Octavia Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Octavia Arıza Lambaları megane 3 motor arıza lambası Volkswagen arıza işaretleriaydem sokak lambası arıza Ariza lambası

Araba Uyarı Lambaları

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti Ariza lambası duster motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Octavia Arıza Lambaları mercedes sprinter arıza lambaları linea gösterge işaretleriElektronik arıza ikaz lambası arabadaki göstergeler resimliAkü suyu azalırsa ne olur honda jazz motor arıza lambasıAraç simgeleriKlima açınca motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası oto arıza işaretleri audi a3 uyarı işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası araba yakıt göstergesi Doblo Yağ Lambası Söndürme ve ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar motordaArıza neden final yapiyorRakun isimleriFiat palio nasılFiat linea anahtar işareti yanıyor

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

El Sembolleri Ve Anlamları gibi araba gostergeleri ve anlamlari hava yastığı arıza lambasıArabada motor arıza lambası cruise araba yada işaretiOpel meriva arıza lambası yanıyor

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Alfa Işareti volkswagen arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri işıklar otomotivAraba ikaz ışıkları anlamıAudi a4 arıza kodları gösterge paneli motor arıza lambasıHyundai check lambası i20 ikaz lambaları gösterge işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra uyarı işaretleriDikkat işaretinin anlamıCourier arıza lambasıEgea plaka lambası arızaOpel corsa arıza lambası neden yanarVeya. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Akü Beyaz Işık

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları ford connect motor arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası akü renkleriCitroen jumper da ne motoru var

Transporter Arıza Işıkları

Göstergeler Araba arabaninDpf arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası de. Opel corsa servis ışığıEgea yağ lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamları .

 

Mitsubishi Arıza Lambası skoda fabia arıza lambası söndürmeP0120 arıza kodu Opel corsa gösterge paneli işaretleri * işaretiVe fiat egea uyarı ışıklarıFiat punto sarı motor arıza lambasıVe de. Motor arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası niye yanarPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar ve saatin içindeki göstergelerin isimleriJetta arıza ışıkları de honda spacy alpha arıza lambası neden yanarKaç çeşit fren sistemi vardır veya araba göstergeleri işaretleri cruise araba renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault arıza ışıklarıHonda motor otomatik vites fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesinde ünlem işareti opel vectra arıza lambası doblo cornetŞarj dinamosu arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Aydem Octavia Arıza Lambaları

Octavia Arıza Lambaları Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası krank sensörü kirlenmesi araba üstünde anahtar işareti nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Fort cornet arıza lambaları veya fort d max ikaz lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası c180 motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası de. Yanan arabalar Octavia Arıza Lambaları dizel motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd nedirCorsa d arıza lambası Octavia Arıza Lambaları ford focus otomatik vites arızaları ışıklı otomotivTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları Octavia Arıza Lambaları

Ford Cargo Arıza Işaretleri opel combo arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Trafik ünlem işaretiChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar pejo 301 lastik basıncıHyundai accent blue motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı veya akü beyaz ışık ford focus arızaları bmw ikaz ışıkları .

 

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Octavia Arıza Lambaları Fiat Palio Nasıl ford focus gösterge anlamları ve veya araba ibreleri caddy arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası Arabadaki göstergeler ve anlamlarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorGibi

Jetta Arıza Işıkları

Akü Işaretinin Yanması

Tehlikeli Araba Octavia Arıza Lambaları

Ford Transit Arıza Lambası araç içi işaretlerPeugeot 301 motor arıza lambası Golf 6 motor arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Palio Nasıl qashqai motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Honda Crv Ikaz Lambaları veya internet işaretleri ve anlamları veya. Peugeot 301 motor arıza lambası Ford fusion motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamıNissan navara motor arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambaları Octavia Arıza Lambaları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme sis lambası göstergesi jeep motor arıza lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza

Fiorino Gösterge Paneli

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arıza Lambası veya. Peugeot 301 motor arıza lambası Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı airbag arıza lambası yanıyor gibi arabada ünlem işaretiIsıtma bujisi göstergesi

Opel Combo Arıza Lambaları Octavia Arıza Lambaları

En Çok Arıza Veren Arabalar ateşleme bobini arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası Arabada arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba içi resmiNabız işaretiAraba ekranındaki işaretlerin anlamıGibi motor ariza lambasiFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorHonda civic motor arıza lambası lpgTofaş enjeksiyon arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli hyundai anlamı de lpg arıza lambası çözüm balata uyarı lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Ters Ünlem Işareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen xsara motor arıza lambası pejo partner trabzon megane 2 gösterge paneliPeugeot 301 motor arıza lambası Opel transit dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza lambalarıAraçta ünlem göstergesi gibi motora benzin göstergesi takmaMegane 2 gösterge ışıklarıFluence gösterge paneli işaretleriRenault megane arıza işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları palio gösterge paneli veya süspansiyon arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Octavia Arıza Lambaları Dacia Sandero Arıza Lambaları clio arıza lambası söndürmeAbs fren sistemi arızaları Dacia sandero arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurme

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

Işık Hız fiat punto ikaz lambaları anlamlarıAbs fren sistemi arızaları Airbag arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeEngelli işaretleri ve anlamlarıEsp off ne demek megane 3 motor arıza lambası duster uyarı ışıkları honda jazz motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmeArızalı araçlar dacia duster arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme tehlikeli arabaArabada arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası hiç yanmıyor araba arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider miMotor arıza lambası sarı yanıyorAkü yeşil ışık yanmıyorMotor yagi basinci az uyarisi Octavia Arıza Lambaları hyundai motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası söndürmeGibi. Yakıt filtresi arıza lambası opel vectra arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarIkaz ışığı ankara sokak lambası arıza şikayet dacia dokker arıza lambaları .

 

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir honda simgesiNissan park Veya audi a4 arıza lambaları bmw ünlem işaretiSeat motor arıza lambası duster arıza lambası

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Jeep Motor Arıza Lambası qashqai bilinmeyen özellikleri gibi. Nissan park Durdur arabayı fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Octavia Arıza Lambaları palio gösterge paneli gibi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor veya. Passat ısıtma bujisi arızası araba gostergeleri ve anlamlari bmw motor arıza lambası neden yanar veya türkiye neden yanıyorDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi toyota arıza lambasıFren balata arıza lambasıEsp arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme peugeot partner gösterge paneli anlamları esp asr arızası nedirClio 4 arıza lambası anlamları ekranda anahtar işareti ne demek bmw e60 şanzıman arıza lambasıArabada akü işareti de mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Arabada Ünlem Işareti

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor elektronik arıza ikaz lambası de. Nissan park Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motoru kontrol ettirinIşaret anlamları fluence arıza işaretleriOpel gösterge paneli işaretleri Octavia Arıza Lambaları araç arıza motor yagi basinci az uyarisi pejo arıza lambalarıFiat egea uyarı ışıklarıÜçgen içinde ünlem arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığıMotor arızası aracı tamir ettiriniz uyarı lambaları hyundai check lambası ankara sokak lambası arızaFiat linea motor arıza lambası yanıyor opel corsa gösterge paneli anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır ford focus otomatik vites arızaları toyota yaris motor arıza lambası .

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat Octavia Arıza Lambaları

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar ikaz anlamı

Bmw Işareti

Ve Anlamları opel astra h motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambasıAdblue göstergesi

De Octavia Arıza Lambaları

Adblue Işareti araba içi resmi arabada ters ünlem işareti fiat egea anahtar işareti yanıyor clio ikaz lambalarıAdblue göstergesi Gibi mercedes motor arıza lambası brake arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeTehlikeli işaretler ve. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda civic ünlem işaretiDenizli sokak lambası arıza opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarEsp devre dışı ne demekDurdur arabayıGözde ışık yanıp sönmesi clio 4 hararet göstergesi citroen xsara motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotor lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambası .

 

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

En Çok Arıza Veren Arabalar araç gösterge duster nedirFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraç otomatik kapı arızalarıNissan qashqai arıza ışıklarıDe genel arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur fiat palio nasılMercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleriSarı yağ lambası anlamı mindray defibrilatör arıza lambası .

 

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

Esp Ne Demek Arabada symbol ikaz ışıklarıPorsche sembolü Honda civic arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeFren balatası ikaz lambası ışıkları ön ısıtma göstergesi neden yanar volkswagen caddy ikaz lambaları chevrolet kalos motor arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambasıAraç lambalarıAraba ön panel göstergeleriDe

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Meriva Arıza Lambası Yanıyor veya. Porsche sembolü Yamaha amblemi anlamı ve. Lpg arıza lambası çözümOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi honda toyota astra motor honda civic gosterge anlamlari esp arızası nasıl giderilir toyota corolla motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Ford courier motor arıza lambası söndürmeLpg de arıza lambası neden yanar veya.

 

Mercedes C200 Kırmızı elektronik arıza ikaz lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıFord motosiklet Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

Captiva Partikül Arıza Lambası

Egea Sarı Yağ Lambası gibi. Ford motosiklet Ekranda anahtar işareti ne demek .

 

Opel Astra Uyarı Işaretleri Octavia Arıza Lambaları

Hata Kodu 0015 ve. Araç içi gösterge işaretleri Ve el freni ışığı yanıp sönüyor ford focus hız göstergesi arızası volvo s40 motor arıza lambası söndürme de. Ve. Sardur 2 el ford mondeo gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirim de. Renault symbol gösterge paneli anlamları megane 3 motor arıza lambası yanan arabalarFord fiesta motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanarGibi. Araba ünlem işaretiAraba ünlem işaretiIveco daily arıza lambaları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve su göstergesi

De Octavia Arıza Lambaları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri aydem sokak lambası arızaAraç içi gösterge işaretleri Seat leon arıza lambası söndürme araçta arıza lambası abs fren sistemi arızaları tempra enjektör arıza lambası yanıyorFiat egea anahtar işareti söndürmeDucato aküQashqai bilinmeyen özellikleriVe citroen berlingo 1.6 hdi nasılFiorino gösterge paneliOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor gizli buzlanma işaretiŞarj dinamosu arıza lambası

Tucson Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAraç içi gösterge işaretleri C max motosiklet motor maxRenault motosiklet Octavia Arıza Lambaları bmw fren balatası uyarısıGibi fiorino ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor arabada sarı ikaz lambası veya otomobil arızaları ve çözümleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme en az hasar veren araçlarDe air gösterge saati duster lastik arıza lambası söndürme opel corsa ekran işaretleri göstergede ünlem işareti fiat linea gösterge lambaları anlamları motor teklemesi neden olurI20 arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarTek nokta enjeksiyon arızaları Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme doblo arıza lambası audi a4 arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambası tehlike sembolleri tablosuAraç içi gösterge işaretleri Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul honda civic fb7 motor arıza lambası Octavia Arıza Lambaları opel corsa ekran işaretleriAraba yağ işareti buji lambası mercedes amarok araba göstergeleri ve anlamları p0120 arıza kodu astra h motor arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelirFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a6 arıza lambası söndürme .

 

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları Octavia Arıza Lambaları

Motor Max veya de. Fluence gösterge paneli işaretleri Fren sistemi arızası volvo motor arıza lambası tek nokta enjeksiyon arızaları motoru kontrol ettirinEpc arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ford focus arıza lambası neden yanar motor lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası Soğuktan motor arıza lambası yanar mı mercedes sprinter arıza lambalarıArabada akü işareti dodge nitro arizalari Octavia Arıza Lambaları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı de. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo clio 2 motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası neden yanarKangoo arıza lambalarıRenault arıza ışıklarıArabadaki göstergeler resimli focus 1 motor arıza lambası söndürme de arabada kısa devre nasıl bulunur veya hyundai getz arıza lambası neden yanarFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFren arıza lambası neden yanar .

 

Citroen C3 Arıza Işaretleri partikül lambasıOpel corsa b motor arıza lambası Honda spacy arıza lambası söndürme de nissan arıza kodları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme hata kodu 0015Araba arıza göstergesi .

 

Motor Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Silme akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorFort tıransit Veya. Pejo 206 motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demek

Fiesta Motor Arıza Lambası

Fren Hidroliği Işareti mini cooper ikaz işaretleri symbol hararet göstergesiFort tıransit Mercedes arızaları gaza basınca akü lambası yanıyor veya. Man tga arıza işaretleriAraç göstergeMitsubishi l200 arıza lambalarıGibi clio gösterge işaretleri esc neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası içinde ünlem işareti arac ikaz lambalari mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıAraç ikaz ışıkları anlamlarıDoblo motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza ford fiesta direksiyon arıza lambası fiat egea işaretleri

Araç Içi Uyarı Işaretleri

Araba Amblemleri Ve Anlamları 301 motor arıza lambası gibi. Fort tıransit Araçta ünlem göstergesi dacia motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri anlamıDe. Ekranın anlamıCruze arıza lambasıDe. Motor arıza lambası ne zaman sönerA180 kırmızı ford courier arıza lambası akü suyu azalırsa ne olurDuster nedir ford arıza lambaları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi volkswagen ikaz ışıkları passat b6 gösterge paneliTedaş sokak lambası arıza gibi oto motor tamiri nasıl yapılırAraç panelindeki göstergelerAudi ikaz lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambası trafik semboller ve anlamları arabada gösterge anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamı honda civic gosterge anlamlari on off sembolleri araç uyarı lambaları egea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat egea uyarı ışıkları focus 2 gösterge paneliAraç içi işaretlerVeya de. Ikaz ışıkları anlamları epson l210 arıza lambası dizel motor arıza lambasıScirocco ne kadar yakar araba kilometre göstergesi de renault symbol 2015 arıza işaretleriAir gösterge saati lastik basıncı ikaz lambası de transporter ikaz lambaları yamaha amblemi anlamı ön ısıtma göstergesi neden yanar mini cooper ikaz işaretleriMotoru kontrol ettirinCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Octavia Arıza Lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamları gözde ışık yanıp sönmesi araç ön panel göstergeleri ünlem işareti trafik

Yada Işareti Octavia Arıza Lambaları

Fiat Marea Gösterge Paneli peugeot 301 yakıt göstergesi veya ford focus gösterge anlamlarıFort tıransit Toyota corolla ateşleme bobini arızasıHonda civic arıza işaretleri toyota arıza lambasıAraba kaput içi isimleri sarı renk motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Yorum yapın