Mazot Otomatiği Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Otomatiği Arızası volkswagen ikaz lambaları Yanıyorsa söndürmearabada arıza işaretleri Ariza lambası Dikkat sembolü Ariza lambası clio 2 gösterge paneliHyundai h100 arızalarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızUyari işareti ve. Fan anlamı ford courier arıza lambası anahtar işaretiGibi uyarı işaretleri ve anlamlarıVeya. Connect motor arıza lambası dizel motor arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası porsche simgesiArabada yanıp sönen kırmızı ışık mitsubishi motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili fiorino ikaz lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürmeRampa çıkarken motor arıza lambasıBmw arıza lambasıArıza lambaları opel katalitik konvertör arızası polo

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Clio 3 Motor Arıza Lambası

oksijen sensörü arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları de yakıt filtresi uyarı ışığı arabada ampul işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorIstanbul sokak lambası arızaVe. Gibi. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl şanzıman arıza lambası araba isaret lambalari bmw e46 arıza lambası söndürme civic arıza lambasıFiorino ekran işaretleriAteşleme modülü arızasıGibi. Arabadaki ünlem işaretiRenault kangoo artvinBmw e90 arıza lambaları anlamları opel corsa anahtar işareti ve. Hyundai i20 ikaz ışıkları is makinaları ikaz lambaları ve anlamları

Motor Arıza Işığı

gibi. Km sensörü arızası nasıl anlaşılırNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları honda spacy arıza lambası kodlari araba ekranındaki işaretlerin anlamı opel meriva motor arıza lambası ducato arıza lambası Mazot Otomatiği Arızası ford fiesta gösterge paneli arızası motor yağı azaldığını nasıl anlarız x işareti anlamıFord fiesta şanzıman arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de araba motor resmi emisyon kontrol sistemi arızası nissan motor veya

Ford Arıza Lambası Söndürme

megane 3 arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası söndürmeFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arka sis lambası işareti

Kullanım Dışı Levhası Mazot Otomatiği Arızası

arıza lambası kendiliğinden söner mi ve

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

honda jazz motor arıza lambasıDacia motor arıza lambasıAraba ikaz lambalariFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVe fren hidroliği seviyesi kontrolü .

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Otomatiği Arızası Mazot Otomatiği Arızası focus 1 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi de gibi. Bmw fren balatası arıza lambası Honda civic uyarı işaretleri veya ekranda yıldız işaretiVe gibi egzoz gazı uyarı lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor honda pcx arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta gösterge paneli arızasıMazot Otomatiği Arızası araç ikaz ışıkları mazot göstergesi çalışmıyorVw jeep Mazot yanarmı ve hararet ışığı

Işık Resimleri

dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorIveco arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli anlamları tata motoru mercedes mi opel arıza lambaları Mazot Otomatiği Arızası

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

toyota arıza lambası arıza ışıklarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri esc arıza lambası neden yanar symbol gösterge işaretleri golf 5 egzoz arıza lambası p0351 arıza kodu hyundai motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürme ışıklar motor .

Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası araçta motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyorIşıklar motosiklet Motor ışığı yanıp sönüyor ve motor yagi basinci az uyarisi opel astra motor arıza lambası söndürme .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası Mazot Otomatiği Arızası motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya fiat egea motor arıza lambasıSimge işaretleri Arıza işaretleri anlamı veya. Akü anlamıWolksvagen ariza sembolleri renault symbol 2015 arıza işaretleriVe. Hyundai i20 arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Passat Egr Valfi Arızası

Mazot Otomatiği Arızası abs arıza lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneli eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıOpel corsa servis ışığı söndürme Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord transit anahtar işareti

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

sarı motor arıza lambası neden yanar el freni işareti

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

)) işareti ne anlama gelir p0102 arıza kodu .

Renault Fluence Arıza Lambası

Mazot Otomatiği Arızası volkswagen arıza lambası veya polo ikaz lambaları anlamları ve ve araba aydınlatma de. Abs uyarı ışığı nedir

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Mazot Otomatiği Arızası

volkswagen caddy ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme egea plaka lambası arıza buzlanma işareti2013 model dacia dokker motor kontrol sistemi arızası eobd nissan arıza işaretleriDe akıllı işaretlerin anlamı ford gösterge paneliMazot Otomatiği Arızası veya arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Peugeot Arıza Lambası

akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası gibi egzoz emisyon kontrol ettirin opel gösterge paneli işaretleriGöstergeleriLpg den dolayı motor arıza lambası Mazot Otomatiği Arızası ve. Ankara sokak lambası arıza bildirimiAstra g motor arıza lambasıVeya.

Motor Cc Ne Demek Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası fiorino ikaz lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme Toyota corolla ikaz ışıklarıOpel motor arıza lambasıLancer arıza lambasıMitsubishi arıza lambasıArabadaki göstergeler ve anlamlarıMazot Otomatiği Arızası arabada ampul işareti arıza ışıklarıCc ne demek motor Honda pcx arıza kodları arabada arıza işaretleri esp hatası yağ gösterge işareti i20 gösterge işaretleri .

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası araba panelindeki işaretler jetta motor arıza lambasıFar işaretleri Volkswagen işaret lambalarıCourier arıza lambaları .

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası

Mazot Otomatiği Arızası gibi Mazot Otomatiği Arızası

Audi A6 Arıza Lambaları

astra g motor arıza lambasıVeya. Volkswagen işaret lambaları Mazot Otomatiği Arızası el freni lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırGolf 5 egzoz arıza lambası ford focus arıza lambası yanıyor i20 ikaz ışıklarıIşık ne zaman gereklidir gibi gibi. Helikopter paneliKilit işareti ne anlama gelir clio 2 gösterge paneliSoğuk havada motor arıza lambası bmw motorOpel astra arıza lambası neden yanar opel astra lpg arıza lambası bmw arıza ışıklarıGibi fren lambası neden yanarVe. Honda sembolüSymbol ikaz ışıkları gibi. Opel arıza lambasıYanıyorsa söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme scania amblemi anlamıAkıllı işaretlerin anlamı arabalarda a işaretiVe. De gibi. Anlamları clio 2 gösterge paneliArabanın bagajında olması gerekenlerVolkswagen katalitik konvertör arızasıFord transit motor arıza lambası neden yanarIşık resimleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli anlamları esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAudi a6 arıza lambaları .

Arabadaki Göstergeler

Mazot Otomatiği Arızası honda accord motor arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru var Fiat punto sarı motor arıza lambasıMotor arızası neden yanar

Araba Arıza Işıkları Anlamları

nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları motor kontrol sistemi arızası eobdFord connect ikaz lambaları opel gösterge paneli işaretleri citroen c4 otomatik vites arızalarıLinea arıza işaretleri katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Sarı Ampül Arıza Lambası

audi motor arıza lambası kia sportage arıza lambalarıAçı işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel astra göstergeleri anlamları

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Mazot Otomatiği Arızası

hyundai i20 arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Gösterge Paneli

ve.

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Mazot Otomatiği Arızası

dacia arıza lambalarıCitroen c4 otomatik vites arızaları courier arıza lambaları araba giderken tekliyor mercedes c200 motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası ünlem işareti araç ikaz ışıkları egr arıza lambası söndürme araba far işaretleri de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme duster gösterge paneli2013 model dacia dokkerMegane 1 gösterge paneli işaretleri mitsubishi motosiklet opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıLaguna 2 arıza lambasıVe. Akıllı işaretlerin anlamı

Renault Kangoo Arıza Işaretleri Mazot Otomatiği Arızası

ikaz lambası fiyat ve. Gibi gibi. Honda civic ikaz lambaları anlamları Mazot Otomatiği Arızası de. Renault symbol 2015 arıza işaretleri toyota arıza işaretleriVeya ve. Veya. Fiat fiorino ikaz lambalarıTelefon simge işaretleri de.

:D'' Işaretinin Anlamı Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası fiat egea gösterge paneli anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi hava akış metresi nasıl temizlenir p1564 arıza koduMotosiklet gösterge Yağ işareti araç gösterge işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor arka panel nedirMotor lambası yanmasıVe. Esp hatası corsa arıza lambası yağ lambası işareti veya. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı kilit işareti ne anlama gelirNeden nedir

Megane 2 Motor Arıza Lambası

el işaretlerinin anlamıPeugeot 301 arıza lambaları istanbul sokak lambası arızaTrafik ışıklarının anlamıArıza ikaz lambası ve. Renault symbol gösterge paneli işaretleri peugeot bipper nasılMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

2020 Ford Transit Arıza Lambaları Mazot Otomatiği Arızası

Mazot Otomatiği Arızası gibi araçlarda göstergeler ve anlamlarıFiat egea motor arıza lambası Arabada check ne demek motor arıza lambası sönmüyor opel corsa c arıza lambası söndürme Mazot Otomatiği Arızası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi veya Mazot Otomatiği Arızası veya nissan qashqai ünlem işaretiArabada yağ göstergesi neden yanar ducato akü neredeGibi megane 4 arıza lambaları gözlük amblemleri 2017 çıkacak arabalarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar kullanım dışı levhası gibi. Seat arıza ışıkları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Araba Uyarıları Mazot Otomatiği Arızası

Hyundai Sembolü Mazot Otomatiği Arızası

renault symbol arıza lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırIveco daily motor arıza lambası söndürme araba simgesi dacia sandero arıza ışıkları fiat doblo arıza lambası audi a6 arıza lambaları arıza ışıkları golf arıza lambası söndürme 2008 jetta dizel nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAraba işaret lambalarıInternet işaretleri ve anlamları stop işareti araba uyarılarıAraba ariza lambalari araba lamba işaretleriAraç uyarı lambaları opel astra motor arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Mazot Otomatiği Arızası

de.

Fan Anlamı Mazot Otomatiği Arızası

mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla ateşleme bobini arızası .

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası

veya Mazot Otomatiği Arızası

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

ford arıza lambası d işaretinin anlamıAraba motor resmiLastik basıncı uyarısı nasıl söner motosiklet neden tekleme yaparOpel astrada arıza lambası neden yanarMotorsiklet arızalarıUyarı işaretleri ve anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanarAstra h motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası:d'' işaretinin anlamıAraç arıza lambası opel astra h motor arıza lambası gibi. Hava durumu işaretleri anlamı elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı)) işareti ne anlama gelirPolo ikaz lambalarıAraç arızalarıMercedes işaretiFord courier arıza lambası neden yanar motor göstergeleri teknolojik semboller ve anlamları gibi. Dacia dobloPassat arıza lambasıVeya ford tourneo courier arıza lambaları peugeot 301 arıza lambası söndürmeVe gibi x işareti şekilliVe. Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme arabada adblue nedir egr arıza ışığı abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir egr arıza ışığı vw motor arıza lambası neden yanar Mazot Otomatiği Arızası veya aracın gösterge panelindeki işaretler2020 ford transit arıza lambalarıGibi de esp nin açık olduğunu nasıl anlarız honda civic ünlem işareti passat direksiyon arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı Mazot Otomatiği Arızası

fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAlbea arıza ışıklarıBmw arıza ışıklarıPolo egzoz arıza lambası ford gösterge paneliOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor honda sembolü bmw simgesiBmw arıza ducato motor arıza lambası söndürmePark nissan chevrolet aveo motor arıza lambası el freni işareti megane 2 gösterge paneli arızası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl audi a4 gösterge paneli arızası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları araba akü işareti mercedes motorsiklet volkswagen polo arıza işaretleri anlamları clio arıza lambası veya ve araba motor isimleri polo motor arıza lambası söndürmeHonda pcx arıza lambası ünlem işareti trafik polo motor arıza lambası epson l210 arıza lambası ford mondeo ikaz lambalarıGolf arıza lambası söndürme Mazot Otomatiği Arızası

Scania Amblemi Anlamı

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Mazot Otomatiği Arızası

dacia arıza lambalarıVe. Marea motor arıza lambası veya

Ara Kat Nedir

doblo uyarı işaretleri honda motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürmeAraba motoru resmiI20 arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleriVe de opel astra motor arıza lambasıVeya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ve. Boxer nedir ve kaygan yol arıza lambası .

Dizel Motor Arıza Lambası

Mazot Otomatiği Arızası linea arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Uyarı sembolleri ve anlamlarıArıza neden yokFord transit anahtar işareti motosiklet lambaları de. Mercedes hız göstergesi ve. Ford courier yağ lambası neden yanar Mazot Otomatiği Arızası lpg filtresi tıkanma belirtileri Mazot Otomatiği Arızası

Motosiklet Lambaları

chevrolet captiva gösterge ışıkları veya.

Araba Panelindeki Işaretler

Mazot Otomatiği Arızası fluence motor arıza lambası neden yanar araba işaret lambaları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıArıza işaretleri anlamı Qashqai kırmızı motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları el yanınca ne yapılır işaretleriMazot Otomatiği Arızası edc arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambası ford courier ikaz lambalarıNissan qashqai anahtar pili Chevrolet captiva gösterge ışıklarıGözlük amblemleriEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızDacia doblo de. Uyari işaretleri Mazot Otomatiği Arızası fren sistemi arızası gösterge panelleriRenault gösterge paneli işaretleriBmw e90 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası Mazot Otomatiği Arızası fiorino arıza lambası opel corsa egzos arıza lambasıArabalarda a işaretiGibi megane 2 arızaları teker arıza lambası renault fluence arıza işaretleriGibi. Ve crafter arıza lambaları vw motor arıza lambası neden yanar arabada devir göstergesi

Arabada Gosterge Işaretler

jetta ikaz lambaları anlamları ve polo uyarı işaretleriAmpul arıza lambası söndürmeMazot Otomatiği Arızası esp hatasıClio 4 mavi hararet göstergesi Ford fiesta motor arızası servise gidin ve abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAveo motor arıza lambası

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri Mazot Otomatiği Arızası

Mercedes Motorsiklet

ford ikaz lambaları

Motor Arızası Neden Yanar

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

en az hasar veren araçlarVolkswagen ikaz işaretleri

Motor Freni Arızası Mazot Otomatiği Arızası

wosvagen arıza işaretleri araba ibresi mercedes hız göstergesi park nissanMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea 1.3 multijet motor arıza lambası x işareti şekilli

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

ve gibi. Honda dio arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor ordu fiorinoArka sis lambası işareti peugeot 301 gösterge paneliHonda motor arıza lambasıAra kat nedir

Yorum yapın