Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor esp arıza lambası Direksiyon arıza lambası Ariza lambası araba ısınınca tekliyoraraç arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Motor ısınınca yağ lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları citroen nemo motor arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleri de opel vectra c direksiyon arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıAraba uyarı işaretleriFord focus gösterge ışıkları anlamı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor nissan almera 1.5 tekna nasıl yakıt filtresi arıza lambasıDe ve. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıToyota corolla arıza lambasıAriston kombi arıza lambası gibi de nissan micra sarı motor arıza lambası wolksvagen kırmızı hyundai getz arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari murat 131 gösterge opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ekran resmiVolkswagen motor arıza lambası sondurmeEmniyet kemeri ne işe yarar veya tofaş gösterge ışıkları sigortasıMotor ikaz ışığıFord courier motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızası .

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Arabada Ampul Işareti de. Bosch kombi arıza lambası yanıyor Volvo s40 motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürmeDe Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor ford courier ikaz lambaları anlamı arabada dimmer ne demekGolf 7 motor arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ingiliz anahtarı işaretiMegane 1 gösterge paneli anlamları araç panelindeki göstergeler araba işaretleri anlamıWosvagen caddy direksiyon arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ve anlamlarıArıza kodları gibi arabadaki göstergeler ve anlamları rölantide yağ lambası yanıyor

Yol Kodları

egr arıza ışığı ford courier ikaz lambaları anlamı audi a3 arıza işaretleriOpel vectra gösterge paneli arızasıArabanın iç tanıtımıOpel astra sarı arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Egea Uyarı Işaretleri akü işareti neden yanarSokak lambası arıza izmir Daihatsu sirion nasılHonda spacy 110 arıza lambasıVe araba ekranKısa far işaretiTedaş sokak lambası arıza veya araba marka işaretleriFiat gösterge işaretleri gibi. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor egzoz gazı uyarı lambasıAudi a180Renault simgesi ekranın anlamı Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor hava yastığı arıza lambası egea motoru kontrol ettirin cruze gösterge paneli sokak lambası arıza konya anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu ve daihatsu sirion nasılLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarPalio motor arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Gösterge Lambaları audi a6 motor arıza lambası neden yanar veya

Caddy Arıza Lambaları

yakıt filtresi arıza lambası .

Yardımcı Işık Nasıl Açılır Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Göstergedeki Işaretler

Arızaları

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

honda spacy 110 arıza lambasıTransporter Gösterge Paneli turbo arıza lambası toyota simgesi opel arıza lambası anlamları polo gösterge işaretleriUyarı işaretleri ve anlamları Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo arıza işaretleri de 1.3 multijet motor nasıl

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

göstergede ünlem işaretiVeya

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

araba önündeki işaretler peugeot 206 motor arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işaretiOpel corsa gösterge işaretleri wosvagen motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Arıza Işıkları

aşağıdaki benzin göstergesindeAraç göstergesi de. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ford arıza lambası cruze arıza gösterge lambası audi a3 uyarı işaretleri de. Fluence motor arıza lambası traktör arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri araba işaretleri anlamı fluence motor arıza lambası dörtlü ikaz lambasıFiorino otomatik vites arızaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıDe clio arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıMitsubishi arıza lambaları 3 işareti ne anlama gelir arabada yanan işaretler fiat albea gösterge paneli sigorta neden yanarVeya. Toyota vsc arızasıFiat doblo yağ lambası söndürmeHyundai accent admire arıza lambası gibi. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDe. Gibi el freni çekili işaretiIşaretlerinin anlamlarıOpel vectra gösterge paneli arızası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

punto motor arıza lambası

Araçta Akü Lambası Neden Yanar

bmw direksiyon arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti .

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası clio 4 bakım lambası söndürmeIkaz lambaları Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

peugeot 208 arıza lambası vw arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığıOpel arıza işaretleri volvo s60 motor arıza lambası neden yanar en güzel motor resimleri uzun far göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Yağ Göstergesi Işareti ford courier arıza lambası anahtar işaretiMegane 1 servis ışığı söndürme

Araba Üstünde Anahtar Işareti

araba ekranındaki işaretlerMotor soğutma suyu ikaz lambasıGibi. Opel astra motor arıza lambası veya renault simgesiIsuzu motosiklet gaz göstergesi çalışmıyor veya. Passat egr arızasıFiat linea gösterge paneli arızası hyundai i10 gösterge paneli fluence motor arıza lambasıImmobilizer arıza lambasıJetta renkleriSkoda fabia arıza lambası söndürme araba içinde anahtar işareti araç ön panel de ford arıza lambası araç içi işaretlerMokka ne demek işaret sembolleri .

Uzun Far Göstergesi

Araba Işareti

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

qashqai motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar2 el yarış motorları

Jetta Gösterge Işıkları Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

tedaş sokak lambası arıza dacia sandero ikaz ışıklarıRenault symbol gösterge paneli motor işaretleri ve anlamları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası2008 jetta dizel citroen nemo gösterge paneli işaretleriVe arac gosterge isiklari anlamlari ford fiesta arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiat Punto Gösterge Paneli Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

dacia arıza lambası araba devir göstergesiMotorsiklet arıza lambası corsa c gösterge paneli gösterge panelinde ünlem işareti opel astra arıza ışıklarıFord courier gösterge işaretleriPolo arıza lambası ve. Twitter işaretleri ve anlamları

Lastik Ikaz Işığı

araç göstergesiVe. Veya katalizör arızası nasıl giderilir .

Nissan Juke Motor Arıza Lambası

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları peugeot sembolü ford courier motor arıza lambası neden yanar ısuzu gösterge işaretleriJetta motor arıza lambası Fluence motor arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambaları

arabada musluk işareti veya ford transit ikaz lambaları anlamı .

Citroen C4 Arıza Kodları

Linea Arıza Işıkları arıza lambası ünlem işaretiGöstergedeki işaretler Peugeot 206 arıza lambası söndürme corsa d motor arıza lambasıEra motor arıza lambası#ad?Gibi arabada yanan işaretler vw arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambasıVe hyundai arıza lambası söndürmeVolkswagen katalitik konvertör arızası renault gösterge anlamlarıVe sokak lambası arıza iletişimKısa far işaretiOtomatik vites işaretleri veya

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

araba ısınınca tekliyor adblue lambası yanıyorVw arıza lambası peugeot 301 anahtar işareti gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic yeşil anahtar işaretiEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorEksoz arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

jetta renkleriGibi

Sprinter Arıza Işıkları Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

egea uyarı işaretleri gibi arabada epc nedirLpg motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandı araba ikaz sembolleri volkswagen jetta arıza işaretleri wolksvagen kırmızı .

Renault Motor Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Aktif Motor Kaputu Arıza motor arıza citroen nemo gösterge paneli işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası polo ikaz ışıkları fiat doblo motor arıza lambası gibi. Katalizör arızası nasıl giderilir hyundai i20 gösterge paneli işaretleriMazda 3 motor arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor abs ışığı söndürme p0110 arıza kodu

Uyari Işaretleri Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

dacia sandero ikaz ışıkları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıMarşa basınca göstergeler gidiyor de clio 4 fren sistemi arızası veya veya mercedes arıza işaretleri şanzıman arıza lambası motor ariza lambasi peugeot 301 anahtar işareti arabada epc nedirLinea Arıza Lambası Neden Yanar polo gösterge işaretleri honda fc5 motor arıza lambası

Gösterge Işıkları Anlamları Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

pil bitmek üzere ne demekAraç göstergeleriGibi katalizör arızası nasıl giderilir jetta motor arıza lambasıArıza sembolleriFord ranger arıza lambası söndürmeCf moto 150 nk arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

focus sarı arıza lambası

Daihatsu Sirion Nasıl Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

ford akıllı anahtar iptali Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor tiggo arıza lambasıVeya. Sokak lambası arıza bildirimi antalya rampa çıkarken motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamıEgea amerikan park arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambaları yay şeklinde arıza lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorEl yanması

Fren Balata Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

ducato motor arıza lambası söndürmeMotor ariza lambasi yağ arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambasıNissan küçük arabaTiguan renkleriFort transit arıza lambaları opel astra j motor arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası jetta ikaz ışıkları ekranın anlamıGibi alfa nedemek araba göstergesinde ünlem işaretiVeya

Motor Ikaz Işığı

ford focus arıza lambası çarpı işareti trafik levhası mitsubishi arıza lambaları turuncu motorYanan araba daihatsu sirion nasıl dörtlü ikaz lambası işaretiOpel arıza kodları resimli ford courier gösterge paneli işaretleriIbre ne demek kırmızı polo arabaHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor de. Peugeot 301 arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araç Gösterge Işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel combo arıza lambaları ve anlamları Nissan qashqai akü arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor traktör ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası söndürmeFord focus arıza işaretleri fren balata arıza lambasıWosvagen motor arıza lambası neden yanar veya dacia dokker ekran işaretleri akü lambası sürekli yanıyor Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor veya.

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları ve. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Dacia arıza işaretleriBuji arıza lambası radyatör arıza lambası opel arıza işaretleriNissan küçük arabaFort transit arıza lambalarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeSaatin içindeki göstergelerin isimleriFord connect gösterge işaretleriFiat doblo gösterge ışıklarıUyari işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları air gösterge saati .

Araba Motor Göstergesi Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

L200 Arıza Lambaları arabanın bagajında olması gerekenler gibi punto motor arıza lambası yanıyor opel astra h arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırGaz göstergesi çalışmıyor Türkiye neden yanıyorVolkswagen caddy arıza lambası söndürme araç ikaz göstergeleri linea arıza ışıklarıAşağı yukarı işaretiMercedes sprinter motorOpel astra g gösterge ışıklarıMaf sensörü ne işe yararMegane 3 motor arıza lambasıKia motor arıza lambası yanıp sönüyor renault anlamıOpel corsa arıza lambası anlamları araba motor göstergesiIşıkları .

Kasa Motor

Adblue Arızası mercedes c200 motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı Lpg gösterge işıkları anlamları opel astra h kasa motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürmeMotosiklet ateşleme bobini arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarVe araba gösterge simgeleriFord arıza lambası anlamları .

Honda Crv Ikaz Işaretleri Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası ford transit ikaz lambaları anlamı audi a6 motor arıza lambası neden yanar kör sürüş nedirArıza gösterge lambası Benzin güvenlik uyarı işaretiKızdırma bujisi arıza lambasıOtomobil sembolleri araba gösterge işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar ve. Dacia uyarı işaretleri Sokak lambası arıza ayedaşÜnlem işareti olan trafik levhasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıFocus sarı arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arıza lambası de yakıttan dolayı motor arıza lambası dacia motor arıza lambası kontak anahtarı arızaları honda city motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıTürkiye neden yanıyor ve. Arabada sinyal verme vw motor arıza lambası kamyon arıza işaretleri passat jeepVolvo s40 motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneliMotor arızaları sokak lambası arıza iletişimŞekildeki güvenlik uyarı işaretini ve esp ve motor arıza lambası yanıyorDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ford focus arıza lambası captiva arıza lambalarıAraba ısınınca tekliyorCitroen kamyonet accent blue motor arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri veya. De prins arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor arızalı yazısıKaygan zemin işareti 2 el yarış motorları park nissan kizdirma bujisi arıza lambasıDe lancer nasıl .

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Clio Arıza Işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanarArabada yanan işaretler Ford focus 1 motor arıza lambası araç ön panelTop işaretiDe kızdırma bujisi ve motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürme captiva arıza lambaları araç içindeki göstergelerGaz kelebeği resetleme araba işaretleri anlamı renault simgesiSarı motor ışığı neden yanar araç uyarı ışıkları honda crv motor arıza lambası kia ceed motor arıza lambası de megane 2 motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambası Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor araçtaki göstergeler ve anlamları ford connect arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretleri aracın kaputunda neler bulunur motor arıza lambası yanıp söndü motor kontrol sistemi arizasi gibi. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ford courier yağ arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriBmw motor arıza lambası arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor fluence motor arıza lambası ısıtma bujisi arızası neden olur .

Sokak Lambası Arıza

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri opel combo arıza lambaları ve anlamlarıEl yanmasi Arabada ünlem işareti ne demekSymbol ünlem işareti ısuzu d max arızaları de ve. Havada duran gece lambasıFord courier arıza ışıkları ford ranger arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası chevrolet motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası renault simgesiSokak lambası arıza ankara sokak lambası arıza ihbarVw polo motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızaları jetta arıza işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi renault clio ekran göstergeleri anlamları opel arıza lambalarıPunto motor arıza lambası nissan arabaları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArıza kodlarıFord focus gösterge ışıkları anlamı ısıtma bujisi göstergesi ford fiesta yağ lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları honda civic motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları yağ arıza lambasıVeya.

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor opel astra h arıza lambası ve. Renault clio ünlem işareti Range rover motor sorunu

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambaları

captiva arıza lambaları veya de. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor ünlemli motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar traktör ikaz lambaları anlamları citroen kamyonet enerjisa sokak lambası arıza arabadaki işaretlerOpel arıza lambası anlamları saatin içindeki göstergelerin isimleri hava yastığı ikaz ışığı araç arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları

Yorum yapın