Lacetti Arıza Lambaları Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lacetti Arıza Lambaları Söndürme Nitrojen Gazı Fiyatı ariza kodlari Bmw 116i motor arıza lambasıfiat egea gösterge paneli Ariza lambası Ve. Ariza lambası Fluence motor arıza lambası neden yanarVe.

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor ve veya c200d motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyor Fren balata arıza lambası tucson nedir .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Lacetti Arıza Lambaları Söndürme Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

bmw gösterge işaretleriHyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası söndürme toyota ikaz lambaları gibi.

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Lacetti Arıza Lambaları SöndürmeArabada Demlik Işareti

Megane 2 Gösterge Paneli Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

nissan qashqai arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar de. Audi a6 motor arıza lambası renault master gösterge işaretleriPolo direksiyon arıza lambası de vw motor arıza lambası yanıp sönüyor vw arıza ışıkları veya şekildeki güvenlik uyarı işaretini motor arıza lambası lpgMotor arıza ışığı neden yanar chevrolet cruze arıza lambası yanıyor gibi. Golf 5 direksiyon arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme de. Mercedes sprinter ikaz lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiPalio motor arıza lambasıGösterge tablosuDe. Uyarı lambasıGösterge paneli arızası ayedaş sokak lambası arıza nissan x trail motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri de. Dizel araba yolda giderken tekliyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra g motor arıza lambasıDe gibi. Sarı renk motor arıza lambasıRenault master gösterge işaretleriToyota doblo / işareti ne demekVe. De. Kia rio motor arıza lambası neden yanar srs arıza lambası

Audi A3 Gösterge Paneli

gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVe ve. Samsung ml 1640 arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri ford courier anahtar arıza lambası renault symbol motor arıza lambası arabanın motor arıza lambasıEsp servis ne demekToyota doblo kia transitGüvenlik sembolleri ve anlamları apozisyon ne demek renault gösterge paneliNissan almera motor arıza lambası söndürme ford transit gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli opel arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar linea ikaz lambaları araç göstergesi viessmann kombi arıza lambası yanıyor astra g arıza lambası söndürme parantez içinde ünlem arabaYağ göstergesi yanıp sönüyor pulsar 200 ns arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ankaraVolvo s60 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAudi a4 otomatik vites sorunları Lacetti Arıza Lambaları Söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat Egea Gösterge Paneli ışıklar motorEl sembolleri ve anlamları Ford tourneo courier motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar kötü yakıt motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleri .

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Lacetti Arıza Lambaları SöndürmeArıza Gösterge Lambası ford fiesta sarı ünlem işareti egea arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar Volkswagen caddy arıza ışıklarıR25 arıza lambası söndürme gibi. Air gösterge saati

Arabanın Önündeki Işaretler

doblo motor yağ basıncı az uyarısıVolkswagen işaret lambaları gizli buzlanma işaretiVeya sokak lambası arıza uyarıcı işaretlerin özellikleri ford transit arıza işaretleri toyota yaris arıza lambası

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

gibi ford connect arızaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiMotor arıza lambası lpg airbag arıza lambası muayeneden geçer mi veya. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

ariza lambasiOtomatik vites arıza lambası chevrolet motor arıza lambası gibi Lacetti Arıza Lambaları Söndürme otomobil gösterge işaretleriEgea ünlem işareti park nissan symbol ekran işaretleriFord connect arızalarıDe. Fiat egea arıza lambaları anlamlarıPolo ikaz lambaları anlamları megane 2 gösterge paneli citroen c3 arıza lambası focus arıza lambalarıI20 arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıFren balata arıza lambasıEpc arıza lambası citroen c3 arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyor .

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Opel Corsa Arıza Işaretleri arka panel nedirCitroen c4 servis ışığı neden yanar Veya sokak lambası arızası nereye bildirilir .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Toyota Vsc Arızası mazot filtresi arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza işaretleri Uyarıcı işaretlerin özellikleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorAteşleme bobini arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli volkswagen dizel motor uyarısı de mitsubishi l200 ikaz lambalarıBmw e90 arıza lambaları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızası eds arıza lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor audi a4 arıza sembolleri ve gibi. Land rover freelander arızalarıGibi. Ford arıza lambası arıza ışıkları anlamları gibi.

Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Ford Uyarı Işaretleri Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza gösterge lambası crafter motor arıza lambası neden yanar .

Clio Ünlem Işareti

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme honda civic ikaz işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar 4 çeker ne demek emniyet kemeri arıza lambası arabada motor işareti neden yanarYağ sensörü arızası Ve. Golf 5 direksiyon arıza lambasıPassat arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiDacia dokker arıza lambaları boxer nedirAt resmi olan arabaDe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıBmw şanzıman arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Arıza Lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

motor arıza lambası bereye gösterilir adblue lambası yanıyor motor ışığı mercedes sprinter ikaz lambaları araba göstergesi işaretleri arıza lambası söndürme .

Ford Transit Anahtar Işareti

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Megane 2 Gösterge Işıkları

megane 2 gösterge ışıkları lancer arıza lambası gibi. Araba yağ işareti motor arıza lambası ne zaman söner polo motor arıza lambası neden yanarRenault motosikletFiat fiorino ikaz lambaları anlamları gizli buzlanma işareti araç gösterge anlamlarıCitroen transitVe linea gösterge paneli uyari işaretleriAudi motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamlarıGibi Lacetti Arıza Lambaları Söndürme gibi. Veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Audi a3 uyarı işaretleriRenault clio motor arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk check arabada fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirBmw e90 motor arıza lambası mokka ne demek mitsubishi arıza lambası gibi instagram işaretleri anlamı volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıEpc arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarArabanın motoru neden yanar boxer motor lpgEmisyon kontrol sistemi arızasıGibi honda fc5 motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızasıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniGaz lambasının özellikleri nelerdirOpel arıza kodları resimli

P0001 Arıza Kodu

opel astra fren lambası uyarısı .

Mercedes Amarok Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Bmw E90 Arıza Lambaları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

veya fiat egea motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDur işareti anlamı p0045 arıza kodu egea yağ lambası

Egea Ünlem Işareti

araba motoru resmiOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ışığı fiat albea arıza göstergeleri transporter arıza ışıkları telefon şarj göstergesi bozuk ve sogukta araba calismazsa ford courier arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları nissan qashqai gösterge işaretleriGibi arabanın bagajında olması gerekenler

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

motor yağı egzoz arıza lambası passat egr arızası

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

audi a4 arıza sembolleriSymbol ekran benzinde motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambası fiorino otomatik vites arızalarıGösterge lambaları opel astra gösterge ışıklarıArabada sarı kar işareti de audi a4 otomatik vites sorunları

Astra J Arıza Lambası Yakmayan Led

araç ekran işaretleriDe uyarı ne demekGibi jenerik arıza lambası neden yanar gibi dörtlü ikaz lambası işareti audi motor arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıIngiliz anahtarı arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini sogukta araba calismazsa ford courier arıza lambası anahtar işaretiFiat linea arıza göstergeleri

Vw Jeep Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

araba far renkleri el motor kilidi aktif ford fiesta motor arızası servise gidinMegane 4 arıza lambaları skoda gösterge paneliMercedes sprinter arıza lambaları anlamları nissan juke kaydırma dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları dpf arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Arıza lambası engelleyici dekoder elektrik motor arızaları ve çözümleri mercedes simgesi bmw 320d arıza işaretleriGibi. Gaz lambası nasıl çalışırVe. Araçta motor arıza lambası neden yanarBmw 320d arıza işaretleri gibi. Ford transit arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca tekleme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi linea anahtar işareti araçta motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

ve. Lancer arıza lambası arabanın iç tanıtımıVe. Reno clio gösterge işaretleri citroen c elysee motor arıza lambasıMegane 2 arızaları araç ekran işaretleriHonda pcx arıza lambası ve

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

egr arıza lambası asr nedir araba wolksvagen kırmızıMotor ikaz lambalarıArabalardaki göstergelerVolvo s40 motor arıza lambası söndürme benzin güvenlik uyarı işareti linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri clio 4 fren sistemi arızasıHyundai accent motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor mitsubishi arıza lambası renault fluence arıza lambası devamlı yanan ışık

Arıza 9 Bölüm

volkswagen airbag lambası söndürme bmw arızaları .

Gibi Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai getz gösterge paneliAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Land Rover Freelander Arızaları

hararet göstergesi neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir fiat linea uyarı ışıkları ford courier ekran volkswagen motosiklet emisyon kontrol sistemi arızası akü işareti otomatik vites arıza lambasıFren balata arıza lambasıAlfa nedemek .

Honda Arıza Lambaları

Polo Ikaz Lambaları Anlamları lastik basıncı ikaz lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme Anlamları linea enjektör arıza lambası far göstergeleri vw arıza lambasıFren hidrolik işareti bmw x1 motor arıza lambası

Nissan Qashqai Akü

sokak lambası arıza ayedaş isı sensörü arıza lambası caddy arıza işaretleriRenault 19 europa klima kontrol paneliOpel astra arıza lambaları Lacetti Arıza Lambaları Söndürme yamaha r25 motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleriNissan qashqai sistem hatasıAdblue motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası işaretiMotor arıza lambası bereye gösterilir wolksvagen kırmızı q7 arıza işaretleri

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

egzoz emisyon kontrol ettirin motor ekran resmiMercedes hararet göstergesiVeya. Ford courier motor arıza lambası işarettir araba kaygan zemin işareti peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor yolda radar nasıl anlaşılır gösterge lambalarıBmw e90 arıza lambalarıYanan arabaVe Lacetti Arıza Lambaları Söndürme mercedes a180 renault motoruVeya. Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor Lacetti Arıza Lambaları Söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısıYolda araba resmi mercedes motor arıza lambası ve dacia gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndüQashqai motor arıza lambası söndürme clio 4 fren sistemi arızası ışık hızının sembolüFord tourneo courier arıza lambaları ve

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

fiat egea arıza işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiFord connect arızalarıDizel araba yolda giderken tekliyor

Fiat Egea Arıza Işıkları

fiat doblo gösterge paneli işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanarAraba far renkleri

Dur Işareti El Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

ford courier ekran gibi. Esp asr arızası nedir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol gösterge paneli ford kuga motor arıza lambası neden yanar .

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme prins lpg motor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar Check arabadaDacia sandero motor arıza lambası soğuktan el yanmasıIşık ne zaman gereklidir .

Fort Cornet

ve. Gaz Kelebeği Resetleme

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

caddy arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de linea gösterge işaretleri

Benzinde Motor Arıza Lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

gibi arabada check ne demekFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor sprinter arıza ışıkları

Wolksvagen Kırmızı Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

arabada check ne demekYolda radar nasıl anlaşılır toyota arıza lambaları .

Renault Fluence Arıza Lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanması

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası skoda peugeot 301 servis ışığı neden yanar volkswagen caddy arıza lambası fiat punto arıza lambaları skoda arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl anlaşılır ford courier gösterge paneli işaretleri motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur honda crv ikaz lambaları mercedes c180 kırmızı gösterge lambaları gibi. Peugeot bipper motor arıza lambasıFord focus arıza lambası

Nemo Ne Demek

nissan micra sarı motor arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ve fiat egea arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası söndürme araba göstergesinde ünlem işareti .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme volkswagen caddy arıza lambası ikaz işareti yağ seviye sensörü arızası veya. Peugeot 206 arıza lambası Araba ibresi .

Transporter Ikaz Lambaları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme renault fluence arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar Motor kontrol sistemi arızası eobd nedirYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerAkıllı işaretler ve anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Araba Motoru Resmi

Arabanın Motoru Neden Yanar benzin güvenlik uyarı işaretiAudi a3 gösterge paneli işaretleri Egea motor arıza lambası sarı yanıyor Lacetti Arıza Lambaları Söndürme ford focus arıza lambasıGibi. Dikkat işaretinin anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıGibi zavoli lpg motor arıza lambası fiat egea gösterge nmax motor arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford connect ikaz lambalarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar linea motor arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambası .

Pejo 301 Lastik Basıncı

Fren Balatası Ikaz Lambası gibi toyota doblo google ne anlama gelirMotor yagi basinci az uyarisi Dacia dokker arıza lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFord courier gösterge paneli işaretleri hararet göstergesi arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıP0045 arıza koduFiorino otomatik vites arızaları gibi ford arıza lambası elektrik işareti toyota corolla ateşleme bobini arızası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti söndürme arıza gösterge lambası neden yanar .

Bildirim Işığı Nedir

Motor Ariza Isigi fluence motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri Veya. Ford courier ekranMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiHava yastığı arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyorFiat albea nasılAbs ışığı nasıl söndürülürMotor ışığıDacia arıza lambası .

Dpf Arıza Lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

de Akü Şarj Sistemi Arızası

Adblue Lambası Yanıyor

fiat doblo arıza lambaları anlamlarıDacia lodgy arıza işaretleriAraçta ünlem göstergesi kia transitAraba sembolü akü lambası sürekli yanıyorLinea gösterge işaretleriFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanarYağmurlu havada motor arıza lambası araba üstünde anahtar işaretiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi(!) işaretinin anlamıAraba ekran resimleri yanan çaydanlık clio 2 motor arıza lambası neden yanar tüplü araba motor arıza lambası pcx 2021 arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işareti göstergede anahtar işareti opel astra g motor arıza lambasıBuji göstergesi fan anlamıHyundai getz gösterge paneli fren balata arıza lambası ve peugeot 301 arıza lambası söndürme ford connect arızaları opel insignia motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretinin anlamı ve citroen nemo motor arıza lambası neden yanarSardur 2. el ford ranger arıza lambası söndürmeAriza lambasi audi arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza lambasıGibi araba içi resmi

Kırmızı Motor

airbag işareti veya grand vitara arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işareti akü lambası kırmızı yanıyorArıza 5 kış ışığıYağ lambası geç sönüyor Motor arıza lambası muayeneAraç lamba işaretleri301 motor arıza lambasıArabada abs neden yanar devamlı yanan ışık ayedaş sokak lambası arıza arabanın ekranındaki işaretler chevrolet aveo arıza lambası turuncu motor arıza lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme arabada sarı kar işareti buji göstergesi fabia motor arıza lambası yanıyor renault kangoo gösterge paneli işaretleriEgea gösterge işaretleri volkswagen caddy direksiyon arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

de egr arızası nasıl anlaşılırFiat linea uyarı ışıkları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor akü anlamı ve. Gibi. 4 çeker ne demek opel corsa hata kodlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir fiat egea arıza işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı de. Ve. Araçta ünlem işaretiDe. Peugeot 206 arıza lambası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme symbol ekran nissan qashqai arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

ford courier arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söner miDe. Arıza lambası ünlem işareti sokak lambası arıza iletişim s motorRenault fluence arıza lambası ve.

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

C Kasa Opel Vectra Arızaları audi a3 gösterge paneli araba özellikleri anlamlarıAraç uyarı lambaları p0100 arıza koduVeya. Araç gösterge anlamlarıVito motor arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme arıza ışıklarıVe. Symbol ekran işaretleriScania arıza göstergeleri yağ basıncı düşüklüğüArka panel nedirEra motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme veya. Fiat egea motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

ve ve opel astra arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıklarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia lodgy arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorOpel ekran işaretleri veya gibi ford connect motor arıza lambası yanıyor ve motor arızası bildirim ışığı nedir peugeot gösterge işaretleri de katalizör arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanarGibi.

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Jeep Motor Arıza Lambası egzoz gazı uyarı lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir De mini cooper ikaz işaretleri veya arabanin veya. Fiat linea uyarı ışıkları abs ışığı nasıl söndürülürMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar asr arızası kia rio motor arıza lambası neden yanarRange rover motor arıza lambası neden yanar araba yağ işareti üçgen arıza lambası ve Lacetti Arıza Lambaları Söndürme p0100 arıza kodu Nitrojen Gazı Fiyatı chevrolet kalos motor arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor hararet ikaz lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları dacia gösterge işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

ford courier gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

el freni lambası neden yanar ford focus hız göstergesi arızası Lacetti Arıza Lambaları Söndürme ikaz işareti .

Araç Göstergesi Işaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor araba sembolleri ve isimleriAraba arıza işaretleri ve anlamları Fiat linea motor arıza lambası söndürme gibi

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları Lacetti Arıza Lambaları Söndürme

Yorum yapın