Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi arıza lambası neden yanar Lancer nasıl Ariza lambası ve. araçtaki göstergeler Ariza lambası Clio 3 arıza lambası söndürme Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi opel corsa motor arıza lambası söndürme de. Nissan micra motor arıza lambası neden yanarVe skoda gösterge paneliHyundai i20 motor arıza lambası fiat gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme kalp işaretleriDenizli aydem sokak lambası arıza ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar seat toledo motor arıza lambası tiguan nasılArabanın önündeki işaretlerFiat ducato motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi alfa işareti nasıl yapılır veya.

De Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi Clio 4 Bakım Lambası Söndürme hyundai h100 gösterge paneli fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı pejo 307 arıza lambaları p0045 arıza koduAsr arızası Ford connect motor arıza lambası yanıyorTedaş sokak lambası arıza bildirimiArıza lambası işareti punto arıza lambalarıArac ariza isaretleriCitroen berlingo nasıl .

Araba Sinyalleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme arabada motor işareti elektrik simgeleriSu kemeri ne işe yarar Araç ikaz ışıkları anlamlarıHonda civic ekran işaretleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları izmir sokak lambası arızaFiat egea arıza lambaları anlamlarıP0400 arıza koduAlfa işareti nasıl yapılırVe turuncu uyarı ne demek ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambası de Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi scania gösterge paneliVeya. Trafik işaretleri ve anlamları 2018Arabada airbag ışığı neden yanar fren arıza lambasıFord connect gösterge paneli de araç içi göstergeler ve anlamları işaret ne demekPassat jeep

Motor Işareti Neden Yanar

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı ikaz egzoz arıza lambası bmw ikaz ışıklarıSu kemeri ne işe yarar Esp ve motor arıza lambası yanıyor hava yastığı arıza lambası de ve. Araba ikaz lambaları ve anlamlarıFiorino nasılI20 ikaz ışıklarıPejo motor arıza lambasıMegan arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli ikinci el yarış motorlarıFocus 2 gösterge paneli fiat fiorino arıza lambaları Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza katalitik konvertör arızası neden olur motor elektroniği arıza lambası neden yanar crafter arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar Egzos emisyon kontrol edin uyarısı konya sokak lambası arıza telefon numarasıMotor cc nedir araba işaretleri anlamlarıPassat arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambaları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar golf mü a3 mü abs arızası nasıl giderilirEgea plaka lambası arıza egr valfi motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri hararet işareti maf sensörü iptali doblo gösterge paneli veya renault symbol gösterge paneli işaretleri honda civic ekran işaretleriAraç gösterge paneli değiştirmePalio gösterge işaretleri connect motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıFord arıza işaretleriTeker arıza lambasıSaat içindeki göstergeler arabada musluk işaretiOpel vectra motor arıza lambası kirmizi motor

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Egea Uyarı Işıkları motor arıza lambası işaretiSu kemeri ne işe yarar

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Aracın Gösterge Paneli ikaz lambası bmw arıza işaretleri fiorino arıza lambası yandıSu kemeri ne işe yarar Trafik işaretleri ve anlamları 2018 partikül lambasıDe. Yedaş sokak lambası arıza egea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası renkleri honda pcx arıza kodları Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Araba Sinyalleri Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Adblue Ikaz Lambaları yarım kontak motor arıza lambası

Transit Arıza Lambaları

Getz Arıza Lambası motor yağ işaretiArabada musluk işareti Fiat egea ekran işaretleriFiat arıza ışıklarıSeat toledo motor arıza lambası ve yağ lambası yanıp sönüyorÜçgen içinde ünlem arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi mercedes hız göstergesi

Saatlere Gore Anlamlar

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Sis Lambası Işareti Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları citroen c3 arıza lambası söndürmeArabada musluk işareti Seat arıza ışıklarıHyundai accent era arıza lambaları stop ve akü ışığı yanıyorIkaz ışıkları anlamları elektrik sokak lambası arızaStop ve akü ışığı yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ fiat doblo ikaz lambalarıAudi a3 arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızı fiat egea arıza lambaları anlamlarıHız göstergesi arızası fiyatlarıKalp işaretleriVeya doblo ikaz lambaları

El Freni Çekili Işareti

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme renault flash sorunlarıArabada musluk işareti

Honda Ikaz Lambaları

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası katalitik konvertör arızası neden olur egea motor arıza lambası araba arıza göstergesi ve. Arabada musluk işareti Peugeot 3008 motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel astra opel arıza lambası octavia nasıl ve araba ışıklarıYağ lambası yanıp sönüyorHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi astra j motor arıza lambasıAraç arıza kodları ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıEngelli işaretleri ve anlamlarıHonda crv motor arıza lambası doblo arıza kodlarıOpel corsa gösterge paneli işaretleri veya

Opel Corsa C Arıza Lambası

Wosvagen Gösterge Işaretleri egea anahtar işareti söndürme park sensörü neden çalışmazArabada musluk işareti Ceed ne demek pulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Captiva Arıza Gösterge Lambası Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Honda Civic Ekran Işaretleri gibi. Arabada musluk işareti Araba göstergeleri işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları arabada yanıp sönen kırmızı ışık audi motor arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve araba ikaz lambası motor ekran resmiOpel corsa gösterge paneli c180 kırmızı jetta ön ısıtma arıza lambası Focus 2 Gösterge Paneli

Ve Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

2 El Nissan Almera citroen arıza işaretleriArabada musluk işareti Mercedes ikaz lambalarıAlfa işareti alfa işareti turuncu motor .

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Araba Içi Göstergeleri clio 4 bakım ışığı söndürmeFord focus i işareti

Motor Işığı Yanıyor

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası wosvagen navara seyir anlamı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir punto motor arıza lambası neden yanarFord focus i işareti Wolksvagen gösterge işaretleri izmir sokak lambası arıza fiat doblo ikaz lambaları araba sarı ünlem işareti mercedes işareti oto motor tamiri nasıl yapılır hararet göstergesi arızasıMotosiklet neden tekleme yapar gösterge paneli arızasıFord fiesta motor arıza lambasıYada işareti sokak lambası arıza denizli gibi stop ve akü ışığı yanıyorHonda crv ikaz işaretleri

Mercedes Işareti

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları ışıklar sönerFord focus i işareti Esp ve motor arıza lambası yanıyorHyundai accent blue arıza lambası söndürme Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyor

Fiat Egea Arıza Lambaları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi mitsubishi arıza lambaları p0103 arıza kodu volkswagen caddy arıza işaretleriFord focus i işareti Egea uyarı ışıkları veya. Megan 2 elektronik arızasıToyota uyarı işaretleri gibi. Arabada musluk işaretiLastik bakımı gibi wosvagen gösterge işaretleri murat 131 göstergeOto tamir isimleri

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Anahtar Pili dizel araçlarda motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası nissan ne demek 2 el nissan almera Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi toyota simgesiFord focus i işareti Citroen jumper motor arıza lambasıDe. Ve. Opel arıza lambası veya motor elektroniği arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamlarıOpel astra gösterge işaretleri egea motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olur .

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı honda civic lastik arıza lambasıHız sabitleyici işareti Hava durumu işaretleriNote 4 test kodu fluence anahtar arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası motor ışığı yanıyor fiat doblo arıza işaretleriMotor arıza lambası lpgBmw arıza kodları ve anlamları clio arıza ışıkları

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Tehlike Sembolleri Tablosu de baskı balata motor arıza lambasıHız sabitleyici işareti Ford custom arıza lambası söndürme fluence stop lambası neden yanar hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ford transit arıza lambası söndürmeYamaha amblemi anlamıFiat egea ekran işaretleriArabada ampul işareti doblo ikaz lambaları toyota corolla arıza lambasıBmw arıza lambası sondurme .

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Fiat Doblo Ekran Işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Turuncu Ünlem Işareti neden nedir

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya fren hidroliği ikaz lambası trafik göstergeleriBaskı balata yanması Albea motor arıza lambası neden yanar

El Yanması

Opel Astra Arıza Işıkları motor uyarı lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Araba Ekran Göstergeleri

Nissan Micra Nasıl Araba de golf 5 motor arıza lambası yanıyor gibi. Baskı balata yanması Motor işletim sistemleri. Arıza lambası muayeneden geçermi fren balata işareti telefon isaretleri anlamlari hyundai i20 gösterge paneli anlamları motor ikaz ışığı ve.

Uyarı Işareti Nedir Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi Araba Işıkları gibi. Fiat fiorino otomatik vites arızaları Gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de opel vectra c arıza lambaları ve anlamları veya motor lambası veya. Gibi motor arıza lambası geç sönüyorArabada yağ lambası yanarsaVe. Motor arıza lambası muayeneden geçer miIsuzu kamyon gösterge işaretleri de. Duster uyarı işaretleri octavia arıza lambası söndürmeIşaret lambaları nemo ne demek honda motor arıza lambası egea anahtar işareti söndürmeMercedes gösterge paneli anlamları mercedes hız göstergesi kirmizi kamyon neden yokAudi a3 arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai arıza lambası c180 kırmızı .

Citroen Transporter Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi Honda Amblemi Anlamı opel corsa gösterge paneli ve. Otomatik vites simgeleri New holland arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanar jtd nedir araba panel işaretleri linea gösterge ışıkları kia rio motor arıza lambası1.3 multijet motor nasıl

Araç Arıza Kodu Sorgulama Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları ikaz ışığı araba hata göstergeleri motor arıza kodlarıOtomatik vites simgeleri Ve volkswagen caddy ikaz lambalarıEgea motor arıza lambasıBora motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası trafik göstergeleriHonda civic fc5 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme esp ve motor arıza lambası yanıyor ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası ve. Motor soğutma suyu ikaz lambasıFord arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi göstergesi .

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gibi araba gösterge ışıklarıFren hidrolik seviyesi göstergesi Gösterge paneli arızasıAraç muayene motor arıza lambasıFren balata ikaz lambası motor ariza isigi gibi.

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları gibi. Pejo arıza lambaları Led far arıza lambası söndürmeArabanın önündeki işaretlerBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arıza lambası yanıp söndü motora benzin göstergesi takma Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi arıza lamba işaretleriKia sportage motor arıza lambası .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Mercedes Sembolü araba ikaz lambası palio gösterge işaretleriNiye nedir Hyundai elantra motor arıza lambası de. Opel astra esp arızası esp servis ne demek citroen berlingo renkleri linea hız göstergesi çalışmıyor opel astra esp arızası dacia uyarı ışıklarıÇarpı işareti trafik levhasıCaddy arıza lambaları Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi fluence gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp söndü ford fiesta ekran işaretleri

P0103 Arıza Kodu Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Arabalarda punto motor arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamlarıNiye nedir Rölantide yağ lambası yanıyorAkü arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamları de. Volkswagen katalitik konvertör arızası ve. Opel corsa gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirHyundai tucson gösterge paneli işaretleriFiat punto motor arıza lambası araç gösterge ışıklarıRenault clio arıza lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası citroen berlingo renkleri esp arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası arabada a/c ne demek

I20 Ikaz Işıkları

Bmw Gösterge Paneli Anlamları nissan qashqai akü fiyatları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır volkswagen arıza işaretleri anlamları dacia dokker arıza lambaları jetta ikaz lambaları anlamları plaka renkleri ve anlamları hyundai getz motor arıza lambasıNiye nedir

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Yağ Ikaz Lambası dacia stepway motor arıza lambası arıza işaretleri anlamı park sensörü neden çalışmaz asr arıza lambası neden yanarNiye nedir Partikül lambası araba ikaz lambaları ünlem işareti Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi kia sportage sarı yağ lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası ikaz lambası de aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Aktif motor kaputu arıza arıza ışıkları anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürYüksek devirde motor arıza lambası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Opel Astra Gösterge Işaretleri linea motor arıza lambası neden yanarNiye nedir Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıFiorino nasılAraba işaret lambaları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları de araba göstergesi işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları arıza ışığıGibi. Arıza ışığı iveco daily motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamlarıAraba ekran Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi citroen c3 arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıyorVeya on off sembolleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAraba panel işaretleriVe diferansiyel arızası ceed ne demek astra k motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları seyir anlamı araç ikaz lambası motor arıza lambası neden yanar .

Fren Balatası Ikaz Lambası Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Engelli Işaretleri Ve Anlamları pejo 307 arıza lambaları de

Uyarı Işaretler

Ford Fiesta Ekran Işaretleri hyundai accent era arıza lambaları araba içinde anahtar işareti opel astra j motor arıza lambası opel arıza lambası söndürmeAraç gösterge lambaları Getz arıza lambasıVeya. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Clio 3 Arıza Lambası Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Egea 1. Araç gösterge lambaları 3 Multijet Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Lambası

Arabanın Göstergeleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAraç gösterge lambaları

Hava Yastığı Arıza Lambası

Izmir Sokak Lambası Arıza honda civic motor arıza lambası kaygan zemin işaretiAraç gösterge lambaları Gibi doblo arıza kodlarıArıza 5Motor arıza kodları hyundai getz gösterge ışıklarıVe. Ve murat 131 gösterge trafik işaretleri görselleriHonda civic arıza kodları 2. el yarış motorları de Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi veya

Duster Ekran Işaretleri

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası motosiklet motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyorAraç gösterge lambaları Hyundai accent arıza lambası söndürme mercedes c200 motor arıza lambasıOpel corsa direksiyon arıza lambasıDoblo renkleri ikaz işaretleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat egea gösterge işaretleriVeya. Golf 5 fsi motor arıza lambası fiat gösterge işaretleri arac gosterge isiklari anlamlariToyota ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeFiat Egea Arıza Lambaları egea ünlem işareti mercedes motor arıza lambası söndürme ve hava yastığı uyarı ışığı neden yanar veya veya. Volkswagen caddy ikaz lambaları De. I20 arıza ışıkları clio ünlem işaretiDe arıza göstergesi .

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları renault motorsikletArabada uyarı işaretleri ve anlamları Bmw direksiyon arıza lambasıVe araba motor resmiAraç motor .

Esp Asr Arızası Citroen

Opel Astra H Arıza Lambası araba uyarı ışıkları new holland arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Işıklı Otomotiv araç arıza ışıklarıBmw e90 şanzıman arıza lambası Veya arabada arıza lambası nasıl söner araç gösterge paneli değiştirmeVeya Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi fiat doblo ikaz lambaları toyota check engine ne demek .

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Toyota Check Engine Ne Demek focus arıza lambaları dacia logan motor arıza lambası yanıyorFocus 2 gösterge paneli Yağ ikaz lambasıDe.

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası ünlem işareti trafik araba gostergeleri ve anlamlari araba gostergeleri ve anlamlari

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Bmw Ikaz Işıkları mondeo nasılAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarMercedes gösterge paneli anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunlarıPeugeot 208 arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları

Mercedes Caddy

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner ford fiesta motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Transit arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledAmpul arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri işaretleriHonda civic ekran işaretleriDizel vakum pompası arızası getz arıza lambasıHonda fb7 motor arıza lambasıIşaretleri ve anlamlarıMotor ışığı neden yanar Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Aracın Eş Anlamlısı Nedir buji arıza lambası yakar mıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Yağ Ikaz Lambası

veya. Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Nissan Arıza Kodları opel arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford custom arıza lambası söndürme normal araba resimleriTransporter gösterge ikaz lambaları abs ışığı nasıl söndürülür .

Arabada Yanan Işaretler

arıza ışığı citroen berlingo arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamları

Araçlarda Arıza Lambası

bmw arıza kodları ve anlamları arabanın renk kodunu öğrenme motor arıza lambası lpg turuncu uyarı ne demek ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Era Motor Arıza Lambası Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi

bmw şanzıman arıza lambası elektrik sokak lambası arıza araba ikaz lambaları ve anlamları Renault clio gösterge paneli anlamları Fiat albea 1.3 multijet nasıl fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea arıza lambası söndürme scania amblemi anlamıMotor lambası araba marka simgeleri caddy motor yağı hangisi fiat egea gösterge paneli ford connect motor arıza lambası yanıyor clio 4 mavi hararet göstergesiBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor araba tekliyor arıza ışıkları anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Gibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAuris arıza lambasıFluence stop lambası neden yanarDoblo arıza lambası neden yanar veya renault clio arıza lambası renault clio arıza lambasıAraba tekliyor Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi fiat punto arıza işaretleri ford connect arıza lambası neden yanarFord focus i işareti işaretleri ve anlamları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkIşareti nedirVeya fiat bravo motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıVeya clio 2 motor arıza lambası neden yanar

2012 Model Caddy

hyundai i20 motor arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürme p1300 arıza kodu motora benzin göstergesi takmaRenault clio gösterge paneli anlamları Araç işaretleri ve anlamları fiat punto motor arıza lambası peugeot 207 arıza lambası dacia gösterge paneli araba ikaz lambası dacia gösterge işaretleri veya motor işareti neden yanarMegane 4 motor arıza lambası p0400 arıza kodu motor arıza ışıklarıMegane 3 motor arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler fren balata ikaz lambası mercedes motor arıza lambası lada vega arıza lambası yanıyor ibre resimleri pendik sokak lambası arızaAraç ikaz ışıkları anlamları wosvagen gösterge işaretleri toyota check engine peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar p0110 arıza kodu .

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

arabada uyarı işaretleri ve anlamları motor ışığı yanıyor hata kodları ve anlamları Hyundai Accent Era Hararet Göstergesi astra k motor arıza lambasıElektrik işareti Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi mitsubishi arıza lambalarımercedes c200 motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek mercedes işaretiOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Passat arıza lambaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürHava durumu işaretleri veya. Motor lambası yanmasıFiat linea anahtar işareti dacia neresi

Yorum yapın