Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası Hyundai  Fren ikaz lambası neden yanar Ariza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme Ariza lambası egr arıza lambasıopel astra motor arıza lambası Fiat punto motor arıza lambası söndürme a180 kırmızı .

Wolksvagen Arıza Lambası

Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar Bilgi Işıkları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık dacia motor arıza lambası telefon sembolleri ve anlamları mitsubishi arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Audi Gösterge Işaretleri

fiat linea anahtar işaretiToyota corolla ikaz ışıklarıHonda civic hararet göstergesiArabanın şarj lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambasıToyota accentVolkswagen direksiyon arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar lpg arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamları honda civic fd6 motor arıza lambası corsa motor arıza lambasıFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıArıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç yağ lambası yanıp sönüyor sprinter motorArıza gostergeleri Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor dacia stepway motor arıza lambası nissan motor kırmızı yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer mi de. Fort courier arıza lambaları el freni takılı kaldı gibi hyundai i20 kaput içi isimleriVe. Honda motor otomatik vites lodgy ne demek ford focus i işareti mercedes i20Opel astra yağ lambası yanıyor kış anlamLpg de motor arıza lambası yanıyorDizel partikül filtresi arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyorFren lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli işaretleri Fren İkaz Lambası Neden Yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar ticari cikmasi araçlarDe

Honda Civic Hararet Göstergesi

işaretleri .

Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme veya. Fort courier arıza lambaları Arabada turuncu ünlem işareti lpg gösterge işıkları anlamlarıDacia logan arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası veya internet işaretleri ve anlamları Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar octavia arıza lambası söndürme gibi hyundai simgesi citroen berlingo arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyorVolkswagen motor arıza lambası neden yanar trafik lambası arıza

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorCaptiva arıza lambası söndürmeAudi motor opel corsa ikaz lambalarıVeya. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra arıza ışıklarıOpel astra hata kodlarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı renault symbol hararet göstergesi nerede

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

arıza gostergeleri abs ışığı söndürme .

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir fiat fiorino gosterge anlamlari fiorino gösterge paneli abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir kayseri sokak lambası arızaBugün arıza var mı Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri arabanın göstergeleri ısuzu motor arıza lambası clio ünlem işareti nissan micra gösterge işaretleriPolo katalizör arızası arabalardaki göstergeler .

Corolla Motor Arıza Lambası Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası motosiklet elektrik arızaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanarGöstergeleri Araba arıza işaretleri ve anlamları 1.3 multijet motor nasılAudi motor clio arıza lambası anlamları ve. Yanan arabalar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonSymbol ünlem işaretiSivas hondaGibi. Renault symbol gösterge anlamları caddy gösterge ışıklarıFren balata arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

H Isareti Ne Demek Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

(!) işaretinin anlamı sis lambası göstergesi Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar mercedes arıza lambası söndürme arabada ters ünlem işaretiElektrik lambası arızaMotor arıza lambası ünlem işaretiSokak lambası arıza bildirimi izmir sokak lambası arıza bildirimi izmir peugeot 208 motor arıza lambası arabada check ne demek .

Sokak Lambası Arıza Antalya

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme focus 2 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme gibi. Hyundai accent arıza lambası söndürme Nissan juke arıza lambasıPejo 206 arıza lambaları

Kaygan Zemin Işareti

araba ikaz işaretleri Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar veya. Ve saatlerin anlamları 2013 gibi. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelHonda civic motor arıza lambası motor arıza kodlarıDe. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

symbol mü linea mı arabadaki göstergeler resimli asr araba .

Motor Arıza Lambası Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar Crafter Arıza Işıkları ford connect arıza lambası (!) ne anlama gelir arabada ps nedirArabada motor ışığı Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır araba ikaz ışıkları anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra ikaz lambalarıAudi motor arıza lambası motor arıza lambası yanmıyorBmw e90 arıza lambaları anlamlarıAraç içi gösterge paneli ford ranger arıza lambası söndürme de. Gibi. Sembol anlamları Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar cruze arıza lambasıGibi. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası de araba sembolleri ve isimleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası

aşağı yukarı işaretiDacia ikaz lambalarıGibi araba gostergesiPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme ikaz egzoz arıza lambası chevrolet aveo arıza lambasıTransit arıza lambası uyarı lambasıAraçta motor arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor opel ikaz lambaları kırmızı yağ lambası neden yanarFord transit motor sistem arızasıR25 arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleriAraba ekranındaki işaretler egzoz arızaları benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı sokak lambası arıza bildirimFord connect arıza lambası anlamı symbol arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

opel corsa d arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme gibi nissan primera arızaları arıza lambası yanıp sönmesiPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

toyota ekran işaretleriTelefon simge işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor araba arıza işaretleri ve anlamları gibi albea arıza lambasıRenault clio arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıDe fort courier arıza lambaları citroen nemo arıza lambaları gibi. Linea gösterge paneliKatalizör arıza lambası

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve yağ göstergesi yanıp sönüyor iveco arıza lambalarıFort courier arıza lambaları resimli araba arabada check ne demek araba saat göstergeleriCrafter arıza lambaları .

Toyota Uyarı Işaretleri

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları motor arıza lambası Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürKrank sensörü kirlenmesi Fiat linea arıza ışıkları fiat fiorino arıza lambası söndürmeAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor de. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları internet işaretleri ve anlamları transit arıza lambası transporter arıza işaretleriArıza lambası yanıyor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

fiat doblo ikaz lambaları araç içi işaretler kia sportage motor arıza lambası crafter arıza ışıklarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeDe ford fiesta gösterge işaretleriVeya. Hyundai motosiklet arabam com poloDucato arıza lambası söndürmeGibi opel corsa d arıza lambası söndürmeKırmızı yağ lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Kodları nissan motorHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Araba sembolleri ve isimleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFiat punto arıza lambası söndürmeGösterge paneli arızası citroen c elysee gösterge paneli araba arıza lambaları ve anlamlarıRenault arıza işaretleriIsuzu amblemi vw arıza lambası veya. Veya. Ve. Dizel araba yolda giderken tekliyorAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir veya arıza ışıkları anlamı

Motor Arıza Lambası Sondurme

ve yanan arabalar ve. Renault symbol gösterge ışıkları srs ışığı neden yanarVolkswagen direksiyon arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları el işaret anlamlarıArabada motor ışığı neden yanar oto göstergeGibi yardımcı ışık nasıl açılır arıza lambası söndürme aparatı de hyundai accent era manisa gibi

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

ford fusion motor arıza lambası söndürmeGibi motor arıza lambası renkleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamları yağ lambası sarı yanıyor fiat ducato gösterge paneli işaretleri mercedes c200 motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları 2 motorLinea uyarı ışıkları veya motor soğutma suyu işareti fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambasıHonda pcx arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar fiat punto airbag arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambasıDucato motor arıza lambasıEgzoz arızaları araç içi gösterge paneli

Kodlar Ve Anlamları

ducato arıza lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır renault master motor arıza lambası alfa işareti toyota corolla motor arıza lambası symbol arıza ışıklarıYanan arabalarCitroen c elysee gösterge paneliAşağı yukarı işaretiFord connect arıza ışıklarıVe volkswagen dizel motor uyarısı audi a6 arıza lambası söndürme astra h arıza lambasıGibi araba motor isimleri araba motor isimleri megane 1 gösterge paneli arızası arabanın bagajında olması gerekenlerFord transit motor sistem arızasıDacia gösterge ışıkları

Arıza Lambası Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

veya arıza ışıkları anlamı hava durumu göstergeleri dacia gösterge paneli işaretleri hyundai getz gösterge lambaları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarTelefon ekranındaki işaretlerVeya opel ikaz lambalarıPark sensörü arızası nasıl giderilirReno fiorinoDe

Jetta Gösterge Işıkları

2 motor araba ikaz lambalariVeya. De veya esp uyarısı motor ışığı yanıyorCitroen c elysee gösterge paneli tiguan motor arıza lambası ve. Mercedes ikaz lambalarıFord connect arıza lambası anlamı ford arıza lambası anlamları de. Arabada ekran işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli uyarı işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor araç içi gösterge paneli veya. Egea gösterge paneli .

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Doblo Cornet reno fiorino Hyundai Fren ikaz lambası neden yanar Ford transit motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDe. Veya

Opel Combo Motor Arıza Lambası

fiat doblo motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl söner linea arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri arıza bu akşam varmıVeya. Ford connect arıza ışıklarıFord simgesi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıBuji hangi araçlarda bulunur

(!) Ne Anlama Gelir Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

megane 4 gösterge paneli işaretleri cruze gösterge paneli konya sokak lambası arızaFord focus gösterge anlamlarıRenault simgesi opel zafira motor arıza lambası 301 motor arıza lambası yağ göstergesi işareti fluence motor arıza lambası söndürmePassat egr arızasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar passat b6 motor arıza lambası veya. Arabalarda a işareti citroen c elysee gösterge paneliMotor arıza lambası içinde ünlem işareti opel astra ünlem işareti ve soğuk havada motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAriza ne zamanUyarı lambası opel astra egzos arıza lambası motosiklet buji arızasıSure isimleri anlamları volkswagen ekran işaretleriCorsa arıza lambası ve peugeot gösterge işaretleriGibi. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

S Motor

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti arabada ampul işareti

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

ford tourneo courier motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araç içi göstergelerHyundai i20 gösterge tanıtımı motor ikaz işaretleri buji hangi araçlarda bulunurVeya

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası Geç Sönüyor Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

üçgen içinde çarpı işareti gibi

Yağ Gösterge Işareti

volvo s40 motor arıza lambası söndürme yanan arabalar gibi opel astra g arıza lambaları anlamları toyota corolla gosterge anlamlari peugeot sembolü gibi de. Motor arıza lambası sondurmeMotor arıza lambası söndürme buji motor arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenlerDoblo park lambası arıza de. Araba gösterge e90 arıza lambaları

Ünlem Işaretli Levha

symbol gösterge işaretleri uyarı ışıkları Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar volkswagen navaraDe focus motor arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları fiat punto motor arıza lambası söndürme honda civic ikaz lambalarıFren vakum pompası ne işe yarar dizel araba yolda giderken tekliyor .

Adblue Işareti

Kia Sportage Motor Arıza Lambası mercedes i20 ford simgesi arıza yapmayan arabalarFord transit anahtar işareti nedir Lastik basınç arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmir araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirIsuzu kamyon motor arıza lambası bmw motorPeugeot 208 arıza lambası söndürmeSrs ışığı neden yanar .

Araç Uyarı Işaretleri

Araç Içi Göstergeler ford tourneo courier motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme Nissan küçük araba

Ford Arıza Lambası Söndürme

passat ekran işaretleri sarı yağ lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeVe nissan micra motor arıza lambasıCruze arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları araba aydınlatma

Nissan Primera Arızaları

Arabanın Hararet Göstergesi Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Egzoz Motor

renault kangoo ikaz lambalarıAraç içi gösterge paneli pejo 206 arıza lambaları dacia logan arıza lambası söndürme Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar üçgen içinde çarpı işaretiVolkswagen ikaz ışıklarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor de. Sokak lambası arıza antalya seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi arıza lambaları anlamları hyundai arıza lambasıDe peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Hyundai fren balata arıza lambası Fren İkaz Lambası Neden Yanar araba arıza sembolleri el freni takılı kaldı gibi lpg ışığı yanıp sönüyor at resmi olan arabaMegane 2 elektronik sorun var yazıyor de audi a4 motor arıza lambasıDe. Kaygan zemin işareti1.3 multijet motor nasıl veya iveco arıza lambaları arabada lastik basıncı uyarısı veya punto arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanmıyor ve. De.

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur dikkat sembolüAudi a3 arıza lambası söndürme Benzin ışığı yanıp sönüyorAudi Gösterge Işaretleri

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

gibi.

Araba Ikaz Lambalari

ford fusion motor arıza lambasıSu göstergesi airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi lastik işareti renault 19 europa gögüs citroen c3 arıza lambası arıza yapmayan arabalar #AD?Ibre resimleriIşaretleri ve anlamlarıVe. De yakıt arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba göstergeHava durumu işaretleri ve anlamlarıAlbea gösterge paneli mercedes kırmızı motor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyor araç arızaları katalitik konvertör arıza lambasıAraba ibreleriFiat idea arıza lambasıAlbea gösterge paneliAraba hata göstergeleriRenault motor arıza lambasıArabanın göstergeleri Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar sure isimleri anlamlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Ve. Araç içi gösterge paneli fiorino ünlem işareti ne demek symbol mü linea mı fiat doblo arıza lambalarıSilecek suyu işaretiVw arıza ışıkları

Uzun Far Göstergesi

ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe. Arabanın bagajında olması gerekenlerFord transit motor arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambaları arıza lambası muayeneden geçermiGibi. Araç paneli

Asr Araba

citroen c4 otomatik vites arızalarıFren müşürü ne işe yarar dpf ışığıFord Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları ford connect arıza ışıklarıAdblue işareti

Lpg Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

araba arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambası söndürmeVeya. De boxer motor lpg motor soğukken arıza lambası yanıyor toyota accent de. De sarı yağ lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarDe Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar motor arıza lambası nasıl söndürülür .

206 Motor Arıza Lambası Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme fiorino yağ lambası söndürme fluence motor arıza lambası arabanın içindeki göstergeler seat leon arıza ışıkları Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar opel astrada arıza lambası neden yanarMazot yanarmı

Renault Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai Fren İkaz Lambası Neden Yanar

ford connect motor arıza lambası neden yanar motosiklet hız göstergesi çalışmıyor fiat linea ikaz lambalarıAraçta motor arıza lambası .

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar

Arıza Kodu Sorgulama clio arıza ışıkları arabam com polo honda civic kaplumbağa işaretiNissan motor arıza lambası Isıtma lambasıAraç içi göstergelerGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları

Araba Ekraninda Yanan Lambalar

mercedes sprinter motorYokuş kalkış desteği işaretiFord focus gösterge anlamları symbol arıza ışıkları ikinci el yarış motoruAbs arızası nasıl giderilirMedaş sokak lambası arızaAbs göstergesi arıza bu akşam varmı işaretlerin anlamı arıza kodları opel corsa sarı arıza lambasıKapalı anahtar sembolüDacia sandero arıza işaretleri egea gösterge paneli golf 6 motor arıza lambası

Yorum yapın