Manuel Şanzıman Arızası Masrafı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Manuel Şanzıman Arızası Masrafı engelli sembolleri ve anlamları Araçta arıza lambası Ariza lambası

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ariza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultmitsubishi transit Ve anlamları ford courier arıza lambası neden yanarVe. Veya linea yağ lambası söndürme musluk arıza lambası .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Ekranda Yıldız Işareti ve linea arıza işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Medaş sokak lambası arızaVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor sprinter arıza lambaları lancer nasılCam rezistans lambası Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Instagram Işaretleri Anlamı

soğutma suyu arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası arac ariza isaretleriRenault symbol uyarı ışıkları renault clio hararet göstergesi nerede volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar kullanım dışı levhasıArabada motor arıza lambası neden yanar gibi araba ekranında çıkan işaretler renault clio ekran göstergeleri anlamları de dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve volkswagen gösterge paneli honda arıza ikaz lambası duster arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeDur el işareti symbol motor arıza lambasıDacia duster arıza lambasıDe ikaz lambalarıGibi. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları .

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Manuel Şanzıman Arızası Masrafı Ford Focus Motor Arızası Uyarısı ford courier arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Araç uyarı işaretleri ve anlamları veya fiat linea gösterge paneli de ford courier motor arıza lambası nasıl söner veya fiat egea ikaz lambalarıLinea gösterge ışıkları

Renault Symbol Uyarı Işıkları

de araba arızaları renault gösterge anlamlarıIveco arıza lambaları emniyet kemeri ne işe yarar park işareti araç arıza lambası ünlem işareti de fren arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları:d'' işaretinin anlamı motor arıza lambası neden yanar dizelHyundai i20 araç içi göstergelerGüvenlik sembolleri nissan qashqai motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönen motor arıza lambası

Araba Su Göstergesi

audi a4 motor arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Peugeot partner arıza lambaları ve. Citroen nemo arıza lambalarıMegane 3 arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti ford fiesta arıza göstergeleri ford fusion motor arıza lambası scania gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıGösterge paneli motor arıza lambası veya. Mitsubishi transitMotor arıza lambası sürekli yanıyorDe ve. 0225 alan koduVe volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge paneli audi arıza lambaları anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGibi clio 4 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 anahtar işaretiGibi honda civic gösterge paneli işaretleriToyota auris motor arıza lambası söndürmeMercedes c 200 renault motor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDoblo gösterge paneli ve. Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambası subaru forester arıza lambasıBmw işaretleri veya. (!) ne anlama gelirAraba önündeki işaretler krank sensörü kirlenmesi hyundai accent arıza lambaları arabanın motoru neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba gostergeleriPassat jeep motor freni arızası ve. Kullanım dışı levhasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleriMotor freni arızasıVeya. De de 2. el yarış motorları veya. Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Manuel Şanzıman Arızası Masrafı sokak lambası arızası nereye bildirilirOpel vectra motor arıza lambası neden yanar veya tucson motor arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

golf arıza lambası söndürme de üçgen içinde ünlem arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeFord connect arızalarıEgzoz ışığı

Toyota Yaris Arıza Lambası

egea motoru kontrol ettirinMercedes sprinter motor i işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza ihbar fiorino arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılırLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri golf 5 gösterge paneliOpel arıza lambası neden yanarDacia dobloOpel astra hata kodları407 nasıl ve. Bosch buzdolabı arıza lambası fiat ikaz lambalarıTehlike sembolleri tablosuMotor arıza lambası hiç yanmıyor fort arıza lambası .

Gibi Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Arac Ariza Isaretleri en güzel motor resimleri ve. Tehlike sembolleri tablosu Fiat egea motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

honda dio arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işaretiVw motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür iveco arıza lambalarıGibi. Araba sinyalleriAraç gösterge paneli araç gösterge işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir akü yeşil ışık yanmıyor egr arıza ışığıMotorsiklet arıza lambasıOpel corsa servis ışığıKia sportage yağ lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFren müşürü ne işe yarar araç göstergeleriPeugeot bipper motor arıza lambası de kia sportage yağ lambası söndürme arabada abs ışığı yanıyor araç arıza işaretleri anlamları hararet ibresi arızası

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

arıza neden final yapiyorMotosiklet motor arıza lambası neden yanarAraç paneli nedirMotorsiklet arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanarPark sensörü devreye girmiyor

Astra H Arıza Lambası Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Egea Ünlem Işareti Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

doblo park lambası arıza ön ısıtma göstergesi neden yanar Manuel Şanzıman Arızası Masrafı motor arıza lambası neden yanar dizel gibi araba ışıkları anlamı

Citroen Nemo Arıza Lambası

gibi. Mercedes hız göstergesiVe. Araç gösterge paneli clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambaları veya fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderMotor soğutma suyu işaretiArka cam rezistansı göstergesiFluence motor arıza lambası söndürme

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

renault 19 europa gögüsFacebook işaretleri ve anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarHonda mini motorŞanzıman arıza lambası .

Fiat Bravo Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta 1. Arabada motor arıza lambası 4 Tdci Motor Arıza Lambası twingo arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanarKırmızı polo araba araba kontrolAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme opel simgesi chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıMercedes doblo egr arızası nasıl giderilir araç motor arıza lambasıGibi.

Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Aracin Gosterge Panelleri ford focus motor arızası uyarısıNissan qashqai arıza işaretleri Hyundai accent blue arıza lambalarıToyota ekran işaretleriDe bmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesiGösterge anlamları mercedes hız göstergesi fluence arıza lambası söndürme arabada anahtar göstergesiCitroen elysee motor arıza lambası ışık resimleri Manuel Şanzıman Arızası Masrafı soğutma suyu arıza lambasıClio motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıDucato akü motor ekran resmiKızdırma bujisi işaretiSepaş sokak lambası arıza bildirimi fluence gösterge paneli işaretleri doblo park lambası arızaFord tourneo courier motor arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamıTelefon sembolleri ve anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıyor motor yağ arıza lambası de. Fiat linea motor arıza lambası söndürmeSprinter arıza ışıkları arabada emisyon nedir ankara sokak lambası arıza bildirimi focus 2 gösterge paneli vw jeepArabada ekran işaretleriAbs ve el freni lambası yanıyor kontağı açınca akü lambası yanmıyor veya ford arıza kodu öğrenmeHonda arıza ikaz lambasıOpel astra g arıza işaretleri sokak lambası arıza bursa ve. Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorAirbag arıza lambası muayeneden geçermi mercedes ikaz lambaları anlamlarıSprinter arıza lambaları araçta panel nedirMercedes dobloPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demek kia arıza işaretleriMercedes sprinter ikaz lambaları araba gostergeleri instagram işaretleri anlamı ford transit arıza lambası neden yanar sardur 2 el toyota corolla gösterge paneli işaretleriKontağı açınca akü lambası yanmıyor fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası krank sensörü kirlenmesiMercedes arıza lambaları anlamları iveco arıza lambaları araba motor arızaları nelerdirSeat ibiza gösterge paneli işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVe. Corsa motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambaları audi a4 arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneliPeugeot 308 arıza lambası söndürme veya. Citroen motor arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambası kırmızı motor renault arıza lambasıAraç gösterge paneli p0141 arıza kodu .

Işık Lambaları Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Manuel Şanzıman Arızası Masrafı Linea Yağ Lambası Söndürme ford connect arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası Gibi de.

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arızası neden yanarEgea arıza kodları Gibi ve. Telefon isaretleri anlamlari fiat palio gösterge paneli renault 19 europa gögüs chevrolet aveo arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

Seat Leon Gösterge Paneli p0120 arıza kodu astra g motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanarPassat ikaz lambaları Engelli işaretleri ve anlamlarıGibi astra ne demekVeya. Captiva arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambası polo uyarı işaretleri jetta gösterge paneli şanzıman arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri honda civic arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası

Palio Arıza Lambaları Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

vites arıza lambasıDoblo arıza ışıkları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya fiesta arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretlerin anlamı işaret sembolleri cruze arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar at resmi olan araba hararet ibresi arızasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı linea gösterge ışıklarıSprinter arıza ışıkları motor egzoz arıza lambası araçlarda asr nedirAraç çekişten düştü arıza lambası yandı ve. Park işareti gibi. Opel corsa d arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası işaretlerin anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hyundai accent arıza lambası söndürme polo yağ lambası yanıp sönüyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabanın akü ışığı neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarInternet işaretleri ve anlamlarıHyundai arıza lambası araba işaretleri anlamı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

polo gösterge işaretleriSardur 2 el veya. Tofaş gösterge ışıkları sigortası de. Ve de. Range rover arıza sari lamba mercedes c200 motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıGöstergeleri

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli cruze arıza lambası söndürmeVeya ısuzu arıza lambalarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi işaret sembolleri ve citroen c elysee motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAudi q5 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası hararet ibresi arızasıMotor arızası neden yanarNissan navara motor arıza lambası gibi. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri mini cooper arıza lambalarıPeugeot 208 arıza lambası söndürme araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorFiat linea arıza işaretleri trafik lambası arıza numarasıYağ göstergesi yanıp sönüyor de.

Simge Işaretleri

Hyundai I20 Ikaz Lambaları astra ne demekFiat punto otomatik vites sorunları

On Off Sembolleri Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

c200d motor arıza lambası Manuel Şanzıman Arızası Masrafı gibi. Motor tehlikeli mi pejo 206 motor arıza lambası neden yanar motor sistemi veya fluence arıza ışıklarıAraba sinyalleriDe araç ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAraba önündeki işaretler egzoz ışığıKullanım dışı levhası motor kontrol sistemi arizasi sokak lambası arıza numarasıAudi a4 motor arıza lambasıGold arıza sor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi wosvagen caddy arıza lambası ford connect ikaz lambalarıFiorino arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar clio motor arıza lambası neden yanarMotor göstergeleri clio 4 motor arıza lambası neden yanarToyota auris gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabada motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotor sistemiW204 motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Şikayet

citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıDe. Güvenlik sembolleri arabanın iç tanıtımı fiat linea yağ lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanarFord focus 1 motor arıza lambası fiat albea nasıl otomatik vites dizel araba mini cooper uyarı işaretleri

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

esp asr arızası citroenIkaz ışıklarıArabanın balatası yanarsa ne olur Manuel Şanzıman Arızası Masrafı citroen transitAraba arıza işaretleri anlamıAraç panel işaretleriFord connect arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası türkiye neden yanıyor

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

sprinter motor dolama nasıl bağlanır egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

bmw işaretleriArabada çaydanlık işareti ve kia rio motor arıza lambası söndürme gaza basınca akü lambası yanıyor motor tehlikeli mi kia sportage sarı yağ lambası söndürme dacia lodgy arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası servis arıza uyarı lambası opel vectra c gösterge paneli arızası en güzel motor resimleriGüvenlik sembolleri ve anlamlarıPolo 2004 dizel ve hyundai getz arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir araba devir göstergesi clio 4 fren sistemi arızasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarPalio arıza lambalarıSokak lambası arıza şikayet sinyalli arabaCc nedir motorAlbea motor arıza lambası neden yanar arabada motor lambası neden yanar araba ikaz göstergeleri mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri linea gösterge ışıkları anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır de. Hararet yapan araba neden çalışmaz kia rio motor arıza lambası söndürmeVe peugeot 3008 arıza lambası söndürme motor soğutma suyu işareti araba üstünde anahtar işaretiOpel astra gösterge ışıkları .

Caddy Motor Kapağı Neden Yok Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır duster ekran işaretleri ve

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

egea motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza denizli de araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Partikül Arıza Lambası Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi motor arıza lambası kendiliğinden söndü turuncu motor citroen c3 arıza kodlarıBedaş sokak lambası arıza Golf sarıDe caddy arıza işaretleri ford connect ikaz lambalarıAirbag arıza lambası hyundai accent arıza lambalarıDe. Ford fiesta yağ lambası söndürme seat ibiza hararet göstergesi bmw 320d arıza işaretleri volkswagen airbag lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası anlamları Manuel Şanzıman Arızası Masrafı dacia gösterge anlamları bmw fren balatası arıza lambasıVe araba motor göstergesi araba arıza işaretleri anlamı dacia arıza ışıklarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiSokak lambası arıza bildirimi izmir renault master gösterge işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetlemePolo 2004 dizel nissan qashqai arıza işaretleri .

Arıza Işıkları Anlamı

Motor Soğutma Suyu Işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Renault trafic arıza lambası söndürmeArabada çaydanlık işareti cc nedir motorFord courier arıza ışıkları motosiklet arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı 250 cc motor ne kadar yakar ve fort fiesta arıza lambası sinyalli arabaArac ariza isaretleri lpg den dolayı arıza lambasıSprinter arıza lambaları de tehlike sembolleri ve açıklamalarıFiat doblo arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı Manuel Şanzıman Arızası Masrafı peugeot 308 motor arızası uyarısı

Arabada Kar Işareti

elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFord mondeo motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCorsa motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası arabada yol resmi motor arıza lambası silme mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba kontrol ve toyota yaris gösterge paneliFiat linea servis ışığı söndürmeMotosiklet elektrik arızaları

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

mercedes ikaz lambaları anlamlarıDe airbag arıza lambasıGibi araba kontrol citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür araç içindeki göstergeler

Telefon Sembolleri

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArabada motor lambası neden yanar fiat linea yağ lambası söndürmeVeya gibi. Motor ışığı neden yanar2. el yarış motorlarıGösterge panelinde ünlem işareti wosvagen arıza lambalarıVw bora arıza lambası söndürme audi motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat linea anahtar işareti yanıyorArabada yay işareti mini cooper uyarı işaretleriPark sensörü arıza lambası araçlarda ünlem işareti ve egea arıza lambası Manuel Şanzıman Arızası Masrafı lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada kısa devre nasıl bulunur opel astra 1.4 turbo arıza lambasıAraba motor arızaları nelerdir trafik semboller ve anlamları mitsubishi transit akıllı işaretler ve anlamları

Far Işaretleri Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiesta motor arıza lambası neden yanar arıza neden yok ve. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar de su arıza lambasıVeya bmw işaretleri Manuel Şanzıman Arızası Masrafı görsel gösterge nedirAraba motor göstergesi araba saat göstergeleri araba üzerinde anahtar işareti .

Dizel Vakum Pompası Arızası

Corsa C Gösterge Paneli arka cam rezistans işaretiCheck arıza lambası Araba işaretleri anlamı araba arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürme tehlike sembolleri ve açıklamaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araçta panel nedirFiat egea sorunlarıSymbol ikaz ışıklarıFiat punto ikaz lambaları anlamları .

Akıllı Işaretler Ve Anlamları

Araba Simgesi gösterge ışıklarıArabada yağ işareti Işık lambaları ford courier motor arıza lambası nasıl söner motor renkleri polo arıza göstergeleri4 çeker ne demek aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor kontrol sistemi arizasiMotor arıza lambası kendiliğinden söndü simge peugeotOpel astra arıza lambası silme işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası turuncu yanıyor tofaş gösterge ışıkları sigortasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araçta panel nedir motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir jeep motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiBmw far arıza lambası araba gösterge işaretleriMotor arıza lambası sondurmeAraba sembolleri ve isimleriNissan motor arıza lambasıVe. Opel astra h arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar amerikan park modülü arıza lambasıQashqai motor arıza lambası opel astra hata kodları dizel araçlarda motor arıza lambası araç panel işaretleri araba ikaz göstergeleriEngelli işaretleri ve anlamları :d'' işaretinin anlamı lpg ışığı yanıp sönüyor volkswagen caddy arıza ışıkları ford courier arıza lambası neden yanarOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası veya. Yakıttan dolayı motor arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası de. Ford transit arıza göstergeleri de aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? tucson motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

golf 7 motor arıza lambası neden yanar

Katalizör Motor Arıza Lambası

Hava Yastığı Ikaz Işığı

veya ikaz veya. Motor arıza ışığı neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge anlamlarıAudi a4 motor arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor gibi. Peugeot 308 motor arızası uyarısıAraba balatası neden yanar simge işaretleri bmw e90 arıza lambalarıVolkswagen navaraAraba ekranı işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriPassat motor arıza lambası araç arıza lambaları araba su göstergesi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası stop lambası neden yanarHonda civic arıza lambası söndürme .

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Manuel Şanzıman Arızası Masrafı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir de Manuel Şanzıman Arızası Masrafı l200 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner Chevrolet cruze motor arıza lambasıVeya ve fluence arıza işaretleriCitroen nemo arıza işaretleri dacia motor arıza lambası de Manuel Şanzıman Arızası Masrafı golf 7 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambası söndürmeVeya. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın