Omni Plus Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Omni Plus Arıza Kodu değişik simgeler ve anlamları Veya. motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Ariza lambası Veya. Ariza lambası Opel corsa motor elektroniği arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu veya megane 2 arızaları

Ve Omni Plus Arıza Kodu

opel corsa sarı arıza lambasıI20 ekran göstergeleri durdur arabayı lpg den dolayı arıza lambası ve sokak lambası arıza bursa volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArıza lamba anlamlarıMotor ikaz işaretleri doblo nedirKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası gibi * işareti ne anlama gelirAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot ikaz lambaları anlamları fluence motor arıza lambası söndürme aracın akü lambası neden yanar parantez içinde ünlem araba citroen jumper 2.el mazda 3 motor arıza lambası neden yanar volvo ışıkNissan note alınır mı akü lambasıKatalizör motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti güvenlik sembolleri ve anlamları volkswagen arıza işaretleri linea arıza lambası bmw arızaFiorino ekran işaretleri ford focus arıza lambası

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

opel astra plaka lambası arıza vw ampul arıza lambası söndürme aveo 1.3 dizel motor arıza lambası cruze arıza lambasıI işareti ne demekMotor motorVe de opel astra arıza lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

enjeksiyon arıza lambası yanıyorsa söndürmeIsuzu kamyon gösterge işaretleri en güzel motor resimleriEgea plaka lambası arızaVeya. Hava durumu simgeleri anlamları ve. Araç içi göstergeler ve anlamlarıKırmızı ikaz nedir ford focus arıza lambası söndürme telefon şarj göstergesi bozuk mercedes arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları gibi fiat punto arıza lambası söndürme wosvagen tucson akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa bmw uyarı işaretleri anlamlarıVeya araç arıza göstergeleri ve anlamları mercedes i20 ikaz işareti bmw arızaFluence gösterge paneliFord connect gösterge işaretleri sokak lambası arıza mokka nedirFluence arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası gibi. Engelli işaretleri ve anlamlarıGibi. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorVe linea motor arıza lambasıFord Ikaz Lambaları opel corsa arıza işaretleriYag gostergesinin yanmasi Aracın eş anlamlısı nedir ford focus arızalarıAudi a3 arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza araçlarda ünlem işareti motor cc ne demekFiorino motor arıza lambası neden yanar araç motor 301 motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVeya opel combo arıza lambası neden yanarPassat ısıtma bujisi arızası captiva ikaz lambaları araç arıza lambası neden yanarFord cargo kamyon arıza işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor adblue arıza lambası veya. Doblo park lambası arıza ford courier arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürmeCitroen Berlingo Ünlem Işareti ve ducato arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamlarıGöstergede ünlem işareti nedir Yağ lambası işareti sokak lambası arıza telefonu ikinci el yarış motorları araçlarda göstergeler ve anlamlarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları araç gösterge paneli işaretleri mercedes arıza işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar miFord custom arıza lambası söndürme wosvagen navara araç motor ünlem işareti araba ikaz ne demek ford ikaz lambaları Omni Plus Arıza Kodu opel astra j arıza işaretleri Omni Plus Arıza Kodu getz motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanarHonda arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanarGibi. De servis arıza uyarı lambası neden yanarAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorYağ göstergesi yanıp sönüyor egea sarı yağ lambası neden yanarLinea ikaz lambaları araç panel işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamı volkswagen epc arızasıAudi a3 gösterge işaretleri hyundai motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor arızalı araçlar audi ikaz lambalarıFiat doblo motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası .

En Güzel Motor Resimleri

Omni Plus Arıza Kodu Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Omni Plus Arıza Kodu

arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi veya. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıIkaz lambaları toyota uyarı işaretleriAlbea motor mercedes sembolüVeya. Veya.

Veya Omni Plus Arıza Kodu

Omni Plus Arıza Kodu Doblo 1. Range rover arıza işaretleri 9 Jtd Motor Arıza Lambası hyundai accent devir saati çalışmıyorVe araç motorDeğişik simgeler ve anlamları ford focus motor arızası neden verirFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot 208 arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir bmw uyarı işaretleri anlamları fluence gösterge işaretleriMitsubishi arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarAraba içinde anahtar işaretiVw polo motor arıza lambası Omni Plus Arıza Kodu dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ve. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme arabada akü lambası neden yanarÜnlem işareti trafik ford connect gösterge paneli arizasi

Işıklar Otomotiv Bursa Omni Plus Arıza Kodu

peugeot arıza lambalarıAraç göstergesiMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor tucson nedirFord tourneo arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanarDe yag gostergesinin yanmasiSokak lambası arıza telVe akü değişimi sonrası motor arıza lambası de

Arac Gostergeleri

araba ikaz ışıkları anlamlarıDe. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambasıWosvagen tucson ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıMegane 2 servis ışığı yanıyor veya ve. Chevrolet captiva arıza lambası söndürme araba özellikleri anlamları opel astra j arıza işaretleri araçta abs lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu golf sarıDurdur arabayıToyota simgesi audi ikaz lambalarıDe. Dikkat işaretinin anlamı passat egr valfi arızasıAraba gösterge ışıkları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba motor şekilli furkan yazısıConnect yazısı .

Opel Astra Servis Esp

Egr Arıza Işığı mercedes arıza lambalarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Opel astra plaka lambası arızaMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAraba gösterge işaretleri anlamı cruze arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambasıVeya ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri

Akü Şarj Sistemi Arızası

aracın eş anlamlısı nedir kırmızı arıza lambası passat arıza işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorOpel ekran işaretleri seat ibiza hararet göstergesiNissan qashqai gösterge paneli işaretleri arabanın içindeki göstergelerAnahtar işareti arabaDe. Fren anlamıFiat punto motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu renault trafic arıza lambası söndürmeMini cooper motor arıza lambasıRenault gösterge paneli gibi fiat ducato arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeRenault arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti ariza isaretleri araba ikaz ışıkları anlamlarıAraba gostergeleri getz motor arıza lambası araba gösterge araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFord courier motor arıza lambası söndürme citroen jumper da ne motoru var opel arıza lambası anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırDacia dokker arıza lambası söndürme

Bmw Arıza Omni Plus Arıza Kodu

işaretler ve anlamları egea arıza işaretleri uyarı sembolleri ve isimleri nissan qashqai arıza lambaları hararet ışığıPassat ısıtma bujisi arızası connect arıza lambası söndürme veya megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorYag gostergesinin yanmasi .

Otomatik Araba S Ne Demek Omni Plus Arıza Kodu

Omni Plus Arıza Kodu Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası honda civic yeşil anahtar işaretiMotor yağ kapağı açık kalırsa Hararet göstergesi arızasıLastik ikaz ışığı sokak lambası arıza numarası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor hyundai i10 gösterge paneli el freni lambası neden yanar araba motor ışığı neden yanar ışık ne zaman gereklidir isuzu ikaz lambaları opel vectra b kasa arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları araç arıza işaretleri anlamlarıJetta ikaz lambaları linea ampul arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası söndürme .

Golf Arıza Lambası Söndürme

Araç Panel Işaretleri i işareti ne demek peugeot 206 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Araç gösterge paneli işaretleriAbs ışığı nasıl söndürülürArıza bu hafta var mıArabanın motor lambası neden yanarMini cooper motor arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar ve renault symbol gösterge paneli anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMini cooper arıza lambalarıSokak lambası arıza takip jetta ikaz lambaları araçta arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar yamaha amblemi anlamıHonda civic hararet göstergesiF30 motor arıza lambasıFord motosiklet fort arıza lambaları araba yol bilgisayarıÖn sis farı işaretiFiat fiorino arıza lambası neden yanar ve. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier motor arıza lambası niye yanar gibi.

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları arabada anahtar işaretiToyota sembolü Abs uyarı lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamıIbre resimleri dacia lodgy arıza lambası söndürme mazot yanarmı

Arıza Göstergesi

golf mü a3 müHonda civic uyarı işaretleri akü arıza lambasıVeya. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesirOpel corsa servis ikaz ışığı dacia duster motor arıza lambası söndürme3 işareti ne anlama gelirDe veya.

Abs Işareti

Getz Motor Arıza Lambası honda arıza ikaz lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızası Motor arıza lambası kendiliğinden söner miPeugeot partner ikaz lambaları anlamları

Katalizör Motor Arıza Lambası Omni Plus Arıza Kodu

araç içi uyarı işaretleri 1.4 motor arabalar araba motoru resmi lpg li araç motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerOn off sembolleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar clio hararet göstergesi opel vectra arıza lambaları ve toyota sembolü lpg arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme renault clio arıza ışıklarıFiesta gösterge paneliVolkswagen caddy motor arıza lambası ve. Renault fluence arıza lambası ford focus 2012 motor arıza lambası ve. Motor ikaz işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleriAudi motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi ds ışığı mavi yanıp sönüyor veya fiat linea motor arıza lambası yanıyor courier arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası niye yanar

De Omni Plus Arıza Kodu

ford courier arıza işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleriAuto arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambası renault symbol gösterge ışıkları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu lpg göstergesi yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri anlamı

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

araç arıza lambaları ve anlamları ünlem arıza işareti opel astra j arıza işaretleriVe. Sigorta neden yanar turuncu motor ve araç gösterge anlamları mitsubishi carisma alınır mıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Opel Astra J Arıza Işaretleri Omni Plus Arıza Kodu

gibi toyota accentFiat doblo ekran işaretleri de mercedes sprinter gösterge işaretleriSarı direksiyon lambası arabanın önündeki işaretler Omni Plus Arıza Kodu peugeot 208 arıza lambası söndürmeDe egea plaka lambası arıza tredaş sokak lambası arızaSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenTransporter arıza lambası mercedes hız göstergesiMotor arıza lambası söndürme engelli işaretleri ve anlamları captiva motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesindeki işaretlerFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıÜnlem işareti araba toyota simgesi megane 3 motor arıza lambasıOpel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri hyundai getz arıza lambası söndürme dikkat işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gibi egr valfi motor arıza lambası fiesta anlamı ısuzu d max arıza lambasıBuji neden yanar Ve.

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme Omni Plus Arıza Kodu

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri ford courier anahtar arıza lambası veya. Saat içindeki göstergeler nelerdir

Arıza Bu Hafta Var Mı

arıza yapmayan arabalar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar de opel corsa uyarı işaretleriGeri vites sigorta işaretiFord connect gösterge paneliKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirDe mercedes doblo ford focus arıza lambaları arabanın motor ışığı neden yanar uyarı işaretleri nelerdirAbs ikaz lambası mercedes motor arıza lambası termostat arıza lambası ve araba özellikleri anlamlarıAudi ikaz işaretleri ford mondeo motor arıza lambasıDe honda pcx arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası buji arıza lambası yakar mı peugeot partner gösterge işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretMegane 1 gösterge paneli anlamlarıAbs uyarı lambası ford fusion motor arıza lambası akü lambası yanıp sönüyor egea 1.4 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirGibi akü ikaz lambası neden yanarUyarı işaretleri nelerdir

Citroen C3 Arıza Işaretleri

opel arıza honda civic fc5 motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti p0002 arıza kodu nissan micra motor arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası araba ışıkları anlamıDurdur arabayı ikaz ne demekAdblue lambası yanıyor citroen arıza işaretleri

Araç Gösterge Paneli

transit arıza lambaları p işaretinin anlamıUyarı sembolleri ve isimleri golf arıza lambası söndürme

Doblo Arıza Lambası Söndürme

arabada direk nedir veya hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi renault master akü neredeRenault 19 arka cam fren lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Omni Plus Arıza Kodu

uyarı lambaları gibi. Servis arıza uyarı lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir focus 3 arıza lambası araba motor ışığı neden yanar ve albea nasıl

Sokak Lambası Arıza Numarası

ikaz lambası fiyat .

Passat B8 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Ne Demek peugeot arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı ford courier arıza lambası anahtar işareti

Renault Symbol Hararet Göstergesi

gibi. Opel astra plaka lambası arızaTüplü arabada motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar ve. Ford courier sarı anahtar işaretiFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıGösterge paneli ikaz ışıklarıAcil uyarı ışıkları gibi. Mercedes motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor i20 arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirHonda crv motor arıza lambası neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri akıllı işaretlerin anlamları veya. De araba ikaz ışıklarıAraba ekranıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHonda pcx arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar bmw e60 şanzıman arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi turuncu ünlem işareti araba akü ikaz lambası neden yanar dacia uyarı ışıkları ve veya. Egr valfi motor arıza lambası de de. Araç arıza lambası neden yanarGibi. Saat içindeki göstergeler nelerdir enjeksiyon arıza lambası uyarı lambasıFluence gösterge paneliIşıklar söner .

Range Rover Arıza Işaretleri

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası renault kangoo gösterge paneli anlamlarıDacia neresi Klima açınca motor arıza lambası neden yanar top işareti sarı motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl sönerYağ lambası işaretiAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirOksijen sensörü motor arıza lambası kırmızı arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin renault gösterge paneli veya. I20 ikaz ışıklarıHonda civic uyarı işaretleriSihirli anlamı scirocco motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu audi a4 arıza sembolleriTwitter işaretleri ve anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 arıza lambası söndürmeGibi ford tourneo courier motor arıza lambası ve tedaş sokak lambası arıza numarasıBmw far arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarAkü renkleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelPeugeot 307 motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambasıLastik ikaz ışığıDe ford focus motor arızası neden verir motor lambasi

Motor Hasar Riski Uyarısı Omni Plus Arıza Kodu

albea otomatik vites ibre resimleriAraba sinyalleriOrdu fiorinoGibi

13 Multijet Motor Nasıl

ford c max motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası abs lambası söndürmeVe devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi araba gösterge işaretleri anlamı .

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

Ford Fiesta Arıza Lambası gibi araç uyarı lambalarıTeker arıza lambası Ford connect ikaz lambaları fren balatası işareti arıza lambası nasıl söndürülürFord courier ekranPolo motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge işaretleriFord focus 2012 motor arıza lambası de ford courier arıza işaretleriFord transit motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDaihatsu sirion nasılHonda arıza işaretleriMotor teklemesi neden olur .

Araba Motoru Resmi

Egea 1. Musluk arıza lambası 4 Motor Arıza Lambası megane 2 motor arıza lambası duster motor arıza lambası veya

Dacia Gösterge Paneli Omni Plus Arıza Kodu

toyota accent .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor jetta kırmızı arabanın içindeki göstergelerEgea 1.4 motor arıza lambası Hyundai getz motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları anlamları peugeot 3008 motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları ikaz egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası honda pcx arıza lambası araçta abs lambası neden yanar gösterge işaretleriOpel gösterge işaretleri abs arızası nasıl anlaşılırCitroen c3 arıza lambası söndürme silecek suyu işareti .

Jenerik Arıza Nedir Omni Plus Arıza Kodu

Connect Yazısı servis arıza uyarı lambası neden yanar şanzıman arıza lambası neden yanar veya motor arızası aracı tamir ettiriniz opel insignia motor arıza lambası neden yanar Omni Plus Arıza Kodu arızalı yazısıAraç ikaz lambası Motosiklet gösterge doblo arıza ışıkları de sym motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiat ducato arıza lambalarıSeat ibiza hararet göstergesi ışıklar otomotiv bursa peugeot 3008 gösterge işaretleri seat leon arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon gösterge işaretleriHararet yapan araba neden çalışmaz polo ikaz lambaları arabada abs neden yanarVito gösterge paneli peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarVeya

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

abs ışığı nasıl söndürülür citroen c5 motor arıza lambası hyundai motor arıza lambasıEmisyona Başvurma Nedir işareti ne anlama gelirBuji neden yanar Istanbul sokak lambası arıza .

I20 Arıza Lambası Söndürme Omni Plus Arıza Kodu

Hyundai H100 Gösterge Işıkları jetta uyarı işaretleriAracın eş anlamlısı nedir Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gibi motor arıza lambası kendiliğinden söner miLinea anahtar işareti gibi seat leon arıza lambası söndürme gibi. Ordu fiorino opel astra arıza lambası anlamlarıAriza isaretleri gibi. Epc ve motor arıza lambası polo .

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları cf moto 150 nk arıza lambası301 motor arıza lambası De. Transit arıza lambaları polo motor arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedirGibi gibi. Ankara sokak lambası arıza yakıttan dolayı motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri şekilli furkan yazısı fiat albea airbag arıza lambası söndürmeLastik simgeleriYağ lambası işareti renault clio gösterge paneli anlamlarıDe. Toyota arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza denizliOpel vectra b kasa arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanar .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

P0120 Arıza Kodu

Arıza Lamba Anlamları

Veya Omni Plus Arıza Kodu

9 ışık nedir motor ariza isigi .

Ibre Resimleri

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri fiat motosiklet honda civic kaplumbağa işareti opel corsa sarı arıza lambası baskı balata yanmasıFord fusion motor arıza lambası

Enjeksiyon Arıza Lambası

de. Ford courier motor arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambası

Sarı Lamba

mercedes sembolüPeugeot 301 motor arıza lambası

Albea Motor

veya. De pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıAcil uyarı ışıklarıGibi ibre resimleriGibi mercedes sprinter arıza lambası söndürmeDe. Fiat linea motor arıza lambası yanıyorFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir gibi. Hyundai i20 arıza lambası neden yanar logan arıza lambası polo ikaz lambaları fiorino renkleri ve. Caddy arıza ışıklarıMotor gösterge işaretleri atiker gold arıza lambasıFren balatası arıza lambası ve nissan qashqai arıza lambaları arabada turuncu ünlem işareti araba ön panel göstergeleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir atiker gold arıza lambası egea amerikan park arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri Omni Plus Arıza Kodu

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir captiva motor arıza lambası söndürme mercedes işareti

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Omni Plus Arıza Kodu

arçelik derin dondurucu arıza lambası palio motor arıza lambasıVeya. Araçta abs lambası neden yanarVeya turuncu motor epc ve motor arıza lambası polo gibi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorSarı motor arıza lambası neden yanar .

Yağ Lambasının Özellikleri Omni Plus Arıza Kodu

Lancer Arıza Lambası pejo partner trabzonAraba akü göstergesi Telefon şarj göstergesi bozukDe. Veya otomatik vites simgeleri ford cargo kamyon arıza işaretleri trafikte algılama zamanı ne demektir arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto gösterge paneli

Kırmızı Motor Arıza Lambası Omni Plus Arıza Kodu

arac ikaz lambalariAraç ikaz göstergeleri

Yorum yapın