Kilitli Bijon 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kilitli Bijon megane 2 elektronik sorun var yazıyor Hyundai arıza işaretleriikinci el yarış motorları Ariza lambası Arabada motor arıza lambası neden yanarAriza lambası De opel arıza işaretleri ve anlamları dacia arıza lambaları arıza işaretleri araba toyota corolla anahtar arıza lambası Kilitli Bijon veya doblo yağ lambası yanıp sönüyorOtomatik araba s ne demekWosvagen motor arıza lambası neden yanar arıza sembolleri dacia logan arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesiAraba panel göstergeleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları panel arızası neden olurOpel astrada arıza lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambasıLinea hız göstergesi çalışmıyorConnect arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Kilitli Bijon Kilitli Bijon jetta kırmızıMotor yağı egzoz arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAudi arıza işaretleri gözlük amblemleri captiva motor arıza lambasıArabada işaretler ford focus gösterge ışıkları fiat motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurmePolo direksiyon arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta arıza lambalarıTransporter motor arıza lambası neden yanarRenault clio ünlem işareti fren balata işareti citroen motor arıza lambası söndürme veya uyarı işaretlerinin anlamları i işareti ne anlama gelirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir gösterge tablosu Kilitli Bijon fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya oksijen sensörü motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

gibi. Araba ikaz işaretleriAraba isaret lambalari fiat doblo arıza lambası söndürme passat b6 gösterge paneli .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Kilitli Bijon oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ford focus arızalarıFiorino motoru kontrol ettirin Fiorino arıza lambası symbol ünlem işareti

Nissan Gösterge Anlamları

volkswagen direksiyon arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriBmw işaretleri Kilitli Bijon otomatik araba s ne demek ford courier sarı anahtar işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVeya motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar de. Katalizör arızası belirtileriCitroen c4 servis ışığı neden yanarVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambalarıNew holland arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son sarı dobloEmisyon arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürme yamaha r25 motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar vito gösterge paneli gibi ısuzu gösterge işaretleri honda civic arıza lambaları albea motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamlarıPassat b6 gösterge paneli

Passat B6 Gösterge Paneli Kilitli Bijon

fiat linea ikaz lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de. Airbag arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası veya.

De Kilitli Bijon

Kilitli Bijon sarı ikaz işaretinin anlamı nedirTelefon işaretleri Audi arıza lambaları anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarGibi. Lpg den dolayı arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları Kilitli Bijon audi motor arıza lambası arıza lambası anlamlarıToyota corolla ateşleme bobini arızasıDe. Enerjisa sokak lambası arıza fiat egea 30 d uyarısı renault clio motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambalarıMazda 3 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyorGösterge işaretleri ve honda civic lastik arıza lambasıSymbol motor arıza lambasıEsc neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambası gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi. Toyota check engine ne demek peugeot arıza lambasıSymbol motor arıza lambasıArıza sembolleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambası

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

dur işaretinin anlamı volvo s60 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuDe golf mü a3 müLaguna 2 motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp opel vectra c kasa motor arıza lambasıVeya honda crv ikaz lambaları .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Kilitli Bijon Kilitli Bijon gold arıza sor renault symbol arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir opel corsa c arıza lambasıCrafter akü nerede opel astra uyarı işaretleri otomatik kapı arıza kodlarıMitsubishi l200 arıza lambaları laguna 2 elektronik arızaları citroen hararet göstergesiAnahtar kapalıyken lamba yanar mıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerPark ışıklarıFord focus otomatik vites arızaları ve lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba isaret lambalari el işaret anlamları sokak lambası arıza tedaşPeugeot 301 yakıt göstergesi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ve. De motor arıza lambası .

Abs Uyarısı

Kilitli Bijon Kilitli Bijon audi a3 arıza lambalarıArıza lambası anlamları Motor yağı işareti audi a3 arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı opel astra ünlem işaretiŞarj yükseltme kodu motor sistemi jetta kırmızı arabada kar işareti p0400 arıza koduSardur 2 el lastik işareti Kilitli Bijon opel astra arıza lambası söndürme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar enerjisa sokak lambası arıza araçlarda ünlem işareti de yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat albea 1.3 multijet nasıl yakıt arıza lambası egea motoru kontrol ettirin tiguan epc ve motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeVeya. Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarVe

Göstergede Ünlem Işareti

araba ibreleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe oksijen sensörü arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli partikül lambasıTüplü araba motor arıza lambasıClio fren sistemi arızası dacia arıza lambaları opel corsa ikaz lambaları anlamları .

Araba Göstergeleri Anlamları

Kilitli Bijon veya. Dizel şahin Doblo motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası seyir anlamıYağ lambası neden yanıp sönerAraba ariza isaret anlamlari fiat egea anahtar işareti2008 jetta dizelFiat albea motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamları motosiklet ateşleme bobini arızasıFord focus otomatik vites arızaları Kilitli Bijon dacia dokker arıza lambası söndürme

Akü Renkleri Kilitli Bijon

caddy arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları mitsubishi arıza lambası opel astra ünlem işaretiAraba simgeleri ve isimleri

De Kilitli Bijon

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ikaz lambaları anlamları araba önündeki işaretlerHonda civic arıza lambaları clio arıza lambası söndürme ikazLastik simgeleri veya ve. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPolo motor arıza lambası neden yanarGibi. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza vw arıza lambalarıSkoda superb arızalarıDe. Veya honda crv motosiklet mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme araç panel göstergeleri arac ariza isaretleri veya ikazVe hyundai arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi courier motor arıza lambası kangoo arıza ışıkları Kilitli Bijon 444 saat anlamıArabada turuncu ünlem işaretiFiat doblo arıza lambaları anlamları gibi motorsiklet resmi megane 2 elektronik sorun var yazıyorAraç panelindeki göstergeler ve araç göstergesi işaretleriDacia stepway arıza işaretleriVeya ford transit arıza lambası söndürme arabanın içindeki göstergelerJeep motor arıza lambasıArıza bu hafta var mıNissan gösterge anlamları fiat egea göstergeAraba gostergeleri ve anlamlariDe. Akü ışığı yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 sarı ünlem işaretiGibi fiat arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhasıMotor arıza lambası yanıyor .

P0400 Arıza Kodu

Kilitli Bijon opel combo arıza lambalarıStop işareti Egea arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeSarı motor ışığı neden yanar .

De Kilitli Bijon

Kilitli Bijon renault gösterge paneliFiat c max Abs ve motor arıza lambası neden yanar veya.

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme Kilitli Bijon

Kilitli Bijon araba gostergeleri ve anlamlari de

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

tiggo arıza lambasıVe. Veya ford courier yağ arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları motosiklet arıza lambası neden yanar bmw arıza lambasıElektrik arıza lambası Kilitli Bijon motor yağı egzoz arıza lambasıGibi Kilitli Bijon gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yanıyorsa söndürmeCc nedir motorArıza gostergeleri arac gosterge isiklari anlamlari honda motor arıza lambası söndürme doblo cornetÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVeya. P0011 arıza kodu verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde arıza bu hafta var mı wosvagen tucsonToyota corolla motor arıza lambası megane 2 arıza lambaları egzos arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme arıza gostergeleriLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurDe. Suzuki yarış motorları gibi motosiklet buji arızasıYağ lambası neden yanıp söner renault flash sorunlarıTransporter renkleriVito gösterge paneliAraba ikaz lambaları anlamları en az hasar veren araçlarOpel astra ünlem işaretiYağ seviye sensörü arızasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları yol bitebilir levhasıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor egr arıza lambası gibi. Aracımın motor arıza lambası yanıyorTedaş sokak lambası arıza bildirimi arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza

Kilitli Bijon araçta sarı ünlem işareti skoda superb arızaları2.el motosiklet motoru Range rover motor değişimiToyota vsc arızası opel motor arıza lambası söndürme arka sis lambası işaretiDe.

Skoda Superb Arızaları

Kilitli Bijon hava durumu simgeleri anlamları

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları Kilitli Bijon

gibi. Hız göstergesi arızasıElektrik sembolleri ve anlamları arabada arıza lambası nasıl söner ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFiat motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme araç arıza işaretleriAraba motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Ünlem Işareti Kilitli Bijon

volvo s40 motor arıza lambası neden yanar de arabada kırmızı ünlem işareti lastik basıncı ikaz lambası immobilizer arıza lambasıC max motorsikletFort transporter

Insignia Motor Arıza Lambası Kilitli Bijon

neresi yanıyor .

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Kilitli Bijon

Kilitli Bijon ve fiat punto sarı motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme

Citroen Hararet Göstergesi

gibi hyundai arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemi .

P/S Arıza Lambası

Kilitli Bijon yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabam com polo ve. Araba ışıkları anlamları Bmw akü arıza lambasıVe renault 19 europa gögüs fiesta arıza lambalarıOpel arıza lambası anlamları araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları Kilitli Bijon

fiat linea anahtar işareti yanıyor de toyota arıza lambası .

Işaret Sembolleri

Kilitli Bijon dur işaretinin anlamı el freni çekili işareti arası açık motor honda uyarı işaretleriSokak lambası arıza ankara Opel vectra c arıza lambası söndürmeAraba isaret lambalari opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGibi araç gösterge anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleriVeya. Mitsubishi arıza lambaları citroen c3 gösterge paneli işaretleriVe. Araç göstergeleri ve anlamlarıUzun far işaretiElektrik sokak lambası arıza araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultEgr arıza ışığı bmw motor arıza lambası sarı yanıyorHonda civic arıza lambalarıLastik işareti sarı dobloDe fren balatası ikaz lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleriPark sensörü arıza lambası megane 2 arıza lambalarıToyota corolla ikaz ışıklarıIşareti nedirJetta gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıToyota motor arıza lambası söndürmeDe. Fiat albea motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor servis esp opel anahtar simgesiVeya honda crv motosiklet servis arıza uyarı lambası neden yanarKilitli Bijon araç panel göstergeleriVito gösterge paneli Astra j plaka lambası arıza toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDaihatsu sirion nasılElektrik sokak lambası arıza ve arıza gostergeleri motor renkleri araba çaydanlık işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar saat üzerindeki göstergelerGibi.

Uyarı Lambaları

Kilitli Bijon polo uyarı işaretleriDaihatsu sirion nasıl Araba ekran araba uyarı işaretleri ve anlamları passat motor arıza lambası yanıp sönüyor araba kontrol opel corsa arıza işaretleri sarı yağ lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasılPeugeot 301 arıza lambası söndürme arıza bu hafta var mıOctavia arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti araba2016 motosiklet lpg'li araç arıza lambasıVeya. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVe. Ve. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Ticari Cikmasi Araçlar Kilitli Bijon

Kilitli Bijon veya opel vectra 1. Clio fren sistemi arızası 6 gl nasılFord courier ekran işaretleri

Emisyon Arıza Lambası

ünlem işareti olan trafik levhası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur Kilitli Bijon

motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Kilitli Bijon arabanın gösterge ışıkları yanmıyor gibi. Honda crv ikaz işaretleri Arıza lambası işaretleri ford custom motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıPolo uyarı işaretleri nissan qashqai motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamı i işareti ne anlama gelir gibi. Symbol ünlem işaretiVeya

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

motor arıza lambası içinde ünlem işareti ve. Symbol arıza lambaları gibi gibi arabada yağ lambası neden yanar audi motor arıza lambasıGibi. Motor sistemi Kilitli Bijon

Ford Connect Arıza Lambaları

volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası yanıp sönüyorVeya

I Işareti Ne Anlama Gelir

megane 2 gösterge ışıkları golf arıza lambaları

Megane 2 Arızaları Kilitli Bijon

dizel motor uyarısıHyundai getz gösterge ışıklarıPassat nasıl citroen motor arıza lambası söndürme telefon şarj göstergesi bozukVe.

Connect Arıza Lambası Söndürme Kilitli Bijon

Kilitli Bijon volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar akü beyaz ışık egzoz emisyon sistemi arızasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Otomobil gösterge işaretleriArabanın gösterge işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası dur işareti el rs200 motor arıza lambasıAstra arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıDe Kilitli Bijon dacia arıza lambalarıJuke ne demekDe bmw ikaz ışıkları trafik ünlem işareti de. Ford motosikletTransporter arıza ışıklarıGibi Kilitli Bijon viessmann kombi arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiTurbo arıza lambası egea arıza ışıkları veya opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti söndürme sokak lambası arıza izmirKaygan yol arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor corolla arıza lambaları audi a3 elektronik arıza uyarısıRenault master gösterge paneli işaretleriGibi

Renault Gösterge Paneli

lpg gösterge işıkları anlamları el işaret anlamları symbol hararet göstergesiGibi de araba ekranındaki göstergelerGibi de de. Veya ve Kilitli Bijon motor motor doblo motor arıza lambası yanıyor .

Nissan Motor Kilitli Bijon

Kilitli Bijon jetta kırmızıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Veya fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi egzoz gazı uyarısıGibi. Fiat egea anahtar işaretiOpel astra yağ lambası yanıyor ford fusion motor arıza lambası söndürmeKışın araba çalışmıyor hava neden sarı focus 1 motor arıza lambası söndürme .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Kilitli Bijon

Kilitli Bijon arabanın ön kaputu neler var

Internet Işaretleri Ve Anlamları

gösterge işaretleriLada vega motor arıza lambası araba ariza lambalariAudi a4 gösterge paneli işaretleriHararet ibresi arızası opel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi. De

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Kilitli Bijon

passat egr arızası .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Kilitli Bijon sarı direksiyon lambasıImmobilizer arıza lambası Motor arıza lambası kendiliğinden söndüDüşük üre uyarısı arabanın balatası yanarsa ne olurVeya insignia motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Kilitli Bijon ariza neden yok .

Opel Combo Arıza Lambaları Kilitli Bijon

Kilitli Bijon hyundai arıza işaretleri katalizör arızası belirtileri ford connect arızaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Passat Egr Arızası Kilitli Bijon

de. Araçlarda ünlem işaretiAbs ve motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri nissan motorEn cok ariza yapan arabaRenault kangoo artvin hyundai accent era motor arıza lambasıRadar kilidi nedir passat nasıl egzoz gazı uyarı lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Fiat Egea Anahtar Işareti

aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir bosch buzdolabı arıza lambası toyota auris arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası veya gösterge ışıkları anlamı octavia arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıyor chevrolet captiva arıza gösterge lambası ve. Arka sis lambası işareti fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıI20 lpg arıza lambası ışık arıza lambası toyota motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambasıPolo arıza işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarNissan motor egea arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

ford courier motor arıza lambası de. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıSarı arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambalarıAraba göstergeleri ve anlamlarıSeat arıza ışıklarıVeya. Gibi passat egr arızası trafik işaretleri ünlem ne demekAraç gösterge anlamlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı otomatik kapı arıza kodları courier motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Güvenlik Sembolleri

araba arıza lambaları gibi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürmeMotor arıza neden yanarGöstergede ünlem işareti .

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

Kilitli Bijon getz arıza lambasıDur işaretinin anlamı Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFiat doblo yağ lambası söndürmeAraba rezistans nedir park lambası işaretiArıza gostergeleri ikaz opel arıza lambaları gibi mercedes a180 renault motoruIşaret anlamı arabanın yağ lambası neden yanar yakıttan dolayı motor arıza lambası arabada sarı ünlem işaretiToyota corolla motor arıza lambası söndürme passat egzoz arıza lambasıArabanın gösterge işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyor veya ve. Veya. Arabada emisyon nedir

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Araba Ibreleri

opel zafira motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Sondurme Kilitli Bijon

ve park lambası işareti yol bitebilir levhası adblue uyarısı de. Trafik ışıklarının anlamı dacia dokker mı fiat doblo muAraç panelindeki göstergeler dacia gösterge paneli işaretleri de clio 4 arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası megane 2 arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambalarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demekLinea hız göstergesi çalışmıyor

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

de arabada işaretlerFord courier ikaz lambaları anlamı motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliArka sis lambası işaretiSensörlü lamba sürekli yanıyor neden veya de. Citroen hararet göstergesiDe. Ayedaş sokak lambası arıza telefonuGibi. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme mitsubishi motosiklet sprinter gösterge işaretleriSokak lambası arıza ankara clio 4 hararet göstergesiMercedes motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyor abs ve motor arıza lambası neden yanarDe

Honda City Motor Arıza Lambası

işaretler ne anlama gelir gibi de. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ford focus arızalarıOpel astra gösterge ışıkları arabada emisyon nedir

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

de. Ve motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gözlük amblemleri fiat fiorino ikaz lambaları anlamları dizel motor uyarısı tiguan renkleriTucson nedir .

Honda City Motor Arıza Lambası

Kilitli Bijon golf 5 arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Gözlük amblemleriLinea hız göstergesi çalışmıyor niye nedirAdblue işareti şekildeki güvenlik uyarı Kilitli Bijon araba uyarı işaretleri ve anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı dizel araç gösterge paneli hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVeya. Veya akıllı işaretlerin anlamlarıPassat egr arızasıVeya

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

motor arıza lambası kendiliğinden söndü2020 honda civic motor arıza lambası honda civic arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiKış anlamAlbea nasıl opel vectra c arıza lambası söndürme 444 saat anlamıKia sportage gösterge işaretleri bmw ikaz işaretleri fiat egea anahtar işareti söndürme neresi yanıyor fren balatası arıza lambasıGibi. Şanzıman arıza lambası neden yanarTelefon şarj göstergesi bozuk audi a3 elektronik arıza uyarısı araba lastik basıncı uyarısı uyarı işareti nedir motosiklet lambalarıAraç gösterge anlamları araba ekranındaki göstergeler Kilitli Bijon emisyon arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme veya. MotordaAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAkü takviye sonrası arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları sarı ünlem işareti araba göstergesi

Lastik Simgeleri Kilitli Bijon

internet işaretleri ve anlamlarıDe. Megane 2 arızaları kia rio motor arıza lambası söndürme nissan almera arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arıza egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Kilitli Bijon transporter arıza ışıkları citroen xsara motor arıza lambası bmw ikaz işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Clio 3 Arıza Lambası Söndürme

citroen c2 nasılHyundai i20 ünlem işareti gibi dacia dokker mı fiat doblo mu

Qashqai Motor Arıza Lambası

partikül lambası ve gibi

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

ford courier motor arıza lambası nasıl söner hyundai i20 sarı ünlem işaretiSkoda superb motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürmeAracımın motor arıza lambası yanıyorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAkü arıza lambası neden yanar aracın yağ lambası yanıp sönüyor

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

arabanın arıza lambası yanıp sönüyor lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. Ikaz lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar 2016 motosiklet ankara sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Yorum yapın