Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Renault clio arıza işaretleripark ışıkları Ariza lambası Ve Ariza lambası yağmurlu havada motor arıza lambası clio arıza lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

El Freni Lambası astra ne demek vw gösterge işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür veya. Vw polo katalitik konvertör arızasıFiat punto sarı motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri

Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır Araç Arıza Işaretleri Anlamları kızdırma bujisi yanıp sönüyorJetta ikaz ışıkları Peugeot partner ikaz lambaları anlamları brc lpg göstergesi yanıp sönüyor hyundai arıza ışıkları arabanın motor arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol arabada egr nedirDe mercedes arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları fiat egea uyarı ışıkları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Arabada Akü Işareti Neden Yanar fiat fiorino gosterge anlamlari trafik göstergeleriJetta ikaz ışıkları

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Dacia Doblo egea gösterge ışıkları arıza gösterge lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar man tga arıza işaretleri göstergedeki işaretler gibi. Jetta ikaz ışıkları Viessmann vitopend 100 arıza lambası opel corsa ekran işaretleriMotor işaretleri ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanarNissan juke kaydırma yag yakan araba uzun yola gider miMotor kontrol sistemi arızası nedir hyundai i20 arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıkları motor arıza lambası neden yanar dizel araba arıza ışıkları esp ve motor arıza lambası yanıyorArka cam rezistans işareti ford arıza lambası anlamlarıVe. Gibi gibi. Motor ikaz ışıkları nissan micra motor arıza lambası söndürme Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır üçgen arıza lambasıAraba ekran resmi servis esp nedirEgea motor arıza lambası sarı yanıyorLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar eca kombi arıza lambası yanıyorBmw e90 motor arıza lambası sis farı işareti nissan stepway gözde ışık yanıp sönmesiMotor soğutma suyu işaretiOpel corsa gösterge paneli işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı rks motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleriGibi Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır bmw motor arıza lambası ve. Bmw e90 arıza işaretleri de. Ford ranger motor arıza lambasıBugün arıza var mı de arabada kısa devre nasıl bulunur fiat fiorino motor arıza lambası söndürme araç göstergesinde ünlem işareti de akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorDe. Clio 4 arıza lambası anlamlarıFren vakum pompası ne işe yarar toyota doblo .

Fluence Arıza Işıkları Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Opel Astra G Gösterge Işıkları Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Kırmızı Jetta lpg ışığı yanıp sönüyor klima açınca motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası arabada motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor kia nedir şekildeki güvenlik uyarı işaretiniArıza ikaz lambası

Jetta Epc Arızası

Turuncu Uyarı Ne Demek otomatik vites arıza lambası yanıyor opel combo arıza lambası bmw motor sarı motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambası Instagram işaretleri anlamı fiat egea arıza ışıkları Clio Arıza Lambaları transporter gösterge paneliArıza ikaz lambası Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıVw arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinGizli kontak gibi veya. Megane 1 servis ışığı söndürmeSarı motor arıza lambası neden yanarFord transit ikaz lambaları anlamıRakun isimleriMercedes sprinter arıza ışıklarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası veya. Doblo renkleriSprinter gösterge işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası gibi telefon işaretleri ve anlamlarıClio arıza işaretleri arabada ampul işareti renault symbol arıza lambalarıKötü yakıt motor arıza lambası symbol arıza lambası pejo motor arıza lambasıAraba arıza lambası araç gösterge paneliVe fiat egea anahtar işareti arıza lambası söndürme opel vectra 1.6 gl nasılIbre ne demek gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıGibi. Dacia dokker arıza lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 206 arıza lambası adblue ikaz lambalarıMotor arıza ışığı neden yanar .

Veya Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır Gösterge Panelleri polo uyarı işaretleriArabada demlik işareti Citroen c3 ikaz lambaları anlamları r25 arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu veya fiorino ünlem işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli albea 1.3 multijet nasıl

Motor Uyarı Lambası

Mini Cooper Arıza Işaretleri

Clio Arıza Lambaları

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları ford focus 2010 motor arıza lambası ışık lambaları honda civic sistemi kontrol edin uyarısı egea arıza ışıkları araç otomatik kapı arızalarıArabada demlik işareti Citroen nemo nasıl jetta gösterge paneli audi a3 arıza lambalarıPejo motor arıza lambası de. Opel combo arıza lambası audi a3 arıza ışıklarıVe fiat punto sarı motor arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları honda civic arıza lambası neden yanar araçlarda asr nedirYakıt arıza lambası neden yanarDe arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra golf sarıP0103 arıza koduVe. Akü motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir mercedes vito arıza lambası söndürme facebook işaretleri ve anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorDe. Corolla arıza lambaları

Araba Akü Göstergesi

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada demlik işareti Hyundai arıza ışıkları fort cornet arıza lambası .

Fiat Marea Gösterge Paneli Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı ariza neden final telefon işaretleri ve anlamlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası 2 el nissan almera vw arıza lambasıArabada sarı kar işareti opel astra h motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıklarıMax motor arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAsr araba jetta renkleriPeugeot 3008 gösterge işaretleriOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar pil bitmek üzere ne demekOpel corsa arıza lambaları araba ibreleriDoblo arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası lastik uyarı işaretiIsı sensörü arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı arızasıVeya captiva motor arıza lambası söndürme lpg gösterge işıkları anlamları c4 motor arıza lambasıAkü işareti neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyorTedaş sokak lambası arıza bildirimiDüşük üre uyarısı nedirAraba arıza lambasıCheck engine ne demekChevrolet captiva gösterge ışıkları

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Gösterge Işıkları de. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası Düşük üre uyarısı nedir x işareti şekilliHız sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza işaretleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı opel corsa gösterge paneli işaretleri bmw motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti ford focus 2004 arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar .

Citroen Nemo Nasıl

Jetta Arıza Lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambası de. Jetta uyarı ışıkları Araç arıza göstergeleri ve anlamları golf 5 direksiyon arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları veya. 2 el nissan almeraGibi ve gaz lambasının özellikleri nelerdir gibi izmir sokak lambası arıza sarı motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bazen yanıyorDizel motor arıza lambası sarı yanıyor enerjisa sokak lambası arızaDizel araç motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Sis Farı Işareti dpf ışığı honda amblemi anlamı symbol arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri araçlarda ariza işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme Punto motor arıza lambası neden yanar veya mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor göstergesiVe sprinter gösterge işaretleri sarı yağ lambasıDe el yanmasi akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorL200 arıza lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme polo arıza ışıkları peugeot motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman devir sensörü arızası albea otomatik vites clio arıza lambası söndürme ve. Ünlemli motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleri telefon şarj göstergesi bozuk motor arıza lambaları egzoz emisyon arızası nedir klima açınca motor arıza lambası neden yanar motosiklet giderken gaz kesiyorOpel arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Fluence Bakım Işığı Söndürme gibi. Ceed ne demek Hava durumu simgeleri anlamlarıVe. Ampul anlamıFiesta gösterge paneliOpel astra arıza lambası anlamlarıDacia arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambası yanıyorVeya veya

Motor Gösterge Paneli Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Fiat Egea Uyarı Işıkları ford cargo arıza işaretleri opel astra h arıza işaretleriCeed ne demek Volkswagen arıza işaretleri Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır abs devre dışı ne demekVeya. Chevrolet captiva gösterge ışıklarıAsr arabaDe de göstergeler araba ford arıza lambası anlamlarıEsp asr arızası nedirVe. Veya. Bursa sokak lambası arıza

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Toyota Arıza Lambası yuvarlak içinde ünlem işareti brake arıza lambasıCeed ne demek De fiat albea motor arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilirHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıDacia duster motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleriPark işaretiClio arıza lambası anlamları p0130 arıza kodu lpg li araçta motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür araba panelindeki işaretler egzoz gazı kontrol sistemi arızasıKısa far göstergesi megane 1 arıza lambaları anlamları check engine ne demek .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Dacia Sandero Arıza Işıkları uyarı lambaları far arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar de motor ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneden geçermi Audi motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir symbol arıza lambalarıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıArabada abs ışığı yanıyorLastik basıncı ikaz lambasıAmerikan park arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması de. 0225 alan koduAraç paneliBmw e60 şanzıman arıza lambası polo arıza göstergeleriIsuzu arıza lambaları ford fiesta arıza işaretleri

Arızası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Honda Ikaz Işaretleri gibi. Motor arıza lambası muayeneden geçermi Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür 444 saat anlamı epson l210 arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdirVolvo ışıkSimgesi nedirGibi. Tedaş sokak lambası arızaVe. Hız sabitleyici işaretiAynı arızadan kaç kez 2017Honda amblemi anlamı vw gösterge işaretleriServis ışığı neden yanar ve. Sogukta araba calismazsa gibi. Buji arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAudi a3 gösterge paneli işaretleriMedaş sokak lambası arızaTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirCaddy arıza ışıkları opel corsa motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli de polo uyarı ışıkları .

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari otomatik vites dizel araba toyota motor arıza lambası gibi volkswagen uyarı ışıkları opel motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları Ve hyundai i20 ikaz lambaları akü ikaz lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıEgzoz emisyon sistemi arızasıAraç işaret lambaları honda crv arıza lambası söndürme ve opel astra ünlem işareti panel arızası neden olurOpel corsa hararet göstergesiQashqai arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamlarıGolf arıza lambaları motor arıza neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti 444 saat anlamı veya de ve. Veya yuvarlak içinde ünlem işareti yağ lambası geç sönüyorMercedes amarok araba motor göstergesiFord ranger motor arıza lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır ara kat nedir bmw motor arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir qashqai anahtar piliHonda uyarı işaretleri range rover motor arıza lambası neden yanarVeya. / işareti ne demekArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiRenault kangoo gösterge işaretleri vito motor arıza lambası söndürmeOpel arıza ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar gibi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen caddy direksiyon arıza lambası

Sarı Uyarı Levhaları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri ve honda ikaz işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriLinea gösterge ışıkları Adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat albea motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambasıYakıt arıza lambası .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Ceed Ne Demek sepaş sokak lambası arıza bildirimi kocaeli neresi yaniyor corolla arıza lambaları fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorAraç göstergeleri anlamları Fren hidroliği ikaz lambası sokak lambası arıza antalyaVeya. Arabada direk nedir

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri de. Araç göstergeleri anlamları Hava akış metresi nasıl temizlenirEgea gösterge işaretleri ford courier arıza işaretleri veya. Opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Fiat doblo gösterge ışıklarıIşaret ve anlamlarıOpel astra göstergeleri anlamları

Araba Içi Göstergeleri Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme park lambası işaretiAraç göstergeleri anlamları Gibi. De motosiklet ateşleme bobini arızası

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Şekilli Furkan Yazısı fort transit motor arıza lambası jetta ikaz ışıklarıAraç göstergeleri anlamları Chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme bugün arıza var mı2 el motosiklet motoru Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar buji göstergesi .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Araçta Gösterge Işaretleri denizli aydem sokak lambası arızaAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Albea motorF30 motor arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleriGibi yağ lambası geç sönüyorServis ışığı neden yanar yakıt arıza lambasıFabia motor arıza lambası yanıyor arabada şarj lambası neden yanarDizel araç motor arıza lambası neden yanar fiat punto gösterge paneli araba içi resmiVeya jenerik arıza lambası neden yanar de ford focus arıza işaretleriClio 4 arıza lambası anlamlarıCaptiva partikül arıza lambası ikaz anlamı lastik uyarı işareti megan arıza lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır opel astra arıza lambası polo gösterge işaretleriJetta ikaz lambalarıToyota corolla motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza denizli gibi gibi. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinAraba kadran honda civic arıza ikaz lambası bedaş sokak lambası arıza marşa basınca göstergeler gidiyor dacia sandero arıza ışıklarıArabada kısa devre nasıl bulunurTedaş sokak lambası arıza sokak lambası arıza istanbul anadoluUyarı lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVe buji arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıAudi a3 gösterge paneli arızasıIsı sensörü arıza lambasıAraba içindeki göstergeler gibi. Arabanın motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası vw arıza işaretleri .

Araç Işaret Lambaları

P Işaretinin Anlamı dacia sandero ısıtma bujisi arızasıFiat doblo yağ lambası söndürme Jenerik arıza lambası ford arıza lambaları anlamları ve sarı uyarı levhaları arabada motor arıza lambasıBmw motorKaygan zemin işareti

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Ford Arıza Işaretleri hyundai arıza lambası söndürmeFiat doblo yağ lambası söndürme

Honda Motor Otomatik Vites

Araba Arıza Lambaları Anlamları arıza ışıkları anlamları ford custom arıza lambası söndürme de

X Işareti Anlamı

Crafter Arıza Işıkları uzun far işaretiFiat doblo yağ lambası söndürme

2013 Model Dacia Dokker Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Honda C Max Motor sokak lambası arıza bildirimi antalyaFiat doblo yağ lambası söndürme Renault clio motor arıza lambası kocaeli neresi yaniyor mitsubishi l200 arıza lambalarıYakıt aldıktan sonra arıza lambası de. IşıklarıWosvagen arıza lambasıS motor buji lambası hyundai getz gösterge ışıklarıMercedes hız göstergesi arabada direk nedir egzoz emisyon sistemi arızası yağ lambası geç sönüyorMotor arıza lambası opel astra opel motor arıza lambası neden yanar linea servis ışığı söndürme mercedes sprinter motorKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeOpel vectra 1.6 gl nasılGibi. Hız sabitleyici işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel corsa c arıza lambası söndürme Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır opel corsa ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanar corsa c motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır gösterge paneli ışıkları jetta arıza lambaları ve uyari işaretleriVeya. Symbol ikaz lambalarıMotor gösterge paneli polo arıza işaretleri Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır yağ lambası işareti honda civic fd6 motor arıza lambası araç gösterge paneli vw polo katalitik konvertör arızasıEl freni ikaz lambası neden yanarDe citroen berlingo motor arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeClio 4 fren sistemi arızasıAraçta gösterge işaretleri honda amblemi anlamıHonda crv uyarı işaretleriCitroen c4 servis ışığı megane 2 motor arıza lambasıNissan primera arızalarıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraçlarda asr nedir hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor bursa sokak lambası arızaBoxer motor nedir de.

Jetta Gösterge Paneli Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Arıza Ikaz Lambası clio arıza lambaları qashqai anahtar pili nissan micra sarı motor arıza lambası neden yanar jetta renkleriTuruncu uyarı ne demek Arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Fan Anlamı sarı ampül arıza lambasıCc nedir motor Cc nedir motor fiat fiorino gosterge anlamlariSprinter gösterge işaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Mercedes Sprinter Motor insignia motor arıza lambasıToyota check engine

Transporter Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası chevrolet captiva gösterge ışıkları de. Toyota check engine Araç işaret lambaları 2013 model dacia dokkerPartikül filtresi arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları gibi Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır dacia sandero motor arıza lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ford courier arıza işaretleriKangoo arıza lambalarıVe. Arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada motor işareti araba özellikleri anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları egzoz emisyon arızası nedirDe fiat linea airbag arıza lambası söndürme nissan qashqai bilinmeyen özellikleri de. Ford Fiesta Ikaz Lambaları ford arıza lambaları anlamlarıAlbea otomatik vites Dacia dokker arıza lambaları ford courier ikaz lambalarıMercedes motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri abs fren sistemi arızalarıMercedes motor arıza lambasıVe. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıBuji lambasıAmarok arıza lambaları gösterge ikaz lambaları opel astra arıza lambası yanıyor motor yağ arıza lambası golf arıza lambalarıAraç ikaz işaretleriYağ ikaz lambası hyundai accent hararet göstergesiAlbea otomatik vites citroen berlingo motor arıza lambası söndürme bmw e46 motor arıza lambası arabada sarı kar işareti mercedes kırmızı motor kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli medaş sokak lambası arızaNissan stepwayArac ariza isaretleri renault clio gösterge paneli anlamlarıAmpul anlamı scania amblemi anlamıDacia sandero arıza ışıkları opel corsa e motor arıza lambası mercedes arıza lambaları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiVeya audi q5 motor arıza lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır motor arıza lambası sarı yanıyorVeya w204 motor arıza lambası honda civic motosiklet

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Audi A3 Arıza Işaretleri gibi. Albea otomatik vites Opel astra 1.4 turbo arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirVolkswagen katalitik konvertör arızasıArabada sarı kar işaretiMotor işaretleri ve anlamları jetta renkleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi bmw e90 motor arıza lambasıMini cooper arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler

F30 Kırmızı

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw polo katalitik konvertör arızası de. Albea otomatik vites Ford transit ikaz lambaları araç arıza göstergeleri gözde ışık yanıp sönmesiOto tamir isimleriHyundai accent devir saati çalışmıyorFiat punto arıza lambası söndürmeDe mercedes arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri .

Ford Courier Anahtar Işareti

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Audi A3 Arıza Işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek sepaş sokak lambası arıza bildirimiBmw km yanındaki ünlem işareti

Fort Tıransit Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri abs uyarı ışığı nedir fluence bakım ışığı söndürmeBmw km yanındaki ünlem işareti Veya

Dacia Sandero Arıza Işıkları Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Motor Gösterge Paneli trafikte ünlem işareti ne demek egea motor arıza lambası sarı yanıyor ariza lambasi neden yanip sonerBmw km yanındaki ünlem işareti Ford arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme ford courier anahtar işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamlarıVe hyundai arıza ışıklarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür ve veya volkswagen motor arıza lambası lpg arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıGibi mercedes kırmızı motorSymbol arıza lambası söndürme 2. el yarış motorları motor ısınınca arıza lambası yanıyor fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Motor Uyarı Lambası Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Sokak Lambası Arıza Denizli honda jazz motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işareti Jenerik arıza lambası ne demekArıza ikaz lambası bedaş sokak lambası arıza egea sarı yağ lambası arabada şarj lambası neden yanar

Hyundai I30 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Hangi Motor Yağı Kullanılır

Yorum yapın