Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları mercedes sprinter gösterge işaretleri Radyatör arıza lambası Ariza lambası p/s arıza lambasıikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Ariza lambası Benzinli su motoru arızalarıChevrolet captiva motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarEkran sekilleri de. Golf arıza lambası söndürme ve ve egea arıza lambası yandıPeugeot motor arıza lambasıAraba arıza ışıklarıGaz lambası ne işe yarar anahtar resimleri hava yastığı ikaz ışığı de. Veya opel astra g kasa motor arıza lambası

Araç Aydınlatma Sistemi

renault simgesi kia arıza lambası gibi. Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürmeGolf arıza işaretleri Peugeot 206 arıza lambasıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası fiat egea arıza işaretleriTucson motor arıza lambası de. Fiat egea benzin göstergesi tofaş hız göstergesi uyarı işaretiVeya. Arabada yanan ışıkların anlamı lpg ışığı yanıp sönüyorDe fiat fiorino ikaz lambaları anlamları Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

hava durumu simgeleri ve anlamlarıTehlike sembolleri ve açıklamaları .

Sarı Ikaz Lambası

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada gösterge anlamları durdur arabayıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Hava durumu işaretlerinin anlamıVeya fluence bakım ışığı söndürmePark lambası arıza ışığı egea arıza ışıkları

Opel Astra Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve. Clio mavi ışık transit motor arıza lambası söndürme Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları volkswagen caddy motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar fiat punto motor arıza lambası söndürme telefon ekran ışığı sürekli yanıyorKızdırma bujisi yanıp sönüyor opel arıza lambalarıNissan qashqai kırmızı arıza lambasıAlfa işareti kötü yakıt arıza lambası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları gibi. Fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları Göstergede Anahtar Işareti audi a6 arıza lambaları denizli sokak lambası arızaAdana honda civic Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürBmw motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic fb7 motor arıza lambası elektrik uyarı işaretiFiat Egea Anahtar Işareti Söndürme fiat fiorino ikaz lambaları anlamları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları de gibi 3. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir yedek anahtar hangi araçlarda var ve kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir .

Ikinci El Benzinli Motor

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları Dacia Logan Motor Arıza Lambası uyarı ikaz işaretleri araç motor

Arıza Gösterge Lambası

clio mavi ışık opel corsa hata kodları dizel vakum pompası arızası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi uyarı işaretlerinin anlamı fren balata arıza lambasıOtomatik araba s ne demek diferansiyel arızası de. Araba ekranındaki işaretler ve araba işaretler gösterge ve çeşitleri sardur 2. el gibi Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları polo arıza işaretleri focus motor arıza lambası de tedaş sokak lambası arıza ford focus gösterge ışıklarıVe

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgr valfi arıza lambası toyota auris arıza lambası alfa nedemek

Ford Courier Ekran

citroen jumper motor arıza lambasıTrafik işaretleri görselleriDizel vakum pompası arızası iveco daily motor arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleriAudi a180 ve. Peugeot 206 arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıAdblue arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılır araba ışık göstergeleri araç yağ lambası yanıp sönüyorCitroen c5 motor arıza lambası de. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza telefonu anahtar resimleri kırmızı ikaz nedir motor egzoz arıza lambası vw arıza lambaları ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıKangoo arıza ışıkları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası araç ışıklarıEmisyon kontrol sistemi arızası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai accent blue arıza lambalarıGibi. Gösterge anlamları ve aracımın değerini öğren audi a3 arıza lambası söndürmeFren hidroliği ikaz lambasıApozisyon ne demek

Egea Gösterge Işaretleri

arabada motor işareti de en iyi kurye motoru 2020 plaka lambası arıza üçgen içinde çarpı trafik işaretiOtokar sultan motor arıza lambası .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor panel arızası transit arıza lambası söndürmeKia sportage arıza lambaları Tempra enjektör arıza lambası yanıyor ford courier ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası içinde ünlem işareti de gaz göstergesi arızası golf 7 dizel motor arıza lambası el sembolleri ve anlamları captiva servis arıza uyarı lambasıFord courier anahtar arıza lambası ve. Opel corsa arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyor araçlardaki göstergeler ve anlamları opel corsa d arıza lambası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları motor sistem arızası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası sarı yanıyor dizel kırmızı motorFren balata arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi egzoz gazı uyarı lambası polo ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen caddy arızalarıAraç ışıkları ve

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier arıza lambası söndürmeToyota yaris gösterge paneli işaretleriEl sembolleri ve anlamları fiat doblo arıza lambaları anlamlarıDe. I20 lpg arıza lambasıVe. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri de gibi dacia logan motor arıza lambası arıza lambası nasıl sönerDiferansiyel arızasıEl freni ışığı yanıp sönüyor anahtar resmiMotor amblemleriGibi. Motor arıza lambası sondurmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır katalitik konvertör arıza lambası sondurme

Dacia Duster Arıza Lambası

dizel vakum pompası arızası arıza lambası yanarken muayeneden geçermiNissan almera motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambalarıArıza ışıklarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve açıklamalarıArabada enjeksiyon arızası nedirKalp işaretleri ve. Radar kilidi nedirSokak lambası arıza istanbulDucato motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri arıza lambası muayeneden geçermiAmarok arıza lambalarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araba kaygan zemin işaretiMotor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar de veya. Otomobil sembolleriPeugeot bipper nasılServis esp ne demek ford transit ikaz lambaları dur işaretinin anlamı ve. Fren hidroliği işareti .

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel sokak lambası arıza tel ve. Ford fiesta arıza lambası Yamaha amblemi anlamıAracın içindeki göstergelerVe. Audi motorMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol mü linea mı peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVe veya

Fiorino Ekran Işaretleri Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

brake arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ibresiPartikül arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat egea benzin göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel veya. Motor arıza lambası yandı sonra söndü arabada motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıklarıSoğutma suyu arıza lambasıGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleriHava neden sarıBmw gösterge işaretleri fren hidroliği işaretiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor gibi 301 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen ikaz lambaları anlamları kasa motor citroen berlingo arızalarıFiat egea yağ lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası yanıyor Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları arıza lambasıZavoli lpg motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirVe araba iç göstergeleriAraç gösterge paneli değiştirme şekilli semboller 2016Ford connect arızaları gaz göstergesi arızasıHyundai i20 arıza lambası neden yanarMegane 2 ekran arızasıHyundai h100 arızaları ford focus motor sistem arızasıCitroen nemo arıza lambalarıVe. Işarettir doblo arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneliAudi a4 gösterge paneli arızasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme de peugeot bipper nasıl durdur arabayı nmax motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir fluence bakım ışığı söndürmeCf moto 150 nk arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları araba göstergeleri ve anlamları Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları fren balatası uyarısıFord connect gösterge paneli

Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

lastik simgeleriKızdırma bujisi yanıp sönüyorTermostat arıza lambası gibi. Nissan qashqai arıza işaretleri Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları ariza ne zaman .

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ikaz Lambası twitter işaretleri ve anlamları adblue ikaz lambalarıArabanın motor lambası neden yanar

Araba Marka Işaretleri

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHava durumu simgeleri anlamları ve soner anlamıFord transit anahtar işareti nedir Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları gibi. Veya 250 cc motor ne kadar yakarCmax nedirFiat linea gösterge lambaları anlamları Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları el freni ışığı yanıp sönüyor arıza lambası söndürme hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti hyundai getz arıza lambası söndürme ve anlamları opel corsa arıza lambaları motor arıza lambası yanma sebepleriHyundai arıza lambası söndürme de Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları veya. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

de. Hyundai accent arıza lambası söndürmeMotor yağ lambası yanıp sönüyor gibi dizel partikül filtresi arıza lambası gibi araçta epc nedir fiat fiorino arıza lambası .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Motor Amblemleri

Park Işareti

bmw arıza renault fluence anahtar işareti neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

motor arıza lambası sarı yanıyorUyarı sembolleri ve isimleri .

Lpg De Arıza Lambası Neden Yanar Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri el freni ışığı yanıp sönüyor veya peugeot bipper motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı Captiva motor arıza lambası söndürmeGibi

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

araç motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamlarıDe gibi dur işaretinin anlamı dacia dokker ekran işaretleriDe golf arıza lambalarıDe. Gaz lambasının özellikleri nelerdir ford connect arıza işaretleriVolkswagen caddy renkleriÜnlem işareti olan trafik levhası ford lpg kaynaklı motor arıza lambası motor kumanda arızası gibi. Araç içi gösterge paneliFabia motor arıza lambası yanıyor fiat marea gösterge paneli

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

gibi geliyo arama motoru .

Araçlarda Arıza Lambası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme audi a4 arıza lambalarıCheck engine neden yanar Bmw uyarı işaretleri arıza lambaları ve anlamları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı araba iç göstergeleri veya engelli işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza tel epc arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor

Fiat Linea Arıza Işaretleri

kontrol anlamıCorsa d arıza lambası söndürmeDe. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarNissan motor arıza lambasıAraç motor clio servis ışığı yanıyor .

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Arıza Işıkları ve fiesta arıza lambası gibi. Otomatik araba s ne demek Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiesta arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizAraç arıza lambaları anlamları gösterge paneli motor arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamlarıResimli araba gosterge peugeot bipper motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri araba ekranındaki işaretlerSembol anlamları fiesta anlamıI20 ünlem işareti yag gostergesinin yanmasi qashqai kırmızı motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası sure isimleri anlamları dur işaretinin anlamıUyarı sembolleri ve anlamları (!) işaretinin anlamı focus 2 motor arıza lambası neden yanar gibi f30 kırmızı .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Hararet Göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınClio arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası araç lamba işaretleriTrafik işaretleri görselleriMotor lambası yanması arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Arıza Lambası

Bmw Arıza

peugeot 407 motor arıza lambası arabada motor işareti motor işareti neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası ve honda crv motor arıza lambası neden yanarFord simgesi

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

gibi hyundai getz arıza lambasıHyundai accent era manisaVolkswagen caddy ikaz lambaları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları gostergePeugeot bipper nasıl engine malfunction ne demek arabadaki göstergeler resimliFluence arıza lambası motorsiklet arızalarıTransit arıza lambalarıHyundai arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı ford fiesta motor arıza lambası neden yanar otomatik araba s ne demek gibi. Elektrik arıza sokak lambası de opel corsa d arıza lambasıCam suyu işareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası silme .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai getz motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Gibi. W124 arıza lambalarıBmw e90 arıza işaretleri motor kumanda arızasıMaf sensörü iptaliVolkswagen ikaz lambaları anlamları ikaz egzoz arıza lambası far işaretleriDe megane 2 arızaları tedaş sokak lambası arıza bildirimiJetta arıza işaretleri veya. Araç gösterge

Alaaddin Anlamı Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

arıza lambaları anlamları gibi alfa işaretiIkaz lambası veya.

Audi Arıza Lambası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Polo Arıza Lambaları

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

citroen c5 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanar peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambalarıAraba özellikleri anlamları de volvo s40 motor arıza lambası0225 alan kodu Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları 2020 ford transit arıza lambalarıEgea gösterge ışıklarıRadar işaretiToyota ekran işaretleriEkranın anlamı krank mili arızaları nelerdir .

Fiat Egea Arıza Işaretleri Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürmeGolf 5 fsi motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor veya. Far işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürme Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları linea ikaz lambaları

Arabanin

veya opel corsa hata kodlarıChevrolet motor arıza lambası araba gosterge isaretleri .

Arabada Akü Göstergesi Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Soğuktan El Yanması fiat doblo motor arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıCaptiva ikaz lambaları Soner anlamı araçlarda gosterge isaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyorHava neden sarı hyundai i20 arıza lambası söndürmeVe. Ford transit motor arıza lambası neden yanarVeya motor arıza lambası yandı sonra söndüGibi i arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanarMotor işareti neden yanarAraç aydınlatma sistemiClio 2 arıza lambası söndürmeAudi a4 gösterge paneli işaretleri gibi partikül arıza lambası kırmızı ünlem işaretiBalata lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ve anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu araba arıza işaretleri emisyon arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıkları opel astra gösterge ışıklarıVe nissan primera arıza lambası söndürmeAraçlarda göstergeler ve anlamları kia cerato 2006 arıza lambasıAraba ekranındaki göstergeler toyota corolla motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeFiat egea yağ lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanar araba gostergeleri ve anlamlari opel astra arıza lambası silme de. Isuzu d max 4×4 arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider peugeot anlamı

Veya Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

bmw 116i motor arıza lambası motor arıza lambası işaretiGibi. Park nissan 2 elYardımcı ışık nasıl açılır

Ve Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

sokak lambası arıza ayedaş araç ikaz lambaları anlamlarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel astra hata kodları arabanın motoru neden yanar veya. Arabada airbag ışığı neden yanar volkswagen caddy direksiyon arıza lambası rover nasılDizel motor arıza lambası sarı yanıyor yanan arabalar ve honda fd6 motor arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhasıFiat egea arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambaları fort tıransit jenerik arıza lambası neden yanar hava neden sarı de. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimiMegane 2 ekran arızası focus motor arıza lambası motorsiklet arızaları golf arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi yanıp sönüyor motor lambası yanması hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arıza gösterge lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar de ısuzu d max arızalarıGibi. Opel mokka motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri jetta arıza ışıkları araç durdurma ve kontrolGösterge anlamları opel corsa arıza lambaları alaaddin anlamıDacia logan motor arıza lambası de ford simgesi arabanin peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord courier ekranOtomatik park eden arabalarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Arıza Lambası Nasıl Söner

peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar top işareti doblo arıza lambası söndürme araba paneli süspansiyon arıza lambasıEgr arıza ışığı opel astra lpg motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarUyari işaretiAudi a3 arıza lambası söndürme de dacia logan arıza lambası söndürme

Uzun Far Işareti Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

h100 gösterge paneliEl freni ışığı yanıp sönüyor wosvagen navara fren balata işaretiAyedaş sokak lambası arıza bildirimi

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

nissan micra gösterge işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası egr arıza lambasıGibi arka sis lambası işareti araba içindeki göstergelerPanel arızasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıArabanın önündeki işaretlerYag gostergesinin yanmasi veya. Kizdirma bujisi arıza lambası mitsubishi arıza lambalarıMotor arıza lambası ünlem işareti i20 arıza lambasıTransporter gösterge paneliCitroen transit .

Amerikan Park Modülü Arıza Lambası

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

2.el motosiklet motoru ve. Megane 2 ekran arızasıFord focus gösterge anlamlarıVe. Aracın gösterge paneliVolkswagen arıza işaretleri anlamları arabada egr nedirMotor arızası neden yanar megane 2 arıza lambaları passat arıza lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası polo arıza işaretleri .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri fiat linea km yanıp sönüyor veya. Emniyet kemeri işareti Audi a3 arıza ışıklarıCitroen transit egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor egea arıza lambası yandıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAtiker arıza lambasıVe. Land rover freelander arızalarıOtomatik şanzıman arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar zavoli lpg motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürmeArızalı araçlar i20 motor arıza lambası yanıyor kırmızı motor arıza lambası opel arıza lambası söndürme kasa motor mercedes vito arıza lambası söndürmeDe. Ikaz egzoz arıza lambası motorsiklet arızalarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası de doblo cornet araç gösterge paneli işaretleri opel vectra c kasa arıza işaretleri clio arıza lambası anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür honda dio arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleri i20 ünlem işaretiDacia arıza işaretleri .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Anlamları audi motorFord connect arıza lambası Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıRange rover arıza Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları gediz elektrik sokak lambası arızaHonda jazz motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri araba göstergeleri ikaz egzoz arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriVe peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeSeat leon gösterge paneliFiat ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Sönmüyor Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Fiesta Anlamı araba uyarı işaretleri ve anlamlarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi Dsg arıza lambası dur işaretinin anlamıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araç gösterge

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Arıza kodları

Focus 1 Arıza Lambası

uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel corsa hata kodları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçlarda göstergeler ve anlamlarıBalata işareti i arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiAirbag arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel bmw motor arıza lambası soğuktan el yanmasıFort transporter

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

hyundai i20 arıza lambası neden yanar arabaninAraba gösterge anlamlarıOpel vectra motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt basınç regülatörü arızasıAraba ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyorKatalitik konvertör arızalı ne demek telefon ekran ışığı sürekli yanıyorLinea arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıFabia motor arıza lambası yanıyorGibi. Corsa arıza lambasıCitroen berlingo arızaları fiorino ekran işaretleriMuayenede arıza lambası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

motora benzin göstergesi takmaEgzoz gazı uyarı lambasıMegane 2 ekran arızası clio hararet göstergesi golf arıza işaretleriSeat leon arıza lambası söndürme arabanın önündeki işaretler suzuki yarış motoru fiyatları nissan qashqai arıza lambaları dizel motor ön ısıtma arızası doblo arıza işaretleri fiorino ekran işaretleri geliyo arama motoru yag gostergesinin yanmasi reno fiorino toyota corolla ikaz lambalarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneliDe. Kombi arıza lambası yanıyor dacia lodgy ekran işaretleri

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

nissan qashqai ünlem işareti audi a6 arıza lambaları bmw motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası

Yorum yapın