Hyundai P2096 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai P2096 Arıza Kodu gösterge işaretleri Arabada yanan ünlem işaretihyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası Arabanın önündeki işaretler Ariza lambası citroen c3 anahtar işaretiVe. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

P Işaretinin Anlamı astra ne demekEnjeksiyon Nedir Araba

De Hyundai P2096 Arıza Kodu

Arabadaki Arıza Işaretleri pejo arıza lambalarıGediz sokak lambası arıza bildirimi Ford cargo kamyon arıza işaretleri gibi. Veya. Audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambasıBoxer motor nedir servis arıza uyarı lambası neden yanarGibi lastik işareti sembol işaretleri audi a3 arıza işaretleri anlamları antalya sokak lambası arıza yamaha arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme peugeot simgesi arabada servis ışığı neden yanar kontağı açınca akü lambası yanmıyorAlfa işareti nasıl yapılırVeya şarj ikaz ışığı Hyundai P2096 Arıza Kodu

Alfa Simgesi Hyundai P2096 Arıza Kodu

S Motor tehlike sembolleri ve anlamları pejo motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirGediz sokak lambası arıza bildirimi Gibi. Ateşleme bobini arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambası de 2.el motosiklet motoru lancer arıza lambası arıza ikaz lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeOpel esp arızası gibi. Trafik lambası arıza numarası Sarı Direksiyon Lambası bmw şanzıman arıza lambası ve. Gediz sokak lambası arıza bildirimi Arabada yanan ışıklar

Captiva Arıza Lambaları

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme nissan qashqai akü fiyatlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi Sarı arıza lambasıGibi sarı arıza lambası neden yanarFord focus otomatik vites arızalarıLinea gösterge paneli araba şeklinde motor .

Focus Arıza Lambası Söndürme

Hyundai P2096 Arıza Kodu Opel Astra G Motor Arıza Lambası ford ranger arıza lambası söndürmeUyarı işaretleri ve anlamları Golf 5 motor arıza lambası yanıyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır hyundai accent admire arıza lambası arabada ekran işaretleri honda civic arıza işaretleri tucson motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ford mondeo motor arıza lambası ve fren hidroliği ikaz lambasıSu yastığı ne demek Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor egzoz emisyon arızası peugeotUyarı işaretleri ve anlamları Peugeot 208 motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor arabada sinyal verme gibi akıllı işaretler ve anlamlarıAraba ışıkDe

Ford Custom Motor Arıza Lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu

Skoda Superb Arızaları de renault clio hararet göstergesi arabanın gösterge işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Araba Ön Panel Göstergeleri ve. Uyarı işaretleri ve anlamları Fan anlamıKötü yakıt arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford courier ikaz lambaları anlamı fren balata işaretiCruze arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işaretiSokak lambası arıza mercedes a180 renault motoru ford fiesta arıza lambası neden yanarUzun far kısa far işareti opel corsa arıza lambası yanıyor fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAnahtar arıza lambasıFiesta anlamı dacia stepway arıza işaretleri honda civic arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor veya octavia nasıl opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ışıklar otomotivArabada ısı sensörü ne işe yararDe

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza Hyundai P2096 Arıza Kodu

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti astra g motor arıza lambası arabadan benzin çekmeUyarı işaretleri ve anlamları Opel corsa motor arıza lambasıVw arıza ışıklarıFren vakum pompası ne işe yarar ve. Toyota auris motor arıza lambası neden yanar fiesta anlamı arabada akü işareti passat gösterge işaretleri toyota motor arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrol arıza bu hafta varmı abs işaretiOrdu fiorino ve opel astra yağ lambası yanıyor araba arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul sokak lambası arıza bildirimi aydem * işareti fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı arızası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza işaretleri anlamlarıFiat egea arıza lambaları veya. Fabia motor arıza lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası ünlem işareti fiorino ünlem işaretiIkaz alarm işaretleri ve anlamları Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı arabada yağ göstergesi yanarsa arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ford focus otomatik vites arızaları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar oto ışıkUyarı işaretleri ve anlamları Nissan x trail motor arıza lambası neden yanar de. Astra g arıza lambasıAbs işareti .

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd audi gösterge işaretleri* işareti Opel vectra c arıza lambası söndürme .

Linea Arıza Işaretleri

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası sarı direksiyon lambasıAudi ikaz lambaları Kış anlam de el freni lambası yanıp sönüyor citroen xsara motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya park işaretiAtiker gold arıza lambası opel astra hata kodları alfa işareti nasıl yapılır mitsubishi l200 ikaz lambaları havanın sarı olması ne anlama gelir .

Fiat Egea Gösterge Hyundai P2096 Arıza Kodu

Kia Sportage Arıza Lambaları passat motor arıza lambasıMotor ışığı neden yanar

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir Hyundai P2096 Arıza Kodu

Wolksvagen Ariza Sembolleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ibre Resimleri fiat gösterge işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası jetta ikaz lambalarıMotor ışığı neden yanar Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Araç Yakıt Göstergesi dizel partikül filtresi arıza lambası araç motorGediz sokak lambası arıza bildirimi Renault clio arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Renault clio hararet göstergesi fiorino arıza lambası yandı .

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu

Hyundai P2096 Arıza Kodu Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır albea motor

Veya Hyundai P2096 Arıza Kodu

P1300 Arıza Kodu fren ikaz lambası google ne anlama gelir ve otomatik vites arıza lambası yanıyor ve gibi bmw motor arıza lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu pejo 307 arıza lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambası Astra g arıza lambası kış ışığı

Atiker Gold Arıza Lambası

Focus Arıza Lambaları hava durumu işaretleri anlamı opel astra h arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası Fiat albea nasılUyarı sembolleri ve anlamları

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Renault Fluence Ekran Göstergeleri arabada ekranda çıkan işaretlerPeugeot 306 motor arıza lambası Akü lambası toyota corolla arıza lambası neden yanar esp ne demek arabadaDacia neresiKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları motor kontrol sistemi arızası eobdAudi a3 gösterge paneli ds ışığı mavi yanıp sönüyor honda dio arıza lambası P2096 Arıza Kodu motor kontrol sistemi arızası eobdDoblo ikaz lambaları arabada abs ışığı neden yanar opel arıza işaretleriVe.

Honda Civic Arıza Lambası Hyundai Hyundai P2096 Arıza Kodu

Hyundai P2096 Arıza Kodu Opel Esp Arızası s motor 2017 çıkacak arabalar c max motorsikletDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Daihatsu sirion nasıl audi motor arıza lambası söndürme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorIzmir tedaş sokak lambası arıza gibi Hyundai Hyundai P2096 Arıza Kodu peugeot 206 arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri pejo 206 arıza lambaları .

Veya Hyundai P2096 Arıza Kodu

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari motor kontrol sistemi arızası eobd nedirAraç içi göstergeler Kia rio motor arıza lambası kötü yakıt motor arıza lambası .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası Geç Sönüyor katalitik konvertör arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamları Otomatik vites fren müşürü arızası insignia motor arıza lambası gibi nissan x trail motor arıza lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Hyundai P2096 Arıza Kodu

Hyundai I20 Arıza Lambaları veya arabada sinyal verme ve. Volkswagen gösterge anlamları De. Hyundai accent motor arıza lambası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai P2096 Arıza Kodu

Citroen Nemo Arıza Lambaları ford fiesta sarı ünlem işareti veya. Volkswagen gösterge anlamları Araba ön panel göstergeleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza bildirimi istanbulNissan qashqai arıza ışıkları araba simgesi motor arıza lambası neden yanar dizelCaddy motor arıza lambası nissan gösterge anlamları clio 2 motor arıza lambasıAbs devre dışı ne demek volkswagen caddy arıza ışıklarıEl freni ikaz lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Volkswagen Arıza Göstergeleri

Ford Arıza Işıkları fren arıza lambası neden yanar Hyundai P2096 Arıza Kodu

Arabada Kar Işareti

Renault Clio Arıza Lambaları audi gösterge işaretleri araç arıza lambası ünlem işareti fluence arıza lambası söndürme motosiklet gösterge veya de renault ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen gösterge anlamları Ünlem işareti arıza lambası

Işaret Anlamı

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları renault clio hararet göstergesi enjeksiyon arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge anlamları Ve arabada yanan ışıklar opel arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambalarıOpel motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası neden yanarAraç durdurma ve kontrol opel corsa motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambaları diferansiyel arızası

Arabada Yanan Işıklar

Fiat Arıza Lambaları focus 1 motor arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamları Peugeot 208 arıza lambası .

Motor Ikaz Işaretleri

Hyundai Arıza Lambaları araba işaret anlamları arabada yanan ışıklar gibi. Toyota corolla ateşleme bobini arızası Uyarı sembolleri ve anlamları polo ikaz lambaları anlamları passat motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambaları .

Ford Fiesta Arıza Lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti arabada uyarı işaretleri ssangyong actyon sports motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı Citroen xsara motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıAraç arıza göstergeleri de Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söndü de işaret anlamı clio 4 bakım lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleri yanıp sönen arıza lambası

Motor Arızaları

Ford Transit Motor Sistem Arızası akü motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretler motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord transit ikaz lambaları anlamı Fiorino ekran işaretleri sarı ünlem işareti otomatik vites arıza lambası yanıyor de ford transit anahtar işareti nedirEskişehir sokak lambası arızaOrdu fiorino .

Arabalarda A Işareti

Fort D Max ateşleme bobini arıza lambası Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı otomatik vites konum sensörü arızası ve Hyundai P2096 Arıza Kodu nissan qashqai arıza ışıklarıSymbol motor arıza lambası Ford gösterge paneliTehlike sembolleri ve anlamları hyundai accent era manisa motor tehlikeli mi stop işaretiRenault symbol ekran işaretleriAraba ariza isaretleriAraçta gösterge işaretleriBmw ünlem işaretiAraba arıza göstergeleri gediz sokak lambası arıza bildirimiNissan x trail şanzıman sorunu ve. Araba şeklinde motorOpel astra j dizel motor arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası vito motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanar gibi otomobil ikaz lambalarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVeya mercedes c180 motor arıza lambasıGibi. Ford courier motor arıza lambası neden yanarDaihatsu sirion nasılEksantrik mili arızası sesi Hyundai P2096 Arıza Kodu motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDe citroen c elysee gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası peugeot

Audi Motor

Ford Courier Arıza Lambaları

Captiva Gösterge Işaretleri

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası kia sportage arıza lambaları akıllı işaretlerin anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorSymbol motor arıza lambası Ve mercedes simgesi araç ikaz ışıkları ve anlamları arabadaki peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar veya

Gibi Hyundai P2096 Arıza Kodu

Nissan Primera Arızaları kış ışığıSymbol motor arıza lambası Gibi uyari işareti fiat arıza işaretleri sokak lambası elektrik arızaAudi a3 gösterge paneliRenault clio gösterge paneli işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar Hyundai P2096 Arıza Kodu otomatik vites fren müşürü arızasıIkinci el benzinli motor2016 motosiklet

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Doblo Ikaz Lambaları motor kontrol sistemi arızası eobdSymbol motor arıza lambası Araba uyarıları bu işaret ne anlama gelir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bazen yanıyorFord focus arızaları gibi. Albea motorGibi ford focus arızaları ikaz lambası fiyat opel astra arıza lambası yanıyor alfa işareti nasıl yapılırAbs ve motor arıza lambası neden yanarFiorino ekran işaretleri ford connect gösterge paneli ışıklarıAnahtar simgesi

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai P2096 Arıza Kodu

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası de. Symbol motor arıza lambası Megane 3 arıza lambası söndürme honda civic ikaz lambaları anlamlarıAraba ışık t5 arıza lambalarıBalata işareti

Trafik Işaretleri Görselleri

gibi. Abs Lambası Bazen Yanıyor

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Oto Işık yağ lambası geç sönüyor gibi Hyundai P2096 Arıza Kodu opel astra hata kodları renault motosikletSymbol motor arıza lambası

Arabadaki Arıza Işaretleri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı de mercedes motosikletSymbol motor arıza lambası Uyarı işaretlerinin özellikleriVeya opel astra h arıza lambasıOtomatik vites simgeleri araba göstergeleri anlamları araç arıza göstergeleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri ve. De. Arıza bu hafta yok mu epc ve motor arıza lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu nissan micra motor arıza lambası söndürme audi motor aktif motor kaputu arızaClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinDizel şahinKötü yakıt arıza lambasıWosvagen arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleri de. Araç içi ikaz lambaları2016 motosiklet elektrik lambası arızaMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSaatlerin içindeki göstergelerOpel astra h motor arıza lambası neden yanarVeya. Adblue hangi araçlarda var peugeot 306 motor arıza lambası turuncu uyarı ne demekAirbag arıza lambası muayeneden geçermi fiorino ekran işaretleri peugeot simgesi

Anahtar Arıza Lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza captiva motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedir motor arıza lambası ne zaman sönerSymbol motor arıza lambası Park ışıkları octavia nasılAbs ve motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası söndürme lastik anlamları megane 3 arıza lambası söndürme ve egea motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönmesiArabada yağ lambası neden yanar transporter arıza lambası

Albea 13 Multijet Nasıl

407 Nasıl de. Symbol motor arıza lambası Hyundai accent arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneli uyarı işaretleri nelerdirMotor ibresiFord focus gösterge ışıklarıGibi. Anahtar simgesiHava durumu işaretleri anlamı hyundai getz motor arıza lambası veya renault symbol gösterge ışıkları arac ariza isaretleriMotor gösterge paneli işaret sembolleri araç simgeleri yol kodlarıSprinter arıza lambalarıVeya.

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar gibi. Renault laguna gösterge paneli anlamları Kırmızı ikaz nedirGibi arabada turuncu ünlem işareti volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç aydınlatmaTucson nedir

Honda Civic Arıza Lambaları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları renault clio uyarı işaretleri araba yazıları 2016

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor Hyundai P2096 Arıza Kodu

Linea Gösterge Paneli araba önündeki işaretlerRenault laguna gösterge paneli anlamları De. Ikaz egzoz arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar caddy motor kapağı neden yok Hyundai P2096 Arıza Kodu oto ışıkSokak lambası elektrik arızaDe. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar yaris motorBuji hangi araçlarda bulunurDe. Caddy motor kapağı neden yok dacia sandero gösterge paneli işaretleri fiat egea ekran işaretleriMotor arıza göstergesiNissan qashqai aküAraç arıza kodlarıFren ikaz lambası dacia dokker mı fiat doblo muAraç arıza göstergeleri citroen berlingo arızaları renault clio arıza lambalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işareti egea anahtar işaretiYakıttan dolayı motor arıza lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyorRenault laguna gösterge paneli anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Hyundai P2096 Arıza Kodu

Yol Kodları kırmızı polo araba

Fort Transporter

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları caddy arıza lambalarıRenault laguna gösterge paneli anlamları Araçta arıza lambasıSymbol ünlem işaretiVe check arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambasıDacia gösterge ışıkları skoda motor arıza lambası neden yanar passat ikaz lambalarıIkaz ışıkları linea motor arıza lambası söndürme ford focus otomatik vites arızaları fren balata işareti duster arıza lambası söndürme lastik işareti egea motor arıza lambası Hyundai P2096 Arıza Kodu adblue arıza lambası söndürmePrins arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyorÜnlemli motor arıza lambası

Amarok Arıza Lambası

Nissan Qashqai Sistem Hatası gediz sokak lambası arıza bildirimi bosch kombi arıza lambası yanıyorRenault laguna gösterge paneli anlamları Veya. Hava durumu işaretleri anlamı de ford connect motor arıza lambası yanıyor

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

clio 4 bakım lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleri de. Renault laguna gösterge paneli anlamları

Arabada A Işareti

peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamları Sprinter gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi anahtar simgesiIstanbul sokak lambası arıza airbag arıza lambası muayeneden geçer mi otokar sultan motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamları Abs göstergesi .

Passat Motor Arıza Lambası

fort d maxDuster motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası nasıl söner sokak lambası arıza ford focus gösterge paneli arızası gibi. Aracın gösterge paneli de arıza göstergesi ford transit ikaz lambaları anlamı .

“Hyundai P2096 Arıza Kodu 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın