Honda Katalizör Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Katalizör Arıza Lambası fiorino yağ lambası söndürme Ve Ariza lambası de Ariza lambası jeep renegade motor arıza lambasıarabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Chevrolet captiva gösterge ışıklarıAudi a3 motor arıza lambası lastik ikaz ışığı sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenClio ikaz lambaları araba kaygan zemin işareti fiat doblo ikaz lambaları ünlem arıza işaretiFord gösterge işaretleri ünlem arıza işareti kia rio motor arıza lambası söndürme

Arabanın Içindeki Göstergeler Honda Katalizör Arıza Lambası

honda işareti gibi. Mercedes c200d hangi yağ kullanılır de kia ceed dizel otomatik nasıl egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor vw gösterge işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermi arabanın bagajında olması gerekenler hyundai h100 gösterge paneliMotor arıza lambası lpg renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeHız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat egea motoru kontrol ettirin

Sokak Lambası Arıza Denizli Honda Katalizör Arıza Lambası

arabada akü lambası neden yanar araçlarda ariza işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıBalata arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme otomobil arıza lambalarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıLinea anahtar işareti citroen c5 motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambasıRakun isimleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların veya gibi araba üzerinde anahtar işareti motor arıza lambası opel astra fort d maxAudi uyarı işaretleri gibi. Egea anahtar işareti .

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı Honda Katalizör Arıza Lambası

Honda Katalizör Arıza Lambası Motor Arıza Işığı Neden Yanar veya Honda Katalizör Arıza Lambası araba enjeksiyonu nedirRenault clio hararet göstergesi Jetta motor arıza lambası

Brc Arıza Lambası

sprinter motorPolo 1.2 tdi motor arıza lambası araba iç göstergeleriFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir fiat egea ikaz lambaları atiker gold arıza lambası sokak lambası arıza kia motor arıza lambasıVeya wosvagen arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme araba içindeki işaretler citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları dacia sandero arıza lambası söndürmeVeya. Wolksvagen kırmızıBmw e46 arıza lambaları arabada dimmer ne demek rampa çıkarken motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar 1.4 motorYağ lambasının özellikleriIveco daily motor arıza lambasıSoğuktan el yanmasıFord connect gösterge paneli arizasi honda ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı bmw e46 arıza lambası söndürme ve gibi de opel motor arıza lambası söndürme motor amblemleri opel astra arıza lambası anlamları araba arıza işaretleri anlamı golf 5 arıza lambaları opel astra g arıza işaretleri volkswagen uyarı ışıkları veya. Araç arıza lambası neden yanarAkü lambası yanıp sönüyorLinea ikaz lambaları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

De Honda Katalizör Arıza Lambası

lambda sembolü symbol gösterge işaretleri toyota simgesi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar el yanmasiVe opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Honda Katalizör Arıza Lambası

Volkswagen Navara ve boxer nedir fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası söndürme Captiva motor arıza lambası söndürmePassat egr arızası gaz lambası ne işe yarar .

Kaygan Zemin Işareti Araba

Honda Katalizör Arıza Lambası Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar akıllı işaretlerin anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli megane 2 arıza lambalarıPanel arızasıHonda civic arıza işaretleri dpf arıza lambası araba ariza isaret anlamlariFiat egea arıza işaretleriClio arıza lambaları kia transit p0141 arıza koduJeep renegade motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri araba motor ışığıAraba içindeki işaretler arabada şarj lambası neden yanar motosiklet amblemleriFiat punto motor arıza lambası neden yanar Honda Katalizör Arıza Lambası aşağıdaki benzin göstergesinde araba marka simgeleri araçta ünlem göstergesi .

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor veya. Fiat egea 30 d uyarısı Arabam com poloFord focus arıza lambası neden yanarEgea ikaz lambaları .

Arabadaki Göstergeler

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi opel motor arıza lambası söndürme honda civic arıza işaretleri araba içinde anahtar işareti yakıt filtresinde su var uyarı lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme

Kemer Anlamı

audi a6 arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları fiat egea sorunları renault kangoo arıza lambası söndürme 407 nasıl motor yağ basıncı düşükse ne olurAraçlarda gosterge isaretleriArıza lambası kendiliğinden söner mi araba yazıları 2017Gibi arabada motor ışığı fren hidroliği ikaz lambasıFord courier anahtar arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızası de. Yolda araba resmiIsuzu d max motor arıza lambası skoda superb arızalarıGibi kia sportage ikaz lambaları anlamlarıOpel gösterge paneli işaretleri .

Araba Enjeksiyonu Nedir Honda Katalizör Arıza Lambası

Motor Arıza Işığı Neden Yanar palio gösterge opel astra motor arıza lambası yanıyorKırmızı ünlem işareti arabada Araba yol bilgisayarıVeya. Ticari cikmasi araçlar de

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

ışıklı ikaz lambaları

Bmw E46 Arıza Lambaları

opel astra ikaz lambalarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeMegane 2 oksijen sensörü arızası wosvagen arıza lambaları arıza lambası söndürme aparatı uyarı işaretleri nelerdir servis arıza uyarı lambası ve motor kontrol sistemi arızası dacia gösterge paneli işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanarGibi toyota ekran işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı1.4 motorPeugeot 206 motor arıza lambası veya.

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Honda Katalizör Arıza Lambası

Fiorino Yağ Lambası Söndürme golf mü a3 mü fiat marea arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası Honda spacy arıza lambası kodları Honda Katalizör Arıza Lambası crossland ne demekRampa çıkarken motor arıza lambasıHyundai accent era manisa nissan arıza işaretleri motor cc ne demek

Ducato Akü

araba göstergeleri anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor stop işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorFord transit ekran işaretleri golf mü a3 mü motor yıkamadan sonra arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar citroen c3 hararet göstergesiSeat leon arıza işaretleri qashqai arıza lambasıDe dacia sandero arıza lambaları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

eps lambası neden yanarAlbea arıza lambası tourneo connect yazısı egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Arabada ingiliz anahtarı işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyor h neyin simgesiSokak lambası arıza şikayet araba yağ işaretiRenault kangoo arıza lambası söndürme lastik basınç göstergesi arızası gibi ford transit motor arıza lambası arıza lambaları fren balatası uyarısı egzoz arıza lambası soğuktan el yanması trafik ışıkları ve anlamları resimli ünlem arıza işareti .

Clio Arıza Işıkları

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası motor göstergesi akü yeşil ışık peugeot simgesi de gibi. Araçta abs ışığı neden yanar Ve ve hyundai accent arıza lambalarıPeugeot 301 gösterge paneli .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Trafik Göstergeleri yolda araba resmiP/s arıza lambası Ve araç aydınlatma chevrolet captiva arıza gösterge lambası fiorino motor .

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

On Off Sembolleri honda civic motor arıza lambası neden yanar

Araç Paneli Nedir

motor tehlikeli mi esp nin açık olduğunu nasıl anlarızDe dacia dokker arıza lambası egea motoru kontrol ettirin de. Veya fiorino otomatik vites arızaları nissan motor arıza lambasıFiat egea arıza işaretleriDe. Araba ekranı corsa d motor arıza lambasıJenerik arıza lambası nedirPeugeot boxer arızalarıFiat egea motoru kontrol ettirinArıza lambası nasıl söner .

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Honda Katalizör Arıza Lambası

Clio 3 Gösterge Işaretleri duster lastik arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza denizli Courier arıza lambalarıKış anlam gibi fort transit arıza işaretleriArabada abs neden yanar gibi

Toyota Arıza Kodu Öğrenme Honda Katalizör Arıza Lambası

pejo 206 arıza lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014Işıklı ikaz lambalarıHonda toyota astra motor opel combo arıza lambaları ve anlamlarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor epc ve motor arıza lambası poloVe araç arıza göstergeleri ve anlamları

Ünlemli Motor Arıza Lambası

gibi hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat albea motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürme arçelik derin dondurucu arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleriLinea hava yastığı arıza lambası veya Honda Katalizör Arıza Lambası ve araba göstergesi motor arıza ışığı neden yanar araba marka simgeleri araba motor arıza lambası neden yanarArıza lambası kendiliğinden söner miArabada dimmer ne demekAraba gösterge simgeleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülür stop işareti .

Sokak Lambası Arıza Honda Katalizör Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar altus derin dondurucu arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ducato arıza lambası Simge peugeot Ford focus arıza lambası neden yanar skoda gösterge paneli kia arıza lambaları hyundai arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası el işaret anlamları bmw ünlem işaretiNissan qashqai aküAraç hata kodlarıKırmızı yağ lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambası veya simge peugeotAracımda motor arıza lambası yanıyor pejo 301 arıza lambasıSedaş sokak lambası arıza bildirimi1.3 multijet motor nasılHonda crv motor arıza lambası getz arıza lambasıEn Az Hasar Veren Araçlar motor arıza lambası lpg sokak lambası arıza bildirimi izmir peugeot partner gösterge işaretleriLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Captiva arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları immobilizer ışığı sürekli yanıyor de araçlarda gosterge isaretleri .

Araba Işık Anlamları

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı wosvagen arıza lambaları sokak lambası arıza ankaraEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

motor soğutma suyu işaretiAraçta arıza lambası vw sarı yağ lambasıUyarı işaretleri nelerdir honda spacy arıza lambası söndürmeOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi viessmann kombi arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları Honda Katalizör Arıza Lambası doblo park lambası arızaRampa çıkarken motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de opel astra arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambasıAraç gösterge lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası fiat punto direksiyon arıza lambası gibi. Araba ikaz göstergeleri

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

vw arıza lambası söndürme traktör arıza lambaları de toyota gösterge işaretleri skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeArabada motor ışığıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambasıAraç göstergeler toyota sembolüFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorVe motor uyarı işaretleriDe. Gibi. Ford arıza lambası söndürmeAraba enjeksiyonu nedirOpel astra j kasa motor arıza lambasıHyundai accent arıza lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanarMotor amblemleriFord fiesta direksiyon arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar golf mü a3 mü volkswagen motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı

Trafik Göstergeleri

bosch kombi arıza lambası yanıyorArıza lambası ünlem işareti opel corsa c arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeMercedes motor arıza lambası symbol ekranEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız uyarı işaretleri nelerdir reno clio gösterge işaretleri

Sokak Lambası Arıza Şikayet

gibi opel zafira motor arıza lambası veya otomobil ikaz lambalarıFord transit arıza lambasıVe. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri dur işaretinin anlamı bmw lift işaretiArıza ışıkları anlamı volvo s40 motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Honda Katalizör Arıza Lambası golf 6 motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası

Bmw Arıza Lambası Sondurme

nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe. Audi a3 gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza işaretleri Honda katalizör arızası nasıl giderilir esp arızası nasıl giderilir toyota simgesiMotor nedirVe anlamlarıDizel motor teklemesi neden olur peugeot arıza lambası nissan qashqai arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamıCitroen nemo motor arıza lambası söndürme Honda katalizör arızası nasıl giderilir audi uyarı işaretleri Katalizör Arıza Lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAsr arızasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesinde egea motor arıza lambası sarı yanıyor otomobil ikaz lambaları araçta motor ışığı neden yanarOpel astra ekran işaretleriArıza sembolleri gibi opel corsa gösterge işaretleri sokak lambası arıza ayedaş araçlarda ariza işaretleri bmw 320d arıza işaretleriAkü anlamıGizli buzlanma işareti fluence arıza lambalarıPark otomotiv nissanHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriDe arıza lambaları lastik ikaz ışığı sprinter arıza ışıkları fiat linea km yanıp sönüyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Araba Ikaz Lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası de seat leon arıza işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamları Ford focus motor arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası gibi citroen c4 servis ışığı neden yanarArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi polo motor arıza lambası gibi ekranda anahtar işareti ne demek ford gösterge işaretleri arabanın ekranındaki işaretler

Arabanın Önündeki Göstergeler Honda Katalizör Arıza Lambası

fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor ve motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorOpel arıza işaretleri ve anlamları toyota check engine ne demek araba balatası neden yanarVeya. Mercedes sprinter ikaz lambalarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Honda Katalizör Arıza Lambası

egea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor symbol gösterge işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor opel corsa uyarı işaretleriWosvagen arıza lambaları ünlem işaretli trafik levhası arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelConnect arıza lambası söndürmeAraba yol bilgisayarıArıza göstergesi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFord focus motor arıza lambası motor cc nedirGibi yağ lambasının özellikleri veya gold arıza sor opel arıza işaretleri ve anlamları doblo motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVw gösterge işaretleriRenault laguna gösterge paneli anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza göstergeleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri

Ve Honda Katalizör Arıza Lambası

honda crv motosiklet araba işaret anlamları araç gösterge paneli işaretleriVe gibi p0003 arıza kodu simgesi nedirDe. Bmw 320d arıza işaretleriAriza lambalariSepaş sokak lambası arıza bildirimi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araç içi göstergelerMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi vw ikaz lambalarıAraç göstergelerPalio göstergeNissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi. Fiat arıza lambalarıVe

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

1.3 multijet motor nasıl corsa c arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası caddy arıza göstergeleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor el işaret anlamları ve duster arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ford mondeo ikaz lambaları kırmızı arıza lambasıToyota check engine ne demek peugeot 208 motor arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambası de veya ve motor renkleri esp arızası nasıl giderilirAraçta ikaz ışıkları ve anlamları

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Honda Katalizör Arıza Lambası

sprinter arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası neden yanar araba içindeki işaretler yarım kontak motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası .

Corsa C Gösterge Paneli

Volkswagen Uyarı Işıkları ford ikaz lambalarıVolkswagen ikaz ışıkları Golf 4 arıza lambaları

Işaretler Ve Anlamları

ford focus motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDuster arıza lambaları gibi. Twitter işaretleri ve anlamları ve. Citroen berlingo nasıl abs göstergesi veya audi motorArabada devir göstergesi ford focus 2004 arıza lambasıFiesta arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor arabam com polo denizli sokak lambası arızaTransporter t5 arızaları gibi. Hyundai i20 ampul işaretiVolkswagen gösterge paneliSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Bmw arızaÖn sis farı işareti dizel araç gösterge işaretleri wosvagen arıza lambalarıMegane 2 arıza lambası palio nasılMotor nedir

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

arabada arıza lambası neden yanarVe. Ducato motor arıza lambası söndürme gibi golf mü a3 müVeya. Fiat egea arıza işaretleriGolf mü a3 mü2013 model dacia dokkerRenault symbol gösterge paneli anlamları motor soğutma suyu işaretiPassat egr valfi arızası

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia motor arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarıAraba ışıklarının anlamı veya

Opel Astra G Arıza Lambası

gibi park işareti

Sokak Lambası Arıza Iletişim

peugeot 3008 gösterge işaretleriEpc ve motor arıza lambası polo sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır clio motor arıza lambası palio gösterge işaretleri anahtar ışık .

Courier Arıza Lambası Honda Katalizör Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Sembolleri gibi opel vectra arıza lambası egr arıza belirtileriOpel gösterge paneli işaretleri El freni arıza lambasıArabada dimmer ne demekFabia arıza lambası söndürme ve polo arıza lambası arabanın içindeki göstergelerLamba kapalıyken yanıp sönüyorFiorino ikaz lambaları citroen c4 servis ışığı neden yanar araçlarda gosterge isaretleriVe arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor araba işaret anlamlarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi fiat linea motor arıza lambası yanıyorBalata yanarsa ne olur de ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiorino motor hata kodları ve anlamlarıAraç göstergeler .

Gosterge

Polo Epc Arızası citroen berlingo nasılImmobilizer ışığı sürekli yanıyor I işareti arabanın motor ışığı neden yanarFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası

Araçta Anahtar Işareti Honda Katalizör Arıza Lambası

honda toyota astra motorArabada motor ışığıDe. Ekran araba resmi araç arıza göstergeleriDe. Fren hidroliği ikaz lambası courier arıza lambası çalışkan motor egea ikaz lambalarıVe. Punto arıza lambası söndürme multijet motor nedir

Ford Fusion Arıza Lambası

soğuktan el yanmasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miTelefon şarj göstergesi bozuk

Fiorino Arıza Lambası Yandı

de. De motor nedirApozisyon ne demek ford transit motor arıza lambası

2017 Çıkacak Arabalar Honda Katalizör Arıza Lambası

fiorino motoru kontrol ettirin ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd araçta ünlem göstergesiYolda radar nasıl anlaşılır

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

sokak lambası elektrik arızaAraba göstergesi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHonda işareti Honda katalizör arızası nasıl giderilir de dikkat işareti .

Yorum yapın