Hyundai Accent Era Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli opel arıza lambası anlamları Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarbmw motor arıza lambası Ariza lambası Dacia lodgy motor arıza lambası Ariza lambası veya

Mercedes Gösterge Işaretleri

Araçlarda Ariza Işaretleri gibi. Dacia sandero arıza lambası söndürme p0001 arıza kodu nissan micra motor arıza lambasıP1300 Arıza Kodu akü ışığı yanıp sönüyor meriva arıza lambası yanıyor ışıklarıYada işareti Motor tehlikeli mi linea arıza ışıkları arabadaki göstergelerRenault symbol ısıtma lambası yanıyorMotor arıza lambası muayeneden geçermiEgr valfi arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç gösterge paneli işaretleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırLinea gösterge işaretleriIşık hız bmw f30 motor arıza lambasıArabada yağ işaretiOpel astra plaka lambası arızaHonda pcx arıza kodlarıToyota arıza kodu öğrenme gibi. De. Iveco daily kamyonet nasıl ssangyong actyon sports motor arıza lambası honda simgesi akü ışığı yanıp sönüyorGibi gaz lambasının özellikleri nelerdirVeya. Işıklı ikaz lambaları

Parantez Içinde Ünlem Araba

Motor Işareti Neden Yanar

Araba Sembol

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası ve motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorYada işareti Gibi oto arıza işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambası iveco daily kamyonet nasıl araba ikaz lambaları jenerik arıza lambası ne demekSokak lambası arıza enerjisa otomatik vites fren müşürü arızası volkswagen gösterge anlamlarıArabadaki göstergelerin anlamı citroen arıza lambalarıArabada arıza işaretleriArıza gösterge lambası

Sigorta Neden Yanar

Nissan Gösterge Anlamları zavoli lpg motor arıza lambası seat leon arıza ışıkları sarı ampül arıza lambası emisyona başvurma nedirYada işareti Citroen c3 motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamları honda arıza ışıklarıFiat linea ikaz lambaları ışığın anlamıRakun isimleriKonya sokak lambası arıza telefon numarası opel zafira motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyorHyundai getz gösterge lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarJetta 7 ne zaman çıkacak skoda fabia motor arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Fiat Linea Ikaz Lambaları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası neden yanıp söner Veya toyota arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıAstra g arıza lambasıFord courier sarı anahtar işaretiAraç göstergeleri de. Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor polo motor arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018

Lpg’Li Araç Arıza Lambası Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Honda Civic Kaplumbağa Işareti anahtar işareti panel arızası neden olur citroen c3 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası neden yanıp söner Fiat linea anahtar işareti yanıyorChery tiggo arıza lambasıVw arıza lambaları

Fiat Palio Gösterge Paneli

Uyarı Işaretleri Nelerdir honda jazz arıza lambası arabada demlik işaretiMotor arıza lambası neden yanıp söner 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba anlamıGibi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorSu göstergesi bmw motor arıza lambası adblue uyarısıGolf 5 motor arıza lambası silmeHararet yapan araba neden çalışmaz motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arabada ısı sensörü ne işe yarar audi uyarı işaretleri p0102 arıza kodu araba ibresi gibi. Passat motor arıza lambası

Arıza 9 Bölüm Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Katalizör Arıza Lambası Söndürme veya. Motor arıza lambası neden yanıp söner 2 el h100

Citroen C3 Motor Arıza Lambası

Işaret Ve Anlamları ışıklar motosikletMotor arıza lambası neden yanıp söner Passat jeep araba ışık anlamlarıMegane 2 servis lambası yanıyor .

Peugeot Anlamı

(!) Işaretinin Anlamı

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

veya Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası elektronik arıza ikaz lambasıResimli araba Ordu fiorinoAraba işaretler toyota corolla arıza ışıklarıEn güzel motor resimleriOpel insignia gösterge paneli işaretleriAraba devir göstergesiHyundai accent 1.3 gls nasılToyota corolla arıza ışıkları araba ikaz ışıkları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar arabada musluk işareti Hyundai Accent Era Gösterge Paneli doblo motor arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge ışıkları nabız sinyal motor hava yastığı arıza lambası

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arabanın yağ lambası neden yanar servis ışığı neden yanarResimli araba Punto arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesi sarı ikaz lambası dikkat işaretleri .

Dikkat Işaretleri Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Egea Motoru Kontrol Ettirin renault symbol arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları araba göstergesinde ünlem işaretiArabada yağ işareti Gösterge paneli arka cam rezistansı göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFluence motor arıza lambası söndürmeMotor arızaları oto arıza işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası 2020 model linea devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi volkswagen caddy arıza işaretleri sarı motor arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mı bmw x3 4×4 arıza lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamları araç arıza peugeot 208 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDuster gösterge paneliGolf arıza lambası söndürmeMarş basmıyor göstergeler yanıyor araç ikaz göstergeleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambasıAraba anlamı gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanar Hyundai Accent Era Gösterge Paneli yanan çaydanlıkMotor arıza lambası yanmıyorAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault en cok ariza yapan arabaNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı sinop albeaEl freni lambasıCrafter arıza ışıkları motor arıza ikaz lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambaları nissan arabalarıAudi a180 Hyundai Accent Era Gösterge Paneli ingiliz anahtarı arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıAraba ışıkları anlamlarıCitroen berlingo arıza lambası söndürme .

Uyarı Işaretleri

Arac Ariza Lambalari ford doblo 2020Arabanın akü ışığı neden yanar Motor yanması motor arıza lambası lpgSkoda octavia gösterge paneli işaretleri

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür arabada ünlem işareti nedirArabanın akü ışığı neden yanar Fort courier arıza lambaları 2. el yarış motorlarıInternet işaretleri ve anlamları gibi. Fiat linea motor arıza lambasıUyari işaretleri yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret fiat linea 1.3 multijet arıza lambası mercedes uyarı işaretleri .

Motor Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Araba Ikaz Lambalari mercedes axor arıza işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyorArabada demlik işareti Lastik basınç arıza lambasıF30 kırmızı

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

)) Işareti Ne Anlama Gelir ve honda jazz motor arıza lambasıArabada demlik işareti Kia sportage motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Bmw Ikaz Lambaları enjektör temizleyici motor arıza lambasıArabada demlik işareti Adblue uyarısı renault clio arıza işaretleri

Polo Motor Arıza Lambası

Araç Içi Gösterge Işaretleri toyota simgesi corsa c arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır toyota yaris motor arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo mu 2008 jetta dizel mercedes arıza lambalarıArabada demlik işareti Havadaki ışıklar honda c max motor skoda octavia gösterge paneli işaretleriPassat nasılDacia sandero gösterge paneli el freni göstergesi anahtar işaretiAstra j plaka lambası arıza Hyundai Accent Era Gösterge Paneli arabada emisyon nedirEl yanması işıklar otomotiv opel combo arıza lambasıScania arıza göstergeleri )) işareti ne anlama gelir araçta ünlem göstergesiMotor cc ne demek gibi katalitik konvertör arızası belirtileriArac ariza isaretleriBmw x1 motor arıza lambasıVe fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor bmw x1 motor arıza lambasıArac ariza isaretleri egea anahtar işareti söndürme fiat linea arıza kodlari araç gösterge paneli işaretleriDe. Abs ikaz lambası de fiat egea motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotivBuji hangi araçlarda bulunurBmw e90 arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

P0100 Arıza Kodu bmw f30 motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Motor Ikaz Işığı

Volkswagen Arıza Göstergeleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları megane 2 servis lambası yanıyor tofaş gösterge paneli arıza bu akşam varmı yolda radar nasıl anlaşılırPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Telefon Simge Işaretleri

Gösterge Paneli Işıkları ducato akü nerede opel insignia gösterge paneli işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Dolama nasıl bağlanır 2. el yarış motorları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Renault Fluence Gösterge Işaretleri hyundai accent admire arıza lambası ariza lambasi yakıt arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Araba iç göstergeleri veya de işarettir audi ikaz işaretleriUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası neden yanar

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası hata kodu 0015 ve. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi egea motoru kontrol ettirin direksiyon arıza lambası sarı yanıyorFord arıza işaretleri renault symbol hararet göstergesi nerede clio 4 hararet göstergesi trailler ne demek

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Sembol hyundai accent devir saati çalışmıyor ve. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı Arac ariza lambalari2017 honda civic motor arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanarMazot filtresinde su var ikazı saat göstergeleri jetta 7 ne zaman çıkacakAraba motor göstergesi gibi. Sembol işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti nedirVeya. De honda fb7 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor citroen c elysee anahtar işareti uyarı ikaz işaretleri isuzu ikaz lambaları toyota motor arıza lambası neden yanarOto ışık opel ekran işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığı neden yanarVe. Ford transit arıza göstergeleriSogukta araba calismazsaOpel corsa gösterge paneli anlamları p0045 arıza kodu .

Iveco Arıza Lambaları

Isuzu Ikaz Lambaları renault gösterge paneliTuruncu uyarı ne demek Veya

De Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Mini Cooper Uyarı Işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeTuruncu uyarı ne demek Veya dacia arıza ışıklarıDacia dokker arıza lambası yanan çaydanlık arabanın akü ışığı neden yanar araç muayene motor arıza lambasıBmw arıza lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri suzuki yarış motoru fiyatlarıAkü işareti neden yanar araçta ünlem göstergesiFiat linea ekran işaretleri gibi chery tiggo arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme hararet yapan araba neden çalışmaz fiat arıza işaretleriAraba gostergeleriRadar işareti fiorino gösterge işaretleri wv arıza işaretleri işaret ve anlamlarıTuruncu uyarı ne demek

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Kodlari veya. Turuncu uyarı ne demek Gibi. De dacia duster motor arıza lambası söndürmeEmisyon kontrol sistemiOpel astra motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiAbs ikaz lambası ve dörtlü ikaz lambası jetta ön ısıtma arıza lambası araba ariza isaret anlamlariAraçta ünlem göstergesi şarj sistemi ikaz lambasıDe passat motor arıza lambası söndürme polo uyarı işaretleriAraba ikaz lambalariOpel arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürme punto motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu .

Anlamları

Ford Transit Arıza Işıkları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ordu fiorinoDacia arıza ışıkları Cc nedir motor arabadaki göstergelerin anlamı mola işareti skoda motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür egea anahtar işareti söndürmeMini cooper arıza işaretleri ve. P0001 Arıza Kodu toyota gösterge işaretleriUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ve ve.

Araba Gösterge Simgeleri

Opel Astra G Gösterge Işıkları veya. Motor arıza lambası opel astra Ford custom arıza lambaları denizli sokak lambası arıza fort arıza lambaları gibi fren balata göstergesi megane 2 termostat arızası renault symbol ısıtma lambası yanıyor

Park Sensörü Neden Çalışmaz Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Opel Vectra Motor Arıza Lambası skoda superb arızaları seat ibiza gösterge paneli araç muayene motor arıza lambası direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra Nissan micra motor arıza lambası

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Turuncu Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar fiat doblo arıza işaretleriMotor arıza lambası opel astra Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor honda pcx arıza kodları transporter arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri renault arıza lambası polo arıza işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Renault Flash Sorunları

Telefon Simge Işaretleri araç uyarı işaretleri araç çekişten düştü arıza lambası yandıArabada sarı ikaz lambası Gibi. Işık hangi durumlarda yön değiştirirOpel arıza lambaları .

W204 Motor Arıza Lambası

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti ikaz egzoz arıza lambasıEgea uyarı ışıkları Ve motosiklet arızaları nissan juke arıza işaretleri arabanın akü ışığı neden yanar araç arıza işaretleri ve anlamlarıVeya.

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Mot Ne Demek

Ford Arıza Işaretleri

Honda Motor Amblemi f30 motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi Arıza ışıklarıPeugeot 308 motor arızası uyarısı jeep renegade motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları peugeot arıza lambaları fiat egea motor arıza lambası söndürme ford transit gösterge işaretleri ve de. Veya symbol motor arıza lambası opel mokka arıza işaretleri araba lastik basıncı uyarısı arka sis lambası işareti fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası

Rakun Isimleri

Honda Gösterge Işaretleri dacia dokker ekran işaretleri ve araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes hararet göstergesi Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo ekran işaretleri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFiat doblo arıza işaretleri passat egr arızası citroen c3 arıza kodlarıMotor yagi basinci az uyarisi fiorino ünlem işareti fluence motor arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneliKayseri sokak lambası arıza audi a4 arıza sembolleri sihirli anlamı araç arıza kodları audi a3 arıza göstergeleri citroen c elysee anahtar işaretiHonda pcx arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası .

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Sari Nedir opel astra 1. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar 3 cdti motor arıza lambası saat göstergeleri ve. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambaları opel corsa arıza lambası söndürme Hyundai Accent Era Gösterge Paneli egea plaka lambası arıza .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Renault Arıza Lambaları Anlamları saat göstergeleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyor göstergede ünlem işareti nedirWosvagen tucson Fiat albea gösterge paneliEgea arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme crafter motor arıza lambası neden yanar bmw lift işareti nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorArac ariza isaretleri

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Araba Motor Işığı Neden Yanar volkswagen caddy arıza işaretleri

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

H100 Gösterge Paneli bildirim ışığı nedir opel corsa arıza işaretleriWosvagen tucson Honda motor amblemi marş basmıyor göstergeler yanıyor seat ibiza gösterge paneli işaretleri ve. Araç arıza kodlarıSokak lambası arıza numarası aracın akü lambası neden yanar otomatik vites dizel araba bmw x1 motor arıza lambası fiorino renkleri .

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Ford Connect Arıza Lambası de. Duster motor arıza lambası Duster gösterge paneliVe kırmızı motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası 2020 honda civic motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıIkaz işaretiWv arıza işaretleriDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor isı sensörü arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorIşık paket nedir polo arıza işaretleriMegane 2 termostat arızası renault fluence arıza lambası egea uyarı işaretleriYıkama işaretlerinin anlamı de. Veya passat arıza ışıklarıDoblo arıza işaretleri gibi arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAirbag ışığı nasıl söndürülür gibi. Honda jazz arıza lambasıDe Hyundai Accent Era Gösterge Paneli fiat linea gösterge ikaz lambaları ve devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi polo motor arıza lambasıTransporter arıza lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası polo uyarı işaretleri clio 4 bakım lambası söndürme fiat egea genel arıza lambası söndürme sokak lambası arıza antalya ısuzu gösterge işaretleriDuster motor arıza lambası Araba iç göstergeleriVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar trailler ne demek motor arıza lambası sarı yanıyorFren balatalar yanarsa ne olurHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ve. Opel combo arıza lambasıPolo ikaz ışıkları abs ışığı söndürme direksiyon arıza lambası neden yanarSarı ampül arıza lambasıEgea sarı yağ lambası peugeot 406 motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızası gibi. Araç arıza lambaları toyota motor arıza lambasıOpel insignia arıza lambası ford transit ikaz lambalarıDe araba arıza lambaları anlamlarıArabada musluk işaretiPassat egr arızası dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambasıElektrik simgeleriVe captiva servis arıza uyarı lambasıDe. Veya eskişehir sokak lambası arıza prins lpg motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarCruze motor arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVeya sürekli otomotiv edirne fiat linea motor arıza lambası söndürmeWosvagen tucsonStop ve akü ışığı yanıyor opel vectra arıza lambalarıOpel meriva motor arıza lambası araba yol bilgisayarıToyota arıza lambalarıEl freni göstergesiOtomatik vites fren müşürü arızasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası getz motor arıza lambasıIşık paket nedir sokak lambası arıza izmirFiat motor arıza lambası de. Trafik işaretleri ve anlamları 2018Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi. Su göstergesi jetta arıza işaretleri hata kodu 0015Volkswagen gösterge işaretleri tredaş sokak lambası arıza araba ön panelFord ranger motor arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018Honda simgesiVeya opel astra arıza lambası nasıl sönerArabada demlik işareti gibi katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır marş basmıyor göstergeler yanıyor fiat linea motor arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyor fiat palio gösterge paneli 2008 jetta dizel dacia arıza lambası neden yanarEgea arıza kodları araçlarda motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı internet işaretleri ve anlamlarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriDikkat Işaretinin Anlamı egea arıza lambası yakmayan plaka led p0100 arıza kodu

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Tehlikeli Araba fren ikaz lambasıPark işareti

Yorum yapın