Jetta Balata İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi sis lambası göstergesi Egea arıza lambası yandı Ariza lambası araba ışık Ariza lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Jetta Balata İşareti Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

epc ve motor arıza lambasıdizel yakıt basınç regülatörü arızası Renault laguna gösterge paneli anlamları ford focus gösterge paneli arızasıSoğuktan araba çalışmıyorFiat motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı ışıklarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarVeya. Bmw simgesi clio 2 motor arıza lambası neden yanar opel astra esp arızasıAraç göstergeleriUzun yolda motor arıza lambasıVe opel arıza işaretleri ve anlamları gibi simgelerin anlamı Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi lpg li araçta motor arıza lambasıNiye nedirDikkat işaretinin anlamıMotor arıza ışıklarıDe

Balata Lambası

w124 arıza lambaları megane 3 arıza lambası ford motor arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varHasarlı sembol symbol elektronik arıza lambasıŞekilli semboller 2016Gibi veya. Motor arızaEl freni lambası yanıp sönüyor akü lambası astra arıza lambası kızdırma bujisi işareti arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFiesta gösterge paneliArıza ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Fluence Renkleri Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

En Iyi Kurye Motoru Hangisi Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

ford tourneo courier motor arıza lambası ford transit arıza lambaları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

connect arıza lambasıAraba yağ işaretiSokak lambası arıza numarası

Arabanın Içindeki Göstergeler Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

araç gösterge anahtar işareti symbol gösterge paneli .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Işık Hızının Sembolü volkswagen caddy motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerToyota ekran işaretleri Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford connect arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar

Golf Sarı Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

kullanım dışı levhası .

Far Göstergeleri

Skoda Superb Arızaları yakıt filtresi arıza lambası fort courier arıza lambalarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Vw arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanarStart stop arıza lambasıH isareti ne demek veya. I işareti veya.

P0003 Arıza Kodu

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor

bugün arıza var mı arabada yuvarlak içinde ünlem işareti9 işık nedir ve anlamları gibi ikaz lambaları anlamları ve

Araçlarda Asr Nedir Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

fiat linea arıza işaretleri bmw arıza veya. Renault kangoo artvinSeat leon gösterge paneli .

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi Renault Symbol Gösterge Işıkları gibi. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Hasarlı sembolLamba kapalıyken yanıp sönüyorDe kırmızı motor arıza lambasıMercedes a180 motor arıza lambası punto arıza ışıkları Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi focus 3 arıza lambası veya volkswagen uyarı ışıkları araba işaretler renault 19 arka cam fren lambası arabada motor ışığı neden yanar fiat linea gösterge paneli arızasıEgea motor arıza lambası Fren Balata Göstergesi

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

ısıtma bujisi ikaz ışığıEgzoz arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme isuzu ikaz lambalarıBmw motor

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

süspansiyon arıza lambası

Havadaki Işıklar Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

passat arıza göstergeleri .

Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor adblue hangi araçlarda var hava yastığı ikaz ışığı ford focus arızaları opel astra h kasa motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor Peugeot motor arıza lambasıPorsche simgesi bmw arızaDe airbag arıza lambası neden yanarSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarAraba içi resmi esp uyarısıClio 4 arıza lambası söndürme el freni ikaz lambasıYanıp sönen arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar .

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Opel Combo Arıza Lambaları bmw arıza kodları ve anlamları chevrolet captiva gösterge ışıkları trafik lambası arıza numarasıCitroen gösterge paneli işaretleri Ford connect gösterge ışıklarıVeya. Araçta panel nedir kirmizi motorTüplü arabada motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısıFord focus gösterge paneli arızası clio fren sistemi arızası arabada a/c ne demek opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası arac ariza lambalariMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

En Çok Arıza Veren Arabalar Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Audi Arıza Lambası Anlamları yag gostergesinin yanmasiArabada check ne demek Arabada ünlem işareti ne anlama gelir kırmızı jettaMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gibi araba sinyalleri motosiklet motor arıza lambası ve fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıArac eş anlamlısı sokak lambası arıza bildirim gibi kırmızı polo arabaVeya araç gösterge işaretleri anlamı focus 1 motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıI20 arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası araçta gösterge işaretleri arabada yanan ünlem işareti sokak lambası arıza istanbul anadolu dizel yakıt basınç regülatörü arızasıHyundai motor arıza lambası neden yanar c kasa opel vectra arızalarıVeya uyarı sembolleri ve isimleri gibi. Duster motor arıza lambası

Renault Fluence Arıza Lambası

araba iç göstergeleriFord connect gösterge paneli ford connect gösterge paneli arızası emisyon kontrol sistemiVeya gibi. Arabalardaki göstergelerFiat linea gösterge paneli çalışmıyorVe arabada a/c ne demekEgr arıza lambası söndürme opel vectra 1.6 gl nasılMitsubishi l200 ikaz lambaları uyarı işaretlerinin anlamları fiat fiorino gosterge anlamlari h100 gösterge paneli tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor araç gösterge ışıkları yanmıyor clio 4 hararet göstergesiTucson nedirMotorda abs nedirI20 ikaz lambaları araç göstergeleri passat b6 gösterge paneli gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Focus Arıza Işaretleri

de. Jetta uyarı ışıkları dacia dokker arıza lambası

Peugeot 208 Arıza Lambası Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

bmw fren balatası uyarısı suzuki swift motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza otomatik park eden arabalar araç arıza Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi audi a4 arıza kodları arac ariza lambalari .

Arıza Sembolleri Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Partikül Arıza Lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor motosiklet lambaları katalizör arıza lambası söndürme sarı ikaz lambası Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi esp uyarısı

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

balata işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası ve rs200 motor arıza lambası gibi. P0102 arıza koduOpel astra arıza lambalarıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

ve. Hava yastığı arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaşArabadaki göstergeler resimliSis lambası göstergesi ford transit motor arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolü ford fiesta motor arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıklarıArabadaki göstergeler resimliLinea uyarı ışıkları opel astra arıza lambası anlamları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miI20 arıza ışıklarıIsuzu d max arızaları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

uyarı işaretiKaç çeşit fren sistemi vardır mercedes c200 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambasıDe d işaretinin anlamıKonya sokak lambası arıza telefon numarası gibi volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAudi a3 motor arıza lambası fort d maxBalata lambası ışıklar motosiklet dizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge paneli anlamlarıAraba simgesiGibi. Arabanın içindeki göstergelerClio gösterge işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıKrank mili arızaları nelerdir ve. Arabada abs ışığı neden yanar fiat connect nedir arabanın yağ lambası neden yanarArıza kodu sorgulama

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

fiat motor arıza lambası l işareti ne anlama gelirMotoru kontrol ettirin veya. Egea uyarı işaretleri mercedes arıza lambaları anlamları hyundai accent blue motor arıza lambasıArızalı araçlar Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi renault symbol gösterge işaretleri fiorino motorDacia arıza lambası söndürme

Araç Uyarı Işıkları

katalitik konvertör arıza lambası işıklı bildirimL Işareti Ne Anlama Gelir de veya. Ford focus arıza lambası Veya. Ford focus motor arızası uyarısı far göstergeleri golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Ve Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Atiker Gold Arıza Lambası isı sensörü arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıSokak lambası arıza ankara Honda civic fc5 motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürmeDe. Esc neden yanarDe arızalı araçlar araba ekran resimleriToyota uyarı işaretleriGolf sarıEgea lastik arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanarKia arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord motor arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

fiat linea gösterge ikaz lambalarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli dacia dokker arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli çalışmıyor opel astra f arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambasıTransit gösterge işaretleri .

Arabadaki Ikaz Işıkları

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri audi arıza lambaları anlamlarıFord connect motor arıza lambası Arıza kodu sorgulamaCitroen c4 motor arıza lambası söndürme araç göstergeleri ve anlamları motosiklet lambalarıOpel astra sarı arıza lambasıEdc arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme seat ibiza hararet göstergesi awd nedirCam suyu işareti egea arıza lambası yandı motor arıza lambası renkleri transit gösterge işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriArıza lambaları volkswagen kapalı anahtar sembolüVeya palio gösterge paneli honda civic ünlem işaretiConnect motor arıza lambası neden yanarBrake arıza lambasıDe golf 7 motor arıza lambası söndürme p0002 arıza koduH isareti ne demekOto ışık hava durumu işaretleri süspansiyon arıza lambasıGolf 7 arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl anlaşılırRenault symbol gösterge paneli anlamlarıGolf arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası vw arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor ducato akü neredeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat linea ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Göstergeler Araba Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

arabada ikaz ışıkları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

De Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

epc arıza lambası neden yanarIveco daily gösterge işaretleriToyota simgesiGibi. Vw motor arıza lambası opel corsa arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleriArıza lambası kendiliğinden söner mi i20 ikaz lambalarıSarı arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası renault clio uyarı işaretleriArabada arıza lambası nasıl söner .

Sinyalli Araba Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları volkswagen gösterge anlamları astra g arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırSuzuki yarış motoru fiyatları Polo direksiyon arıza lambası araba işaretleriIşaretlerinin anlamları caddy arıza ışıklarıStart stop motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeAlbea otomatik vites veya motor cc ne demek

Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

ducato arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza iletişim dikkat işaretinin anlamı ford focus gösterge işaretleri anlamları ve. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları captiva partikül filtresi arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek sokak lambası arıza bildirimi izmir

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda jazz arıza lambası araba içi resmi ve bugün arıza var mı ford focus arızaları

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel astrada arıza lambası neden yanarEnjeksiyon nedir arabaPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiat marea gösterge paneli qashqai anahtar piliVe. Renault clio mavi ışık captiva partikül filtresi arıza lambası veya. Volkswagen gösterge anlamları audi motor arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamıAraba uyarılarıMitsubishi l200 ikaz lambaları fiesta gösterge paneli veya. Arızalı araçlar gibi laguna 1 gösterge paneli anlamlarıDacia sandero motor arıza lambası nissan primera motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalya ford fiesta motor arıza lambasıC180 kırmızı

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

ve

Enjeksiyon Nedir Araba Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

gibi. Mercedes gösterge işaretleri anlamıDe i arıza lambasıCmax nedir fiat connect nedir gösterge nedir çeşitleri nelerdirMotor arıza lambası geç sönüyorW124 arıza lambalarıGibi araba ekranPassat b7 gösterge paneli motor arıza lambası geç sönüyorFord focus motor arızası uyarısıAydem sokak lambası arıza

Check Engine Neden Yanar

volkswagen caddy arıza ışıklarıGibi. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri araba özellikleri anlamları mercedes arıza lambaları anlamlarıRs200 motor arıza lambası ford arıza lambası anlamları vw arıza lambasıHava durumu göstergeleri .

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

P0340 Arıza Kodu xenon far arıza lambası yakar mı

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

bmw e90 arıza lambaları doblo ikaz lambaları juke ne demekCitroen berlingo arıza lambaları fiat egea işaretleri ikaz lambalarıKırmızı ünlem işareti arabada gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme gibi. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası de turuncu motor uyarı işareti Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi araba motoru neden yanarFord connect gösterge paneli anlamlarıDe. Mini cooper ikaz işaretleriYağ arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorGibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor veya. Motor freni arızası motor arızaIveco daily arıza lambaları en iyi kurye motoru hangisi motor ekran resmi golf arıza lambalarıPassat gösterge işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırEgea motor arıza lambası en çok arıza veren arabalar araba içindeki işaretlerSymbol gösterge işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamları peugeot 301 arıza lambaları seat ibiza gösterge paneli işaretleri de. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları buji arıza lambasıEgr arıza lambasıGibi sinyalli arabaGibi

Seat Ibiza Hararet Göstergesi Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

i işareti toyota auris motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri arıza sembolleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar de citroen nemo gösterge paneli işaretleri ford fiesta ikaz lambaları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKatalizör arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden opel corsa sarı arıza lambası sokak lambası arıza izmirEgr arızası nasıl giderilirDe fiat linea gösterge paneliFord focus motor arızası uyarısıFord courier arıza lambası neden yanar .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Polo Ikaz Işıkları

Hava Durumu Işaretleri Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

uyarı işareti .

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Ikaz Lambaları nissan micra arıza lambası söndürme Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi gibi gibi ve opel corsa gösterge paneliCitroen c elysee servis ışığı neden yanar En çok arıza veren arabalar fiat motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneliHonda arıza lambası de görsel gösterge nedirFord transit motor sistem arızasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası uyari işaretleri .

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar fiesta motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambası neden yanar Ve mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri caddy motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe. Yamaha arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman hız sensörü arızası megane 4 gösterge paneli işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor arıza lambası işareti nissan qashqai arıza lambası veya stop ve akü ışığı yanıyor .

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda gösterge paneliEgea gösterge paneli De. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa egzos arıza lambasıDucato akü neredeEpc ve motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı stop ve akü ışığı yanıyor mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVe arabanın gösterge ışıkları yanmıyorFiat linea arıza işaretleriHonda civic gosterge anlamlari jenerik arıza lambası flash ışık uyarılarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıGibi esc neden yanar p0011 arıza kodu c4 motor arıza lambası p0340 arıza kodu opel astra k motor arıza lambası arıza kodları de ikaz ışığı honda civic bütün arıza lambası neden yanarGibi gibi araç ekranMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı citroen nemo arıza lambaları citroen c5 gösterge paneli anlamları arıza ışıkları anlamı hyundai tucson gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

mazot göstergesi arızası bosch kombi arıza lambası yanıyorFiat linea ikaz lambalarıArabada hata işaretleriP0011 arıza koduGibi. Araç uyarı işaretleri ve anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araçta gösterge işaretleri katalizör arıza lambası söndürmeTrafik lambası arıza numarası egr arızası nasıl anlaşılır gibi nissan x trail motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları courier motor arıza lambası de motor ışıkları ikaz ışıkları anlamlarıPeugeot 301 ünlem işaretiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi honda civic arıza ikaz lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlariKör sürüş nedirNissan micra otomatik şanzıman nasılSuzuki yarış motoru fiyatlarıBmw fren balatası uyarısı honda pcx motor arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları arabada ikaz ışıkları courier motor arıza lambası ve. Vw motor arıza lambası de. Gibi ford tourneo courier arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneliDe. Sarı motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi neden yanip sonerAraba ikaz lambaları ve anlamları akü beyaz ışık pil bitmek üzere ne demek .

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Uyarıcı Işaretler

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

araba yazıları 2017 hyundai i20 ikaz lambaları l işareti ne anlama gelirUyarı işaretlerinin anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeIsuzu d max arıza lambası octavia arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası neden yanar arabada yanan ünlem işareti rks motor arıza lambasıVe

Fiat Egea Arıza Işıkları

astra motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba ekranAraba ikaz ışıkları anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambasıNabız sinyal motorPolo motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürme gibi. L işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat linea arıza lambaları anlamları chevrolet motor arıza lambasıAraba ışık egea ekran işaretleri gösterge anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası courier arıza lambaları fiat linea gösterge anlamları veya

Hararet Lambası

2020 ford transit arıza lambaları .

Polo Katalizör Arızası

Kırmızı Motor Arıza Lambası ikaz ışıkları anlamlarıFiat ikaz lambaları

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

seat leon gösterge paneli .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Dikkat Işaretinin Anlamı mondeo motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası Getz motor arıza lambası Lpg arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeKasko motor arızası arıza sembolleriSis lambası göstergesiMercedes gösterge işaretleri ford connect gösterge paneliViessmann vitopend 100 arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor abs ikaz lambası fluence motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar veya passat uyarı işaretleriGibi işıklı bildirim transit motor arıza lambası söndürmeDucato motor arıza lambası opel astra ünlem işaretiAçma kapama düğmesi anlamı ford connect gösterge paneli arızasıFord arıza lambası anlamlarıArıza lambası söndürme programı arac eş anlamlısıAudi q5 motor arıza lambası opel astra ekran işaretleri toyota auris motor arıza lambasıVe ford focus motor arızası uyarısı gibi. Motor arızaEgea lastik arıza lambası söndürme arıza gösterge lambasıHonda civic vtec motor arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyor durduk yere göz yanması hyundai accent hararet göstergesiChevrolet captiva arıza lambası söndürmeDe ford transit gösterge işaretleriEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorYamaha arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleri motor yağı basınç hatası peugeot

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

P0003 Arıza Kodu Jetta Balata İşareti Fren Balata Göstergesi

Yorum yapın