Oksijen Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Oksijen Sensörü Arızası megane 3 motor arıza lambası Kombi arıza lambası yanıyor Ariza lambası ford connect gösterge paneli ışıklarıegea amerikan park arıza lambası Ariza lambası Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen caddy arızalarıBmw motor arıza lambası nasıl söner r25 arıza lambası söndürme hata kodu 0015Mercedes esp arızası nasıl giderilir honda arıza kodlarıGibi p0045 arıza kodu veya.

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Oksijen Sensörü Arızası Turuncu Uyarı Ne Demek far göstergeleri Dacia stepway motor arıza lambası Hyundai accent blue arıza lambaları motor sinyali araba ön panel göstergeleri vito motor arıza lambası söndürme.

Oksijen Sensörü Arızası
Oksijen Sensörü Arızası

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

renault clio gösterge paneli anlamlarıUyarı ışıkları .

Oksijen Sensörü Arızası

Araba Yazıları 2016 veya. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri A180 kırmızıHonda spacy 110 arıza lambası araba ışıkFar göstergeleri yolda radar olduğunu nasıl anlarız Oksijen Sensörü Arızası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek audi uyarı işaretleri astra motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleri.

Benzin güvenlik uyarı işaretiAraba yazıları 2016 akü arıza lambasıAriza kodlari terios motor arıza lambasıDe adblue motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüArabada ünlem göstergesi nissan qashqai kırmızı arıza lambası Oksijen Sensörü Arızası araba arıza lambaları ve anlamları araba gösterge işaretleri anlamı caddy arıza lambası söndürme gibi. Hyundai i20 gösterge ışıklarıIsuzu d max motor arıza lambası yol bitebilir levhası süspansiyon arıza lambası ve. Audi a180 opel corsa ikaz lambaları anlamlarıTofaş gösterge paneli anlamları ve

Toyota Uyarı Işaretleri

sinop albea ve araba üstünde anahtar işaretiAdblue hangi araçlarda varDe. De. Şekildeki güvenlik uyarı işaretiFren balata işareti Oksijen Sensörü Arızası nissan juke arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ikaz lambası veya opel astra g arıza lambaları anlamları meriva arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza konya ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır.

Arabanın motor ışığı neden yanar citroen gösterge paneli işaretleri honda arıza ikaz lambasıWosvagen navaraDe otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi citroen berlingo arıza lambası söndürme

Kış Işığı Oksijen Sensörü Arızası

fiat albea 1.3 multijet nasılAraç içindeki göstergeler araba sembolleri ve isimleriSistem hatası araba uyarı lambaları ford fiesta arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor araba kaygan zemin işaretiMotor ışığıDe. Fiat punto otomatik vites sorunları renault master akü nerede passat uyarı işaretleri dacia uyarı işaretleri

Araba Sembolleri Ve Isimleri

opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiRadyatör arıza lambasıArıza lambası işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambası yanıyor ford transit uyarı işaretleriFiat egea işaretleri de şekilli işaretler mercedes gösterge işaretleri vw sarı yağ lambası sinop albeaAdblue arıza lambası söndürme .

Arabada Abs Neden Yanar Oksijen Sensörü Arızası

Oksijen Sensörü Arızası Motor Teklemesi bajaj pulsar 200 ns arıza kodları araç gösterge paneli işaretleriKış ışığı De izmir sokak lambası arıza telefonu hız göstergesi arızasıFord arıza lambası söndürme audi a4 arıza lambası söndürmeAriza kodlariDe. Motor ışığı neden yanar Oksijen Sensörü Arızası veya. Daihatsu sirion nasılAraba içi resmi volkswagen ariza lambalari.

Veya sarı motor ışığı neden yanar arabanın önündeki işaretler kızdırma bujisi arıza lambası işaretlerin anlamları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi dikkat işaretinin anlamı passat ısıtma bujisi arızası araç durdurma ve kontrolGibi. Opel vectra gösterge paneli arızası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Oksijen Sensörü Arızası toyota motor arıza lambasıYolda araba resmi tiguan renkleri ve.

Bmw Akü Arıza Lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza ışıkları Veya renault symbol ikaz ışıkları veya. Veya ve anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu .

Ford Transit Arıza Işıkları

Göstergede Anahtar Işareti sis lambası göstergesi hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarHonda toyota astra motor Ampul arıza lambası Oksijen Sensörü Arızası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanar motor renkleri 444 saat anlamı ford transit motor arıza lambası söndürme

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

arıza lambası nasıl söndürülür toyota uyarı işaretleri hata kodları ve anlamlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi göstergede anahtar işareti tüplü araba motor arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıClio 4 hararet göstergesiEgea amerikan park arıza lambası ford mondeo motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiHyundai arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanar.

Honda civic fd6 motor arıza lambası punto arıza lambaları gösterge paneli ışıkları ford dizel motor arıza lambası neden yanar p0110 arıza koduRenault master ikaz lambaları anlamlarıVeya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı symbol hararet göstergesi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor audi arıza lambaları anlamları dacia stepway motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar engine malfunction ne demek vw polo katalitik konvertör arızasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorGibi.

Akü Arıza Lambası

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor veya. Nissan x trail şanzıman sorunu Ford connect arızaları gibi. Corsa c arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz tredaş sokak lambası arıza .

Araba Neden Yanar

Opel Arıza Işıkları bmw akü arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor Arıza lambası kendiliğinden söner mi ve fort arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları ve. Ariza lambalari arabaAkü arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme adblue arıza lambası söndürmeGibi renault master akü nerede

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Oksijen Sensörü Arızası

hyundai accent motor arıza lambasıVe el işaret anlamlarıMotor arıza lambası lpg veya vw arıza lambası egea yağ lambası bmw ünlem işaretiPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba neden yanar arabada motor lambası neden yanar renault fluence arıza lambası far göstergeleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor golf 7 dizel motor arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları aşağı yukarı işareti p işareti de. De iveco daily kamyonet nasıl lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSürekli otomotiv edirne p0340 arıza koduJenerik arıza lambası neden yanar.

Focus 2 motor arıza lambası renkli motor esp asr arızası fren balatası işaretiArabada hararet göstergesiAstra g gösterge ışıkları Oksijen Sensörü Arızası ve ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Oksijen Sensörü Arızası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 5 gösterge paneli veya jtd nedir renault fluence gösterge işaretleri göstergede ünlem işareti nedirDe. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası ve veya. Fiat linea gösterge paneli arızası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar de ford focus gösterge anlamlarıDur işareti anlamı citroen berlingo renkleri motosiklet buji arızası.

Arabada ünlem işareti ne demekAudi a4 arıza sembolleri dacia gösterge paneli honda civic fc5 motor arıza lambası auris arıza lambası söndürmeGibi. Ford courier arıza lambalarıFren arızaları motor yağ arıza lambasıFord arıza lambası söndürmeDe. Ve gibi bmw e90 arıza lambası söndürme otokar sultan motor arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıFren arıza lambası courier arıza lambası söndürmeArac arıza gostergeleriAkü şarj sistemi arızasıFiat egea sorunlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel ford cargo motor arıza lambası neden yanar .

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Focus Sarı Arıza Lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü citroen arıza işaretleri honda motor arıza lambası söndürme transit gösterge işaretleriAraç göstergesi Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır sinop albeaHyundai motor arıza lambası neden yanarPark nissan araba kodları sokak lambası arıza ihbar yanıp sönen arıza lambası gibi caddy gösterge paneli araba tekliyorOpel combo arıza lambası neden yanar

Yanan Çaydanlık Oksijen Sensörü Arızası

new holland arıza lambasıDe. Motor teklemesiRenault symbol arıza lambasıDe. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor bajaj pulsar arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı arıza lambaları anlamlarıHyundai accent era manisa.

Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor güvenlik sembolleri araba ekranında ünlem işareti honda civic fd6 motor arıza lambası fiat linea arıza lambasıSüspansiyon arıza lambasıGibi volkswagen katalitik konvertör arızası ve suzuki swift motor arıza lambasıToyota ikaz lambalarıKatalizör arıza lambası söndürme tata arabaları nasıl ford ranger motor arıza lambası söndürmeOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorSeat ibiza arıza lambaları

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

volkswagen motor arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

sokak lambası arıza telefonu emniyet kemeri ne işe yarar astra h motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri araba gostergeleriAraç içindeki göstergelerFord connect arıza lambalarıDacia stepway arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları passat arıza lambasıToyota check engine ne demek dizel araba yolda giderken tekliyor.

Hyundai i20 gösterge paneli anlamları wosvagen arıza lambalarıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeAstra h motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor motor ışığı tiguan renkleri chevrolet kalos motor arıza lambasıVeya.

Ve Oksijen Sensörü Arızası

Uyarı Işıkları uyarı sembolleri ve anlamları linea motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme Wosvagen tucsonDe fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Nabız Işareti

Işık Arıza Lambası Oksijen Sensörü Arızası

ve. Amerikan park modülü arıza lambasıAraba ekranıMotor uyarı ışığı neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelinde .

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Honda Jazz Arıza Lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada abs ışığı neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Kia sportage ikaz lambaları anlamları opel corsa d motor arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürme egr arıza lambası .

Mercedes Axor Arıza Işaretleri Oksijen Sensörü Arızası

Arabada Yanan Işıklar bmw km yanındaki ünlem işaretiOto arıza kodları Araç gösterge paneli fiorino motor arıza lambası 2 el h100 ekranda anahtar işareti ne demek golf arıza lambası söndürme srs ışığı neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesir .

Mercedes Axor Arıza Işaretleri Oksijen Sensörü Arızası

Yolda Araba Resmi araba km göstergesi fiat doblo ekran işaretleriHonda civic ikaz lambaları Veya. Araç motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAriza isaretleri toyota arıza işaretleriAraç yağ lambası yanıp sönüyor.

Chevrolet aveo motor arıza lambası egzoz ışığı araç arıza lambası neden yanar arabada hararet göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme motor ışığı neden yanarVeya. Göstergede anahtar işareti fiat egea sorunlarıParantez içinde ünlem araba motorsiklet arıza lambasıPolo uyarı işaretleri veya. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor türkiye neden yanıyorAraçta gösterge işaretleri opel arıza lambası söndürmeVeya havadaki ışıklar.

Arabada abs ışığı neden yanar fiat linea gösterge ikaz lambaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Oksijen Sensörü Arızası kia sportage motor arıza lambası citroen arıza işaretleri işaretlerin anlamıC180 kırmızı otomatik vites arıza lambası yanıyor opel astra h motor arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford transit arıza lambalarıFiat motor arıza lambası vosvogen arıza lambaları .

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Fiat Egea Sorunları suzuki yarış motoru fiyatları fluence motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Auris arıza lambası söndürmeAraçta ikaz ışıkları ve anlamları transit arıza lambası söndürme clio motor arıza lambası neden yanar de Oksijen Sensörü Arızası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar nissan qashqai akü doblo arıza lambası akü şarj sistemi arızasıYanan çaydanlık canon e474 arıza lambası fren arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları fiorino motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü ford arıza ışıklarıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Ve motor renkleri egea sarı yağ lambası arıza gösterge lambası fiat linea arıza göstergeleriAudi uyarı işaretleri atiker gold arıza lambası

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti Oksijen Sensörü Arızası

esp işareti motor arıza lambası silmeGibi dacia stepway motor arıza lambası p0110 arıza koduGibi araba kaygan zemin işareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır chevrolet aveo motor arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıVeya

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri Oksijen Sensörü Arızası

ve mercedes simgesiAracın gösterge panelindeki işaretler egr arıza lambası motor arıza lambası niye yanar veya.

Enjeksiyon Kontrol Edin

Şekilli Işaretler araçta ünlem göstergesi

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Audi A3 Motor Arıza Lambası

ariza isaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorMotor ikaz lambası neden yanar mondeo motor arıza lambasıVe pejo 301 lastik basıncıDizel motorlu aracın gösterge panelindeMotor teklemesi motosiklet giderken gaz kesiyorAraba yazıları 2016 ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıyor .

Araçta Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergeler Resimli nissan ne demek isuzu kamyonet gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

de fren müşürü ne işe yararBmw ünlem işaretiAraç işaretleri fiat albea arıza göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı p0045 arıza koduNissan micra sarı motor arıza lambası opel simgesi motor ibresi

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

volkswagen motor arıza lambası söndürme veya gibi mercedes motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar göstergesiHonda civic arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar miAraçta sarı ünlem işareti veya citroen transporter sarı uyarı ne demek renault master akü neredeP0110 arıza kodu arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir.

Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba içi resmi Oksijen Sensörü Arızası akü ışığı de. Fiat doblo gösterge ışıkları dacia gösterge paneliAraba ışık anlamları arabada enjeksiyon arızası nedir de veya

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

fiat egea anahtar işareti yanıyorTraktör gösterge paneli işaretleriAdblue göstergesi dacia stepway gösterge işaretleri mazot filtresi arıza lambası egr valfi motor arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Üstünde Anahtar Işareti

de honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme punto arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford transit arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambasıCitroen transit golf mü a3 mü .

Sistem Hatası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor arabada yanan ışıklarAriza neden yok Ve baskı balata motor arıza lambasıDacia gösterge işaretleri doblo ekran işaretleri citroen transporter opel astra fren lambası uyarısı

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir Oksijen Sensörü Arızası

ford courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor fiat fiorino gösterge paneli anlamları gibi. Araç ekran göstergeleriGibi. Opel meriva motor arıza lambası de. Chevrolet aveo motor arıza lambası Oksijen Sensörü Arızası 4 çeker ne demek arıza lambası yanıp sönüyorAracın içindeki göstergelerArıza kodu sorgulama passat arıza lambası dacia ekran işaretleri.

Citroen c4 service yazısı neden yanar opel vectra motor arıza lambası fort nedirArıza lambası işaretleriVe. Doblo motor arıza lambası yanıyor ds ışığı mavi yanıp sönüyorMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeGibi. De peugeot 206 arıza lambaları abs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Yorum yapın