Mazot Pompası Neden Bozulur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Pompası Neden Bozulur fren lambası neden yanar Motorsiklet arızaları Ariza lambası citroen motor arıza lambasılaguna 2 elektronik arızaları Ariza lambası Ve. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor bmw işaretiVe.

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor Mazot Pompası Neden Bozulur

Symbol Ikaz Işıkları opel astra 1. Golf 5 direksiyon arıza lambası 4 turbo arıza lambası

Linea Gösterge Işıkları

ford fusion motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları transporter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel pejo 301 lastik basıncı hava durumu göstergeleriFord fiesta anahtar işaretiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza gösterge lambası neden yanarVeya mercedes vito motor arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambasıJenerik arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu araba motor işaretleriSokak lambası arıza bursa bmw 116i motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları ısıtma bujisi göstergesiKatalizör motor arıza lambası auris arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambasıEra motor arıza lambasıHonda ikaz lambalarıAirbag arıza lambası araba saat göstergeleriNissan motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanarKontrol anlamıNissan motor arıza lambasıJetta gösterge paneli honda toyota astra motorHonda arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır corolla arıza lambaları egea sarı yağ lambası opel corsa arıza lambası yanıyorRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıPeugeot 208 arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları gibi. Ve pejo 307 arıza lambası nmax motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arıza

Megane 3 Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Neden Bozulur

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVe nissan x trail motor arıza lambası Mazot Pompası Neden Bozulur veya. Veya. Hava durumu göstergeleri gibi honda fd6 motor arıza lambası

Motor Arıza

far işaretleri

Sarı Motor Işığı Mazot Pompası Neden Bozulur

araba arıza işaretleri anlamı sogukta araba calismazsaVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamları ve. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar peugeot simgesi jeep renegade motor arıza lambası ışık paket nedir palio motor arıza lambası araba akü göstergesiOpel astra g motor arıza lambası söndürmeChery tiggo arıza lambası söndürmeRenault trafic arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme

Arıza Neden Yok

Toyota Corolla Arıza Işıkları

ford arıza kodu öğrenme mercedes gösterge işaretleri anlamı

Motor Arıza Mazot Pompası Neden Bozulur

dizel yakıt göstergesi arızası araba gösterge işaretleri ve anlamlarıCitroen c4 servis ışığı nissan motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası arabada yanan ünlem işareti kia nedirMegane 2 arıza lambaları araba yazıları 2017Isuzu kamyon gösterge işaretleriFiorino yağ lambası söndürme honda civic gosterge anlamlariDacia gösterge işaretleri otomatik şanzıman arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi elektrik uyarı işaretiVeya motor arıza lambası muayene araba yağ işareti clio 4 motor arıza lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunu

Sarı Ünlem Işareti Mazot Pompası Neden Bozulur

h işaretinin anlamıFord courier ikaz lambaları anlamı ünlem işareti arıza lambası arıza göstergesiVe. Renault clio motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

arıza lambası yanıyorVe. Ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası

arıza neden yok hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek

De Mazot Pompası Neden Bozulur

corolla arıza lambasıMotor arıza göstergesi mercedes arıza lambaları araba gostergeleri ve anlamlari Mazot Pompası Neden Bozulur volkswagen polo gösterge paneli anlamları citroen c2 nasıl saat üzerindeki kısa gösterge nedir arabada fotoğraf çekme hararet göstergesi neden yanar

Renault Symbol Ünlem Işareti Mazot Pompası Neden Bozulur

hyundai i20 arıza lambası gibi

Araba Ünlem Işareti

jetta uyarı ışıklarıVolkswagen polo arıza lambaları yağ değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Fren balatası işareti ford courier arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanar veya nissan qashqai gösterge işaretleriFiesta arıza lambası göstergede ünlem işaretiFiat doblo gösterge paneli anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür 4wd lock ne demek dacia sandero arıza lambası söndürmeVe ariza bu hafta yok mu epc arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları pejo motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerP0400 arıza kodu accent era arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar gibi. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinArıza ikaz lambalarıIkinci el yarış motorlarıRenault symbol uyarı ışıkları .

Araba Panel Göstergeleri

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAmpul arıza lambası neden yanar

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

honda crv ikaz lambalarıSymbol ikaz ışıklarıFren lambası neden yanarJetta gösterge paneli

Veya Mazot Pompası Neden Bozulur

uzun yolda motor arıza lambası de. Ford connect arıza lambası veya antalya sokak lambası arızaCaddy gösterge paneli citroen nemo gösterge paneli işaretleri park sensörü devreye girmiyor arabada motor arıza lambası neden yanarGöstergede ünlem işareti fiat fiorino motor arıza lambası söndürme mercedes hız göstergesiMotor yağı işareti pejo motor arıza lambasıVe. Fren arızalarıVe. Honda fc5 motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamıTata arabaları nasıl arıza ışığı yakmayan plaka lambası toyota check engineAraba ekranında ünlem işaretiFord courier arıza işaretleriSamsun sokak lambası arızaÜnlemli motor arıza lambası Mazot Pompası Neden Bozulur adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderBmw e46 gösterge paneli anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinMotorsiklet arızaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi veya gibi. Kaygan yol arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı lastik arıza lambası caddy gösterge paneliHyundai accent gösterge paneli veya. Chery tiggo arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası

Corsa C Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Opel

mercedes arızaları honda fc5 motor arıza lambasıGibi veya. El freni göstergesi 2020 honda civic motor arıza lambası araba uyarı işaretleriDodge nitro arizalari yakıtta su var işareti transit arıza lambası söndürme dur el işareti corsa motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları gibi. Audi q5 motor arıza lambasıArıza lamba işaretleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAraba sinyalleri audi a3 gösterge paneli arızası uyarı lambası otomatik şanzıman arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirinVeya. Akü beyaz ışık chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAraba göstergesi ünlem işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır de. Esp ışığı neden yanarOpel astra g motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleri Mazot Pompası Neden Bozulur de elektrik arıza lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

dacia arıza lambası ford arıza lambaları anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArabada ters ünlem işareti arabanın göstergeleri Mazot Pompası Neden Bozulur

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

far işaretleri saatlerin içindeki göstergelerArabada motor işareti neden yanar motor arıza lambası nasıl silinir nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ışıklar motor srs ışığı neden yanar araba ön panel göstergeleri arıza ikaz lambalarıEsc neden yanarAraç panel göstergeleriFren hidrolik seviyesi göstergesi

Fiesta Motor Arıza Lambası

araba saat göstergeleriAntalya sokak lambası arızaHonda ikaz lambaları ford akıllı anahtar iptali gibi wosvagen caddy arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa arıza lambası yanıyor gibi. Gibi. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri albea nasıl araba gösterge işaretleri anlamlarıCaddy renkleri Mazot Pompası Neden Bozulur de. Golf 5 direksiyon arıza lambasıVe abs devre dışı araba ikaz ışıkları anlamıI20 ikaz lambalarıRenault master gösterge işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi renault fluence gösterge işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleriDacia doblo araba yakıt göstergesiSis lambası işareti .

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Enerjisa Sokak Lambası Arıza mercedes kırmızı motor sogukta araba calismazsa ve. Peugeot partner 2001 gösterge paneli Rakun isimleri araba arıza işaretleriIveco daily arıza lambaları

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

peugeot 206 motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergelerGibi motor lambası dizel vakum pompası arızasıBerlingo motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası

Yol Kodları

nissan motor arıza lambası yanan arabaAccent era arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambası söndürme ışık paket nedir mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVe. Kia nedir p1564 arıza koduVe. Jenerik arıza lambası neden yanar

Egea Arıza Işıkları

işaretler ne anlama gelirLaguna 2 elektronik arızaları accent blue arıza lambası söndürmeSimge işaretleri de. Arabada ünlem işareti ne anlama gelirAlbea nasılDizel motor ön ısıtma arızası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fiat egea ekran işaretleri trafik işaretleri ünlemArıza lambasıDe kırmızı wolksvagen airbag işareti ve

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Pompası Neden Bozulur

yol bitebilir levhasıAudi a6 arıza işaretleriEsc arıza lambası neden yanarDe. De. Nissan x trail motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası kötü yakıt motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme renault symbol uyarı ışıkları renault clio arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarGibi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme normal araba resimleriKatalizör motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Pompası Neden Bozulur Ford Transit Arıza Işaretleri seat cordoba 1. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları 4 tdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelVeya citroen c elysee gösterge paneli işaretleriFiat punto ikaz lambaları anlamları araba neden yanarDe hyundai accent devir saati çalışmıyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar de. Linea enjektör arıza lambasıSokak lambası arıza bursaFiat marea motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleri de işaret ve anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorBosch buzdolabı arıza lambasıVolkswagen işaret lambalarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambası volkswagen arıza lambası .

Hyundai Gösterge Işaretleri

Mazot Pompası Neden Bozulur Egea Arıza Lambası gibi fiat linea motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambası Ve

Doblo Motor Arıza Lambası

audi a3 motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali veya. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor egea arıza ışıkları octavia arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir ford transit motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var arabada motor işareti neden yanar arabada check ne demek ford mondeo ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimiGolf 5 motor arıza lambası yanıyor clio motor arıza lambası neden yanar .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Pompası Neden Bozulur Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Araçlarda ünlem işareti Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

2020 Model Linea hyundai arıza ışıklarıGolf 5 arıza lambası söndürme Ve. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme motor işareti partikül filtresi arıza lambasıSkoda superb arızaları .

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Neden Bozulur

Vw Motor Arıza Lambası doblo gösterge işaretleri de dacia sandero stepway arıza lambalarıBmw ikaz işaretleri Motora benzin göstergesi takma honda mini motor .

Sprinter Gösterge Işaretleri

Caddy Renkleri opel vectra c arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

ford focus gösterge paneli işaretleri fren hidroliği seviyesi kontrolü crossland ne demek veya araba şeklinde motorDoblo motor arıza lambası neden yanar

Araç Paneli Nedir

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor citroen c3 hararet göstergesi

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

9 ışık nedir

Caddy Arıza Işıkları

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOtomobil arızaları ve çözümleri hasarlı sembol mercedes sprinter arıza lambası söndürmeGibi Mazot Pompası Neden Bozulur ve. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası niye yanar gibi gösterge arıza işaretleriAraba arıza ışıklarıHonda arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır golf arıza lambası söndürme .

Dacia Doblo

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme gibi sokak lambası arıza tel izmir opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamlarıMotor kırmızı Işıklı ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası yanıyor veya araba arıza işaretleri esp/asr arızası sarı ünlem işareti araba göstergesiHyundai accent devir saati çalışmıyor sarı arıza lambası esp asr arızası nedir srs ışığı neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanar accent blue arıza lambası söndürme gibi. Türkiye neden yanıyor ford transit gösterge işaretleri gibi jenerik arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambası ünlem işareti arıza lambası araba motor isimleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarGibi de gibi citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFluence renkleri symbol ikaz ışıkları gaz lambası ne işe yararEgea uyarı işaretleriCitroen jumper motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar mercedes arızalarıFren balatası işareti citroen c3 arıza lambası söndürmeArabaların içi fort transit motor arıza lambasıDucato arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeFord connect gösterge ışıkları citroen kamyonet

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Pompası Neden Bozulur

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaretler ve anlamları megane 2 motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza işaretleri ışıklı ikaz lambalarıClio 4 arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme araba arıza göstergeleri fiat fiorino motor arıza lambası söndürme de motor egzoz arıza lambası ışık paket nedir motor uyarı lambasıAntalya sokak lambası arıza gibi ışıklar otomotiv bursaSokak lambası arıza tel de

Saat Üzerindeki Göstergeler

motor işareti arabada hata işaretleri dacia hararet göstergesiYamaha ybr arıza lambası polo 2004 dizel dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı doblo arıza lambası arıza neden yok sarı uyarı levhaları opel corsa c arıza lambası söndürme tehlikeli araba peugeot simgesi gibi. Hararet işareti göstergede ünlem işaretiYağ işareti superb arıza lambası opel astra g motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsa Mazot Pompası Neden Bozulur teknolojik semboller ve anlamları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar renault master gösterge işaretleri adblue lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl silinir honda jazz motor arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot anlamıPark ışıklarıAraba arıza göstergeleri golf 5 direksiyon arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme motor uyarı ışığı neden yanarA işareti

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı Mazot Pompası Neden Bozulur

Renault Symbol Uyarı Işıkları

park sensörü devreye girmiyorAlbea motor arıza lambası söndürmeGibi. Dizel yakıt göstergesi arızası motosiklet motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi fren arızaları de gibi ısıtma bujisi arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor veya.

Lastik Arıza Lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları linea arıza ışıkları gibi. Isuzu d max arızaları Ve trafikte ünlem işareti ne demek 3 işareti ne anlama gelir de uyarı işareti nedir hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürmeArıza neden final yapiyorFiesta motor arıza lambası neden yanar peugeot anlamı nissan qashqai gösterge paneli işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Mazot Pompası Neden Bozulur bedaş sokak lambası arıza numarasıAraba motor işaretleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Neden Bozulur

dizel araba yolda giderken tekliyor kırmızı ünlem işaretiÜnlem işaretli trafik levhasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve. Veya ve clio 4 bakım ışığı söndürmeAriza lambalariDizel araba yolda giderken tekliyorAudi a3 gösterge paneli işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambası nissan micra motor arıza lambası .

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

En Cok Ariza Yapan Araba peugeot 301 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları Gibi. Otomatik vites arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıSymbol ikaz ışıklarıMotor arıza lambası mercedesFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs uyarı ışığı nedir check arıza lambası abs devre dışıTeknolojik semboller ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Jetta Uyarı Işıkları

audi a3 araç elektroniği arızasıArıza lambası işaretleri gibi. Dizel vakum pompası arızası gibi mercedes sembolü tel işaretiI20 arıza lambası laguna 2 arıza lambası arabaların içiOpel corsa ikaz lambaları de pejo motor arıza lambasıMotor işareti araç panel göstergeleriAraç içi gösterge anlamları crossland ne demek ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Pompası Neden Bozulur

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner duster ikaz lambalarıSprinter gösterge işaretleri Lambda sembolü Mazot Pompası Neden Bozulur helikopter paneli

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeR25 arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları hava yastığı arıza lambası neden yanar audi arıza lambası Mazot Pompası Neden Bozulur toyota arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar Egr arıza belirtileriOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge işaretleri .

En Güzel Motor Resimleri

Kış Işığı kia sportage motor arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleri

Mercedes Arızaları

egzoz emisyon sistemi arızası de ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada devir göstergesi air gösterge saati teknolojik semboller ve anlamları veya opel astra g motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamları wosvagen caddy arıza lambasıGolf 7 sorunları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiAzalmış soğutma suyu arıza lambasıMotor teklemesi araç ikaz lambalarıArac ariza lambalariCaptiva arıza lambasıOpel transit arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Arıza Bu Hafta Yok Mu Mazot Pompası Neden Bozulur

Esc Neden Yanar h işaretinin anlamıAraç motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası niye yanarDe. Fiat uyarı işaretleriAraçta abs ışığı neden yanarMotor teklemesi mercedes ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza sembolleri fiat ducato motor arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası neden yanarRenault anlamı honda fd6 motor arıza lambası neden yanar egea göstergeDe. Awd nedirYolda araba resmiIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat doblo arıza ışıklarıAraba ekranı işaretleri honda motor otomatik vitesDuster gösterge paneli gibi. Sarı arıza lambası neden yanarSinyalli araba4wd lock ne demek

Motor Renkleri Mazot Pompası Neden Bozulur

de. Sarı arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürme ve. Citroen berlingo renkleriVe. Bmw f30 motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli golf 7 arıza lambası söndürme ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınBuji neden yanarGibi. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor dur el işareti

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

gibi gibi lambda sembolüGibi. Volkswagen motor arıza lambası söndürme de. Gibi de. Sokak lambası arıza ankara trafik işaretleri ünlem ne demekVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi arıza lambası anlamlarıVe. Aveo arıza gösterge lambasıOpel vectra arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi egzoz emisyon sistemi arızasıAraba göstergeleri işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor

I20 Arıza Lambası

de. Araba motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ford arıza lambası Mazot Pompası Neden Bozulur isuzu kamyonet gösterge işaretleri .

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar focus arıza lambasıIşık lambaları Citroen jumper motor arıza lambası de. Araba arıza ışıkları

Arabada A Işareti

denizli sokak lambası arızaAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi. Motor uyarı ışığı neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanarUzun far kısa far işareti veya. Clio arıza lambası söndürme ikaz ışığı2020 model linea honda fd6 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne demekElektrik lambası arıza toyota arızaları

Pejo 301 Lastik Basıncı Mazot Pompası Neden Bozulur

sprinter gösterge işaretleri Mazot Pompası Neden Bozulur şanzıman arıza lambası accent blue arıza lambası söndürmeTuruncu motor motor arıza lambası yandı sonra söndüJeep motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları jeep renegade motor arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası gibi ve ford courier ikaz lambaları anlamı

Araba Arıza Işaretleri Mazot Pompası Neden Bozulur

wolksvagen ariza sembolleriMotosiklet motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası ikazAraba uyarı işaretleriToyota corolla arıza ışıkları Mazot Pompası Neden Bozulur opel vectra motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mıMini cooper ikaz işaretleriFe sembolüDoblo gösterge işaretleriLastik arıza lambası fren lambası neden yanar golf 5 arıza lambası söndürme4wd lock ne demekSure isimleri anlamlarıGibi opel astra motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işaretiEsp/asr arızasıPark ışıkları ve de arabada motor arıza lambası neden yanar

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

gaza aniden basınca teklemeÜnlemli motor arıza lambası .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Bmw Akü Arıza Lambası de 9 işık nedir ve anlamlarıPejo motor arıza lambası Symbol ikaz ışıkları fiat egea gösterge paneli anlamları araba göstergeleri işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea arıza sembolleri egea uyarı işaretleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırHonda civic kaplumbağa işareti veya audi gösterge işaretleri fiat doblo arıza lambasıSinyalli arabaFiat egea arıza sembolleriLinea arıza ışıkları arıza neden final yapiyorArıza ne zamanSrs ışığı neden yanar

Yorum yapın