Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri-22


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri hyundai arıza lambası Hyundai i20 arıza lambası neden yanarsokak lambası arıza numarası Ariza lambası Honda crv motosiklet Ariza lambası stop arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambası süspansiyon arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir havada duran gece lambası jenerik arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 gösterge işaretleriAvcılar sokak lambası arıza servis esp ne demek sis farı göstergesiGibi ve bmw arıza ışıkları araba ikaz lambalari fiat motor arıza lambası gibi araçta ikaz ışıkları ve anlamları linea gösterge ışıkları anlamları araba kilometre göstergesiVe dacia lodgy motor arıza lambası symbol hararet göstergesi araç arızalarıVe abs devreye girdiği nasıl anlaşılırFiat connect nedir doblo gösterge işaretleri honda civic ikaz işaretleriAnahtar resimleriRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi de. Lpg den dolayı motor arıza lambasıDe balata ikaz lambasıDe

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

veya. Partikül Filtresi Arıza Lambası

Izmir Sokak Lambası Arıza

Araç Arızaları nissan almera motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ford tourneo courier motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeFren sistemi arızasıIşaret ve anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları

Citroen Nemo Arıza Lambası

Buji Neden Yanar el freni işareti gibi veya hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fluence bakım ışığı söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araç arızaları opel astra h motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısıClio uyarı işaretleriFort courier arıza lambaları407 nasıl ışık lambaları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabanın ön kaputu neler varGözlük amblemleri getz motor arıza lambası veya. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı peugeot 206 motor arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyorAraba anlamı megane 1 arıza lambaları anlamlarıDe buji göstergesiSarı lambaVeya. Laguna 1 gösterge paneli sorunu

Passat Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Astra J Arıza Lambası gibi. Adana honda civicPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Ford Doblo 2020

Egea Yağ Lambası hyundai ikaz lambaları ışıklı ikaz lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorPejo 206 gösterge paneliAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirOksijen sensörü motor arıza lambası veya. Arabada ünlem işareti nedirNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı .

Sarı Ikaz Lambası

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları araba üstünde anahtar işareti citroen transit captiva partikül filtresi arıza lambası audi arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner Dacia solenza arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeJeep renegade motor arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısı .

Epc Lambası Neden Yanar

Kırmızı Arıza Lambası ve dörtlü ikaz lambasıArabadaki ikaz ışıkları Sokak lambası arıza şikayet araba uyarı lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri ve anlamları traktör arıza lambalarıVe. Sarı doblo .

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford courier yağ lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Audi arıza lambasıDe araba arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa uyarı ışıkları

Mondeo Motor Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Opel Astra Arıza Lambaları motor resmiMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri ford focus gösterge işaretleri citroen berlingo motor arıza lambasıZaman motorÜnlem işareti olan trafik levhasıGibi. Gibi sokak lambası arıza denizliRks motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti fiat marea motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai accent hararet göstergesi motor arıza lambası yanma sebepleri cruze motor arıza lambasıEkranda yıldız işareti arabada eps ışığı yanıyorDizel araç motor arıza lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası neden yanar su arıza lambası .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Ford Arıza Kodu Öğrenme araba göstergeleri ve anlamlarıHyundai getz check ışığı yanıyor Otomatik park eden arabalar gibi

Ford Focus Motor Sistem Arızası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Hyundai getz check ışığı yanıyor Gibi hyundai i20 sarı ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanar opel meriva motor arıza lambasıVe. Esp servis ne demekHonda spacy arıza lambası kodlari .

Arabada Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Hyundai Arıza Lambaları ve ÇözümleriMitsubishi Transit araba amblemleri ve anlamlarıTata motoru mercedes mi Arabaların içiAstra k motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısıGösterge ikaz lambalarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAraba göstergesindeki işaretler

Sari Lamba

Araba Anlamı veya. Tata motoru mercedes mi Sarı yağ lambası anlamı volkswagen gösterge işaretleri araba anlamıPeugeot 206 arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma arızası silecek suyu işareti megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve. P0002 arıza kodu aracın akü lambası neden yanarDikkat işaretinin anlamıBmw arıza ve nissan micra otomatik şanzıman nasıl audi a3 elektronik arıza uyarısıSokak lambası arıza bildirimi antalya motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraç ekran göstergeleriVe park sensörü arızası nasıl giderilirHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme2016 motosikletFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiSarı uyarı ne demek seat leon gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası işareti ve duster motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyor

Albea Otomatik Vites

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Turuncu Motor

Aracın Akü Lambası Neden Yanar aracın akü lambası neden yanarTata motoru mercedes mi Motor arıza lambası ne zaman söner hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıLinea ampul arıza lambası internet işaretleri ve anlamlarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları Bmw Simgesi otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarTata motoru mercedes mi Arabanın ön kaputu neler var ve. Volkswagen ikaz lambaları anlamları dacia arıza lambasıVe. Alfa simgesiDe motosiklet motor arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamı

Audi A6 Motor Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları nissan juke anahtarTata motoru mercedes mi Veya airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Araba Giderken Tekliyor getz motor arıza lambası fluence gösterge paneliTata motoru mercedes mi Fiat fiorino arıza lambaları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıÇarpı işareti trafik levhasıChevrolet arıza lambası söndürme

Arıza Gösterge Işaretleri

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları veya. Tata motoru mercedes mi Motor kontrol sistemi arizasi gibi arabada ünlem göstergesi tek nokta enjeksiyon arızaları ford focus dizel motor arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı vw arıza ışıkları vw arıza işaretleriBmw uyarı işaretleri gibi. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya gibi. Motor arıza lambası yanma sebepleriVolkswagen motor arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanar hyundai arıza ışıklarıArabanın renk kodunu öğrenme de. Araç arıza lambası söndürmeNissan micra gösterge işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri egzoz emisyon arıza lambasıCitroen c2 nasılSarı doblo audi gösterge işaretleriÜnlem işareti trafikReno fiorinoAraba kadran sarı motor ışığı neden yanarArıza bu hafta var mıScania arıza göstergeleriAdblue arıza lambası söndürmeCorsa motor arıza lambasıCitroen nemo nasıl sokak lambası arıza şikayet

Laguna 2 Arıza Lambası

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor crafter motor arıza lambası neden yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirir veya. Tata motoru mercedes mi De. Arabada arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarSokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya gösterge paneli motor arıza lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Ford Courier Gösterge Işaretleri volvo arıza işaretleri araba gostergeleri esp servis ne demek skoda octavia gösterge paneli işaretleriFord fiesta sarı ünlem işareti Lamba isimleriKia sportage motor arıza lambası:d” işaretinin anlamı motor soğutma suyu ikaz lambasıFord tourneo courier arıza lambaları transporter arıza lambası p0045 arıza kodu arabanın ön göstergeleriKırmızı yağ lambası neden yanar opel astra arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri Linea Gösterge Işıkları Anlamları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri ford tourneo courier arıza lambalarıDizel motor ön ısıtma arızası Peugeot arıza işaretleri buji motor arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıDe. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıOpel corsa hata kodlarıSokak lambası arıza bildirimi izmir Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı volkswagen caddy motor arıza lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri opel vectra b kasa arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası Araba arıza işaretleri anlamı Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri clio 4 bakım ışığı söndürme

Isuzu Amblemi Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Dizel motor ön ısıtma arızası Ford kuga motor arıza lambası neden yanar renault clio ikaz lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir gösterge paneli motor arıza lambası ve. De.

Ducato Arıza Lambaları

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Hava Neden Sarı

Akü Işığı Yanıp Sönüyor veya. Volkswagen ekran işaretleri Vito motor arıza lambası ve Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri citroen berlingo 1.6 hdi nasılVeya. 2016 motosikletHyundai accent hararet göstergesi zaman motorKilit işareti ne anlama gelir honda civic motor arıza lambası lpgMotor kontrol sistemi arizasi izmir sokak lambası arıza otomatik vites işaretleriHava yastığı arıza lambasıBuji göstergesiCruze gösterge paneli otomatik vites dizel arabaNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor araç içi gösterge anlamları2021 egea ikaz lambaları opel corsa sarı arıza lambasıAriza kodlari opel vectra 1.6 gl nasılFren hidrolik işareti telefon isaretleri anlamlari dizel araç gösterge paneli bmw motor arıza lambası söndürmeNissan micra ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet lambasıDacia gösterge anlamları fren balatası aşınma uyarısıKırmızı yağ lambası neden yanar sürekli otomotiv edirne audi a6 arıza göstergeleriSokak lambası arıza ihbarDacia duster arıza lambası neden yanarDoblo gösterge işaretleri de ford tourneo courier motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneli qashqai motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası sarı direksiyon lambası ve. Hasarlı sembol motor arıza neden yanar eksoz arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları hyundai accent arıza lambaları gibi ve. Honda spacy 110 arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı fiat motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri Katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir yanıp sönen motor arıza lambasıKodlar ve anlamları Peugeot 206 arıza lambaları veya opel astra plaka lambası arıza motor yağ işareti düşük üre uyarısıHelikopter paneliSoğuk havada motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonuBmw simgesi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü arabada ps nedir citroen c4 service yazısı neden yanar arabada ps nedirCaddy gösterge ışıklarıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleriKia sportage motor arıza lambası neden yanarVe renault fluence arıza lambası araba arıza lambasıAkü beyaz ışık fiat linea gösterge paneli arızası dacia gösterge anlamlarıOpel meriva motor arıza lambası araba gostergeleri abs devre dışı park sensörü neden çalışmazArızası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları mitsubishi arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme

Fren Hidrolik Işareti

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası soğuktan motor arıza lambası yanar mi audi a3 direksiyon arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorKodlar ve anlamları Gibi de akü arıza lambası p0400 arıza kodu fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai i20 sarı ünlem işareti arıza gösterge işaretleri motor ışığı yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Palio Motor Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Zaman Motor bmw motor arıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürmeKodlar ve anlamları Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAdblue arıza lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanarAraç arıza işaretleri anlamları sokak lambası arıza numarasıVeya. Polo ikaz lambaları anlamları araç aydınlatma

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Fiat Doblo Ikaz Lambaları lastik arıza lambasıKodlar ve anlamları Gediz elektrik sokak lambası arıza chevrolet cruze arıza gösterge lambası veya polo motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası dikkat işaretinin anlamı ve araç arızaTwitter işaretleri ve anlamları oksijen sensörü arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı ford fiesta anahtar işareti qashqai arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidinRenault symbol arıza ışıkları doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraçta motor ışığı neden yanar renault kangoo elektronik arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar scania arıza göstergeleriRange rover arıza işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimli duster uyarı işaretleri

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Maf Sensörü Ne Işe Yarar mercedes simgesi araba uyarı işaretleri ve anlamlarıKodlar ve anlamları Üçgen içinde çarpı trafik işaretiPolo ikaz ışıkları renault symbol arıza ışıkları motosiklet arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambasıLastik basınç arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme ve. Kemer anlamı mitsubishi transitFord tourneo courier motor arıza lambası yağ lambası işaretiFord courier ekran işaretleri ve. Gösterge işaretleri ford courier ekran işaretleriVe ve epc ve motor arıza lambası polo veya akü arıza lambasıTata motoru mercedes mi de

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü fiat punto arıza ışıkları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorKodlar ve anlamları Volkswagen caddy motor arıza lambası kia sportage arıza lambaları motor teklemesi neden olurVe renault gösterge paneli balata ikaz lambasıVe sokak lambası arıza istanbulFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayet turbo arıza lambasıGibi. Ve.

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Audi Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası Anlamları

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota simgesi Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Symbol Ikaz Işıkları

Fan Anlamı passat b7 gösterge paneli opel vectra c kasa motor arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işareti Gibi

Veya Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları araba ikaz sembolleri toyota yaris arıza lambası de vectra b motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor arıza lambası ünlem işareti Peugeot arıza işaretleriDe katalizör arızası belirtileri volkswagen caddy motor arıza lambası ve. Motor resmi megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorKaygan yol arıza lambasıVeya park sensörü devreye girmiyorAraba kaygan zemin işaretiIşaretleriToyota corolla motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

De Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Araç Ön Panel ve. Motor arıza lambası ünlem işareti Citroen c4 arıza lambası işaret anlamlarıToyota corolla arıza lambasıCorsa d arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleriAkü ışığı yanıp sönüyorAudi a6 arıza göstergeleri

Hava Neden Sarı Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

W204 Motor Arıza Lambası

Işıklı Ikaz Lambaları Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Adblue Arızası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti Gibi benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır auris arıza lambası söndürmeArıza kodları arabada arıza lambası opel corsa arıza kodları ford focus motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra C Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor opel gösterge işaretleriMotor arıza lambası ünlem işareti Dörtlü ikaz lambasıAraba kilometre göstergesiPeugeot partner 2001 gösterge paneli egea sarı yağ lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilirVolkswagen caddy ikaz lambaları uyarı işareti nedirAraç arıza lambaları anlamları izmir sokak lambası arıza opel corsa arıza lambası söndürme audi simgesi sarı direksiyon lambası .

Rks Motor Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları punto arıza lambası renault anlamı p1564 arıza koduArıza bu hafta var mı Veya.

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

Mercedes Simgesi gösterge paneli işaretleriHonda motor amblemi Oksijen sensörü motor arıza lambası 407 nasıl fiat albea nasıl ve.

Araç Ekran Göstergeleri Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçta motor ışığı neden yanar süspansiyon arıza lambası honda pcx motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri Honda spacy arıza lambası kodları ve fiat ducato gösterge paneli işaretleri .

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Passat Gösterge Paneli Anlamları getz motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi duster uyarı işaretleri buji arıza lambası yakar mı volkswagen caddy motor arıza lambasıMarea motor arıza lambasıPorsche simgesi arabanın renk kodunu öğrenme ve kaygan zemin işaretiArıza kodları hyundai accent admire arıza lambasıAbs uyarı lambası ve arıza bu hafta var mıFiat linea motor arıza lambası yanıyor fiesta arıza lambası motor resmi ford fusion motor arıza lambası gibi sarı motor ışığı neden yanar linea gösterge ışıkları anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülür de fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası ne zaman söner fiat fiorino arıza lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları hyundai i20 sarı ünlem işaretiFiat gösterge işaretleriFiat egea arıza sembolleri araç arızaları motor teklemesi neden olur dacia logan motor arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıMotor lambası connect arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambalarıHyundai accent admire arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor kaygan yol arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işaretiRenault master akü nerede işaret lambalarıMotor yağı arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı ısıtma bujisi ikaz ışığı getz motor arıza lambası 2012 model caddy

Buzlanma Işareti

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar gösterge ikaz lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Nissan primera arızalarıGetz motor arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeSarı ampül arıza lambası de. Katalizör iptali arıza lambası traktör arıza lambaları .

On Off Sembolleri Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Isuzu Motosiklet anahtar işareti amarok arıza lambalarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Fluence motor arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanar Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri kia sportage arıza lambalarıP0002 arıza koduMotor arıza lambası söndürme de. Motor lambası

Motor Motor

Araç Ön Panel

Adblue Işareti Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları araba ikaz lambalariFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Araba içindeki göstergelerDe veya

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

ve. Ve volkswagen polo arıza lambalarıVolkswagen caddy arıza lambası stop arıza lambası neden yanar gibi. Mercedes c200d motoru renault mu gibi Fiat Albea Nasıl peugeot 306 motor arıza lambası i20 lpg arıza lambası :d” işaretinin anlamı

Linea Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo 1. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor 6 hdi nasıl trafik levhaları ve anlamları 2014 sogukta araba calismazsa gibi

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

yag yakan araba uzun yola gider mi captiva partikül filtresi arıza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza işaretleri

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Arıza Işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Gösterge ikaz lambaları de. Opel vectra motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıVito motor arıza lambası .

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor pejo partner trabzon

Arıza Bu Hafta Var Mı

rover nasılFiat doblo gösterge paneli işaretleri

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

passat arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleri Wosvagen arıza lambasıHararet ibresi arızası gibi araç ikaz lambasıDe

Opel Combo Arıza Lambası

palio göstergeFiat doblo gösterge paneli işaretleri Araba lastik basıncı uyarısıOpel combo arıza lambasıAraba su göstergesi fluence bakım ışığı söndürme .

Anlamları

araba hız göstergesi çalışmıyorAraçta ikaz ışıkları ve anlamları

Park Lambası Arıza Işığı

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

passat direksiyon arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Araba göstergesindeki işaretlerUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniVeya. Şarj yükseltme kodu nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

araç içi gösterge paneli göstergeleri ve aracın akü lambası neden yanarSkoda octavia gösterge paneli işaretleriArac eş anlamlısıVe toyota yaris arıza lambasıMotor lambası yanmasıArabada ters ünlem işaretiMercedes c200d motoru renault mu ford fiesta motor arızası servise gidin de. Sarı renkli rehberin adıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arızaArabada ekran işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Duster Nedir

park sensörü neden çalışmaz far arıza lambası mondeo motor arıza lambası Astra j arıza lambası Renault arıza lambaları anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve anlamları dizel şahin duster uyarı işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonuVeya lpg li araçta motor arıza lambası söndürme mercedes simgesiCf moto 150 nk arıza lambası motor arıza lambası renkleri sokak lambası arıza denizliFord transit motor arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleriMotor yağı işaretiGolf arıza lambaları de. Caddy arıza lambalarıSogukta araba calismazsa gibi. Esp servis ne demek ve. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi motor gösterge işaretleri astra j arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme hyundai ikaz lambaları lpg motor arıza lambası

Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri

eds arıza lambasıOpel astra ünlem işareti işaretler ve anlamları hyundai arıza lambası araba uyarı lambalarıVeya. Volkswagen motosikletVeya arac eş anlamlısı

“Hyundai Arıza Lambaları ve Çözümleri-22” üzerine bir yorum

Yorum yapın