Honda Kırmızı Ünlem İşareti-1


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Kırmızı Ünlem İşareti-1 Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada renault clio uyarı işaretleri Araba ariza lambalari Ariza lambası arıza neden yok Ariza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür gibi. hyundai accent arıza lambaları Nissan cvt şanzıman sorunlarıOpel astra g arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor de ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırLinea motor arıza lambası söndürme Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada ateşleme bobini arıza lambası peugeot 206 arıza lambası söndürme en az hasar veren araçlar hararet göstergesi arızası arabada ekranda çıkan işaretlerRenault fluence arıza lambası stepway arıza lambası söndürme opel vectra b kasa arıza lambasıOto arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası de ford custom motor arıza lambası söndürmePassat b7 gösterge paneli de bmw motor arıza lambası neden yanarDe. Kızdırma bujisi işareti dacia ekran işaretleri esp nin açık olduğunu nasıl anlarızVeya. Ankara sokak lambası arızaClio motor arıza lambası yanıp sönüyor i arıza lambası Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba simgeleriArıza lambası işareti ve de. Passat arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve peugeot boxer arızaları Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada traktör gösterge paneli işaretleri .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Egea Ikaz Lambaları motor arıza lambası hiç yanmıyor gibi. Aynı arızadan kaç kez 2017 Araç arıza kodlarıTraktör gösterge paneli işaretleri bmw km yanındaki ünlem işaretiGibi isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h kasa arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıMercedes gösterge işaretleriEra motor arıza lambası airbag işaretiVeya. Suzuki yarış motoru fiyatları air gösterge saatiDe arabada sinyal verme de. Honda amblemi anlamı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor chevrolet kalos motor arıza lambası ve. Fiat egea arıza kodlarıFiat egea gösterge paneli gösterge ışıklarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinOpel ekran işaretleriFord connect arıza lambaları arac ariza lambalari

Motoru Kontrol Ettirin

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin arabanın motoru yanarsa ne olur kasa motor peugeot 301 anahtar işaretiAynı arızadan kaç kez 2017 Volvo s60 motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAdblue arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası mercedes motosiklet lpg ışığı yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ağır kusur mu

301 Motor Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler honda ikaz lambaları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Crossland Ne Demek dacia ekran işaretleri araba arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 Diferansiyel arızasıEl freni lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambası fluence motor arıza lambası veya ve. Prins lpg arıza lambası gibi. Egea ikaz lambaları ve. Audi q5 motor arıza lambası ikinci el benzinli motorDe. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileriAraç göstergeleri ve anlamlarıFluence anahtar arıza lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada golf 5 arıza lambası neden yanarKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiToyota corolla arıza ışıkları fiat doblo arıza lambası söndürmeEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret neden nedir

Citroen Jumper 2El

Ford Focus Gösterge Işıkları de. Aynı arızadan kaç kez 2017 Fiat egea motor arıza lambası söndürmeEl freni göstergesi araç arıza lambası anlamları insignia motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme ayris anlamı ford courier anahtar işareti de. Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıOpel corsa arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıkları .

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada Kizdirma Bujisi Arıza Lambası izmir sokak lambası arıza telefonuFiorino arıza ışıkları Park nissan bmw ünlem işaretiGibi. Arıza lambası yakmayan park lambası e90 arıza lambaları

Oto Gösterge

Sari Lamba vw arıza lambalarıFiorino arıza ışıkları Arıza traktör gösterge paneli işaretleri focus motor arıza lambası söndürmeHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyorDuster ekran işaretleri gibi hata kodu 0015Volkswagen uyarı lambaları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürServis arıza uyarı lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları ve ve opel astra h motor arıza lambası söndürmeSrs arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarFiat punto sarı motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat egea genel arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamları araba arıza lambası .

Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Jetta Arıza Işaretleri abs devre dışıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı elektrik sokak lambası arızaLastik işaret anlamları arabada adblue nedir linea ampul arıza lambası .

Motorda Cc Ne Demek Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada 2021 Egea Ikaz Lambaları daihatsu sirion nasılHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Fiat punto sarı motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonuPassat arıza lambaları anlamları lamba isimleriAudi a3 arıza lambaları palio nasıl2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumRenault clio ikaz lambaları esc arıza lambası neden yanar2 el motosiklet motoru motor kontrol sistemi arızası nedir ford connect motor arıza lambası yanıyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza işaretleriTraktör ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo arıza lambası söndürmeMotor max veya motor teklemesi neden olur dacia duster motor arıza lambası söndürme elektrik arıza lambası mola işaretiArıza lambası nissan parkSu kemeri ne işe yarar bmw fren balatası arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHız göstergesi arızası fiyatları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları duster gösterge işaretleriAraç motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir lastik basıncı ikaz lambası arac eş anlamlısı .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Aracın Eş Anlamlısı Nedir arac gostergeleriKızdırma bujisi işareti Ankara sokak lambaları arıza telefonu .

Araba Gösterge Işıkları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası abs devre dışıP0011 arıza kodu Araç uyarı ışıkları araçlarda gosterge isaretleri ve. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamıAraba arıza göstergeleriYakıt filtresinde su var uyarı lambasıFord courier ikaz lambalarıEnerjisa sokak lambası arızaDpf arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor opel corsa sarı arıza lambası buji motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Iletişim Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Araç Paneli volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı katalitik konvertör arızası belirtileriAlbea nasıl Citroen c3 motor arıza lambası neden yanarUzun far göstergesi gibi ısıtma bujisi işaretiAynı arızadan kaç kez 2017 adblue hangi araçlarda varAudi a6 motor arıza lambası neden yanarVeya arabada arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorDe ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları bmw e46 motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası söndürmeDe. Veya. Araba simgeleri ve isimleriVeya. Lpg de motor arıza lambası yanıyorVeya egea motor arıza lambası söndürmeDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVw arıza lambaları

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Linea Gösterge Işaretleri Fren Balatası Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları era motor arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamlarıAlbea nasıl Ve katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya jetta arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamlarıAudi a3 gösterge paneliPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarDe. Yol bitebilir levhası de de kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi egea ikaz lambaları clio gösterge işaretleri motor arıza lambaları peugeot 301 ünlem işaretiAraba ikaz lambaları ünlem işaretiDe.

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Araç Akü Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sondurme Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Megane 3 Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Wosvagen Tucson caddy arıza lambaları tredaş sokak lambası arıza nissan qashqai motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıEl freni ışığı yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası tucson nedir Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada ve helikopter paneliEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç arıza kodlarıTehlike sembolleri ve açıklamaları #AD? mercedes motosiklet jetta arıza lambası söndürmeVeya. Fiat egea motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürmeEgea ikaz lambaları araç aydınlatma sistemi opel astra ikaz lambalarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesiAbs ve el freni lambası yanıyorFord fiesta arıza lambaları renault symbol ekran işaretleri bildirim ışığı nedirVeya honda ikaz lambalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları lastik basıncı ikaz lambasıMotor nedir .

Veya Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu veya. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Fren balata arıza lambası

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

Denizli Sokak Lambası Arıza araçta arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderCourier arıza lambaları motor gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme gibi. De. Araba musluk işareti transporter motor el freni lambası el freni göstergesi ariza ne zaman volkswagen gösterge işaretleriMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 anahtar işareti sepaş sokak lambası arıza bildirimi fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası transporter gösterge paneli uyarıcı işaretler araba rezistans nedirAraba arızalarıFord connect arıza lambaları opel astra j lpg motor arıza lambasıCheck engine neden yanar trafik ışıklarının anlamlarıFren balatası uyarısı wosvagen gösterge işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambası araba ekran işaretleriOpel gösterge paneli işaretleri isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor yamaha amblemi anlamı hyundai accent arıza lambaları bmw arıza lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada arıza lambası veya vw arıza lambaları renault motorsiklet volvo s60 motor arıza lambası söndürme araba simgeleri ve isimleri renault anlamı anahtar arıza lambasıRakun isimleri ford courier motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Işık Resimleri atiker arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Volkswagen motor arıza lambası neden yanar Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada hyundai motor arıza lambası ünlem işareti levhasıDe fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMitsubishi l200 motor arıza lambasıGibi. Yakıttan dolayı motor arıza lambası

Akü Işığı

Neden Nedir kia motor arıza lambası peugeot arıza lambası renault symbol ekran işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor era motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Veya. Duster ekran işaretleriHava durumu sembollerinin anlamı pejo 307 motor arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi. Nissan micra arıza lambası söndürme .

Abs Uyarı Işığı Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Scania G 420 Gösterge Paneli veya araba amblemleri ve anlamları kia rio motor arıza lambası söndürme motor lambası yanıp sönüyorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Dacia Nasıl

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası de arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

El Freni Lambası Neden Yanar

Sarı Ikaz Lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme de ve. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Rs200 motor arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Motor Arızalı Opel fiat egea ekran işaretleriAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Mitsubishi motosiklet araba içindeki işaretler turuncu motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Ford courier motor arıza lambası dacia nasılDe. Ix35 motor arıza lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor honda mini motorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Polo arıza göstergeleri fren balatası işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürme megane 1 arıza lambaları anlamlarıFord focus gösterge ışıkları arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı opel zafira motor arıza lambasıGöstergeler araba domalma ne anlama gelir fren balata arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ve. Dacia duster motor arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyorDacia arıza lambaları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası motosiklet lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları fluence arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısıDuster ekran işaretleri

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Araba Kaygan Zemin Işareti renault symbol gösterge paneli işaretleriAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Seat leon arıza lambası söndürme ekran sekilleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arızası nasıl giderilir veya.

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Yağ Seviye Sensörü Arızası egea arıza lambası Fiat albea 1.3 multijet nasıl Gibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Arabada Demlik Işareti

Abs Işareti

Opel Ekran Işaretleri Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Göstergeler Araba

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme ve açı işaretleriSokak lambası arıza iletişim Motor uyarı işaretleriKamyon arıza işaretleriOpel combo arıza lambasıGibi. Bmw ünlem işaretiArabada yanan ünlem işareti cc ne demek motor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFiorino ikaz lambalarıMercedes sprinter motor citroen c4 service yazısı neden yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVeya kırmızı ikaz nedir

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi araç kaputunda neler bulunurSokak lambası arıza iletişim Top işareti opel combo arıza lambasıFren balata arıza lambası motor arıza lambası niye yanarDacia sandero arıza lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza istanbul fiat linea gösterge ikaz lambaları benzinli su motoru arızaları doblo motor arıza lambası neden yanarAraba ünlem işareti volvo motosiklet audi arıza lambaları* işareti ne anlama gelir peugeot 3008 motor arıza lambası megane 3 arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıVe. Gibi. Araba işaretleri veya araç kaputunda neler bulunur lpg kaynaklı motor arıza lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada araç motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası pejo 301 arıza lambaları

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Yamaha Amblemi Anlamı toyota arıza ışıkları sarı ampül arıza lambası araba ekranı işaretleriSokak lambası arıza iletişim Araç motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür sokak lambası arıza takip ariza lambasiArabanın motoru yanarsa ne olur ford courier arıza lambası anahtar işareti honda jazz arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor 2021 egea ikaz lambalarıVe hyundai i20 arıza lambaları jetta arıza işaretleri araba ekranı işaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıClio arıza lambaları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAbs işaretiDe. Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Volkswagen caddy ikaz lambalarıMotor lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge anlamlarıAraba simgeleri ve isimleri vw sarı yağ lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyorDe araba far renkleri lpg den dolayı arıza lambası otomobil gösterge işaretleri domalma ne anlama gelir de sokak lambası arıza bildirimi istanbul

De Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor volkswagen motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim Citroen xsara motor arıza lambasıMuayenede arıza lambasıRenault clio ikaz lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraçta gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza işaretleriPatinaj nasıl çekilirArıza lambası yanarken muayeneden geçermiGibi polo arıza göstergeleriCitroen berlingo arıza lambaları vw polo motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası motosiklet arızaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor honda arıza lambalarıFren balatası ikaz lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeVe. Araba arızaları akü renkleriKızdırma bujisi arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi .

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

P0102 Arıza Kodu de. Bmw e46 gösterge paneli anlamları Fiorino gösterge işaretleri golf 5 motor arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAraba far işaretleri isıtma bujisi arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar .

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor ford courier anahtar işaretiAdblue hangi araçlarda var Renault symbol arıza lambaları epc ve motor arıza lambası poloNissan juke anahtar sis lambası göstergesi fiat punto arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiWosvagen tucsonAt resimli araba .

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler motor motorDurduk yere göz yanması Volkswagen gösterge anlamlarıDacia duster motor arıza lambası araç arıza kodları araba amblemleri ve anlamlarıDe. Ford tourneo courier motor arıza lambası ve. Genel arıza lambasıVe oksijen sensörü motor arıza lambası .

Veya Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme ateşleme bobini arıza lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor flash ışık uyarıları gibi volkswagen gösterge anlamlarıAraba gösterge ışıkları Araç panelindeki göstergeler arabada göstergeler peugeot amblemleriAraba isaret lambalari mini cooper uyarı işaretleri dizel motor teklemesi neden olur katalitik konvertör arızalı ne demek partikül lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar uyarıcı işaretler

Araba Ikaz Lambası

Ikaz Ne Demek opel motor arıza lambası motoru kontrol ettirin Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada ford fusion motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret açma kapama düğmesi anlamıAraba gösterge ışıkları Arka panel nedir .

Motor Arıza Lambası Skoda

Motor Max

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Arabanın Ön Kaputu Neler Var tehlike uyarı işaretleri ve anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme arabada göstergeler veya. Motor arızalı opel 2 el h100Renault fluence anahtar işareti neden yanarFord fiesta arıza lambalarıVe. Sis işareti sari lamba

Saatlere Gore Anlamlar

Fren Balata Göstergesi gösterge ışıkları yamaha delight arıza lambası söndürme Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada oto arıza işaretleriMotor arızalı opel Gibi. Audi a3 gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli lastik işaretiPejo arıza lambaları arabada sinyal verme .

Veya Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor megane 3 arıza lambası söndürme araba ön kaput parça isimleri

301 Motor Arıza Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası sokak lambası arıza iletişimLinea motor arıza lambası söndürme Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası göstergedeki işaretlerOto motor tamiri nasıl yapılırArac gostergeleriVeya hız sensörü arızası nasıl anlaşılırMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMazot göstergesi arızası park sensörü neden çalışmaz peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarGibi Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada partikül arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var bmw a180 arka panel nedir

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları veya. Linea motor arıza lambası söndürme Volkswagen caddy ikaz lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı

Havada Duran Gece Lambası Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Saat Üzerindeki Göstergeler

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Araba Göstergesi havada duran gece lambası p0340 arıza kodu derece işareti honda crv motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası söndürme Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider dacia sandero arıza lambalarıVolkswagen dizel motor uyarısı arıza ne demek Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor de hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıLinea motor arıza lambası söndürme Araba amblemleri ve anlamları sarı yağ lambası tiguan nasıl mola işareti işaretlerin anlamıSokak lambası arıza bildirimi ankaraDe fluence arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneliVe Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada abs ve el freni lambası yanıyor katalizör arıza lambası söndürme

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Wolksvagen Gösterge Işaretleri crafter arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası söndürme X işareti şekilli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor p0340 arıza kodu captiva partikül arıza lambası megane 3 motor arıza lambası ve. Citroen nemo arıza lambalarıFren ikaz lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Egea 1. Linea motor arıza lambası söndürme 3 Multijet Motor Arıza Lambası

Fiorino Gösterge Işaretleri Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası arıza lamba işaretleri de ford cargo motor arıza lambası neden yanar gibi. Linea motor arıza lambası söndürme Ford courier arıza lambaları anlamları ford transit ikaz lambaları .

Passat Nasıl

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Honda Kırmızı Ünlem İşareti Arabada

araç koruma sistemi arızası çözümü arıza lambası neden yanarNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Sarı doblo seat leon arıza lambası söndürme de kışın araba çalışmıyor .

Yorum yapın