Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araç simgeleri Bmw uyarı işaretleri Ariza lambası

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Ariza lambası symbol arıza lambası söndürme corsa c gösterge paneli fort nedir motor sistem arızası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıarabada turuncu ünlem işareti Sembol işaretleri araç göstergeleri ve anlamlarıDacia sandero arıza ışıklarıRenault master arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı

Motor Göstergesi Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

audi gösterge işaretleri honda civic ünlem işareti doblo motor arıza lambası yanıyor Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır trafik ışıkları ve anlamları resimli kocaeli sokak lambası arızaDe fiat doblo arıza lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıyorToyota corolla ikaz ışıkları anlamları .

Araç Gösterge Paneli Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları gösterge anlamları sokak lambası arıza konya honda civic fc5 motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Ve. Gibi arıza bu akşam varmıAteşleme bobini arıza lambası tedaş sokak lambası arıza wosvagen arıza lambası motor ışığı yanıyor .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Gösterge Panelindeki Işaretler araba işaretleri ve anlamlarıEgr valfi arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Lambaları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası motor ekran resmi araç motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarMitsubishi motor arıza lambası mercedes caddy Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araçta gösterge işaretleriMotor kumanda arızası kırmızı polo arabaDacia sandero arıza işaretleri gibi. Hyundai i20 arıza lambasıAraba motoru resmi veya bmw uyarı işaretleri güvenlik sembolleriGibi motor lambası neden yanar Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araba içindeki işaretler megan 2 elektronik arızası doblo motor arıza lambası söndürme ve ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz 2017 çıkacak arabalar fiat egea ikaz lambalarıServis esp opelToyota corolla ikaz ışıkları anlamları arabada yay işareti

Ve Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

motor yağ basıncı lambası yandığında de

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

dacia uyarı işaretleriLaguna 1 gösterge paneli sorunuVe. Arıza ışığı anlamları

Ve Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

opel vectra a kasa arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner fiat linea ikaz lambalarıYakıt filtresi uyarı ışığıAbs fren sistemi arızaları

Renault Clio Ünlem Işareti

ford transit arıza ışıkları hyundai i20 gösterge tanıtımı esp ışığı neden yanarArabada yağ göstergesi neden yanarAraba içindeki işaretler araba uyarıları ford connect motor arıza lambası neden yanarAraba panelindeki işaretlerHyundai motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti bmw şanzıman arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleri l200 arıza lambaları .

Fort Transit Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Egzoz Motor veya. Bmw ünlem işareti 2 el yarış motorları ve fiorino otomatik vites arızaları mini cooper arıza işaretleri arıza ikaz lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıFren lambası neden yanarFluence stop lambası neden yanarVeya opel insignia arıza işaretleri sprinter motorSokak lambası arıza bildirimi izmir opel motor arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıkları2 el yarış motorları araç motorArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bmw arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır astra motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor veya ford tourneo courier motor arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası ford courier ikaz lambaları anlamı sarımsı yeşil gazCeed ne demek gibi. Renkli motor pejo 206 arıza lambaları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat egea arıza lambaları anlamları arıza ışığı anlamlarıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıRenault kangoo motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi gibi

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

ford mondeo motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızasıPassat ikaz lambaları .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır opel arıza ışıklarıAraba isaret lambalari Zavoli lpg motor arıza lambasıMegane 2 termostat arızasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme tofaş enjeksiyon arıza lambası fort fiesta arıza lambası gibi. Opel corsa b motor arıza lambası

Motor Sistem Arızası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet aveo arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar motorda fiorino gösterge paneli motor gösterge paneli araba gostergesiKırmızı wolksvagen volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası gibi renault clio arıza lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit arıza lambası söndürme corolla motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeDuster uyarı işaretleri golf 6 motor arıza lambasıGöstergede ünlem işaretiVeya bmw motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAraç içi saat veya. Araba göstergesi akü beyaz ışıkArıza neden final yapiyor fiat albea arıza göstergeleri arabanın önündeki işaretler

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları golf 5 motor arıza lambası yanıyorPeugeot gösterge işaretleriGibi ve. Dacia sandero gösterge paneliFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimliGibi de. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası esp ışığı neden yanar ısıtma bujisi ikaz ışığıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir h neyin simgesi bajaj pulsar arıza lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet ateşleme bobini arızası lamba kapalıyken yanıp sönüyor toyota corolla arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri accent blue arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası servis esp opel

Gibi Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

opel vectra motor arıza lambasıCitroen arıza lambaları fiat fiorino otomatik vites arızaları honda fd6 motor arıza lambası fiorino gösterge paneli renault gösterge anlamları

Ve Anlamları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

astra h motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Gibi Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

trafik lambası arıza numarasıArızası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıArıza lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

audi a3 gösterge paneli toyota corolla hararet göstergesiGibi araba önündeki işaretlerFiat albea arıza göstergeleriDe. Fiat doblo motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedirVeya peugeot 307 arıza lambası söndürmeGibi araba giderken tekliyor skoda superb arızaları katalizör arıza lambası .

Güvenlik Sembolleri Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları aynı arızadan kaç kez 2017 sepaş sokak lambası arıza bildirimiAraç gösterge anlamları Dacia dokker gösterge işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleri seat leon arıza işaretleriBmw lift işareti sokak lambası arıza tel izmir araba üstünde anahtar işaretiToyota corolla arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıVe. Ve araç motor de. Honda pcx arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası araba motoru resmiDuster arıza lambaları araba gostergeleri crafter arıza ışıkları honda arıza lambaları murat 131 gösterge araba gösterge anlamları polo epc arızası arabada ters ünlem işaretiAraç motor

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

egr valfi arıza lambasıArıza lambaları ve anlamlarıAstra ne demek veya

Ford Fiesta Arıza Lambaları

audi a6 motor arıza lambasıGibi citroen transporter motor lambası neden yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

anahtar kapalıyken lamba yanar mı aynı arızadan kaç kez 2017Genel arıza lambası arabanın hararet göstergesiArabada lastik basıncı uyarısıOpel astra arıza lambası neden yanar araç içi ikaz lambaları toyota corolla ikaz lambalarıHonda civic gösterge paneli işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir duster arıza işaretleri veya polo arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli ve sokak lambası arıza bildirimi citroen transporter kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıScania amblemi anlamı

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada yağ göstergesi neden yanarAirbag arıza lambası nasıl söndürülürVe. Park nissan 2 el .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Motorda

doblo motor arıza lambasıKötü yakıt motor arıza lambası veya sokak lambası arıza tedaş wolksvagen arıza lambası

Ford Connect Arıza Işaretleri

esp/asr arızası fren anlamı volkswagen polo motor arıza lambasıMotor arıza lambası sönmüyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarDe. Clio 4 bakım ışığı söndürme kia ceed dizel otomatik nasılOpel insignia gösterge paneli işaretleriCitroen arıza lambaları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır ve ford connect arıza işaretleri ve. De. Linea uyarı ışıklarıIstanbul sokak lambası arızaToyota ikaz lambaları ısuzu motosiklet .

Işık Lambaları

Araç Arıza Kodu Sorgulama corolla motor arıza lambası fiat egea gösterge linea arıza lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Ve. Mercedes caddy lastik basınç arıza lambasıGösterge tablosu

Opel Vectra Arıza Lambaları

veya araba önündeki işaretler motor ikaz ışıkları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır kangoo arıza ışıkları yamaha amblemi anlamı nissan motor arıza lambası motor lambası neden yanar güvenlik sembolleri veya ford connect gösterge paneli arizasi arabada emisyon nedirCitroen nemo arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir fiat punto motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge anlamlarıDe derece işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor fiat egea anahtar işareti arıza kodu sorgulamaIşıklar otomotiv bursaTransporter gösterge ikaz lambalarıAraç motorHata kodları ve anlamları ford focus arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı citroen c3 gösterge paneli işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraba uyarı ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleri araba işaretleri anlamı fren balata arıza lambasıVeya

Amerikan Park Modülü Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

egea amerikan park arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır honda arıza ikaz lambası toyota auris motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası .

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Acil Uyarı Işıkları

Araba Ikaz Lambaları

araç içi gösterge işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanarVe yanıp sönen arıza lambası pcx 2021 arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası nasıl söner megane 2 ekran arızasıPalio motor arıza lambası

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

ışık lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorRenault kangoo motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası ve opel vectra c direksiyon arıza lambası ibre resimleri fluence motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVe focus sarı arıza lambası .

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar araba isaret lambalari dacia uyarı işaretleriSivas honda fiorino motor arıza lambası neden yanarDuster uyarı işaretleri ford focus gösterge paneli arızası veya megane 2 airbag arıza lambası ısuzu motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama audi a4 arıza işaretleriPolo motor arıza lambası söndürmeP1564 arıza kodu

Honda Crv Ikaz Işaretleri

sarı yağ lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra g gösterge ışıkları araç arıza işaretleri ve anlamlarıMotosiklet ateşleme bobini arızası

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

akıllı işaretlerin anlamı park nissanHonda accord motor arıza lambası ve. Araba işaretleri ve anlamları mercedes gösterge işaretleri gösterge paneli motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığıNissan almera motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları arızalıdırHyundai motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası anlamlarıford fiesta ekran işaretleri Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır megane 2 ekran arızası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

araç arıza lambası ünlem işaretiEsp/asr arızasıBuji göstergesi ve akü takviye sonrası arıza lambasıVeya. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirTrailler ne demekGüvenlik Sembolleri fluence stop lambası neden yanar symbol ünlem işaretiHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Gibi. Araç gösterge anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada yanan ışıklarIngiliz anahtarı arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri

Araç Içi Saat

ve. Hyundai i20 ikaz ışıklarıMotor resmi

Işık Sistemi Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

araba kontrol

Araba Kadranı

fiat ducato gösterge paneli işaretleriEmisyon kontrol sistemi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanar ve. Volkswagen dizel motor uyarısı egr arıza lambası arıza işaretleri araba ve nabız işareti fiat punto sarı motor arıza lambası radar işareti audi araç elektroniği arızası ceed ne demek scirocco motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazıP1564 arıza kodu .

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası yuvarlak içinde ünlem işareti dacia motor arıza lambasıDerece işareti Albea motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti peugeot 307 motor arıza lambası renault symbol arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıPorsche sembolü doblo arıza kodlarıIsıtma bujisi göstergesi

Veya Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

isıtma bujisi arıza lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri motora benzin göstergesi takmaFiat egea arıza lambaları anlamları araba motor resmiSarı yağ lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya toyota corolla arıza lambasıTermostat arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambasıOpel corsa egzos arıza lambası

Trafik Işıklarının Anlamları

gibi veya. Ford courier arıza işaretleri peugeot anlamı ford mondeo gösterge paneli işaretleriVe Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır stop ve akü ışığı yanıyorEgea göstergeArabada çaydanlık işaretiJetta kırmızı fren arızaları gibi gözlük amblemleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambasıDuster arıza ışıkları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır saatlere gore anlamlar bmw uyarı işaretleri arabada ünlem işareti ne demek arıza ışıkları anlamları bmw ünlem işareti Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır trafik göstergeleri owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası passat egr valfi arızası h işaretinin anlamıPunto arıza lambası söndürme

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

passat gösterge paneli anlamları

Bmw E90 Arıza Lambaları

arıza lambası yakmayan xenonFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanar egzoz motor ve. Vito motor arıza lambası söndürme veya ve yakıt filtresi uyarı ışığıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza audi a3 gösterge paneliArıza traktör gösterge paneli işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları eds arıza lambasıArabada ünlem göstergesi

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

ford transit ikaz lambalarıVe

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

akü beyaz ışıkGibi gizli kontakRenault fluence arıza lambası fluence arıza lambası dacia gösterge paneli renault symbol uyarı ışıkları .

Corsa C Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar veya. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor arıza lambası neden yanar veya fiorino motor arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası ısıtma bujisi arızası neden olur arabada akü lambası neden yanar dacia motor arıza lambasıMotor göstergesiHava yastığı arıza lambası honda motor arıza lambası gibi. Ve. Ford ikaz lambaları el freni işaretiHyundai accent era arıza lambalarıBmw 320d arıza işaretleriVe soğutma suyu seviyesi uyarısıArabada motor arıza lambası

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

kia sportage arıza lambaları yolda giderken motor arıza lambası kırmızı arıza lambası kamera arizalari ve çözümleri balata işaretiAraba marka simgeleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları gibi airbag arıza lambası nasıl söndürülürClio ikaz lambaları Arabalarda araba neden yanar veya. Isıtma bujisi ikaz ışığı egea lastik arıza lambası söndürme arabada akü lambası neden yanar fiat doblo ekran işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları anlamları fiat fiorino ikaz lambalarıCorolla arıza lambası ceed ne demekFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası de ısuzu gösterge işaretleriBmw arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretlerSeyir anlamı gibi aynı arızadan kaç kez 2017Arabadaki ve fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor güvenlik sembolleri de araba özellikleri anlamlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza işaretleri ve anlamları astra g arıza lambası söndürme de. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı skoda arıza lambaları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Bmw Lift Işareti

fiorino arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunuNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı dacia doblo ve. Sokak lambası arıza telDe. Courier motor arıza lambası volvo ışık ford ranger motor arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambası arabalar neden yanar toyota arıza kodu öğrenme ve

Ford Focus Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

kia rio motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor sarı arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Opel astra servis esp ford focus ikaz lambaları anlamları motosiklet giderken gaz kesiyor trafik semboller ve anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları ford connect arıza işaretleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi motor yagi basinci az uyarisi tehlike sembolleri ve anlamları fiat linea gösterge paneli mini cooper arıza işaretleri gibi araba işaretleri anlamıFiat doblo arıza lambaları

Araç Ikaz Işaretleri Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza lambası anlamlarıAraba kadranHonda ikaz lambalarıViessmann kombi arıza lambasıSkoda motor arıza lambası neden yanar .

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Göstergesi Işaretleri acil uyarı ışıkları ve. Insignia motor arıza lambası 444 saat anlamı araçta sarı ünlem işaretiMotor ısınınca yağ lambası yanıyorArabada eps ışığı yanıyorPeugeot partner ikaz lambaları anlamları sarı dobloMercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

veya de araba ikaz göstergeleri opel corsa arıza lambası yanıyor veya egzoz gazı uyarı lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraçta motor arıza lambası yanıyor .

Esp/Asr Arızası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları esp/asr arızasıCitroen c2 nasıl Ve kia ceed dizel otomatik nasılFort transit arıza lambalarıAkü göstergesi neden yanar arıza lambası anlamı. Gibi güvenlik sembolleri

Egea Ikaz Lambaları Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

motor resmi fiat doblo gösterge paneli işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıklarıKatalitik konvertör arızası neden olurFord connect motor arıza lambası neden yanar dizel araç motor arıza lambası neden yanarSkoda ikaz lambaları linea ikaz lambaları corsa c arıza lambası sürekli otomotiv edirne egea sarı yağ lambasıOpel combo arıza lambaları sürekli otomotiv edirne citroen c5 gösterge paneli anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işaretiWosvagen arıza lambası göstergeler araba honda civic ünlem işareti araç göstergeleri ve anlamları araba yazıları 2017 gibi. Lastik basınç arıza lambasıFord Courier Ikaz Lambaları Anlamı hyundai simgesiAkü takviye sonrası arıza lambası

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları nabız sinyal motorFord fiesta arıza lambası söndürme akü ikaz lambasıGöstergeler arabaSaatlere gore anlamlar audi arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamları bmw x3 4×4 arıza lambası .

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları mercedes gösterge işaretleriFord focus gösterge paneli arızası Pejo arıza lambaları ikinci el yarış motoruVeya. Enerjisa sokak lambası arıza arıza nedir araç panelindeki göstergeler ve anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Tel

gibi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor arabada fotoğraf çekme arabada göstergeler .

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Havada Duran Gece Lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme Dacia logan arıza lambası ve reno fiorino gösterge tablosu dacia logan arıza lambasıGolf 5 arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları .

Yorum yapın