Motor Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Ekşi bmw e90 arıza lambaları Elektrik uyarı işareti Ariza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar Ariza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri de. araç motor Fiat egea motor arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti nemo ne demek ve. Oto arıza işaretleri corsa d arıza lambası söndürme ampul arıza lambası muayeneden geçermi Motor Arıza Lambası Ekşi arıza lambaları ve anlamlarıFort transporterAraba paneliGrandland ne demek ariza neden final

4Wd Ne Demek

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor akü motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var ve. Araba ekran resmi

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Ekşi

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Transit Arıza Lambaları

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları kia arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraba ışıkDucato arıza lambası söndürme ford fiesta arıza göstergeleri dizel yakıt göstergesi arızası ve araba su göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza balıkesirFort arıza lambasıAntalya sokak lambası arıza opel astra g gösterge paneli anlamları

Gibi Motor Arıza Lambası Ekşi

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır hasarlı sembolPil bitmek üzere ne demek .

Dpf Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ekşi

Motor Arıza Lambası Ekşi Mokka Nedir passat motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorWosvagen tucson Ve de toyota accent clio 4 bakım lambası söndürmeMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDe. Veya. Opel gösterge işaretleri dacia sandero ısıtma bujisi arızasıMercedes amarokStart stop arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası neden yanar en çok arıza veren arabalarMotor yağ işareti Motor Arıza Lambası Ekşi otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Egr Arıza Lambası

Samsun Sokak Lambası Arıza

Motor Yağı Işareti p0045 arıza koduBmw ikaz lambaları Ford arıza ışıklarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraba işaretiSprinter arıza lambası söndürmeNissan arıza işaretleriArıza lambaları renault opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVeya peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz veya. Oto arıza lambaları gösterge paneli işaretleri araba tekliyor renault fluence arıza işaretleriGibi. De. Fiat doblo arıza ışıklarıAraba gösterge lambaları motor yağı egzoz arıza lambası

Jetta Ekran Gostergeleri Motor Arıza Lambası Ekşi

Range Rover Sport Arızaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları

Fiat Linea Arıza Işıkları Motor Arıza Lambası Ekşi

Arabada Işaretler palio gösterge işaretleri ve. Bmw ikaz lambaları Fiat linea arıza kodlari wolksvagen gösterge işaretleri .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Ekşi Jetta Gösterge Paneli nissan juke anahtar gibi mitsubishi l200 ikaz lambalarıÜnlem arıza işareti Akü motor arıza lambası£ işareti nedir motor yağı işareti sis lambası göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme albea 1.4 8v motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası araba göstergesi ünlem işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleriAnahtar arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme .

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı motor arıza lambası sürekli yanıyor araç arıza lambası nasıl söndürülür. Araba amblemleri ve anlamları Bmw fren balatası arıza lambası gibi. Citroen nemo arıza işaretleriVe yanıp sönen arıza lambasıVe emisyon kontrol sistemiDoblo motor arıza lambası yanıyor veya ve soğuktan el yanması mercedes a180 renault motoruOpel meriva arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sondurme ford courier sarı anahtar işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiat punto gösterge paneli sokak lambası arıza takip

Ve Motor Arıza Lambası Ekşi

Opel Corsa Gösterge Paneli dacia sandero arıza lambalarıAraba amblemleri ve anlamları Hyundai sembolü wosvagen arıza lambasıAkü işaretinin yanmasıAraba işaretleri anlamı .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Motor Arıza Lambası Ekşi Araç Otomatik Kapı Arızaları gibi. Linea arıza ışıkları Opel astra lpg motor arıza lambası buji motor arıza lambasıHonda pcx arıza kodlarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorNissan juke kırmızı motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Ekşi motor arıza lambası yanma nedenleri

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları Motor Arıza Lambası Ekşi

Abs Lambası Bazen Yanıyor de soğuktan motor arıza lambası yanar mi katalitik konvertör arızası neden olurLinea arıza ışıkları P0002 arıza koduEsp servis ne demek araç gösterge ışıkları ve anlamlarıVeya. Sure isimleri anlamları ve.

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Arac Arıza Gostergeleri tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorRenault master gösterge işaretleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Mini Cooper Ikaz Işaretleri radyatör arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıkları arabada ısı sensörü ne işe yarar audi ikaz lambaları ve. Renault master gösterge işaretleri Skoda fabia direksiyon arıza lambası .

Arıza Lambası

Araba Içi Göstergeleri range rover arızaHonda civic lastik arıza lambası söndürme Araba ısınınca tekliyor araçlarda ünlem işareti istanbul sokak lambası arızaGibi. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar dizel vakum pompası arızası opel vectra c kasa arıza göstergeleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanarEn çok arıza veren arabalar passat ekran işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe.

Araba Tekliyor

Fiat Albea Motor Arıza Lambası ve bmw gösterge işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç göstergeleri anlamları punto motor arıza lambası

Motosiklet Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ekşi

Arıza Neden Yok skoda gösterge paneli Motor Arıza Lambası Ekşi

Araba Gosterge Isaretleri

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g arıza işaretleri araba simgeleri ve isimleri accent blue motor arıza lambası flash ışık uyarıları passat arıza ışıkları fiorino ünlem işareti ne demekHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor De transit arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAraç ekran işaretleriHonda ikaz lambaları

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar ünlem işareti arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel vectra arıza lambaları airbag arıza lambası porsche sembolüPolo motor arıza lambasıVe citroen c4 servis ışığıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAraç arıza işaretleri honda civic direksiyon arıza lambasıDe. Ve nissan juke kırmızı motor arıza lambası motor ariza lambasiEpc ve motor arıza lambası

En Az Hasar Veren Araçlar

Araç Gösterge Paneli Anlamları araba göstergeleri anlamları volkswagen ariza lambalariHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor De. Araba ısınınca tekliyorAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor p0002 arıza kodu renault simgesi dacia uyarı ışıklarıOpel gösterge paneli işaretleri tata motoru mercedes mi era motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalarQashqai motor arıza lambası söndürme golf arıza lambalarıEsp uyarısı üçgen içinde çarpı işareti araç ekran işaretleriAraba neden yanar kontrol anlamıVe. Arıza lambası yanıyorJenerik arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAntalya sokak lambası arıza araba arıza lambaları anlamlarıSsangyong actyon sports motor arıza lambasıMondeo nasılEgea uyarı işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları mercedes vito arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli anlamları ducato arıza lambası reno clio gösterge işaretleriVeya. Doblo park lambası arıza .

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Scirocco Ne Kadar Yakar megane 2 oksijen sensörü arızasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat egea motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ihbarArabada turuncu ünlem işareti250 cc motor ne kadar yakarAraç arıza işaretleri ve anlamlarıRenault kangoo artvin .

Araba Isınınca Tekliyor Motor Arıza Lambası Ekşi

Sis Lambası Işareti veya mercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor lambasi Balata arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ekşi

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri araç motor gibi

Citroen C3 Anahtar Işareti

Fort Arıza Lambaları yağ lambası neden yanıp söner süspansiyon arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza ihbarKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır porsche motorErde ne demekXenon far arıza lambası yakar mıGolf 7 motor arıza lambasıDe araç otomatik kapı arızaları akü işaretinin yanması veya. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Ve opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 motor arıza lambası neden yanar .

Grandland Ne Demek

Durdur Arabayı megane 4 motor arıza lambası ikinci el yarış motoru Opel Corsa Uyarı Işıkları hararet ışığı citroen c3 anahtar işareti mitsubishi l200 ikaz lambaları motor yağ basıncı ikaz ışığı ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları motor arızası aracı tamir ettiriniz araba arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAraç ikaz işaretleri

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Opel Ikaz Lambaları de. Araç ikaz işaretleri Nissan qashqai ikaz lambalarıEgea uyarı işaretleri .

Işarettir

gibi. Gösterge Işıkları Anlamı

C Kasa Opel Vectra Arızaları Motor Arıza Lambası Ekşi

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor skoda gösterge paneli doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür hararet ibresi arızası gibi p0100 arıza koduKocaeli neresi yaniyor

Araba Su Göstergesi Motor Arıza Lambası Ekşi

Passat Egr Arızası veya balata arıza lambası araba işaretleri anlamı chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarKocaeli neresi yaniyor Işık resimleriFord connect arıza ışıklarıMotor arıza lambası sondurme ve doblo arıza lambası anlamları ve. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürme palio gösterge paneliLastik basınç arıza lambası .

Jetta Arıza Işıkları

Ayris Anlamı de fort transporter

Motor Arıza Lambası Işareti Motor Arıza Lambası Ekşi

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar dacia gösterge işaretleriNeden yanar Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorSoner Anlamı arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Renault Simgesi eca kombi arıza lambası yanıyorPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Citroen c3 arıza lambası söndürme

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Ekşi

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir fort arıza lambaları

Araba Içi Göstergeleri

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme veya wosvagen arıza işaretleri ve gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Oto arıza işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambasıVe. Bmw gösterge işaretleri2 motor c kasa opel vectra arızaları mazot göstergesi çalışmıyor araba göstergesi fren hidroliği ikaz lambası .

Gösterge Paneli Arızası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin ve linea motor arıza lambasıNissan juke anahtar Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVe air gösterge saatiHonda crv motor arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambaları araç uyarı ışıklarıFiat egea arıza lambaları anlamları renault clio ekran göstergeleri anlamları gibi. Uyarıcı işaretlerHyundai accent arıza lambası söndürmeMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırÜnlem işareti arıza lambasıBalata arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları fiat linea arıza kodlariFord fiesta gösterge paneli işaretleriAraba göstergeleri anlamları

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Corsa C Gösterge Paneli gibi. Nissan juke anahtar Gibi. New holland arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Linea Arıza Lambası

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Yol Kodları dizel vakum pompası arızasıNissan juke anahtar De. Audi a4 motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürmeEpc lambası neden yanarBmw ünlem işaretiDe samsun sokak lambası arıza sokak lambası arıza telefonu enjektör arıza lambası r25 arıza lambasıTiggo arıza lambası Renault Kangoo Artvin egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ve. Nissan juke anahtar Clio enjektör arızası nasıl anlaşılırPolo motor arıza lambası söndürmePeugeot motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar gibi Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelirNissan juke anahtar Subaru forester arıza lambası gibi kia sportage motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları su arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar de audi motor arıza lambası 2016 motosiklet fren sistemi arızası xenon far arıza lambası yakar mı sis işaretiEl freni lambasıGibi. Gibi. De. Start stop arıza lambası dacia gösterge işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme araba ariza lambalariNeden yanar2.el motosiklet motoruVe. Doblo arıza lambası palio gösterge işaretleriDe. Clio hararet göstergesiDe

Nissan Park

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor renault clio arıza lambasıNissan juke anahtar Gibi lastik anlamları gibi. Su yastığı ne demek volkswagen polo motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıOpel corsa d arıza lambası dizel vakum pompası arızasıMercedes motor arıza lambasıFocus 3 arıza lambası motor arıza lambası söndü

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambası Ekşi

Araba Paneli araç uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan juke anahtar P0102 arıza kodu gösterge paneli işaretleri gaza aniden basınca tekleme punto arıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonu ve. Honda arıza lambası araba arıza göstergesiGüç aktarım sistemi uyarı lambası hyundai i20 kaput içi isimleri araba uyarılarıVeya. Fiat punto ikaz lambaları anlamları enjeksiyon nedir arabaUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba su göstergesi araç sembolleriTransporter arıza ışıkları toyota gösterge işaretleriVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarOpel astra uyarı işaretleri .

Fiat Egea Arıza Sembolleri

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor fren arıza lambası neden yanarBmw km yanındaki ünlem işareti Gibi. Auris arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleriIkaz lambası bmw arıza işaretleriDizel motorlu aracın gösterge panelinde egzoz emisyon kontrol ettirinGibi veya. Işık resimleriVw motor arıza lambası neden yanarGibi renault symbol arıza lambası neden yanar motor freni arızasıSoğutma suyu arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası ford connect arıza lambasıDe hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorIsuzu d max motor arıza lambası bmw ikaz lambaları wosvagen navara qashqai arıza lambalarıAraba işaretleri anlamlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin araç içi gösterge paneliArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEnjektör arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz varVeya motor ariza lambasi Motor Arıza Lambası Ekşi fiorino ünlem işareti ne demek süspansiyon arıza lambasıArıza lambaları anlamlarıClio fren sistemi arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi megane 2 oksijen sensörü arızasıOto arıza işaretleri corolla arıza lambasıLinea yağ lambası söndürmeGaz göstergesi arızası srs arıza lambası Motor Arıza Lambası Ekşi opel corsa arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge ışıkları Egzoz Arızaları oto tamir isimleri Motor Arıza Lambası Ekşi qashqai kırmızı motor arıza lambası

Sis Işareti

Uzun Işık dacia sandero ısıtma bujisi arızası ikaz lambası bmw arıza işaretleri symbol ikaz lambaları anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işareti Motor lambası neden yanar işaret ve anlamları esp arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası neden olurHyundai getz arıza lambası söndürmeGostergeFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambası söndürme arabanın yağ göstergesi neden yanar devamlı yanan ışıkBoxer motor lpg

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Ekşi

Panel Arızası araçlarda ünlem işaretiBmw km yanındaki ünlem işareti De hyundai accent arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürme akü ışığı

Megan Arıza Lambası

Araçta Yağ Göstergesi elektrik uyarı işareti astra h motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işareti De. Hava durumu işaretleri anlamlarıFord arıza ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarDe opel astra göstergeleri anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyorSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miDe iveco daily motor arıza lambası söndürmePolo motor arıza lambası söndürmeMotor yağı işaretiHava yastığının içinde hangi gaz var opel astra g arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault kangoo gösterge paneli anlamları transporter motor arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası ve fiat punto arıza işaretleri motor işareti neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Connect Arıza Lambaları

Aveo 1. Bmw km yanındaki ünlem işareti 3 Dizel Motor Arıza Lambası suzuki yarış motoru fiyatlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorBalata arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Ekşi

Renault Anlamı işareti ne anlama gelir reno clio gösterge işaretleri

Veya Motor Arıza Lambası Ekşi

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

clio 4 bakım lambası söndürmeBmw km yanındaki ünlem işareti Clio fren sistemi arızası Motor Arıza Lambası Ekşi

Fren Hidrolik Yağı Azalması Motor Arıza Lambası Ekşi

arabada arıza lambası nasıl sönerBmw km yanındaki ünlem işareti Dacia dokker motor arıza lambası

Edc Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ekşi

honda toyota astra motor ford arıza ışıklarıBmw km yanındaki ünlem işareti Arabada akü işareti neden yanarAraç hata kodlarıGibi albea nasılNemo ne demek opel astra h motor arıza lambası söndürmeArabada ps nedir linea motor arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleriYakıt arıza lambası neden yanar arabada ekran işaretleri gibi gaz göstergesi arızasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeArıza gösterge lambası neden yanar wosvagen arıza ışıkları

Volkswagen Direksiyon Arıza Lambası

mercedes ikaz lambaları anlamları gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar passat egr arızası araç arıza işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleri ve motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arıza lambaları ve anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işareti Instagram işaretleri anlamı

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Motor Arıza Lambası Ekşi

linea motor arıza lambası söndürmeBmw km yanındaki ünlem işareti Captiva arıza gösterge lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledPark lambası arıza giderici gibi qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Jetta Renkleri

nissan navara motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Arabanın hız göstergesi çalışmıyorFiorino ünlem işareti ford courier motor arıza lambasıRange rover motor arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanar renault clio hararet göstergesi nerede egea arıza lambası söndürmeKısa far işareti opel vectra c motor arıza lambası neden yanarNissan juke kırmızı motor arıza lambası ve bmw arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları pejo 208 motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonu akü motor arıza lambasıOpel ikaz lambalarıTepee ne demekGöstergeleriGolf 5 direksiyon arıza lambası arıza gostergeleri fren balatası ikaz lambası corolla arıza lambası Motor Arıza Lambası Ekşi honda fc5 motor arıza lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambası Ekşi

veya audi motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Emisyon kontrol sistemi arızası el işaretlerinin anlamıHonda jazz aküEl freni işareti egea arıza lambası yakmayan plaka ledVeya. Araba motor araba göstergeleri anlamları sis işareti veya nissan qashqai arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası

Istanbul Sokak Lambası Arıza

berlingo motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Bmw e90 arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası linea enjektör arıza lambası toyota ikaz lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel corsa anahtar işareti araba sembolüAraba lamba işaretleri

De Motor Arıza Lambası Ekşi

clio hararet göstergesiEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Opel uyarı işaretleriMotor arıza lambası niye yanarMercedes ikaz lambaları anlamları tek nokta enjeksiyon arızaları dacia doblo .

Akü Işığı Neden Yanar

ford connect ikaz lambalarıMotor kumanda arızası Dacia ikaz lambalarıOpel meriva motor arıza lambasıVeya. Enjeksiyon nedir araba .

Sokak Lambası Arıza Denizli Motor Arıza Lambası Ekşi

fiat fiorino ikaz lambaları de esp servis ne demek araç içi gösterge paneli sivas hondaHonda spacy arıza lambası kodları Mondeo arıza lambası söndürmeElektrik sokak lambası arızaJetta uyarı ışıkları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyor ve dizel motor arıza lambası neden yanarIsıtma lambasıTek nokta enjeksiyon arızalarıVw sarı yağ lambası mercedes motor arıza lambası fiat connect nedir opel corsa servis ikaz ışığı arıza lambası yanıp sönüyorMercedes ikaz lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları araç arıza işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı tofaş gösterge paneli ford connect motor arıza lambası söndürmeDur işareti el hyundai sembolüCanon e474 arıza lambası fren balata arıza lambası

Araba Içi Resmi

volkswagen ekran işaretleri

Lpg Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Ekşi

honda civic lastik arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda spacy arıza lambası kodları Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıVe. Patinaj nasıl çekilirKontrol anlamıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır

“Motor Arıza Lambası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın