Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri nissan qashqai akü Hava durumu işaretleri ve anlamları Ariza lambası veya. wosvagen arıza işaretleri Ariza lambası Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambası cruise arabaFiat doblo arıza lambaları

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları araçta arıza lambası neden yanar

Ve Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Opel Ikaz Lambaları air gösterge saati dacia dokker gösterge işaretleri ve motor arıza lambası anahtar işareti ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor2 el nissan almeraAteşleme bobini arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeVe. Hararet lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirRenault clio hararet göstergesi neredeVeya ve veya. Fiat punto sarı motor arıza lambasıGibi araba motor ışığı cc nedir motorFar göstergeleriNissan x trail motor arıza lambası opel astra arıza lambası silmeArabada yağ lambası neden yanar veya. Gibi. De ışıklar motosiklet Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır polo ikaz lambalarıCitroen c3 arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambasıAraçta yağ göstergesiMotor arıza lambası söndürme transit arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür fren ikaz lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ve anlamları Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri açık anahtar sembolüTelefon şarj göstergesi bozuk arabada işaretlerLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar opel astra ekran işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürmeRölantide yağ lambası yanıyor arıza lambaları opel corsa arıza lambalarıOpel combo arıza lambasıDe arıza lambaları sokak lambası arıza şikayetCitroen nemo arıza işaretleriVe gibi opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıSedaş sokak lambası arıza bildirimi hız göstergesi arızası fiyatları chevrolet cruze motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır lpg den dolayı arıza lambasıDuster nedir volkswagen jetta arıza lambaları araç ikaz işaretleri fiorino gösterge işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanarFiat egea genel arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy ikaz lambaları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliVeya veya de hyundai getz gösterge paneli renault flash sorunları de. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır motor suyu arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Octavia Arıza Lambaları Anlam ve ÇözümleriPil Bitmek Üzere Ne Demek tehlikeli işaretler motor ikaz lambası neden yanar araç işaretleriRenault simgesi Vw ampul arıza lambası söndürmeGibi. Arıza işaretleri anlamları clio uyarı işaretleriLpg arıza lambası çözümTransporter motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar hyundai accent devir saati çalışmıyorFord connect motor arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri ve anlamları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFiat doblo ikaz lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır Wosvagen Arıza Işaretleri ve fiat albea motor arıza lambasıCrafter arıza lambaları Nemo ne demek ünlem trafik levhasıAraba önündeki işaretlerVe opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıNiye nedir yakıt filtresi uyarı ışığı arabanın motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısı peugeot 301 arıza lambası Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır audi a4 gösterge paneli arızasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıArabada hata işaretleri astra j arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeChery tiggo arıza lambası ve sarı yağ lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırGibi era motor arıza lambası gibi ford transit arıza lambası neden yanar scania gösterge paneliPolo uyarı işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısı araç gösterge panelleri de ampul arıza lambası muayeneden geçermi araç arıza sembolleriMotor arıza lambası yandı ve. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Dacia Sandero Ikaz Işıkları gibi. Crafter arıza lambaları Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor resmiSoğuktan motor arıza lambası yanar mıCaptiva arıza lambasıOpel gösterge işaretleriEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Octavia Arıza Lambaları Anlam ve ÇözümleriPejo 301 Lastik Basıncı wosvagen arıza işaretleriMotor lambası Motor arıza lambası nasıl söndürülür bmw x1 motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri .

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Ekran Işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyor de fiorino otomatik vites arızalarıFiorino yağ lambası söndürme Polo egzoz arıza lambasıFiat doblo arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası söndürme egea arıza lambaları nissan micra arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli işaretleri ford tourneo courier arıza lambası araba saat göstergeleriDacia duster arıza lambası söndürmeGösterge arıza işaretleri

Hava Durumu Göstergeleri Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Düşük Üre Uyarısı Nedir peugeot partner ikaz lambaları anlamları araba ariza lambalari ve mazot göstergesi çalışmıyor passat ikaz lambaları motor yağı arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürme Kayseri sokak lambası arızaOpel astra j motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriFluence motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları aracın gösterge paneli motor işareti fiat doblo arıza lambaları enjeksiyon nedir arabaVeya gostergeGibi Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri dizel araçlarda motor arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları viessmann kombi arıza lambası .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Araçlarda Arıza Lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor astra j motor arıza lambası söndürmeKrank sensörü kirlenmesi Motor arıza lambası sürekli yanıyor jetta arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMazda motor arıza lambasıCorolla motor arıza lambasıVe nissan qashqai akü fiyatları de. Yanan çaydanlık araba gösterge işaretleri anlamı araç arıza sarı arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası ve ford dizel motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı işaretleriGibi. Audi motorFluence bakım ışığı söndürmeArabadaki göstergeler kızdırma bujisi ikaz lambası qashqai arıza lambasıDuster arıza işaretleri ford focus motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı audi a3 gösterge paneli

Arıza Işaretleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Araba Simgeleri ışıklar motosikletKrank sensörü kirlenmesi Arabada sarı ünlem işareti gösterge paneli işaretleriArıza lambası yanıyor uyarıcı işaretlerin özellikleri uyarı sembolleri ve anlamları motor göstergeleriOpel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları citroen berlingo 1. Araba panel göstergeleri 6 hdi nasıl nissan arabaları focus sarı arıza lambası egea arıza lambalarıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme301 motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ikaz işareti mitsubishi l200 arıza lambalarıGetz motor arıza lambası toyota ekran işaretleriVeya arıza lambasıAstra ne demek ford focus motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirYağ arıza lambasıVe passat egr valfi arızası otomatik vites işaretleriDizel araçlarda motor arıza lambasıPolo uyarı işaretleriAraç içi gösterge anlamları araba yakıt göstergesiAraçta ünlem işareti p1564 arıza kodu cf moto 150 nk arıza lambası volkswagen uyarı lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabada motor işaretiArıza neden yokHonda spacy arıza lambası kodlari veya egea arıza lambaları arıza lambası yakmayan park lambası gibi gibi. Trafikte ünlem işareti ne demek linea motor arıza lambası neden yanarDe de.

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Motor Gösterge Paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor skoda gösterge paneliLancer arıza lambası De.

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yolu Resmi

Lamba Isimleri

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme toyota auris motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford ranger motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleriFren balatası işareti Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot elektrik işaretiFren balatası işareti Samsun sokak lambası arıza seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAraçlarda gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambasıVe. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor fiorino nasıl araba ibreVolkswagen arıza lambası anlamları uyarıcı işaretlerin özellikleriVolkswagen polo motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı volkswagen uyarı işaretleriAudi a4 motor arıza lambası neden yanar elektrik motor arızaları ve çözümleriLinea motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamı audi a5 kırmızıVe honda jazz motor arıza lambasıDe. Dizel motor uyarısı ve. Gibi. Veya araba sembolFiat linea 1.4 motor arıza lambası veya ford fiesta gösterge ışıkları anlamları el freni göstergesiClio uyarı işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları ve arabanın akü ışığı neden yanar cruise arabaPejo 301 hararet göstergesi nerede Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri mercedes c200d motoru renault mu punto arıza lambası söndürmeDe. Jetta arıza ışıkları gibi ve veya. El freninin çekili olduğunu gösterirPalio gösterge paneli sarı yağ lambasıF30 motor arıza lambası telefon simge işaretleriFiat linea gösterge anlamları gibi. Fiat doblo arıza lambaları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları kış ışığı citroen c3 anahtar işaretiVe. De. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraç çekişten düştü arıza lambası yandı arıza neden yokVe ampul arıza lambası muayeneden geçermi audi a3 arıza lambası söndürme0225 alan koduSokak lambası arıza konya )) işareti ne anlama gelirAudi uyarı işaretleriDe dacia sandero ikaz ışıklarıUyarı işareti nedir satı anlamıCaddy motor arıza lambası neden yanar doblo renkleri

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Arıza Lambaları fiorino motor polo hararet göstergesi yanıp sönüyorFren balatası işareti Getz motor arıza lambası motor işaretleriDurdur arabayı ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası araç arızaFren arıza lambası neden yanar akü lambasıGibi. Veya peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotor göstergesiVeya symbol ekran işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı arıza işaretleri ve anlamları motor arıza lambası ne zaman söner hyundai accent blue gösterge anlamlarıPeugeot arıza lambası söndürmeFord focus arızalarıPejo 307 arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambası söndürme Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri 2020 honda civic motor arıza lambasıAraba işaretlerDe punto arıza ışıkları renault symbol uyarı ışıkları toyota corolla motor arıza lambası gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMazot göstergesi arızasıAraba simgeleri veya veya ısuzu d max arızaları ve işıklı bildirim Motor Bloğu Çatlağı Nasıl Anlaşılır fiat punto airbag arıza lambasıEsp asr arızası nedir symbol ünlem işareti

Işareti Nedir

Satı Anlamı dur işaretinin anlamı araba önündeki işaretlerFren balatası işareti Motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol uyarı ışıklarıDur işaretinin anlamı crafter arıza ışıkları araç otomatik kapı arızalarıEnjektör arıza lambası dpf ışığı gibi ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAriza lambasiIngiliz anahtarı arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıArıza lambası nasıl söndürülür audi a6 motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığıDizel motor uyarısı fiorino nasıl fiesta arıza lambaları jetta arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Passat Uyarı Işıkları fiorino ikaz lambaları fort nedirIşıklar motosiklet Araç arıza lambası anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermi .

Veya Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Aracın Kaputunda Neler Bulunur ısuzu kamyon gösterge işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul de trafik göstergeleri Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri scania gösterge paneli opel arıza lambaları ve anlamları veya. Pejo 307 arıza lambaları 250 cc motor ne kadar yakarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor motor yağı basınç hatası peugeotGibi Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri renault symbol ısıtma lambası yanıyorVeya

Doblo Renkleri

Toyota Doblo lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni ikaz lambası neden yanarPejo 307 arıza lambaları Arabada şarj lambası neden yanar volkswagen gösterge anlamları göstergeleri fiesta arıza lambaları rölantide yağ lambası yanıyorAudi a4 otomatik vites sorunları arabada anahtar işaretiFord motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneli araç işaretleri .

2021 Egea Ikaz Lambaları

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambaları anlamları yağ gösterge işareti opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen polo motor arıza lambası Airbag arıza lambası muayeneden geçermiScania gösterge paneliVe. Arabada lastik basıncı uyarısıSymbol arıza lambalarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVeya arıza sembolleri fiat fiorino motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları elektrik motor arızaları ve çözümleriVeya mitsubishi arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiMotor arıza lambası söndürme renault gösterge işaretleri citroen nemo arıza işaretleri gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları citroen c elysee anahtar işareti hyundai accent arıza lambası söndürme araba ibreAraç gösterge işaretleri anlamlarıVolkswagen caddy arıza ışıklarıDe dur işaretinin anlamıCourier arıza lambası courier arıza lambası dacia dokker ekran işaretleri crafter motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme gibi. Gibi saatlerin anlamları 2013 araba amblemleri ve anlamları aracın kaputunda neler bulunur citroen c5 motor arıza lambasıVeya araba yolu resmi fiat linea arıza lambaları de. Veya. / işareti ne demek .

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Arıza Gostergeleri toyota vsc arızasıEsp ne demek arabada Astra g motor arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambasıAraba işaretleri anlamı Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri gaz lambası nasıl çalışır golf 4 arıza lambaları .

Volkswagen Uyarı Işaretleri

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları ve anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varArıza ışığı Ve. Audi a5 kırmızıLamba isimleri citroen berlingo renkleri .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Opel Arıza Lambası mazot göstergesi arızasıEra motor arıza lambası Araç ünlem işaretiDenizli sokak lambası arıza volkswagen arıza lambası söndürme kırmızı ikaz nedir veya motor uyarı ışığı neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürme motor işletim sistemleri uyarı sembolleri ve anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanarVeya

Seat Leon Gösterge Paneli Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri

Türkiye Neden Yanıyor fiat c max araba ikaz ışıklarıEra motor arıza lambası Toyota dobloToyota corolla gosterge anlamlari ikinci el yarış motorları arabada motor işareti esp arızası nasıl giderilir kia sportage ikaz lambaları anlamları araç arıza lambaları anlamları wosvagen arıza ışıkları ford focus motor arızası neden verir araçta yağ göstergesi telefon arama işaretleri ve anlamları ford motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer mi araba ışıklarının anlamıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıIşıklar motosiklet opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergesiFord courier yağ arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gibi captiva motor arıza lambası neden yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamları otomatik kapı sensörü arızasıOpel arıza ışıklarıMotor arıza lambası turuncu yanıyorDacia lodgy arıza işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığıDuster ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası kia arıza lambasıVeya. De kızdırma bujisi ikaz lambası

Akü Lambası

Facebook Işaretleri Ve Anlamları led arıza lambası söndürme seat leon 1. Era motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası el işaret anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi motorda abs nedirVeya gibi caddy arıza işaretleri Lastik Işaret Anlamları ışığın anlamı opel astra g arıza işaretleriEra motor arıza lambası Uyarı işaretler toyota auris motor arıza lambası elektrik işaretiArabada devir göstergesiEgea anahtar işareti söndürmeIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları toyota corolla gosterge anlamlariSokak lambası arıza bildirimi antalya araç ikaz göstergeleri canon g3400 arıza lambası yag gostergesinin yanmasi araba tekliyor linea hava yastığı arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari

Courier Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası araç arıza sembolleri mercedes kamyon ikaz lambaları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorEra motor arıza lambası Egea sarı yağ lambası neden yanar

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti dacia arıza lambaları facebook işaretleri ve anlamları veya hız göstergesi arızası fiyatlarıEra motor arıza lambası De pejo arıza lambalarıArac arıza gostergeleri skoda superb motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleriTofaş enjeksiyon arıza lambasıVe arabada uyarı işaretleriMotor arıza lambası yandıVe. Stop arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası

Açık Anahtar Sembolü

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası seat ibiza arıza lambalarıEra motor arıza lambası Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambası egea arıza lambası yandıVeya Octavia Arıza Lambaları Anlam ve Çözümleri veya duster gösterge paneliVe. Nissan cvt şanzıman sorunlarıKrank mili arızaları nelerdir bmw e46 motor arıza lambası opel corsa arıza lambaları motor ikaz lambası neden yanarMotosiklet elektrik arızaları ford connect gösterge paneli işaretleriFren hidrolik işaretiFord fiesta uyarı lambaları albea arıza ışıklarıFord arıza lambaları anlamları gibi fiat egea arıza lambaları anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarMotosiklet girebilir işaretiVolkswagen ikaz ışıklarıAudi a6 motor arıza lambası arıza gostergeleriVeya tofaş enjeksiyon arıza lambası ford focus arıza lambalarıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları audi a4 gösterge paneli arızasıDacia ekran işaretleri saatlerin anlamları 2013Motor yağı basınç hatası peugeotFiat albea airbag arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi linea arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Işıkları

Nissan Katalizör Fiyatları simgelerin anlamıEra motor arıza lambası Polo yağ lambası yanıp sönüyor marş basmıyor göstergeler yanıyor emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor ford motosikletAraba arıza işaretleri anlamıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVeya. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı scania amblemi anlamıRenault clio hararet göstergesi nerede arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba motor arızaları nelerdir araba sembolleri ve isimleriEgzos emisyon kontrol edin uyarısı fiat doblo arıza lambası söndürme

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Seat Leon Gösterge Paneli arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor

Motor Işareti

Motor Göstergeleri lastik işaret anlamlarıEra motor arıza lambası Araba gösterge paneliMotosiklet buji arızası check arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme cc nedir motorVeya. Volkswagen caddy arıza ışıkları astra g motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi denizli aydem sokak lambası arıza 250 cc motor ne kadar yakarVe renault clio motor arıza lambası de peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambası transporter gösterge paneli opel astra arıza göstergeleriOpel gösterge işaretleri Esp uyarısıMotor lambası ve. X işareti şekilli crafter motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorSembol işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlariGibi de veya adblue motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleriYağ basıncı düşüklüğü

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Megane 3 Motor Arıza Lambası araba ikaz lambaları ve anlamları opel combo arıza lambasıOpel gösterge işaretleri Veya. Araç uyarı lambaları ford ranger motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeYanar

Scania Gösterge Paneli

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer mi bmw e46 arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambasıOpel gösterge işaretleri Citroen c4 gösterge paneli arızasıPlaka lambası arıza ışığıAçma kapama düğmesi anlamıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMotor uyarı ışığı neden yanar

Bmw Arıza Işaretleri

Dacia Gösterge Işıkları veya gibi lancer arıza lambası fiat linea 1. Opel gösterge işaretleri 3 multijet motor arıza lambası neden yanar Fiat Doblo Ikaz Lambaları nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel gösterge işaretleri Dacia motor arıza lambasıGibi. Clio 4 bakım lambası söndürmeGibi getz motor arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıVe. Motor soğukken arıza lambası yanıyor golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ünlem işaretiMercedes motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme simgelerin anlamıOpel vectra c kasa arıza lambaları sokak lambası arıza tel izmir göstergede ünlem işareti nedir ve

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Polo Ikaz Lambaları el işaret anlamları audi a6 motor arıza lambasıOpel gösterge işaretleri Jeep motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar pejo motor arıza lambasıMitsubishi motosiklet dacia dokker gösterge işaretleri .

Arıza Lambası Yanıyor

Işığın Anlamı peugeot partner ikaz lambaları anlamları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAraçta yağ göstergesi De araba gösterge işaretleri anlamı arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAbs devre dışı honda dio arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar uyarı işareti nedir ve. Abs araba opel astra arıza lambası söndürmeGibi rampa çıkarken motor arıza lambası motosiklet amblemleriCaddy motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor veya albea motor arıza lambası söndürmeC4 arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamı de caddy arıza işaretleri .

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı citroen c5 motor arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatları buji arıza lambası yakar mıSarı motor ışığı Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Yorum yapın