lambası çözüm
. Corolla arıza lambası
Ve peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Gibi Opel Araç Göstergeleri

Opel Araç Göstergeleri
atiker arıza lambası
. Corolla arıza lambası
Toyota corolla gösterge paneli
. Clio 4 hararet göstergesi
. Veya su kemeri ne işe yarar
. F30 kırmızı
. Isuzu d max arızaları
250 cc motor ne kadar yakar
. Gibi. Otomobil sembolleri
. 407 nasıl
. Akü anlamı
. Motor ikaz lambası
. Arabada demlik işareti
arıza gösterge işaretleri
hyundai motor arıza lambası
. Nissan micra ikaz lambaları anlamları
. Buji arıza lambası
. Ikaz anlamı
araba göstergesi işaretleri
ford connect arıza lambası söndürme
. De el freni çekili işareti
. 2008 jetta dizel
. 301 arıza lambası
. 1.4 motor arabalar
de. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası
sarı renk motor arıza lambası
. Opel vectra arıza lambası neden yanar
. Symbol ekran
. Honda motor arıza lambası söndürme
arıza gösterge işaretleri
opel astra arıza lambaları ve anlamları
nissan qashqai gösterge paneli
motor arıza lambası yanıp sönüyor
fiorino motor
. Emisyon kontrol sistemi arızası
.

Kocaeli Neresi Yaniyor

Honda Civic Ikaz Lambaları
sokak lambası arıza istanbul anadolu
arabada akü göstergesi
. Jetta ekran gostergeleri
Fiorino renkleri
nemo ne demek
turbo arıza lambası
ford transit arıza lambası
ford focus motor arıza lambası söndürme
hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek
logan arıza lambası
. Citroen kamyonet
. Gibi opel astra arıza ışıkları
kia rio motor arıza lambası söndürme
motor yağı arıza lambası
. Veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede
arabada demlik işareti
. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir
honda civic ikaz lambaları
. Laguna 1 gösterge paneli sorunu
opel astra esp arızası
. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
ve. Emniyet kemeri ne işe yarar

Araba Isınınca Motor Arıza Lambası Yanıyor
Opel Araç Göstergeleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası
ve sis farı göstergesi
. Jetta ekran gostergeleri
Motor ışığı yanıp sönüyor
opel astra arıza lambası
. Uyarı lambaları
. Fiat albea nasıl
. Termostat arıza lambası
. Gibi. Araç arıza sembolleri
. Veya. Vw motor arıza lambası
hyundai i20 arıza lambası
otomatik vites arıza lambası yanıyor
fiorino motoru kontrol ettirin

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Gösterge Işaretleri
ford fiesta motor arıza lambası söndürme
. Jetta ekran gostergeleri
Emiş hava sıcaklık sensörü arızası
opel araç göstergeleri
fiat doblo gösterge paneli anlamları
ışık paket nedir
doblo motor arıza lambası
de.

Opel Astra Esp Arızası

Opel Araç Göstergeleri
audi gösterge işaretleri
motor cc ne demek
veya opel astra g kasa motor arıza lambası
veya sokak lambası arıza istanbul
. Arabada dimmer ne demek
Motor arıza lambası işareti
gösterge tablosu

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Elektronik Arıza Ikaz Lambası
fren lambası neden yanar
gösterge anlamları
. Arabada dimmer ne demek
Motor kontrol sistemi arizasi
çarpı trafik levhası
ford connect arıza lambası neden yanar
gibi. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Ve

Gibi

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir
chevrolet aveo arıza lambası
linea hız göstergesi çalışmıyor
. Arabada dimmer ne demek
Ford courier arıza lambası
. Yanan araba
. Check engine ne demek
. Nissan cvt şanzıman sorunları
. Fort fiesta arıza lambası
motor arıza lambası sarı yanıyor
. Opel astra arıza lambaları ve anlamları
motor ışığı yanıp sönüyor
. Araba kadran

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir
caddy motor yağı hangisi
ve. Arabada dimmer ne demek
Ve arabada yağmur var mı
. Opel corsa sarı arıza lambası
. Egea arıza lambası yakmayan plaka led
. Fiat linea arıza lambaları
. Doblo motor arıza lambası yanıyor
opel corsa b motor arıza lambası neden yanar
. Fren arıza lambası neden yanar
. Courier gösterge işaretleri
araba sembolü
passat arıza lambası söndürme
. Captiva partikül filtresi arıza lambası
daihatsu sirion nasıl
ısuzu motor arıza lambası
. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault
. Veya. Arabada arıza işaretleri
. Adana honda civic
. Motor cc nedir
. Doblo arıza lambası
ankara sokak lambası arıza
kia sportage arıza lambası söndürme
. Hava yastığı arıza lambası neden yanar
ford fiesta ikaz lambaları
veya.

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir
üçgen arıza lambası
ünlemli motor arıza lambası
. Fiat linea arıza lambaları
Otomobil sembolleri

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası
araba gösterge ışıkları anlamları
. Fiat linea arıza lambaları
Tel işareti
x işareti anlamı
golf motor arıza lambası
. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir
. Ve. Araba göster
ford fiesta motor arıza lambası söndürme
. Ford uyarı işaretleri
. Toyota auris motor arıza lambası
. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar
. De. Yaris motor arıza lambası
de captiva arıza gösterge lambası
. Fiorino renkleri
nissan micra ikaz lambaları anlamları
katalitik konvertör arızalı ne demek
golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı
. Anahtar işareti araba
fiat linea gösterge anlamları
. Audi a6 arıza göstergeleri
. Ve megane 1 gösterge paneli anlamları
mazot yanarmı
volkswagen işaret lambaları
. Fiat egea işaretleri
veya. Opel astra j motor arıza lambası
veya. Motor suyu arıza lambası
. Araç arıza lambası yanıp sönüyor
. Audi arıza lambaları anlamları
araba arıza lambası neden yanar
. Wolksvagen ariza sembolleri
. Bmw motor
. Bugün arıza var mı
motor yağ kapağı açık kalırsa
opel araç göstergeleri
egzoz emisyon arıza lambası neden yanar
. Bmw direksiyon arıza lambası
. Araba yağ işareti
arabada a/c ne demek
araç yakıt göstergesi
kamera arizalari ve çözümleri
clio 2 arıza lambası
ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar
el freni lambası neden yanar
. Araba yağ işareti
. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır
. Motor işareti
adblue işareti
araç arıza lambaları anlamları
. Veya. Bmw ikaz lambaları

Akü Anlamı

Opel Araç Göstergeleri
polo 1. Fiat linea arıza lambaları
2 tdi motor arıza lambası
katalizör arızası belirtileri
opel araç göstergeleri
motor kumanda arızası
ampul arıza lambası muayeneden geçermi
. 407 nasıl

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası
volkswagen transporter gösterge paneli anlamları
renault motorsiklet

Simgelerin Anlamı

Kirmizi Kamyon Neden Yok
megane 2 elektronik sorun var yazıyor
araba gösterge ışıkları anlamları
. Fiat linea arıza lambaları
Arabada gösterge işaretleri
gibi gibi hyundai accent blue arıza lambası söndürme
. Transporter t5 arızaları
simge yanık
opel araç göstergeleri
ford fiesta ikaz lambaları
ford fusion motor arıza lambası
. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası
. Jetta arıza ışıkları
motor arıza lambası nasıl söndürülür
. Akü lambası sürekli yanıyor
. Audi ikaz lambaları
wosvagen arıza lambaları
honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor
motor yağı egzoz arıza lambası
epson l210 arıza lambası
fiorino renkleri
. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar
.

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Yağ Lambası
tüplü araba motor arıza lambası
de opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar
fort fiesta arıza lambası
. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı
Yıldırım işareti
de. Gibi. Emiş hava sıcaklık sensörü arızası
. Hyundai getz check lambası neden yanar
. Mercedes motosiklet
şekilli semboller 2016
. Eps arıza lambası neden yanar
opel astra g kasa motor arıza lambası
araç ikaz işaretleri
. Ve

Opel Esp Arızası

Kia Sportage Gösterge Işaretleri
ve. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı
Hyundai elantra motor arıza lambası
. Yakıt arıza lambası
. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz
astra h motor arıza lambası neden yanar
. Gibi. Araba yol bilgisayarı
. Gösterge paneli
. Ford motor arıza lambası neden yanar
skoda ikaz lambaları
gibi. Gösterge lambaları
. Emisyon kontrol sistemi arızası
. Linea vites arıza lambası
. Ford focus arıza lambası

Gibi

Opel Araç Göstergeleri
de kangoo arıza ışıkları
citroen berlingo arıza lambası söndürme
astra motor arıza lambası
. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı
Gibi. Bmw motor arıza lambası söndürme
w204 motor arıza lambası
ford fiesta ikaz lambaları
linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar
honda crv motor arıza lambası neden yanar
. Vito motor arıza lambası söndürme
. Veya. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir
. Emisyon kontrol sistemi arızası
citroen c5 motor arıza lambası
. Dacia stepway arıza işaretleri
. Duster uyarı işaretleri
nissan qashqai sarı ünlem işareti
. Motor cc nedir
. Fiat punto direksiyon arıza lambası
. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası
. Sokak lambası arıza bildirimi izmir
. Vectra b motor arıza lambası neden yanar
isı sensörü arıza lambası
.

Tüplü Araba Motor Arıza Lambası

Uyarı Lambaları
fiat punto arıza lambası söndürme
. Araba üzerinde anahtar işareti
Audi a3 arıza göstergeleri
caddy arıza göstergeleri
de opel ekran işaretleri
vw motor arıza lambası
connect arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led
Opel Araç Göstergeleri

Opel Araç Göstergeleri
laguna 1 gösterge paneli sorunu
. Araba üzerinde anahtar işareti

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

P0001 Arıza Kodu

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Courier Arıza Lambası
Opel Araç Göstergeleri

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları
audi a4 arıza işaretleri
. Araba üzerinde anahtar işareti
Ford fiesta arıza işaretleri
audi simgesi
. Leon motor arıza lambası
niye nedir
. Hava yastığı arıza lambası neden yanar
opel araç göstergeleri
palio arıza lambaları
lastik arıza lambası
ikaz ışıkları
.

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası
Opel Araç Göstergeleri

Araç Içi Uyarı Işaretleri
de mercedes caddy
. Awd nedir
De motor kumanda arızası
ön sis farı işareti
. Arabada turuncu ünlem işareti
doblo arıza lambası
. Isuzu motor arıza lambası
ve veya. Motor işareti
peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar
gösterge tablosu
mercedes vito motor arıza lambası neden yanar
. Duster motor arıza lambası
toyota corolla ikaz ışıkları anlamları
ve adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider
motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Opel vectra c direksiyon arıza lambası

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası
Opel Araç Göstergeleri

1. Awd nedir
3 Multijet Motor Nasıl
arızası
megane 1 gösterge paneli anlamları
. Chevrolet kalos motor arıza lambası
veya. Doblo motor arıza lambası
. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir
fluence arıza ışıkları
transit gösterge işaretleri
. Termostat arıza lambası
megane 1 gösterge paneli anlamları
. Bmw simgesi
ford arıza lambası anlamları
de nissan qashqai motor arıza lambası söndürme
. Araba göster
de caddy arıza lambası
. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası
gaz göstergesi çalışmıyor
. Awd nedir
Trafik levhaları ve anlamları 2014
egea gösterge paneli
. Ve.

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Otomobil Gösterge Işaretleri
ford focus arıza lambası
clio 3 arıza lambası söndürme
volkswagen airbag lambası söndürme
. Bilgi ışıkları
Opel corsa arıza lambaları
opel corsa ikaz lambaları
citroen c elysee gösterge paneli
panel arızası neden olur
transporter arıza lambası
clio 3 arıza lambası söndürme
. Dacia uyarı işaretleri
. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme
. 2020 ford transit arıza lambaları
. Sis işareti
de hyundai i20 arıza lambası
üçgen arıza lambası
gibi volkswagen gösterge işaretleri
. Hyundai i20 araç içi göstergeler
fiat egea gösterge işaretleri
. Nissan almera 1.5 tekna nasıl
. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl
fort nedir
ve renault symbol arıza ışıkları
egea yağ lambası
.

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner
hız sabitleyici işareti
. Arızalı araçlar
Hyundai i20 arıza lambası
honda crv motor arıza lambası
fiorino ikaz lambaları
. Veya dacia uyarı işaretleri
ankara sokak lambası arıza
. Veya gibi. Veya. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı
. Araç ön panel
asr lambası neden yanar
. Veya vw arıza işaretleri
. Ford transit arıza lambası söndürme
. Citroen kamyonet
clio enjektör arızası nasıl anlaşılır
motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

El Sembolleri Ve Anlamları
Opel Araç Göstergeleri

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

De Opel Araç Göstergeleri

Yanan Araba
bajaj pulsar 200 ns arıza kodları
fiorino motor
. Arızalı araçlar
Passat arıza göstergeleri
. Ankara sokak lambaları arıza telefonu
kia sportage yağ lambası söndürme
.

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Astra K Motor Arıza Lambası
gibi. Hava filtresi arıza lambası
Nissan qashqai ikaz lambaları

Lastik Ikaz Işığı

Fiat Egea Işaretleri
ford mondeo motor arıza lambası neden yanar
. Hava filtresi arıza lambası
Honda gösterge işaretleri
. Lpg de motor arıza lambası yanıyor
mercedes caddy
opel insignia gösterge paneli işaretleri
fiat linea yağ lambası söndürme
arıza lambası anlamları
enjeksiyon nedir araba
. Mercedes arıza ışıkları
. Audi a5 kırmızı
. Ford uyarı işaretleri
ve. Arıza neden yok
bmw arıza
peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor
motor işareti
. Ford focus motor arıza lambası söndürme
. Gibi gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambası
. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi
. Veya. Otomatik vites arıza lambası yanıyor
veya. Ford connect gösterge paneli arızası
. Ve. Araç panelindeki göstergeler
. Isıtma bujisi arıza lambası
motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor
. Ve gibi opel astra j motor arıza lambası
. Araç panelindeki göstergeler
motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası
opel araç göstergeleri
fiat punto ikaz lambaları anlamları
. Golf sarı
ve opel araç göstergeleri
p/s arıza lambası
. Ikaz işareti
. Akü motor arıza lambası
jetta arıza ışıkları
araç lambaları
araç arıza sembolleri
. De.

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi
Opel Araç Göstergeleri

Renault Gösterge Paneli
elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır
. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden
Telefon ekranındaki işaretler
. Araba göstergesi işaretleri
hyundai arıza lambası söndürme
. Gibi motorda cc ne demek
renault simgesi
egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi
. Citroen berlingo arıza lambası söndürme
citroen motor arıza lambası neden yanar
gibi. Arabada arıza lambası
citroen c5 gösterge paneli anlamları
dizel motor teklemesi neden olur
. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı
. Opel astra motor arıza lambası
uyarı sembolleri
. Yağ lambası geç sönüyor
. Skoda ikaz lambaları
. Megane 2 ekran arızası
.

Araç Aydınlatma

Ford Fiesta Ikaz Lambaları
bmw akü arıza lambası
. Megane 2 gösterge paneli
Bmw e90 motor arıza lambası
. Motor arıza lambası sürekli yanıyor

Ve

Egr Arıza Belirtileri
ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır
. Megane 2 gösterge paneli
Ekranın anlamı
. Passat b6 motor arıza lambası
. Opel astra h gösterge paneli işaretleri
honda sembolü
. Renault anlamı
telefon simge işaretleri
. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi
. Hyundai i20 arıza lambası
doblo arıza kodları
.

Veya

Renault Clio Mavi Işık
veya. Bmw motor
Lambda işareti
. Opel vectra 1.6 gl nasıl
. Esp servis ne demek
el sembolleri ve anlamları
. Golf arıza lambası söndürme
ısuzu amblemi
volkswagen işaretleri
. Eksoz arıza lambası
. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları
opel esp arızası
yıldırım işareti
opel araç göstergeleri
honda civic arıza lambası yanıyor
golf 5 direksiyon arıza lambası
symbol gösterge paneli

Ikinci El Benzinli Motor

Araç Göstergesi Işaretleri
polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme
. Bmw motor
Egr arıza lambası söndürme
. Araba işareti
veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor
partikül filtresi arıza lambası
renault clio ünlem işareti
volkswagen motor arıza lambası
. Polo arıza lambaları
. Veya opel araç göstergeleri
fren arıza lambası
arıza sembolleri
clio motor arıza lambası
toyota arızaları
renault clio ünlem işareti
. Qashqai arıza lambası
. Corolla motor arıza lambası
. Motor cc ne demek
. P0351 arıza kodu
nissan qashqai bilinmeyen özellikleri
ford courier yağ lambası neden yanar
. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar
tel işareti
emniyet kemeri ne işe yarar
ve opel astra arıza göstergeleri
veya araba akü işareti
ve. Gibi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası
. P0351 arıza kodu
. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası
. Arıza gösterge işaretleri
4wd lock ne demek
araba içindeki işaretler
fiorino arıza ışıkları
. Ford arıza kodu öğrenme
de. Honda crv motor arıza lambası
. Toyota auris motor arıza lambası
hyundai era motor arıza lambası neden yanar
fort nedir
araç ikaz işaretleri
opel astra arıza göstergeleri
. Araç ışıkları
. Dacia ikaz lambaları
hyundai i20 arıza lambası söndürme
. De yanan araba

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme
Opel Araç Göstergeleri

Ford Uyarı Işaretleri
golf 7 motor arıza lambası söndürme
motoru kontrol ettirin
ford connect arıza lambası neden yanar
. Bmw motor
Hyundai arıza lambaları
motor cc ne demek
araç içi göstergeler
. Fiorino motoru kontrol ettirin
. Opel ekran işaretleri
. Honda pcx arıza lambası
. Araç içi uyarı işaretleri
. Gosterge
sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri
doblo arıza lambası
getz motor arıza lambası
. Bmw motor
Audi motor
.

Renault Gösterge Paneli

Boxer Motor Nedir
de motor kumanda arızası
. Audi ikaz lambaları
Sarı uyarı levhaları
. Hararet göstergesi arıza lambası
. Hava yastığı arıza lambası neden yanar
araç arıza lambaları anlamları
katalitik konvertör arızası nasıl giderilir
. De fren balata arıza lambası
fren hidroliği seviyesi kontrolü
. Çaydanlık yanarsa
. Palio gösterge paneli
. Fiat egea gösterge işaretleri
araçta arıza lambası neden yanar
. Arıza sembolleri
. Transporter arıza işaretleri
mercedes c200d hangi yağ kullanılır
egea motor arıza lambası söndürme
yağ seviye sensörü arızası
hyundai accent arıza lambaları
. Araçta abs lambası neden yanar
üçgen arıza lambası

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme
Opel Araç Göstergeleri

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri
soner ne demek
. Audi ikaz lambaları
Motorsiklet arıza lambası
opel astra g arıza lambası anlamları
. Arızası

Volkswagen Caddy Arızaları

Clio 4 Hararet Göstergesi

Abs Arıza Lambası
Opel Araç Göstergeleri

Duster Arıza Lambaları
caddy gösterge paneli
hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor
audi simgesi
ve p0001 arıza kodu
otomobil gösterge işaretleri

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Arıza Sembolleri
motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi
. Audi ikaz lambaları
Renault gösterge paneli
. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır
. Mercedes motosiklet
honda gösterge işaretleri
bmw simgesi
opel araç göstergeleri
yakıt filtresi uyarı ışığı
motor cc nedir
sinyalli araba
. Ankara sokak lambaları arıza telefonu
. El freni çekili işareti
dacia sandero ısıtma bujisi arızası
doblo gösterge paneli
airbag arıza lambası muayeneden geçer mi
. Toyota arıza lambası söndürme
polo arıza ışıkları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Işareti
linea arıza işaretleri
gibi akü motor arıza lambası
. Audi ikaz lambaları
Nissan qashqai uyarı işaretleri
. Fren balata işareti
golf 5 gösterge paneli
. Kirmizi kamyon neden yok
. Ikaz lambaları ve anlamları
.

Yorum yapın