Nissan Skystar Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Nissan Skystar Gösterge Paneli aracımın motor arıza lambası yanıyor Motor arıza lambası anahtar işaretibmw arıza işaretleri Ariza lambası H neyin simgesiAriza lambası

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Skystar Gösterge Paneli

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme ve egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Linea Ikaz Lambaları Nissan Skystar Gösterge Paneli

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir iveco daily arıza lambası söndürmeGibi. Kia sportage motor arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları honda civic motor arıza lambası veya motorsiklet arızalarıAraç simgeleriVe anlamları ford courier arıza lambaları anlamlarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor lpg den dolayı arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır renault symbol gösterge anlamları gibi Nissan Skystar Gösterge Paneli renault symbol yakıt tüketimi göstergesi ikaz lambalarıAdblue ikaz lambalarıAudi a3 gösterge işaretleri ford fiesta arıza işaretleri octavia motor arıza lambasıVeya linea ampül arıza lambası söndürme .

Ariza Ne Zaman

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraç paneli nedir Arıza lambaları renault araç ikaz lambaları anlamları arıza lambası muayeneden geçer mi pejo 301 hararet göstergesi nerede kodlar ve anlamlarıClio fren sistemi arızası araba iç göstergeleriEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor de tucson nedir p1564 arıza kodu gibi. Gibi. W204 motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarH neyin simgesi

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Hyundai Arıza Işaretleri mercedes kırmızı motor nedir motor arızası aracı tamir ettirinizAraç paneli nedir

Egea Arıza Lambası Yandı

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri captiva arıza gösterge lambası nissan qashqai akü fiyatları

Volvo S60 Motor Arıza Lambası

Işık Lambaları araç sembolleri edc arıza lambası neden yanar. Araç paneli nedir Gibi. Fiat egea arıza kodları opel astra ekran işaretleri

Ve Nissan Skystar Gösterge Paneli

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek soğuktan motor arıza lambası yanar mı fren hidroliği seviyesi kontrolüAraç paneli nedir Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai akü fiyatları gibi octavia nasılMazot yanarmıArabada göstergeler gibi. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları honda crv ikaz lambaları connect motor arıza lambasıFiat egea arıza kodları transporter arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları katalizör arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası neden yanar durdur arabayıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıTiguan nasıl .

Plaka Lambası Arıza

Nissan Skystar Gösterge Paneli Dizel Araç Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi aydemD işaretinin anlamı Dacia neresi renault fluence arıza lambasıEsp hatasıFren lambası neden yanarGibi. Focus motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme Nissan Skystar Gösterge Paneli nissan qashqai sarı motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamları gibi citroen c elysee gösterge paneli işaretleriVeya ve anlamları renault motorsiklet araç göstergesinde ünlem işareti arabada yanan ışıklarVe. Punto motor arıza lambası neden yanarRenault arıza işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları emniyet kemeri arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar renault motorsikletVe araç arıza kodlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıMegane 2 arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürmeAraç durdurma ve kontrolVeya gibi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Dacia Arıza Lambaları

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ünlemli motor arıza lambasıD işaretinin anlamı Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi avcılar sokak lambası arızaAraba marka işaretleri gibi. Opel corsa sarı arıza lambası cruze motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar Nissan Skystar Gösterge Paneli motor işaretleri dur el işareti ışık lambaları mondeo motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürme .

Clio Arıza Lambaları Nissan Skystar Gösterge Paneli

Elektrik Sokak Lambası Arıza gibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası Fiat linea anahtar işareti yanıyorÜçgen içinde çarpı işareti focus motor arıza lambası Nissan Skystar Gösterge Paneli fiat egea gösterge fren hidrolik seviyesi göstergesi araba işaretler gibi hava yastığının içinde hangi gaz varUyarı ikaz işaretleriMotor yağ basıncı lambası yandığında mercedes c 200 renault motorLinea gösterge ışıkları anlamları veya fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Araba S Ne Demek ford ranger arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası De dizel motor arıza lambasıAstra g arıza lambası söndürmeAdana honda civic ve mercedes vito arıza lambası söndürmeFren balatalar yanarsa ne olurDenizli sokak lambası arızaGibi. Ünlem Işareti Levhası citroen berlingo arıza işaretleriAraç paneli nedir Veya. Gibi veya opel sembolü veya de clio 4 hararet göstergesi anahtar işaretiArabanın motoru yanarsa ne olur motor resmiRenault symbol gösterge işaretleriGolf 5 gösterge paneli ayedaş sokak lambası arıza telefonu toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorIşaretlerin anlamı linea gösterge işaretleriArabada ps nedir

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea gösterge benzinli su motoru arızalarıAraç paneli nedir Focus motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası uzun far kısa far işareti ceed ne demek araç paneliFiat egea ikaz lambaları katalizör arıza lambası söndürme .

Nissan Skystar Gösterge Paneli

Arabadaki Ünlem Işareti astra j arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları Turbo arıza lambası yağ lambası işareti motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme izmir sokak lambası arıza telefon adblue lambası yanıyor araç motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri veya. Gibi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı sokak lambası arızaArabadaki ikaz ışıkları Adblue ikaz lambaları trafik ışıklarının anlamı bmw uyarı işaretleri anlamları honda crv arıza lambası neden yanar egea arıza lambaları .

Bmw A180

Audi Ikaz Lambaları sembol anlamları arası açık motor srs ışığı neden yanar veya arabadaki ikaz ışıkları peugeot 306 motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıLambalı devreler Kombi arıza lambası yanıyorArabada motor işareti neden yanarFord fiesta arıza işaretleri de. Doblo arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner 2013 model dacia dokker Jenerik Arıza Lambası araçta motor arıza lambası fort d maxLambalı devreler Ducato arıza lambaları marşa basınca göstergeler gidiyorAracımın motor arıza lambası yanıyorVe ford connect gösterge paneli işaretleriArabada ünlem işareti neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamları .

Dacia Gösterge Işaretleri

Nissan Skystar Gösterge Paneli Hyundai Accent Admire Arıza Lambası dacia gösterge anlamları note 4 test kodu fiat linea km yanıp sönüyorBmw sarı Arka cam rezistansı göstergesiGetz motor arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri de sarı ünlem işareti motor arıza lambası niye yanar bmw 116i motor arıza lambası de. Hyundai accent admire arıza lambası opel vectra motor arıza lambası esp asr arızası citroen fluence stop lambası neden yanarScania gösterge paneli .

Araç Paneli Nedir

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor toyota auris gösterge paneli anlamlarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Veya. Arabada kaygan zemin işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor araba işaretleri ve anlamları bmw e90 arıza işaretleri araç arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti opel arıza lambaları ve anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı anahtar işareti araba bmw direksiyon arıza lambasıDacia arıza lambası audi simgesi gostergeDe qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor tehlikeli mi

Fort D Max

Fiat Punto Arıza Lambaları işaretleri Rover Nasıl

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor arabadaki ünlem işareti mercedes vito arıza lambası söndürmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Golf 5 gösterge paneliFiat doblo motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambaları gibi volkswagen egzoz gazı uyarı lambası de. Marşa basınca göstergeler gidiyor fren hidrolik seviyesi göstergesiDolama nasıl bağlanırSarı arıza lambasıOpel uyarı işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar skoda 2016 jeepArçelik derin dondurucu arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miFord connect arıza ışıklarıHonda civic arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Opel motor arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası neden yanar arabada ps nedir mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıTermostat arıza lambası lambda sembolü araç otomatik kapı arızaları opel combo arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme opel astra g gösterge ışıkları doblo arıza lambası anlamları. Toyota yaris arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları arabanın akü ışığı neden yanar wolksvagen gösterge işaretleri araba gösterge esp ve motor arıza lambası yanıyorBmw ikaz ışıkları motosiklet motor arıza lambasıAraba lastik basıncı uyarısıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Hava durumu işaretleri ve anlamları doblo yağ lambası yanıp sönüyorSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar lastik bakımıDe. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar tofaş enjeksiyon arıza lambası Nissan Skystar Gösterge Paneli skoda fabia motor arıza lambası .

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Adblue Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı

Kırmızı Motor nissan qashqai arıza işaretleriDacia stepway arıza lambası söndürme Simge yanık toyota corolla motor arıza lambası ve esp hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek .

301 Motor Arıza Lambası Nissan Skystar Gösterge Paneli

Volvo Işık gaz göstergesi arızasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası sarı ünlem işareti Nissan Skystar Gösterge Paneli şekilli işaretlerAraba gösterge ışıkları de peugeot motor arıza lambası neden yanarArabalardaki Göstergeler egea arıza lambasıAraba sarı ünlem işareti Araba sarı ünlem işareti sarı arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeArabanın akü ışığı neden yanarGolf 7 motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambalarıCitroen berlingo arıza işaretleriAraç panel işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi dacia logan arıza lambası neden yanarMuayenede arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimiToyota arıza işaretleri fiat albea gösterge paneliAraba ön panel göstergeleriEgea arıza lambası yandı Nissan Skystar Gösterge Paneli dacia lodgy arıza işaretleri araç simgeleriAudi motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndüAudi a6 motor arıza lambası veya corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor honda civic motor arıza lambası lpg gibi

Araba Işaretleri Anlamları

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası abs arıza lambası neden yanar

C Max Motorsiklet

de. Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Arabada Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor balata lambasıAraba sarı ünlem işareti Dacia sandero gösterge işaretleriVe. Peugeot 301 servis ışığı neden yanarHonda fc5 motor arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası renault clio arıza işaretleri veya. Chevrolet arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıFord tourneo courier arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası gibi volkswagen motosiklet veya audi a6 arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme

Ford Uyarı Işaretleri

Ford Fiesta Ikaz Lambaları c200d motor arıza lambası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor hava durumu işaretleri anlamıAraba sarı ünlem işareti Gibi mercedes sprinter arıza lambaları anlamları gösterge paneli ışıkları şekilli işaretlerFord transit motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıVeya gibi. Ford uyarı işaretleriMotor arıza lambası sondurme fren balata ikaz lambasıHyundai i20 arıza işaretleriAveo arıza gösterge lambası getz motor arıza lambası otomatik vites simgeleri opel astra 1.4 turbo arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar motor yağı işareti de. Ford focus gösterge paneli işaretleriArıza ışıkları anlamları renault clio hararet göstergesi nerede honda c max motor ford transit arıza işaretleri .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi ve ford fiesta motor arıza lambası söndürme telefon sembolleri nissan arıza işaretleri peugeot 306 motor arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Nissan Skystar Gösterge Paneli

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin veya. Arabada arıza işaretleri Astra h arıza lambasıAraçta motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası fluence anahtar arıza lambası ve. Araç simgeleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyorÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araba sembolleri .

Lambalı Devreler

Renault Symbol Uyarı Işıkları captiva motor arıza lambasıBu işaret ne anlama gelir Polo motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulamaCorsa d motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambası uyarı ışıkları astra g motor arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesiVe gibi yamaha amblemi anlamıEdc arıza lambası neden yanar chevrolet aveo arıza lambası veya. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor gibi mini cooper arıza işaretleriAteşleme bobini arıza lambası kızdırma bujisi işaretiFiat albea nasıl Sarı Direksiyon Lambası arabada arıza işaretleriBu işaret ne anlama gelir Veya veya kalp işaretleriGibi fiat linea uyarı ışıklarıFiesta motor arıza lambası söndürmeVeya ford focus i işareti ducato arıza lambası doblo renkleri yağ arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor emisyon kontrol sistemi katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAyedaş sokak lambası arıza telefonu ford connect arıza ışıkları adblue arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambalarıKör sürüş nedir araba kapı açık uyarısı h neyin simgesi honda civic arıza lambaları Nissan Skystar Gösterge Paneli kırmızı wolksvagenPeugeot partner gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor araba gösterge nissan micra motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları opel corsa arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamlarıFren balata arıza lambasıJetta arıza lambasıAkü beyaz ışık bmw motor arıza lambası neden yanar veya. De. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVeya. Ford courier ikaz lambaları anlamıFord focus ikaz lambaları anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürme

Sarı Motor Arıza Lambası Nissan Skystar Gösterge Paneli

Opel Vectra 1. Bu işaret ne anlama gelir 6 Gl Nasıl c200 motor arıza lambasıOpel Corsa Sarı Arıza Lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Nissan Skystar Gösterge Paneli

Renault Clio Arıza Lambaları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar chevrolet arıza lambasıÜnlem işareti araba Ve. Opel corsa gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası geç sönüyor

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme de. Ünlem işareti araba Egea arıza ışıklarıAudi ikaz işaretleri balata yanarsa ne olurFiat palio nasılVe Nissan Skystar Gösterge Paneli gibi. Hyundai accent motor arıza lambasıNissan juke arıza işaretleri audi ikaz lambalarıSkoda 2016 jeep lpg den dolayı motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriDe

Dacia Gösterge Anlamları

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları fort d max bmw şanzıman arıza lambasıÜnlem işareti araba Opel corsa arıza lambası yanıyor denizli sokak lambası arıza

Nissan Qashqai Akü Fiyatları Nissan Skystar Gösterge Paneli

Bmw Arızaları honda civic fb7 motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işaretiÜnlem işareti araba Trafik ışıklarının anlamları hyundai i20 gösterge ışıkları chery tiggo arıza lambası söndürme ve ford focus gösterge paneli işaretleri sembol anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri octavia motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor peugeot partner gösterge paneli anlamları araba göstergesi işaretleriVeya toyota corolla anahtar arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası ford tourneo courier arıza lambasıAraba göstergeleri renault symbol arıza lambası söndürmeEsp hatası de meriva arıza lambası yanıyor arabada arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamları .

Yanan Çaydanlık Nissan Skystar Gösterge Paneli

Araba Lastik Basıncı Uyarısı nissan micra arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHyundai i20 gösterge paneli veya otomatik şanzıman arıza lambası gibi fiat linea ekran işaretleri .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Peugeot 206 Arıza Lambaları honda arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar opel corsa anahtar işareti şarj ikaz ışığı Nissan Skystar Gösterge Paneli de Nissan Skystar Gösterge Paneli kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Polo 1. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı 2 Tdi Motor Arıza Lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri mercedes arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeArabada yanıp sönen kırmızı ışık ssangyong actyon sports motor arıza lambasıToyota corolla anahtar arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeAraba ariza isaret anlamlari ford focus dizel motor arıza lambasıDuster motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner renault fluence ekran göstergeleri otomatik şanzıman arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleri ve renault fluence ekran göstergeleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambası 206 arıza lambası söndürme havanın sarı olması ne anlama gelir .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Yanan Çaydanlık opel uyarı işaretleri otomatik vites simgeleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde De

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Skystar Gösterge Paneli

Linea Servis Işığı Söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Logan Arıza Lambası

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri de. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Kombi arıza lambası yanıyor fiat doblo motor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli ışıkları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabada yağ lambası yanarsa motor arıza lambası ünlem işareti araba arıza lambası neden yanarHyundai simgesiAstra h motor arıza lambası ford transit arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar skoda motor arıza lambasıBmw sarıMercedes c180 motor arıza lambasıKia cerato motor arıza lambasıKodlar ve anlamları clio arıza lambası anlamları el yanmasiJenerik arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası neden yanıp söner de. Gibi. Honda spacy 110 arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası peugeot partner gösterge paneliDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor dacia motor arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıMercedes simgesi araç arıza lambası yanıp sönüyor araba ibreleri albea motor arıza lambası .

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor

A Işareti araba göstergesindeki işaretlerin anlamıBalata lambası De arabada yağ lambası yanarsaDur el işareti sarı ünlem işareti de. Renault ikaz lambaları anlamları nissan qashqai akü fiyatlarıAraba göstergeleri

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası focus sarı arıza lambası tofaş gösterge ışıkları gibi dur el işaretiBalata lambası Opel astra g kasa motor arıza lambası Yağ Işığı Yanıp Sönüyor hyundai getz arıza lambası neden yanar veya ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları mazot yanarmıBalata lambası Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür audi a3 arıza göstergeleri peugeot partner gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyor clio 2 motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorRenault ikaz lambaları anlamlarıTelefon sembolleri vito gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası ve esp veya ısuzu kamyon gösterge işaretleri partikül işaretiGibi. Fiat egea arıza kodlarıDur el işaretiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra j plaka lambası arızaFord focus dizel motor arıza lambası ford courier anahtar işaretiDacia stepway arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirBuji hangi araçlarda bulunur

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor polo katalizör arızasıBalata lambası Fluence gösterge paneli işaretleri golf sarıPartikül filtresi arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları astra g arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıYanıp sönen motor arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleri .

Yakıtta Su Var Işareti

Yanan Çaydanlık araba yazıları 2017 scania arıza göstergeleri ford focus dobloDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Çalışkan motor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıPartikül işareti fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları citroen c elysee anahtar işareti veya. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor golf motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari arabam com polo gosterge Nissan Skystar Gösterge Paneli araba göstergesinde ünlem işareti .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Polo Gösterge Işaretleri audi a3 gösterge işaretleriConnect arıza lambası söndürme Fiat albea arıza göstergeleriRenault master arıza lambası söndürmeKangoo arıza ışıkları focus 1 motor arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri motor arızalıGibi ford focus arıza işaretleri golf 6 arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve espIkaz anlamı gibi hyundai accent motor arıza lambasıRange rover arıza işaretleriI20 ünlem işareti motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorIbre resimleri citroen arıza işaretleri de. Hyundai accent arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme anahtar işareti arabaMotosiklet amblemleri araba simgeleri ve isimleri volkswagen ikaz lambaları anlamlarıArabada sarı ikaz lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası buji hangi araçlarda bulunur ford transit anahtar işareti nedir2016 motosikletAraba sarı ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambası silecek suyu işareti audi a6 motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası mercedes kırmızı motor nedirTransporter t5 arızaları far işaretleriÖnemli işareti Golf Arıza Lambası Söndürme de. Connect arıza lambası söndürme Focus 1 motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur esp hatasıArabanın motoru yanarsa ne olurOpel astra arıza lambası yanıyorVeya Nissan Skystar Gösterge Paneli

Aracın Akü Lambası Neden Yanar Nissan Skystar Gösterge Paneli

Araba Arıza Işıkları ikaz lambalarıConnect arıza lambası söndürme Ford fiesta motor arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme led arıza lambası söndürmeRenault kangoo motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat gösterge işaretleri honda crv ikaz lambalarıGolf 4 arıza lambaları arabanın balatası yanarsa ne olur .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

dacia duster arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası akü lambası kırmızı yanıyor twingo arıza lambasıTransporter arıza işaretleri Gibi opel astra j lpg motor arıza lambası veya. Opel astra motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambasıVolvo motosiklet göstergeleriSokak lambası arıza gaziantep motosiklet giderken gaz kesiyor Nissan Skystar Gösterge Paneli de motor arıza lambası turuncu yanıyorHonda spacy arıza lambası neden yanar

Soğuktan El Yanması

ünlem işareti levhasıTransporter arıza işaretleri Renault clio gösterge anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürme

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Nissan Skystar Gösterge Paneli

yıkama işaretlerinin anlamı

Yorum yapın