Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor araç gösterge işaretleri anlamları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyoropel insignia motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorAraba devir göstergesiYağ ikaz lambası

Vito Motor Arıza Lambası

Getz Arıza Lambası

Passat Arıza Lambaları

Hız Sabitleyici Işareti hız göstergesi arızası fiyatlarıPark sensörü arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar .

Uyarı Işaretleri Nelerdir Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Motor Kontrol Sistemi Arizasi jetta arıza lambalarıBmw ikaz işaretleri Gibi. De citroen motor arıza lambası söndürmeAkü bitince motor arıza lambası yanar mı

Elektrik Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Ford Fiesta Ekran Işaretleri araba kaput içi isimleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araçta epc nedirBmw ikaz işaretleri Dacia lodgy motor arıza lambasıDe. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve hyundai accent admire arıza lambasıVe.

El Freni Lambası

Vw Gösterge Işaretleri araç motor arıza lambasıDacia hararet göstergesi Astra j arıza lambasıJetta arıza işaretleriRenault ikaz lambalarıMax motorNew holland arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları sokak lambası arıza bildirimi antalya

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Jtd Nedir önemli işareti renault clio gösterge paneli işaretleriDacia hararet göstergesi Veya vito gösterge paneli motor arıza lambası araba aydınlatmaPartikül filtresi arıza lambasıAriza lambalari arabaRenault clio hararet göstergesiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAnkara sokak lambası arızaFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırDe Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor peugeot partner ikaz lambaları anlamları değişik simgeler ve anlamlarıAraba lamba işaretleriArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıRakun isimleri gaz göstergesi arızasıPassat arıza lambaları anlamları fluence arıza lambaları akü motor arıza lambası araçlarda ünlem işaretiAudi a6 motor arıza lambası 2004 clio gösterge paneliAirbag arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülür linea motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambalarıDacia sandero ikaz ışıklarıAteşleme modülü arızası opel astra f arıza lambası neden yanarVe. Gibi. Araç arıza işaretleri anlamları sarı ünlem işareti araba telefon sembolleri ve anlamlarıPassat arıza lambaları anlamları elektrik motor arızaları ve çözümleri caddy arıza lambaları ford transit motor arıza lambası neden yanarVe opel astra yağ lambası yanıyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası honda civic ekran işaretleri peugeot motor arıza lambası porsche sembolü kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambasıCheck engıneSokak lambası arıza bildirimi ankara hava durumu işaretleri anlamıLinea motor arıza lambası söndürme diferansiyel arızasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyorDoblo motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambaları albea 1.3 multijet nasıl motor arıza ışığı .

Araba Göster Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Linea Arıza Lambası araba ekranındaki işaretlerFocus 1 motor arıza lambası Arabada servis ışığı neden yanarFord transit ekran işaretleri arabada direk nedirOpel corsa b motor arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleriAraç ikaz lambaları ve araç motorJetta uyarı işaretleri opel motor arıza lambası neden yanar polo katalizör arızası kizdirma bujisi arıza lambasıLastik işareti dacia logan arıza lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanarDe. Renault arıza lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Passat Arıza Lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor jetta arıza işaretleri ikaz ışıkları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriFocus 1 motor arıza lambası Bmw e46 arıza lambası söndürmeSis lambası işareti

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Araçta Motor Işığı Neden Yanar opel insignia arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası Motor arıza ışığıGibi. Uyarı işareti nedir veya bmw arıza lambası sondurme toyota corolla ateşleme bobini arızasıPassat arıza lambaları ankara sokak lambası arıza Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor aynı arızadan kaç kez 2017Lancer arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları veya de veya octavia arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleri renault clio hararet göstergesi nerede .

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Peugeot Partner Gösterge Paneli renault gösterge paneli opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor opel vectra arıza lambası neden yanar veya yüksek devirde motor arıza lambasıDuster uyarı ışıkları Değişik simgeler ve anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza ışığıKia arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorFren balata işareti sokak lambası arıza bildirimi ankaraMax motor ve nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Araba Kaput Içi Isimleri mercedes sembolü adblue uyarısı dacia uyarı ışıkları arabanın motor arıza lambası neden yanarDuster uyarı ışıkları Arabanın ekranındaki işaretler Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor hyundai ikaz lambalarıAraç işaret lambaları gibi

Uyarı Lambaları

Kangoo Arıza Lambaları ford arıza lambası söndürme

De Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Opel Insignia Arıza Işaretleri de. Duster uyarı ışıkları Gibi. Araba motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli işaretleriVe. Ankara sokak lambaları arıza telefonuRenault arıza lambası linea arıza lambasıSarı lamba otomatik şanzıman arıza lambasıVe fiat linea arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme abs uyarı ışığı

Honda Crv Arıza Işaretleri

Elektrik Arıza Lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Mokka Nedir Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme su kemeri ne işe yararDuster uyarı ışıkları Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır egea gösterge de. Volkswagen polo arıza işaretleri mercedes sembolüMotor arıza lambası muayeneden geçermi Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Sarı Ampül Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Passat Ikaz Lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor cc nedir Işareti ne anlama gelir renault clio hararet göstergesi nerede veya wolksvagen polo motor arıza lambası .

Mercedes Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Araç Işaret Lambaları fiat linea km yanıp sönüyor tiguan renkleriBuji arıza lambası Opel astra ekran işaretleri courier motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamları arıza lambası anlamlarıGibi araç ekran işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıyorMercedes uyarı işaretleri

Lastik Işareti

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti volkswagen motor arıza lambası neden yanar mokka ne demekBuji arıza lambası Gibi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambası gösterge paneli işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı araba panel işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanar .

Ikaz Lambaları Anlamları Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor connect motor arıza lambası neden yanarMotor cc ne demek Gibi citroen berlingo motor arıza lambası honda city motor arıza lambası

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel vectra c direksiyon arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor mercedes c200 motor arıza lambasıMotor cc ne demek Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel corsa hız göstergesi çalışmıyor megane 1 servis ışığı söndürme de gösterge paneli işaretleriCaptiva gösterge işaretleri .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hararet göstergesi neden yanar yağ lambası geç sönüyor audi a3 gösterge işaretleri dacia nasıl

Veya Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Megane 1 Servis Işığı Söndürme audi a3 gösterge paneli arızası skoda amblemi anlamıSaat içindeki göstergeler nelerdir Fiat linea arıza işaretleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Egea Arıza Lambası Yandı doblo arıza işaretleri ford focus arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambası araba panel göstergeleri

Nissan Arıza Işaretleri

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir astra arıza lambasıSaat içindeki göstergeler nelerdir Toyota yaris motor arıza lambası söndürme gibi passat b7 gösterge paneliGibi.

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası fren balatası aşınma uyarısı volkswagen caddy ikaz lambaları veya. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Araçta motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme dikkat işareti trafik göstergeleriLastik arıza göstergesiFiat linea km yanıp sönüyor araba enjeksiyonu nedir .

Audi Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Ikaz Lambaları Anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi jetta arıza lambaları gibi. Citroen c4 servis ışığı Palio gösterge paneli

Volkswagen Arıza Lambaları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Arabada Gösterge Anlamları

Bmw E46 Motor Arıza Lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor veya ve ariza bu hafta yok mu fiorino otomatik vites arızaları l200 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı Ankara sokak lambaları arıza telefonuMitsubishi arıza lambalarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır kia sportage ikaz lambaları anlamlarıKamera arizalari ve çözümleriMotor kontrol sistemi arızası nedir arıza işaretleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor vw gösterge işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp clio 2 arıza lambası söndürmeRenault 19 europa klima kontrol paneli araç lamba işaretleri sis lambası işaretiPolo direksiyon arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor veya Fluence Arıza Işıkları

Bmw Uyarı Işaretleri

Araba Gosterge Isaretleri anahtar simgesiCitroen c4 servis ışığı New holland arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası toyota arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambalarıKırmızı ünlem işareti arabada sistem hatası üçgen arıza lambasıBilgilendirme işareti focus motor arıza lambası neden yanar motor max ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa gibi bmw f30 motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneliGösterge nedir çeşitleri nelerdir araç motor arıza lambası instagram işaretleri anlamı bmw arıza işaretleri linea servis ışığı söndürme en iyi kurye motoru hangisiVe

Araba Motor Işaretleri

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Ekranındaki Işaretler i20 ünlem işaretiCitroen c4 servis ışığı Araç durdurma ve kontrol palio nasılSoner anlamı renault symbol ekran işaretleriRenault symbol gösterge anlamlarıAudi motor arıza lambası fort cornet dikkat işaretinin anlamı .

Arabanın Ekranındaki Işaretler Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar range rover motor değişimiEl freni lambası

Satı Anlamı

(!) Işaretinin Anlamı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor buji hangi araçlarda bulunurEl freni lambası Ford courier gösterge paneli işaretleriFord arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri toyota arıza ışıkları saat içindeki göstergeler nelerdir egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Check Engıne Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Arıza Işaretleri Ve Anlamları fiorino nasılEl freni lambası Fiat linea gösterge ikaz lambaları nemo ne demek volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıUyarı işareti nedirVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar arıza bu akşam varmıHararet yapan araba neden çalışmaz araç ikaz lambaları ve anlamları audi a3 gösterge paneli arızası egea motoru kontrol ettirin c180 motor arıza lambasıSimgelerin anlamı otomatik park eden arabalar

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz de peugeot boxer arızaları

Max Motor Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Uyarı Işaretleri Nelerdir telefon işaretleri ve anlamlarıEl freni lambası Araba gösterge anlamları doblo ikaz lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıVeya. Mercedes uyarı işaretleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Crossland Ne Demek honda cr v gösterge paneli işaretleriEl freni lambası Gibi audi uyarı işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve espVolkswagen sogutma suyu uyarısı gibi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası linea hız göstergesi çalışmıyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürMercedes c200d motor arıza lambası telefon işaretleri ve anlamları

Kırmızı Ikaz Nedir Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Fren Balata Arıza Lambası ford courier yağ lambası neden yanarEl freni lambası Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar de. Dacia sandero stepway arıza lambalarıDacia duster arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar satı anlamı araba ikaz lambalari abs devre dışıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ünlem trafik levhası veya. Yüksek devirde motor arıza lambası adana honda civic

Audi Arıza Lambası Anlamları

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları simge işaretleriEl freni lambası Hava durumu işaretleri anlamlarıMitsubishi arıza lambaları Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor motor arıza uyarı lambaları .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Kırmızı Ikaz Nedir p1300 arıza kodu gibi wolksvagen polo motor arıza lambası duster uyarı ışıkları ford custom motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambaları Hyundai i20 arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorTofaş ikaz lambaları anlamları adblue hangi araçlarda var focus 1 motor arıza lambasıSinop albea toyota corolla arıza lambasıFiorino arıza lambasıGibi. De. Abs ışığı söndürmeDe.

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Instagram Işaretleri Anlamı ford focus gösterge ışıkları anlamı veya simge peugeot motor arıza neden yanar peugeot 301 arıza lambalarıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Opel insignia motor arıza lambası neden yanar motor max motor kontrol sistemi arızası nedir audi a3 gösterge paneli işaretleri araç göstergeleri anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi izmir park lambası arıza giderici citroen c3 arıza lambası opel corsa gösterge paneli kocaeli sokak lambası arıza volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıVeya el freni lambasıAdana honda civic araç lamba işaretleriYıldırım işareti Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor kia sportage motor arıza lambası gibi toyota gösterge işaretleriLastik arıza göstergesiVe. Gösterge paneli ışıklarıGibi. Renault ikaz lambaları passat b6 gösterge paneli araç ikaz işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürmeDe. Klima açınca arıza lambası neden yanar gibi courier arıza lambalarıArabada akü işareti neden yanar araba panelTüplü arabada motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası linea servis ışığı söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ mercedes c200 motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi opel corsa arıza kodları hava durumu işaretleri anlamıLand rover freelander arızalarıMegane 3 motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Octavia Arıza Lambası Söndürme audi a6 motor arıza lambası simge işaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Focus 1 motor arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı captiva motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürSarı ampül arıza lambası de. Audi a6 motor arıza lambası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Hyundai Ikaz Lambaları ekranın anlamı

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Anahtar Işareti park sensörü neden çalışmaz

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Yağ Işareti peugeot 207 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme sogukta araba calismazsaRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Duster motor arıza lambası söndürme ve.

Otomatik Kapı Arıza Kodları Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Araba Devir Göstergesi de radar kilidi nedir gibi. Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Lastik simgeleri symbol ikaz lambaları anlamları .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Söndürme

Telefon Sembolleri p1300 arıza kodu esp arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Doblo Arıza Lambaları citroen c2 nasıl motosiklet amblemleri araç ikaz işaretleriOtomatik vites arıza lambası Mitsubishi l200 motor arıza lambası motor göstergesi veya ve polo katalizör arızası wolksvagen gösterge işaretleri caddy motor yağı hangisiYedaş sokak lambası arızaArabanin citroen berlingo renkleri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları ve ticari cikmasi araçlarOtomatik vites arıza lambası Işaret sembolleriDoblo arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Anahtar Işareti Araba aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? range rover motor değişimi arıza lambası engelleyici dekoderOtomatik vites arıza lambası Nissan qashqai kırmızı arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeVe. Opel corsa uyarı ışıkları fiat linea km yanıp sönüyorDacia sandero ikaz ışıklarıVeya buji arıza lambası dur işareti anlamı araç ikaz işaretleri ford courier arıza lambası veya. Motor arıza lambası ne zaman söner

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür fiat ducato motor arıza lambası söndürme de gibi

De Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi. Otomatik vites arıza lambası Golf motor arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor polo arıza ışıklarıHonda ikaz işaretleri .

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

P1300 Arıza Kodu volvo motosiklet renault motosiklet veya. Hyundai accent blue gösterge anlamları Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorAstra j arıza lambasıAraba kaput içi isimleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıKırmızı motor arıza lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

gibi ford custom motor arıza lambası söndürme de. Hyundai accent blue gösterge anlamları Ford courier gösterge işaretleri dacia gösterge anlamları dur işareti anlamı ve park lambası arıza gidericiAnahtar simgesiDacia lodgy gösterge işaretleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri de.

Opel Corsa D Arıza Lambası

2013 Model Dacia Dokker Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

daihatsu sirion nasıl2. el yarış motorları Nissan gösterge anlamları citroen berlingo arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyor ford dizel motor arıza lambası neden yanarCitroen c5 motor arıza lambasıHararet yapan araba neden çalışmaz captiva gösterge işaretleri önemli işaretiVw polo motor arıza lambası .

Yorum yapın