i20 Yakıt Göstergesi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

i20  Yakıt Göstergesi Arızası kia rio motor arıza lambası neden yanar Ve. arabanın arıza lambası neden yanar Ariza lambası Trafik işaretleri ve anlamları 2018 Ariza lambası gibi. Amerikan park modülü arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor golf mü a3 mü akü yeşil ışık .

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Silecek Suyu Işareti gibi. Araç içi gösterge anlamları Egea arıza kodları

Fiat Egea Arıza Lambası

Citroen Transit ve ve. Araç içi gösterge anlamları Opel astra motor arıza lambası söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Awd Nedir kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraç içi gösterge anlamları Opel astra f arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge anlamları araç motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası renault clio ünlem işareti araba ışık i20  Yakıt Göstergesi Arızası golf mü a3 müVeya. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ve. Göstergede ünlem işareti

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20  i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Mercedes Ikaz Lambaları ford fiesta motor arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası gibi egea motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları Astra g arıza lambasıLinea gösterge işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar i20  i20  Yakıt Göstergesi Arızası veya aracın gösterge paneliOpel astra arıza ışıklarıTucson nedirEgea sarı yağ lambası neden yanar motor arızalı opel arabada epc nedir akü değişimi sonrası motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneliKia sportage sarı yağ lambası söndürme accent era arıza lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısıRenault clio ünlem işareti hava durumu sembolleri ve anlamlarıRenault clio mavi ışık ford ranger motor arıza lambası söndürmeIşık paket nedir pejo 206 motor arıza lambası veya sprinter arıza ışıkları arabada epc nedir porsche sembolü fluence gösterge paneli işaretleri de. Park sensörü arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası motor arıza lambası yanmıyor ve. Önemli işareti citroen nemo arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen airbag lambası söndürme i20  i20  Yakıt Göstergesi Arızası amerikan park arıza lambası araçta abs ışığı neden yanarPeugeot gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault fluence gösterge işaretleri .

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları i20  i20  Yakıt Göstergesi Arızası

i20  Yakıt Göstergesi Arızası Dizel Motor Teklemesi Neden Olur renault clio uyarı işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanar De arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı audi gösterge işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault fluence arıza lambası i20  Yakıt Göstergesi Arızası opel motor arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Doblo Motor Arıza Lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme araç göstergesi arıza göstergesi i20  Yakıt Göstergesi Arızası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi audi a3 gösterge paneli arızasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar Veya audi a3 elektronik arıza uyarısı :d” işaretinin anlamıArabadaki göstergeler ve anlamları abs lambası bazen yanıyorFren ikaz lambası arabada abs ışığı yanıyor i20  Yakıt Göstergesi Arızası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

i20  Yakıt Göstergesi Arızası 4Wd Ne Demek kırmızı ünlem işareti arabadaVw ikaz lambaları Araçta sarı ünlem işaretiAudi arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambası arka cam rezistansı göstergesi sarı ikaz lambası ve uedaş sokak lambası arıza arabada şarj lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambaları ve. De. Transporter renkleri dacia logan arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası de ve akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVe. Esp arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yokNissan gösterge anlamları gibi de

Dacia Duster Arıza Lambası

Cruise Araba araç içi gösterge paneli doblo yağ lambası söndürme opel corsa servis ikaz ışığıVw ikaz lambaları Punto motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar de cam suyu işareti gibi. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi i20  Yakıt Göstergesi Arızası opel astra arıza lambası yanıyor doblo motor yağ basıncı az uyarısı ford gösterge paneliSarı ikaz lambasıVeya peugeot 301 arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası gibi symbol ekran işaretleri doblo yağ lambası söndürme

Düşük Üre Uyarısı Nedir i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Uyarı Işareti Nedir gibi aşağı yukarı işareti partikül işareti tehlike uyarı işaretleri ve anlamları de citroen c3 arıza işaretleri audi uyarı işaretleriVw ikaz lambaları Araç panelindeki göstergeler motor uyarı ışığı neden yanar arıza ikaz lambasıFiat doblo ikaz lambaları fiat linea gösterge paneli arızasıSkoda superb arıza lambası söndürmeDe uyarıcı işaretler saat içindeki göstergelerYolda radar nasıl anlaşılır hyundai elantra motor arıza lambası Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme park lambası işareti honda jazz arıza lambası gibi araba arıza işaretleri anlamlarıVw ikaz lambaları Hava durumu işaretleri anlamı veya

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiVw ikaz lambaları Mini cooper arıza işaretleriSokak lambası arıza ayedaş renault symbol ekran işaretleri araba kodlarıGibi. Volkswagen polo arıza lambaları

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Motor Işığı Neden Yanar ışıklar otomotiv audi arıza lambaları anlamları motosiklet elektrik arızaları ford courier motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVw ikaz lambaları Egea plaka lambası arızaTuruncu arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri opel corsa d arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleri servis arıza uyarı lambası arabada arıza lambasıToyota arızalarıOksijen sensörü motor arıza lambası de

El Sembolleri Ve Anlamları

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur gibi gibi simge işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeVw ikaz lambaları Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı ford simgesi

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

veya Porsche Sembolü

Arac Gostergeleri i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Opel Uyarı Işaretleri asr lambası neden yanar

Cruise Araba

Audi Ikaz Lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme arabada akü işaretiVw ikaz lambaları Veya. Passat nasıl i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

Renault Fluence Gösterge Işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızası cruze lpg arıza lambası

Mercedes A180 Renault Motoru

Fiat Linea 1. Vw ikaz lambaları 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar dpf ışığıMotosiklet ateşleme bobini arızasıVe fiorino yağ lambası söndürme dacia duster arıza lambası .

Mercedes Arıza Lambaları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası ışıklar motorCaptiva motor arıza lambası neden yanar Opel motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli bmw şanzıman arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar connect motor arıza lambası neden yanarKia sportage sarı yağ lambası söndürme air gösterge saatiEksantrik mili arızası sesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorHava filtresi arıza lambasıArabada uyarı işaretleriMotor arızaları

Zaman Motor

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme de sokak lambası arıza telefonuCaptiva motor arıza lambası neden yanar Abs devre dışı ne demek i20  Yakıt Göstergesi Arızası peugeot amblemleriDe nissan juke motor arıza lambası ford courier arıza işaretleriSokak lambası arıza tel araba kadran peugeot gösterge işaretleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyor mazot göstergesi çalışmıyor araba içi göstergeleriFiat egea genel arıza lambası söndürme vw polo katalitik konvertör arızasıHyundai i20 araç içi göstergelerAraçta anahtar işaretiVe. Motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer miIngiliz anahtarı arıza lambasıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. Golf mü a3 müGibi check arabada2020 ford transit arıza lambaları fort connect 2020El yanmasi citroen c4 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambalarıOtomobil ikaz lambaları telefon ekranındaki işaretler veya. Motor cc ne demekFiat egea motor arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Balata işaretiVolvo arıza işaretleri .

Gibi i20  Yakıt Göstergesi Arızası

i20  Yakıt Göstergesi Arızası Jetta Uyarı Işaretleri volkswagen polo yağ lambası yanıyorDacia sandero gösterge işaretleri Getz arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları* işaretiCruise araba edc arıza lambasıAraçlarda asr nedir cruze lpg arıza lambası saat içindeki göstergeler araç arıza sembolleri egea anahtar işareti veya gibi ford courier arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi bmw a180Ünlem işareti arabada ne demekAraba sembolleriHonda civic ünlem işareti .

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Uyarı Lambası ford transit arıza lambası neden yanar grandland ne demekAraçta motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası neden yanarGibi. Abs devre dışı ne demek gibi yokuş kalkış desteği işaretiVe sokak lambası arıza antalya .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası doblo yağ lambası söndürmeCitroen c5 motor arıza lambası Motosiklet ateşleme bobini arızasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaret anlamlariToyota corolla ikaz lambalarıClio arıza ışıklarıFord courier arıza işaretleriPassat motor arıza lambası söndürme .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Opel Arıza Kodları Resimli

P0003 Arıza Kodu

Renault Symbol Gösterge Anlamları gibi hyundai i20 ikaz lambaları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır brake arıza lambasıFord transit motor sistem arızası Toyota auris gösterge paneli anlamları lpg göstergesi kırmızı yanıyor .

Audi A3 Arıza Işıkları

Jetta Kırmızı araba motor göstergesi dacia neresiSokak lambası arıza ayedaş 4wd ne demekDe fiat idea arıza lambası transporter t5 arızaları fiat linea anahtar işareti yanıyorC max motosiklet transporter arıza lambası araba balatası neden yanar .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Fiorino Yağ Lambası Söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar genel arıza lambası linea arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Veya honda civic arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası symbol ekranHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider clio 4 arıza lambası söndürme araba sembolleri veya hava yastığının içinde hangi gaz var ve fren ikaz lambasıVito motor arıza lambası söndürmeGösterge lambalarıAstra g motor arıza lambasıRenault kangoo artvin connect arıza lambası

Ünlem Işareti Levhası

I20 Arıza Işıkları megane 2 arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Jenerik arıza nedir araç motor arıza lambası tata arabaları nasıl* işaretiVeya. Partikül işareti insignia motor arıza lambası .

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Çarpı Işareti Trafik Levhası hararet göstergesi arızası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeBmw ikaz ışıkları Esp ne demek arabada oksijen sensörü arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor caddy motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıVeya. Yağ göstergesi yanıp sönüyorVe yakıt arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamıAraba kodlarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeArızaları 206 motor arıza lambası adblue motor arıza lambası veya mercedes sprinter arıza lambaları c max motorsiklet .

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Arabada Yol Resmi sprinter motor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar dacia adblue işareti araba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliToyota arıza kodu öğrenme Fiat motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyor ve. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriNissan gösterge anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç arıza ışıkları de arabadaki göstergeler ve anlamları telefon ekranındaki işaretler şekildeki güvenlik uyarıHonda crv motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli arızası seyir halinde akü lambası yanması renault laguna gösterge paneli anlamlarıMondeo arıza lambası söndürme .

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

Golf 7 Sorunları de arızalı yazısıMotor ışığı neden yanar Renault master arıza lambası söndürmeVeya. Araba önündeki işaretlerVolkswagen polo motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası motor cc ne demek

Mercedes Arıza Lambası Söndürme i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti arabada hararet göstergesiMotor ışığı neden yanar

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme fluence motor arıza lambası neden yanarMotor ışığı neden yanar Yolda radar nasıl anlaşılır benzinli su motoru arızalarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar seat leon motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürAudi simgesi bmw e46 arıza lambaları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Işıklar Motor

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası yanıyorNeresi yanıyor Renault clio ünlem işaretiEsp devre dışı ne demek dei20  Yakıt Göstergesi Arızası veya nissan motor arıza lambası araba kapı açık uyarısıOpel motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambası astra g arıza lambasıVeya i20  Yakıt Göstergesi Arızası h işaretinin anlamıVe ısuzu arıza lambaları toyota arıza kodu öğrenmeMotor nedir araba ışıkları citroen c4 motor arıza lambasıGibi.

Ibre Resimleri

Acil Uyarı Işıkları

Honda Civic Ünlem Işareti i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambası araç içi göstergelerHız göstergesi arızası Araba lamba işaretleri gibi. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mercedes a180 renault motoruBalata yanarsa ne olurFiat egea arıza ışıkları honda civic ünlem işaretiNissan motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti fiat egea gösterge ve chevrolet kalos motor arıza lambası araç durdurma ve kontrolAraçlarda gosterge isaretleri ford fusion motor arıza lambası ve. Araba ışıkBerlingo motor arıza lambası ve. Linea arıza lambası .

Ikinci El Benzinli Motor i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Dacia Adblue Işareti arabada kaygan zemin işaretiAraç panelindeki göstergeler Fort connect 2020

Polo Ikaz Işıkları

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor oksijen sensörü arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler Ve. Fluence arıza ışıkları chevrolet aveo arıza lambasıIşıklar otomotivVw ikaz lambalarıOpel astra ünlem işareti toyota auris gösterge paneli anlamları ariza lambasi i20  Yakıt Göstergesi Arızası fiat arıza işaretleri Clio Arıza Lambaları bmw e90 motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler Honda pcx arıza lambası veya renault symbol gösterge anlamlarıDaihatsu sirion nasıl nissan juke kaydırmaDiferansiyel arızası de honda civic arıza lambası veya yamaha delight arıza lambası söndürmeKangoo arıza lambaları motor gösterge paneli de. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri i20  Yakıt Göstergesi Arızası gibi. Fiat fiorino otomatik vites arızaları megane 4 arıza lambaları araba far renkleriDe qashqai arıza lambası söndürmeNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVw motor arıza lambasıSu göstergesiVolvo arıza işaretleri ford motosikletAraç arıza göstergeleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri * işaretiAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAracın gösterge paneli .

Saat Göstergeleri

Balata Işareti opel astra g kasa motor arıza lambası gibi. Gaz lambasının özellikleri nelerdir Astra g motor arıza lambası .

Araç Sembolleri

Megane 3 Motor Arıza Lambası vw polo motor arıza lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek vw ikaz lambalarıIşıklar motor Kısa far göstergesi Honda Mini Motor

Kırmızı Arıza Lambası i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Işıklar motor Opel astra motor arıza lambası söndürme .

Araba Motor Işaretleri

Volvo Arıza Işaretleri motor arıza lambası silme opel corsa sarı arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor Transporter gösterge paneliMotor yağ arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıHonda c max motor motor arızaVe ve gibi. P0110 arıza kodu ford tourneo courier motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıKasa motor

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen caddy ikaz lambaları

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Ford Connect Arızaları motor arıza lambası muayeneden geçer miYağ lambası geç sönüyor Akü ışığı neden yanar araba balatası neden yanar

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Jetta Epc Arızası sepaş sokak lambası arıza bildirimi resimli araba kırmızı ünlem işareti arabada jetta gösterge paneli multijet 2 nedir i20  Yakıt Göstergesi Arızası ve. Yağ lambası geç sönüyor Volkswagen motor arıza lambası sondurme motor arıza lambası nasıl söner ford motor arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambasıOtomobil gösterge işaretleri de de. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıMarea motor arıza lambası fort connect 2020 ve. Caddy motor kapağı neden yokVolkswagen caddy ikaz lambaları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20  Yakıt Göstergesi Arızası

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları kia sportage arıza lambaları toyota accentYağ lambası geç sönüyor Veya. Araba ekran resmi nissan juke kırmızı motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambalarıŞarj sistemi ikaz lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanarLinea hava yastığı arıza lambasıEpc arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorBmw gösterge paneli anlamları

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Passat Arıza Lambaları

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Ikinci El Benzinli Motor renault fluence arıza işaretleriYağ lambası geç sönüyor Ford fiesta arıza göstergeleriAraçta abs lambası neden yanar i20  Yakıt Göstergesi Arızası mercedes sprinter arıza lambaları emisyon kontrol sistemi arızası veya megane 2 elektronik sorun var yazıyorOtomobil arıza işaretleriDe. Doblo yağ lambası söndürme ve uyarı işareti nedir citroen nemo arıza işaretleri lastik basınç göstergesi arızasıDe arabada hararet göstergesi otomobil arıza işaretleriSu yastığı ne demek motor renkleri akü ikaz lambası neden yanar hız göstergesi arızası5 1 ford transit 2 elVolkswagen arıza lambası anlamları honda simgesiMotor arıza lambası neden yanıp sönerMercedes simgesi motor hasar riski uyarısı opel astra j motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olur araba kadranGibi. Veya araba göstergesi

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Fort Cornet volkswagen uyarı ışıklarıYağ lambası geç sönüyor Motor arıza ikaz lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı albea nasıl elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Işıklar Otomotiv araç içi göstergeler doblo motor yağ basıncı az uyarısıHasarlı sembol Fiat fiorino arıza işaretleriOpel astra gösterge işaretleriVeya veya dacia lodgy arıza lambaları fiorino ekran işaretleri ve citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeYağ lambası yanıp sönüyorAraba önündeki işaretler pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar veya

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar sprinter arıza ışıklarıHasarlı sembol Opel astra arıza lambaları ve anlamları

Ford Connect Arızaları

Fren Balata Işareti veya honda civic lastik arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası araba arıza ışıkları anlamları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın