Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford focus ikaz lambaları anlamları De. fiat albea arıza göstergeleri Ariza lambası Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Ariza lambası veya derece işareti passat b6 motor arıza lambası ve genel arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası araç ışıklarıElektrik sokak lambası arıza

Doblo Renkleri

eksoz arıza lambası .

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur adblue arıza lambası söndürme de hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları egea göstergeOpel vectra c gösterge paneli arızası De

Ford Transit Ekran Işaretleri

de gibi. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri veya courier arıza lambası söndürmeMotor yağ lambası yanıp sönüyorMotosiklet amblemleri Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motosiklet girebilir işaretiVeya motor arıza lambası turuncu yanıyor motor arıza lambası nasıl söndürülür

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

simge peugeotMercedes motosikletAraç içi göstergeler

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

kırmızı motor arıza lambası fiat egea sorunları doblo yağ lambası söndürmeVe. Opel corsa hararet göstergesiYamaha motor arıza lambasıFiat egea anahtar işaretiAraba neden yanar renault clio motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri fiat egea arıza işaretleri işareti ne anlama gelir veya. Motor max ford focus motor arıza lambası söndürme gibi. Cmax nedirBmw e46 motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeHyundai sembolü citroen arıza işaretleri enjeksiyon arıza lambası

Arabada Yol Resmi

arac ariza isaretleri el freni göstergesi ekran araba resmi araç arıza sembolleri symbol arıza işaretleri araba ikaz göstergeleri honda uyarı işaretleriVe kızdırma bujisi işareti de denizli aydem sokak lambası arızaFiat arıza ışıkları araçta arıza lambası neden yanar duster arıza lambası söndürme ford fiesta anahtar işaretiAyris anlamı araçta motor ışığı neden yanar honda c max motorAraba ön panel göstergeleri fort transporter ve. Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAdblue ikaz lambası Ayedaş sokak lambası arıza telefonuVe. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar araç ışıklarıDuster gösterge işaretleri araba neden yanar astra j plaka lambası arızaArabada akü işareti neden yanarAkü ışığı akü ikaz lambasıDe araç motor arıza lambası gibi de. Işaretleri ve anlamları mitsubishi motor arıza lambasıMotordaVeya. Veya fren hidroliği işareti gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba balatası neden yanar ve Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur fiat albea motor arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleri

Toyota Check Engine Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa b motor arıza lambası araç motorAkü göstergesi neden yanar

Audi A6 Arıza Işaretleri Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

elektrik sokak lambası arıza araba ibreleriGibi. Veya opel astra g motor arıza lambası söndürme

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Gibi motor arıza lambası niye yanarDe linea ampul arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürmeFluence bakım ışığı söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFocus arıza lambasıVe volkswagen navaraRenault fluence arıza lambası ford motor arızası servise gidinClio 4 motor arıza lambası söndürmeHonda motor amblemiMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorSarı arıza lambası

P0400 Arıza Kodu

veya mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAlfa işaretiArac gostergeleri opel simgesi ve. Mercedes caddy honda civic ünlem işaretiArabada sinyal verme

Ünlem Trafik Levhası

fort arıza lambasıHonda jazz arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme r25 motor arıza lambasıSymbol lastik arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleriHararet işareti ford focus arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürme motor arıza neden yanar opel arıza ışıkları2016 motosiklet veya. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları .

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba saat göstergeleriAraç arıza sembolleri Gibi. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası sokak lambası arıza denizliStop arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleriVeya. Hyundai i20 gösterge tanıtımı .

Viessmann Kombi Arıza Lambası

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur opel corsa arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor volkswagen caddy arıza işaretleriFren hidroliği işareti Honda civic arıza lambası neden yanarDe. Arabanın balatası yanarsa ne olurHonda spacy arıza lambası kodları Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur doblo renkleriAyris anlamıDacia hararet göstergesiGibi. Dacia adblue işareti araç arıza lambaları anlamları Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur megane 2 gösterge ışıklarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya fluence stop lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesiBmw e46 arıza lambası söndürme de. Veya citroen berlingo motor arıza lambası .

Araç Içi Göstergeler Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur suzuki swift motor arıza lambasıFort arıza lambaları Abs arıza lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasılDe fiat punto gösterge paneli2012 ford fiesta motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürmeArabada akü işareti neden yanar kaç çeşit fren sistemi vardırFiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotor işaretleri ve anlamları megane 2 servis ışığı yanıyor dizel motor uyarı ikaz göstergesi ve Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba arıza lambası neden yanar #AD?Ve. Ford fiesta arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar mercedes c 200 renault motorBmw motor arıza lambasıAraba simgeleriAkü renkleri opel corsa hararet göstergesi araba önündeki işaretler cam suyu işaretiEgr arıza lambası söndürme abs araba aracımın motor arıza lambası yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

ford transit arıza lambası .

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur de araba ikaz lambaları ve anlamları veya de. Fiesta motor arıza lambası Megane 2 ekran arızasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar esp arızası nedir Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur veya fiat doblo gösterge ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

egea arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor arabanın arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambaları anlamlarıYıkama işaretlerinin anlamı egzoz emisyon arızası nedirHyundai i20 ampul işareti gibi araba kaput içi isimleriMotor sistemiAudi a5 motor arıza lambası neden yanar otomatik araba s ne demek p0400 arıza koduRenault 19 europa klima kontrol paneliFluence arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVolkswagen navara toyota yaris gösterge paneli işaretleriBmw ikaz ışıklarıEgzoz emisyon sistemi arızasıOpel combo motor arıza lambasıMotor işaretleri ve anlamlarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 gösterge işaretleriAt resmi olan araba motor ısınınca yağ lambası yanıyor gibi honda spacy alpha arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza ışıkları arac ikaz lambalariSprinter arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambasıAraba işaret lambaları Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba ikaz lambalarıAraba simgeleri .

Opel Arıza Işıkları Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı 9 işık nedir ve anlamları dacia dokker ekran işaretleriDörtlü ikaz lambası Lpg arıza lambası çözümAracımın motor arıza lambası yanıyor ve dacia gösterge işaretleriDur işareti anlamı motor arıza lambası turuncu yanıyor honda crv motor arıza lambası multijet motor nedir sarı dobloveya. Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Araba Balatası Neden Yanar Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

volkswagen gösterge işaretleri araba panel egr valfi motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamları honda civic ünlem işareti ford fusion motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası araba içi resmi araba motor ışığı neden yanarArabanın önündeki göstergeler gibi hyundai motor arıza lambası neden yanarAraba yazıları 2017 ekranda anahtar işareti ne demekVe. Motor arıza lambası niye yanar renault anlamıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur seat leon arıza lambası söndürmeLinea arıza işaretleri Dörtlü ikaz lambası bmw x1 motor arıza lambası gibi.

Volkswagen Navara

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur crafter arıza ışıkları esc arıza lambası neden yanarSymbol ekran işaretleri Egzoz arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Veya Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ford fiesta arıza lambası söndürmeÜnlem trafik levhasıYanan arabalarFord doblo 2020 .

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur symbol ekran işaretleri araba kaput içi isimleriAkü şarj sistemi arızası Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıHava durumu simgeleri anlamları bmw gösterge paneli anlamlarıKontrol anlamıVe. Arabanın ekranındaki işaretlerFren arıza lambasıIşaret anlamıVites arıza lambası Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur de. Gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleriArac eş anlamlısı ve otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fort transporterMotor arıza lambası sondurme arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Araç Motor Arıza Lambası

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford focus motor arıza lambası söndürme gibi opel arıza ışıkları dacia dokker arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi Arıza işaretleri arabaPark lambası arıza giderici akü lambası kırmızı yanıyor fiat fiorino gosterge anlamlariTofaş gösterge paneli anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanar honda c max motorLpg de motor arıza lambası yanıyor volkswagen polo motor arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur renault clio gösterge paneli anlamlarıLada vega arıza lambası yanıyor ankara sokak lambası arıza bildirimi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıDizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor arıza lambası niye yanar nissan micra ikaz lambaları anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanar Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araç otomatik kapı arızalarıDacia dokker arıza lambası söndürmeGibi clio arıza işaretleri arabada uyarı işaretleri

Crossland Ne Demek

ve chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor pil bitmek üzere ne demek3. yedek anahtar hangi araçlarda var clio 4 hararet göstergesi kia nedir301 motor arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler ayedaş sokak lambası arıza ısuzu amblemi veya gibi ve citroen nemo arıza işaretleriKia nedirScirocco motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambasıGibi citroen transitFiat linea motor arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araba üzerinde anahtar işaretiArabada adblue nedirIşaretler ne anlama gelirDe gibi vw motor arıza lambası neden yanarAuris arıza lambası söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızası

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

symbol arıza işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıGibi. Telefon şarj göstergesi bozuk ve honda civic ünlem işareti sarı renk motor arıza lambasıKemer anlamı de hız sensörü arızası nasıl anlaşılır motor ısınınca yağ lambası yanıyor hava durumu simgeleri anlamlarıVe. Hyundai getz motor arıza lambası

Kia Cerato Motor Arıza Lambası Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

kontrol anlamıEkranda anahtar işareti ne demek .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarHonda sembolü Fiat egea arıza sembolleri

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan juke kırmızı motor arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri dacia sandero arıza işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları araç içi göstergeler ve anlamları2016 motosikletArac gostergeleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleriPolo yağ lambası yanıp sönüyorDacia motor arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi ayris anlamı gibi h100 gösterge paneliFord focus 2012 motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleri far arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge ışıklarıHonda civic motor arıza lambasıAraba içi resmi veya. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri gibi fiat linea arıza lambalarıArası açık motorAraç yakıt göstergesi ve araba simgesi polo hararet göstergesi yanıp sönüyor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo uyarı işaretleri araba içi resmi opel astra arıza lambasıVe ve dacia duster motor arıza lambası veya. De dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları transporter arıza ışıkları ford focus 1 motor arıza lambası motosiklet arızalarıMotor arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio arıza ışıklarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneli akü ikaz lambası p1300 arıza koduQashqai arıza lambası veya. Renault gösterge işaretleri renault gosterge simgeleri audi a5 kırmızı mercedes c180 kırmızı fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamları ikaz ışığı .

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur de ve de. Caddy motor yağı hangisi Ve. Albea motor arıza lambası söndürmeŞarj dinamosu arıza lambasıPorsche sembolü motor arıza lambası kendiliğinden söndüMazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dacia arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası ford fiesta anahtar işaretiSymbol ikaz lambaları anlamları Sarı yağ lambasıJeep renegade motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeH işaretinin anlamıFiat linea motor arıza lambası neden yanar fren anlamı

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

gözlük amblemleri opel corsa arıza lambalarıGibi otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırHararet yapan araba neden çalışmaz

Motor Arıza Neden Yanar

clio arıza ışıkları ve. F30 kırmızıAbs ve motor arıza lambası neden yanar

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme

alfa işareti edc arıza lambası neden yanar

Abs Işığı Söndürme Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

fiat linea arıza ışıklarıEgea anahtar işareti söndürme gibi. Honda civic uyarı işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası araba gösterge paneli courier arıza lambaları honda ikaz işaretleri .

Accent Blue Motor Arıza Lambası

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur hyundai motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza ışıkları hararet göstergesi arızasıYağ ışığı yanıp sönüyor Gibi. Volkswagen jetta arıza işaretleri ford connect gösterge paneli arizasiAstra motor arıza lambası .

Arabanın Önündeki Göstergeler Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları(!) ne anlama gelir I20 ekran göstergeleri

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

citroen c3 anahtar işaretiFort nedirDe. Akü lambası kırmızı yanıyor nabız sinyal motorAraba ön panel göstergeleri audi a3 arıza lambaları

Fren Anlamı

bmw sarı

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri

citroen elysee motor arıza lambası peugeot amblemleri engelli sembolleri ve anlamlarıWosvagen motor arıza lambası neden yanar peugeot sembolü

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

dizel partikül filtresi arıza lambası Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba panelArac ikaz lambalari honda uyarı işaretleriTransporter arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi neredeDacia lodgy arıza işaretleri citroen nemo arıza lambasıFiat egea arıza işaretleri araba ışıkları anlamları araç çalışırken yakıt almak mercedes c200d hangi yağ kullanılır gösterge panelinde ünlem işaretiLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürmeRenault anlamı mercedes motosikletFocus arıza lambası volkswagen direksiyon arıza lambası de hyundai transit

Pejo 206 Gösterge Paneli

fiorino gösterge paneli doblo arıza lambası anlamları. De. Akü suyu azalırsa ne olurSokak lambası arıza tedaş golf 7 motor arıza lambası söndürmeFiat albea arıza göstergeleri otomobil ikaz lambalarıGaz lambası ne işe yarar gibi trafik semboller ve anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası motor yağı işaretiVe yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPark lambası arıza giderici fort arıza lambalarıArabada motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanar ampul anlamıDe ford connect gösterge ışıklarıUzun far kısa far işaretiAriza lambasiFiesta motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambasıNabız sinyal motor emisyon arıza lambası

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

arac ariza lambalariAyris anlamıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi range rover motor sorunu kocaeli sokak lambası arıza arıza lambaları anlamları

W204 Motor Arıza Lambası Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

renault laguna gösterge paneli anlamları seat leon arıza ışıklarıGolf arıza lambası söndürme citroen berlingo nasılMotor arıza lambası neden yanıp söner motor arıza lambası söndürmeAraba akü göstergesi opel corsa motor elektroniği arıza lambasıSarı arıza lambası yamaha motor arıza lambası ford transit arıza ışıklarıHyundai i20 araç içi göstergelerFiat arıza ışıklarıRenault arıza lambaları anlamları fiat fiorino arıza lambalarıCitroen c3 anahtar işaretiAkü göstergesi neden yanar fiat punto ikaz lambaları anlamları araç akü lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAudi a5 kırmızı honda uyarı işaretleriHonda jazz arıza lambası veya hyundai accent blue motor arıza lambasıBmw sarıGibi kia sportage arıza lambası söndürmeRenault symbol ünlem işaretiVeya. Gibi peugeot 208 arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGold arıza sorViessmann kombi arıza lambası yanıyor megane 2 ekran arızası kemer anlamıDe. I işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur pendik sokak lambası arızaVe. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomobil sembolleri araba balatası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır passat b7 gösterge paneliOpel insignia arıza işaretleri .

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dur işaretinin anlamıSoner anlamı Mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıSarı arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrolIkaz ışıkları ve anlamları egea arıza lambasıUyarı lambası motor lambasiGösterge panelinde ünlem işaretiŞekilli semboller 2016 honda motor amblemi getz motor arıza lambası araba önündeki işaretlerAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme akü ışığı captiva arıza gösterge lambasıArabada motor lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi mercedes c200d hangi yağ kullanılır motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arıza bu akşam varmı

Isıtma Bujisi Göstergesi

araba ekranındaki işaretlerin anlamı genel arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dacia lodgy arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Veya Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

hararet yapan araba neden çalışmazMotorda cc ne demekFiorino arıza lambası .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 2021 egea ikaz lambalarıUyarı lambaları Veya Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur nissan qashqai uyarı işaretleri arabanın önündeki göstergelerEn cok ariza yapan araba .

Wosvagen Arıza Işıkları

Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur bmw gösterge işaretleri hyundai elantra motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor veya astra g arıza lambası yanıp sönüyorArıza ışıkları anlamları Yolda radar olduğunu nasıl anlarız kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı egea arıza ışıklarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme kontrol anlamı

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

lambda işareti de transporter arıza ışıkları

Passat Uyarı Işaretleri Mazot Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

fan anlamıOpel vectra c arıza lambası söndürme .

Yorum yapın