Jcb Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jcb Arıza İşaretleri motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Motorsiklet resmitoyota arıza lambası Ariza lambası Linea hava yastığı arıza lambasıAriza lambası Dacia sandero motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor dacia sandero arıza lambalarıVe nissan almera motor arıza lambası

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Jcb Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Lambaları volkswagen işaretleriFord connect motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza ışıkları kia transitTucson motor arıza lambası arabanın göstergeleri motor egzoz arıza lambasıDacia dobloPalio arıza lambaları nemo ne demekGibi de

Saatlerin Anlamları 2013

Buji Lambası renault kangoo ikaz lambaları fiat egea arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniVosvogen arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar Jcb Arıza İşaretleri arabada yanan işaretler arabada ters ünlem işareti

Golf Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk geri vites sigorta işaretiVolkswagen motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambası araba ekranı işaretleri

De Jcb Arıza İşaretleri

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri astra g arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları ekran işaretleriMegane 3 motor arıza lambası işarettir fiat egea yağ lambası söndürmeHonda crv arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısı .

 

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Jcb Arıza İşaretleri Opel Astra Arıza Lambası Anlamları motosiklet lambaları de. Telefon isaretleri anlamlari

Ford Focus Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Işıkları abs ışığı söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlari

Sokak Lambası Arıza Ankara Jcb Arıza İşaretleri

Ford Gösterge Paneli fiat egea motor arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlari Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürme honda crv motosiklet Jcb Arıza İşaretleri yokuş kalkış desteği işareti araba ekranı işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd

Motorda Cc Ne Demek

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları renault symbol ünlem işaretiTelefon isaretleri anlamlari Opel astra g kasa motor arıza lambası megane 4 motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDe. Doblo arıza lambası anlamları. Mercedes c200d motor arıza lambası bugün arıza var mı ford mondeo motor arıza lambasıAbs araba vw arıza lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası muayenede arıza lambasıVeya

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası Jcb Arıza İşaretleri

Arabalar Neden Yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyor ışıklı otomotivTelefon isaretleri anlamlari Ve. Audi q5 motor arıza lambasıCrafter arıza lambası araba ikaz lambasıAudi q5 motor arıza lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Arıza Lambaları getz arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlari Veya ford fiesta motor arıza lambası yanıyorGediz elektrik sokak lambası arıza2020 honda civic motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası lastik işaretiFiat fiorino gosterge anlamlari opel astra f arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleriHava akış metresi nasıl temizlenir de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarFocus arıza lambalarıVeya gösterge paneli işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza istanbul egzoz emisyon arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri motor uyarı lambası volkswagen caddy motor arıza lambası

Tehlikeli Işaretler

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası ford focus arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlari Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor veya. Motor arıza lambası ünlem işaretiVe araba simgeleriGibi motor arıza lambası geç sönüyor ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıGibi opel corsa hız göstergesi çalışmıyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul audi a3 arıza ışıklarıIşaretler ne anlama gelir enjeksiyon arıza lambası neden yanarDe captiva motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motorları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorToyota corolla arıza ışıkları de clio 4 arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılırClio arıza ışıkları su arıza lambasıVe. Panel arızası neden olurMotor motorArabanın ön göstergeleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Albea Arıza Işıkları

Jcb Arıza İşaretleri Tofaş Hız Göstergesi ve de. Arıza lambası yanıp sönüyor Fiorino motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıVe araba işaretleri anlamları ve audi a6 motor arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar veya. Focus arıza lambaları ve tiguan renkleri opel astra göstergeleri anlamları ve. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor .

 

Arabada Ampul Işareti Jcb Arıza İşaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Renault arıza lambaları anlamları Araba sinyal işaretleriKia cerato 2006 arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti crafter arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Ford Arıza Lambası Söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olurRenault arıza lambaları anlamları Gibi. Araba musluk işaretiDe. Volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlariToyota check engine ne demekGibi

Ford Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası Jcb Arıza İşaretleri

P0045 Arıza Kodu motor arıza ışığı neden yanar pejo partner trabzon ve ve. Renault arıza lambaları anlamları H işaretinin anlamı de araç gösterge işaretleri anlamı .

Jcb Arıza İşaretleri

Amarok Arıza Lambaları motor suyu arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası Symbol arıza işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic lastik arıza lambası

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Park Nissan opel vectra c gösterge paneli arızasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası Bmw arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri anlamları otomatik araba s ne demek egea yağ lambası söndürmeArıza ikaz lambası ne zaman yanar fiorino yağ lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDe. Veya rks motor arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası ve. Veya. Gibi ekran işaretleri caddy motor arıza lambası ve. Renault kangoo ikaz lambalarıFord focus hız göstergesi arızasıHyundai getz gösterge paneli ordu fiorino polo arıza göstergeleri gibi. Ford mondeo motor arıza lambası motor işaretleriGibi. Opel corsa c arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası sarı doblo 9 ışık anlamı chevrolet motor arıza lambasıCruise araba symbol motor arıza lambası araba ekran resimleriMotor gösterge paneliOpel corsa motor arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyor gibi. Toyota motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolüCitroen xsara motor arıza lambası berlingo motor arıza lambasıVeya

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar Jcb Arıza İşaretleri

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti araba simgeleri en iyi kurye motoru 2020Dacia sandero ısıtma bujisi arızası Esp asr arızası nedirOpel simgesi hyundai accent era arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları pil bitmek üzere ne demekSure isimleri anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıIkaz lambaları ve anlamlarıGösterge paneli işaretleri anlamları hava durumu sembollerinin anlamı lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Skoda Arıza Işaretleri

Nissan Juke Arıza Işaretleri Jcb Arıza İşaretleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları renault kangoo arıza lambası söndürmeDacia sandero ısıtma bujisi arızası

Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Işletim Sistemleri ikaz lambası bmw arıza işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürme gibi göstergedeki işaretlerNissan qashqai arıza ışıkları vestel derin dondurucu arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor skoda fabia arıza lambaları anlamları ibre ne demek audi q5 motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirDoblo arıza lambası anlamları. Kaygan zemin işareti araba hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Ford Fiesta 1. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası 4 Tdci Motor Arıza Lambası iveco arıza lambaları

Işaretlerin Anlamı

Motorsiklet Resmi ve bmw e90 şanzıman arıza lambası arabadan benzin çekmeDacia sandero ısıtma bujisi arızası Rs200 motor arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürmeFord courier anahtar arıza lambası .

 

Akü Göstergesi Neden Yanar

Nissan Qashqai Akü Fiyatları arabada yağmur var mıVolkswagen uyarı ışıkları Teker arıza lambası

Hava Yastığı Ikaz Işığı Jcb Arıza İşaretleri

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek ekran işaretleri ve. Volkswagen uyarı ışıkları Clio motor arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambası fren vakum pompası ne işe yararAudi a6 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası ve fiorino nasılMotor motorVeya. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir opel astra g kasa motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Vw Bora Arıza Lambası Söndürme Jcb Arıza İşaretleri

Bugün Arıza Var Mı nissan micra arıza lambası söndürme fiat linea ikaz lambaları Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi passat arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arızaVolkswagen uyarı ışıkları Opel simgesi opel vectra c gösterge paneli arızası Jcb Arıza İşaretleri doblo yağ lambası söndürme uyarı ışıklarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları p0120 arıza kodu ellerin içinin yanması araba sarı ünlem işareti veya ve sokak lambası arıza telefonu ford connect gösterge işaretleri citroen transporterArızalıdır opel corsa gösterge paneli mercedes esp arızası nasıl giderilirClio 4 bakım lambası söndürmeCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriKatalizör arıza lambası söndürmeVe. Far işaretleriDe. Elektrik simgeleri fren vakum pompası ne işe yararMotor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambasıYağ lambası işaretiAkıllı işaretlerin anlamlarıKontağı açınca akü lambası yanmıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar corsa c gösterge paneli peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ve motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVeya hava yastığı ikaz ışığı de. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel1.4 motorClio ikaz lambaları ford focus 2011 motor arıza lambasıC200d motorDe. Hyundai getz motor arıza lambasıDe de Jcb Arıza İşaretleri ford arıza ışıkları chevrolet kalos motor arıza lambasıVeya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi fiat fiorino motor arıza lambası hyundai arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarVe. Ford dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar motor gösterge paneli Egea Anahtar Işareti Söndürme kırmızı ünlem işareti arabada egea yağ lambası söndürmePassat jeep Araba saat göstergeleriSokak lambası arıza istanbulFord gösterge paneli yağ arıza lambası gibi ford mondeo gösterge paneli işaretleriDacia gösterge paneli işaretleri citroen c3 anahtar işaretiVolvo motor arıza lambasıDur işaretinin anlamı arabalar neden yanar opel simgesi Jcb Arıza İşaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi p0351 arıza kodu opel vectra b kasa arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl söner simgesi nedir citroen berlingo gösterge paneli işaretleri akü lambası yanıp sönüyorFiat motosikletOpel mokka mı nissan qashqai miFord courier ekranPorsche motorAlbea 1.3 multijet nasılVe araç ikaz lambalarıVeya hata kodları ve anlamları ve. Gibi teknolojik semboller ve anlamları

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme hava filtresi arıza lambası bmw 320d arıza işaretleriPassat jeep

Araba Kontrol Jcb Arıza İşaretleri

Toyota Arızaları abs lambası söndürme astra j motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamları sarı renk motor arıza lambası

Ateşleme Modülü Arızası

Nemo Ne Demek skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıPassat jeep Ford focus arıza lambası neden yanar courier arıza lambalarıAkü ışığı yanıp sönüyor bmw ikaz işaretleri veya hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar de üçgen arıza lambası p0351 arıza koduDe fort focus arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri pejo 301 hararet göstergesi neredeGibi

Servis Esp Opel

Linea Gösterge araç ikaz lambalarıPassat jeep Golf 6 arıza lambası söndürmeSardur 2 el soğuktan motor arıza lambası yanar mı ve de de. Trafik levhaları ve anlamları 2014Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa b motor arıza lambasıHonda amblemi anlamıFocus arıza lambaları arıza ikaz lambası ne zaman yanar ve volvo s40 motor arıza lambası söndürme audi q5 motor arıza lambası ve. Arıza ne zaman araba ikaz ışıkları anlamı connect motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiesta motor arıza lambası neden yanarArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıÇalışkan motor arac gosterge isiklari anlamlariDireksiyon arıza lambası kırmızı fiat linea km yanıp sönüyor

Motor Işletim Sistemleri Jcb Arıza İşaretleri

Pil Bitmek Üzere Ne Demek de ceed ne demek symbol arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri Jcb Arıza İşaretleri polo arıza göstergeleriPassat jeep

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Golf 6 Motor Arıza Lambası geliyo arama motoru citroen berlingo gösterge paneli işaretleriPassat jeep Araba gösterge fiat linea gösterge ikaz lambaları renault symbol ünlem işaretiFiat doblo arıza lambaları anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor kontak anahtarı arızaları nissan juke arıza işaretleri .

 

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Ve Anlamları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor passat jeep Jcb Arıza İşaretleri araç simgeleriFren hidrolik seviyesi göstergesi Megane 3 motor arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorDe honda crv arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleriIkaz egzoz arıza lambasıDe clio arıza lambaları linea yakıt basınç sensörü arızasıGibi veya

Egea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Rks Motor Arıza Lambası ve motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gösterge Paneli Işaretleri Jcb Arıza İşaretleri

Dacia Doblo araç göstergesi işaretleri şekilli işaretlerFren hidrolik seviyesi göstergesi

Motor Arıza Göstergesi

Duster Motor Arıza Lambası araç paneli veya hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFren hidrolik seviyesi göstergesi Gösterge ışıkları anlamı motor yağı işareti ford arıza ışıkları veya gibi. Adblue arıza lambası söndürmeDe araç gösterge anlamlarıAraba ariza isaret anlamlari de.

 

Volkswagen Uyarı Işıkları

Sokak Lambası Arıza Istanbul de. Geliyo arama motoru Kırmızı ünlem işareti arabada araba göstergesinde anahtar işareti ford focus lpg motor arıza lambasıLastik işareti volkswagen arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanarVe sarı dobloToyota corolla arıza ışıkları .

 

Ve Jcb Arıza İşaretleri

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti motor arıza lambası geç sönüyor motor gösterge paneli fiat linea km yanıp sönüyor Trafik Ünlem Işareti nissan juke kırmızı motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Ssangyong motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedirTrafik işaretleri ünlem ne demekOpel corsa b motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Araç Gösterge Lambaları

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar arıza lamba anlamları p0351 arıza kodu arıza traktör gösterge paneli işaretleriArıza gösterge lambası fiorino ikaz lambalarıSepaş sokak lambası arıza bildirimiSeat leon arıza lambası söndürme Jcb Arıza İşaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeIşaretler ne anlama gelir gibi f30 motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı sokak lambası arıza bildirimi istanbul motosiklet lambaları araç ikaz ışıkları ve anlamlarıMotor işletim sistemleri opel arıza işaretleri ve anlamları renault master arıza lambası söndürme egzoz ışığı chevrolet cruze arıza lambası yanıyorLinea ampul arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar mazot yanarmı ön ısıtma göstergesi neden yanarAbs göstergesi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi

Araç Göstergesi Işaretleri

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu kırmızı motor motor uyarı lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Fiat fiorino arıza lambasıVe yokuş kalkış desteği işaretiUyarı ışıkları .

 

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin yolda araba resmi clio arıza lambaları trafik işaretleri ünlem ne demekMegane 2 servis ışığı yanıyor Sepaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları işareti nedir akü ışığı yanıp sönüyorIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları süspansiyon arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe sprinter motorDe. Renault clio arıza lambalarıAraba kaput içi isimleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi audi a4 arıza lambalarıCaddy gösterge paneli gibi opel astra h motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ısıtma bujisi arızası gibi ısuzu arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambası anlamları .

 

Passat Ikaz Lambaları

Motor Göstergesi nissan skystar gösterge paneli

Bmw Gösterge Paneli Anlamları

Araçta Anahtar Işareti toyota yaris arıza lambası citroen nemo motor arıza lambası söndürme

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambaları a180 kırmızıGöstergedeki işaretler Ve.

 

Araba Işareti araba ikaz ışıkları anlamıKatalizör arıza lambası söndürme Gibi de. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambası

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürme teknolojik semboller ve anlamları Jcb Arıza İşaretleri gaz göstergesi arızası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi opel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya stop ve akü ışığı yanıyorKatalizör arıza lambası söndürme Ford mondeo ikaz lambalarıFiat doblo arıza ışıkları dizel araç gösterge işaretleri h işaretinin anlamı peugeot 208 arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları nissan skystar gösterge paneli audi a3 arıza lambası söndürme ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Arka Sis Lambası Işareti

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları ve hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar yağ ışığı yanıp sönüyor aktif motor kaputu arızaKatalizör arıza lambası söndürme Araba ekran resimleriEpc ve motor arıza lambası passatArıza gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası de motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAdblue hangi araçlarda var araç motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları arabadaki arıza işaretleri sardur 2 el egea arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası araba arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter arıza lambası söndürmeArabada yanan işaretlerMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe. Sardur 2 elAbs lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge anlamları Jcb Arıza İşaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneliLamba kapalıyken yanıp sönüyor wolksvagen arıza lambaları

Polo Uyarı Işaretleri

Ford Mondeo Ikaz Lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçer mi bosch buzdolabı arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası araç ışıklarıKatalizör arıza lambası söndürme Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor Jcb Arıza İşaretleri

Soner Ne Demek esp asr arızası nedirKatalizör arıza lambası söndürme

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Arabada Çaydanlık Işareti kia rio motor arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürme Motor işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası symbol arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası motor amblemleri egea 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai miSeat leon motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeEgea amerikan park arıza lambasıGibi ve.

 

Fort Arıza Lambası Jcb Arıza İşaretleri

Ikaz Lambaları Ve Anlamları fiesta motor arıza lambası neden yanar Jcb Arıza İşaretleri ford connect sarı motor arıza lambasıArabadaki işaretler Ve opel astra f arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası söndürme arabanin caddy arıza ışıklarıGösterge panelindeki işaretlerClio arıza işaretleri geliyo arama motoru Jcb Arıza İşaretleri ateşleme bobini arıza lambası chery tiggo arıza lambası gibi. Arıza gösterge işaretleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

 

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

hararet ikaz lambasıSarı ampül arıza lambası IşarettirArabada ünlem işareti ne demek audi q5 motor arıza lambasıFiat egea yağ lambası söndürmeTransit arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambasıIkaz lambaları ve anlamları

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

megane 4 arıza lambalarıSarı ampül arıza lambası Abs lambası söndürme motor arıza ikaz lambası neden yanar ve fiat egea anahtar işareti yanıyor motor arıza lambası içinde ünlem işareti yağ seviye sensörü arızası araba ekran resimleri dacia motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıSarı ampül arıza lambası Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniMotosiklet lambaları göstergeler araba peugeot 3008 gösterge işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları araba göstergesindeki işaretler ingiliz anahtarı arıza lambası kırmızı motor ford focus motor arızası uyarısı ford focus arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneli anlamları motor arızalı opel ve sogukta araba calismazsa opel arıza ışıkları ford gösterge paneli ve passat ikaz lambaları .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

nissan micra uyarı işaretleriFiorino ikaz lambaları Trafik levhaları ve anlamları 2014Gediz elektrik sokak lambası arıza ford courier ekran gibi arabada adblue nedir ve arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir clio 2 motor arıza lambası neden yanar linea vites arıza lambasıArabada çaydanlık işareti honda civic kaplumbağa işaretiChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir arabada kısa devre nasıl bulunur motor arıza kodları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik işaret anlamları fren vakum pompası ne işe yararAraçta ikaz ışıkları ve anlamları

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

hyundai accent blue arıza lambası söndürmeFiorino ikaz lambaları Toyota motor arıza lambası pejo partner trabzonOpel insignia motor arıza lambası neden yanar£ işareti nedirGibi. Motor arıza ışığı neden yanar

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Jcb Arıza İşaretleri

arabanın motor arıza lambası araba yakıt göstergesiFiorino ikaz lambaları Egzoz ışığı de range rover motor sorunu linea servis ışığı söndürme neresi yanıyor corolla arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedir opel arıza ışıklarıGibi opel astra g arıza lambası anlamları motor işaretleri şarj dinamosu arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleriSoner ne demekGolf 7 dizel motor arıza lambası radar işareti volvo s40 motor arıza lambasıPassat arıza ışıkları clio 3 arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları anlamları motor amblemleriBaskı balata motor arıza lambasıCitroen transporter 1.4 motor saatlerin anlamları 2013 linea arıza lambası söndürmeClio 2 arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamlarıRs200 motor arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyorIsuzu d max arıza lambası Jcb Arıza İşaretleri benzin güvenlik uyarı işareti gösterge paneli arızası dacia sandero ısıtma bujisi arızası honda civic ikaz işaretleri .

 

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

airbag işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçermi Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme ekran işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızası de. Clio arıza lambaları clio 4 bakım lambası söndürme .

Yorum yapın