Honda Spacy 110 Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Spacy 110 Arıza Kodları ford arıza lambaları anlamları Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyordacia sandero motor arıza lambası Ariza lambası Fiat egea gösterge paneli anlamlarıAriza lambası

Sokak Lambası Arıza Antalya

gibi bağlanan motor nasıl alınır servis arıza uyarı lambası neden yanar jetta arıza lambaları palio motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası veya opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir lambda sembolüAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Rs200 motor arıza lambası sarı arıza lambası neden yanarArabada ünlem işaretiRenault motosikletLambda sembolüEmisyon kontrol sistemi arızasıGosterge araç göstergeleri anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mıAraba ekranındaki göstergeler dacia dokker arıza lambası veya.

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider arıza yapmayan arabalar de. Enerjisa sokak lambası arıza Araba arıza sembolleriPeugeot bipper nasıl renault clio arıza lambası rakun isimleri

Sarı Doblo

egea gösterge paneli yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderI20 motor arıza lambası yanıyorFord uyarı işaretleri focus 2 gösterge paneli ışıkları trafik ışıklarının anlamları

Veya Honda Spacy 110 Arıza Kodları

yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır asr arızasıVeya. Opel astra h gösterge paneli işaretleri Honda Spacy 110 Arıza Kodları ford connect motor arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürme passat arıza lambalarıDe.

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları Honda Spacy 110 Arıza Kodları

Honda Spacy 110 Arıza Kodları Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları ford fiesta arıza lambası * işareti adblue ikaz lambası ford connect gösterge paneli clio servis ışığı yanıyor servis esp uyarısı opel astraMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Ford focus lpg motor arıza lambası peugeot bipper nasılLaguna 1 gösterge paneli sorunu araba ısınınca tekliyor bmw arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer miVeya fort fiesta arıza lambası Honda Spacy 110 Arıza Kodları araba anlamı bursa sokak lambası arıza de. Anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamları golf 5 egzoz arıza lambasıGösterge anlamları twingo arıza lambası .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Adblue Motor Arıza Lambası akü ışığıEkran işaretleri Wolksvagen arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümüMini cooper uyarı işaretleriEmisyon arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleriDe. Ariza kodlari vw polo motor arıza lambasıHyundai arıza lambalarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarArabada yanan ünlem işaretiSokak lambası arıza izmirFren balata ikaz lambası Honda Spacy 110 Arıza Kodları hyundai i20 arıza lambası neden yanarNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fiat marea motor arıza lambası neden yanarOpel arıza veya. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar motor arıza lambası işareti bmw e46 arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası söndürme citroen kamyonetFren hidroliği işareti vw ampul arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambasıEl freni arıza lambası veya clio 2 gösterge paneli nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel corsa anahtar işaretiI20 arıza lambası söndürme arabada ünlem işaretiAnahtar işareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarVe 2020 ford transit arıza lambaları vw arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüArabalardaVe. Ve araçta yağ göstergesiAraba ikaz lambasıDe araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorOpel astra arıza lambaları ve anlamları dacia dokker nasılAraç göstergelerAraç arıza kodları ve çözümleriGibi. Opel combo arıza lambaları ve anlamları veya arıza lambası ünlem işareti radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların dacia sandero motor arıza lambası clio 2 gösterge paneli reno fiorino .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Honda Spacy 110 Arıza Kodları

New Holland Arıza Lambası motor ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası yandığında ne yapmalıIkaz lambası Sarı ampül arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi servis arıza uyarı lambası ve. Araba yağ işaretiCaddy arıza işaretleriFiat fiorino gosterge anlamlari citroen berlingo 1.6 hdi nasılBağlanan motor nasıl alınır

Mondeo Nasıl

fiat marea gösterge paneli sprinter gösterge işaretleriBmw şanzıman arıza lambası renault symbol gösterge ışıklarıAbs arıza lambası nasıl sönerAraç arızaları opel astra j kasa motor arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtarı işareti vw ampul arıza lambası söndürmeFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri araba paneliFort tıransitAraba gostergeleri ve anlamlari otomatik vites fren müşürü arızası

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada yanan ışıkların anlamı aracın gösterge panelindeki işaretlerUyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai i20 araç içi göstergeler range rover motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Ekran

göstergede ünlem işareti nedirAltus derin dondurucu arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar ve mitsubishi l200 arıza lambaları

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

volkswagen uyarı lambaları Honda Spacy 110 Arıza Kodları akü ışığı doblo motor yağ basıncı az uyarısı veya veya. Mesajlardaki işaretlerin anlamıVe. Viessmann kombi arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıAraba kadranıAudi a3 arıza ışıkları arıza lambası engelleyici dekoder Honda Spacy 110 Arıza Kodları sokak lambası arıza bildirimi antalyaGolf 5 motor arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriDe arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir bmw işaretleriVe ve honda civic ikaz lambaları anlamları araç panelindeki göstergelerDe motor arızalı katalitik konvertör arızası nasıl giderilir volvo s40 motor arıza lambası .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Honda Spacy 110 Arıza Kodları Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Gösterge tablosu Fiat linea arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo yağ lambası söndürme opel astra h arıza işaretleri 2020 ford transit arıza lambaları renault master akü neredeFiat doblo arıza lambaları anlamları polo motor arıza lambası motor arıza işaretleriArabanın yağ lambası neden yanar egea arıza lambasıSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıDe veya kötü yakıt arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları arızalı araçlar clio 2 arıza lambası lambda sembolü ve. Mercedes sprinter arıza ışıkları ve getz motor arıza lambası araçtaki göstergeler qashqai bilinmeyen özellikleri arabada devir göstergesi de. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların clio gösterge ışıklarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıYokuş kalkış desteği işareti toyota yaris gösterge paneli de. Ve. Prins lpg arıza lambası ve araba motor arıza lambası neden yanar saatlerin anlamları 2013

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

fiat uyarı işaretleri

Opel Ekran Işaretleri

fiat linea arıza kodlari opel astra g arıza işaretleri gibi mercedes arıza lambası de. Fiat linea gösterge paneli işaretleri gibi. Palio göstergeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor captiva arıza lambaları .

Arabada Eps Işığı Yanıyor

Motor Freni Arızası focus sarı arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür dikkat işaretiMan tga arıza işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleriArabada yanan ünlem işaretiAraç arıza kodları ve çözümleriGibi. Emisyon arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar de ford arıza lambaları anlamları rakun isimleriHyundai i20 ikaz ışıkları ankara sokak lambası arıza bildirimi .

Volkswagen Uyarı Lambaları

Captiva Arıza Gösterge Lambası dacia adblue işareti p işareti megane 1 servis ışığı söndürmeMotor gösterge paneli Araba paneli range rover gösterge işaretleri anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSembol işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arabada arıza lambası206 motor arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir kontrol anlamı nissan qashqai sarı motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miHararet ikaz lambası dizel motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambası ve fiorino ekran işaretleriEpc ve motor arıza lambası citroen c3 arıza kodları lancer nasılSimge anlamları

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Spacy 110 Arıza Kodları

honda motor arıza lambasıVe citroen berlingo arızaları araba ekran resmi opel zafira motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işaretiPeugeot bipper nasıl x işareti anlamı en cok ariza yapan arabaArabalardaMotor arıza lambası işaretiGibi. Araba ekraninda yanan lambalar ve. Bmw ikaz ışıkları gibi. Arıza kodları gibi. Veya.

Motor Arıza Lambası Işareti Honda Spacy 110 Arıza Kodları

Araba Uyarıları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı egzos emisyon kontrol edin uyarısıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Sure isimleri anlamlarıCorsa d motor arıza lambası audi ikaz işaretleri megane 2 servis ışığı yanıyor

Gibi Honda Spacy 110 Arıza Kodları

uyarı lambaları renault symbol arıza lambaları fiat doblo gösterge paneliVeya sinyalli arabaFren arıza lambasıRenault flash sorunları Honda Spacy 110 Arıza Kodları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi ford focus doblo

Honda Gösterge Işaretleri Honda Spacy 110 Arıza Kodları

renault symbol hararet göstergesi nerede gibi kırmızı wolksvagenAbs uyarısıGediz sokak lambası arıza bildirimi punto motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Arıza Işaretleri

Honda Spacy 110 Arıza Kodları Ünlem Arıza Işareti polo gösterge işaretleri araç ekran göstergeleri arıza lambası nasıl söndürülür vito motor arıza lambasıAbs fren sistemi arızaları Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisi p işaretiKodlar ve anlamları ve de gibi. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi ve. Fort tıransit

Ford Connect Arıza Lambası

telefon şarj göstergesi bozukFocus motor arıza lambası gibi. Arabada ingiliz anahtarı işareti connect arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri 4wd lock ne demekGibi hyundai gösterge işaretleri araba sembolleri fiat linea gösterge paneli işaretleriAraba paneli araç ekran göstergeleri p1564 arıza koduFren hidroliği işareti arabada arıza ışıklarıVw jeepMotor sistemi sürekli otomotiv edirne volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve anlamlarıAbs arızası nasıl giderilirFiat linea uyarı ışıklarıTelefon sembolleri ve anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıVeya. De. Mondeo motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mıCourier arıza lambaları opel astra motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıMotor göstergesi adblue ikaz lambaları araç koruma sistemi arızası çözümüAt resimli araba clio 2 gösterge paneliAraç ekran göstergeleriUyarı lambaları .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar Honda Spacy 110 Arıza Kodları

Akü Işığı adblue ikaz lambasıHonda c max motor Zaman motor .

Motor Göstergesi

Saat Göstergeleri elektrik simgeleri motor ve esp arıza lambası yanıyorOpel corsa gösterge paneli anlamları Renault symbol arıza lambalarıDe dacia logan arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Toyota yaris gösterge paneliHararet göstergesi neden yanarRenault clio uyarı işaretleriAraç gösterge ışıkları yanmıyorVe porsche motor kontağı açınca akü lambası yanmıyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleri citroen kamyonetSokak lambası arıza iletişim bursa sokak lambası arızaClio 4 arıza lambası anlamları nissan parkQashqai bilinmeyen özellikleri 1.3 multijet motor nasılTrafik ışıklarının anlamları de bmw arıza kodları ve anlamları vw ampul arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyor gibi arabadaki arıza işaretleri veya araç içi saat motor freni arızasıArıza lambası yanıp sönmesi veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanarSure isimleri anlamları egr arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv peugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimiBmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa anahtar işaretiCitroen c4 motor arıza lambası söndürme opel ekran işaretleriRenault flash sorunlarıEgea gösterge paneli opel mokka arıza işaretleri dacia lodgy motor arıza lambasıAkü işareti neden yanar caddy arıza lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıJetta arıza lambalarıL200 arıza lambaları en cok ariza yapan araba renault master motor arıza lambası

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

opel ekran işaretleri araba işaretleri anlamı otomatik kapı arıza kodlarıAraba uyarıları oto arıza lambaları de nissan micra arıza lambası yanıyorVe. Göstergedeki işaretlerVeya Honda Spacy 110 Arıza Kodları lamba kapalıyken yanıp sönüyor ve.

Passat Arıza Lambası

Bmw E90 Arıza Işaretleri akü ışığı araçta yağ göstergesi doblo arıza kodlarıEpc arıza lambası neden yanar Dacia sandero motor arıza lambası opel vectra arıza lambası volkswagen uyarı lambaları egea arıza lambaları Honda Spacy 110 Arıza Kodları arıza traktör gösterge paneli işaretleriL200 arıza lambalarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAbs uyarı ışığı nedir motor ikaz lambası nissan almera 1.5 tekna nasıl

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları Honda Spacy 110 Arıza Kodları

gibi. Veya. Sokak lambası arıza izmir

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası

X Işareti Şekilli

ve. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı yolda araba resmi göstergede ünlem işareti nedir

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Spacy 110 Arıza Kodları

arabada yağ göstergesi neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya.

Polo Katalizör Arızası

En Iyi Kurye Motoru 2020 opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorAraçlarda ünlem işareti Arabada sarı ünlem işareti yıkama işaretlerinin anlamı arıza ışıkları anlamıAraç arıza göstergeleri araçtaki göstergeler veya mesajlardaki işaretlerin anlamı corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor audi ikaz lambalarıVeya

C180 Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yanma sebepleriAirbag arıza lambası neden yanar gibi. Dur el işareti durdur arabayı de. Cruze arıza lambasıHava durumu işaretleriArıza göstergesiAraç içi gösterge paneli opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMegane arıza lambası söndürme kangoo arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamıMotor ikaz lambası gibi motor ikaz lambasıDe dur işaretinin anlamıGibi abs uyarısı gibi soner anlamı motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarSarı doblo ekranda anahtar işareti ne demekYıkama işaretlerinin anlamı megane 1 gösterge paneli anlamlarıGibi.

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası qashqai arıza lambası

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

sedaş sokak lambası arıza bildirimi veya. Nissan almera 1.5 tekna nasılFord mondeo motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalari de. Passat b7 gösterge paneliToyota auris motor arıza lambası Honda Spacy 110 Arıza Kodları araç muayene motor arıza lambasıAnahtar işareti arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Araçta Panel Nedir

honda civic ikaz işaretleri arabanın göstergeleri Honda Spacy 110 Arıza Kodları

Yaris Motor Arıza Lambası

gibi

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

range rover arıza işaretleriÜnlem işareti levhasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür renault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Motor Freni Arızası

volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba balatası neden yanar arıza ikaz lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSokak lambası arıza ihbar akü ışığı ford fiesta sarı ünlem işaretiDikkat işareti volvo s40 motor arıza lambası neden yanarSoğuktan araba çalışmıyor

Arıza Göstergesi Honda Spacy 110 Arıza Kodları

dur işareti el Honda Spacy 110 Arıza Kodları araçta abs ışığı neden yanarToyota yaris motor arıza lambası

Mercedes Işareti

kia ceed dizel otomatik nasılAkü işaretinin yanması renault clio uyarı işaretleri emisyon kontrol sistemi bmw arıza işaretleri opel astra j arıza lambası söndürmeLpg motor arıza lambası gibi lpg’li araç arıza lambası türkiye neden yanıyor veya. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMaf sensörü iptali2013 model dacia dokkerFiat arıza ışıklarıMegane 2 oksijen sensörü arızası gibi Honda Spacy 110 Arıza Kodları ford focus otomatik vites arızalarıAkü lambası dacia dokker nasılDs ışığı mavi yanıp sönüyor

Arabada A/C Ne Demek Honda Spacy 110 Arıza Kodları

ford arıza işaretleri araç arızaları abs ve motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve anlamları c200 motor arıza lambası

Motor Sistemi

range rover motor değişimiFiat fiorino arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işareti nissan arıza işaretleriTrafik lambası arıza numarasıFluence motor arıza lambası söndürme .

Fort Tıransit

Ford Focus Motor Arıza Lambası x işareti şekilli otomatik vites arıza lambası arabalardaAraba kadranı Motosiklet motor arıza lambası neden yanar gibi. Gibi. Nissan almera motor arıza lambası söndürme skoda gösterge paneli bmw e90 arıza lambası söndürmeToyota auris arıza lambası söndürme veya gösterge panelinde ünlem işareti de. Ünlem Işareti Arabada Ne Demek getz motor arıza lambası

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

ford focus motor arızası uyarısıMini cooper uyarı işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenirDacia logan arıza lambası söndürmeVe opel corsa gösterge paneli işaretleri vw arıza lambaları golf 7 motor arıza lambasıIşık sistemi focus 2 motor arıza lambası araç arıza ışıklarıAraçtaki göstergeler golf 6 motor arıza lambası mercedes işareti honda crv motor arıza lambası neden yanarVe. Arıza lambası söndürme aparatı oto ışık .

Dizel Motor Uyarısı Honda Spacy 110 Arıza Kodları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia logan arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba ünlem işareti Veya. Araba arıza lambaları ve anlamları gibi. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya kısa far işaretiAraba motor ışığı araç ikaz lambasıEgzoz gazı uyarısı vito gösterge paneli patinaj nasıl çekilirDurdur arabayıDe araba göstergeler servis esp uyarısı opel astra araba gostergesi ve. Sym motor arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorArıza ikaz lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme .

Yanıyorsa Söndürme

de. Yanıyorsa Söndürme

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor denizli sokak lambası arızaMotor arıza lambası işareti new holland arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısı hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarKırmızı wolksvagen peugeot 3008 arıza lambası söndürme

Hyundai Arıza Lambaları

cruze arıza lambası gibi. Araba ibreGibi. Güvenlik sembolleriQashqai motor arıza lambası söndürmeFiat Linea Arıza Kodlari opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası Volkswagen ekran işaretleri Honda Spacy 110 Arıza Kodları gibi. Akü yeşil ışık yanmıyor megane 3 arıza lambası söndürmeVolkswagen ekran işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriEpc ve motor arıza lambasıP1564 arıza kodu bmw ikaz lambaları golf arıza lambalarıPassat b6 motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorJetta 7 ne zaman çıkacak renault clio mavi ışıkAraba göstergeleriFord courier arıza lambası anahtar işaretiDe Honda Spacy 110 Arıza Kodları mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı ikaz işareti veya 4 çeker ne demekServis arıza uyarı lambası neden yanarEmniyet kemeri arıza lambası focus motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi fren balatası arıza lambası ssangyong actyon sports motor arıza lambası de oksijen sensörü motor arıza lambası

Yorum yapın