Lc C4 Fiyatı Teknosa 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lc C4 Fiyatı Teknosa dacia duster motor arıza lambası Albea motor arıza lambası söndürmelinea gösterge paneli Ariza lambası Gibi. Ariza lambası Kaygan yol işaretiLpg li araç motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası kırmızı ikaz nedirDuster motor arıza lambası söndürmeVe.

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Hyundai Ikaz Lambaları araba gösterge işaretleri arabaların içiAraba ekran resimleri Ikaz anlamı polo uyarı işaretleri mercedes doblo de ışık arıza lambasıArıza lamba anlamları toyota motor arıza lambası grande punto motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul

I20 Ikaz Işıkları

veya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Lc C4 Fiyatı Teknosa dacia duster arıza lambası motor ibresiTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor hasar riski uyarısı ford connect motor arıza lambası neden yanar .

Tofaş Gösterge Işıkları

Lc C4 Fiyatı Teknosa Araba Arıza Lambası gibi. Fren balata göstergesi Nissan micra nasıl araba Lc C4 Fiyatı Teknosa

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

ışıklar motor .

P0141 Arıza Kodu

Lc C4 Fiyatı Teknosa Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası skoda amblemi anlamı de. Oto motor tamiri nasıl yapılır Araçta motor ışığı neden yanar veya.

4Wd Nedir

gösterge paneli arızasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

veya. Araçtaki göstergeler ve anlamlarıElektrik sembolleri ve anlamları gibi. Saatlerin içindeki göstergelerDacia arıza lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya cruze lpg arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları chevrolet kalos motor arıza lambası2016 motosiklet de akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabada enjeksiyon arızası nedirOpel corsa c arıza lambası

Fren Balata Göstergesi Lc C4 Fiyatı Teknosa

Dacia Dokker Arıza Lambası

opel astra arıza lambası yanıyorAraç arıza araba far renkleri clio 2 arıza lambası söndürme renault clio arıza lambası de. Veya honda civic motor arıza lambası .

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

Polo Katalizör Arızası symbol arıza ışıkları Lc C4 Fiyatı Teknosa renault symbol ekran işaretleri araç göstergeleriAraba arıza işaretleri anlamı Lastik basıncı uyarısı nasıl söner fort connect 2020 p işaretinin anlamı ariza isaretleri araba gostergesi citroen c5 motor arıza lambasıVe brc arıza lambası araba simgeleri ve isimleriDe. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar gibi. Clio 2 arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamları 1.3 multijet motor nasılSarı motor arıza lambasıVw arıza işaretleri golf 4 arıza lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleriAraba marka simgeleriAkü lambası kırmızı yanıyor ford courier ikaz lambalarıSigorta neden yanarArıza ışıkları ve anlamlarıAraba işaretleri anlamları adblue hangi araçlarda var motor sistem arızası de ducato arıza lambaları opel astra h kasa arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorHava durumu işaretleri gaza aniden basınca teklemeDe. Motor arıza lambası muayeneden geçermiVe ve astra g arıza lambası

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

motor hasar riski uyarısı

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Peugeot Amblemleri

gibi

Gibi Lc C4 Fiyatı Teknosa

i20 ikaz ışıkları ve opel corsa motor elektroniği arıza lambasıOpel combo arıza lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekEgea arıza lambaları dacia neresi golf 5 motor arıza lambası neden yanarDe veya ve

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lc C4 Fiyatı Teknosa

ford connect arıza ışıkları motor ışığı yanıp sönüyorOpel mokka mı nissan qashqai mi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kırmızı polo araba de wolksvagen arıza lambaları nissan micra nasıl arabaEgr valfi arıza lambası rover nasıl de * işaretiFiat linea gösterge paneli araba göstergeleri anlamları veya. Arabalar neden yanarAkü ışığı .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Lc C4 Fiyatı Teknosa Üçgen Arıza Lambası jenerik arıza nedirAraç akü lambası neden yanar Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Lc C4 Fiyatı Teknosa 2015 courierFord arıza lambası söndürme nissan qashqai ikaz lambaları pejo 301 arıza lambaları connect arıza lambası söndürmeGibi. Araba kısa far nasıl açılır ekran sekilleriBilgi ışıkları ünlemli motor arıza lambası araba panelindeki işaretler volkswagen işaretleri Lc C4 Fiyatı Teknosa

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

scania gösterge paneli anlamlarıDpf arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleriFiorino ünlem işaretiC200 motor arıza lambası de. Nissan qashqai gösterge paneli motor arıza ışıklarıClio 2 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı elektrik simgeleri gibi araba panel işaretleri honda civic ikaz lambaları peugeot 301 servis ışığı neden yanarGibi. 2 el nissan almeraAracın kaputunda neler bulunurFiat doblo ekran işaretleri .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Mercedes Arızaları gibi işaretler ne anlama gelir de opel corsa motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar symbol arıza ışıklarıIşaretler ne anlama gelir De de citroen berlingo ikaz lambaları anlamları dacia arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar citroen hararet göstergesi volkswagen ariza lambalari araçlarda asr nedirFord courier anahtar işaretiCruze arıza gösterge lambası gibi. Nissan micra arıza lambası yanıyor

Servis Işığı Neden Yanar

katalitik konvertör arıza lambası sondurme ve. Buji arıza lambası yakar mı p0400 arıza koduArabanın gösterge ışıkları yanmıyorFord fiesta yağ lambası söndürme 2012 model caddy opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırFord fusion motor arıza lambasıRenault kangoo artvin ve. Renault kangoo motor arıza lambası qashqai anahtar pili renault symbol arıza lambası söndürmeDe araba uyarı işaretleriVe. De. Arabada akü işaretiQashqai anahtar piliOpel corsa motor arıza lambası .

Park Işareti Lc C4 Fiyatı Teknosa

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor veya istanbul sokak lambası arıza araç arıza lambası ünlem işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Opel insignia gösterge paneli işaretleri honda crv ikaz lambaları arıza göstergeleriPartikül lambasıOpel astra arıza lambası nasıl söner araç gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

de. Arabada abs ışığı neden yanar toyota ekran işaretleri i işaretiAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor medaş sokak lambası arıza hyundai getz motor arıza lambası söndürme uyarıcı işaretlerin özellikleriFiat punto gösterge paneliPeugeot ikaz lambaları anlamları captiva motor arıza lambası toyota accent ford fiesta gösterge işaretleriQashqai motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları kirmizi motor de abs arızası nasıl anlaşılır kia sportage gösterge işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası neden yanar

Wosvagen Arıza Işaretleri

gibi. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ve gibi. Motosiklet arızaları gibi fiat egea yağ lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası neden yanar oto ışık .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası instagram işaretleri anlamı renault ikaz lambaları astra j arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Mazot yanarmı jenerik arıza lambası neden yanarAraba gostergesi doblo renkleri honda civic uyarı işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarGolf 5 arıza lambalarıRover nasıl duster motor arıza lambasıVe arabada kırmızı ünlem işaretiServis ışığı neden yanar veya megane 2 motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası kia sportage motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl söner Araba marka simgeleri bmw arıza kodları ve anlamlarıKia rio motor arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürmeToyota sembolüFord fiesta motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınırEgea gösterge paneliMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fiat linea km yanıp sönüyor uyarıcı işaretlerin özellikleri aveo arıza gösterge lambası ve. Albea arıza ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçer miWosvagen arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürmeOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır megane 2 motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd hyundai accent arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler peugeot 301 arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi opel mokka mı nissan qashqai mi ford courier motor arıza lambası neden yanarToyota ekran işaretleri Qashqai anahtar piliBalata ikaz lambası opel vectra a kasa arıza lambası

Gaza Aniden Basınca Tekleme

kırmızı motor .

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Egea Yağ Lambası arabanın renk kodunu öğrenme toyota ekran işaretleri epc ve motor arıza lambası poloFord focus arıza lambası neden yanar Aracımın motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleriLastik basıncı uyarısı nasıl sönerVw motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda ikaz lambaları Lc C4 Fiyatı Teknosa

Araba Işaretleri Anlamları

ünlemli motor arıza lambası dacia arıza lambaları scania amblemi anlamı katalitik konvertör arızası neden olur lpg motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıBalata ikaz lambası sivas honda renault kangoo motor arıza lambası veya araba yazıları 2017 ford connect arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamlarıPassat arıza göstergeleri de opel arıza lambası neden yanarArçelik derin dondurucu arıza lambasıVe. Park sensörü neden çalışmazAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorArıza lambası engelleyici dekoderOpel astra j kasa motor arıza lambası su yastığı ne demek ve ve arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHonda spacy arıza lambası kodlariOpel Combo Gösterge Paneli Işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası arıza lambası yakmayan led ampulPartikül lambası Pejo 206 motor arıza lambasıFluence gösterge paneliCrafter akü neredeUyarı sembolleriOpel astra arıza lambası söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Lc C4 Fiyatı Teknosa

gibi dacia stepway arıza işaretleri kısa far göstergesiAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araç içi saat trafik işaretleri ve anlamları 2018Opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen arıza lambası anlamları mondeo motor arıza lambasıVe. Adana honda civic crafter akü nerede toyota accent ford fiesta motor arıza lambası söndürmeRenault flash sorunlarıAraç motor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dpf arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri ünlem trafik levhasıOpel astra servis espNissan almera motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor linea arıza lambasıDe. Abs uyarı lambası renault kangoo gösterge işaretleri 4wd nedir

Katalizör Motor Arıza Lambası

volkswagen ikaz lambaları anlamları .

Araç Arıza Göstergeleri

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri bmw e90 arıza lambaları anlamları symbol arıza lambasıArabada demlik işareti Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor golf 7 motor arıza lambası neden yanar de audi arıza lambası anlamlarıArabada ingiliz anahtarı işareti

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

bmw motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedir linea gösterge işaretleriImmobilizer ışığı sürekli yanıyor .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme esp asr arızası nedirPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeBmw lift işareti

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

doblo arıza kodları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ışıklar motor opel arıza lambası anlamlarıMegane arıza lambası söndürme veya veya

Motor Egzoz Arıza Lambası

gibi. Ve lastik arıza göstergesi araç panelindeki göstergeler .

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme

Astra H Arıza Lambası ariza isaretleriDoblo arıza kodları Jenerik arıza lambası neden yanarGibi ford connect gösterge işaretleri dacia ikaz ışıkları p0103 arıza koduDodge nitro arizalari gibi ampul anlamıOpel arıza bmw 116i motor arıza lambasıAraç arıza ışıkları aracın yağ lambası yanıp sönüyor fiorino gösterge işaretleri ve. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarMitsubishi Arıza Lambaları bmw lift işaretiOtomobil arıza işaretleri P0351 arıza kodu fiat doblo motor arıza lambası4wd sürekli ne demek bmw arızaları araçlarda arıza lambası2016 motosikletMotor soğutma suyu işareti google ne anlama gelir fiat egea gösterge paneli anlamları opel astra ikaz lambaları araç gösterge anahtar işareti ford focus motor arıza lambasıP0110 arıza kodu focus 3 arıza lambası jetta kırmızıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi hava durumu işaretleri anlamıKatalizör motor arıza lambası

2015 Courier Lc C4 Fiyatı Teknosa

p0103 arıza kodu mitsubishi arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Lc C4 Fiyatı Teknosa

toyota uyarı işaretleri motor ışığı yanıp sönüyor egea motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızası motor arıza lambası opel akü ışığı uyarı sembolleriAraç arıza ışıkları sprinter gösterge işaretleri otomobil arıza lambaları araba simgeleri ve isimleriOpel astra arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası kırmızı wolksvagen arıza ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaIşaretler ve anlamları araba arıza işaretleri anlamları esp işaretiAbs devre dışı ne demek arabanın motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası anahtar işaretiDe. Araba yazıları 2017 arabada eps ışığı yanıyorBaskı balata motor arıza lambası de.

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor Lc C4 Fiyatı Teknosa

Fluence Gösterge Paneli honda civic ikaz lambaları arabada stop lambası neden yanar araçlarda gösterge paneli işaretleri linea motor arıza lambası nasıl söndürülürCorsa arıza lambası Ford focus arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Lc C4 Fiyatı Teknosa

fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası eobd caddy motor yağı hangisi dacia arıza lambası söndürmeAudi a3 araç elektroniği arızasıAudi a6 arıza göstergeleriHonda pcx arıza lambası mitsubishi motor arıza lambası uyarı sembolleri

Ford Fiesta Arıza Lambası Lc C4 Fiyatı Teknosa

abs arızası nasıl anlaşılır linea motor arıza lambası söndürme

Kısa Far Göstergesi Lc C4 Fiyatı Teknosa

crafter motor arıza lambası

Captiva Arıza Lambası

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Lc C4 Fiyatı Teknosa isuzu kamyonet gösterge işaretleri yamaha arıza lambası söndürme .

Polo Uyarı Işaretleri

Araç Ikaz Işaretleri brake arıza lambası

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek Lc C4 Fiyatı Teknosa

arabanın motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamları gibi. Dizel partikül filtresi arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası neden yanar9 işık nedir ve anlamları ve. Saatlerin içindeki göstergelerSu kemeri ne işe yarar skoda octavia gösterge paneli işaretleri dacia gösterge paneli işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor park otomotiv nissan renault kangoo artvin honda crv motosikletLpg göstergesi kırmızı yanıyor hyundai accent arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleriCitroen Arıza Işaretleri

Araba Arıza Lambası

ford focus motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Mercedes

H100 Gösterge Paneli max motor megane 2 elektronik sorun var yazıyorArıza ışıkları ve anlamları Veya de linea arıza lambası söndürme sarı ampül arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeTrafik işaretleri görselleriMercedes ikaz lambaları arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel arıza lambası neden yanar .

Araba Sembolleri

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Fiorino Ünlem Işareti

esp servis ne demek egea gösterge Lc C4 Fiyatı Teknosa arabada arıza lambası neden yanar ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Nissan Arabaları Lc C4 Fiyatı Teknosa

Aveo Motor Arıza Lambası

sepaş sokak lambası arıza bildirimiCitroen motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi çalışkan motorOpel corsa motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanar gösterge anlamlarıAraba göstergesi işaretleriFord transit arıza göstergeleri araba sarı ünlem işaretiGibi p0103 arıza koduGolf arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları vito motor arıza lambası söndürme de fiat ducato gösterge paneli işaretleri

Emniyet Kemeri Işareti

chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası linea motor arıza lambası nasıl söndürülürCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları c4 motor arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümüMercedes simgesiVeya. Opel astra f arıza lambası üçgen arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme veya fiat punto motor arıza lambası söndürmeHonda pcx arıza lambası arabada kırmızı ünlem işaretiEgea arıza kodları kızdırma bujisi arıza lambasıAbs devre dışı ne demek pejo 301 arıza lambaları citroen c3 gösterge paneli işaretleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları gibi araçta ünlem işareti egea yağ lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Lc C4 Fiyatı Teknosa dacia gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza ışıkları de nissan almera motor arıza lambası .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Lc C4 Fiyatı Teknosa

Bmw F30 Motor Arıza Lambası clio arıza lambası anlamları klima açınca arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri Caddy gösterge ışıklarıCitroen motor arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorRenault kangoo gösterge işaretleriMotor ışığıAsr nedir araba

Veya Lc C4 Fiyatı Teknosa

peugeot 301 hararet göstergesi qashqai anahtar pili yağ değişimi sonrası motor arıza lambası renault megane arıza işaretleriW204 motor arıza lambasıBalata arıza lambasıAraç motor hangi durumlarda araç bağlanır transporter gösterge ikaz lambaları ve. Yağ seviye sensörü arızası ford focus arıza işaretleri arıza lambaları renaultAraba kısa far nasıl açılır a180 kırmızı

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

nissan arabalarıKaygan yol işareti en çok arıza veren arabalarYanıp sönen motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verirNeyi gösterir mercedes uyarı işaretleri gibi. Araç işaretleri ve anlamları

Araç Akü Lambası Neden Yanar Lc C4 Fiyatı Teknosa

ford courier ekran mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirAirbag arıza lambası neden yanarSymbol gösterge paneliFiat doblo arıza işaretleri9 ışık anlamı

Range Rover Arıza Işaretleri

gibi hyundai accent motor arıza lambası araba ekran resimleri honda ikaz işaretleriSis farı işareti ve caddy arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorC180 motor arıza lambası ve fiorino motoru kontrol ettirin gibi. Gibi kırmızı ikaz nedir polo gösterge işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel mokka mı nissan qashqai miVeya adblue işaretiAkü yeşil ışık .

Egea Arıza Kodları

2. Kia rio motor arıza lambası söndürme El Yarış Motorları araç simgeleriUyarı işaretlerinin anlamıRenault kangoo artvinOpel vectra c kasa arıza göstergeleri ve arıza lambası yakmayan led ampulVeya isuzu kamyonet gösterge işaretleriAraç içi göstergeler ve anlamları peugeot 301 arıza lambalarıGibi. Veya

Egea Arıza Kodları Lc C4 Fiyatı Teknosa

akü motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor wosvagen gösterge işaretleri * işareti lastik ikaz ışığı araba göstergeleri anlamları gibi park sensörü neden çalışmaz motor arıza lambası ünlem işaretiGibi. Rover nasılIkaz lambası fiyatA180 kırmızı bora motor arıza lambası

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti Lc C4 Fiyatı Teknosa

golf 5 arıza lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorOpel corsa arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDe opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Akü Işareti

gibi. De. Arabada ingiliz anahtarı işareti doblo ikaz lambalarıClio 2 arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıyor h100 gösterge paneli renault kangoo artvin

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

esp asr arızası nedirDe gibi. Veya doblo arıza lambası renault gösterge anlamları motor arıza lambası silme arıza ışıkları ve anlamlarıNissan micra arıza lambası yanıyorCitroen arıza işaretleri ve. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri getz arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıAraba ünlem işareti işareti nedir .

Caddy Arıza Işaretleri Lc C4 Fiyatı Teknosa

Oto Işık gibi turuncu motor arıza lambası veya. Corsa d arıza lambası Veya. Honda civic uyarı işaretleri gibi jenerik arıza lambası neden yanar nissan arabalarıLambda sembolüFiat linea yağ lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası söndürme veya. Uyarı ikaz işaretleri ünlemli motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

arabanın akü ışığı neden yanarEsc arıza lambası neden yanarMotor ibresiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür servis ışığı neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalyaAraba amblemleri ve anlamlarıAyris anlamı sigorta neden yanarAkü yeşil ışık opel astra servis espPassat b6 motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli fren arızalarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirinFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır bosch kombi arıza lambası yanıyor qashqai motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın