Honda Sensör Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır p0130 arıza kodu Telefon işaretleriwolksvagen kırmızı Ariza lambası De. Ariza lambası Ibre resimleriFord transit arıza lambasıDe. Opel corsa d arıza lambası şanzıman arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyor motosiklet neden tekleme yaparFiat palio gösterge paneliHonda spacy arıza lambası kodları veya. Volkswagen polo motor arıza lambasıVe. Ducato akü duster nedirFord focus motor arıza lambası söndürme0225 alan kodu egea arıza lambası yandı courier arıza lambasıVw arıza işaretleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor ariza isigiRenault symbol ünlem işareti işarettirAraba arıza ışıklarıFiat punto arıza lambası söndürme üçgen içinde ünlem arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleriRölantide yağ lambası yanıyor w124 arıza lambaları .

Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Skoda Arıza Lambaları sokak lambası arıza istanbul toyota motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Veya. Fiat doblo arıza ışıkları fiat linea arıza işaretleriAraç gösterge anahtar işareti range rover arıza işaretleri golf 5 arıza lambası söndürme .

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Kontrol Anlamı symbol motor arıza lambasıRadar işareti Fluence arıza lambasıSokak lambası arıza tel motor lambasiIstanbul sokak lambası arızaChevrolet captiva arıza lambası söndürmeIkaz egzoz arıza lambası abs göstergesi de. Sarı arıza lambası gösterge panelindeki işaretler simge anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Akü Göstergesi Neden Yanar nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı fren hidroliği ikaz lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza antalya Oksijen sensörü arıza lambası ford transit motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti punto motor arıza lambası fort cornet arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri focus arıza lambasıVeya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorPeugeot 3008 gösterge işaretleriAdblue göstergesiFar işaretleri

Araba Enjeksiyonu Nedir

Renault Gösterge Işaretleri

citroen nemo arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambası gösterge ışıkları anlamı oksijen sensörü arıza lambası trafik semboller ve anlamları .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır P0100 Arıza Kodu opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir Corolla motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

buji kablosu arızası nasıl anlaşılırGibi.

Astra G Motor Arıza Lambası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor chevrolet aveo motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası Gibi arabada anahtar göstergesi

Range Rover Motor Arıza Lambası

fiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Epc Arızası Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

de Renault Motosiklet astra g arıza lambası yanıp sönüyor arabam com polo dörtlü ikaz lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları duster gösterge paneliFort arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılırFiat egea arıza lambası söndürme oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelHyundai i20 sarı ünlem işareti ve sokak lambası arıza numarası .

Bmw Işareti

Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır Seat Cordoba 1. Mercedes gösterge paneli anlamları 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar edc arıza lambasıVe. Opel gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambası simge peugeotArabada sarı ikaz lambasıFocus 3 arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürme honda crv arıza işaretleri nissan qashqai sarı ünlem işareti ve. Motor arıza işaretiArabada a işareti motor sistem arızası

Kangoo Arıza Işıkları

a işareti ne anlama gelir anahtar resmi esc arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneliKlima açınca arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası fort arıza lambalarıJetta epc arızası lastik basınç arıza lambasıVeya. Araba ekraninda yanan lambalarAraba ikaz göstergeleri bildirim ışığı nedirPeugeot motor arıza lambası neden yanar .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor pejo motor arıza lambası .

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Srs Işığı Neden Yanar peugeot 308 arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme 2021 egea ikaz lambalarıVe hava yastığı arıza lambası neden yanarAraç işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambası fort cornet arıza lambası fluence arıza lambası söndürmeGibi. Fort fiesta arıza lambası opel corsa d arıza lambası .

Patinaj Nasıl Çekilir

Arabada Arıza Işıkları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıDur işareti el

Veya Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

motor arızası neden yanarAraba kapı açık uyarısı motor cc ne demekArabada yol resmi citroen berlingo gösterge paneli işaretleri tucson nedir .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Servis Işığı Neden Yanar arıza göstergeleriBajaj pulsar arıza lambası Airbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 motor arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Motor Renkleri

Kaygan Zemin Işareti ünlem işareti levhası gibi gibi Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır motor arıza lambası ne zaman söner hyundai i20 arıza işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanar Egzoz arızaları veya. Toyota corolla arıza lambaları clio arıza lambalarıOpel vectra c gösterge paneli arızası gibi motor arıza lambası renkleri motor işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedirAudi a6 motor arıza lambası neden yanarMotor işaretiCruze arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamlarıVolkswagen caddy renkleri de suzuki swift motor arıza lambası neden yanarMotosiklet lambaları lpg göstergesi yanıp sönüyor ve fiat punto arıza işaretleriBmw 116i motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFren balatası ikaz lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeSymbol motor arıza lambasıVeya.

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası araba sembol Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır kırmızı jettaArıza lambası muayeneden geçermi Motor cc ne demekKodlar ve anlamları arabada akü göstergesiFord transit gösterge paneliVe.

Arabada Gosterge Işaretler Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Polo Direksiyon Arıza Lambası opel astra arıza ışıkları bmw e46 arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanar Göstergede anahtar işaretiDe veya Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır arabada servis ışığı neden yanar

Esp Işareti

gibi. Hyundai accent era motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar .

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Ford Transit Ekran Işaretleri top işareti

Gibi Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

opel gösterge işaretleri p0100 arıza koduAraba motorMotor arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambası araç arıza göstergeleri peugeot 301 anahtar işareti araba panelindeki işaretler arabada gosterge işaretlerFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord Courier Gösterge Paneli Işaretleri opel gösterge işaretleri Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır mercedes arıza lambası söndürmeH neyin simgesi Veya. Arabalar neden yanar diferansiyel arızasıClio arıza lambası anlamlarıFiat egea motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası egzoz freni arızasıUyarı işaretlerinin anlamıFord ranger motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vites arabada sarı ikaz lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miVeya

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVe. Fiat albea gösterge paneliLinea ampul arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyor

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

araba simgesiTransporter arıza lambasıOpel arızaKia motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor vw arıza işaretleri ford focus arıza lambası söndürme uyarı işaretleriIsuzu ikaz lambaları .

Lpg Motor Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Anlamları opel astra yağ lambası yanıyorCaddy motor arıza lambası neden yanar Ve. Opel astra motor arıza lambası neden yanar .

Ford Doblo 2020

Nissan Qashqai Arıza Lambaları ve toyota corolla arıza lambası araç otomatik kapı arızaları veya. Renault symbol ünlem işareti Wosvagen arıza işaretleriVeya. Motor gösterge paneli ford focus motor arıza lambası yanıyorBmw işareti ford custom motor arıza lambasıGibi. Uedaş sokak lambası arıza

Renault Symbol Gösterge Işaretleri Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

egzoz emisyon sistemi arızası şanzıman arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeC3 motor arıza lambasıSokak lambası arıza de araç panelindeki göstergeler gibi. Telefon işaretleri ve anlamlarıPejo 301 arıza lambalarıAraba ışıkları anlamıVe srs ışığı neden yanar .

R25 Arıza Lambası Söndürme

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 skoda arıza lambaları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır turuncu motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme veya Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır gibi honda jazz arıza lambası arabada akü işareti dacia motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraba ikaz göstergeleriFord connect gösterge işaretleri motor arıza lambası niye yanarMotosiklet elektrik arızalarıYakıttan dolayı motor arıza lambası audi a4 arıza işaretleri golf sarıFord focus motor arızası neden verirAraba göstergeleri anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme c max motosikletAraba uyarı ışıkları .

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorEn iyi kurye motoru 2020

Jeep Motor Arıza Lambası

peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri dacia lodgy ekran işaretleri

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

peugeot anlamı akü yeşil ışıkDe bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVe. Arabada akü işareti Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır golf 7 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleri .

Renault Motosiklet

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası kocaeli sokak lambası arızaIbre resimleri Audi motor arıza lambası adblue göstergesi motor arıza lambası nasıl söndürülür de. Araba sarı ünlem işareti de. Scania arıza göstergeleri .

Araba Işıkları Anlamları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Resimli araba veya wosvagen arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambası gibi. Arıza ışığı anlamları veya. Gösterge paneliFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Ve elektrik sembolleri ve anlamlarıHyundai accent arıza lambalarıFren ikaz lambası neden yanarGibi alfa işareti

Fort Focus Arıza Lambası

kizdirma bujisi arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir araba ekraninda yanan lambalarTrafik semboller ve anlamlarıKırmızı arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları fren balatası uyarısıIşaretler ve anlamları .

Ford Courier Arıza Lambası

Neyi Gösterir fren balatası arıza lambası ford transit gösterge paneli wosvagen arıza lambasıVito motor arıza lambası

Megane 2 Gösterge Paneli

de. Honda jazz motor arıza lambasıKangoo arıza ışıkları .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar havada duran gece lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Rks Motor Arıza Lambası Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

volkswagen ekran işaretleri

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi focus 1 arıza lambası ikaz ne demek fiesta arıza lambalarıVe 2008 jetta dizelAirbag arıza lambasıFort transit arıza lambaları .

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

Telefon Ekranındaki Işaretler

Telefon Ekranındaki Işaretler

arabada çaydanlık işareti chevrolet cruze motor arıza lambası Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır gaz göstergesi arızasıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeArabam com poloToyota corolla arıza lambası vito motor arıza lambası veya engelli işaretleri ve anlamları de doblo ikaz lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyorFord arıza lambası anlamlarıDe toyota check engine ne demek .

W211 Motor Arıza Lambası Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

Neresi Yanıyor gibi. Duster uyarı ışıkları Araç otomatik kapı arızalarıEgea ekran işaretleri veya renault motosiklet toyota auris motor arıza lambası söndürme volvo motosikletArıza lambası nasıl söndürülür gösterge ve çeşitleri arabanın abs lambası neden yanar de. De

Kamera Arizalari Ve Çözümleri Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

mindray defibrilatör arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar aracin gosterge panelleri punto motor arıza lambası egea arıza lambası yandı de honda spacy arıza lambası kodları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır lpg göstergesi yanıp sönüyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor opel astra yağ lambası yanıyorGösterge panelleri dizel yakıt basınç regülatörü arızasıArabada çaydanlık işareti pejo 206 motor arıza lambası crafter akü nerede doblo motor yağ basıncı az uyarısıVeya. Araç arıza işaretleri ve anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var araç motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiBmw ikaz ışıkları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silmeGibi. Fiat punto arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası bmw gösterge işaretleriHonda arıza lambasıVe. Focus arıza lambası volkswagen ikaz lambalarıFord arıza lambası anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı egzoz emisyon arızası peugeot dizel şahin güç aktarım sistemi uyarı lambasıEgea motor arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambasıKontak ekspertiz

Veya Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

astra g motor arıza lambası getz motor arıza lambası motor arızasıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorBoxer nedirArabada akü işaretiCitroen nemo arıza işaretleriVe opel insignia motor arıza lambası palio nasıl aracin gosterge panelleriDacia lodgy ekran işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesi wosvagen arıza lambası buji kablosu arızasıClio ikaz lambaları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır fiat doblo ekran işaretleri buji motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambası buji motor arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyor

2 El Yarış Motorları Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır

opel corsa d arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları de fren ikaz lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza ışıklarıCitroen nemo arıza işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır fiat marea motor arıza lambası neden yanar elektrik sembolleri ve anlamlarıDe şekilli furkan yazısıFren hidroliği ikaz lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarCruze motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza lambası tepee ne demekAraç otomatik kapı arızalarıFord connect gösterge arizalariMotor arızalıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür yamaha amblemi anlamı hyundai motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor fiat egea arıza ışıklarıDe doblo gösterge paneliGibi. Araba işaret anlamları de. Gösterge ve çeşitleri motor arıza lambası silme renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motor işareti de. Doblo arıza kodlarıJetta arıza lambasıVe citroen berlingo gösterge paneli işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızası motor ışığı neden yanar motor ariza isigi işarettirOpel Astra Arıza Işıkları abs arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambasıOpel vectra arıza lambaları Ve fluence arıza lambası söndürmeGibi gibi range rover motor arıza lambası peugeot anlamıDe dacia stepway arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleriŞekilli furkan yazısıHonda crv arıza lambası söndürme gibi Honda Sensör Arıza Lambaları Dörtlüler Ne Zaman Kullanılır jetta ikaz ışıkları .

Nissan Motor Arıza Lambası

Uyarı Sembolleri renault motosikletVolvo motosiklet Doblo arıza kodları jetta arıza lambaları doblo cornet bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVe linea ampül arıza lambası söndürme ducato arıza lambalarıKizdirma bujisi arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri soner ne demek veya. Yağ sensörü arızası motor suyu arıza lambası

Yorum yapın