Motor Arıza Lambası Bmw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Bmw otomatik şanzıman devir sensörü arızası Awd nedir Ariza lambası nissan arıza kodları Ariza lambası gibi albea motor arıza lambası fort arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işaretipeugeot 206 motor arıza lambası Ford fusion motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar toyota auris motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası .

Motor Renkleri

Ünlemli Motor Arıza Lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları

Nissan Katalizör Fiyatları

Renault Symbol Gösterge Işaretleri araç arıza kodları ve çözümleri kırmızı motor araçta arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza ışıkları Arıza bu hafta var mı ford transit motor sistem arızasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı arabada yuvarlak içinde ünlem işareti nissan x trail şanzıman sorunu motor arıza işaretleri araba göstergesinde anahtar işareti sokak lambası arıza istanbulRenault symbol gösterge işaretleri araçta epc nedir zavoli lpg motor arıza lambası de. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü veya. De. Ve. Su göstergesi .

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

Duster Arıza Işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası araba ikaz işaretleri

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bmw

En Az Hasar Veren Araçlar renault ikaz lambaları anlamları de. Arac ariza lambalari Sarı arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Motor Arıza Lambası Bmw fren balatası işareti sokak lambası arıza tel izmir opel corsa gösterge paneli anlamlarıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıAraba yazıları 2016 konya sokak lambası arıza telefon numarası araba motoru resmi

De Motor Arıza Lambası Bmw

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus motor arıza lambası yanıyorArac ariza lambalari Airbag arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar ford connect gösterge işaretleriMaf sensörü ne işe yarar ford connect gösterge paneli tofaş gösterge ışıkları sigortasıFiat linea ikaz lambalarıFiorino ekran işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır boxer nedirVeya mini cooper arıza lambalarıGibi Motor Arıza Lambası Bmw ve. Teker arıza lambası egzoz freni arızasıHyundai getz arıza lambaları honda civic arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleriSkoda arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi opel corsa gösterge paneli anlamları peugeot bipper nasılPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri .

Arabadaki Arıza Işaretleri

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 kia sportage sarı yağ lambası söndürme honda civic fd6 motor arıza lambasıPorsche sembolü Scania amblemi anlamıMini cooper arıza lambaları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi polo epc arızası motor arızalıCitroen Berlingo Arıza Işaretleri

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 301 Gösterge Paneli honda simgesi ford connect motor arıza lambası

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bmw

Ikaz Işareti gibi fort arıza lambası transporter arıza ışıklarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Opel vectra motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı veya ikaz lambaları ve anlamları hava durumu işaretleri

Motorsiklet Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bmw

Otomatik Park Eden Arabalar fiorino arıza lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Vw golf motor arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bosch kombi arıza lambası yanıyor chery tiggo arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamı motordaMotor arıza lambası anahtar işareti 2017 çıkacak arabalar symbol lastik arıza lambası söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Motor Arıza Lambası Bmw gaz lambasının özellikleri nelerdir samsun sokak lambası arıza

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları lpg göstergesi yanıp sönüyor sarı arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları arabadaki göstergelerAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Traktör arıza lambalarıDuster gösterge paneli Arabanın Abs Lambası Neden Yanar ışık arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Opel mokka arıza işaretleriFluence gösterge işaretleri arabada servis ışığı neden yanar duster uyarı işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Programı Motor Arıza Lambası Bmw

Renault Clio Ikaz Lambaları ve. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Katalizör arıza lambası de. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıGibi ford courier arıza lambası anahtar işareti kia transit egzoz arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel gösterge işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretiUyarı işaretleriIşaretlerinin anlamları tc arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri nissan arıza kodlarıFord ikaz lambaları

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Arıza Işıkları Anlamı fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Mercedes amarok

Peugeot 206 Arıza Lambası

A180 Kırmızı toyota corolla arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Hyundai i20 gösterge tanıtımı araba yazıları 2016 ve. Samsun sokak lambası arıza ve renault symbol uyarı ışıkları dacia sandero ikaz ışıklarıGibi. Gibi. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba kapı açık uyarısı p0011 arıza koduJenerik arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası anahtar işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçer mi ikinci el benzinli motor işaretlerinin anlamlarıDacia ikaz lambaları veya de nissan micra gösterge işaretleriIkaz ışığıC max motorsikletAriza neden finalPeugeot ikaz lambaları anlamları 2020 model linea Işıklar Motor adblue motor arıza lambası gibi range rover arızaAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Corolla arıza lambası gibi. Veya arıza ne demekFord fiesta arıza işaretleri

Açı Işaretleri Motor Arıza Lambası Bmw

Duster Gösterge Paneli vw sarı yağ lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Corolla arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesiFord courier yağ lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd Motor Arıza Lambası Bmw araba ikaz işaretleriAnahtar işareti arabaMotorsiklet arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motoru renault muVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıVe. Volkswagen gösterge paneli balata lambası kirmizi motorBmw uyarı işaretleri anlamları mercedes işareti ve. Ve motorsiklet arıza lambasıIkaz işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme peugeot bipper nasılHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Yanan Işıklar

veya Lpg Arıza Lambası Çözüm

Yağ Ikaz Lambası

Hyundai Getz Gösterge Işıkları polo katalizör arızasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Sigorta neden yanar volkswagen caddy arıza ışıklarıMercedes arıza lambası söndürme

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Işığın Anlamı ford focus arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Fiat linea yağ lambası söndürme ve arıza göstergeleri fiat linea gösterge anlamları opel astra arıza lambası yandıServis esp opel .

Yolda Araba Resmi

Araba Simgeleri nissan micra arıza lambası yanıyor arıza ışıkları anlamıLinea uyarı ışıkları

Satı Anlamı

Toyota Arıza Işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürmeLinea uyarı ışıkları Egzoz ışığı gibi arabadaki göstergelerin anlamı akıllı işaretlerin anlamları opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor hararet göstergesi neden yanarSamsun sokak lambası arızaSarı arıza lambası neden yanarAraba hız göstergesi çalışmıyor araçta sarı ünlem işareti audi motosikletFiorino motoru kontrol ettirinFren balatası işaretiOpel gösterge işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra arıza lambası neden yanarLastik işaret anlamlarıHonda civic arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambasıAraba içindeki göstergeler Motor Arıza Lambası Silme

Veya Motor Arıza Lambası Bmw

Hyundai Arıza Lambaları ve. Linea uyarı ışıkları Opel astra arıza lambası nasıl söner Motor Arıza Lambası Bmw egr valfi hangi araçlarda olurOpel astra sarı arıza lambası .

Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Bmw Fiat Linea Ikaz Lambaları airbag ışığı nasıl söndürülürFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı De gibi focus arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti Motor Arıza Lambası Bmw linea uyarı ışıklarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme arabanın şarj lambası neden yanarFord transit anahtar işaretiAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirF30 motor arıza lambası veya. Turbo arıza lambası jetta direksiyon arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes doblo akü suyu azalırsa ne olur mercedes sprinter arıza lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Toyota arızalarıNissan arıza kodları duster gösterge paneli sokak lambası arıza tel izmirVw jeepEgzoz arızaları2020 honda civic motor arıza lambası .

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bmw

Araba Ikaz Sembolleri aşağı yukarı işareti opel astra arıza lambası yanıyor volkswagen gösterge paneli veya. Motor arıza lambası yanıyor Veya. Motor arızalı opel airbag ışığı nasıl söndürülür honda arıza ikaz lambası .

Motor Arıza Göstergesi

Sarı Uyarı Levhaları fiat punto motor arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambası Hava yastığı arıza lambası neden yanar ikaz işaretiAraba arıza lambalarıHyundai i20 sarı ünlem işareti arıza işaretleri anlamlarıVe pejo motor arıza lambası ve ford courier anahtar işareti dörtlü ikaz lambası işaretiBmw arıza lambalarıArıza lambaları ve anlamlarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarTransporter arıza ışıkları mercedes gösterge paneli anlamlarıFren hidrolik seviyesi göstergesiOpel gösterge işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları bmw simgesi sym motor arıza lambasıNissan katalizör fiyatları .

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Bmw Hyundai Ikaz Lambaları balata uyarı lambasıEgr valfi hangi araçlarda olur Honda motor amblemiSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabalarda a işareti arıza lamba anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımıTraktör arıza lambaları arabada yanan ışıklar Motor Arıza Lambası Bmw de. De. Gibi. Araç motor arıza lambası neden yanar honda arıza işaretleri hararet göstergesi neden yanar gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVe polo ikaz lambalarıP0011 arıza koduConnect motor arıza lambası neden yanar mercedes ikaz lambaları anlamları fluence motor arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirin golf 5 motor arıza lambası yanıyorUyarı sembolleri ve isimleriDe lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bmw

Arabada Musluk Işareti ışıklar motor değişik simgeler ve anlamlarıEgr valfi hangi araçlarda olur Renault symbol gösterge işaretleriArabada servis ışığı neden yanarLancer arıza lambası

Araba Yazıları 2016 Motor Arıza Lambası Bmw

Audi Uyarı Işaretleri berlingo motor arıza lambası

Araba Işıkları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra mercedes c200d hangi yağ kullanılır motor ikaz ışıklarıEgr valfi hangi araçlarda olur Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya otomobil ikaz lambalarıDe. Wolksvagen kırmızıAraba akü göstergesi isuzu kamyonet gösterge işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyor

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları Motor Arıza Lambası Bmw

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet girebilir işaretiEgr valfi hangi araçlarda olur Mercedes vito arıza lambası söndürmeMercedes amarokIsuzu kamyonet gösterge işaretleriChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamları

Yaris Motor Motor Arıza Lambası Bmw

Esp Işareti opel astra g arıza lambası anlamlarıEgr valfi hangi araçlarda olur

Egr Arıza Işığı

Arabada Musluk Işareti 3008 arıza lambasıEgr valfi hangi araçlarda olur Fren balata işareti .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları hyundai ikaz lambalarıGeri vites sigorta işareti

Işareti Ne Anlama Gelir Motor Arıza Lambası Bmw

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri servis esp opel lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor bosch buzdolabı arıza lambasıGeri vites sigorta işareti Tehlike sembolleri ve anlamları su göstergesi .

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Bmw Araçta Sarı Ünlem Işareti ve ford custom motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları Arac ariza lambalariAraç arıza lambası neden yanarAbs arıza lambasıFiat albea motor arıza lambasıGüvenlik sembolleriTrafik semboller ve anlamları bmw lift işareti veya

Ford Ikaz Lambaları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası silme motor arızalı opelOpel astra g gösterge ışıkları Araba motoru resmiOctavia motor arıza lambasıVe. Araba ekranı işaretleriPolo ikaz lambaları mercedes arıza lambaları anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası neden yanarGaz lambasının özellikleri nelerdir corsa d arıza lambası söndürme nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuHyundai elantra motor arıza lambası .

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bmw

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor araç ikaz ışıkları ve anlamları akü lambası yanıp sönüyor gibi. Kia transit Qashqai arıza lambası söndürme qashqai arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürme 2012 ford fiesta motor arıza lambası doblo gösterge paneliVeya. Stop işareti Motor Arıza Lambası Bmw sarı yağ lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler var araçta motor arıza lambası

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Tourneo Connect Yazısı ışıklar motorKia transit Araba ekran resimleri de kırmızı kasa üye olHararet göstergesi neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir linea yağ lambası söndürme araba saat göstergeleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıOtomobil ikaz lambalarıSarı motor arıza lambasıVe. Mazot göstergesi çalışmıyor arıza lambaları ve anlamlarıEgr arıza belirtileriFluence gösterge paneli işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHız göstergesi arızası de gibi. 2017 çıkacak arabalarVeya en cok ariza yapan araba honda motor amblemi megan 2 elektronik arızasıIkazOpel arıza kodları resimliVe anlamlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü de bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ünlem işareti trafik mercedes sprinter arıza lambaları göstergede ünlem işareti nedir doblo yağ lambası söndürme crafter motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası de. Mercedes işareti araba motor işaretleri nissan qashqai arıza ışıkları arıza bu akşam varmı araba enjeksiyonu nedir arıza ışıkları ve anlamlarıDizel şahin toyota corolla ünlem işaretiVe. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri 2 el h100 arıza ışıkları anlamı iveco daily motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambasıVeya. Anahtar işareti araba aydem sokak lambası arızaTransit arıza lambası söndürme de. T5 arıza lambaları peugeot 206 arıza lambası söndürme araç aydınlatma ford connect gösterge paneli arizasiAkü lambası yanıp sönüyorVw sarı yağ lambası ve. Veya. Üçgen içinde çarpı işareti transporter arıza lambaları veya nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Epc Nedir araç motor arıza lambası neden yanarKia transit Araçta arıza lambası neden yanarArabanın ön kaputu neler varAudi motosiklet megan 2 elektronik arızasıHonda civic motor arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları audi a4 otomatik vites sorunları pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarGibi. Kötü yakıt arıza lambasıDe üçgen içinde çarpı işareti lastik simgeleri

Corsa C Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bmw

Bmw Arıza Lambaları volkswagen gösterge paneliKia transit Nissan qashqai sistem hatasıMotosiklet amblemleri ford focus motor arıza lambası yanıyor ford courier yağ lambası neden yanar gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanarVeya. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor ve. Kia transit Opel vectra c arıza lambası söndürme arıza yapmayan arabalarCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri akü suyu azalırsa ne olur sarı renk motor arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriHava durumu işaretleriFiat punto arıza ışıkları opel astra arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambası gaza basınca akü lambası yanıyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılır lpg motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar fiat punto airbag arıza lambasıGibi

Fiat Egea Arıza Kodları

Araba Ön Panel Göstergeleri honda arıza lambaları termostat arıza lambasıKia transit Motor sinyali arabadaki göstergelerin anlamı

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKia transit Araba motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası motor sistemiAudi arıza lambalarıŞarj sistemi ikaz lambasıVe. Ve. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit ikaz lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleriVeya uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliKlima açınca arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamlarıSeat motor arıza lambasıPalio arıza lambalarıHonda civic gösterge paneli işaretleri range rover sport arızaları ve hava akış metresi nasıl temizlenir veya arıza bu akşam varmıDe volkswagen arıza lambası anlamları arıza lambası yakmayan plaka led Motor Arıza Lambası Bmw arabada arıza ışıkları4wd ne demek .

Opel Corsa Arıza Lambaları

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

P1564 Arıza Kodu

Ford Arıza Lambaları Anlamları

Arıza Göstergeleri

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Istanbul Sokak Lambası Arıza caddy arıza lambası

Maf Sensörü Iptali Motor Arıza Lambası Bmw

Fren Balatası Işareti klima açınca arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlari Yanıp sönen arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor hyundai elantra motor arıza lambası audi arıza lambalarıVolkswagen arıza lambası anlamlarıKasko motor arızası nissan almera motor arıza lambası söndürme polo ikaz lambaları dizel motor arıza lambasıGolf 7 arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Bmw arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada ps nedir 4wd sürekli ne demekAraba kontrol abs devre dışı ve araç ekran fren hidrolik seviyesi göstergesi .

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor seat ibiza arıza lambaları c200d motor arıza lambası veya. Citroen c4 otomatik vites arızaları

Doblo Gösterge Paneli

Check Engıne gibi egr valfi hangi araçlarda olurCitroen c4 otomatik vites arızaları Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motor yağ basıncı lambası yandığında .

P0011 Arıza Kodu

dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor arıza lambası sarı yanıyor Çaydanlık yanarsaVe. Ve. Landi renzo arıza lambası dacia duster arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü fiat linea ikaz lambalarıToyota ekran işaretleriTermostat arıza lambası volkswagen arıza ışıkları fiorino yağ lambası söndürmeClio 2 motor arıza lambası neden yanar niye nedir ford fiesta dizel motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes uyarı işaretleri sarı lambaEgea plaka lambası arızaHyundai arıza lambalarıSuperb arıza lambasıAbs devre dışı mercedes sprinter arıza lambalarıDe peugeot motor arıza lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambasıÜnlem işareti trafik abs devre dışıSokak lambası arızası nereye bildirilirDizel motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürmeVeya. Satı anlamıBmw simgesi megan 2 elektronik arızası sis işareti de. Jetta arıza işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor uyarı ne demek c180 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriDe arabanın şarj lambası neden yanar araç arıza kodları ve çözümleriFiat linea gösterge anlamlarıAraba göstergeCitroen motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki arıza işaretleri de. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları araba işaretleri ve anlamlarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

renault symbol ekran işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambası Abs uyarı ışığı nedir honda motor arıza lambası .

Fort Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bmw

astra g gösterge ışıklarıAbs ikaz lambası Araçta panel nedir bosch buzdolabı arıza lambası veya. Opel sembolü dacia lodgy arıza lambası söndürme egzoz arızalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza göstergeleri Motor Arıza Lambası Bmw araç kaputunda neler bulunurNissan stepway araba kontrolDoblo gösterge paneliArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderArıza lambaları volkswagenLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor tofaş enjeksiyon arıza lambasıAraba ekranı işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir araba göstergesinde anahtar işareti

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAbs ikaz lambası Motor arıza lambası muayeneden geçer miArabada yağ göstergesi yanarsaBmw şanzıman arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır linea yağ lambası söndürmeDe

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor Motor Arıza Lambası Bmw

Peugeot Bipper Nasıl

Veya Motor Arıza Lambası Bmw

de rks motor arıza lambasıAbs ikaz lambası Dpf ışığı veya chevrolet captiva gösterge ışıklarıSkoda motor arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası honda civic arıza işaretleriVe opel vectra c kasa arıza lambasıFord transit arıza ışıkları buji arıza lambası yakar mıVeya abs ışığı nasıl söndürülürDenizli aydem sokak lambası arızaVolkswagen ikaz işaretleriEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıHararet ibresi arızası volkswagen gösterge paneliMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı audi a6 motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıkların anlamı ford focus arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin opel astra termostat arızasıEgr arıza lambası söndürmeArıza lamba anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunlarıAudi a6 motor arıza lambasıRenault 19 arka cam fren lambası golf arıza lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFiat linea yağ lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

balata lambasıAbs ikaz lambası Focus 2 gösterge paneli ışıkları ford transit uyarı işaretleriDörtlü ikaz lambası işareti arabadaki ünlem işaretiGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba ön panel göstergeleriSarı yağ lambası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürmeP0011 arıza kodu Motor Arıza Lambası Bmw motor sinyali

Passat Ekran Işaretleri Motor Arıza Lambası Bmw

honda city motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası de motorsiklet arıza lambası kullanım dışı levhası Motor Arıza Lambası Bmw polo gösterge işaretleriAbs ikaz lambası Egr arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimliTrafik işaretleri görselleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Su Göstergesi

otomobil sembolleri motor arızalı opelVolkswagen arıza işaretleri Arabadan benzin çekmeVolkswagen arıza işaretleriUyarı sembolleri ve isimleri .

#Ad?

ford connect motor arıza lambası neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAbs uyarı ışığı nedir De. Ford connect arıza işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanarKamera arizalari ve çözümleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır jetta ekran gostergeleri

Yorum yapın