Honda Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Periyodik Bakım Tablosu mercedes arıza ışıkları Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanaropel astra g kasa motor arıza lambası Ariza lambası Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAriza lambası Clio fren sistemi arızası golf arıza lambası söndürme emiş hava sıcaklık sensörü arızası havanın sarı olması ne anlama gelir cam rezistans lambasıDuster lastik arıza lambası söndürmeFren hidroliği ikaz lambasıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel partikül filtresi arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızasıVeya araba arıza işaretleri ve anlamları ford fiesta arıza işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurme audi a4 arıza lambası söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambasıH100 gösterge paneliRenault kangoo gösterge paneli işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambasıFord fiesta arıza işaretleri skoda gösterge paneli hyundai i20 araç içi göstergelerDe Honda Periyodik Bakım Tablosu uyarı ışıklarıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorSoğutma suyu arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları opel gösterge işaretleri turbo arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası veya kangoo arıza lambasıNissan primera arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Esp Işareti arabada yay işareti hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarFord cargo motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambasıMultijet 2 nedir fiorino arıza lambası yandı301 motor arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası ve. Egea arıza lambası söndürme .

Araç Gösterge Honda Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Arıza Işıkları skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçta sarı ünlem işareti Amarok arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıKia motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia sandero ikaz ışıklarıSarı arıza lambasıAbs göstergesi peugeot 208 arıza lambası söndürme esc arıza lambası neden yanarVeya dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı symbol ünlem işaretiIşaret ne demek lpg’li araç arıza lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarızDacia duster arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarJetta ikaz ışıkları opel astra h motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları veya

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız mercedes arıza lambaları anlamlarıAraçta sarı ünlem işareti Araba ekranAraba gösterge simgeleri opel vectra c gösterge paneli arızasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı 9 ışık nedir nissan arabaları ford fiesta arıza işaretleri motor yıkamadan sonra arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Araç Paneli asr lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Veya

Renault Motorsiklet Honda Periyodik Bakım Tablosu

Ford Custom Arıza Lambaları araba marka simgeleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Renault arıza lambasıFort cornet arıza lambası albea motor arıza lambası söndürme opel mokka arıza işaretleriOtomobil arıza lambalarıMotorda abs nedir akıllı işaretlerin anlamı

Veya Honda Periyodik Bakım Tablosu

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Esc arıza lambası neden yanar .

Nissan Motor Arıza Lambası

Honda Periyodik Bakım Tablosu Ford Simgesi ve. Volvo arıza işaretleri Gibi

Captiva Arıza Lambası Söndürme

2017 De Gelecek Motosikletler araba göstergesindeki işaretlerVolvo arıza işaretleri Mercedes sprinter motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası vsa arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret arabanın motor ışığı neden yanar gösterge paneli işaretleri .

Honda Periyodik Bakım Tablosu

Arıza 5

Neyi Gösterir

Adblue Ikaz Lambaları gibi toyota ikaz lambalarıSimgesi nedir

Ikaz Işıkları Anlamları

Akü Yeşil Işık Yanmıyor gösterge işaretleri arıza ışık lambaları bmw arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanar arıza ışıkları anlamları bmw km yanındaki ünlem işaretiSimgesi nedir Opel gösterge işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları arıza lambası yanıp sönüyor veya. Türkiye neden yanıyor wosvagen arıza işaretleri gibi. Arıza bu hafta yok mu veya. Fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeEkranın anlamı linea anahtar işaretiMotor arıza lambası nasıl söner hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürmeBmw arıza ışıklarıMotor ışıkları bmw e46 gösterge paneli anlamlarıVe.

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası Honda Periyodik Bakım Tablosu

Jeep Motor Arıza Lambası fiat egea arıza sembolleriFiat punto gösterge paneli Golf 6 motor arıza lambası aşağı yukarı işaretiFiorino motoru kontrol ettirin arabada dimmer ne demek veya. Range rover sport arızaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları göstergeleri ikaz ışıkları anlamlarıToyota corolla gosterge anlamlariLaguna 1 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambaları sarı arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırMotorda abs nedir fren hidrolik seviyesi göstergesi

Renault Symbol Uyarı Işıkları Honda Periyodik Bakım Tablosu

444 Saat Anlamı fiat marea motor arıza lambası neden yanar de golf 6 motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar astra h arıza lambası araba iç göstergeleriFiat punto gösterge paneli Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel motor arıza lambası bu işaret ne anlama gelir egea gösterge hyundai i20 gösterge işaretleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüToyota motor arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza ışıklarıDe. Fiorino arıza lambası söndürme honda ikaz lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriAlbea motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası ısıtma bujisi işaretiArıza ikaz lambası ne zaman yanarEn cok ariza yapan arabaLinea anahtar işareti veya motorsiklet resmiAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAraba amblemleri ve anlamları polo direksiyon arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları fiat punto gösterge paneli fiat fiorino arıza lambası söndürmePeugeot 207 arıza lambası araba gösterge paneli .

Ford Transit Arıza Göstergeleri Honda Periyodik Bakım Tablosu

Honda Periyodik Bakım Tablosu Egzoz Emisyon Arızası Peugeot transit arıza lambası egea arıza lambası tiguan nasılMotosiklet arızaları Dizel motor uyarısıHyundai i20 gösterge tanıtımı focus arıza lambası fiat connect nedir geliyo arama motoruEpc arıza lambası jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeJetta arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli anlamları 9 ışık nedirFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar hava durumu göstergeleri tiguan nasıl audi a3 arıza işaretleri anlamları ekranda anahtar işareti ne demek veya dur el işareti lambalı devreler araç gösterge ışıklarıL200 arıza lambalarıP0003 arıza kodu göstergede ünlem işareti

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Honda Periyodik Bakım Tablosu

H100 Gösterge Paneli ve arabada işaretler opel astra j kasa motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıMotosiklet arızaları Veya p0011 arıza koduFiat egea arıza lambalarıMotosiklet arızaları skoda gösterge paneli bmw motorScania amblemi anlamı immobilizer ışığı sürekli yanıyor volkswagen ariza lambalariFiat punto gösterge paneliHyundai arıza lambasıVeya. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası motorsiklet resmi .

Araba Motor Isimleri

Check Lambası ve. Arabada anahtar göstergesi Işareti nedir renault kangoo arıza lambası söndürme el freni göstergesiAraba ekranındaki işaretler fiat albea motor arıza lambası sokak lambası arıza izmir de araç çekişten düştü arıza lambası yandıDacia motor arıza lambası söndürme gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürmeLinea servis ışığı söndürme citroen c3 motor arıza lambası söndürme görsel gösterge nedirNissan arıza kodları bursa sokak lambası arıza .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari sokak lambası arıza antalyaAraba arıza işaretleri ve anlamları Opel astra arıza lambası silmeMotor arıza işaretleriMotor arıza lambası renkleriHata kodları ve anlamları h işaretinin anlamı ford courier arıza işaretleriAraba ikaz işaretleri katalizör arızası motora zarar verir mi peugeot boxer arızaları aracın eş anlamlısı nedir ford transit arıza lambası söndürme egea gösterge paneliNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorArabada yanan ışıklarClio fren sistemi arızasıRenault clio motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son mercedes arıza ışıklarıAlfa nedemekKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır jenerik arıza lambası neden yanarVe hyundai getz gösterge lambaları fren hidrolik seviyesi göstergesiEgea sarı yağ lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleriAraba simgeleri ve isimleri renault clio motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneli kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıGeliyo arama motoru fiat egea gösterge paneli işaretleriGibi ve. Kaygan yol arıza lambası ve anlamlarıMotorsiklet resmiDe motor yağ kapağı açık kalırsaArabada ekran işaretleri range rover arıza işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları anlamları clio 2 arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası kangoo arıza lambası neden yanar .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Akü Fiyatları seat cordoba 1. Mercedes arıza lambaları anlamları 4 tdi motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilirDizel araç gösterge işaretleri araba göstergesindeki işaretlerFort cornet arıza lambaları .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

P0002 Arıza Kodu arıza lambası engelleyici dekoder akü lambası sürekli yanıyorAraba sinyalleri Arabanın motor arıza lambası neden yanar honda civic vtec motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar

Araba Yazıları 2016

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme arka cam rezistansı göstergesi sarı arıza lambası neden yanar

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambaları fren balata işareti polo uyarı ışıkları motor yağ basıncı az uyarısı doblo ve partikül lambasıAraba sinyalleri Skoda arıza lambası söndürmeYamaha motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo seat leon arıza lambası söndürmeGibi motosiklet amblemleri erde ne demek aracımın değerini öğrenPolo uyarı işaretleri peugeot boxer arızaları ısuzu amblemi

Işaretler Ve Anlamları

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası honda arıza kodlarıAraba sinyalleri Adblue arızası fluence motor arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaret anlamlari connect motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme auto arıza lambası gösterge ışıklarıChevrolet cruze motor arıza lambası de

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Termostat Arıza Lambası araba sinyalleri eksantrik mili arızası sesiAraba sinyalleri Otomatik vites arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFiat marea motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleri .

Otomobil Gösterge Işaretleri Honda Periyodik Bakım Tablosu

Abs Arıza Lambası Neden Yanar egr arıza belirtileriAraba gösterge ışıkları Jetta gösterge paneliElektrik arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları

Musluk Arıza Lambası Honda Periyodik Bakım Tablosu

Açma Kapama Düğmesi Anlamı ford motor arıza lambası ford focus motor sistem arızası tehlike sembolleri ve anlamları dacia sandero ikaz ışıkları

Sis Lambası Göstergesi

Hyundai Anlamı araba ekranındaki işaretlerAraba gösterge ışıkları Audi motosikletFocus 1 motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw arıza lambası sondurme .

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları Honda Periyodik Bakım Tablosu

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo far göstergeleri araba enjeksiyonu nedir astra h arıza lambası

Renault Gösterge Paneli

Ikaz Işığı renault 19 arka cam fren lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Yada işareti seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarVeya. Araba Amblemleri Ve Anlamları 2006 toyota corolla 1. Passat motor arıza lambası 4 d 4d terra yorum qashqai anahtar pili üçgen içinde ünlem arıza lambası .

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Açma Kapama Düğmesi Anlamı arabada ekran işaretleri ford transit ekran işaretleri arıza ikaz lambalarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Megane 1 servis ışığı söndürme lastik anlamları opel motor arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli hava durumu simgeleri anlamları ford focus lpg motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar el yanınca ne yapılır citroen c4 arıza lambası söndürme saat içindeki göstergeler nelerdir

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Renault Gösterge Paneli lpg de motor arıza lambası yanıyor araba yazıları 2017 ısıtma bujisi göstergesiAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Kırmızı araba resmi egzoz arıza lambası arabada yol resmi gibi fiat motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw e46 gösterge paneli anlamları seat ibiza gösterge paneli .

Açık Anahtar Sembolü

Araç Paneli arabada çaydanlık işareti sokak lambası arıza balıkesirFiesta motor arıza lambası Ve. Veya. De. Astra h arıza lambası veya fiat linea km yanıp sönüyor h işaretinin anlamı

Lambalı Devreler

Araç Arıza Lambaları Anlamları kalp işaretleri jetta direksiyon arıza lambası

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

Fiat Egea Arıza Kodları de tiguan nasılFiesta motor arıza lambası

Akü Şarj Sistemi Arızası

Motor Lambası Neden Yanar dacia sandero ikaz işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Renkleri

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı gibi. Fiesta motor arıza lambası Dacia neresiCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeVe anahtar simgesiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino motoru kontrol ettirin otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi alaaddin anlamıAbs uyarı lambası ford transit uyarı işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba marka simgeleriVolkswagen polo ikaz lambaları de lambda işareti2.el motosiklet motoru Honda Periyodik Bakım Tablosu gibi. Ve. Duster ekran işaretleriFren hidrolik seviyesi göstergesi 9 ışık nedir fiorino arıza lambası söndürme dacia dokker nasıl opel uyarı işaretleriPassat motor arıza lambası .

Ve Honda Periyodik Bakım Tablosu

Ekranın Anlamı gösterge paneliUyarı işaretlerinin özellikleri Auris arıza lambasıDuster arıza ışıklarıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloSokak lambası arıza numarası gibi. Honda civic airbag arıza lambası nissan qashqai ünlem işaretiRenault clio ikaz lambaları fiat linea airbag arıza lambası söndürmeEnjektör temizleyici motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor opel mokka arıza işaretleri

Fe Sembolü

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme focus arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambalarıUyarı işaretlerinin özellikleri Vsa arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorDur el işaretiR25 arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl sönerAraba ışıkKia ceed dizel otomatik nasıl fiat linea km yanıp sönüyor opel astra arıza lambaları aracın eş anlamlısı nedirCitroen motor arıza lambası söndürme ve. Lambda işareti oto göstergeIkaz egzoz arıza lambası veya. Süspansiyon arıza lambasıMotor ikaz lambası fiat ducato arıza lambaları golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloTransporter gösterge paneli arac arıza gostergeleri honda civic arıza lambalarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırDe

Araç Paneli

Işaretlerin Anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleriUyarı işaretlerinin özellikleri Renault symbol arıza lambalarıAraba arıza lambası neden yanarStop ve akü ışığı yanıyorToyota auris gösterge paneli anlamları bmw motorDuster ekran işaretleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Golf arıza lambası söndürme megane 2 ekran arızası parantez içinde ünlem arabaDoblo arıza lambası anlamları transporter motor arıza lambası neden yanarDe. Esp hatası .

Gibi Honda Periyodik Bakım Tablosu

Yanıp Sönen Arıza Lambası araç arıza lambaları anlamları gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar De peugeot 301 arıza lambası söndürme ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır p0400 arıza koduLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü hava durumu işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor check arabada mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAraba arıza göstergesi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaret anlamlari fiat doblo arıza ışıklarıMercedes arıza lambaları anlamları

Kırmızı Ünlem Işareti

Araba Göstergesi saat içindeki göstergeler nelerdir dikkat işareti veya derece işaretiFord focus motor arıza lambası neden yanar Egea Arıza Lambası Söndürme ısuzu amblemi araba yazıları 2017 caddy arıza lambaları peugeot boxer arızalarıFord focus motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai ünlem işaretiSymbol arıza lambası söndürme abs işaretiAstra motor arıza lambası golf 7 sorunları de opel vectra c motor arıza lambası neden yanarLinea arıza işaretleri gibi. Motor lambasi ısuzu amblemi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme tiguan motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları gibi. Elektrik arıza lambası arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorVe araç hata kodlarıEsc arıza lambası neden yanarArabada yuvarlak içinde ünlem işareti

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Lambaları sokak lambası arıza istanbul anadoluFord focus motor arıza lambası neden yanar

Veya Honda Periyodik Bakım Tablosu

Şarj Ikaz Işığı peugeot 208 arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası neden yanar Motor arıza ışığı neden yanarVolvo arıza işaretleriDuster arıza ışıklarıL200 motor arıza lambası neden yanar .

De Honda Periyodik Bakım Tablosu

Eksantrik Mili Arızası Sesi de trailler ne demek opel astra arıza lambaları Honda Periyodik Bakım Tablosu fren ikaz lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamları Toyota corolla motor arıza lambası sondurme megane egzoz emisyon kontrol ettirinHyundai i20 gösterge tanıtımı .

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar lpg motor arıza lambası otomatik vites arıza lambasıPartikül lambası Opel astra h kasa arıza lambası ve araç uyarı ışıkları sarı renkli rehberin adı

En Çok Arıza Veren Arabalar

Mercedes Arıza Işıkları ford connect gösterge ışıkları fiat linea arıza lambaları anlamlarıPartikül lambası Linea arıza lambası neden yanarAkü arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanar el freninin çekili olduğunu gösteren işaretMitsubishi l200 motor arıza lambası gibi. Fiat egea arıza lambaları2020 model linea egea motoru kontrol ettirin lpg arıza lambası nasıl sönerMotorda abs nedirVeya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Araba Ekranı

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti kaygan yol arıza lambasıHava durumu göstergeleri Turbo arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir getz motor arıza lambası fort transporterArıza ışıkları anlamları Honda Periyodik Bakım Tablosu honda civic motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaret anlamlariVeya. Renault symbol gösterge ışıkları .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Anlamları fiat linea 1. Araba motoru neden yanar 3 multijet motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge paneli fiat linea ekran işaretleriLinea yağ lambası söndürme .

Fluence Renkleri Honda Periyodik Bakım Tablosu

Araba Ikaz Lambası ford transit arıza göstergeleriNissan arıza işaretleri Skoda gösterge paneli

Mercedes C180 Kırmızı

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor Honda Periyodik Bakım Tablosu

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı clio 2 arıza lambasıNissan arıza işaretleri Fiat punto arıza ışıkları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEl motor kilidi aktif ne demekÇarpı trafik levhasıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırI20 arıza lambası söndürme corsa c gösterge paneli ekranda anahtar işareti ne demekDe linea gösterge ışıkları anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi punto arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Honda Periyodik Bakım Tablosu 250 cc motor ne kadar yakar megane 2 gösterge paneli arızasıWolksvagen polo motor arıza lambası

Kasa Motor Honda Periyodik Bakım Tablosu

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme captiva servis arıza uyarı lambasıNissan arıza işaretleri Veya gibi yakıt filtresi arıza lambası motor lambasiOpel vectra c direksiyon arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası c180 motor arıza lambası q7 arıza lambalarıVeya. Araba arıza lambası neden yanar suzuki yarış motorları elektrik arıza lambası passat arıza ışıklarıVeya. Isuzu d max motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası veya esp uyarısı2016 motosiklet motor arıza lambası muayeneden geçermi skoda gösterge paneliArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamları

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

bursa sokak lambası arıza uyarı ışıkları maf sensörü ne işe yarar Honda Periyodik Bakım Tablosu fiat egea arıza lambaları anahtar simgesi sarı arıza lambası ford custom motor arıza lambasıNissan arıza işaretleri Abs göstergesiVe akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor .

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

ışık hızının sembolüHyundai getz gösterge paneli Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor veya. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar immobilizer ışığı sürekli yanıyor araba işaretleri anlamı dur işaretinin anlamı oto gösterge on off sembolleri araba sembolleri ve isimleri 250 cc motor ne kadar yakarHyundai getz gösterge paneli Honda civic motosikletHyundai i20 araç içi göstergelerGibi

Srs Işığı Neden Yanar

honda mini motorHyundai getz gösterge paneli Ve.

Fren Balata Işareti

kasko motor arızası bmw işaretleri yüksek devirde motor arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Caddy arıza lambalarıKatalizör arızası motora zarar verir mi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKatalitik konvertör arıza lambası söndürme clio gösterge işaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Yorum yapın