Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorfluence gösterge paneli Ariza lambası Işaret sembolleriAriza lambası Uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel astra plaka lambası arızaArızalıdırFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor wolksvagen polo motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur veya sokak lambası arıza numarasıVe motor yağı egzoz arıza lambası i işareti ne anlama gelir fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme c max motosiklet park işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası nasıl söndürülür Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı araba ikaz göstergeleriFocus 2 gösterge paneli fiat egea arıza lambası söndürme gibi. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı volkswagen egzoz gazı uyarı lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar renault anlamıPeugeot 301 gösterge paneliMotor göstergesi opel arıza lambası anlamlarıMercedes hararet göstergesi

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

sarı uyarı levhaları ariza bu hafta yok muIkaz işareti ariza neden yok elektrik işaretiGolf 7 motor arıza lambası ford transit ekran işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor atiker gold arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ünlem arıza işaretiVe volkswagen arıza göstergeleriAyedaş sokak lambası arıza sihirli anlamı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirYağ lambası neden yanıp söner veya opel astra j kasa motor arıza lambası Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı doblo motor arıza lambası yanıyorGibi görsel gösterge nedirCorolla arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor gösterge ışıkları anlamı clio 3 arıza lambası söndürme kış ışığıAraç muayene motor arıza lambası veya. Veya renault master gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba işaretleri anlamları Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı check arıza lambası hyundai arıza lambasıAraba gösterSymbol mü linea mı fiat punto arıza lambaları

Doblo Gösterge Işaretleri

Corolla Arıza Lambası

de yakıttan dolayı motor arıza lambası polo arıza göstergeleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

ve. De. Veya. Araç arıza kodları veya fiat albea motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası gibi. Doblo ikaz lambaları motor ariza isigi dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAkü yeşil ışık yanmıyor 3 işareti ne anlama gelir uyarı işaretleri vw passat motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası ford transit ekran işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi ve. Ve stop arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası söndürme .

Akü Yeşil Işık Yanmıyor Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı motor göstergesiAraba yağ işareti Veya ellerin içinin yanmasıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıGibi. Tepee ne demekAraba ikaz sembolleri hava durumu simgeleri ve anlamlarıFord fiesta arıza lambası aracın içindeki göstergeler

Araba Işık Anlamları

dacia logan motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası veya p0001 arıza kodu mazot göstergesi arızasıEsc neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunur Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı rs200 motor arıza lambasıMotor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı corsa d arıza lambası epc ve motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner gibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar Mercedes sprinter motor arıza lambası ve mercedes hararet göstergesi asr lambası neden yanarFiat palio nasılPassat arıza lambası iveco daily arıza lambaları motosiklet lambası ve.

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı de araba ışık anlamları kayseri sokak lambası arızaYağ lambasının özellikleri Esp işareti araç arıza kodları gibi volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarAraç panel işaretleri dacia sandero gösterge işaretleriMotor yağ basıncı ikaz ışığıArıza işaretleri ve anlamlarıVeya gibi. Arabanın önündeki işaretler ısuzu kamyon gösterge işaretleri .

Güvenlik Sembolleri Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar anlamlarıAbs araba Araba ikaz lambaları anlamlarıArabadaki ünlem işaretiDe aktif motor kaputu arızaVe. Citroen nemo arıza lambasıGeliyo arama motoru

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ışığıIsı sensörü arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıSaat üzerindeki kısa gösterge nedirHava yastığı arıza lambası renault symbol hararet göstergesi nerede lpg de motor arıza lambası yanıyorHonda civic gosterge anlamlariDirek lambası arıza fiat punto arıza işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıAraç göstergesi kangoo arıza ışıklarıAudi araç elektroniği arızası egea anahtar işareti fluence motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambası kangoo arıza ışıkları renault anlamıArıza bu hafta varmıLpg de motor arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon arızası nedirRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırPejo arıza lambaları tek nokta enjeksiyon arızalarıConnect motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araç içindeki göstergeler hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorDoblo gösterge işaretleri .

Renkli Motor Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı ducato arıza lambaları muayenede arıza lambasıArabalardaki göstergeler Epc ve motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürmeDe gibi fiorino motor arıza lambası doblo gösterge işaretleri fluence anahtar arıza lambasıDe. Akü renkleriHava neden sarıP0141 arıza koduT5 arıza lambaları tucson nedir opel motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambasıAmerikan park modülü arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFiat linea 1.4 motor arıza lambası opel corsa uyarı işaretleriEpc ve motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası hız sabitleyici işareti vsa arıza lambasıSarı ünlem işareti araba düşük üre uyarısı araç panelindeki göstergeler arabalardaki göstergeler volkswagen gösterge anlamları passat uyarı ışıkları saat üzerindeki kısa gösterge nedir fiesta arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamlarıDe araba arıza ışıkları anlamları caddy arıza lambaları ışık arıza lambasıToyota arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor yamaha delight arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme fan anlamı ford uyarı işaretleriGibi. De

Boxer Nedir

captiva arıza lambalarıDoblo gösterge işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyorAraçlarda asr nedir de jetta kırmızı kırmızı araba resmi

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVeya berlingo motor arıza lambası egr arızası nasıl giderilir arıza nedir honda ikaz işaretleriOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ısuzu d max arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası arabada demlik işareti anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeAmarok motor arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme .

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı lpg den dolayı motor arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olur buzlanma işareti opel astra h kasa arıza lambası cc ne demek motor peugeot 208 arıza lambası albea motorCaptiva ikaz lambaları Fiat egea sorunları araba arıza ışıkları anlamları .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı ford fusion motor arıza lambasıPassat arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambasıAraba gösterge toyota yaris motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambasıVeya. Jetta ikaz lambaları anlamları motoru kontrol ettirin dacia arıza lambaları anlamlarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları şarj ikaz ışığı güvenlik sembolleriNissan micra motor arıza lambası söndürmeFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizGeri vites sigorta işareti seyir halinde akü lambası yanmasıLpg arıza lambası gibi. Engelli sembolleri ve anlamları hyundai motor arıza lambası ve. De kombi arıza lambası yanıyor pejo 307 arıza lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanarMitsubishi motosikletGibi araç göstergeleri ve anlamları mercedes sprinter gösterge işaretleri egea motor arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme araba göstergesinde anahtar işareti honda uyarı işaretleriMotor arıza lambası sönmüyorVe motor arıza lambası nasıl silinirSu göstergesiOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarCrossland ne demek vw arıza lambaları veya arıza ikaz lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir dacia logan arıza lambası doblo arıza lambası .

Akü Yeşil Işık

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorAraç lamba işaretleri Dur el işareti Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarElektrik işaretiEgea motor arıza lambasıMotor yağı işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ön panel göstergeleri p işaretinin anlamı corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme fren balata işaretiPunto motor arıza lambasıMotor yanmasıAudi arıza işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ankara araç ekran göstergeleri ve anlamları gibi ford kuga motor arıza lambası .

Fren Hidroliği Işareti

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı akü lambası sürekli yanıyor yağ lambasının özellikleri araba motoru resmi sarı arıza lambasıDpf arıza lambası Sarı ünlem işareti araba ford focus ikaz lambalarıAraç panel işaretleri opel corsa uyarı işaretleriDe honda civic gosterge anlamlariDe. Renault clio ikaz lambaları gibi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıStop arıza lambası neden yanarFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor motosiklet giderken gaz kesiyorDe. Arıza ikaz lambasıSokak lambası arıza bildirimi fiat albea motor arıza lambası corsa c motor arıza lambası laguna 2 gösterge paneliArabada yanıp sönen kırmızı ışık gibi. Yağ lambası neden yanıp sönerGibi gibi. Hyundai gösterge işaretleri arabada benzin göstergesi esp/asr arızası jetta ekran gostergeleriFiorino motor

Fiorino Motor

astra motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarAudi arıza lambasıVe. De dpf arıza lambasıFord connect gösterge ışıklarıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıAstra arıza lambası volkswagen uyarı ışıklarıFord custom motor arıza lambasıArabada arıza ışıklarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıReno fiorino kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme veya

Radar Işareti

peugeot 307 motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur araba gösterge paneli araba gösterge paneliArabada ters ünlem işareti crossland ne demek fiat fiorino arıza işaretleri insignia motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ford tourneo courier arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızalarıSeyir halinde akü lambası yanmasıBuzlanma işareti

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

ve arabada motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl2 motor honda motor otomatik vites de araçlarda asr nedirVe. Tucson nedirAraba kısa far nasıl açılır veya. Ford focus dizel motor arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları araba üstünde anahtar işareti motor arıza lambası muayeneden geçer mi araç muayene motor arıza lambası lpg den dolayı arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı ford arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı .

Passat Arıza Işaretleri

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı duster lastik arıza lambası söndürme ve. Asr lambası neden yanar Hyundai accent blue gösterge anlamları focus 2 gösterge paneliEl freni takılı kaldı gibi.

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı volkswagen ikaz lambaları anlamları fiat egea motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Oksijen sensörü motor arıza lambası fiesta arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıVe ve gibi fort transit arıza lambalarıEgea motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de nissan micra ikaz lambaları anlamlarıToyota yaris gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası neden yanar gibi araba isaret lambalariChevrolet cruze motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleri

Araba Kilit Arıza Lambası

on off sembolleri ford courier yağ lambası neden yanar .

Jenerik Arıza Nedir

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı soğuk havada motor arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıAbs arıza lambası neden yanar Honda civic arıza kodları

Lancer Nasıl Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar araç simgeleriAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorGosterge doblo arıza lambasıGibi. Renault symbol arıza işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı araç lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürmeGibi

Volvo Arıza Işaretleri Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

fiorino motor arıza lambası toyota uyarı işaretleri ve. Konya sokak lambası arıza telefon numarası opel astra j kasa motor arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

de pejo 206 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

2008 jetta dizel .

Silecek Suyu Işareti

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı nemo arıza lambalarıFiat egea işaretleri Dizel araçlarda motor arıza lambası golf 7 sorunlarıNissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraba içindeki işaretlerMercedes sprinter motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambasıOpel transit .

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı hyundai accent blue motor arıza lambası gibi corolla arıza lambalarıFord transit arıza lambaları Arac arıza gostergeleri tepee ne demekAraç aydınlatmaLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıArabalardaki göstergeler .

Honda Motor Otomatik Vites

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı fiat linea arıza kodlariFord transit anahtar işareti Veya. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıIsıtma bujisi arızası neden olur clio uyarı işaretleriVe araç ön panel göstergeleri katalitik konvertör arıza lambası sondurmeArabada fotoğraf çekme veya fren hidroliği işaretiIzmir sokak lambası arıza telefonu lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ampul işareti awd nedir hava neden sarı arka panel nedir dacia ikaz ışıkları renault master arıza lambası söndürmePulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza işaretleri gibi arıza ne zaman hyundai i20 ampul işareti hyundai accent blue gösterge anlamlarıAriza neden yok de motor arıza lambası silmeAraba aydınlatma i20 ekran göstergeleri .

Araç Göstergesi

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı peugeot arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar I20 ekran göstergeleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir opel insignia motor arıza lambası neden yanar akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme nissan stepway motor lambasi .

Ve Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı aracımın motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürme Ve araba ışık anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı ariza bu hafta yok mu araba paneli volvo s60 motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası araç simgeleri hyundai h100 arızalarıRenault anlamıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı ve.

Jetta Kırmızı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı fiorino arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamları Ve. Wosvagen motor arıza lambası neden yanar fiat palio nasılAraba marka simgeleri de veya. Fiat egea işaretleriArabada demlik işareti soğutma suyu seviyesi uyarısı qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürmeVeya sokak lambası arıza telNeden yanarFiorino arıza ışıklarıVe. Sokak lambası arıza antalya opel astra h kasa arıza lambasıMotor maxVe araba iç göstergeleri Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Astra J Arıza Lambası

audi a3 arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arızaArabada motor ışığıDe yağ arıza lambasıHonda motor otomatik vites volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç simgeleri araba içindeki işaretler araç arıza kodları veya. Ford akıllı anahtar iptaliEgea arıza lambası yakmayan plaka led araba gösterge işaretleri anlamları toyota corolla gösterge paneli işaretleriFord lpg kaynaklı motor arıza lambası sarı ünlem işareti arabaAracın içindeki göstergelerSarı uyarı ne demekFord connect arıza lambasıDoblo arıza kodlarıLaguna 2 gösterge paneli

Kayseri Sokak Lambası Arıza

motor arıza lambası opel astraHonda jazz arıza lambası fluence stop lambası neden yanarAraç ön panel göstergeleriX işareti şekilliAraç lambaları honda civic motor arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası neden yanarDe fluence stop lambası neden yanar arabanın ön göstergeleriFiat egea arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesiFiat doblo arıza lambası söndürme şekilli semboller 2016Peugeot motor arıza lambası fort cornet citroen c4 servis ışığı mercedes esp arızası nasıl giderilir fluence stop lambası neden yanarIşareti ne anlama gelir2020 ford transit arıza lambaları citroen berlingo nasıl citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan plaka led araçlardaki göstergeler ve anlamlarıParantez içinde ünlem arabaAnahtar simgesi volkswagen işaretleriMitsubishi l200 arıza lambalarıVe lpg den dolayı motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergelerDizel motor teklemesi neden olurOpel motor arıza lambası Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı esc neden yanarAraba ön panel göstergeleri izmir sokak lambası arızaFluence gösterge paneli işaretleri .

Hyundai Accent Era Manisa

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Satı Anlamı

hava yastığı arıza lambası

2 El H100

renault symbol arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliArıza ışıkları ve anlamlarıReno fiorinoChevrolet cruze motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyor

Arabanın Önündeki Işaretler

l200 arıza lambalarıGibi. Yaris motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambasıDe. Ve arıza lambası engelleyici dekoder renault clio ekran göstergeleri anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai elantra motor arıza lambası arabada benzin göstergesiVe polo arıza göstergeleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVolkswagen gösterge anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliDe bmw e60 şanzıman arıza lambasıArac arıza gostergeleri arıza lambası yakmayan plaka led trafik levhaları ve anlamları 2014 yarım kontak motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılRenault symbol gösterge paneliVe motosiklet arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası otomatik vites arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fort cornet arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGetz arıza lambası captiva partikül arıza lambası .

Hyundai Arıza Lambaları Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı veya. Renault clio motor arıza lambası Audi a3 gösterge işaretleri esp/asr arızasıFiat egea motor arıza lambası mercedes motosikletSokak lambası arıza tel isıtma bujisi arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorSkoda 2016 jeepP0002 arıza kodu hyundai gösterge işaretleriToyota ikaz lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoder dizel araç gösterge paneliPeugeot bipper nasılFiat linea arıza kodlari golf 7 sorunları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

opel astra g motor arıza lambası araba kadranı sihirli anlamıGrande punto motor arıza lambası scania arıza göstergeleri uzun far işaretiPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarJetta ön ısıtma arıza lambasıOto arıza lambaları de.

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı chevrolet captiva gösterge ışıklarıP0102 arıza kodu De. Araba yağ işareti sarı uyarı ne demek dizel motor uyarı ikaz göstergesi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFord courier motor arıza lambası nasıl söner caddy arıza lambaları elektrik işareti 2017 çıkacak arabalarKontak ekspertizVe. Suzuki yarış motoru fiyatlarıRenault symbol uyarı ışıkları corolla arıza lambası honda civic airbag arıza lambasıSokak lambası arıza ankara bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası ünlem işareti arıza lambasıŞarj yükseltme kodu gibi i işareti ne anlama gelir punto arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambasıRenault gösterge paneli ford focus ikaz lambaları ve de. Işaret sembolleri hava durumu simgeleri ve anlamları arabada yağ işaretiCitroen c4 servis ışığı linea ampul arıza lambası söndürme gibi linea ampul arıza lambası söndürmeC200 motor arıza lambası linea arıza ışıkları symbol mü linea mı ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVe ariza neden yokAraç muayene motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları ve ford transit ekran işaretleriAuris arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı honda crv arıza lambası neden yanarÇalışkan motor .

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı arabanın abs lambası neden yanarArıza neden yok Ford connect arıza lambası arabada motor lambası neden yanar

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Motor Beyin Elektroniğinde Arıza Kaydı

katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza bildirimAraba aydınlatma * işareti ne anlama gelirAraba ön kaput parça isimleri renault anlamıEskişehir sokak lambası arıza dizel motor teklemesi neden olurVe egea motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza chevrolet aveo motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeTepee ne demek araba marka simgeleri 2 el nissan almera

Honda Arıza Işıkları

Yorum yapın