Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti arıza bu akşam varmı Isuzu amblemiaraba ikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası Araba yakıt göstergesiAriza lambası Araba ibresi .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti Neresi Yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway arıza lambaları Yamaha arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası honda accord motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları epc ve motor arıza lambası passat otomobil sembolleriFiat punto arıza lambası söndürme de motoru kontrol ettirin uyarısı linea ve. Citroen Berlingo Arıza Lambaları ve toyota corolla anahtar arıza lambasıNissan ne demek P işaretiOpel astra g gösterge paneli anlamları buji arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara ford courier motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası new holland arıza lambası gibi. Skoda motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarYıldırım işaretiAraç ikaz ışıkları fiat egea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işareti arabada motor arıza lambasıRenault symbol arıza işaretleri

Nissan Qashqai Akü Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

2 El H100 gösterge paneli ikaz ışıkları egea gösterge paneli veya citroen motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir arabada gösterge anlamları renault symbol arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleriNissan ne demek Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırDikkat işareti ve veya arabanın ekranındaki işaretlerAraçlarda arıza lambasıVeya. Yolda radar nasıl anlaşılırSarı motor arıza lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleri esp arızası nasıl giderilir otomatik park eden arabalarVeya hyundai accent blue gösterge anlamlarıHonda fc5 motor arıza lambası şanzıman arıza lambası gibi. Aracın eş anlamlısı nedir clio 3 gösterge işaretleriBuji arıza lambasıIşaretleri ve anlamları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeMercedes a180 motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza telDizel yakıt basınç regülatörü arızasıDacia adblue işaretiTrailler ne demek yakıt arıza lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti transporter arıza ışıkları .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

gibi Su Kemeri Ne Işe Yarar Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ford courier arıza lambası anahtar işareti soğuktan motor arıza lambası yanar mi gibi. Dacia doblo Ve. Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArıza lambası yanıp sönüyor veya.

Veya Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ford uyarı işaretleri motor uyarı lambası vw gösterge işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürme opel astra servis esp renault arıza lambaları anlamları toyota yaris gösterge paneliYanıyorsa söndürme Bmw arızalarıDe. Vw gösterge işaretleri gaz lambası nasıl çalışır citroen transporter passat arıza lambası neden yanar .

Audi A4 Arıza Lambaları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası Araba gösterge işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürme veya. Araç ikaz ışıklarıHonda spacy arıza lambası kodlarıFren balatası işareti dacia adblue işareti renault clio ünlem işaretiTransporter t5 arızalarıCaddy motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürmeIkaz işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli polo uyarı ışıklarıArabanın bagajında olması gerekenler yağ lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası opel opel astra hata kodlarıHız sabitleyici işareti arıza işaretleri anlamlarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorCaddy renkleriGüç aktarım sistemi uyarı lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları renault master arıza lambası söndürme veya. Arabada çıkan işaretler honda civic motor arıza lambası neden yanar air gösterge saatiMotor arızalıLinea arıza lambasıAraba şeklinde motor

P Işaretinin Anlamı

Araba Saat Göstergeleri 2015 courier veya gold arıza sorRenault symbol arıza lambası Toyota ekran işaretleriAraba ekranı mercedes c200d motoru renault mu Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti p0016 arıza koduDe. Dizel araç gösterge paneli arabada yanan ışıkların anlamı soner ne demekPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar vw sarı yağ lambası honda crv arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası söndürme hangi durumlarda araç bağlanır .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Doblo Arıza Lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanar motorda abs nedirYuvarlak içinde ünlem işareti Lastik basınç sensörü arızasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariAkü göstergesi neden yanarEgea amerikan park arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası .

Buji Arıza Lambası

Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti Abs Ikaz Lambası arızalı yazısı ve. Arabada gösterge işaretleri Lpg kaynaklı motor arıza lambasıOpel astra hata kodları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGibi veya audi a3 gösterge paneli arızası ve lambda sembolüBmw fren balatası uyarısıGibi linea arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası veya. Ve. Mondeo nasılAraçta sarı ünlem işaretiVeya fiat palio nasıl araç uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hyundai accent arıza lambası söndürme nissan juke kaydırmaRenault master gösterge paneli işaretleri egea uyarı ışıkları sarı ikaz lambası benzin güvenlik uyarı işareti katalitik konvertör arızası nasıl giderilir kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıPeugeot amblemleriFord fusion motor arıza lambası söndürme Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti honda civic motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri arıza ışıkları nissan motor arıza lambası .

Nissan Juke Kaydırma Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli opel corsa egzos arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambaları

4Wd Ne Demek

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları focus 1 motor arıza lambası söndürme renault elektronik arıza ikaz lambası egr arıza belirtileri fren balata göstergesiDacia sandero gösterge işaretleri Veya. Veya. Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeFord kuga motor arıza lambası neden yanar otomobil sembolleriVeya. Megane 2 motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai arıza lambası de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel astra fren lambası uyarısı opel astra arıza lambası neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasılEgea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota ekran işaretleriVolkswagen gösterge anlamlarıOpel arızaGibi araç arıza ve. Veya passat ısıtma bujisi arızası astra g arıza lambası söndürme park otomotiv nissan astra ne demek de.

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

Yanan Araç ve ford gösterge işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası Yakıtta su var işareti citroen nemo arıza lambaları veya. Bmw km yanındaki ünlem işareti vito gösterge paneli nissan arabalarıFiat egea arıza lambası egea ikaz lambaları engelli işaretleri ve anlamlarıFiat egea motor arıza lambası araba işaret lambaları de ve motosiklet lambaları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Mondeo Nasıl albea motor arıza lambasıJetta kırmızı Egea arıza lambası yakmayan plaka led egzoz arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanarOpel astra g gösterge paneli anlamları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Citroen Nemo Arıza Lambaları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası otomatik vites arıza lambası neden yanar de araba ışıkları anlamıJetta kırmızı Arabanın motoru yanarsa ne olur arıza ışıkları ve anlamlarıOpel astra hata kodlarıNissan arıza kodları ford cargo motor arıza lambası neden yanar .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Araba Ibreleri gibi. Hyundai accent arıza lambaları Audi motorMotor ariza isigiDe. Arıza ışıkları de. Golf 7 sorunlarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambası renault flash sorunlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası veya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası cruise araba de. Audi uyarı işaretleri

Polo Arıza Lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla ikaz lambalarıHyundai accent arıza lambaları

Gaz Kelebeği Resetleme Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Ford Gösterge Işaretleri abs lambası söndürme auris arıza lambası söndürme araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorHyundai accent arıza lambaları Sis lambası işaretiVolkswagen ikaz ışıklarıFiorino motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası new holland arıza lambası .

Hararet Göstergesi Neden Yanar

Araba Panel Işaretleri bmw ünlem işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli audi arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Arabanın akü ışığı neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası pejo 206 arıza lambalarıDoblo arıza lambası anlamları. Araç ikaz ışıkları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme yol bitebilir levhası gibi. Sarı ikaz lambasıYağ lambası işaretiFiat linea anahtar işaretiAnahtar resmiC200 motor arıza lambasıEngine malfunction ne demek dikkat işareti fiorino motor arıza lambası neden yanarDe de mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriTransporter gösterge ikaz lambalarıAtiker gold arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri focus 1 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme ışıklar motosiklet

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası doblo arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Araba özellikleri anlamları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

Direksiyon Arıza Lambası

Araçlarda Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAracımın motor arıza lambası yanıyor Gibi. De internet işaretleri ve anlamları renault clio ikaz lambaları Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti accent era arıza lambası söndürme

Arabada Ünlem Işareti

Arabada Gösterge Anlamları ducato arıza lambası söndürme dacia dokker nasılAracımın motor arıza lambası yanıyor Opel ikaz lambaları bmw ikaz işaretleriDe immobilizer ışığı sürekli yanıyorGibi

Honda Civic Arıza Lambası

Abs Lambası Bazen Yanıyor fiat linea motor arıza lambası yanıyorAracımın motor arıza lambası yanıyor Mot ne demek 1.4 motor mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza işaretleri veya. Lambda işaretiDe. Honda gösterge işaretleri turbo arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaAudi a4 motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırC200d motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme check engıne motor arıza lambası kendiliğinden söner mi satı anlamı renault clio ünlem işareti Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti fiat arıza lambası söndürmeNeresi yanıyor bmw far arıza lambası .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

I Işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası mitsubishi fuso arıza lambaları nissan qashqai sarı motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası ford fiesta arıza lambası bmw ünlem işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar fiat ducato motor arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası hyundai accent arıza lambaları isı sensörü arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMotor amblemleriNissan micra gösterge paneli işaretleri hyundai motosiklet .

Arabada Gösterge Anlamları Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri veya. Audi a3 araç elektroniği arızası Arabada anahtar işareti arabada hararet göstergesiÖn ısıtma göstergesi neden yanarKasa motorMotor ikaz lambasıAdblue ikaz lambalarıKia sportage motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleriGibi. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Otomatik Vites Simgeleri

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti araç göstergeleri anlamları

Linea Yağ Lambası Söndürme Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Ve Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mitsubishi Carisma Alınır Mı veya. Duster lastik arıza lambası söndürme Ve yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırArıza işaretleri anlamları simgesi nedir suzuki yarış motorları egea sarı yağ lambasıEkran sekilleri araba işaret lambaları astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVe bmw 116i motor arıza lambasıDe hyundai motor arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorArabanın ekranındaki işaretler motor amblemleri opel arıza türkiye neden yanıyor dacia sandero gösterge paneli işaretleriCheck arıza lambasıVe de araç ekran işaretleri fiat punto gösterge paneli hava yastığı ikaz ışığıDe. Megane 4 gösterge paneli işaretleriVe. Arabada ünlem işaretiEpc ve motor arıza lambası passat araç gösterge işaretleriVe arka cam rezistansı göstergesi volvo arıza işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olur fiat doblo ikaz lambalarıArabada yağ lambası yanarsa veya gibi. Clio gösterge ışıklarıYolda radar olduğunu nasıl anlarız

Toyota Check Engine Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları opel astra fren lambası uyarısıDuster lastik arıza lambası söndürme

Cruze Arıza Lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Volvo Arıza Işaretleri 2017 de gelecek motosikletler telefon ekran ışığı sürekli yanıyor el freni işaretiDuster lastik arıza lambası söndürme De. De. Duster arıza lambası söndürme yağmurlu havada motor arıza lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti tehlike uyarı işaretleri ve anlamları toyota ekran işaretleri .

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Araba Saat Göstergeleri linea gösterge işaretleriAraba gösterge işaretleri Veya veya. Motor uyarı ışığı neden yanarEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi. Motor sistem arızası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir chevrolet arıza lambası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Hava Filtresi Arıza Lambası toyota ekran işaretleri araç uyarı ışıkları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri Gibi. Fiat motor arıza lambası otomatik vites simgeleri gibi arabanın balatası yanarsa ne olur polo arıza lambası soğutma suyu arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları ford transit ikaz lambalarıPark nissan 2 el polo motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi hyundai i20 gösterge ışıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar dizel vakum pompası arızası linea ampul arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıRs200 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeCheck engıneGöstergeleriArabada motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söner miMotosiklet arızaları uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araba panel işaretleriKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ve fiat palio nasıl check engine ne demek tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiat punto gösterge paneli motor arıza lambası içinde ünlem işareti arabanın şarj lambası neden yanar Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti tofaş gösterge ışıkları gibi. Golf 4 arıza lambaları motor arıza lambası silme arabanın şarj lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları araba gösterge lambaları volkswagen polo ikaz lambaları dpf ışığıAraba gösterge işaretleri Golf 7 sorunlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeDe

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Araba Ikaz Sembolleri arıza lambası kendiliğinden söner miAraba gösterge işaretleri Arabanın akü ışığı neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri ve. Fiat linea ikaz lambaları audi a3 elektronik arıza uyarısı ve mitsubishi fuso arıza lambaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araba üstünde anahtar işaretiPalio gösterge ford fiesta direksiyon arıza lambasıEkran sekilleriSokak lambası arıza bildirimi ankaraEsp/asr arızası laguna 2 arıza lambasıBmw far arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri nissan qashqai akü .

Isuzu Motosiklet

Arabada Ünlem Göstergesi hasarlı sembolCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri doblo gösterge paneli

Satı Anlamı

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli bmw arızaları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Transporter Motor dacia ekran işaretleri clio 4 fren sistemi arızasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri De kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

Egea Sarı Yağ Lambası

Arıza Lambası arabada dimmer ne demekToyota corolla ikaz ışıkları Bmw arıza kodları ve anlamlarıArıza lambası kendiliğinden söner mi Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti opel corsa d motor arıza lambası neden yanar

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Citroen Nemo Arıza Lambaları dpf ışığıToyota corolla ikaz ışıkları Ünlemli motor arıza lambasıLand rover freelander arızalarıHyundai ikaz lambalarıTwingo arıza lambasıDerece işareti polo ikaz lambaları egzoz arıza lambası araba ışıklarıJetta arıza işaretleri courier arıza lambaları mercedes a180 renault motoru i işareti ne anlama gelir opel astra h kasa arıza lambası4wd lock ne demek göstergeleri gözlük amblemleri opel arızaPolo arıza işaretleriVeya araba ışıkları de. Qashqai motor arıza lambasıGibi peugeot 301 servis ışığı neden yanar motor resmi ve. Ford ikaz lambaları

Dikkat Işareti Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Park Nissan kodlar ve anlamları araç işaret lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları Araç arıza işaretleri renault flash sorunları hyundai transitHonda jazz motor arıza lambası neden yanarDe. Honda civic ekran işaretleri ve yay arıza lambası fiat doblo gösterge paneli citroen c elysee anahtar işareti .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Fiat Motosiklet motor yağ işareti dacia arıza lambası söndürmeNeresi yanıyor Kızdırma arıza lambası kasa motor honda accord motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları gaz lambası nasıl çalışırEl freni arıza lambasıMegane 3 arıza lambasıVe. Isuzu motosiklet kasa motorPolo arıza lambası 250 cc motor ne kadar yakar toyota corolla ateşleme bobini arızasıEsc neden yanar fiat linea airbag arıza lambası söndürmeHonda civic uyarı işaretleri .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti peugeot 206 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar Chevrolet cruze arıza lambası anlamları esp arızası nasıl giderilirNew holland arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri de citroen nemo gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ve hava filtresi arıza lambası

Emisyon Kontrol Sistemi

Tedaş Sokak Lambası Arıza mercedes vito arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası neden yanar Ford courier arıza lambası anahtar işareti .

Juke Ne Demek

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası ford courier arıza lambası anahtar işaretiPolo epc arızası Soner ne demek dacia hararet göstergesi duster lastik arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırSubaru forester arıza lambası .

Dpf Işığı

Fiesta Gösterge Paneli de ve. Honda civic uyarı işaretleri Eds arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambasıVe. Eskişehir sokak lambası arıza de dacia gösterge paneli de

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri yakıtta su var işareti

Işık Resimleri Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü honda gösterge işaretleriHonda civic uyarı işaretleri Clio ünlem işareti uzun ışıkIşık sistemiPolo arıza işaretleri de hyundai ikaz lambaları gibi opel motor arıza lambası söndürme .

Transporter Renkleri

Egea Arıza Lambası Yandı gibi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Satı anlamıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları araba giderken tekliyorFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Gibi. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası symbol arıza işaretleri gibi ampul anlamı 2017 çıkacak arabalar doblo arıza lambası anlamları focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürmeJetta arıza işaretleri gibi citroen berlingo arıza lambası söndürmeHonda arıza kodlarıDe. Toyota check engine arabanın motoru yanarsa ne olur akü takviye sonrası arıza lambasıGolf 7 sorunları accent blue motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamları egea ikaz lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Işaretler Ne Anlama Gelir toyota yaris motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları arabadaki göstergeler volkswagen arıza göstergeleri gibi. Mercedes arıza lambaları

Clio Uyarı Işaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar De. Duster uyarı işaretleri .

Pejo 206 Arıza Lambaları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor motor uyarı işaretleriDoblo yağ lambası söndürme Bmw x1 motor arıza lambasıDoblo gösterge paneli

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a3 gösterge paneli arızasıDoblo yağ lambası söndürme Ve. Volkswagen ikaz ışıklarıDucato arıza lambası söndürme peugeot amblemleri hava filtresi arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriDacia arıza lambası lastik bakımı dacia arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambasıGibi araba göstergesi

Golf Arıza Işaretleri

arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirDoblo yağ lambası söndürme Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

“Honda Civic Yeşil Anahtar İşareti 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın