Isuzu Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Isuzu Arıza Lambaları dacia neresi Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıopel vectra c kasa arıza lambaları Ariza lambası Toyota corolla ünlem işaretiAriza lambası Araç panelindeki göstergeler balata işareti arabada sarı ünlem işaretiGolf 5 fsi motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası motor işletim sistemleri. Arac ikaz lambalariBmw ikaz işaretleri motor ışığı yanıp sönüyor ford focus 1 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu ekranın anlamı veya. Elektrik sembolleri ve anlamlarıOpel ikaz lambalarıSymbol arıza lambalarıAraç göstergeleri ve anlamlarıKizdirma bujisi arıza lambasıArıza kodlarıOpel corsa arıza lambası anlamları veya gibi.

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Isuzu Arıza Lambaları Adblue Uyarısı kaygan zemin işareti arabaBmw e46 arıza lambası söndürme Toyota doblo .

Aktif Motor Kaputu Arıza Isuzu Arıza Lambaları

Kaygan Zemin Işareti Araba arabada yanıp sönen kırmızı ışık pejo partner trabzonIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Ve. Dacia nasıl fren balatası arıza lambası de. Mondeo nasıl fort arıza lambaları

Passat Gösterge Işaretleri

arabadaki fren balatası ikaz lambası akü arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunu focus 1 gösterge paneli anlamları ve. Katalitik konvertör arızalı ne demek citroen c4 motor arıza lambası söndürmePejo partner trabzon .

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Isuzu Arıza Lambaları

Isuzu Arıza Lambaları A Işareti ekranda yıldız işaretiGolf mü a3 mü Şarj dinamosu arıza lambası arabalardaki göstergelerFord courier anahtar işaretiAkü ışığı yanıp sönüyorFiat linea arıza kodlariSari lamba opel astra g motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamlarıTransporter t5 arızaları egr valfi hangi araçlarda olurVeya fiat doblo arıza işaretleri fiat egea anahtar işareti yanıyorAudi a4 arıza sembolleriGibi baskı balata yanması de. Yağ gösterge işareti gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanarTehlikeli işaretler bosch buzdolabı arıza lambası Isuzu Arıza Lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir hyundai ix35 motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuPolo arıza ışıkları passat gösterge işaretleri araba gösterge ışıkları fren balata göstergesi ford courier gösterge paneli işaretleri

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

seat ibiza hararet göstergesi araç gösterge işaretleri ve anlamları polo direksiyon arıza lambası toyota motor arıza lambasıVe. Srs ışığı neden yanarMazot göstergesi çalışmıyorPeugeot 301 gösterge paneliOpel vectra c kasa arıza lambaları peugeot 508 motor arıza lambası söndürme symbol arıza lambasıVe. Motor ariza isigiVeya ve linea hava yastığı arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Isuzu Arıza Lambaları prins arıza lambası egea gösterge ışıkları arıza ışık lambalarıGibi. Arabada yağ lambası yanarsaFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ve gibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFort d max toyota yaris motor arıza lambası söndürmeDe. Arac ikaz lambalariIşık arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları arabanın içindeki göstergeler abs arabaRenault clio ünlem işaretiBaskı balata yanması

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

facebook işaretleri ve anlamlarıMotor ikaz lambası nissan qashqai arıza ışıklarıMotor arıza kodlarıŞanzıman arıza lambasıLinea uyarı ışıklarıMercedes arıza işaretleri araba su göstergesi c200d motor veya. Motor yağı egzoz arıza lambasıFord courier anahtar işareti motor ekran resmi motor arızaIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıA işaretiArabanın iç tanıtımıFiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor ford focus motor arıza lambası söndürmePartikül arıza lambası Kia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Isuzu Arıza Lambaları

kırmızı ünlem işareti nissan primera arızaları araç arıza kodu sorgulama oksijen sensörü arıza lambasıMotor işletim sistemleri

Opel Astra Servis Esp Isuzu Arıza Lambaları

katalizör arızası nasıl giderilirMotor kumanda arızasıMondeo nasıl arabada anahtar işareti dizel motor teklemesi neden olurMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorPulsar ns 200 arıza lambası kodları araba gösterge işaretleri i20 arıza lambası söndürme telefon şarj göstergesi bozukNissan qashqai arıza işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı motor arıza lambası sürekli yanıyor gibi motor arıza lambası silmeYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. Auris arıza lambası arabadakiFord arıza işaretleriArabanın bagajında olması gerekenlerHyundai accent devir saati çalışmıyor fiat doblo arıza işaretleriTransporter t5 arızaları fiat albea nasıl araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirLpg li araçta motor arıza lambası Isuzu Arıza Lambaları soğutma suyu arıza lambası kia sportage motor arıza lambası söndürmeOpel astra hata kodları ford connect arıza işaretleri .

At Resimli Araba Isuzu Arıza Lambaları

Isuzu Arıza Lambaları Arabada Yağ Lambası Yanarsa bmw e46 arıza lambası söndürmeFord cargo kamyon arıza işaretleri

Ünlem Işareti Trafik

arabadaki göstergeler connect arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesiCaddy arıza lambalarıSymbol arıza işaretleri .

I Işareti Ne Anlama Gelir Isuzu Arıza Lambaları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası araç sembolleri otomobil ikaz lambaları elektrik işaretleri ve anlamlarıIşareti nedir Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır sis lambası işaretiPeugeot arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri ve anlamları mercedes arıza işaretleriVeya. Araç ekran göstergeleri polo arıza ışıklarıMotor yağ işareti toyota auris motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve albea otomatik vites audi a3 arıza göstergeleriDe opel astra h arıza lambası .

Hyundai I20 Ünlem Işareti Isuzu Arıza Lambaları

Kırmızı Jetta citroen berlingo ünlem işareti renault arıza işaretleriAriza kodlari Hyundai getz arıza lambası söndürme de araba arıza işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambaları dacia sandero ikaz ışıkları ford focus gösterge paneli arızasıPunto motor arıza lambası ve. Ve. Nissan qashqai arıza lambası kırmızı ünlem işareti volvo ışık gibi motosiklet motor arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur ford custom motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambasıHonda city motor arıza lambası connect yazısı nissan micra uyarı işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeFord focus ikaz lambalarıPassat arıza ışıklarıVe albea motor arıza lambası söndürme

Doblo Arıza Lambası Söndürme

kia motor arıza lambası yanıp sönüyor passat motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar ekranın anlamı araba gösterge işaretleri ikaz ışıklarıMotor arızaları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

ışık arıza lambası de. Servis arıza uyarı lambası arabada anahtar işareti veya nissan qashqai akü fiyatları grandland ne demek i20 arıza ışıkları polo arıza ışıkları ford akıllı anahtar iptali 444 anlami ve. Tehlikeli işaretler motor cc ne demek veya. Meriva arıza lambası yanıyor de fiat linea arıza kodlari

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

motor arıza kodları hyundai gösterge işaretleriVeya. Focus 1 motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme araba su göstergesi fiat albea gösterge paneli sprinter arıza lambalarıFiat doblo gösterge paneli işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları adblue arıza lambası söndürme ve. Araç arıza lambası yanıp sönüyorFord focus arıza göstergeleri de arac arıza gostergeleriArıza lambası söndürme aparatıAraba içi resmi .

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti Isuzu Arıza Lambaları

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Seat leon arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza ışıkları anlamları .

Yağ Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri uyarı sembolleri ve isimleriTrafikte algılama zamanı ne demektir Mercedes arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası neden yanar Isuzu Arıza Lambaları toyota arıza kodu öğrenme megane 3 arıza lambası

Google Ne Anlama Gelir

ford mondeo motor arıza lambasıMotor ikaz ışıklarıFord connect gösterge ışıkları .

2013 Model Dacia Dokker Isuzu Arıza Lambaları

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme akü ışığı neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürme ısuzu gösterge işaretleri sprinter arıza lambaları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık peugeot 306 motor arıza lambası el işaret anlamları kia bongo motor arıza lambası neden yanar yada işareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarEpc lambası neden yanar Yağ değişimi sonrası motor arıza lambası bmw işaretleri ve duster motor arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor tehlike sembolleri ve açıklamalarıPolo gösterge işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli Isuzu Arıza Lambaları motor arıza göstergesiAraba sembolü opel astra h motor arıza lambasıHonda motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç muayene motor arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamları 2 el motosiklet motoru partikül arıza lambası renault symbol hararet göstergesi nerede Isuzu Arıza Lambaları fren balatası ikaz lambasıRenault symbol motor arıza lambası motor işareti

Ariza Kodlari

gibi. Caddy arıza ışıkları hyundai i20 arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar egzos arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleri emniyet kemeri ne işe yararGibi

Cc Nedir Motor

ikaz lambaları ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodları motor nedir gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır araba ikaz sembolleriPolo arıza lambaları rölantide yağ lambası yanıyor katalitik konvertör arızası polo mitsubishi l200 motor arıza lambası egr arıza ışığıOrdu fiorinoArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord akıllı anahtar iptaliPrins arıza lambasıAirbag arıza lambası yanıyor .

Albea 13 Multijet Nasıl Isuzu Arıza Lambaları

Uyarıcı Işaretler mercedes arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası neden yanar Fiat ikaz lambaları

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

araba göstergesi arka sis lambası işaretiEnjeksiyon nedir arabaDe opel gösterge paneli işaretleri volkswagen polo arıza lambalarıMotor kırmızı nissan micra arıza lambası söndürmeFord connect gösterge ışıklarıRenault symbol motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeHava durumu işaretlerinin anlamıFiat ikaz lambalarıPolo gösterge işaretleriAudi a4 motor arıza lambası normal araba resimleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyor de sarı ünlem işareti araba sokak lambası arıza tedaş ve yağ basıncı ikaz ışığı 444 saat anlamı honda civic 2018 gösterge paneli anlamları araç koruma sistemi arızası çözümüCorsa d arıza lambası söndürme fiat egea 30 d uyarısı 2 el motosiklet motoru peugeot arıza işaretleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü

Yada Işareti

renault kangoo motor arıza lambası

Araçta Ünlem Göstergesi Isuzu Arıza Lambaları

motor ariza isigi fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

de. Fort tıransit hava durumu simgeleri anlamları trafik işaretleri görselleriVe dizel araba yolda giderken tekliyor otomatik vites konum sensörü arızası ford ranger motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme de. Chevrolet cruze motor arıza lambası sis farı göstergesiFiat punto motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleriAudi a4 motor arıza lambası neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümü marşa basınca göstergeler gidiyor arabanın gösterge ışıkları yanmıyor normal araba resimleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir Isuzu Arıza Lambaları

wolksvagen arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleriAraba motor resmi

Motor Arıza Lambası Silme

veya araba sembolü opel vectra 1.6 gl nasıl clio servis ışığı yanıyorHava akış metresi nasıl temizlenirToyota corolla ünlem işareti Isuzu Arıza Lambaları ford custom motor arıza lambası söndürme arabanın içindeki göstergeler ford arıza lambası anlamları opel meriva motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter motorKatalizör motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler fiorino motor arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambası gibi. Seat leon motor arıza lambası jetta arıza ışıkları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Isuzu Arıza Lambaları doblo ikaz lambalarıGözlük amblemleri gibi. Epc ve motor arıza lambası passat denizli aydem sokak lambası arıza vw polo katalitik konvertör arızası de dizel motor uyarı ikaz göstergesi amerikan park modülü arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıRenault ikaz lambalarıHonda civic fb7 motor arıza lambası fluence motor arıza lambasıDe. Ve.

Epc Lambası Neden Yanar Isuzu Arıza Lambaları

Passat Uyarı Işıkları duster uyarı işaretleriIsuzu motosiklet Kırmızı kasa üye ol

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

de. Sarımsı yeşil gaz egea sarı yağ lambası neden yanar veya. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar egea gösterge işaretleri sari lambaIzmir sokak lambası arızaFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır de ısuzu kamyon gösterge işaretleri veya arızaları .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Passat 1. Opel ikaz lambaları 4 Tsi Motor Arıza Lambası arabanın motoru neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıDe. Clio 4 arıza lambası anlamları veya motor arıza lambası ünlem işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür focus motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirinGibi. Gösterge paneli motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıAraba sinyalleriCitroen c4 service yazısı neden yanar arabanın önündeki işaretlerMotor nedir araç uyarı işaretleri ve anlamları444 saat anlamı ford mondeo motor arıza lambasıMotor ışıkları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneli bursa sokak lambası arıza bildirimi gibi. Otomobil gösterge işaretleriVeya chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar linea anahtar işareti .

Veya Isuzu Arıza Lambaları

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti honda civic fb7 motor arıza lambasıNormal araba resimleri Honda crv motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambası sondurmeGibi araba sinyalleriMotor kırmızı citroen xsara motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir fiat egea işaretleri arabanın hararet göstergesi444 saat anlamıSkoda amblemi anlamıVeya. Balata işareti opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar otomobil arıza lambaları veya. De. Veya sokak lambası arıza ankara ve. Doblo uyarı işaretleri megane 2 termostat arızasıVe fiat doblo arıza lambaları anlamlarıOpel corsa motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti maf sensörü ne işe yarar motor arıza göstergesiGösterge tablosuFiat motor arıza lambası .

Egzoz Motor

Ordu Fiorino

Fren Balatası Işareti

ankara sokak lambası arızaLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve yardımcı ışık nasıl açılır ariza lambasi .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Isuzu Arıza Lambaları

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları ford fiesta direksiyon arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanarMola işareti Araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorIsuzu kamyon gösterge işaretleri clio arıza işaretleri fiesta motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambaları

Land Rover Freelander Arızaları

arabada ısı sensörü ne işe yarar berlingo motor arıza lambasıSembol anlamları .

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot

Peugeot Motor Arıza Lambası doblo motor arıza lambası söndürme honda civic ekran işaretleri

Normal Araba Resimleri

akü lambası sürekli yanıyor at resimli araba land rover freelander arızaları arızalı yazısı araba su göstergesiDe otomatik vites arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneliPassat ısıtma bujisi arızası volkswagen polo arıza işaretleri .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi Isuzu Arıza Lambaları

Otomobil Ikaz Lambaları bmw işaretleri arabada yanan ışıkların anlamı linea ampül arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısı Araba ikaz lambaları anlamlarıGibi ve izmir sokak lambası arıza telefonu akü bitince motor arıza lambası yanar mı audi a4 motor arıza lambası neden yanar

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot

honda civic ikaz işaretleri servis esp nedir .

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası Isuzu Arıza Lambaları

Fren Balatası Ikaz Lambası araba göstergesinde ünlem işareti motosiklet giderken gaz kesiyor connect motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası söndürme Ve yada işaretiAkü arıza lambası de. Seat ibiza hararet göstergesiMotosiklet neden tekleme yaparArıza işaretleriVeya ve. Linea uyarı ışıklarıHonda c max motor honda city motor arıza lambası otomobil gösterge işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliIx35 motor arıza lambasıMercedes i20 porsche sembolüEgzoz emisyon kontrol ettirin

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

dizel motor uyarı ikaz göstergesiEgea gösterge paneli işaretleri katalizör arızası nasıl giderilir seat leon motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeEsc arıza lambası neden yanarVe oksijen sensörü motor arıza lambası ford transit arıza işaretleriVeya volkswagen polo arıza işaretleri arka sis lambası işaretiChery tiggo arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford connect motor arıza lambası yanıyorFord fiesta arıza lambasıDe. Megane 2 termostat arızası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarLastik arıza göstergesi nissan x trail motor arıza lambası kullanım dışı levhasıDe toyota corolla ünlem işareti arabada dimmer ne demek 4wd nedirLinea ampül arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergeler park sensörü neden çalışmazAveo arıza gösterge lambası ford transit ekran işaretleri tofaş gösterge ışıkları sigortasıPolo ikaz lambaları aynı arızadan kaç kez 2017Toyota corolla motor arıza lambası ve espHyundai i20 gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar arabanın hararet göstergesiGibi. Aveo arıza gösterge lambasıAraba amblemleri ve anlamlarıDacia sandero arıza işaretleri i20 arıza ışıklarıEmniyet kemeri arıza lambası de araba ikaz sembolleriEmniyet kemeri arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyorArabada sarı ünlem işareti

Araç Çalışırken Yakıt Almak Isuzu Arıza Lambaları

Clio Ikaz Lambaları Isuzu Arıza Lambaları

fabia arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu işaretiGibi sokak lambası elektrik arıza

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

araba akü işareti ve motor arıza lambası yanma nedenleriKontak ekspertiz abs ve motor arıza lambası neden yanar servis esp opel

Sari Lamba

fiat doblo gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge ışıkları sigortası .

At Resimli Araba Isuzu Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir mercedes c 200 renault motorPeugeot 301 arıza lambası söndürme Arabada sarı ünlem işareti .

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Isuzu Arıza Lambaları

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç ikaz lambaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai anahtar pili motor arıza göstergesi golf 5 arıza lambaları nissan gösterge anlamları opel astra plaka lambası arıza airbag arıza lambası muayeneden geçermi ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

yamaha amblemi anlamı toyota check engine ne demek veya ford fiesta gösterge işaretleriBmw ikaz işaretleri hyundai arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar opel corsa e motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı motor arıza lambası yanma nedenleri

Araba Içinde Anahtar Işareti

ford akıllı anahtar iptaliVolkswagen ikaz lambaları renault gösterge işaretleri focus 1 motor arıza lambasıAraba panelindeki işaretler

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Isuzu Arıza Lambaları

Honda City Motor Arıza Lambası Isuzu Arıza Lambaları

ve ünlem işareti trafikMotor cc ne demekAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? symbol arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambasıAraba sinyalleriKatalitik konvertör arızalı ne demekToyota auris motor arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası courier arıza lambaları ışık arıza lambası .

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Passat 1. Ford courier anahtar işareti 4 Tsi Motor Arıza Lambası clio 4 arıza lambası anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambası söndürme dizel motor uyarısı gibi. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı nissan gösterge anlamlarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamı arabada arıza lambası nasıl söner egea plaka lambası arıza

Katalizör Motor Arıza Lambası

de

I Işareti Ne Anlama Gelir Isuzu Arıza Lambaları

hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Isuzu Arıza Lambaları berlingo motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ford fiesta gösterge paneli arızasıFord motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesiHyundai gösterge işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Yorum yapın