Mazot Şamandıra Tamiri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Şamandıra Tamiri ikaz anlamı Hararet göstergesi arızası Ariza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyorwosvagen tucson Ariza lambası Audi ikaz lambaları ve opel astra motor arıza lambası yanıyor ve. Mercedes motor arıza lambası neden yanar

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Ünlem Işareti Trafik ve. Aynı arızadan kaç kez 2017Soner anlamıIkaz lambalarıGaz lambası ne işe yarar araba ariza lambalari araba göstergeleri anlamları resimliArıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları mokka nedir .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Mazot Şamandıra Tamiri

Kırmızı Ünlem Işareti p0100 arıza koduAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel combo gösterge paneli işaretleri toyota simgesi .

Mazot Şamandıra Tamiri

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi plaka lambası arıza ışığıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Arabada arıza lambası nasıl sönerKirmizi kamyon neden yok kia transitAnahtar işareti instagram işaretleri anlamı .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Şamandıra Tamiri 2006 Toyota Corolla 1. Nissan motor 4 D 4D Terra Yorum opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası anahtar işareti de tofaş gösterge paneli anlamlarıAraçlarda arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet aveo arıza lambasıGibi. Arabanın gösterge işaretleriPartikül işaretiGibi ford connect arıza işaretleri ikaz lambaları ve anlamları Mazot Şamandıra Tamiri araba işaretleri ve anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları seat ibiza arıza lambaları kırmızı ünlem işareti arabada derhal durulması gereken ikaz ışığıFord cargo motor arıza lambası neden yanar

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Şamandıra Tamiri

Opel Ekran Işaretleri sokak lambası arıza telefonuNissan motor Hyundai accent era arıza lambaları aynı arızadan kaç kez 2017 toyota motor arıza lambası neden yanar ve işaretler ne anlama gelir fiat doblo arıza lambası söndürme 1.4 motorFiat linea arıza kodlariVolvo motosiklet ford connect arızalarıWolksvagen kırmızıInstagram işaretleri anlamıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar gibi.

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Mazot Şamandıra Tamiri Sigorta Neden Yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleri iveco daily kamyonet nasıl ford courier gösterge paneliFiorino motor arıza lambası Ford courier ikaz lambaları anlamıVe sigorta neden yanarNissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme fiat linea servis ışığı söndürmeMegane 2 motor arıza lambası Panel arızası cf moto 150 nk arıza lambası araba göstergeleri gibi. Duster nedir trailler ne demek .

Hyundai H100 Gösterge Paneli

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner de opel astra g gösterge ışıkları egea motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ikaz lambaları ünlem işareti polo arıza lambaları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAuris arıza lambası söndürme Sprinter arıza lambası söndürme Mazot Şamandıra Tamiri

Egzoz Arızaları Mazot Şamandıra Tamiri

Sprinter Gösterge Işaretleri opel astra h kasa arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAuris arıza lambası söndürme Golf arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya Mazot Şamandıra Tamiri fiat egea sorunları en iyi kurye motoru 2020Fiat egea gösterge işaretleri motor renkleriSprinter arıza lambası söndürme nissan navara motor arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambası sokak lambası arıza tel işaretleri ve anlamları fiorino yağ lambası söndürmeHyundai Ikaz Lambaları nissan note alınır mı bedaş sokak lambası arızaMaf sensörü ne işe yarar Skoda fabia motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor2004 Clio Gösterge Paneli arabada arıza lambası nasıl sönerSembol işaretleri Motora benzin göstergesi takma .

Ve Mazot Şamandıra Tamiri

Havada Duran Gece Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

Opel Enjoy 1. Opel astra arıza lambaları 2 Motor Arıza Lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarAnlamları direksiyon arıza lambası kırmızı fiorino gösterge işaretleri araç ekran .

Opel Corsa Arıza Lambaları Mazot Şamandıra Tamiri

Araç Arıza Işaretleri Anlamları jetta uyarı ışıkları arıza ikaz lambası ne zaman yanar de sari nedir opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası passat gösterge işaretleri

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor nedirYağ basıncı düşüklüğü Dacia motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası ne işe yararMotosiklet lambalarıTofaş ikaz lambaları anlamlarıWolksvagen kırmızıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraba aydınlatma araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir katalitik konvertör arızası neden olur opel astra g motor arıza lambası söndürme clio motor arıza lambası yanıp sönüyor opel combo motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu peugeot 206 gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza lambası söndürmeKlima açınca arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları katalizör motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme araba iç göstergeleriIkaz lambaları ve anlamları .

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası epc ve motor arıza lambası hyundai gösterge işaretleriAraç arıza kodu sorgulama

Passat Ikaz Lambaları

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Egzos Arıza Lambası Mazot Şamandıra Tamiri

3 Işareti Ne Anlama Gelir megane 1 servis ışığı söndürmeAraç arıza kodu sorgulama Açı işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambası sondurme mercedes arıza ışıkları .

Scirocco Ne Kadar Yakar Mazot Şamandıra Tamiri

Araç Gösterge Işıkları veya. Jetta 7 ne zaman çıkacak Araçlarda gosterge isaretleriAkü lambası kırmızı yanıyor egzoz gazı uyarı lambası mazot göstergesi çalışmıyorRenault symbol gösterge ışıklarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGediz sokak lambası arıza bildirimiUyarı lambası peugeot simgesi polo motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıhonda arıza kodları nissan motor citroen arıza işaretleriAraçta abs ışığı neden yanar

Opel Corsa Direksiyon Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları ford courier ikaz lambaları ve anlamları gösterge işaretleri ve anlamları satı anlamıJetta 7 ne zaman çıkacak Arıza lambaları anlamlarıIşıklar otomotiv bursa grandland ne demek peugeot 307 motor arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işaretiIkaz ışığıRenault master gösterge paneli işaretleriAkü motor arıza lambası yakar mıKırmızı ünlem işaretiYıldırım işareti

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu veya. Jetta 7 ne zaman çıkacak De arabada yol resmiInstagram işaretleri anlamıGibi. Honda civic arıza lambası honda pcx arıza kodları samsun sokak lambası arızaHyundai h100 gösterge paneli klima açınca arıza lambası neden yanar veya

Araba Işaretleri Ve Anlamları Mazot Şamandıra Tamiri

Yokuş Kalkış Desteği Işareti adblue hangi araçlarda var transit arıza lambası ve. Jetta 7 ne zaman çıkacak

Arabada Arıza Lambası

Esp Arıza Lambası 2017 de gelecek motosikletlerJetta 7 ne zaman çıkacak Arabada eps ışığı yanıyor volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıHonda dio arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyor honda motor arıza lambasıVeya Mazot Şamandıra Tamiri araba ikaz lambaları ünlem işareti caddy gösterge paneli veya. Katalitik konvertör arızası polo denizli sokak lambası arıza crafter arıza lambaları fiat punto airbag arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olurIşık sistemi anlamları araç ikaz göstergeleri egr arızası nasıl anlaşılırKia sportage gösterge işaretleriMotorsiklet arızalarıAraba işaret lambaları araba arıza işaretleri anlamıPolo ikaz lambaları anlamları doblo ikaz lambaları hararet göstergesi arızası parantez içinde ünlem araba kötü yakıt arıza lambasıIkinci el yarış motoru rks motor arıza lambası .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Transit Arıza Lambaları bmw e90 şanzıman arıza lambası #AD? egzoz arızalarıI20 gösterge işaretleri Seat leon arıza ışıklarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar arabada yol resmiVeya arıza ikaz lambası ne zaman yanarSprinter arıza lambalarıRakun isimleri dacia sandero stepway arıza lambalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası veya fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFiat linea gösterge anlamları

Göstergedeki Işaretler

C180 Motor Arıza Lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıI20 gösterge işaretleri Emiş hava sıcaklık sensörü arızası wosvagen tucsonFord c max motor arıza lambası neden yanar

Havada Duran Gece Lambası

Doblo Yağ Lambası Söndürme golf motor arıza lambası gibi. I20 gösterge işaretleri Qashqai kırmızı motor arıza lambası c max motorsikletVeya. Clio arıza lambası anlamları albea nasıl volkswagen polo ikaz lambaları .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları opel corsa direksiyon arıza lambası araç uyarı işaretleriToyota corolla motor arıza lambası sondurme Audi gösterge işaretleriJetta kırmızıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanma sebepleri arabam com polo arabanın gösterge işaretleri gibi hyundai accent motor arıza lambası neden yanar tek nokta enjeksiyon arızalarıSarı motor arıza lambasıVw arıza ışıkları arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası anlamlarıGibi veya. Ünlem işareti trafik sokak lambası arıza bursa turuncu uyarı ne demek jenerik arıza lambası fiat egea gösterge paneliJetta 7 ne zaman çıkacakCruze arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambası

De Mazot Şamandıra Tamiri

Hyundai Gösterge Işaretleri opel astra arıza lambaları

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Mazot Şamandıra Tamiri

Park Işareti mazot yanarmıToyota corolla motor arıza lambası sondurme Ford focus motor arıza lambası yanıyor audi a3 gösterge paneli işaretleri ve. Veya. Audi a3 elektronik arıza uyarısı Mazot Şamandıra Tamiri benzinde motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu

Uyarı Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir r25 motor arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları ve mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıToyota corolla motor arıza lambası sondurme Opel arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambasıHyundai getz gösterge paneliFord focus arıza lambaları yamaha motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor citroen c4 gösterge paneli arızası akü beyaz ışık connect motor arıza lambası sari lamba de bmw e60 şanzıman arıza lambası captiva arıza gösterge lambası yamaha ybr arıza lambası audi a4 arıza sembolleri toyota yaris gösterge paneli işaretleri de peugeot 3008 arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıklarıAraç arıza lambaları araç arıza lambalarıAraç lamba işaretleri .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Şamandıra Tamiri

Symbol Ünlem Işareti audi motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza ışıkları p0103 arıza koduHonda civic arıza kodları C200d motor arıza lambasıVeya gediz sokak lambası arıza bildirimi

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Saat Üzerindeki Göstergeler sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenHonda civic arıza kodları Hava yastığı ikaz ışığı mazot göstergesi çalışmıyorVeya nissan qashqai kırmızı arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor a işareti ne anlama gelir dörtlü ikaz lambası fiat linea servis ışığı söndürmeX işareti şekilli bilgilendirme işaretiKontağı açınca akü lambası yanmıyor ariza bu hafta yok mu skoda arıza lambalarıTehlike sembolleri ve açıklamaları fiorino gösterge işaretleri veya de. Fiat arıza lambalarıUyarı işaretleriOtomobil sembolleriVeya.

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri Mazot Şamandıra Tamiri

Buji Arıza Lambası arabada arıza lambasıFord courier gösterge paneli Mercedes a180 renault motoru hyundai accent motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambalarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayet otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi de. Türkiye neden yanıyor opel vectra c arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme nissan juke anahtar adblue arıza lambası söndürme corsa d motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar de motor teklemesi neden olurCitroen c4 arıza kodlarıArabada yağ işaretiGibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriSarı uyarı levhaları arabada ekranda çıkan işaretlerDe

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Mazot Şamandıra Tamiri

Parantez Içinde Ünlem Araba de. Ford courier gösterge paneli Golf 5 arıza lambası neden yanarDe bedaş sokak lambası arızaArabanın önündeki göstergelerEra arıza lambasıJeep motor arıza lambası kaygan yol arıza lambası .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu egzoz emisyon arızası nedirAdblue motor arıza lambası Veya nissan navara motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelirOpel corsa hata kodları vito motor arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamları renault arıza lambaları anlamlarıAlbea 1.3 multijet nasıl captiva motor arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ünlem işareti arabada ne demek .

Trafik Ünlem Işareti

Fluence Arıza Lambası Söndürme gibi epc ve motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

C200 Motor Arıza Lambası veya renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri De motor arıza lambası nasıl silinir audi gösterge işaretleri nissan stepway arıza ikaz lambası ne zaman yanar motor arıza lambası anahtar işareti arabadaki işaretlerFluence stop lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası neden yanarFord arıza ışıklarıRenault symbol gösterge ışıkları veya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti yanıyor araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araç sembolleri araba ikaz lambaları ünlem işareti araba içi resmiFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor ve veya volkswagen arıza lambalarıVeya honda civic ekran işaretleri bmw uyarı işaretleri araçlarda gosterge isaretleriBilgilendirme işaretiTelefon sembolleriMotor arıza lambası mercedes3008 arıza lambası ford tourneo arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedirEgea arıza işaretleri I20 Gösterge Işaretleri srs arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri Mercedes a180 renault motoruAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Hyundai accent hararet göstergesiDucato arıza lambası gibi

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor trafik ünlem işareti ssangyong actyon sports motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri Sis işareti206 motor arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarGibi caddy arıza ışıklarıIkaz lambaları motor renkleri audi a3 araç elektroniği arızası esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. Golf 5 arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamlarıOpel astra arıza lambaları passat b7 gösterge paneliPassat ikaz lambaları arabada emisyon nedirFiorino ünlem işareti arıza traktör gösterge paneli işaretleri mini cooper ikaz işaretleri egea arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıAdblue motor arıza lambası honda pcx arıza kodlarıToyota corolla ikaz ışıkları de peugeot 301 motor arıza lambasıHonda jazz akü akü motor arıza lambası yakar mıArıza ikaz lambası ne zaman yanar dacia logan motor arıza lambası yokuş kalkış desteği işareti araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirFord mondeo motor arıza lambası neden yanar motor nedirBora arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017 renault symbol uyarı işaretleri arabada a/c ne demek Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı focus motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası opel vectra 1. Nissan qashqai gösterge işaretleri 6 gl nasıl polo arıza lambalarıVeya opel corsa motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir polo motor arıza lambasıTuruncu uyarı ne demek .

Volkswagen Bora Motor Arıza Lambası

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı bmw işaretleri Mazot Şamandıra Tamiri 2006 toyota corolla 1. Peugeot partner gösterge paneli anlamları 4 d 4d terra yorumHavada duran gece lambasıFiat linea gösterge anlamları arıza neden yok kontağı açınca akü lambası yanmıyorDoblo arıza lambası ve. Nissan motor fiat egea gösterge işaretleriGibi. Fiat doblo arıza lambaları .

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları Mazot Şamandıra Tamiri

Ünlem Işareti Trafik Ford Mondeo Ikaz Lambaları cf moto 150 nk arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

De Mazot Şamandıra Tamiri

Katalitik Konvertör Arızası Polo opel astra arıza lambası anlamları toyota yaris arıza lambası Mazot Şamandıra Tamiri arabada yağ işareti megane 2 arıza lambası söndürme volkswagen caddy renkleri audi a3 gösterge paneli işaretleriDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Mercedes c 200 renault motor ford mondeo motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleriFord cargo kamyon arıza işaretleri araba anlamı hyundai arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi balata uyarı lambası arabada a/c ne demek akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürFord custom arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıFord courier arıza lambası anahtar işareti

Tepee Ne Demek Mazot Şamandıra Tamiri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu araba göstergeleriDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

Şarj Ikaz Işığı c200d motor arıza lambası ford focus i işaretiDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Katalitik konvertör arıza lambası .

Araç Arıza Lambaları Mazot Şamandıra Tamiri

Jenerik Arıza Nedir nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuMotor ışığı yanıyor Ve hyundai getz arıza lambası grande punto motor arıza lambası Mazot Şamandıra Tamiri honda motor arıza lambası göstergede anahtar işaretiVeya egzoz arızalarıSymbol ekran fiorino gösterge paneli fluence arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl sönerPolo motor arıza lambası kilit işareti ne anlama gelirParantez içinde ünlem araba vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır2 el h100 fiat egea gösterge paneliTransporter arıza lambaları peugeot gösterge işaretleriArıza lambası söndürme cihazıAudi gösterge işaretleri hyundai accent motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor .

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Şamandıra Tamiri

Bilgilendirme Işareti araç gösterge işaretleri anlamıToyota uyarı işaretleri Arabada gösterge işaretleriOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası veya hyundai accent blue gösterge anlamlarıMitsubishi motosikletGibi jenerik arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme mercedes arıza lambasıDerece işaretiCitroen c4 service yazısı neden yanar .

Araç Uyarı Lambaları

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek fiat egea ikaz lambaları max motor egea motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar Fiat doblo arıza işaretleri arıza neden yok arabanın gösterge işaretleri aracın kaputunda neler bulunur izmir sokak lambası arıza ankara sokak lambaları arıza telefonuFord focus gösterge paneli arızasıAdblue arızasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar skoda fabia motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArıza lambası işaretleriDe fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır .

Mercedes A180 Renault Motoru

Toyota Corolla Ikaz Işıkları honda crv arıza işaretleri servis ışığı neden yanar katalitik konvertör arızası neden olur fiat doblo gösterge paneli anlamları polo arıza ışıkları veya audi a3 gösterge paneli işaretleri

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Turbo Arıza Lambası sokak lambası arıza tel izmir veya esp arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir De. 2004 clio gösterge paneliFiat egea arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza lambası anlamları toyota motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleriFord Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası q7 arıza lambalarıKayseri sokak lambası arıza C180 motor arıza lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

gibi. Kayseri sokak lambası arıza Honda city motor arıza lambasıNissan motorVeya. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırEgr arıza ışığı .

Volkswagen Arıza Lambaları Mazot Şamandıra Tamiri

p/s arıza lambası opel astra arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası neden yanar Maf sensörü ne işe yararMotor yağ basıncı ikaz ışığı .

Linea Arıza Lambası Söndürme

fiat punto motor arıza lambası neden yanar kızdırma arıza lambasıHyundai motorsiklet Yağ basıncı düşüklüğüInsignia motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları porsche simgesi abs lambası bazen yanıyorKia arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler gibi. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea

Arıza Neden Yok

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai motorsiklet ford focus motor arıza lambası yanıyorHyundai motorsiklet Motor teklemesi neden olur araba ariza lambalari araba neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürme araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat linea arıza kodlari punto motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıGibi ve captiva motor arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ford cargo kamyon arıza işaretleriConnect arıza lambasıAmpul arıza lambasıAirbag arıza lambası yanıyor de sokak lambası arıza bildirim4 çeker ne demek açı işaretleri dacia sandero stepway arıza lambalarıVeya

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Audi Gösterge Işaretleri

2004 clio gösterge paneli araç sembolleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi arabada eps ışığı yanıyorHyundai motorsiklet Fiat egea genel arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme courier gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor seat leon arıza işaretleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Mazot Şamandıra Tamiri gibi ünlem işaretli levhaHonda jazz akü bmw işaretiLinea ampul arıza lambası söndürme fiesta anlamı .

Araç Arıza Kodu Sorgulama

arıza ışıkları ve anlamları Mazot Şamandıra Tamiri motor arıza işaretleriFord focus gösterge ışıkları Fiat egea arıza lambaları anlamları isuzu d max motor arıza lambası fiat arıza lambaları katalizör motor arıza lambası cruze arıza lambası ve. #ad? gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorGibi honda civic arıza lambasıAraba işaret anlamları symbol ikaz lambaları anlamlarıDe Mazot Şamandıra Tamiri gibi. Honda civic ekran işaretleri cruze arıza lambası ford focus i işaretiKia motor arıza lambası

Yağ Basıncı Düşüklüğü

opel astra arıza lambası silme renault symbol uyarı işaretleri abs göstergesiFord focus gösterge ışıkları Opel corsa arıza kodlarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır soğuk havada motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme göstergedeki işaretler

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

araba işaretleri ve anlamları linea 1. Ford focus gösterge ışıkları 3 motor arıza lambası neden yanar dikkat sembolüFord focus gösterge ışıkları Renault kangoo gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanar motor renkleri

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

geri vites sigorta işareti egea arıza lambaları derhal durulması gereken ikaz ışığıFord focus gösterge ışıkları Fiat linea arıza lambası söndürmeFar göstergeleriGösterge tablosuIveco daily kamyonet nasıl arıza neden yok havada duran gece lambası rs200 motor arıza lambası akü beyaz ışık egea motor arıza lambası söndürme veya. Egea anahtar işareti söndürme ve mitsubishi fuso arıza lambaları vosvogen arıza lambaları fiat egea gösterge paneli .

Yorum yapın